Új privát üzeneted érkezett!

melike,majd meg nézném a cipellőt :lol:
jah és holnap gyere,várunk viszünk téged is a fürdőbe.
Megvetted már remélem a jegyet az Inter city vonatra :?: :?: :?:

pá-pá-pá :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


szijjasztok!!

na hát nekem édes mindegy, hogy zárt vagy nem zárt a topic, én örülök annak, ha szerettek minket olvasni, az meg nem érdekel, ha olvas barát rokon, különösebb ellenségem nincs hogy ne akarnám,hogy olvasson.az ember úgysem ír olyan infókat, ami kizárólag rá tartozik.pont. persze hogy megyek veletek, hisz eddig is együtt voltunk.kivel beszélgessek hát itt, magammal?szóval nekem is írj Kata, v.Bari

A LÉNYEG:MIra a napokban új mimikákat vezet be, behúnyja mindkét szemét, közben húzza az orrát.meg tudnám zabálni. :lol: :lol:
igaz az orrát eddig is húzta és közben fújja is. a nyelvével birizgálja a fogát egyfolytában.
ja és melléfekszik, mondom a mesét neki és szép lassan elalszik, úgy imádom.

Kép
Kép
eyi
 
 


Jó Reggelt!

Én ma reggel regeltem be az anya tanyára, jelentkeztem is belépésre, de ahogy olvasom Kata nem adott senkinek adminisztrátori jogot magán kívül, így senki sincs aki beengedjen! :(
Na nem baj, hétvégén amúgy sem vagyok nagyon aktív, ma Viki szobáját szanálom ki, kihajítom az összes ócska törött játékot, átrendezzük kicsit a szobát, és megyünk egy íróasztalt venni neki, mert elegem van hogy a mi íróasztalunk és a konyhaasztal tele van papírokkal, kifestőkkel, ceruzákkal, stb, stb........ Remélem kapunk valami jót. Ha kíváncsiak vagytok majd megmutizom! Ja és szerintetek mi volt a gyerek első kijelentése? Számítógép is kell rá! Aha, mondom persze hogyne. Még nincs 4 éves, meg amúgy sem. Van előttünk rossz példa a keresztfiam. Pedig Ő csak kb 10 éves kora körül kapta, de agyilag nagyon le van maradva a gyerek, mert a gép előtt nőtt fel! Pedig mostmár 19 éves!

Na mindenkinek kellemes hétvégét ha nem jönnék!

Puszi, vigyázzatok a manókra!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 

 
 

eyi akkor te nem jössz???amúgy ellenségem nekem sincs!!

viki majd csak beenged valaki :lol: mi már ott vagyunk és tök tutkó
barika2008
 
 


LÁNYOK ÉN TAMARAILDIT NAGYON SZIVESEN FOGADNÁM AZ ANYATANYÁN.REMÉLEM SENKINEK NINCS ELLENVETÉSE.DE PERSZE A DÖNTÉS KÖZÖS
barika2008
 
 


mért ne mebbék?olvass el mégegyszer :lol:

Kép
Kép
eyi
 
 



blue nemsokára beenged kata de ma ott sem volt senki :shock:
majd ha belépsz meglátod :roll:
barika2008
 
 


No, de legalább idejöttél, és beszéltél :wink: :wink:
Szia Bari!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Mesélj, mi történt ma Veled??? Veletek????

bluebox
 
 


Sziasztok,

Látom elég nagy a csend, pedig még én is benéztem. Na, csak röviden, mert lassan indul az esti műsor. Gabi különben tök jól elvan a nagyszüleivel itthon (az előző alkalommal bőgött 2 napon át, ha csak rájuk nézett :D ), és a hosszú, több mint 3 órás kocsiutat is mintagyerekként tűrte.
Kiváncsi leszek, mi lesz éjjel, az első pár alkalom az utazóágyban nem egy leányálom.

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

én is vagyok, ma voltunk a mamánál (apával), hát nagyon örült! olyan jó volt látni az örömöt rajta!
bszilvi25
 
 


Helló!

Szerintem már be vagytok engedve csajok.

Kicsit még furi,hogy ide is,meg oda is írogatunk.
Gyorsan jöjjön mindenki át!

Kép
melike
 
 


Vettem Máténak ma egy pár rucit,mert baba börze volt nálunk.
Megyünk fürdeni és utána mutizom.

Kép
melike
 
 


én is itt vagyok!!
márti én úgy látom,hogy még senki nincs beengedve :roll:
vagy igen???hát nem is tudom!!
kata hol van???
igen minnél gyorsabban át kéne menni beengedni mindenkit aztán kezdödhet a buli...mert igazuk van a nyáriaknak jobb ott mint itt :lol:
barika2008
 
 



Hali,
Többiek nem jösztök:????????
Épp most senki nem vár arra hogy be engedjem. Nem jösztök????

Áhhh sokkal jobb.
melike,fotókat kérek,cipőkről is amit írtál a multkor. Nos,nem jöttél ma fürdőzni!!!!!!! :lol:
Nem fogjátok elhinni :D :D :D
MILÁN NYÁRI RUHATÁRA KÉSZ :!: :!:
Ügyes vagyok???
Egész télen azt vettem csak,én így szoktam. Már tegnap úszó pelust is vettem. Akciosan.



Kata&Milán


oszman777
 
 


:?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:33-kor.
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kriszta! legyetek boldogok!!!!!
(de akiket felsoroltál, nem mind fog visszajönni) - nincs idejük..........
bszilvi25
 
 


Szia Kriszta!

Úgy érted jöttök a zártba? :lol:

Kép
melike
 
 


Ja!Úgy? :shock:

Kép
melike
 
 


Szia kriszta!!!!!
Mi a gond??????????
Látom, fáradt vagy és keserű ma!!!!!!!!
[size=18]
[/size]



Kata&Milán


oszman777
 
 


azért én továbbra is azt mondom,hogy mindenkit meg kell hívni a "zártba" ,a felsoroltak közül azért én úgy érzem kis kivétellel mindenki jönni fog!!
kriszti kriszti...olyan embereket is fölsoroltál akikkel tuti jóban vagyok,ééééééés jönni fognak!! :lol: :lol: :lol: :lol:

deeeeeee akik maradnak azokkal itt dumcsizunk tovább mert ez a MI TOPIKUNK :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
és nem haraggal mentünk el csak kellett egy hely ahol nem lát senki!!
ÉS MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!!
barika2008
 
 


TEHÁT KRISZTI ÁLTAL FÖLSOROLTAK GYERTEK!!!
MERT TÖK JÓ A MÁSIK HELY ÉS MINNÉL TÖBBEN VAGYUNK ANNÁL JOBB.ÉS AZÉRT MERT NÉV SZERINT NEM MINDENKIT SOROLTUNK FÖL.AZÉRT MÉG TESSÉK JÖNNI!!
MINDENKI JÖJJÖN
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:34-kor.
Vendég
 


Jah és szerintem ez a kis csapat,már olyan mint egy kisebb család. Amit itt össze hoztunk.
Már ismerjük egymást 1.5 éve. Az szép idő lányok,és ezt nem kéne ,meg szakítani.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Szerintem mi nem is fogjuk.

Kép
melike
 
 


KRISZTI DE BIZONY MINDENKI ÁTJÖN !!
ÉS NAPOK ÓTA ERRŐL SZÓL A TOPIK HOGY MINDENKI JÖN AKI AKAR.JÓ BIZTOS LESZ 1-2 EMBER AKIT VALAKI NEM AKAR MAJD A ZÁRT FÓRUMON LÁTNI DE AZ KB SZÁZALÉKOSAN NÉZVE 3 % LESZ!
DE EZ CSAK KB!!
TEHÁT HA ISTEN IS ÚGY AKARJA A CSAPAT LEGNAGYOBB RÉSZE OTT LESZ ,LEHET OLVASNI SZÓVICCEKET KAPNI VIRTUÁLIS KÁVÉT(AZ INKÁBB A NYÁRIAKNÁL VOLT DIVAT,NEM KEVERED A SZEZONT A FAZONNAL?? :lol: :lol: )
ÉS KI LEHET MAJD DUMÁLNI OLYAN DOLGOKAT IS AMI NEM TARTOZIK ORSZÁGRA VILÁGRA!
ÉS MI BIZONY INAKTÍV TAGOT(HA ÚGY TETSZIK ZUGOLVASÓT )IS BEVETTÜNK A CSAPATBA(AKINEK NAGYON ÖRÜLÜNK RÁADÁSUL)
ÚGYHOGY KURVA JÓFEJEK VAGYUNK! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SEMMI PÁNIK SEMMI BALHÉ IRÁNY A ZÁRT KÖRŰ BULI CSAJOK!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ÉS KÉRLEK KRISZTI NE GERJESZD ITT A FESZÜLTSÉGET MERT NINCS MIÉRT.
ÉS MÉGEGYSZER NEM ISMÉTLEM MAGAM:
LÁNYOK GYERETK A ZÁRT FÓRUMRA!!! :lol: :lol:
barika2008
 
 


csajok stella is elakadt asszem de én nem vagyok a legjobb segítség neki :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
barika2008
 
 


bari pü. ment

Kép
melike
 
 


Sziasztok csajok!

Bari! Megkaptuk az üzidet,köszönjük szépen!
Babanet,anyatanya ide vagy oda azért van még iwiw és telefon is!
Szóval nem menekülsz!
:wink:

Sajnos egy idő után elvesztettem a fonalat,amennyit tudtam még olvastalak titeket,dehát mint nektek is az idő egyre kevesebb a fórumozásra így szépen lassan mindenhonnan elmaradoztam és megmaradt a nyári,ahonnan mint tudjátok tovább álltunk!

Babák csodaszépek!
További boldog éveket kívánok nektek és családotoknak,és további kellemes,feszültségmentes fórumozást!

Jó volt veletek! :wink:

Jó éjt!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


IBM SZIJA!!
DE ARI VAGY,HOGY BEKÖSZÖNTÉL.REMÉLEM NÉHA TÉNYLEG FOGUNK BESZÉLNI!!HÁT IGEN MI IS BEZÁRKÓZUNK AHOGY TI IS!!
REMÉLEM NEM LESZ ANNYI BALHÉ ÉS SZÉP NYUGISAN ÁT TUDUNK VONULNI AZ ANYATANYÁRA.
IGAZÁBÓL MÁR VAN KIS CSAPAT OTT IS ÉS TÖK JÓ!!
NÁLATOK IS NAGYON SZÉPEK A BABÁK...SZERNCSÉRE SZÉP SZEMŰ ÁRONT LÁTOM IWIWEN IS :lol:
NEKTEK IS KIVÁNOK NAGYON JÓ DUMCSIPARTIKAT A ZÁRT FÓRUMON.
ÉS MOND NEKIK,HOGY PUSZILOK MINDENKIT!!!! :(
barika2008
 
 


sziasztok!na most mondjátok már hogy kell az új telephelyünkre belépni, vagy lemaradtam valamiről?

Kép
Kép
eyi
 
 


EYI.MINDJÁRT DOBOK PÜ
barika2008
 
 


JA ÉS MÉG ANNYIT,HOGY RONIX-OT KÜLÖN PUSZILOM ÉS NAGYON SZERETNÉM HA MÉG BESZÉLNÉNK ÚGY MINT RÉG :cry:
barika2008
 
 


Eyi:Katának írj privit,hogy jössz.

Kép
melike
 
 


:lol: :lol: :lol:
AZT A MINDENIT HU DE SOKAN VAGYUNK MÁR :lol: :lol: :shock: :shock: ÉS PÖRÖG A TOPIK.YEEEEEEEEEEEEEE :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


kata esküszöm már olyan fáradt vagyok mint egy munkahelyen!!
baró az új topik!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


20 perc?lehet, h. elalszok :lol: de amint tudok megyek!
köszi bari!

ja szerelik a konyhabútorunkat, még most is jupéééé!!naggyon komoly
na jó, majd oda írogatok, mert lehet, h. csak magamnak írom

Kép
Kép
eyi
 
 


na most mi van?jelentkeztem

Kép
Kép
eyi
 
 


oké, felvettetek, hova is kell lépnem?valamit elcsesztem?

Kép
Kép
eyi
 
 


ááá nem tudok belépni

Kép
Kép
eyi
 
 


Segítsetek, hova kell menni és hogyan?

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


bogi ment p.ü.
barika2008
 
 


de fura..ott beindult az élet itt megállt... :roll:
barika2008
 
 



Sziasztok!
Az első soroktól zugolvastalak Titeket! További kellemes beszélgetéseket és időtöltést kívánok! Sok örömet Nektek a 2008. május és júniusi babákban (ők a legjobbak, tapasztalatból tudom) :D
És külön öröm, hogy gigaboszi visszatért hozzátok!
Üdv:
csatangolo
Vendég
 


Szia Csatangoló!

Nagy port kavarsz:):):):):):) A titokzatos idegen :lol: :lol: Vagy lehet, hogy nem is vagy idegen???????
Azért kár, hogy ez a topic döglődik itt:(:(:( Nekem akkor is ez marad az igazi topicom :wink: :wink: Hisz itt kezdtem el írogatni, itt voltam pocakos, itt voltam nagyon szomorú és nagyon boldog..... itt vártuk a porontyokat itt voltunk jóban-rosszban..... Szóval én nem tudom elhagyni a süllyedő hajót :wink: :wink: Én vagyok az egyik zenész és játszom amíg el nem sűllyed végleg.
Ha van Valakinek kedve csatlakozni hozzám, szívesen venném :wink: :wink: Szóval aki, vagy akik eddig zugolvasók voltaak-voltatok, hát gyertek és dumáljunk :wink: :wink: Ennek a topicnak nem kell meghalnia :cry:

bluebox
 
 


Sziasztok!

Blue, azért sztem lesz itt is társaságod ;) Néha még én is jövök, de ahogy eddig sem voltam minden nap, ezután sem leszek.

IBM: Szia!!!! Ezer éve nem jártál erre, asszem mi még talán a kórházban beszéltünk utoljára ;) Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, néha leskézek itt is ott is! Kár hogy osztódunk! :cry:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Hát akkor kedves ismerősök, ismeretlenek, mindlenkinek nagyon kellemes nyugodt szép jó éjszakát kívánok :wink:

bluebox
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: