Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Igen egészséges elmének nem ez jut eszébe a kisbaba képek láttán. De tudjátok én sokkal jobban tartok attól, hogy a gyerekeimet -mondjuk az úszás vagy a judó után a férfi öltözőben- valaki molesztálni kezdi. Vagy mondok még egyet: kifigyelnek bennünket úgy, ahogyan a múltkori betöréskor..... Ezért szeretnék én minden olyan helyen jelen lenni, ahol sajnos nincsen megbízható felnőtt felügyelet. Ha nem megoldható, el sem megyünk inkább. Tudom, hogy nem lehetek örökké a nyomukban, de ebben az életkorban ezek a gyerekek is annyira naívak és gyanútlanok, hogy csak na! Mindenesetre az ilyen perverz ronda dögöket a töküknél fogva lógatnám fel a villanypóznára. :twisted: Sajnos még anyuka korom előtt fültanúja voltam egy homokos fűzöcskéjének. A célszemély egy Petikémnél valamivel idősebb fiúcska volt. A mai napig bánt, hogy félelemből -csak mi utaztunk a villamos utolsó kocsijában- nem léptem közre. Meg is fogadtam, hogy legközelebb kíméletlen leszek a buzikkal és minden hasonlóan eltévelyedettel szemben, ha újból hasonló szituációban látom őket partnert szerezni. És nem lesz lelkiismeretfurdalásom a tetteim miatt. Egy szemétládával kevesebb lesz a Földön. :twisted: :twisted: :twisted:

(Most jól felhergeltem magam rajta, de legalább kíírtam magamból. És még tudnék mit mesélni ilyen dolgokról..... De inkább itt abbahagyom.)

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Gremese, Mütyürke és a többiek! Köszönöm a figyelmeztetést, bevallom, nekem ilyen rémálmaimban sem jutott volna eszembe. A moderátorok törölték a képet, ezúton is szeretném megköszönni még egyszer a megértésüket és a gyorsaságukat!
nenoke
 
 


Sziasztok!


Képek![ /b] Hát én meztelen képet ezért nem raktam fel, volt már ismerősöm aki megtalálta a képét egy érdekes oldalon....

[b]Nenoke!
Ezt a felfújható hempergőt mikor vettétek és az Auchanban a gyerekjátékoknál volt, apukám megy fel Pestre és meg akarom vetetni vele

Emi

Kép Kép
emi_25
 
 

 
 

Vastagítással még hadilábon állok nem így akartam.... :oops:
emi_25
 
 


Emi, decemberben vettük az Auchanban, akkor az akciós gyerekjátékoknál volt kipakolva, de a gyerekjáték polcon is volt belőle pár példány. 3000 Ft volt, de sajnos nincs már meg a doboza, így nem tudom, mi a neve.
nenoke
 
 


Nincs sok kedvem írni, csak mivel kérdeztétek leírom, hogy végülis csak nem egyedül fürdettem, mert hamarabb hazaért a férjem a munkából, mint tervezte, én meg csúsztattam fél órát, így össze tudtuk hozni a közös fürcsit.

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Dorka : mi a baj? :(

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


zalányom bealudt hinta közbe: :lol:
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Köszi Nenoke!

Enikő! Zalán nagyon édes, nagyon jó ez a hinta.

Dorka! Mi a baj?

Kép Kép
emi_25
 
 


emi_25 írta:Képek![ /b] Hát én meztelen képet ezért nem raktam fel, volt már ismerősöm aki megtalálta a képét egy érdekes oldalon....
Emi

Hogy került arra az oldalra az ismerősöd?
[b]Dorka Mi a baj? :(

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Húúúú, micsoda hintaágya van Zalánnak! Aaaaaz igen! Ide is jöhet egy ilyen!

(Ez itt most nem az eszétvesztette, depis-menstruálós tehenek fóruma, úgyhogy megkíméllek Titeket a hülyeségeimtől. Ma már megettem egy egész tábla csokit, az sem segített.)

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


cenikő Jó ez a hinta, IKEA-s, ugye? Már én is gyűjtögetem a perselyben a rávalót (Boldizsár szülinapjára gondoltam).

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Dorka Milkát vagy Bocit ettél? Nekem csak ezek használnak :)

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Epres Milkát. Reggel meg Nutellás zsömlét reggeliztem...

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Judit! Letöltötték a képét és falrakták egy másik oldalra (nem meztelen kép volt, de akkor is, ráadásul nem magyar oldal volt)

Kép Kép
emi_25
 
 


SZiasztok!

Enikő, köszi!
Ez nálunk még nem kivitelezhető akkor... Meg este fürdetés közben filóztam is, s arra jutottam, nem fürsztöm még együtt őket, Eminek annyira kell az a kis idő, amit csak vele töltök. (Beni addig apjával)
Ha BEni is ott lenne, csak feszült lenne a légkör, így olyan jól eljátszik Emi, meg sokat nevetünk.
Pár hónap és úgyis együtt pocsolnak majd.
Hú de jó az a hinta!


Nem tudtok ajánlani honlapokat, amin kerti játékokat árulnak?
Már egy-kettőt megnéztem, de hátha akad olcsóbb is. Kissátor ( leginkább alagutas) meg homokozó érdekelne, esetleg csúszda.
VAgy olyan felfújható medence, amihez van 50-100 kislabda.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi! Nézd meg az árzuhanáson www.arzuhanas.com a keresőbe
írd be hogy sátor vagy homokozó vagy csúszda ami érdekel
Nekem ez tetszik http://www.arzuhanas.com/Suche-Kat1136/ ... rt926.html

Kép Kép
emi_25
 
 


Húúú, én tök lelkibeteg vagyok attól, amit írtatok, hogy ilyen perverz disznó állatok léteznek........ kiakasztó..........

Zalán a hét legnyügisebb formáját adja elő, néha azért sikerül megkacagtatnom, de a nap nagy részében semmi sem jó.

Hétvégén anyósék, aztán vasárnaptól anyós itt lesz 1 hétig! Szeretem, de most rettegek! Szurkoljatok!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Elég elkeserítő, hogy ilyen emberek léteznek, akik kisbabákra :shock: izgulnak... undorító az egész.

Ma voltunk dokinéninél, az egészséges tanácsadáson már volt, visszajött a továbbképzésről. Pankámmal minden rendben van, szépen fejlődik. 8 kg és 63 cm. Már uzsira is adhatok neki szilárdat. Ma kipróbálom. Mondta, hogy banán is jöhet. Megdicsért, hogy eddig mindent nagyon jól csináltam. Viszont a foga nem jön még, én valamit naon félrenéztem. 22-én viszont megyünk kontrollra az ortopédiára. Mondta dokinéni, hogy meg kell nézetni még egyszer. Remélem, nincs nagy baj.

Vettem variábilis cumit, nagyon-nagyon szuper! Semmi sem marad az üvegben, király. Viszont vettem egy MAM cumisüveget is nagylyukú cumival. Ami majd esetleg később is jó lesz. Azon a lyuk körül van vmi csillagalakú vágás, így a püré is átmegy rajta (bár arra nem kell nekünk).

Dorka: A csoki nagyon szupi depi ellen, csak meg kell várni a hatást.

Bocs, de nem olvastam még el mindent, csak átfutottam, ezért most nem reagálok mindenre.... :roll:

Kép
zsuzsi**
 
 


Emma: Anyósod miatt ne rettegj, csak add azt, amit eddig. Ha szereted őt, akkor nem lesz annyira nehéz. Küldöm az energiákat ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
zsuzsi**
 
 


Emma én tiszta szívből drukkolok neked és én baromira megértelek... :-)

Dorka legyen mán jókedved: :-)
Kép

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Dorka így ni:
Kép

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Dorka, depi husssssss!

Én ma egyedül fogok fürcsiztetni. Nekem muszály ülőkére raknom, mert nem bírom a fürdőkáda behajolva tartani. Ha Danival fürcsizik akkor még kiskádazunk, és jókat pancsolnak, de ha én akkor nem megy. Evvan.

kispiskóta
 
 


Szép estét!

Jól vagyunk, ma nem nagyon voltunk itthon..aztán aludtunk 2 órát.

Emma!!
Drukk-drukk!!

Mi még kiskádban fürcsizünk.
Aztán majd amikor már normálisan tud ülni, irány a nagy kád..
Jaja, durván bele kell hajolni..nekem le fog szakadni a derekam..v. megyek én is Samuhoz be a kádba..majd Ati fürdet bennünket :lol:

Enikő!!
Jó ez a kép..Zalán laza kissrác..egyem meg.

Durva ez a perverzes dolog..fúúúúúú :twisted: :twisted: undorítóó!!

Nenőke!!
Szal üres cici nem kell, ezekszerint Dávid rendesen felébred..ohh basszuskulacs :( mert Samu félálomban van, picit kortyol+cicizik és elengedi..
10 golyó chamomilla esetleg??
próbáld ki sztem!
(ezt a péterfys dokinőnk ajánlotta, szal nem hasamra ütöttem, márint, hogy 10-et is lehet adni) vagy bejön vagy nem..
Mi van akkor ha csak te alszol Dáviddal és a párod külön..lehet, hogy nem jó ötlet de én ezt is kipróbálnám.
:roll:
torolve_20131003125716
 
 


Zsú hogy fürdetsz? Én is hátfájós vagyok, a nagykádba teszem a kiskádat, kiskádba Kisjankót, letérdelek mellé, és így fürdetem, nekem ez a legkevésbé kényelmetlen.
Nagyon husi lehet Panka :) , Jankó alig nehezebb (8250g) a maga 72(?) centijéhez.
Jankónak egyre csúnyább a foga(véres-hólyagos), most ráadásul jön mellette még a másik is, ma egész nap vakarászta az orrát-homlokát, morgott meg rágott mindent, mintha dühöngött volna. Szegény kis babám, pedig egyébként olyan kis nyugodt-mosolygós szokott lenni. Sz.r ez a fogzás. Holnap veszek chamomillát, bár... :(

Kép
Kép
tjuditot
 
 


muszály=muszáj :oops:

Judit nekem nem a hátam fáj, hanem behajolva 9 kilót tartva nem tudok fürdetni. Abba az ülőkébe ültettem, amit délelőtt felraktam ide és úgy fürcsizünk, pancsolunk.

Úgy nézem, mintha felül nekünk is jönne a fogunk, talán be van duzzadva, és ha ott megnyomom neki olyan fancsali képet vág. De nem nagyon engedi megkukkolni.

kispiskóta
 
 


Aha, az nagyon jónak néz ki. Sajnos Boldizsár kijelentette, hogy nem fürdik együtt Jankóval :( , úgyhogy nem lesz szükség rá. Egyszerre egy gyerekkel elbírok. :)
Pénteki foci van, megyek és elterpeszkedek az ágyon. (Hihetetlen, szinte semmire nem vágyom már csak egy naaaagy, kényelmes ágy.... és szunya. :wink: Jó hétvégét, vendégség lesz, időm nem hiszem!

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Lányok, mi úgy fürdetünk, hogy az IKEA Gorm nevű polcát, ami a legszélesebb méretű, az pont beleilleszkedik a nagy kádba, erre mint egy állványra tesszük a kiskádat és így alig kell lehajolni. Ezt Balázs találta ki, de nekem ez a legjobb.

Ma kapott Panna Milupa Frutapura alma-banán pépet. Ebben csak a C-vitamin a plusz, a többi gyümi. Nagyon szerette.

Azt hiszem, megyek, lefekszem, kicsit kivagyok, de nem tudom, miért. Ma du 3-3/4 7-ig aludt, úgy ébresztettem fel, alig kellett ma foglalkoznom vele... Hmmm, mindegy is. Megyek aludni. Jó éjt nektek!

Kép
zsuzsi**
 
 


Kinderke :)
Köszi a hozzátápi hsz-t. :wink:

Nenoke :)
3X ébredés az nem is olyan rossz! :D

Zsú :)
A hozzátápi nekünk is előhozta a kakabajt, de 5 nap még nem volt. :shock: Kamillateát megissza?

Judit :)
Köszi az idézetet, tényleg jó lehet a könyv! :)
Szegény babó, nem könnyen jön a fogacska. :?
Nálunk Berci nagyon várja az együttfürcsit. :D

Mütyürke :) Emese :)
Igazatok van, óvatosnak kell lenni! :?

Enikő :)
Olvasva az esti ceremóniát, már el is fáradtam. :roll: Érdemérem neked is anyóca! :wink:
Ez a bigyó nagggyon jó! Felnőtt méretben nincs? :D

Dorka :)
Ezek a hülye hormonok! :roll:

Emma :)
Anyóshoz a legjobbakat! :wink:

Zsuzsi :)
A kis hurkakirálylány. :D Biztos minden okés lesz a kontrollon. :)

Ma voltam bent a suliban, a gyakorlatot beszéltük meg. Hétfőn már megyek is egy rendelőbe interjúra. Jó, lenne, ha összejönne, közel van a bébisintérhez. 8) A gyerekeket leraktam a csajszihoz, aki majd vigyáz rájuk. Legnagyobb megrökönyödésemre, Bence egy percet sem aludt, pedig már akkor is álmos volt, amikor odaértünk.
Hazafelé bevágta a szunyát a kocsiban, azóta egyszer félálomban megszopiztattam és alszik. Lassan 3 órája. :)
Azt hiszem tegnap nem írtam, de vettem egy-két jó cuccost a fiúknak, gatyó, h.ujjú póló, nagy szezonvégi árleszállítások vannak, volt, amit 12O Ft-nak megfelelő összegért hoztam el, mert jegesmaci van rajta. :roll:
Na,megpróbálok hunyni 1O percet, aztán indul a mandula megint. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Elkezdtem visszaolvasni, de úgy érzem, sosem érlek utol benneteket.
Nálunk a helyzet nagyjából változatlan.
Köszönöm nektek a sok jó szót! Remélem eljutnak Bálinthoz :wink:

Judit: az idézetet amit a könyvből írtál, lementettem, úgy vélem sokszor hasznomra lesz. "Gáz napokra" címet adtam neki. :lol: Engem érdekelne ez a könyv, kérlek írd meg hol vetted, és hogy ki a szerző. Előre is köszi.

Megyek, elteszem magam holnapra, még pár perc, és már csak mára... :D :D


Jó hétvégét mindenkinek.
Sziasztok.

Móni

Kép
Kép
moni1973
 
 


Hali!

Egcsi: irigy-irigy jegesmaci 8) . Itt nem tudom mikor lesz olyan leárazás, hogy jegesmacis cuccot 120 ft-ért vehetünk. Interjucihoz hajrá.

Lynia: na mi van anyósfronton?

Babdorka: ha egy tábla csoki nem hat, enni kell mégegyet 8)

Hozzátáplálás, bár nem szeretném elkiabálni, de úgy néz ki meghozza a várt csodát: étkezés nappal több lett, éjjel ma is csak 2szer keltünk. (mióta a banán van, azóta van így) Remélem nem csak véletlen. banán 3 napos története: 1. nap: nem mértem le, gondoltam 1-2 kanál lesz, de végül sok kanállal evett, 2.nap: 70ml, 3.nap: 80ml. Fele anyatej+fele banán. (megkóstoltam, nem érezni benne a tejet).
ckat
 
 


Sziasztok!

Ckat itt felvetették a lányok hogy hányszor lehet banánt adni egy héten azt hiszem a mg. miatt.(nem tudom pontosan )
én megértelek a munka miatt,én sem hagyhatok ki több időt igaz nekem sokkal könnyebb így hogy itthon dolgozom

Nyunyi őszi sárga barackot és almát evett eddig mindig szívesen tömte befelé.ma jöhet a sütőtök

Szép idő lesz aki tud menjen sétálni!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


halihó

Ckat, még semmi, azóta csak 1 percre volt szerencsém hozzá! :D hál' istennek!

ledöbbentem ezen a képes dolgon, de van benne igazság :( sajnos

na lépek nudlizni :lol:

jaaaa, Brigi, gratula a kilókhoz! én 1-e óta "csinálom" és nekem -1 :( igaz én nem tartom be annyira csak a de. gyümi és nagggggyon evés kenyér, na de majdcsak beindul/ok

bocsi, nem olvastam vissza, most csak ennyi

jaaa és szupi volt a tegnapi masszázs! egy 8 hós kiscsaj már segítséggel jár!!!! :shock: :shock: :shock:
Maja először sírt ha fél pillanatra is kikerültem a látószögéből, én meg paráztam mi lesz, mert egy kiscsaj sikongatott folyton (Maja meg ugye a saját hangjától is megijedt)
de aztán a végére a kics mászkálós odasétált Majális meg két kézel nyúlt felé, mintha ölelni akarná! :lol: :lol: :lol: nagggyon édesek voltak!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Móni:Penelope Leach: Picik és kicsik (negyedik kiadás) a férjem vadászta vhol interneten használtan, ha hazaért megkérdem hol.
Zsuzsi tényleg, a Fruttapura szerintem sokkal igazibb ízű, mint a bébikaják (csak elég drága :( )
Egcsi interjúhoz HAJRÁ, jegesmaci :( , nekünk van néhány sárga-narancs-piros cucc hasonló okokból :D (egyedül talán rózsaszin nincs)
Ekcémára kaptunk a dokitól egy krémet (gyógyszertári vmi. Emoliens?), 2x bekentem és olyan égő vörös lett... a fene egye meg, most kenegethetem megint Sudoval 3 napig, hogy az eredeti (félgyulladt) állapotba visszatérjünk :( :( és megint egyre nagyobb területen van neki. Mikor fog ez elmúlni????

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Tjuditot:Mi homeos dokinéninél voltunk az ekcémával ő Halicar nevű krémet adta (meg kétfajta golyócskát de ezek személyes szerek Nyunyinak).
amit ti kaptatok az szerintem a szteroidos Elocom nem?
rossz hírem van de azért jó is!elmúlik mert kinövik legkésőbb 6-7 éves korukra...
a hajlatokban akkor is maradhat még.
gondolod probáld ki ezt a krémet a másikat pedig hajitsd a kukába...
nagyon fontos még a hidratálása a bőrének most írt fel nekünk másik fürdetőt meg bőrvédő krémet is.
nálatok van allergiás a családban?

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Ckat :)
Banánturmix :D Mi lesz a következő próbakaja?

Judit :)
Ekcéma :(

Úgy látom mindenkinél tombol a hétvége. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Na, akkor ezentúl én sem rakok fel pucér képeket, csak ilyeneket:
Kép

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Már tegnap is tombolt a hétvége! :D
Bridzsi Elocomman nem kenem amíg nem muszály, ez vmi kevert krém, nem szteroidos, de sajna csak rontott. A Halicarról hallottam hogy jó, de nekem egyszer egy pici területen volt ekcémám, bekentem vele, és úúúúgy viszketett... nem merem bekenni Jankónak, mert le kellne kötni a kezét. :( Nektek nem viszketett?
Férjem szénanáthás, és nekem is volt egyszer-kétszer (kontakt)ekcémám, más nem.
Fürdetőt a gyógyszertári Hidrofilium Nonionicumot használjuk, nektek mi van? Testápotót nem használtunk eddig, de lehet hogy kéne, mert kezd neki a hajletokban is előjönni. (Eddig "csak"az artca kétoldalán-homlokán-fején volt.)
Leírnád, ti mit kaptatok? Fehérváron voltatok a homeos dokinál?
Mekkorákat harap Balázs? :D
SZia Egcsi!

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Hja, a gépelésem nem igazi, lusta voltam átolvasni. :oops:

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Judit :)
Én most váltottam fürdetőt és testápolót, mert Bence hátán és combján nagyon száraz lett a bőr, aztán meg piros is. Ez az új cucc most segít, nem tudom van-e otthon Aveeno Baby a neve.

Dorka :)
Tényleg jó nagyokat harap az almából Balázs. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Lányok!

Ha hozzátápláltok, hogy/mivel méritek le, h mennyit evett a baba?

Ma végre sikerült almareszelőt venni.


 
 


Ági :)
Kezdetben a kiskanál volt a mérce, most rá van írva az üvegre mennyi van benne.
Mérd le a kaját mielőtt adod, aztán meg a maradékot és vond ki belőle :)

Kedvcsináló a hozzátápihoz:
Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Balázs és Bencs a nagyevők nagyon cukuk :lol:

Nincs időm, 2. napja szülinapozunk :lol:
Tücsi: a torta nagy sikert aratott, köszi :lol: Majd teszek fel képet is :wink:

Samu jól van, bár fogacska még mindig nincs. Kúppal és pici nurofennel kordában tartható a nyügi. A hozzátápit szerdán kezdjuk :lol: kiváncsi vagyok a reakcióra. Tegnap már kinézte a tortát a szánkból :lol:
Megyek is még rengeteg dolgom van, délután meg megyünk a sógoromékhoz, ők is szülinapoznak :lol:

Manó: nektek is nagyon jó bulizást és Edinának Nagyon Boldog Szülinapot (bocs hogy csak most :oops: )

További kellemes hétvégét!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Brigi! Gondoltam rátok tegnap, de főleg rád, hogy vajon sikerült-e a torta. Örülök, hogy jó volt a fogadtatás. (Nálunk évek óta ez a torta viszi a pálmát maga mögé utasítva a cukrászdai tortákat.) Képek jöhetnek. :D Máténak pedig még nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!!!!!!:D

Egcsi! Ha nem lenne korábbról hasonló tapasztalatom azt hinném, hogy igazából csakis ti kenhettétek be Bence arcát ilyen tisztességgel a hamival. :lol: Mosolygós drága kis csillag!!!!
Sikerült visszazökkenni a nagyszülők látogatása előtti ritmusra? Saját élet, no segítség.....

Dorka! Egyértelmű a klubbtagság. Almaevők klubbja. :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Máténak nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Andrea
Kép
kindernay
 
 


két napja nem kakilt Ádi, ilyen még nem volt. ma akartam először adni almát, de inkább megvárnám a kakit, nem terhelem a pocakját. szerintetek?


 
 


Jó reggelt!

Vagyok csak mostanában össze jött megint minden.DE nem fárasztalak vele beneteket igazából nem a fórumra tartozik.Kicsit magunkról kedden ki fordult a térdem.Ami nagyon fájt vagyis fáj még.Gyorsan kórház ahol röntgen szerencsére ne történt izom szalag szakadás.Februárig heti kétszer gyógytorna hogy az izmok erösödjnek ha más nem műtét.Amit nem akarok.

Amúgy Benike ól van forog még mindig csak hátról hasra,tegnap este hason volt egy pillanatra nem tom hogy négykézlábra állt popsi magasra meg riszálta olyan cuki volt.Persze mint ahogy lennie kell nem volt semmi kamera a kezemben.Tuti véletlenül volt de akkor is olyan jó volt.
Hozzátápi:Hipp bácsinak örök hálám hogy olyan nagyon finom gyümiket csináltat.Első helyen az őszibarack imádjuk.Valamelyik nap volt sárga barack almával nos az nem ízlett de anyának igen.:-)


Fotók:Annyira hihetetlen hogy vannak ilyen disznók.Èn ezért nem tetem fel meztelen képeket.DE így elgondolkoztató,hogy ruhásat is is merek rakni.Csinálhatnák egy e-mail címet vagyis van amit anno Manó csinált a googlemail-en.Minden esetre olyat amit csak mi láthatnánk.


MInden topikos nagytesónak BOldog Szülinapot!!!!
Kép Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


No, csak le kellett írni és van kaki. Az almát sztem hagyom a félszülinapjáig.


 
 


Melinda és minden kedves topictárs :D! Nem titok, a Lurkón Hencsi pont ezért nyitott egy titkos oldalt, ahol csak az ismert és irogató topicosok nyerhetnek betekintést és rakhatnak fel akár pucér fotókat is. Ez az oldal zárt körű, csak mi írhatunk oda, de előbb Hencsivel kell felvenni a kapcsolatot, mert a jogosultságot -hozzáférést- a korábbi regisztráció ellenére is éppen a biztonság miatt kérni kell. Így elkerülhető, hogy valaki álnéven bejelentkezzen és visszaéljen a babáink fotóivall.

Melinda!
Jobbulást neked! A gyógytorna biztos, hogy jót fog tenni és elkerülheted a műtétet. De az otthoni (házi) feladatot szorgalmasan kell csinálni, és az utasításokat pontosan betartani. Így sokkal hamarabb rendbejön a térded. :D

Ági!
Éppen ezért is javasolt a gyümölcs adása. Kis mennyiséggel (30-40 gr) biztos, hogy nem terheled túl Ádám pocakját, viszont eredményes lehet.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!!

Bocs,hogy nem jöttem a legutóbbi után se hamar, nem megy.
Modt alszik a gyerek és már kitakarítottam,megvan a kaja, jöttem szusszanni egyet hozzátok!
Bele-bele olvasok néha a topikba,de írásik nehezen jutok el. Jó látni,hogy jé ez van nálunk is,meg h más se alszik annyit... :wink:
Rólunk: Emőke szopizik, és falja a kanalas dolgokat. Répa sütőtök kerlült eddig az étlapra, bár kóstolta már a banánt is amitől nyögdösött a kakinál és nem is volt olyan lelkes,pedig reszelve olyan finom az a banáán almával...
Köszönöm briginek és Manónak, hogy gondoltak rám a wiwen és, hogy még hiányoltatok is. Jól esik meg Monccs neked is,hogy eszedbe jutottam.
Nem enged képeket csatolni! De le vannak kicsinyítve így már csak idő kérdése...

addig is jók legyetek vigyázzatok az aprókra!!

puszi
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: