Új privát üzeneted érkezett!

lllll
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:23-kor.
pironya
 
 


hát akkor a levegőben van valami:):):):9
Mi nappal toujors pelenkát használunk, éjszaka pedig a libero 4-t:)

bluebox
 
 


Na, így szenved most az én kölköm :lol:

Kép

és kiabál :wink: :wink: :wink:
most ebédelt, nagy nehezen megevett fél üveg sertésmáj-almával, meg 150 mili tápszert :wink: aludlni opersze nuku :cry:

bluebox
 
 

 
 

EBÉD:rakott karfiol



Kata&Milán


oszman777
 
 



ééééééé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:23-kor.
pironya
 
 


uuuuu
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:23-kor.
pironya
 
 


STELLA VALAMI BAJ VAN NEM TUDOK PRIVIT KÜLDENI!!
ÉS ITT A BABÁN A KÉPERNYŐ AKKORA BAZI NAGY LETT,HOGY LÓBETŰIM VANNAK :roll: MIIII EEEEZ????
STELLA MINDENKÉPP SZERTNÉK VÁLASZOLNI HA EZ A BUZI GÉP ENGEDI...MERT ÍRTAM EGY KILÓMÉTERT ÉS NEM ENGEDTE :o
barika2008
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:24-kor.
pironya
 
 


édi Kristóf
nálunk rántott gomba a kaja

Kép
Kép
eyi
 
 


Mirabelt Isten éltesse!!!!!!!!!!
pironya
 
 


Hát ez hosszú mente volt, Kristóf most aludt el :cry:

Bari: sajnos, csak a Te géped szarakszik :cry:

Piri: no para, minden rendben lesz :wink:

Eyi: muti meg Pirinek a konyhádat, hagy csöpögjön Ő is :lol:

bluebox
 
 




,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:24-kor.
pironya
 
 


nov. 25. Katalin
pironya
 
 


Bari, ok, majd írod, ha megjavul :)

Kép

Kép
[/url]
stella40
 
 


köszi piri!!már 3 órája alszik, így el tudtam végezni.nem tudom mi lelte, van hogy 1 órával is beéri.de így utolértem magam

Kép
Kép
eyi
 
 


Sziasztok!
Bevallom már én is lassan egy éve zugolvaslak Titeket!Úgyhogy elég jól ismerlek ám Titeket!:wink: :D
Terhességem utolsó hónapjában kezdtem olvasgatni ezt a topikot,ugyanis az én kislányom Polett, is tavaly júniusban született.

Már nagyon sokszor gondolkodtam rajta hogy csatlakozom hozzátok,de aztán mindig meggondoltam magam,mert már olyan összeszokott csapat voltatok,vagytok hogy nem akartam bepofátlankodni csak úgy.
Múlt héten amikor olvastam hogy zárttá akarjátok tenni a topikot,nagyon szomorú lettem,mert olyan jó volt Titeket nap mint,nap olvasgatni,azért mégiscsak egykorúak a gyerekeink.
Hasonló problémák merülnek fel,és nagyon sokszor kaptam Tőletek megynyugtató választ kérdéseimre,aggodalmaimra!Meg egyszerűen csak jó volt olvasgatni Titeket!

Azért is vettem a bátorságot és írtam,most Nektek,hogy ne szűnjön meg ez a fórum továbbra se!
Ha nem lenne gond én is írnék néha ide!

Piri:Megy a drukk holnapra!Nyugi minden renden lesz!

Majd még írok magunkról,meg képet is teszek később!De nyugodtan kérdezhettek is!
Üdv:Dzsina
dzsina
 
 


köszi a köszöntést!!!
még mindíg akkora bazi nagy minden...
dzsina üdv...szerintem majd te is jöhetsz a zártosztályra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ha megismerünk szivesen várunk...bár én csak a magam nevében beszélek :lol:
barika2008
 
 


eiy nektek is boldogat
barika2008
 
 


........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:25-kor.
pironya
 
 


Szia Bari!
Ó köszönöm hogy megelőlegezted a "zártosztályra" való belépést! :D Persze tudom hogy a többiek beleegyezése is szükséges.:?

Segítségeteket szeretném kérni vonalzókészítéshez!Hogy és hova kell beilleszteni?Köszi előre is!
dzsina
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Eyi, Bari: BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!
bszilvi25
 
 


KÖSZI SZILVI!!!
DZSINA SZIVESEN :lol: :lol: :lol: :lol:
VONALZÓBAN NEM VAGYOK NAGY PENGE...ITT SOSEM SIKERÜLT,DE A ZÁRTOSZTÁLYON SIKERÜLT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SZERINTEM HA ITT MEGISMERNEK A TÖBBIEK AKKOR ŐK IS BEENGEDNEK :lol:
barika2008
 
 


,,,,,,,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:25-kor.
pironya
 
 


Szia Dzsina!

Én nagyon örűlök, ha jönnek hozzánk :wink: :wink: :wink:

Kedves Zártosztály!
Nem elcsaklizni leendő, illetve "régi" tagjainkat :lol: :lol: Szeretnénk mi is élvezni társaságukat :lol: :lol: :lol:
(vicc volt)

Kedves Csatangoló!
Kérlek gyere és írogass nekünk, hisz nagyon kíváncsiak vagyunk ám :wink:

bluebox
 
 


A drága kincsem nem el éri a járókából a függönyünket, még a végén fogja és letépi, apának csinál esti elfoglaltságot..... hogy fog neki örűlni :lol:

bluebox
 
 


Piri: megéheztem egy kis hidegtálra, és most csorog a nyálam.............. küldj egy picit kérlek, krlek, kérlek, kérlek.... nyitom az ablakot, de siess mert rohadt nagy szél van :cry: nem vagyok válogatós, de kaviárost azt nem kérek köszönöm :wink:

bluebox
 
 


Ja, és elfelejtettem, kibaszott jól néz ki a cipő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dögös fickós :wink:

bluebox
 
 



.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:25-kor.
pironya
 
 


PRI NEKED IS KÖSZI!!
HÁT ÉN LEVETTEM A VONALZÓT ÍGY NEM EGYBŐL ISMERNEK FÖL CSAK 2-BŐL :lol:
TÉNYLEG JÓK A CIPŐK DE ESKÜSZÖM ITT NEKEM ÉLVEZHETETLENÜL BAZI NAGY MINDEN...ÚGY UTÁLOM..KB 3 CENTI EGY BETŰ,AZ ALAP MEG AKKOR HOGY KILÓG A KÉPBŐL!!
MÁRTI,MAJD CSINÁLUNK KÉTLAKIT AZ ÚJAKBÓL...ITT IS OTT IS :lol: :lol: OTT JÓL KIBESZÉLJÜK A SZAFTOS PLETYKÁKTA(NEM EGYMÁSTÁST,MEG EGYMÁS TOPIKJÁT)HANEM MAGUNKAT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Mi van Márti, szómenésed van? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Oké Bari:):) Megfejtettem Dávid problémáját :lol: :lol: Ha kíváncsi vagy nézz át az anyatanyára :lol: :lol:

Piri: nem baj, most kívánom a majonézt :lol: :lol:

bluebox
 
 


Anna: igen, és nem mentem ma dolgozóba :wink: :wink: :wink: Ezért most boldogítalak Benneteket, pedig másfél órát még aludtam is.
Nyugi, holnap már nem leszek :wink:

bluebox
 
 


:( :( :( :( :( Én sírok hogy nem leszel!

Mizujs a druszámról, és anyukájáról?

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Anna, hát rengetege eszik, de a nénikéjének már nincs nagyon sok türelme hozzá :cry: Megértem, bőven van problémája Anna nélkűl is :cry: Sokat eszik, iszik, hát aludni már kevesebbet, nagyon igényli a társaságot :wink:
Anyukája: már nagyon jól van, már 1 órát is sétálgatott szegényke :wink: A hasfal már össze van zárva, már lélegeztető nélkűl aludt :wink: :wink: A héten átkerűl a nőgyógyászati osztályra, na akkor bemegyek hozzá :wink:

bluebox
 
 


De jóóóóóó, hál istennek! Remélem hamar meggyógyul és akkor kimehet a kislányához! Jobbulást kívánunk mi is neki!!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:31-kor.
Vendég
 


Köszönöm Anna, köszönöm Kriszta a jókívánságokat, majd megmondom, meg lehet, hogy rakok fel nektek Anna képet, van bőven:):):):) Mopst kicsit megsétáltatom Kristófot, jót fog tenni neki a levegő, most jónak tűnik az idő:)
Majd jövök még:)

bluebox
 
 


---------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:26-kor.
pironya
 
 


eztnézzétek!!remélem sikerül a zártra is tenni!!ez 5 perce készült!
barika2008
 
 


áááá nem megy már ide sem áááá pedig látni kell
barika2008
 
 


Márti: nagyon őrülök, hogy jól van Anna anyukája! Hála Istennek! Tegyél fel róla képet!!!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


nem megy ide sem és a zártra sem mert ott meg akkora lesz mint a légypiszok...fölrobbanok
barika2008
 
 


Bari, az nem baj,hogy akkora mint a légypiszok, met ha rákattintunk, akkor normál méretben látjuk:) Tedd csak fel:)

bluebox
 
 



itt a babakocsi:

Kép

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


nagyon cuki Anna baba!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: