Új privát üzeneted érkezett!



Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Andóca: ugyanilyen a babakocsink! :)
csak mi ősszel vettük a brendonban kicsit drágábban.
bszilvi25
 
 

 
 

nekem ez most nagyon bejött!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Nekünk is olyan babakocsink van csak kopp fekete,Svédországból kaptuk.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást!

Délután sétálni voltunk.Anyukámék a felettünk lévő utcában laknak kb.15 percre tőlünk.

A kislányomon kívül van még egy gyerkőcöm őt Rubennek hívják,májusban lesz 5 éves.
De tényleg mire vagytok konkrétan kíváncsiak,mit írjak magunkról?

Amúgy mi is múlthéten cseréltük le a nagy babakocsinkat kisebb sportbabakocsira.Sokat keresgéltem a neten mire rátaláltam erre a babakocsira és én beleszerettem!Szerintem nagyon tuti kis babakocsi!
Nézzétek meg!
http://aprosagokboltja.hu/shop_artdet.p ... nas_583019

Megígérem holnap dobok képeket a gyerkőcökről!
Meg valahogy megpróbálom a vonalzókat is ideszerkeszteni!
Most megyek,majd még benézek később!
dzsina
 
 


Dzsina: ez a babakocsi is nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóó :wink:
Várunk holnap :wink:

bluebox
 
 


Helló mindenki!

Külön köszöntöm az újakat!

Kép
melike
 
 


Márti:én is nagyon örülök,hogy Anna anyukája jól van!!! :lol:

Kép
melike
 
 


üdv az újaknak!!

Kép
Kép
eyi
 
 


Jó reggelt lányok! :wink:

Kinek milyen éjszakája volt????? Nekünk érdekes..... Eddig felkelt éjszaka enni Kristóf,m most is felkelt, de nem etettem meg, hanem teáztattam, és láss csodát, visszaaludt :wink: Szóval remélem elég lesz majd ezekután az éjjeli teáztatás :wink:

bluebox
 
 


Sziasztok!

Bluebox! Nekünk jól telt az éjszakánk!

Lebuktam a nyári topikban! Vagyis Viki tudja ki vagyok! :D

Kép
wasabi
 
 


Hűűűűűűűűűűűűűűha Wasabi.............. most mi lessz????????? :shock:
Örűlök, hogy jól telt az éjszakátok :wink:

bluebox
 
 


Nem lesz semmi! Aki épp ésszel gondolkodik annak nem volt nehéz kitalálni, hogy ki vagyok!

Kép
Kép

Kép
wasabi
 
 



Igen és Én is az voltam!

Kép
wasabi
 
 



Te voltál vörös vagy a férjed?

Kép
wasabi
 
 




Az jó! :D

Kép
wasabi
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:28-kor.
Vendég
 


JÓ RGGELT!!
VÁRJUNK CSAK ÉN ŐT ISMEREM!!! :lol: A BABÁT!!HOGY VAN EZ??
barika2008
 
 


Barikám! Ujjá éledtem! :D

Kép
wasabi
 
 


Szép napot!

Nálunk gyönyörű idő van!

Wasabi:édi babó!

Kép
melike
 
 


Jkriszta! Köszi!

Melike! Köszönöm!

Kép
wasabi
 
 


Márti:nálunk is volt egy ilyen időszak,hogy elég volt a tea.Sajna elmúlt.És újra eszünk.Sebaj.

Kép
melike
 
 


Üdv Mindenkinek!


Nálunk Pollika még sajna minden éjszaka kb.3-szor kel fel szopizni!
Én is gondoltam már rá hogy adnék neki teát éjszaka,de félek hogy akkor is felkelne ugyanennyiszer,-akkor meg a tea miatt.

Piri:Majd gyere,mondd el, hogy viselte szegény Csongi a vérvételt?

Kép
Kép
dzsina
 
 


De jó sikerült beszerkesztenem a vonalzót. :D
Mennyit kínlódtam vele!
Akkor most már a kisfiamét is megcsinálom! :)

Megyek összedobok valami ebédet!

Kép
Kép
dzsina
 
 


No sziasztok!

Képzeljétek, én nem is tudom mióta nem fordult már ilyen elő, két órát aludtunk most Kristóffal :shock: :shock: :shock:

bluebox
 
 


Sziasztok!

Nekem is be kéne vezetnek a teázást, már mondom mióta, de nálunk szerintem nem is az éhség, szomjuság a gond, hanem a cici amire szükség van! :wink:

Levi 4x kelt az éjjel, nem tudom mi van vele, lehet megint a foga kínozza! Már púposodik az ínyben a szemfoga, nem tudom mikor bújik ki, de ha végig így szenved vele akkor jó lesz! :cry:

Márti: hát Te nem melózol?

Piri: várjuk a híreket!

Wasabi, dzsina üdv! :)

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Szia Anna!

Hát igen szerintem nálunk is inkább az van amit írtál,hogy a cicire van szüksége!
Az elején próbáltam rászoktatni a cumira de sajna nem fogadja el a mai napig,szerintem könnyebb lenne éjszaka csak a cumit a szájába adni!Tudom kisfiamról mert ő cumizott vele könnyebb volt!

Kép
Kép
dzsina
 
 


Dzsina: még nem csinéáltál vonalzót a kisfiadnak?

Anna: holnaptól megyek melózni, ma nagyon sokan lettünk volna a melóhelyen:)

bluebox
 
 


...........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:27-kor.
pironya
 
 


Gyógypuszi Csonginak! Biztos rendben lesz minden!

Kép
wasabi
 
 


Sziasztok!

Én is regisztrálnék, ha küldtök nekem pü-ben hozzáférést! Köszi!

Amúgy mostanában azért nem jöttem ismét, mert beteg a Marci, bár már kifelé jövünk belőle, de még mindig náthás. Most megyünk sétálni, aztán ha alszik egyek akkor majd jövök!
(Én nem is értelek benneteket, ti hogy csináljátok, a házimunka gyerek, stb. mellett hogyan tudtok ennyit gép elé ülni. Mondjuk mi meg sokat csavargunk a gép előtt ülés helyett, de hát ez van.) Azért időnként jövök :roll: :wink:

ÓÓÓÓóóó és üvd az újaknak!

Piri: Csongikával írd majd meg mi lett a véreredmény holnap!
Pusssz mindenkinek!

ancsika82
 
 


Dzsina: nagyon édik a gyerkőceid! Látom a vonalzódról a képeiket! Nem hétköznapi neveik vannak! Honnan a névválasztás? Nagyobb nem féltékeny a kicsire?

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Újaknak üdv!

Wasabi, akkormost már fedd fel magad légyszi!

Dorina is többször kel icizni újabban, épp mondtam tegnap, hogy nemtudom, mi lesz, ha már em szopik, mert így legalább visszaalszik.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 



Kép
Kép
schopin
 
 


Sziasztok!

Megígértem hogy teszek pár képet a lurkókról!
Habár, mondjuk, nem nagy élet volt ma itt ,de hátha valakit érdekel! -Gondolom mindenki a zárt fórumra írogat!
Kép Ő Pollika,ezken a képeken kb.7 hónapos

Kép

Kép Ő pedig a rosszcsont nagyfiam-imádja az autókat Kép

Andóca: Köszönjük a dícséreteket!A névválasztás honnan?-Hát a Ruben, bibliai név az Ószövetségben van benne-meg amúgy is tetszett ez a név!
Polett,pedig már nagyon régóta elhatároztam hogyha nekem egyszer lányom születik csakis a Polett nevet fogom neki adni.Szerencsére mind a két név tetszik a családnak is.
Tetvérféltékenység volt az elején,de már nincs!

Piri:Ügyes Csongi hogy, ilyen jól viselte a vérvételt!Egy hős!
Drukkolok, hogy az eredmények is jók legyenek!

Kép
Kép
dzsina
 
 


Schopin:Cuki a fürci videó! :D Hogy élvezi,nagyon édi!

Kép
Kép
dzsina
 
 


SZIASZTOK!!
ÉN NAGYON SOKAT NÉZTEM A NYÁRIAKAT ÉS NAGYON TÖRÖM A FEJEM!!BE FOG UGRANI KI VOLT WASABI :lol:
ÉS KIVÁNCSI VÉNASSZONY SZERNÉK ÉRDEKLŐDNI MIÉRT NEM VITTEK A ZÁRTOSZTÁLYRA :?: :lol: PERSZE HA NEM AKAROD NEM MONDOD :oops:

PIRI REMÉLJÜK SEMMI GÁZ!!DÁVID IS NAGYON SÍRT AMIKOR VÉRVÉTELEN VOLT!ÉS NEKI VAGY 3 NAP VOLT AZ EREDMÉNY MERT ANNYI MINDENT NÉZTEK,ÉS CSORINAK VAGY 4 KÉMCSŐVEL VETTEK!C ALIG VAN VÉRÜK ÉS ABBÓL IS IÉLYEN SOKAT LEVESZNEK :(

JAJ GYERTEK MÁR A ZÁRT OSZTÁLYRA..TUDOM,HOGY EZ NEM MÉRVADÓ DE NEKEM KÍN KESERV IDE ÍRNI,OLYAN BAZI NAGY MINDEN ÉS KÉPET MÁR NEM IS TUDOK,ÉS A FÉL IROMÁNYÓM KILÓG A KÉPERNYŐBŐL...OTT JOBB SOKKAL.
barika2008
 
 


,,,,,,,,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:27-kor.
pironya
 
 


-----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:28-kor.
pironya
 
 


............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:28-kor.
pironya
 
 


Sziasztok!

Dzsina:gyönyörű gyerekek!

Piri:örülök,hogy nincs baja a kis szerelmemnek! :lol: :wink:

Kép
melike
 
 


PRI...ÉN EBBEN 1000%-IG BIZTOS VOLTAM!!!
ÉN MEG AMIKOR VITTEM AKKOR A "NEMEVÉS" MIATT VITTEM...NEKEM MEG AZ A MÁNIÁM!!TUDJÁTOK!!! :oops:
DE ÖRÜLÖK,HOGY SEMMI NINCS!!! :lol: :lol:

VAN MAI KÉPEM IS DE ESKÜSZÖM NEM ENGEDI!!BIZTOS AZT HISZITEK,HOGY DIREKT CSAK A ZÁRTOSZTÁLYON MUTOGATOM :lol: DE NEM ÍGY VAN...EGYSZERŰEN BESZART A BABANET

DZSINA ÉN SZERETNÉLEK BEENGEDNI...A TÖBBIEK REMÉLEM BEENGEDNEK!!!ÉS AZT IS REMÉLEM,HOGY NEM HARAGSZANAK RÁM,DE ÉN ILYEN VAGYOK ÉLETBEN IS!MÉG AZ AUCHANBAN SEM TUDOK ÚGY SORBAÁLLNI,HOGY NE ELEGYEDJEK BESZÉLGETÉSBE 2-3 IDEGENNEL!!
barika2008
 
 


Pironya: én is nagyon szorítottam, és nagyon örülök, hogy neg. lett az eredmény!!! :P
bszilvi25
 
 


--------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:28-kor.
pironya
 
 


Én régen sem néztem,most sem.

Kép
melike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: