Új privát üzeneted érkezett!

......................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:18-kor.
pironya
 
 


bluebox írta:Azért kár, hogy ez a topic döglődik itt:(:(:( Nekem akkor is ez marad az igazi topicom :wink: :wink: Hisz itt kezdtem el írogatni, itt voltam pocakos, itt voltam nagyon szomorú és nagyon boldog..... itt vártuk a porontyokat itt voltunk jóban-rosszban..... Szóval én nem tudom elhagyni a süllyedő hajót :wink: :wink: Én vagyok az egyik zenész és játszom amíg el nem sűllyed végleg.
Ha van Valakinek kedve csatlakozni hozzám, szívesen venném :wink: :wink: Szóval aki, vagy akik eddig zugolvasók voltaak-voltatok, hát gyertek és dumáljunk :wink: :wink: Ennek a topicnak nem kell meghalnia :cry:


én ezzel totál egyetértek!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Csajok!

Ha nem gond akkor néha jövök hozzátok! Bővítem a topikot, hogy újra éledjen!

Pironyám! Csókollak! :D PÜ ment!
wasabi
 
 

 
 

Csonginak gyógypuszi! A fogaknak üzenem, hogy gyerünk kifelé! :D

Kép
wasabi
 
 


Hát szép jó reggewlt!

Örűlök, hogy jó hírekre jöttem :D :D Szia Pironya, szia Andóca, szia Wasabi és szia Csatangoló!!

Nagy örömmel fogadunk itt bárkit :wink: Újjaktól kérdezném, hogy egy picit írnának magukról többet??? Én nagyon kíváncsi vagyok,hisz nőből vagyok :lol: :lol: Babaképeket is szeretnék látni, sokat-sokat :lol:

Én regisztráltam az új helyre, és biztos benézek oda is, hisz régi ismerősök - barátok vannak ott, és biztos vagyok, hogy ide is fognak jönni, akinek ez a topic számított valamit :wink:

Csongi: nagyon sajnálom a fogacskáidat, de kitartás, bár tudom könnyű ezt mondani. Kristófomnak 4 hónapos kora óta szenvedünk a fogaival és még nincs 1 foga sem. Volt már hasmenés, hőemelkedés, étvágytalanság, nem kanalazás, nyűgösködés......... Szóval nehéz dió sajnos, a fogakért meg kell küszködni, de remélem, hogy nem hiába :wink:

bluebox
 
 


Bluebox! Pü ment!
wasabi
 
 


Nem hiszitek el, de Kristóf legújjabb szórakozása, hogy bemászik a székem alá, és ott akar felállni, természetesen beveri a fejét és üvőlt, mint akit nagyon elvertek :shock: :shock:

bluebox
 
 


Bluebox! Az Én fiacskám is hasonló dolgokat csinál és ráadásul tegnap rájött, hogy feltud állni utána meg eldől!
wasabi
 
 


-----------------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:19-kor.
pironya
 
 


Piri! Sok mindent tudsz Rólam hisz élőben is láttál már! :D
wasabi
 
 


-----------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:19-kor.
pironya
 
 


,,,,,,,,,,,,,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:20-kor.
pironya
 
 


Piri! Csak Neked!
Kép
wasabi
 
 


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:20-kor.
pironya
 
 


Amúgy miután Ti Csongival hazamentetek a Ti ágyatokat kaptuk meg! :D
wasabi
 
 


jó reggelt!

üdv az újaknak! Ti már bizti ismertek minket, mert olvastatok eddig! :D Szia Wasabi!

Fogacskáink száma nekünk is a nullával egyenlő, mi is szenvedünk vele ezerrel! :( Most már jöhetnének!

Piri: lehet, hogy a fogak miatt van ez a hőemelkedés????

Képzeljétek teljesen fel vagyok dobva: tegnap megvettük Kittinek a nyári babakocsiját! :D Végre sikerült!

Csongi: köszönjük Kittivel a köszöntést! :D

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andóca!
wasabi
 
 


.............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:20-kor.
pironya
 
 


------------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:21-kor.
pironya
 
 


Piri: majd teszek fel képet!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Andóca: engem is érdekelne a babakocsi, én is most keresgetek, hogy milyen kellene. Olyan hosszú lett Kristóf, hogy annyira szerencsétlenűl néz ki a régi kocsiban, hogy csak na......(

bluebox
 
 


te is tegyél képet a szandiról. milyen márka és mennyi volt?

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


---------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:21-kor.
pironya
 
 



Kép

SKIPPY cipő, 1490 Ft volt a Humanicban, nagy leárazás van!!!!!!! Ez utolsó darab volt, azért árazták le ennyire :wink:

bluebox
 
 


........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:22-kor.
pironya
 
 


Köszönöm Piri :wink: Előszőr Kristófnak is ökölben volt a lábfeje, mára már kinyújtja rendesen :lol:

bluebox
 
 


Szupi Kristóf cipőkéje! És tényleg ingyen volt ennyiért!
wasabi
 
 


Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Kristóf nem piti módón bekakált és ALSZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nincs szívem felkelteni, de iszonyat milyen büdös van Tőle :shock: :shock: :shock:

bluebox
 
 


Blue! Gázálarc?
wasabi
 
 


Hát a jelek szerint Ő sem bírta elviselni saját szagát :? :? Felébredt és pityorgott, tisztábatettem :wink:

bluebox
 
 


Szegényem! Pedig biztos jól aludt!
wasabi
 
 


Sziasztok!

Szia Piri: ne stresszelj, tuti Csongikának a foga miatt van a hőemelkedése! Nehogy bedilizz! :) :)

Andóca: nem tudod hova lett a táblázat, vagy miért nem érhető el?? Szoktam nézegetni a gyerkőket, és most valamiért nem tudom megnyitni!
Én is kíváncsi vagyok a babakocsira!

Szia wasabi, azt hiszem csak Én nem ismerlek itt! :)

Márti: nagyon dögös a cipő!!

Nekem meg ki kéne mosnom a nyári kocsit, igaz ez is ültethető, de olyan batár, vagy nem is tudom. majd átvariálom sporttá aztán meglátom melyiket használom majd. A kicsit azért könnyebb betenni a kocsiba! :wink:

Annyira jó érzés már hogy tavaszodik, már tökre mennék ki csinálni a kertet! Vagy akármit csak ki innen a 4 fal közül és nem úgy felöltözve mint a gumiember! Merthogy tuti mire kimegyünk Vikinek pisilni kell......

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 



Vikianyuja! Nem valószínű! Amúgy már régi motoros vagyok csak eddig máshol tengődtem! :D
wasabi
 
 


Szia! :wink: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Megkerestem! Március 27.-én lesz egy éve hogy ide is írok! :shock: :lol:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Halihó!

Látom vannak újak is!

Piri azért kár,hogy nem jössz a másikba is!

Rakjatok képeket!

Kép
melike
 
 


ÉN IS VAGYOK ITT IS CSAK INKÁÉBB OLVASOK,ZUGOLVASÓ VAGYOK...ÉS ÉN IS KIVI VAGYOK AZ ÚJAKRA :lol:
NEM JÓ HÍREKET MONDOTT A Z EGÉSZSÉGESEN A DOKINÉNI ODAÁT LEÍROM
barika2008
 
 


Bari: mi történt? Nekünk nem árulod el?

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Wasabi: és ha régi vagy miért az új nick???? :shock:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Andóca Nekem nem válaszolsz??

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Vikianyu! PÜ ment!
wasabi
 
 


4 FOGA EGYSZERRE NYOMUL ÁLLÍTÓLAG NAGYON...DE KI TUDJA ,ENNYIRE MEG TUDJA ÁLLAPÍTANI???
NA DE NEM EZEK A ROSSZ HÍREK!
barika2008
 
 


SZ@R JKEDVEM LETT MEGYEK REGENERÁLÓDOK
barika2008
 
 


Bari, itt is kérdezem..... mi a baj??? Tudunk valamiben segíteni???
Esetleg fotók :wink: Na..............

bluebox
 
 


Kristóf ismét becart :cry: :cry: Ennyit még életében nem kakált :shock: :shock: :shock: :shock:
Kedves olvasóim, Ti is tudjátok, hogy nálunk nehezen van kaki :lol:
Most meg ma kétszer is volt

bluebox
 
 


Bluebox! Jobb kinnt mint bennt! :D

Barikám! Mi a baj?
wasabi
 
 


Sziasztok Kép

Ki mit főz?

Nálunk pipihúsleves lesz, és tepsis husi.

Mi is a fogacskákkal kinlódunk. :( Nagyon nehezen bújnak ki.

Kép
Kép
schopin
 
 


ppppppp
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:22-kor.
pironya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: