Új privát üzeneted érkezett!

én is erről beszéltem apával! sztem igen. De nekem eddig nem fájt, csak most a héten.
lehetetlen lenne, hogy most "húzódik" vissza normál állapotba??
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ismeretlenül írok Nektek. Bevallom, én szoktalak sasolni Titeket. Én ugyan még csak várandós vagyok, augusztusra várjuk a Picur érkezését, de a keresztlányom 2008. júniusában született. És hát időnként bekukkantottam, hogy megnézzem, az ilyen idős babócák mennyit fejlődnek, hol tartanak, miket esznek. :oops:

Sajnálom, ha zárt topicot hoztok létre, mert annyira jó tájékozódási pont voltatok :cry:

Még egyszer bocsi,
Marcsa
marcsa81
 
 


Tegnap előtt vettem neki 2 bodyt (turis): Kép
Igy játszik: Kép

Kép
melike
 
 

 
 

na ez kéne már nekem is rövid újjú bady meg játéktartó :o
barika2008
 
 


Sziasztok!

Barika!
Miattad regisztráltam ismét, hogy megköszönjem, hogy elköszöntél tőlem!

Sajnos a zárt topicba való költözés nálunk nem volt zökkenőmentes, és a zugolvasók pocskondiázása miatt hirtelen felindulásomban töröltem magam, talán nem ez volt a legjobb döntés. kívánom, hogy nálatok simán menjen minden!

Most is csak erre az egy hsz-re jöttem vissza.

Minden jót kívánok nektek!

Bari!
Veled nagyon sokat beszélgettem, sokszor segítettél nekem a nehéz napokban!

És persze ti is mindannyian,akik egy kicsit korábban hoztátok a világra a kincseiteket, mint én!
Megértem a költözést, hisz én is ezt tettem!

Továbbra is kívánok nektek minden szépet!

Bari!
Sok puszi neked! :)
t.maria
 
 


óóó mária ez most olyan volt mintha soha többé nem beszélnénk :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
iwiwen vagy emailben néha beszélünk még nem? :oops:
legalább nagyon ritkán :(
és nekem is jó volt,a méhszájas topik is,mégha szét is kínoztalak titeket a paráimmal :lol:

puszika
barika2008
 
 


Oké, Bari!

Megbeszéltük! :wink:
és nekem is jó volt,a méhszájas topik is,mégha szét is kínoztalak titeket a paráimmal Laughing


ez tetszett! :lol:
t.maria
 
 


ok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


Marcsa81:aranyos avgy,hogy írtál és szerintem találsz még hasonló topicot azért.Különben gratula a babához!

Ismét alszik a Manóm.

Kép
melike
 
 


Melike: jók a bodyk!
bszilvi25
 
 


Én is olvasgattam a nyáriakat! És módosítom a véleményem annyiban: hogyha zárt topicot szeretnétek ám legyen, Nekem úgy is jó, de igazából ezzel sincs semmi bajom, engem nem zavar hogy mások olvassák! Ha azok miatt a régiek miatt akarjátok akik már nem írnak ,de lehet hogy olvasnak minket, azok miatt meg felesleges, mert úgy is kitudódik ami bent íródik, ebben biztos vagyok!
Zaklatóink pedig nincsenek, úgyhogy szerintem gondoljátok át, mi értelme van a zárt topicnak! :wink: :wink: :wink:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Nekem tök mindegy.Ha csináljuk,benne vagyok,ha nem úgyis jó.

Kép
melike
 
 


Amúgy nekem nem fáj a farokcsontom csak kiáll egy picit és rossz ha leülök keményre.
Mentem,felébredt.Evés és séta.

Kép
melike
 
 


viki:miért tudódna ki?? :roll:
én zárt topik párti vagyok!!
már olyan sokszor eszembe jutott milyen szar lenne valami volt koleganő vagy akárki...
szerintem ha a nyáriaknak bejött nekünk is bejönne,sokkal többmindenről lehetne dumálni :lol: :lol: :lol: :lol:
és mivel már kata meg is csinálta remélem azt is elárulja,hogy kell belépni :lol:
és természetesen jönne mindenki :lol:
barika2008
 
 


melike nekem is így van és a táncnál vannak olyan talajgyakorlatok aminél kurva kényelmetlen volt :lol:

na ez pédául egy olyan téma...miért kéne bárkinek tudni az országban hogy melikének fáj a farkcsontja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tudom,hogy ez eddig is így volt,de ha már katának kipattant a szikra és többeknek tetszik akkor szerintem ám legyen :lol:
barika2008
 
 


Sziasztok,

Barika, mit táncolsz? Hú, nekem nagyon hiányzik a tánc, a szoptatás miatt még nem mertem újra elkezdeni... :( Ilyenkor irigylem a tápszeres anyukákat (meg máskor is).

Tulajdonképpen nekem a nyitott topiccal sincs bajom meg a zárttal sem :) Legyen úgy, ahogy a többségnek jó.

Hoztam 1 képet, mai, új trükkünk van :D

Kép

Kép
elan
 
 


elan olyan édi... :lol: :lol: :lol: :lol:

én tulajdképp erobikozok,elég rég,természetesen terhesen nem,de szeptember óta újra igen!!
a tánc véletlen jött ugyanis a nagylányom iratkozott be de amikor odavittem kiderült,hogy felnőtteknek van,amúgy beférne a felnőtt csapatba mert idén lesz 14 de nem tetszett neki mert szerinte öregek vannak.mint ÉN :lol: :evil:
na mindeggy én meg ottragadtam.
szimpadi táncnak hívják de a hip hápp-on kívül minden táncot ötvöz
és te??
én meg a szoptatósokat irigylem.megszoptatják és ha éppen 40grammot evett akkor sem idegeskednek mert fogalmuk sincs róla :lol: vagy van?lehet azt érzékelni??
barika2008
 
 


dávid új tudomány egyébként az hogy nem csak megáll hanem megtesz 2 lépést kapaszkodás nélkül :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
deee magától csak fekszik...meg sem fordul már!!
úgyhogy a neurológus nénit azért meg kell látogatni!!
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:17-kor.
pironya
 
 


Elan: nagyon édes Gábor!
Miért is nem jöttél hosszú hónapokig????????????????????????? kár....

Pironya: fel a fejjel, csak nincs gond! :wink:
bszilvi25
 
 


piri a hőgörbe miatti idegállapotodat megértem!!
vérvétel?mert az azért megnyugtató,ha az nem mutat semmit akkor szerintem nincs gáz,vagyis az mindent megmutat

és az is igaz,hogy régen is leírtuk az ügyes bajos dolgainkat(mondjuk bennem mindíg volt emiatt egy kis rossz érzés),de fogalmam sem volt,hogy lehet zárt is egy topik,és ahoz hogy zárt legyen elöbb feltétlen kell nyitott is hiszen kik lennének a zárt topik tagok :lol: :lol:

feszültség amúgy persze lehet mindíg és mindenhol ahol emberek(főleg nők) vannak!!
de ez így van rendjén.
barika2008
 
 


ja és én abszolult nem gondoltam,hogy a feszültségek miatt költözünk :lol: :lol: :lol: :lol:
akinek nem tetszett valami így is kiszállt :lol: elköltözni sem kelett.ebbe magamat is beleértem mert amikor nekem nem tetszett a rendszer akkor én tipliztem le :lol:
barika2008
 
 


Hello!

Engem sem zavar, ha nyitott a topik, szerintem enm olvasnak minket olyan sokat, de nekem 8.

Oszmann, már tudom, miről beszéltél. Dorinát lerakom aludni, elfordulok, és mire visszanézek vigyorogva áll az ágyban és dobja ki a cumit. Másfél óráig is eljátszuk ezt.

Na, ezek szerint ez a farokcsont dolog gyakoribb, mint hittem, megnyugtató, hogy nektek is ez van.

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


d. bogi írta:megnyugtató, hogy nektek is ez van.


köszi Bogi, én is szeretlek :wink: :wink: :wink: :wink:
bszilvi25
 
 


Sziasztok!

Én is egy ilyen kukkoló vagyok.

Kb egy éve, napi szinten olvaslak benneteket, mindenkit ismerek :D
Nagyon sokszor akartam csatlakozni, az elején babonából nem mertem (az első babámmal, csatlakoztam egy topikhoz, és kb két-három hét múlva megszületett Gergő, 800 grammosan )
Később meg már olyan jól ismertétek egymást, hogy nem biztos, hogy be tudtam volna illeszkedni.

Én is sajnálnám a zárt fórumot, bár természetesen ez a Ti döntésetek. Én is sokat tanultam, tájékozódtam itt.
Nagyon jó volt olvasni Titeket!!!

Barival, váltottunk néhány mailt, egy nappal idősebb a Milán Dávidnál, és együtt feküdtünk a Baross utcai klinikán.

Ha mégis úgy döntötök, hogy zártba mentek, mindenkinek minden jót kívánok. A babák gyönyörűek!!!
Jó egészséget kívánok Mindenkinek!!!

Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok,

Hát, hogy miért nem jöttem... magam sem tudom, vagyis hát hülye voltam... Nagyon kevés időm volt (tudom, ez nem mentség), és úgy gondoltam, ebbe max. 1 fórum rendszeres látogatása fér bele. És, mivel annak idején a Budai Meddőségi Centrum fórumába kezdtem el irogatni, azt választottam. Pedig néha azért benézhettem volna, csak valahogy nem tudtam jönni rendszeresen, és ez a fórum mindig nagyon pörgött, és nem tudtam volna követni, és ez idegesített :)

Csandi, 800 grammosan született Gergő, nem semmi... szuper, hogy jól alakult minden. Jól alakult, ugye? Rendben vagytok?

Pironya, én lemaradtam, mi a baj? Mi ez a hőgörbés dolog?

Bari, én írszteppeltem több évig. Hát ezt egy darabig elfelejthetem, de talán egy mezei tornaórára csak eljutok a közeljövőben.

Holnap utazunk a szüleimhez 2 hétre, hát ne tudjátok meg, mi mindent kell összecsomagolni, és egy csomó mindent csak az utolsó pillanatban tudok, persze... idegbaj.

Holnap tuti nem jövök az utazás miatt...

Kép
elan
 
 


SZIASZTOK!
csandy szia!!
nem is tudtam,hogy ez a neved itt.mert nem itt beszéltünk!! :lol:
tök jó ,hogy írtál ide végre!!én örülök neked!!!itt is máshol is :lol:
hogy vagytok ?minden ok??

elan írszeppelni dávid szokott fekve de tényleg...itthon flettlinek hívjuk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


elan és ott van net????
barika2008
 
 


Helló!

Csajok,attól féltem,hogy ne essen az eső míg sétálunk és helyette hétágra sütött a nap!!! :lol: :lol: :lol:
A kabátomat néha le kellett vennem,mert csurgott a hátamon a víz.
Mátét is még overálba vittem,de lehúztama zippzárt.

Kép
melike
 
 


Bari, van net, csak elég ramaty, de azért igyekszem jönni. Csak hát holnap biztosan nagy lesz a fejetlenség, az első 1-2 nap mindig horror, Gabi senkivel sincs el, csak velem. Aztán, mikor megszokja a nagyszüleit megint, akkor már szabadabb vagyok

Kép
elan
 
 


Lányok!!!!!!!
VAGYOK!!!!!!!!!
Milán Mamánál alszik épp.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Holnap thermál.
Megcsináltam tegnap a topikot,akit érdekel írjon pü-t.

De csak olyan írjon aki írt is ebbe a topikba.
Mármint zugg olvasók ne!!!!!!!!!
Elnézést kérek tőletek.



Kata&Milán


oszman777
 
 


Kata: Eszünkbe se jutott, hidd el. Hiszen miattunk csináljátok. :wink:

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Jahhh Csajok ha én nem lennék holnap,már pedig nem leszek.
Bari is meg tudja kűldeni nektek a honlap címet,és a topik címet.
Ott KATT a meghivás kérésre.

NAGYON JÓ LESZ,SOKKAL JOBB FEJLETTEBB AZ OLDAL!!!!!!!!!!!!!!



Kata&Milán


oszman777
 
 


:lol: :D :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


KATA: :lol: ÍRTAM PÜ-T!

MERCI MA KEZDETT EL MÁSZNI.
ELŐSZÖR A SAJÁT SZOBÁJÁBAN TALÁLTAM, MAJD A MI HÁLÓNKBAN :lol: :lol: :lol: IMÁDOM!
bszilvi25
 
 


--------------------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2009.03.08 09:33-kor.
bszilvi25
 
 


CSAJOK ÉN NAGYON ÖRÜLÖK A ZÁRT TOPIKNAK AZ INNEN KILÉPŐK ÉS AZ ISMERŐSÖK MIATT.MÁRMINT ROKON MUNKATÁRS STB!!
DE ENGEM A ZUGOLVASÓK NEM ZAVARNAK(VAGYIS ZUGOLVASÓ NORMÁLIS ISMERETLEN ANYUKÁK) ,FŐLEG AZÉRT NEM MERT ELÉG SOK MINDENKIVEL JÓBAN VAGYOK KÖZÜLÜK...ÉN ILYEN VAGYOK ÉLETBEN IS MINDENKIVEL SZÓBA ÁLLÓ MINDENKIVEL BESZÉLGETŐ,MINDENKIRE KIVÁNCSI...NÉZZÉTEK EL NEKEM DE ÉN ANNAK ELLENÉRE,HOGY ELMEGYÜNK SZIVESEN BESZÉLGETEK BÁRKIVEL TOVÁBBRA IS!!

SŐŐŐT ZUGOLVASÓKNAK ÜZENEM ÉN LESZEK ITT IS NEM IS TÖRLÖM MAGAM ÉS CSECSEMŐS,KISGYEREKES EGYÉB DOLGOKRÓL SZÍVESEN BESZÉLGETEK MINDENKIVEL.MEG PRIVIBEN IS!!

ÚGYHOGY MINDENKINEK ÜZENEM CSANDY NEKED IS.ENGEM A ZÁRT TOPIK ELLENÉRE MEGTALÁLTOK!!!!!ÉS NEM MIATTATOK MEGYÜNK...HA MEGYÜNK
barika2008
 
 


Bari: nekem ma mégsem vetted fel, amikor hívtalak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bszilvi25
 
 


SZILVI ÉN MA CSÖRGETTELEK MAGÁNSZÁMRÓL ÉS NEM VETTED FÖL...SZÓVAL AZ ÉN VOLTAM CSAK MÁR OLYAN SOKAT CSÖRGETTEM,HOGY LETETTEM MERT AZT HITTEM ETETSZ VAGY ALTATSZ VAGY ILYESMI!!!
barika2008
 
 


Bari nem is kell törölnöd magad,senki sem mondta!!!
Ezt csak te írtad hogy neked ez nagyon megy a törlés
:lol: :D :lol: :lol: :lol:



Kata&Milán


oszman777
 
 


ja? magánszámot nem veszek fel......................... :?
de ha tudtam volna hogy Te vagy............ :wink: :wink:
bszilvi25
 
 


DE ÉN IS FÖLVETTEM AMIKOR TE HÍVTÁL,PONT NULLA MÁSODPERC VOLT AMIKOR LETETTED :lol: PEDIG ANNYIRA AKARTAM DUMÁLNI

HÁT IGEN TÖLÉSBEN JÓ VAGYOK...DE AKIK ILYEN KEDVESEK HOZZÁM AZOKAT SAJNÁLOM :oops:

TUDTAM,HOGY CSAK ÉN LESZEK ILYEN BÉNA,HOGY NEM TUDOK REGISZTRÁLNI AZ ÚJ HELYÜNKÖN :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: MÁR RÉG OTT FOGTOK BESZÉLGETNI ÉN MEG FESZT NEM TUDOK REGISZTRÁLNI!!
barika2008
 
 


sztem eddig csak Kata regisztrált! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bari: hívhatlak?
bszilvi25
 
 


Húúú,hogy a nyáriaknál mi zajlik???!! :shock:

Kép
melike
 
 


SZILVI PERSZE IGEN
barika2008
 
 


MELIKE DE NÁLUNK NEM LESZ BALHÉ :lol: REMÉLEM :lol:
barika2008
 
 


Bari: az anyatanyán nem automatikus a belépés. Kéred magad, és az adminisztrációsnak engedélyezni kell. Lehet Oszman még nem lépett be azóta, mivel Ő nyitotta, csak neki van kulcsa. De később adhat másnak is, és akkor bárki tud beengedni, vagy akár törölni is.
De tényleg jó, mi a régi babanetes csajokkal (2006 nyári), skype-unk napi szinten, mi képeket rakunk fel, igazából arra használjuk.

És tudom, hogy hol talállak!! :wink: :wink: Aranyos vagy, köszi!!!!!

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Kata:várom,hogy beengedj. :lol:

Kép
melike
 
 


Ti vennétek tesz-veszről ÚJ kiscipőt?Olyan jókat láttam,jó áron.Boltban ennyiért nem kapok.

Ha nem ír senki akkor jó éjt!

Kép
melike
 
 


szia csandy igen már sikerült belépnek köszike!!
és bármikor szivesen beszélgetek veled és másokkal is :lol:

melike most nem köll kiscipő de köszike :P
jó éjt
barika2008
 
 


Hali!!
Itt az éjszakai műszak!!!!!!!!!! :lol: :lol:
melike, szilvi,bari regisztráltak már.
Náluk pü-be informálódhattok hogy kell.Melyik oldalon,én csak hétfőn tudlak titeket be engedni.
Addig itt tudtok még dumcsizni. Sokan regisztráljatok addig. Pusza
[b]
[/b]
Megyünk fürdőbe,és
Holnap Milánt hozzuk haza. :lol: :lol:
Hu de várom már.



Kata&Milán


oszman777
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: