Új privát üzeneted érkezett!

Pici!
Kitartást drága!!!!
Hamarosan ott lesz a picikéd :roll: :wink:
A pasik már csak ilyenek.... tudom énis, hogy milyen rossz néha... én is sokkal ingerültebb vagyok, mint szoktam :oops: :oops: :oops: :oops:
Szegény apa :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika!
Jó, hogy te is itt vagy újra.

örülök neked.

A Titok c könyv. Nem tudok róla semmit..
Csak a kutyám jut eszembe, akit pár hete veszítettem el, ő volt Titok. :cry:
picimami
 
 


Zsuzska!
Laptető. :P :P :P
picimami
 
 

 
 

Már nem vagyok szomorú.
Hisz ti is itt vagytok nekem.
:-)

És apa ígérte este elcsábít.
Hát majd meglátjuk. ha nem sebaj. Hisz a napokban megtettünk mindent.
De most nem tudom mi bajom van... Nagyobb az étvágyam, apát illetően
picimami
 
 


Pici!
Az sosem baj, csak győzze apácskád szuflával :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ibici!
Szorítok neked is.
és köszi az érdeklődést.

Jó pihenést neked is.
picimami
 
 


:-)
Zsuzska!

Hát ő győzné is, ha a dereka bírná.
De ezért vannak a pózok... :oops: :roll: :wink: :wink:
picimami
 
 


Még jó, hogy vannak, legalább lehet próbálkozni midnig újabbakat.....
Nagyon elgondolkodtam, hogy megveszem a Káma-Szutrát.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszettek a részletekés hogy nem másként sűlt el,merthát nekem ugye így utólag könnyű!

zsuzska!
annyira hiányzik az amikor még ilyen hétköznapi dolgokat "képes voltam" megcsinálni. mosni, tereget, főzni. Ezek most annyira kimerítenek éskikészítenekés ebből adódóan rossz anyának és háziasszonynak érzem magam. :? férjem mondja hogy ne foglalkozzam vele, ez most egy ilyen szakasza az életünknek, de nehéz,mert haszontalannak és lustánakérzemmagamat! :?

Picikém!
Kapkodd össze magad és rakd egybe!
Annak a kismanónak egy kiegyensúlyozott anyukára van szüksége. Elhiszem hogy nehéz, de türelem!Mikor nekünk sikerült én akkor már ott tartottam hogy biztos sosem lesz gyerekem és a férjem majd elhagy ezért :?

Nócika!
Örülök,hogy jöttél! :lol: legyen rendszeres jó?
És sok sikert az elkövetkező hetekhez hónapokhoz!

Nika!
megnyugodtél egy kicsit? A sírás felszabadít!


Nem tudom ki látta annak idején az Anne című 4részes filmet, volt benne Anne Shirley-nek egy mottója

A HOLNAP MINDIG TISZTA,NEM SZENNYEZI HIBA!

16éve ez a mottónk a legjobb barinőmmel!

Bocsi akire nemjutott időm, deéhes a banda! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nekem megvan!! :oops:
picimami
 
 


Lányok!

Én írok egy kisregényt, és aztán megint elhappoljátok előlem a laptetőt! :evil: :D :D :D :D

Picimami!

Vedd meg a Titok című könyvet és olvasd el! Vagy nagyon tetszik majd, vagy hülyeségnek gondolod. De egyszer szerinem mindenkinek érdemes elolvasni. Érdekes.
Így néz ki:

Kép
Vendég
 


Az előbb lekerestem a pózokat..... hát nagy kedvem lett kipróbálni őket :roll: :lol: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Asiye!

Már össze is szedtem
Minden okés.

Milyen jó az az idézet.
Imádtam azt a filmet.

Köszi

Imádnivaló vagy.
Megyek és segítek én neked. Mosok főzök, takarítok, te meg pihensz
Ok??
picimami
 
 


Asiye!
Én is láttam azt a filmet..... nagyon szeretem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszi Cat!

Meg is rendelem azonnal.

Puszi érte
picimami
 
 


Asiye!

Felejtsd el ezeket a gondolatokat!

Tökéletes anya és feleség vagy! Csak most van egy nagyon pici élőlény a pocakodban, aki csak Rád számíthat, akire csak Te tudsz vigyázni. Ehhez pedig nagyon sokat kell pihenned!
A házimunkát más is meg tudja csinálni, a gyrekeknek és a férjednek a legegyszerűbb kaja is jó, vagy ha rendeltek. De a babára csak Te tudsz vigyázni! Erre gondolj! Most Ő a legfontosabb! Minden másban kérhetsz segítséget. Így vagy igazi és a legjobb anya és feleség!
Vendég
 


Lányok!
mivel szerettétek anne-t, itt van:

http://www.youtube.com/watch?v=_V8FXGI1i7I

az elsőkét rész 20 kb 10 perces részre van osztva, a második kettő 23-ra.
csak ha lejár az egyik rákattintassz a következüőre.pl:20/1...20/2....20/3stb

ja! eredeti angol nyelven
demég így is olyan jó! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


picimami!
Köszönöm aranyos vagy.Én is szorítok neked nagyon és örülök,hogy már rendben vagy.Hol tartasz a ciklusban?Lehet,hogy ezek az érzelmi labilitások valéamit jelentenek :lol: :lol: !!

asiye!
Kedves a párod,hogy így melletted áll!!

zsuzska!
Ismét laptető,hát ez már tuti,hogy jelent valamit!!!!!!!!!!! :D :D

Legközelebb kiért izgulhatunk???Kinek aktuális a jövő hétre a pozitív teszt?

A mostani LH-tesztem olyan pozitív amilyennek csak lenniekell :D :D :D

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Lányok, tudja valaki, hogy vérvételre hány órára "illik" menni?
Ha valaki az István kórházban kompetens, az külön jó:)

És nagyon megértem, ha néha elkeseredik a nő, aki gyereket akar, nekem február óta tart a babaprojekt, de nagyon sokszor neki voltam búsulva, féltem, hogy évekbe telik, mire összejön. És természetesen most is minden egyes pisiléskor nézem a wc-papírt, hogy ugye nem megy el a baba... Úgyhogy én megértem a rossz gondolataitokat!
nemlajos
 
 


nemlajos!

én Alpert ott szültem, oda jártam vérvételre.
fél 8 körülmentem mindig.azt hiszem 9-ig van labor de lehet, h.fél 10-ig.
7-tőlbiztos lehet menni, vagy talán még korábban is? a fél 8 tuti!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


köszönöm!
Sajnos, most nagyon elkezdtem vérezni, de reméljük a legjobbakat
nemlajos
 
 


Sziasztok!
Vissza tértem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nemlajos!
Annyira drukkolok, hogy elálljon a vérzés és minden okés legyen :!: :!: :!:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hát mi délután is adtunk az érzésnek :oops: :lol: 8)
És most apa kezdeményezett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsizska drága!

én igazán örülök ha te örülsz, de gondolj már légyszi rám is :lol: :!: Mi a tegnapi dolog meg a hasfájásmiatt lassan már egy ágyban sem merünk aludni :lol: nekem már csak őszibarack maradt :lol:
pedig annyira hiányzik mostanában :roll:
tegnap este is mondta a férjem,hogy annyira fél hogy inkább ha akarom kint alszik a nappaliban a kanapén, nehogy megüssön álmában(mert ugy alszik mint barlangi ősmedve) :?

egyébként nekem is megvan a Kama szutra :oops: :roll: :roll: :roll:

nemlajos!
vigyázz magadra!

cat! köszi amit írtál! :) aranyos vagy, csak tudod az ember már csak ilyen..nem szeretem ha tétlen vagxyok, de igazad van vigyáznom kell arra a kis aprónépre :lol:
na megyek,mert párom is kérné a gépet, vasárnap esténként a családjával szoktunk webkamerázni

jó éjt! :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


zsizska-zsuzska :oops: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Csajok tényleg jó jönni közétek :):) szeretelek titeket :)

igen megnyugodtam :) apától is bicsánatot kértem mert egy hp voltam két napig szerintem oremenstruációs dili de a másik nekem reggel ha megjön estére már niagara szokott lenni most meg alig volt valami a tamponon. na majd holnapra kiderűl mi is van de ha ilyen lightos lesz akkor lehet ha elmúlik ellövök egy tesztet azért nemlajoson felbuzdulva :):):):):)

asiye: én nekem pont ugyanilyen gondolataim voltak Gergő elött mikor már sokadszporra is megjött a mensi.Mondtam apának hogy ugye szeretni fogsz ha nem lehet ygerekem de ő mondta hogy ezt meg sem hallotta mert nekünk lesz gyerekünk ő tartotta bennem a lelket:):):)

nemlajos: vigyázz magatokra ++++++++++++++++++++++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


szeretelek= SZERETLEK

nika70
Salgótarján
 
 


Asiye drága!
Már úgy szeretnék én is derékfájósan rókát kergetni.... ez elég hülyén hangzik, de az azt jelentené, hogy van albérlőm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gondolok Rátok nagyon sokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


most csinálunk először remélem fini leszNika: örülök,hogy már jobban van. Kiváncsi leszek a holnap reggeledre, jó lenne ha mégis baba lenne a pocakban.

Nemlajos: megy a drukk.Mikor mész dokihoz? Vagy holnap csak vérvétel lesz?

Asiye: próbálj pihenni amennyit lehet és ne gondolkodj ilyen hülyeségeken.Az első most a baba.

Ma Márk délután 2 órát aludt,ez nagyon ritka nála. Utána elmentünk vásárolni,de sikeresen bőrig áztunk :) Apának még miután hazajöttünkis csavarni lehetett a vizet a pólójából.

Úgy néz ki,hogy m,ost megyek apával muffint sütni :) most csinálunk először.remélem fini lesz.
Vendég
 


sziszka: nem nehéz pedig én nem vagyok kis cukrász de ezt még én sem tudtam elrontani :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nemlajos!

Hogy vagy?
Pihenj! Pihenj! Pihenj!
És nyugodj meg!
A baba maradni akar és maradni is fog!

Vévételre szerintem mehetsz már reggel 7 óra körül is. Bár az Istvánt nem ismerem, de a Jánosba és a Péterfybe én akkorra jártam.

Zsuzska!

Káma Szutrát és lánybúcsúmra kaptam a barátnőimtől. :D Előtte csak az Illatos kert volt meg. :)
Abban is vannak jó dolgok. :oops: :)

Nika!

Mensi előtt és pé idején szerintem teljesen megszokott a hárpia stílus. Legalábbis nálam. Bár a férjem múltkor már azt mondta, hogy ha ilyen vagyok, akkor legalább baba lenne a pocakomban, mert akkor könnyebb lenne ez elviselni. :oops: Szegény. :roll:

Sissi!

Nekem volt olyan muffin amit elrontottam. :oops: De van egy tuti receptem, amit csak jól lehet megcsinálni. Ha érdekel, holnap leírom.
Egyébként fincsi lett, amit csináltatok?

Ibici!

Apára fel!
Használjátok ki az alkalmat!

Asiye!

A húgomnak megvan könyvben az Anne, ha jól emlékszem. Més gyerekkotunkban kapta, mert ő is nagyon szerette. De én is emlékszem ám rá.
Pihentél ma eleget? Lábad? Hasad? Vérzés?

Picimami!

Hogy vagy?
Párod és öcséd?
Ugye nem Gyöngyös környékére mentek motorozni?
Vendég
 


Sajnos elmaradt a muffin sütés,mert nem volt itthon elegendő finomliszt, bezzeg réteslisztből 4 kg van :) .Nem baj majd holnap.Cserébe megxináltam a holnapi vacsit :D Már csak a krupli kell majd hozzá.

Anne: én is szerettem majd megnézem a linket de azt hiszem most megyek szunyálni.Apa szerintem már alszik.

Jó éjt,
Vendég
 


Szép reggelt Nektek Lányok!

Ibici!
Köszönöm szépen!
Már sokkal jobban vagyok. Most volt pé-m. Hétvégén.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/1 ... 98400_.png

Itt tartok most.

Képzeljétek el, az álmodtam, hogy ++++++++ lett a tesztem.
Voltam orvosnál, és 9 hetes kismama voltam.
Csak az volt a bibi, hogy nem írták rá a papírra, hogy "élő" embrió vagy petezsák... csak egyszerűen, hogy ....
És mindenki belekötött. És rohangáltam mindenféle vizsgálatokra.


Cat!
Ott voltak gyöngyösön. Látták is a balesetet!
:-(
Sajnos.

Voltunk moziban, tetszett a film. Csak párom kicsit feszült volt...
Szóval nem tudom már hová tenni a dolgokat. Nem értek semmit.

Iszonyúan émelygek. Megyek készítek egy teát.
picimami
 
 


Nemlajos!

Nagyon drukkolok neked.
Remélem nincsen semmi baj!

Zsuzska!
remélem meg lesz az eredménye, a hétvégéteknek!

DRukkk


NIka!
Kiváncsian várom, hogy mi lesz veled.
remélem, már több piri nem lesz, hanem egy +++++++++++
számolsz be nekünk.

Asiye!

Jobban vagy már? Sikerült pihenned?
picimami
 
 


Nika!
Mi is szeretünk téged! :roll: :oops:
picimami
 
 


Holnap Uh. Már úgy izgulok, mi lesz.
Mit mond majd Dr G.
Ugyan vastagodott-e a méh nyákahártyám?
Szedem a barátcserjét.
Andy!
És már nem is vagyok rosszul tőle. Csak annyi, hogy nincs étvágyam tőle.

Hogy vagy? Merre jártatok a hétvégén?

Piri ugye nincs már? :wink:
picimami
 
 


2008.07.21. hétfő

KOS 03.21. - 04.20.
A Kos-Hold idején az érzelmek kerülnek előtérbe. Hivatása gyakorlása közben aránylag könnyen és gyorsan éri el a sikert. Egyrészt sikerorientált, másrészt jó megérzései vannak, s ismeri és érti az embereket.

BIKA 04.21. - 05.20.
A Bikák rendkívüli vágyat éreznek arra, hogy felhőtlen boldogságban legyen részük. Mindent megtesz azért, hogy megtalálja az együttműködés szellemét. Mély és rendíthetetlen szeretetet érez.

IKREK 05.21. - 06.21.
Bármit tesz a mai napon, bármi is történjék, a különböző helyzetekből győztesen fog kikerülni. Megállapítja, hogy a szeretet érzése rendkívül fontos szerepet játszik életében.

RÁK 06.22. - 07.22.
Nem kéne végigülni a hétfői napot, mint a befőtt. A kivárás most nem vezet jóra. Itt az ideje, hogy magához ragadja a kezdeményezést.

OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
Nyugalmas hét vár Önre, tervezze ennek tudatában programját. A mai napra pedig iktasson be olyan elfoglaltságot, melyből testileg-lelkileg frissnek érzi magát. Csodás lehetőséget tartogat Önnek ez a nap!

SZŰZ 08.24. - 09.23.
Minden seb begyógyul egyszer, különösen, ha nem tépik fel újra meg újra. Az elmúlt szerelem, melyet még mindig sirat, csak egy volt a sok közül. Pár hónap múlva a nevét sem tudja talán.

MÉRLEG 09.24. - 10.23.
A szerelemben a régi kapcsolatok és a biztonság érzése elnyomhatják kalandvágyát. Titkos kapcsolatai kísérteni fogják. Minden energiáját hajlamos egyetlen cél érdekében összpontosítani.

SKORPIÓ 10.24. - 11.22.
Nem a legjobb hangulatban ébred. Egy kis családi nézeteltérés és más érzelmi problémák is felmerülhetnek. Az esti órákban egy találkozás kellemesen befolyásolhatja személyiségét.

NYILAS 11.23. - 12.21.
Nem történik semmi említésre méltó, mégis eredményes napja lesz. Elvégez mindent, amit eddig halogatott. Az estét gyermekei körében tölti, és remekül fog szórakozni.

BAK 12.22. - 01.20.
A hét első munkanapján úgy hullámzanak az érzései, akár a hullámvasút. Általában minden jól megy, nincs egyetlen harmóniát zavaró aspektus sem. Romantikus légkör uralkodik.

VÍZÖNTŐ 01.21. - 02.19.
Rendkívül kellemes a mai napja. Legyen másokhoz közvetlen, kedves, mutassa meg ragyogó személyiségét. Nincsen túlfűtött ambíciója, nyugodtan, megfontoltam végzi feladatát.

HALAK 02.20. - 03.20.
Vágyik arra, hogy alaposabban kiismerje önmagát. Magányra, elmélyedésre, önvizsgálatra vágyik. Minden áron küzd a boldogság eléréséért.
picimami
 
 


Sissi!
Nézegettem az iwiw-et!
Olyan édesek vagytok a kicsikéddel, a képeken.
picimami
 
 


Nócika!
Ugye most már gyakrabban fogsz jönni hozzánk?

Gabi!

Ma már leszel gépnél??
Jelentkezel majd?
Várjuk a fotókat is a lányodról.
picimami
 
 


Kép könyv [/img]
picimami
 
 


Ezt a könyvet kaptam tegnap ajándékba. Nagyon szép kisbabás képek vannak benne, minden képhez idézet. Pl.:"A gyermekvállalás hatalmas döntés, dönteni kell arrol, hogy a szíved ezentúl a testeden kívül fog szaladgálni, örökre szól." (Elizabeth Stone) és pl:"A munka várhat amíg megmutatod a gyermekednek a szivárványt, de a szivárvány nem fogja megvárni, hogy elvégezd a munkát." (ismeretlen szerző) Nekem ezek tetszenek a legjobban.
picimami
 
 


Picimami!

Jó reggelt!

Én szerdára vagy szombatra tippelek a hőd alapján. De ha az LH teszteket is nézük, akkor szombat. :)

Sajnálom a balesetet! :(
De szerencsére csak látták.


Tegnap este Tökön volt mé egy nagy baleset. Leszakadt a körhinta a falunapon.
Tök 3 falura van tőlünk. Az egyik barátnőmék azért nem tudtak tagnap hozzánk jönni, mert a nővére Tökön lakik, és ott voltak egész nap náluk, és az apukája születésnapját ünnepelték.
Gondolhatjátok, hogy megijedtem, mikor a hírt olvastam. :shock:
De szerencsére ők csak délután voltak kint, a nővéréék pedig akik visszamentek a koncenrtre este, már pár perccel azután értek oda, hogy megtörtént baj. :shock:

Még szerencse, hogy mindenkit elkerül a baj. De azért ez így is durva és sokkoló.
Vendég
 


Szia Cat!

Nagyon durva lehetett az a baleset amit írtál.
Sajnálom szegény embereket.

Még jó, hogy nem esett baja, a barátnődnek.

Én sajnos a munkám miatt, sok balesetet látok, és élek át.
De nem egyszerű.

Főleg, kb 1 hónapja történt, hogy az egyik legjobb barátunk halt meg balesetben. Itt a mi szakaszunkon.
Akkor sokkot kaptam
picimami
 
 


Te hogy vagy?
Beni alszik még?
Neked volt már pé-d?
picimami
 
 


Picimami!

Nagyon sajnálom a barátototkat! Nem lehet egyszerű a munkád!

Teszek fel képeket Beniről, hátha az jobb kedvre hangol.

Nem vertük ki a gyerek fogát, csak szedret evett: :D
Kép

Laza fiú:
Kép

Tegnap kapta a széket három másikkal és egy asztallal együtt.
Vendég
 


Milyen idő van felétek?
Itt egész éjszaka esett, és vihar volt megint.

Most is borult. De nem is bánom.

Lehet önző vagyok. De nekem ez így most jó.
picimami
 
 


jó reggelt :):)

picikém : nagyon szép lehet az a könyv és a zidézetek nagyon szépek és milyen igazak :):):):)

körhintás baleset most hallottam reggel a hiradóban szörnyű már nem lehet semmire sem felülni mert azon idegeskedsz hogy mikor fog leszakjadni multkor az az ugrálóvár stb én ezeket a vándor vidámparkosokat szigorú technikai ellenőrzésekre küldeném. csak hát tudjuk ezek csak a pénzt akarják begyűjteni de a biztonság senkit sem érdekel ez drága dolog

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt!

Nemlajos:Gonolok rád és gyere a dokitól hozzánk egyenesen mert várunk ám:)


Catherine: Ird le az el nem lehet rontani muffin receptet:)

Kép
csucsu05
 
 


nálunk most is esik még :)

Beni tényleg laza fiú :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Cat!

Beni nagyon édes!
Szuper szexi és laza fiúcska.

Ha kislányom lesz. Remélem majd megismeri Benit! :wink:

Nincs rossz kedvem. Csak iszonyat émelygek.
Nem tudom mi bajom van.
És most rohanás ki...........
picimami
 
 


Jó reggelt Csucsu és Nika!

Jól aludtatok?
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?