Új privát üzeneted érkezett!

Akkor ezek szerint megint az IKEA-ban lesz a tali. De melyikben?

Bori! Igen, ez már felállás. Ha ezt elmondod a gytszotoknak a Budaiban...... :lol: És nagyon jól teszitek, hogy már most rácsok után néztek. Már én is töröm a fejemet rajta. Az igazi megoldást a nagyok felköltöztetése jelentené. (De még a padlásszoba csak a fejünkben van megtervezve. És persze némi pénzmag is kellene hozzá.)
Brigi nagyon ügyesen szétnézett rácsügyben (is :D). Én sem vennék újat. Nálunk annak idején régi kiságy rácsai tettek jó szolgálatot. Persze apa barkácsolt egy kicsit, de pár forintos tétel volt az össz anyagi ráfordítás. Tényleg, hol vannak a mi rácsaink? :shock:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Rita! Irigy vagyok! :wink:

Brigi! Köszi! Vatera, teszvesz nem jó, babaszobán van egy. Nekem fa, nyitható, 80cm-hez jó kell. Ez teccik:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25 :oops:
Vendég
 


Hahó! Nagyon lassan alakul ez a hétfői ikea-tali. Mit szólnátok a budaörsihez, eddig ott volt a legnagyobb létszám... 11 óra?

Kép
nenoke
 
 

 
 

Nekem az örs jobb lenne tali szempontjából :oops: , de persze alkalmazkodunk a többséghez!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Bori!!
Ez szilveszter előtt pár nappal van így. Ati rendszeresen így altatja..már amikor itthon van de én MA először :lol: pl. este cici nem kellett, Ati ringatta álomba..de csak Kispálra..zeneovira nem..kipróbálom a quimbyt is :lol: :lol:

Örsi IKEA jobb lenne nekünk is.
:wink:
torolve_20131003125716
 
 


eljutok én bármék ikejába, de azért megkérdem: véletlen nem megy valaki a Baross utca zónájából? Deák Tér esetleg?
Vagy valami más környék?
Habár én sem tom honnan s hánykor akarnék indulni....

Kép
kissmanó
 
 


Halihó!

Sajna most nem tudok visszaolvasni, de kérdésem azért lenne :wink:
Volt már vki közületek fülészeten kisgyerkőccel?Nekünk holnap kell menni és szeretném tudni, hogy mire számíthatok?
Tegnap este nagyon fájdalmasan sírt és már egy -két napja figyelm, hogy piszkálja a fülét. Tehát úgy gondoltam, hogy fáj a füle :roll: Adtam neki Nurofent (csak ez van itthon) és szinte végigaludta az éjszakát (22-től 4-ig). Ilyen még egyszer sem volt. Reggel elvittem az orvoshoz, az egyik fülében látott kis gyulladást, a másikra azt mondta tele van zsírral, de vigyem el a fülészetre ott jobban meg tudják nézni. :shock:

Kép
szücsi
 
 


Kormi! Az Örs Vezér térre a Deák térről (piros) 2-es metróval hamarabb ott van néha az ember lyánya, mint kocsival. És a végállomáson kell leszállni, tehát még eltéveszteni sem lehet a megállót. De ha más a közelből nem ajánlkozik én -ugyan Újpestről, de nagyon szívesen- elviszlek Téged akármelyik IKEA-ba. :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Szücsi! Mi voltunk fülészeten. És megkértem az asszisztensnőt, hogy hamarabb -soron kívül- mehessünk be, mivel Gábor mégcsak 4 hónapos volt és egészséges. A váró pedig tele volt beteg kisgyerekkel. Lehet, hogy érdemesebb felhívni őket és negkérdezni, hogy mikor érdemes menni, mikor nem kell ilyen "kicsi":D babával várakozni.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Hali$

Szarvasbori: én is bendzsó :lol: . Mielőtt elküldtem, kerestem az ikea keresőben, de én sem találtam. Viszont az örsi ikeában tudom melyik sarokban van kirakva :D Brendonos hú de drága, annyiért beszélhetne is. Más: "jaj, majd mi megcsináljuk magunknak" c. műsortól én is nagyon félek, de erről inkább ckat apu tudna mesélni :evil:

Szücsi: fülészet :(
ckat
 
 


Tücsi: időpontot kaptunk, bár mostanság semmi nem számít!

Kép
szücsi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a priviket! :cry:
Nagyon jól esik,hogy így törődtök velem....
Párom hajthatatlan... Valami kezd megromlani köztünk... Fogalmam sincs mi lesz a műtét után. De...azt tudom,hogy nagyon meg fog viselni. Főleg,hogy telik az idő. És...talán a legfurább,hogy mikor voltunk ultrahangon,akkor én nem is láttam,csak a párom.
Talán azért érzek így,mert 4éve a suliba megnézették velünk a Néma Sikoly című filmet... Az egy ilyen műtétet mutat be,ahogy egy 12hetes kismamán csinálják. Mutatták ultrahangon,hogy mitörténik ott bent ezalatt.Ismeritek? Én akkor megfogadtam,soha nem fogom megtenni. Sírtam a filmen...
Tegnap ilyet szól a párom:majd 2év múlva jöhet a baba... Az biztos,hogy én nagyon sokáig nem akarok még....
Karácsony előtti Trúdi kép: Kép

Kép
cs.adri
 
 


bori,ckat: nem vagytok bendzsók.. :lol: az oldal átrendezés alatt és épp a biztonsági cuccok nincsenek még teljesen feltöltve... :wink:

brigi: persze nekem is vannak ilyen kétségeim, de a súly nálunk sem ezt támasztja alá.. hát kb 10hónapos koruktól kezdtem a nagylányoknak is adni ezt-azt(főleg hippeket).. de csak módjával és mindig szoptattam is utána... asszem most is ehhez tartom magam :roll:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Szücsi: Adriával voltunk, neki voltam olyan balga, hogy kicsivel jobban kitöröltem a fülét pálcikával, s asszem megsérthette. Hajnalban ordított mint sakál, így sürgősségre mentünk. Ott sajna közölték, laza 1 óránk van, várjunk míg kezdődik a rendelés 8-kor (hab a tortán csak 9-kor jött a dokinő).
Nekünk valami cseppeket adtak, meg talán antibogyótikumot, huhh de rövid az eszem - 4 évre már konkrétan nem visz vissza.
Ha fülsár, az ilyen gyerekeknek nem hiszem, hogy bele lenne már keményedve, így azt símán a fülészeten kiszívják. S nem fáj, tuti, láttam a kölkeimen, a nagyoknak húsvét után volt ilyen csinálva.
De a sár is bír kényelmetlen lenni, attól is tud fájni a fül.
Szal tényleg fülészet, tuti kisebb a baj mint hiszed.
De aztán meséld el mit mondtak a szakik.

Kép
kissmanó
 
 


Látom Trúdi is az olcsó, de jóóóó játékkal nyomul.
Ráadásul méretének megfelelővel. Idővel lehet méretet váltani.

Kép
kissmanó
 
 


kissmanó! Az már a 1,5literes :) Jobban eljátszik vele,mint a játékokkal..... :D

Kép
cs.adri
 
 


Sziasztok!

Berci beteg. :( 38,5 a láza, Panadol-az egyetlen amit bevesz-és hűtőfürdő után is. Fáj keze-lába, asszem influenza. :roll: Gurgit idézve:"f*karate". :evil: Legalább Bence aludt 5-ig, akkor szopi és alszik most is. Megyek bekötöm magamnak vénásan a kv-t, semmit nem aludtam. :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Aha, köszi Tücsi.
Oda tom, hogy relatívusz könnyű eljutni.
De mi van a Budaörsivel?

Télleg írjátok mán meg kinek melyik variáns a jobb, s akkor agyalok én is a témán. Így, hogy két út áll előttem..... kissé zűrösebb.
Bár asszem ha engem kérdeztek, mégiscsak a Budaörsit szavaznám meg.
Vagy mégsem?
Határozatlan vagyok, monnyátok hova, s odamenyek.

Amúgy Edinát 7,7 hósan már hagytuk 2 hétre anyámékkal. Nászutunk el vót maradva, felmentünk Bp-re, onnan Balatonra, ismét Bp s onnan Alanya (TR), ismét Bp majd haza. Adria megúszta a hosszabb hiányzást, ugyanis 14 hós volt mikor legközelebb ilyen szabadságra mentünk. Most meg 3 napot készülünk hiányozni. Anyámmal mindenik jány mindig jól elvolt, sosem vették zokon ha akár egy mozi erejéig is lelépve Mamával maradtak.

Kép
kissmanó
 
 


Egcsi: Adriám is lázas.
Ma reggel elaludtunk, Edó elkésett a suliból, Adriát nem költöttem, induljon apa hamar a naggyal.
Hát mikor felkelt teljesen piros volt, kapott Oscillot, Stodalt a köhögésre. Aztán dél alig jött el, önként elment lefeküdni. S már 4 órája alszik. Remélem használ.

Kép
kissmanó
 
 


Manó :)
Akkor nektek is jobbulást! :?

Adri :)
Nagyon aranyos a kislányod! :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Köszönöm,Egcsi! :)

Kép
cs.adri
 
 


Bercinek és Adriának jobbulást!

Adri: nagyon édes Trudi!

Nekem a Budaörsi ikea a világ másik vége :? De ha ott lesz a tali akkor oda próbálunk menni :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Egcsi :( Jobbulást Bercinek, remélem már jobban is van, hátha mégsem influenza.
Tali Nekünk csak az Örs lenne jó, a VII. kerből mennénk és tömegközlekedve :oops: , Budaörs reménytelen. Mit gondoltok????
Úgy 10 óra körül gondoltátok? (Nekünk az jó lenne.)
Homeós doki :shock: :evil: Alkati szerért mentünk, a két gyerekre összesen volt (talán)10 perce az adminisztrációval együtt, tett fel 4 kérdést, ajánlott 2 bogyót, elkérte a 2x2.500,-Ft-ot, jöjjünk vissza 1 hónap múlva, s már kész is voltunk. Ráadásul Jankónak C200 potenciált írt (Manó, te biztosan tudod ez mit jelent) :shock: Megnéztem a szereket, az egyik puffadásra, csontritkulásra stb. való akutan, a másik ... már nem is tudom. Ezt nem hiszem el, :twisted: bosszantó, és nem is a pénz miatt, hanem hogy taknyosan-nyűgösen elcipeltem a két "szerencsétlen" gyerekemet, hogy majd jót teszek nekik, és ennyi...

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Adriának is jobbulást, és Trúdi gyönyörű kislány!
Van valakinek ellenvetése az Örsi IKEA ellen?
Ma (korábbi) meggyőződésem ellenére adtam Jankónak egy kis (3-4 mokkáskanálnyi) reszelt almát, mert majd felfalta a szemével, mikor Boldázsárral rágcsáltuk. Alig tudott nyelni szegény (dugult az orra a szmötyitől), de csak úgy cuppogott :) .

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Most hogy leírtam, csak még mérgesebb vagyok :twisted: :twisted: :twisted: A fene ezekbe a sarlatánokba!

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Én ma először adtam Manónak áfonyás almát(Hippes). Ennek hála kakázott egy óriásit 4nap után. :D

Kép
cs.adri
 
 


SZiasztok!

Köszönjük :wink: .

Bori, éjszakák nagyjából beálltak, BEni 2-szer szopik, Emi néha kel, néha nem. Mostanában megint kel, elfogy a vize, de nem jelenetezik, csak újra kell neki tölteni a cumisüveget, meg leszedni a szöszt a cumiról, ha van rajta.:roll:

Gratula Ádámnak a felálláshoz!


Beni a múlt héten megtáltosodott. Addig nem csinált semmit, majd gondolt egyet, s hirtelen hasra fordult meg vissza, aztán még aznap felállt négykézláb és fekvőtámaszba, s néha kutyázik is. Jó kis erőgolyó.

Nem is írtam, tegnap itt volt Lidikoka és Boti. Beni egy kis törpike Boti mellett, aki majdnem akkora, mint Emi. :wink: :shock:


Ma a babaklubban: Beni már ült a hordozóban, készültünk eljönni, amikor egy kisfiú odament és megfogta a hordozót. Erre Emi arébb húzta ezzel a dumával: "Ez Benike, az enyém, ne fogjad meg!"

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi: irigy-irigy :D Emi :D Boti hatalmas lehet, nem csak pufi, hanem hosszú is, ugye? Én is várom, hogy Jankó táltosodjon. És várom.. és várom.....

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Hova jártok babaklubba?

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Judit, sze tod: Kolozsvár is vár, Temesvár is vár.....
na jó, hogy monnyak Mo-it is, akkor Székesfehérvár is vár.

Kép
kissmanó
 
 


Amúgy galádság 10 percért ennyi pízt elkérni.
Méghogy ez alkati meghatározás? Sülne ki a kettő szeme egyszerre.
Amúgy a 200-as hígítást azt nagyvonalakban havonta kell adni.
Nektek milyen gyakorisággal kellene szedni?

Kép
kissmanó
 
 


Hihi: Uxi avatart váltott. Dejó..........

Kép
kissmanó
 
 


Mütyürke: te aztán kitartó vagy :lol: 10hónapig csak szopi. Nagyon ügyesek vagytok! És elég volt a lányoknak? Nem kértek gyakrabban, vagy nem ébredtek sűrübben éjszaka? Mondjuk az a pici az elején tuti nem oszt nem szoroz. Na nem tudom, valószínű holnap próbálkozunk azután meglátom. Ha nagyon nem kell neki halasztok :lol:

Uxi: Beni nagyon ügyes! Én is várom már, hogy Samu megtáltosodjon :lol: Emi duma :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Judit :cry:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Bercinek és Adriának jobbúlást!

Uxi: de édes Emi. :-) még mindig hasonlítanak a fiaink! :wink:

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Boti egy óriásaranyos baba. Nagyon nagy, Beninél 6 centivel hosszabb.

Judit, itt Dunakeszin van egy babaklub, oda megyünk néha. Van mindig egy előadás, ma egy készségfejlesztő játszóház szakemberei voltak, utána kis "zenebölcsiféle", majd szabad rablás... ö... akarom mondani játék. :lol: Már Beni is élvezi, vannak ilyen kicsik is.

Jaj, Beni támadja a porszívót....

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


No, akkor megfordítom a kérdést. Kinek nem jó az örsi
IkEA? Judit, a 11 nem lenne jó nektek? Mert eddig úgy csináltuk, hogy akkor talákoztunk az éttermi részben, kis csevej, kaja, ott vannak mindenféle finomsdágok, közben csevej, aztán csevej tovább. :wink:

Adri, Te nem tudnál jönni? Olyan jó bulik szoktak ezek lenni. Hol is laksz?

Kép
nenoke
 
 


Judit :)
A homeós doki a pénztárcádra utazott. :? Lett volna néhány keresetlen szavam. :evil:

Adri :)
A Hippes áfonyás almára emlékszem. Fini. :D

Uxi :)
Emi :lol: Jó az avatarod. :wink:

Berci jobban van, már csak hőemelkedéses, hatott a Nurofen, amit a gyümilébe csempésztem. Aludni csak negyed órát aludt...Pedig gondoltam hátha én is..... 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


nenoke!
Hétfőn lenne a tali?Párom akkor 24ezik,nem tudom kire hagyni Trúdit. Vinni meg nem szeretném ilyen hidegbe,most gyógyult meg. :S
Én a 18ker-be lakom,Lőrincen.

Kép
cs.adri
 
 


Tjuditot hááát jól mellé nyúltatok a dokival az tuti a miénk tündéri volt és mindent kikérdezett Nyunyiról

Nekünk a budaőrsi Ikea a jó (főleg hétfőn akkor átjutni a másikba...)

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


+ 1 szavazat az örs verzérre 8)

KépKépKép
mütyürke
 
 


sziasztok,
tök jót taliztunk Uxiékkal, ma ők látogattak meg minket. a csendes kis házunkból egyszerre zsivalytanya lett, de nem baj... 5 gyerek egyszerre... itt volt még két barinőm a kislányaival... Boti épp aludt, amikor Benivel játszhatott volna... majd pedig Beni aludt be... de legalább figyelték a csajokat.... :lol:
tali:én is az Örsre szavazok, de döntsön a többség... és mi is szívesen elmegyünk a találkára...
vigyázzunk Csajok nehogy veszekedés legyen, mert ismét jön névtelen frend.... miért olvassa a fórumot, aki nem ír ide? no mindegy, felesleges ezen elmélkedni...
szép estét. betegeknek gyógyulást.
Ildi

Kép
lidikoka
 
 


Khmmmm
s ki gyűjti, összegzi a szavazatokat?

Kép
kissmanó
 
 


Amit eddig összeírtam:
Budaörs: Nenőke, Bridzsi
Örs: Brigi, Gurgi, Mütyürke, Judit, Zdú, Ildi
Sikítson akit kihagytam!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Engem mindkét oldalról :lol: :lol: :lol:

Kép
kissmanó
 
 


Most nem azétt mett én vok a fogadott prókátor, de szerintem Bridzsi mellé még tuti be lehet nyomni Szivvit is.

Kép
kissmanó
 
 


Ja, s kössz, hogy vezeted a lajstromot. :D

Kép
kissmanó
 
 


Budaőrs +1

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Én mkét helyre szívesen megyek. :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Látom nagyban folyik a talicskaszervezés... :wink:
Ma egész nap a lázzal bírkóztunk, egyenlőre a piszok áll nyerésre. :( Már felment 39,5-re is szegényemnek a láza. Rohadjon meg az összes szemét vírus! :twisted:
Megyek, főzők egy kv-t, úgy néz ki ma sem alszom. :roll: Majd benézek...

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: