Új privát üzeneted érkezett!

Zorróné!

Köszi, de nem tudtam bele kattintani a négyzetbe.... :oops:
Akkor lehet, hogy rosszul jött be a net....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok, először is ne haragudjatok, hogy ide írok, csak Ti már előrébb vagytok egy-két hónappal, és a császáros mamáktól szeretném kérdezni, hogy mennyire normális az, hogy 2,5 hónappal a szülés után még szinte ugyanakkor a hasam, mint amikor kijöttem a kórházból. Nektek szokott viszketni a vágás?

Köszi szépen,
Ildi

Hú, mindenkinek gyönyörű a kisbabája, gratulálok!

Kép
tamaraildi
 
 


[quote="tamaraildi"]a írta:tamaraildi császáros mamáktól szeretném kérdezni, hogy mennyire normális az, hogy 2,5 hónappal a szülés után még szinte ugyanakkor a hasam, mint amikor kijöttem a kórházból. Nektek szokott viszketni a vágás?

Szia!
Hát .. őőőőőő ... azt kell mondjam, hogy majd idővel fogyókúra .. az én hasam sem indult el lefelé, csak miután nem szoptattam, és elkezdtem tornázni. És még mindig elég nagy az úszógumim .. Sajnos én úgy látom, hogy ami az első 2-3 hónapban nem megy le magától, az már nem is fog, csak munkával.
VAn itt pár császáros, aki még mindig nincs kibékülve magával (én sem).
Nekem már ritkán viszket .. de eleinte sűrűbben volt ... amiatt ne aggódj :)

Kép
szösszenet
 
 

 
 

Igértem valakinek képet az átváltozásomról, íme :) Igaz, mivel éjjel fotóztam (kb fél órája) ezért inkább vörösnek, barnának látszik a hajam :) Sötétszőke amúgy :)

Katt a képre

Kép

Zsu :wink:

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


sziasztok

irok még alszanak.Kristóf 8órakor elaludt.10kor felsirt mert az orra tele volt.kiszivtuk neki,majd vissza aludt.én is gyorsan lefeküdtem mert gondoltam kelünk majd óránként.hála 3ig nyugodtan aludt.akkor kelt ,bementem adtam neki kajcsit majd kiszivtam az orrát.leraktam 10perc mulva sirt.bukott egy nagyot és megint tele volt az orra.ugyhogy 3óta már 4x szivtam neki.most alszik még.de eddig mellette feküdtem és fogtam a szájába a cumit mert ugy vesz a száján is levegöt és jobban alzik.

viszont 5kor én is szarul voltam és a tegnapi vacsim ki is jött.most is érzem,hogy valami nem jó.fáj a hasam,hányingerem va,fáj a torkom.



igy is oda adhatom Kiksinek az anyatejet amit lefejek?lehet elrontottam a hasam.legalább is én arra gondolok a hányás miatt.meg rossz illatut büfizek.ha el is rontottam a hasam akkor neki attol nem fog fájni?

sajna nem kell neki már a cici de tudok még fejni egy kevesett.max napi 2-3decit igy azt üvegből kapja.
Vendég
 


Sziasztok!
Mi van itt, olyan sokan belegek! Nagyon sajnálom, és jobbulást mindenkinek! :(
Geni Gratulákol a fogacskákhoz! édes nagyon Ruben!
Szösszent neked úszógumi? :D Szeretnék úgy kinézni, mint te! Szerintem nem is látszik rajtad, hogy nemrég szültél! :lol:
Zsuszófi tök jó a hajad! Jó ez a kép rólad! Te is hogy le vagy fogyva! Az arcodon látszik. :D
Lekri sajnálom, hogy betegek vagytok. :( Sajna én nem tudok tanácsot adni. Passzolok.
Ezt már tegnap fel akartam rakni, csak olyan rossz kedvem lett,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 11:04-kor.

Kép
marcianya
 
 


És Boldog Hófordulót Ruben! Úram atyám! Már ő is 5 hónapos?! Mindjárt fél éves a topik nagyrésze :)

Kép
marcianya
 
 


Minden betegünknek jobbulást kívánok! Mi már szerencsére kifelé jövünk ebből a takonykórból.

Marcianya nekünk is u.i. etetőszékünk van és én is tőlük vettem :lol: Liza nagyon szereti, van, hogy csak úgy belerakom, ha épp tenni-venni kell valamit és jól elvan benne. A lábát szereti a tálcára felrakni, az nagyon jó móka számára :lol:

Kép

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Eve de jó! Örülök, hogy bevált! Nekem megint Apát kellett győzködnöm, hogy jó lesz! :lol: Édes benne Lizs!

Kép
marcianya
 
 


Lányok, csak egy hülye kérdés:
Kedden megjött, és elég rendesen meg van. Szombaton megyünk úszni, szerintetek dugóval mehetek én is a gyerekkel a vízbe? Vagy ciki, vagy nem lehet? Anno ez sosem zavart, de most tanácstalan vagyok. Na nem magam miatt. :lol:

Kép
marcianya
 
 


Nagyon ügyesen csücsül már Marci!

Zsu jó a kép a gyerkőcökről, Te pedig csini vagy!

Szössz én örülnék neki, ha fele annyira lenne jó alakom, mint neked! Én szeretek mondjuk dagi lenni (engem mindig bántottak a suliban, mert nagyon sovány voltam, kint voltak a bordáim, a gerincem, de aztán 20 éves koromban pajzsmirigy alúlműködésem lett és 3 év alatt 30kg jött rám, azóta pedig még 5kg :oops: ) na de nem ennyire.

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Lekri!
Sajnálom, hogy betegek vagytok. Tejciről nem tudok mit mondani. Nekem eddig csak mellgyulladásom volt, azt a tejet oda lehetett adni, sőt többet szoptattam abból a mellből.

Nici! Te jobban vagy már?

Klarka! Jobbulást nektek is!

Marcianya! Nagyon szép kis kerek baba Marci! Ez az etetőszék mit tud?

Zsuzsófi!
Nagyon csini vagy!

Geni!
Gratula a fogacskákhoz. Trudi is nyálzik ezerrel, de még sehol semmi.

Tamaraildi!
Nem tudom, mennyire normális. A súlyod neked visszaállt? Ott a méh fölötti hasrészre gondolsz? Én a 6 hetes kontrollon már egy régi ruhámban voltam, ugyan még egy bővebb fazonban, de csak azért mert nekem akkor még mindig érzékeny volt, nem szerettem, ha valami ott kicsit is szorítja. De a hasam az gyakorlatilag akkorra lement, a kilókkal együtt. Kicsit lazább a hasfalam, nincs ott izom, szerintem, talán emiatt is úgy 2 centivel több a derékbőségem, mint a terhesség előtt (pedig ugyanannyi kiló vagyok). Szerintem ebben Szössznek van igaza, munka kell hozzá. Szerintem a viszketés az normális. Nekem akkortól nem volt érzékeny, ahogy elkezdett viszketni (Én panaszkodtam itt a legtovább, hogy még fáj). Mostanában már alig viszket.

Ercsi!
A csomót nem úgy értettem, hogy ott látszana bármi is. Csak ha egy kicsit megnyomom a hasam, van egy szakasz, ahol ki tudom tapintani, hol fut a varrat.
Vendég
 


Köszi a dícséretet csajszi nevében is!
Egyébként nálunk ugyanígy volt, én mondtam Apának, de csak húzta a száját, aztán meg teljesen oda volt, hogy milyen jól elvan benne Liza. Bár mi mindennel így vagyunk, hiába beszélek neki, aztán meg belátja, hogy igazam volt. :lol:

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Eveliza!
Jó, hogy ezt te is írod. Nálunk is szokott ilyen lenni a férjemmel. Mi etetőszék ügyben most ott tartunk, hogy megkérdezte, az minek kell.
Vendég
 


Eve, Virág szerintem minden pasi ilyen. Aztán mikor látja, hogy nem is volt hülyeség, akkor kissé sértődöttem közli, hogy végül is neked kell tudnod, hiszen te vagy itthon a gyerekkel? Én honnan tudjam? :lol: :D De már hozzászoktam. Ugyan ezt játszottuk el az úszással is! :lol:
Virág az eletőszék leírása:
Tulajdonságai:
-3 pontban dönthető
-5 pontban emelhető a magassága
- dupla tálca
- 5 pontos biztonsági őv
- EU szabványnak megfelelő
-Hátsó lábai görgősek(ami fékezhető), elsők fixek
-Lemosható huzat, mely puha, bélelt!
- 4 féle szín választék
- 1 év magyarországi garancia (Nem Lengyel országi!)
- könnyen összecsukható és kishelyen tárolható
Ja, és 18.000.-volt+ 1000.- szállítási kőltség, kedden hozzák. :D

Kép
marcianya
 
 


Eve, jól látom, hogy Liza egyedül ül a kádba? Milyen kis ügyi!

Kép
marcianya
 
 


Gertrúdnak is boldog hófórdulót!

Kép
marcianya
 
 


sziasztok,

JOBBULÁST MINDEN BETEG BABÁNAK, MAMÁNAK ÉS PAPÁNAK!!!

sajnálom, hogy ilyen sokan betegek vagytok, van most vmi vírus/baci? úgy utálom ezeket, szinte lehetetlenség kivédeni. :evil:

Jók az etetőszékek, de mindenek előtt csodaszépek és aranyosak a babók!!! :D :D :D

alakról: irónikusan írom de jobb pufibban kezdeni mert akkor nem olyan nagyok az elvárások (magaddal szemben sem) mint álomalakkal :wink: én Lau után sme tudtam visszafogyni (pár hós volt mikor sokat kezdtem enni és az a plusz pár kg nem ment le utána már) szóval csak a szülés előtti kg közelébe akartam érni, persze az is több mint kellene, de nem kellett volna félnem ilyesmi miatt a kicsik mellett enni sincs időm -szerencsére :lol: rohangálok utánuk (egyik fut másik sír) meg huszonkilót viszek a lépcsőn és csokit is eszem minden nap de így is fogyok még :wink:

Zsu: jó a frizud! jó lett a fotó szerintem! milyen sokszor tudsz megújulni vagy hogyishívják, és mindig jól nézel ki, ügyi vagy. Nekem is van egy frizu amilyenre levágatnám a hajam de nem merem :roll: no, lehet, felbuzdulok példádon! hátha nekem is sikerem lesz :wink:

elnézést, hogy másra nem reagálok, mint másoknak nekem is kevesebb időm van jönni, sajnálom, próbáltam átfutni mi minden volt de nem sikerült és így is elfelejtettem egy csomó mindent.

Kép Kép
celesztina
 
 


Marcianyu: én régen sem mentem olyankor vízbe, azt mondta egy doki könnyebb olyankor vmit összeszedni, így nem mertem kockáztatni, bár hajlamos is vagyok... Kérdés: mindenkinek jövöget meg szülés óta? hát ez magyartalan lett, elnézést

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Ismet itt vagyok, mint ritka latogato!
Bambit en is nagyon sajnalom, de majd priviben tartjuk a kapcsolatot.

Nalunk is kibujt az elso fogacska. :lol:

Na meg mar nem kuszik katica, hanem maszik negykezlab. :shock:

Az ules meg nem megy, csak kapaszkodva, igy azt nem is eroltetem.

A babak nagyon szepek.

Az uszis, merulos kepek, videok is nagyon szupik.

Teso project:
Mi jelenleg nem tervezunk tobbet.
Ha 5 even belul sikerul elkoltoznunk akkor esetleg lehet 3-rol szol.
Addig tuti nem.


Mi is taknyosak vagyunk es kohogunk is, mind a ketto. Delutan en is viszem oket az orvoshoz. Remelm semmi gond nem lesz.

Folosleges kg.
NEkem van + 20 kg foloslegem a ket gyerek utan.
Most kezdtem el a fogyast.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Én már 12 fogytam szülés óta, de eredeti (2 évvel ezelőtti) súlyomhoz képest még 8 van hátra.

Ennek jegyében küldök képet tegnapi és mai műveimről, amik nem éppen fogyósok...:)
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments

Bukta
/1221125306.0099.jpg[/img]

Bukta közelről...hammmmmmm
Kép

Kifli
Kép

Közelről
Kép

Attila
Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Várjatok az elsőt nem hozta le..

Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Nekünk ikeás etetőnk van...nagyon jó, olcsó és kis helyen elfér...

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Miért kell nekem minden nap összevesznem az Anyámmal?!
Itt voltak tegnap, és mindenbe belekötött! Szerinte nagyon elkényeztetem, mert bemegyek hozzá a szobába mikor sír, és külömben is sürgőssen fogyasszam le, mertt nagyon kövér, és sz@ar a hajam, és kövér vagyok , ja és engedjem le a mélyhűtőmet, mert nagyon be van fagyva stb. stb... :evil:
Most mikor beszéltem vele, akkor azon agonizált, hogy egész nap jó hangosan hallgassam a tv-t, hogy hozzászokjon a Marci a ricsajhoz! Mondom, nem hallgatom, mert nem tud úgy aludni, mintahogy én is csak csöndben tudok. De azért én így is el tudom végezni a dolgom, normál hangerővel. Erre közölte, hogy én sosem hallgatok rá,és én mindíg idegesítem. Mondom, te nem fogadod el, hogy én másképp nevelem a gyerekem, erre megsértődött, és rámcsapta a telefont! :x
Bocs, tudom, hogy mindenkinek megvan a saját gondja, de valakinek el kellett mondanom, mert Apát már nem akarom ezzel is idegesíteni. Neki is megvan az ő szüleivel a maga baja.

Kép
marcianya
 
 


Klarka ez mocsok dolog!!!! :lol: Én is akarok! Imádom a buktát!!!!
Én nagggggyon jól néz ki!
Aranyos Attila, pont úgy néz ki, minha ő is a buktákat sasolná :D

Kép
marcianya
 
 


Na, most én is rakok föl olvasnivalóz :D :
http://picibaba.hu/picibabaval/honaprol ... i-fejlodes
Lehet, hogy azért, mert nem "követeli" meg még az 5 hónapos babátol sem az átfordulást :lol: , de nekem nagyon tetszik ez az oldal.

Kép
marcianya
 
 


hu de jól néznek ki Klarka.na most nagyon éhes vagyok :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi...hát tényleg nagyon finom lett, bár nem szeretem a saját főztömet dicsérni..... :lol:

Attilám most jutott el odáig, hogy ide-odafordul, cuki

Anyósommal meg a kapcsolatom: együtt nyaraltunk és mindent irányít, mindent beoszt, azt is, hogy reggelire kinek hány szelet felvágott jut, de komolyan és a strandon fél óra volt, míg kitalálta, hogy hogy legyenek a pokrócok, törölközők és folyton igazgatott mindent, meg a cuccaimat rakosgatta, hogy folyamatosan rend legyen...majd megőrültem....

Na, megyek, majd megpróbálok reagálni is...

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Ennek viszont tökéletesen megfelel a Prücsök :D :
http://picibaba.hu/picibabaval/honaprol ... zekszervek
Minha róla írták volna! :lol:
Utálom, hogy ahány oldalt olvastam, már mindegyik azt írja, hogy ha elmút 4 hónapos már könnyedén átfordul hasról hátra és vissza. Az én fiam,nemhogy könnyadén, de sehogysem akar átfordulni :lol:
Most éppen azért nem alszik, mert kötelet húz saját magával :?
A két kezével megfogja a paplat tetejét, húzná az arcára, de a lábait beleakasztja a húzatba, és löki le magárol. Már halál pipa, és dög fáradt, úgy szuszog, hogy csak na. A paplan meg ide-oda ide-oda. Je, és közbe morog :)
Na befejezet. Jól elirogatok itt magamnak :lol: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.09.11 11:59-kor.

Kép
marcianya
 
 


Klarka sajnállak az Anyósod miatt. Neked sem lehet egyszerű.
Na, ki tud úgy aludni, hogy égnelállnak a lábai?! :D :shock:
Azt hiszem föladta. :D De a paplan lóg a evegőbe :D :D

Kép
marcianya
 
 


Klarka annyira elvette az eszemet a buktáival, hogy majd elfelejtettem:
Magika örülök,hogy jöttél! Gratulálok a fogacskákhoz, és várom a videót a kis drágáról! :lol: :D

Kép
marcianya
 
 


Nem nagyon sikerült a visszaolvasás, igy csak pár dologra reagálnék...


Marcianya!

köszi az oldalt , tényleg szupi.
Az én anyám is ilyen, ha ez megnyugtat...sőt...rosszabb talán.

Klárka!

Sajnálom, hogy anyósod se egyszerü eset..

Klárka!

küldesz fénypostán egy kis buktát??? :lol:
És Attila nagyon édes.

Magi!

Muti meg hogy mászik Katica!!!! Légyszi! Nagyon ügyi, hogy már mászik. Karácsonyra már fut...

Betegeskedőknek jobbulást.
még én is taknyos, köhögős vagyok, Bogi is köhög és taknyos...hát vmi van a levegőben...

Zsuzsófi!

Jól nézel ki, nagyon csini vagy!!! :D
Szépek a gyerkőid!!! Jó neked hogy ilyen fiatalon már három gyereked van.

És Marcianya!

Marci ügyin ül. Olyan édes a fiad!!! Van már menyasszonya??? :lol:

Geni!

Ruben is nagyon édes. És látszik a két kis fogacska. Cuki!

Bocsi, ennyire futotta. Bogi épp alszik, lehet, hogy én is lekekszek kicsit...vagy iszok egy nagy adag kávét..... :lol: :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Oh tényleg Magi!

Én is gratulálok a fogacskákhoz! :D


Már egyre több baba tud harapni... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lanyok!

Koszonom a dicsereteket.

Anyosok megerik a penzuket.
Szerintem mi sem leszunk jobbak.
Kitartast az elviseleshez.

Katica most alszik ha felkel, akkor megprobalom levideozni es feltenni, remelem sikerul, mert most Zoli sincs oviban.

Magi
Vendég
 


Klarka, Nici, Lekri, Magika - Jobbulást nektek!!! :)

Geni
- A fogzás nagyon komoly :) Már 2 kint van? Nagyonédes Ruben!!! Milyen nagy már... :D
Alíz sem egy "egyedül játszogatós" típus .. de elvan vízszintesen .. háton és hason is, egyre tovább .. csak a lényeg, hogy a látókörzetében legyek :D
Majd önállósodnak .. ;)

Zsuzsó - Nagyon komoly lehet a hajad .. kár, hogy ezen a képen nem látszik a szín igazán ... nekem vörösnek hat, de nagyon jól áll! Hozol nagyobbat? :)
Viszont tuti fogytál, mert az arcod árulkodik :)

Marcianyu
- A gyerkőc édes!!! Az etetőszék meg állat! biztos beválik :) Nekünk is kell lassan .. főleg, hogy az én lánykám ül ...
Az anyukádról meg amit írtál ..
Úgy utálom, ha ezt mondják, hogy a gyerek szokja meg a hangos tv-t .. zajt .. ő miért ne érdemelné meg azt a tiszteletet, mint mi, hogy amikor pihenni szeretnénk, akkor nem üvöltöznek a fejünk felett??? Anyukádat és az ágyát ki kellene vinni egy koncertre, vagy egy multiplexbe behúzni .. és mondani, hogy "na, jó éjt" ..
Oyan meg, hogy kövér kisbaba .. ebben a korban még oly' mindegy .. semmi köze a későbbi alkatához ...
Nyugalom .. megértelek ... iszonyú bosszantó lehet :(

Evelin - De jól mutat Liza az etetőszékben :) Jó nagyot nőtt, mióta láttam :)

Az alakomat meg hagyjuk .. én látom az úszógumit, és sok fotón ott éktelenkedik .. de vettem hullahopp karikát .. :D Azzal küzdök ellene :D Már 2 napja csinálom .. jönnek vissza az emlékek 10 éves koromból :D :D :lol: :lol:
Én a fogyózást abbahagytam, mert az úszógumin kívül nem szeretnék sehonnan fogyni, és ha tovább eszem kevesebbet akkor a mellem és a fenekem fog elindulni lefelé .. az meg nem, buli :D

Klarka - Jajj de jól néz ki, amit sütöttél :)
Én kókuszlevest csinálok hétvégén, az lesz az anti-diétás menü :D
A te anyósod sem egyszerű .. de kié az? Keveseké .. az enyém is ki tud akasztani pillanatok alatt ..

Majd hozok képeket, meg mesélek Alízról .. mert őrült fejlődésbe kezdett :D már ha érdekel valakit :lol:

Kép
szösszenet
 
 


Én is vagyok, régen jártam már erre.

Marcianya: Elolvastam a cikkeket, jók nagyon.

Fogacskákhoz gratulálok.

Betegeknek jobbulást kívánok. Bogi is tüsszögött reggel, nyitva volt az ablak, elég hideg levegő jött be, hiába jól betakartam + hálózsák, fázott a drága.

Zsuzsófi: Csini vagy, jól áll a frizura.

Én rendületlenül szoptatok még, de Bogi hízása lelassult, úgy vettem észre, hogy 1 hónapban már csak fél kg-ot hízik (eddig 1-1,5 kg-ot hízott :shock: ). :) Gondolom, többet mozog...

Klarka: Gusztusosak a bukták, nem ér, így megkívántatni az emberrel. :P Attila nagyon aranyos, jobbulást nektek is. Sajnálom az anyós-dolgot, az én anyósom is ilyen, mindent jobban tud.

Marcianya: Ne aggódj az átfordulás miatt, még az én Bogim sem fordult át, vagyis csak oldalra forog, nincs lemaradva sztem egyikük sem, ráadásul ekkora súllyal nehezebb is.

Ennyire sikerült sajnos reagálnom, most megyek, mert sír Boglárka-szívem.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Szösszenet!

várjuk a képeket meg a beszámolót Alizról! :D
És akkor is jól nézel ki és kész! :D

Nekem 12 kiló lement a 17 ből , de tovább nem mozdul a mérleg.... :cry:
Inkább néha feljebb megy... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Egyébként én ma "diétás" menüt főztem....

Töltött káposztát..... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lányok köszi az együttérzést Anya ügyileg! Szösszenet jót nevettem, de igazad van! Majd legközelebb meg is mondom neki!
És hogyne érdekelne Alíz (szerintem írhatom mindannyiunk nevébe!) minket!
Bolygó köszi a vígasztakást. Oldalra neki is nagyon megy, néha attolfélek kitöri a nyakát :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marcianya 2008.11.17 11:05-kor.

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Teljesen jó, ahogy Marci fordul. Bogi is csak néha fordul hasra...

Szerintem is hülye idő van....tegnap mi nyári cuccban mentünk délután 6kor apa elé....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem, köszi a dícséretet. Remélem egyszer a popsija is követi :lol:
Ma megpróbáltam megmagyarázni neki, hogy ha egyszer magátol fel akar ülni, akkor elöbb meg kéne, hogy tudjon fordulni. :) Remélem vette az adást, mert ülni imád! :D
És jól hangzik a töltött káposzta! Én még sosem csináltam, de imádom! Egyszer már meg kéne próbálnom.
Marcin most rövid újjú badi van és mackónaci. Ja, ezt már láttátok a képen is . :lol:
Kiváncsi vagyok a képekre-filmekre!
Alíz és Katica a két pici lány nagyon belehúzott! Olyan kis ügyik! :D

Kép
marcianya
 
 


OLVASNI VALÓ! :D

http://www.kismama.hu/baba/hogyan_tanul ... baba/2469/


Marcianya!

Amúgy Bogi is így kezdte a megfordulást. Nem vitte a popsiját.
Szeptember 1.-jén délután fordult meg először rendesen...
Reggel még a popsit elhagyta....de délután már vitte azt is...
Biztosan az iskolában tanulta... :lol:
Szóval pár hétig popsi nélkül, aztán hirtelen rájött, hogy popsit is kell vinni...

ha érdekel, van töltött káposzta receptem...netről főzök.... :oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


A ti babáitok is gagyognak értelmes szavakat???

Bogi azt "mondja", ha nem vagyok ott és azt akarja, hogy odamenjük félig sirva gagyogja, hogy GYEJE (GYERE).
ANYA, HÜLYE....HÁT ILYEN SZAVAKAT SZOKOTT GAGYONI AMI ÉRTELMES IS....
A hülyére nem vagyok büszke...pedig nem is szoktuk mondani... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ha már mindenkit elijesztettem a topicból....

Még egy kis olvasni való...

http://emy.forumcircle.com/viewtopic.php?t=234&start=0&

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem, remélem a Marci is így lesz vele!
Az értelmes szavak nálunk is mennek, és sajna a hülye is. Kitől tanulhatta :oops: És az Aja (anya) is. :lol:És a gyeje (gyere) is. Aztán hogy tudatos-e...
Már két napja megeszik minden ebédre egy-egy üveg répa főzeléket. Van étvágya!

Kép
marcianya
 
 


Ha már mindenkit elijesztettem a topicból....

Még egy kis olvasni való...

http://emy.forumcircle.com/viewtopic.php?t=234&start=0&

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem jók az oldalak! :D

Kép
marcianya
 
 


Marcianya!

Az én manócskámat sem érdekli mostanában a forgás. 6 hetes 1 napos volt amikor megcsinálta mindkét irányba, majd pár hét múlva még párszor, de azóta csak az ülés, állás, és kúszás érdekli :P :arrow: persze egyik sem megy még neki egyedül...ill. a kúszás igen: hátrafelé :D
Amúgy lehet, hogy tényleg a súlyuk is akadályozza őket ebben :roll: ...bár mondjuk Zézé "csak" 7.5 kg :roll:

Szössz!

Milyen az a kókusz levesv :roll: :?:
És persze, hogy érdekel mindekit Alíz :!: Mint ahogy a többi baba is! Ugye lányok? írd azt a szöveget és töltögesd csak a képeket! (amúgy lehet elkerülte a figyelmedet, de írtam pár oldallal ezelőtt, hogy szept. vége-okt. eleje körül fogadóképesek leszünk és akkor nálunk is csinálhatunk fórumtalit :arrow: csak hogy lásd, nem felejtettem el, hogy megígértem összehozzuk a babókat :wink: )

Klarka!

Nagyon szép az a bukta! Nyami, nyami... De Attilád azért szebb :wink: :!:

A kifli az milyen? Töltött, vagy sima? Nagyon mutatós az is!

Zsuzsófi!

Nagyon jó lett a hajad :P ! Mennyit fogytál te lány? Olyan kis vékonyka az arcod! Tudnál még felrakni fotókat magadról? Én is készülök (már jó ideje) fodrászhoz mert már uncsi a mostani fejem...

Óóóóóóóó, mennem kell, "főnököm" hív :D !

A betegeskedőknek gyors gyógyulást!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Marcianya!

Akkor nem csak nálunk megy a hülye....
Biztosan ugyanazt mondják vagyis gagyogják a kb egyidős babák....
vagy a babanetről tanulják, nem???
Alvás helyett okosodtam a netről...
örülök, hogy szerinted is jók az oldalak.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


A répafőzelék meg nem semmi. Én hétvégén adok neki először vagyis bocsi másodszor répát. de itthon készitem.
te veszed vagy otton készited? ha otthon akkor hogyan?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?