Új privát üzeneted érkezett!

Tücsi: ja-ja növést serkentő eső :lol:

Irigy vagyok az ülő és ülni próbáló babókra, na és a fogasokra is :wink: :lol:

Kép
szücsi
 
 


Sziasztok!

Végre túl a szülinapi őrületen :lol: Szép volt, jó volt, sértődős volt, örülök, hogy vége!

Gurgi: az én fiaim négykézlébazásból tolták magukat ülésbe :lol:

Ckat: Bors nagyon szépen ül :lol: Magától ül már fel, vagy ilyen ügyesen meg tudja már magát tartani ha felültetitek? Minden esetre nagyon ügyi :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Be lehet még kerülni hozzátok a Lurkóoldalra :?: :oops:

Kép
szücsi
 
 

 
 

Én nem tudok két topikot követni :cry: Nem lehetne olyat csinálni, hogy eldönsük, hogy ide irogatunk vagy oda? Ez így olyan sz@r, hogy itt is meg ott is folyik a beszélgezés :oops:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Üdv!

Voltunk rehabon, tulajdonképpen rendben van Ádám, még tornáztatni kell. Azt mondta a doki, h lassan már ide-oda kell forgolódni, a mászás, ülés még később jön, arról nem vagyunk lemaradva.

Most adtam Ádinak almát, egy kiskanálnyi levet (alig volt leve az almának). Mikor lehet a pépeset is adni neki :?: :?:


 
 


Egyetértek Brigivel :roll:
Lehet, hogy sok hasznos dologról maradunk le :!:

Kép
szücsi
 
 


Ági ez jó hír :lol: Én nem adtam levet Sárának, rögtön egy kis reszelt almával kezdtem :oops: , bár azt sem ette.

Kép
szücsi
 
 


Ági: örülök, hogy minden rendben van Ádámmal! Szerintem nyugodtan adhasz neki pépeset is :wink:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Sziasztok! Banánrólnem kifejezetten babaszemszögből:
http://origo.hu/noilapozo/receptek/20080112-tippek-receptek-erdekessegek-a-banan.html
Üdv,
ckat_apa
ckat_apa
 
 


Köszönöm az eddigi etetőszékes infókat. Még egy kérdés: a kerék mikor lehet hasznos? Van olyan, aki használja?
Bocs, még egy kérdés: Nekem olyan instabilnak tűnnek ezek a műanyag székek. Mikor úgy igazán eleven, nem tud vele együtt felborulni?

Haláli az az ülős-karácsonyos kép! :lol: Mi is még messze vagyunk az ilyen üléstől, szintén kockahasra gyúrunk még csak. :D

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Ja, és én is egyetértek Brigivel, döntsünk, hova írunk, és maradjunk egy helyen! Ha úgy döntünk, hogy a másikra akkor megyünk, ha az egyik nem működik, tényleg ne írjunk oda, ha az egyik működik! Direkt nem írtam, hogy melyik az egyik, és melyik a másik, nekem bármelyik jó, de csak EGY legyen!

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Kerék akkor, ha pl. az asztalhoz teszed, úgy könnyebb ki meg be húzigálni. Meg mi pl. hol a szobában eszünk most, hol a konyhában, s akkor épp az aktuális helyre lehet vinni akár gyerekestől is.
Adriám nem borult ki a síma, fix műanyag székből, ez a mostani pedig szerintem még stabilabb.

Kép
kissmanó
 
 


Na, most már aztán engedtessék meg mindenkinek, hogy oda azt és akkor írjon ahova, amikor és amit épp jól esik.
Lurkón is MINDENKI szívesen van látva, de ne akarja SENKI kötelezni a másikat, hogy ne ide, hanem oda, ne oda, hanem ide írjon.
Szerintetek ez nem elég lerágott csont már?
Elhangzott egyszer, elhangzott kétszer, többször ilyen óhaj, de ha mindenki oda ír ahova neki jól esik, az miért baj?
Személy szerint kezd ebből elegem lenni.

Kép
kissmanó
 
 


Mert ilyen alapon aztán lehetne kérni a tagokat, hogy ne írjanak a lakóhely szerintibe se, meg más topikokba se.
Ezt baromira jogtalannak tartom, én NEM FOGOK dönteni.

Kép
kissmanó
 
 


Manókám!

Szívemből szóltál!

Nos Csajok, én aktiváltam Mindenkit aki regisztrálva van a lurkón, tehát ha bejelentkeztek akkor Ti is láthatjátok a titkos topikot, oda lehet nyomatni a csupasz képeket!

És a lurkó nem a kiváltságosoké, mindenkié!

Szücsike!
Te már regisztráltál a lurkóra, nem értem kérdésed! :oops:
Oda nem lehet csak úgy bekerülni, oda bejelentkezel (mint bárhová máshová ahol regelve vagy), és már írsz is!
Vendég
 


Nah!
Szóval mi is kockahasra gyúrúnk! Gyúrúnk? Gyúrúnk vaze!

Ckat: de édes Bors, milyen ügyin ül! Na mi ezért veszünk dönthető etetőszéket!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Ok, bocs a kérdésért! Csak akkor sem igazán értem, hogy egyazon csapatnak miért kell két különböző helyen lennie :roll: Na mindegy, valószínű én reagáltam túl :oops: Megjött :cry: +a diétám :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Nekem hiányoznak, akik odaírnak, és azok az infók is hiányoznak, amiket odaírnak... de mindegy, ez van. :(

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Emma :)
Fogacskához, forduláshoz gratula! :D Anyós:reméljük a legjobbakat. 8)

Szücsi :)
8,5 kg! Ez igen! :D

Ckat :)
Bors nagyon cukker! Tényleg nagyon szépen ül, Bence azért még ennyire nem profi. 8)

Brigi :)
Ki sértődött meg? :?

Dorka :)
Műanyag székünk van, nem borultunk még fel, pedig a fiam elég izgága volt. :roll: Nekünk nincs kereke.

Ági :)
Egy pár nap almalé után megpróbálhatod a pépet. a lének mit szólt? Örülök, hogy minden okés! :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi: anyósom :cry: lehet, hogy azt is túlreagáltam, de vett a Máténakj egy bazinagy traktort mire rá is tud ülni meg van utánfutója amibe szintén bele lehet ülni, én meg nem engedtem kibontani, hogy a lakásba nem fér be, nem tudnak vele úgysem játszani :? A vicc az, hogy megkérdezte, hogy mit vegyen, én megmondtam erre persze nem azt vette, hanem ezt a megkérdezésem nélkül :cry:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Henchy:

Igen már bejelentkeztem és semmi nem történt (az volt írva, hogy az aktiváláshoz kapok egy e-mailt, amit egyébként ma kaptam). Azóta rég elfelejtettem a jelszavamat és amúgy is azt írja, hogy nincs ilyen felhasználónév, helytelen bejelentkezés. A jelszó módosítás sem jött össze :oops: Lehet,hogy én vagyok túl béna, akkor bocs!

Kép
szücsi
 
 


Szücsi!
Ma arról kaptál emilt, hogy az aktív tagokhoz lettél besorolva, mint ahogyan mások is!
Írtam új jelszót priviben, próbáld meg!
Vendég
 


Ide-oda-írás. Szerintem senki nem akarja senki jogait korlátozni, természetesen mindenki oda ír, ahova akar.
Mindössze arról van szó, hogy megmaradjon, és ne széledjen szét ez a jó kis csapat.

Éppen ezért, magam részéről teljesen megértem brigi73 és babdorka hozzászólásait.

ckat_apa
ckat_apa
 
 


azért ama kijelentés, hogy DÖNTSÜNK nem épp arról szól, hogy nem korlátoznánk egymást.

s ezennel eme témát kivesézettnek tekintem részemről, továbbiakban igenis van leszarom tablettám

Kép
kissmanó
 
 


Sziasztok!

Mütyürke, én még nem adtam semmit neki anyatejen kívül. Előbb jól kiművelődök a többiek tapasztalataiból :wink: .:D

Szücsi, szerintem még ne kössétek be menetiránnyal szemben, 1 éve skor alatt nem ajánlott, sőt, halehet minél tovább kell háttal bekötni, mert a nyakuk még nem bírja rendesen a fejüket, ssérülékenyebbek úgy.


Nekünk még nincs etetőszék, majd megörökli Emiét, ha már tud ülni, Eminek meg lesz kisasztala-kisszéke.Vagy lehet szerzünk neki egy ikeásat.


Brigi, passzeltold ide azt az anyós- traktort, nálunk tuti sikere lesz! :wink: MÁténak boldog szülinapot!

Lurkoldal: én sosem tudtam rá felmenni, hiába regisztráltam kétszer is, nem engedett be.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Eszméletlen mit össze tudtok ti itt vitatkozni. Állandóan megy a vita valamiről vagy valakiről. Miért nem tudjátok egymás véleményét elfogadni?
Vendég
 


Egyengatya
Kép


Vad repülősök:
Kép

Nyomjad azt a fekvőtámaszt, öcsi!
Kép

Apa viccet mesélt
Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi: eszméletlenül édesek a gyerkőceid!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Uxi: írtó kafák a képek :lol:

Kép
szücsi
 
 


Hali!

Köszi a gyerekdicséretet :D

Tücsi, Gurgula: taliban szívesen bennelennék :D

Egcsi: 8)

Emma: grat a fogacskához!

Képzeljétek babauszin volt egy kisfiú, egy nappal fiatalabb, de nagyobb volt Borsnál, neki mind két alsó fogacskája kint volt, ült és segítséggel állt is úgy, hogy lent volt teljesen a talpa :shock: készvoltam Tőle.

Névtelen: ha már írsz, ne akkor mikor a szart kell keverni! Ráadásul névtelenül...
ckat
 
 


De édesek Uxi a gyerekeid!

Szerintem kattanjunk már le a ki, hova, miért, döntsünk témáról. Vannak sokkal jobb és fontosabb dolgok is az életben!

Kedves Névtelen, üdv közöttünk, köszönjük, hogy hozzászóltál így "névtelenül" , adtál a szarnak egy pofont ezzel, mert egy "senki-névtelen" véleménye egy csapatnak mit számít nem igaz?! :lol:

Andrea
Kép
kindernay
 
 


És köszi is egyben, mert így legalább menstruációs rossz napjainkon lesz kit szidnunk! Hahahahaha :-)

Andrea
Kép
kindernay
 
 


hihetetlen ez a vitatkozás..mint az oviban.

odaírok ahová akarok és annyit, ahányszor jól esik!!!!!!!!! hejjjjjjjjj

a névtelennek meg üzenem, hogy SKH, azaz semmi közöd hozzáá, ha már így nem vállalod magad..vagányan nyomod
torolve_20131003125716
 
 


névtelen... hmmm. megint lehet reg. nélkül hozzászólni? :shock: :roll:
vagy vki ügyesen, bár gerinctelenül hekkeli az oldalt??


uxi: ..de jóóó(nem vagyok egyedül), még én sem adtam semmit, mondjuk nem is tervezem még egy ideig.. :wink: nekem ez a heppem.. :lol:

manó lerágott csontját felveszem és még rágok egyet rajta én is....., utoljára.. :wink:
azok száma a kevesebb akik csak ide ill. csak oda írnak. mivel a többség ide is-oda is ír, így a "csak ittlévők" hiányolják ezen sokaság ottani hozzászólásait, amit szívesen olvasnának itt (megjegyzem tyúk vagy tojás kérdésben, egyértelműen ez a topik volt előbbb)
sztem ez ilyen ecccccerűű :lol: :lol: :lol:
..és még vmi, ezt nem lehet összehasonlítani a több topikba írással, mivel itt 1 és ugyan azon csapat irományairól van szó 2helyen.. :wink:
persze nyilvánvalóan nem lehet korlátozni senkit, mindenki oda ír, ahova kedve van..... miért is van ez így? :roll:

KépKépKép
mütyürke
 
 


úúú andi ezeréve akarok írni neked vmit... de mit is? :roll: :lol: :lol:
majd ha eszembe jut, privizek :wink:

KépKépKép
mütyürke
 
 


privizzél Angyalom :wink:

Andrea
Kép
kindernay
 
 


én ezekre a privikre olyan kiváncsi vagyok :lol: :lol: :lol:
ckat
 
 


Uxi: de cukik!!! Húúú, olyan fekvőtámaszt én sem tudok, aztaaa :D !
ckat
 
 


Csajok, mivel én is baromi kíváncsi vagyok, megyek és elolvasom, mi a pálya ott :D Szerintem ne hozzuk fel többet ezt, jó? Én is szeretnék sok mindent, de ez most már tutti így fog maradni, ezt el kell fogadni, és jobb ha nem vitatéma...

Névtelen
ölég perverz vagy, de ha neked ez jó.... ettől nem megy tönkre ez a topik

Éljenek a babák és a mamák! Én nagyon jól érzem magam
:lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


tesztelem a névtelent.
Vagy A Névtelen-t?
Vendég
 


Mielőtt valaki is felszökne, közlöm veletek, hogy a tesztelős én voltam. De csak az. Az első névtelen beszólásra akartam magyarázatot. S kaptam.
Ezek szerint símán lehet ilyent tenni.
A megoldás pedig pofon egyszerű:
regisztrálsz egy akármilyen névvel, utána írsz, kis szerencsével senki nem fogja látni mi volt a nick ami alatt írtál (ha meg mégis, akkor sem buktál le, hisz egy új név.... na és....), s rögtön utána törlöd magad.
Utána már csak névtelen maradsz.
Szal valaki közülünk nem meri vállalni saját neve alatt a mondanivalóját.
De megígértem: LESZAROM

Kép
kissmanó
 
 


Uxi, ezek a képek díjnyertesek! Ahogy a gyerkőceid is!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
nenoke
 
 


Uxi: télleg úgy kinyomja magát Beni? Kis erőművész. Ha így van, akkor asszem majdnem túlzás nélkül ki lehet jelenteni, hogy utolsókból lesznek az elsők. Mármint erő kimutatásban tuti.

Kép
kissmanó
 
 


Jól van Manókám! :lol:

Jaja UXII!
Édesek a gyerkőceid nagyon ebben a farmerszerkóban..és Beni nagyon ügyike.

Aztán, elolvastam a banános cikket..jóójisaz..nyamika..mélyalvás és barátai :lol:

Akkor Pólus taliiiiiii?
Mikor?
Csütörtök-péntek rulez!!
torolve_20131003125716
 
 


Apropó tali - esetleg jövő hétfőn?
Bp-en leszek. Szal?

Kép
kissmanó
 
 


Ckat, Uxi: édesek ezek a babák :P :P

Engem kielégít ez a topik, a másikra már nincs időm. Brigivel és Dorkával azonban tudok azonosulni, Ckat apuval is, hiszen "összeszokott csapat" ment ketté. Tudjuk, h miért történt, ami történt. Bár a "titkosított fényképek" miatt lehet, h regisztrálok oda. Egyébként sztem lényegesen kevesebb lett az off-téma itt. Recepteket pedig ide is írtunk, írhatunk. A kérdéseimre általában itt is megkaptam a választ. Ennyit erről............. Tiltani senki nem tilt semmit, így gondolom, leírhattam eme véleményemet....

a névtelenre van tippem, ki lehet.


 
 


Kedves Mindenki!

Megígértem bár hogy nem irok, most is csak azért teszem mert rendszeresen olvasom a topikot és érzésem szerint a Névtelen személy többek szerint én lennék.

Nem igy van! Itt vagyok, olvasok, néha priviben irok is pár sort. (bár ezt senki nem kérte, de eddig nem volt olyan aki elutasította volna)
Egy-két emberrel msn-en is tartom a kapcsolatot.

Beteg vagyok, (soha nem voltam normális, de erről már papírom is van:) ) december óta szakemberhez járok, gyógyszert szedek és próbálok rendbe jönni a gyerekeimért és magamért.

Eddig is minden tettem nickem alatt vállaltam, ez ezután is igy lesz. Más babás fórumokra is irok, de nem váltottam nicket. Ugyanez ott is. A lurkót is olvasom néha a barátnőmtöl, mert itthonról az én kérésemre tiltva vagyok IP cím alapján. Megtehettem volna hogy onnan idegen nicken bejelentkezem, de nem tettem.

Szóval, a Névtelen nem én vagyok! Ami egyébként IP cím alapján azonosítható is. Csak egy pü kell a moderátornak.

Továbbra is olvasó üzemmódba helyezkedek és kérlek erre az üzire se reagáljatok! Köszönöm.

Ui: Babák továbbra is gyönyörűek és nagyon ügyesek! Nőljenek nagyra!

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!
Trúdi tegnap este óta egyfolytába ezt "mondja": nem-nem-nem,mam-mam-mam. Közbe beszívja az alsó ajkát. :)
Már teljesen feláll a bútorba,ágyba kapaszkodva,ráadásul telitalpon áll... :)
Csütörtökön megyünk oltásra meg mérésre... Kiváncsi vagyok megkapja-e az antibiotikum miatt,holnap fog elfogyni.
Én nagyon szomorú vagyok,sokszor sírok is a "dolog" miatt... :( Szerdán megyek a családvédőkhöz,3x kell menni.... :( Utálom magam... :(

Kép
cs.adri
 
 


manó: naaa...azt már megpróbálnám én sem kihagyni.. (hűűű de magyarosan fogalmaztam) :lol: :lol:

ckat: aki kiváncsi hamar megörekszik (szakállas duma, de most volt szülinapod, biztos nem szeretnél még jobban tovább öregedni.. :lol: :lol: :lol: :lol: )

hja... valaki nagyon ért a forumhoz... :roll: vagyunk egy páran nem hülyék(kompjúter ügyileg :D), de ezt pl. nem tudtam, hogy így müxik.. 8)

KépKépKép
mütyürke
 
 


annee, majdnem biztos vagyok benne, hogy ági nem rád gondolt.. :wink: ..én sem.. :idea:

KépKépKép
mütyürke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: