Új privát üzeneted érkezett!

Jobb reggelt!

A mai reggelink cirka háromnegyed órát tartott, Panka alig bírta színi a tápit. Már azt is kipróbáltam, amit Manó mondott, de nekem ugyanolyan maradt. Nem a por csomós, hanem van benne vmi zselé állagú anyag, ami nagyon picike, de a cumisüveg lyukait eldugítja. Nem tudom másképp írni. Ettől a tápitól tutti, hogy megválunk, mert ez nem állapot. A BEBÁ-val soha ilyen nem volt. Íratok receptet asszem...

Amúgy jól vagyunk, jól aludt, semmi extra.

Kinderke: És teherbe eshetsz már? Tudod a csaszi miatt... nem kell várni kb 1 évet?

Kép
zsuzsi**
 
 


Hali!

Tegnap volt a féléves Dani nálunk, Király volt! Monccsal "boldog szülésnapot" tartottunk.

Visszaolvasás nyomokban volt, csak pár szó:

Egcsi: régen ígértem Neked fotót, ahol nagyon hasonlítanak. Már nem annyira, de fiad engem még mindig emlékeztet enyémre.

Kindernay: remélem nálunk csak átmeneti vendég volt "zöldike", enyhül a cucc, de szegénykémnek írtó piros lett a feneke. (gondolom a soxori kaki)

Mütyürke: pöttyös az igazi! :lol:

Adri: gratulálok a féléves Trúdinak!

Első banánunknak nagy sikere volt! :D
ckat
 
 


Jó reggelt!


Zsuzsi: Mekkora a cumisüvegen a szilikon "csöcs" Már bocs a megfogalmazásért! :lol: Csak mert a 2-es tápszert már nagyobb lukú csöcsön kell inni, tehát az 1-es méret már nem jó! :wink: Szúrd ki plusszba tűvel, én már egy ideje kisollóval vágok 1 darab nagyobb lukat (1x1 mm). Így pikkpakk kiszívja és gyors az etetés! :wink:

Nenőke: Épp tegnap fogyott el a tecsós pelus én nem veszek észre különbséget csak az árukban :lol: Amit tegnapig használtunk az a 3-as méretű pelenka volt Tecsósból, de éppenhogycsak jó volt (Zalán kb 8 kilós)
Most 4-es (7-18 kg-ig) Pampers van rajta! Az Auchan-ban kapható Happy pelenka az amit még nagyon szeretünk :wink: Violám most abban nyomja.

Adri: Helyzet?????

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 

 
 

Sziasztok,
Köszi a válaszokat,

Tücsi az a baj ezzel, hogy én 8-kor még nem vagyok álmos, és apával ilyenkor élnénk családi életet, ha lefekszem akkor egy szót sem tudunk beszélni aznap, és szinte nem is találkoznánk. :-(

Emma: és ha csak egy-két ötletet írnál be? :wink:

Egcsi: tegnap pl. 1,5 órát aludt egész nap... egyébként az utolsó ébredés olyan 3-f4 fele van.

Zsuzsi: én úgy tudom nem kell várni egy évet... a barátnőmnek is jött a pulya azonnal mondjuk az durvább volt 3 hónapos volt a kisbabája és már állapotos is lett, :lol: ők a megszakításos módszer mellett döntöttek... hiába...

Ckat: gyógyszertári OTKIS krém nagyon jó a pirosságra nekem nagyon szépen elmulasztotta, jól lehet kenni, nem ragadós.

Manó: megpróbálkozom ezzel amit mondtál, köszi, már csináltam, de mindig elhülyülte a gyerek, rötyögött meg ilyenek, esze ágában sem volt aludni, ill. még így is bömbölt, meg nézett rám, hogy "vegyél ki" közben óriás könnyek folytak az arcán... persze, hogy kivettem, de sok ismerős ráfázott ezzel, a mai napig együtt alszanak a gyerekükkel. Én ezt nem szeretném. Bár most megint költözünk anyuékhoz egy hétre, a gyerekszobai vizesedés miatt... no komment.

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Enikő: Ez 3+ -os cumi, Avent. Nem tom, mit csináljak. Ezen 3 lyuk van, de 3 ugyanakkora, mint az 1-esen, csak ott ugye 1 db van. Hmmm... kivágjam?

Kép
zsuzsi**
 
 


Enikő: Te is Aventet használsz, nem? Mintha mondtad volna...

Kép
zsuzsi**
 
 


Zsuzsi: Vágjad! :wink:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


csak röviden, mert papírokat intézek ma.. (karácsony elötti szombaton , egy csendes kihalt kertvárosi utcában a kocsiban felejtettem a táskám, kb. 3percre beszaladtam a házba, majd mire kijöttem betörték az üvegem és kikapták a táskám.. :evil: :evil: :evil: minden iratom és a 3gyerek minden papírja benne volt.. :x + kártya letiltások..stb) nem kerültek elő azóta sem, így muszáj elkezdeni a pótlást :?

andi: tudom nem vígasztal, de málna pont ilyen volt... szép lassan szokott le az ágyáról és az alvásról is.. állandóan kézben akart lenni, csak akkor nem ordított... simán csinálta akár 15-20percen keresztül is , mert megpróbáltam azt is hogy hagyom.. aztán feladtam :oops: a jó hír, hogy 1,5-2éves korára nagyjából kinőtte :lol: :lol: de a fektetés a mai napig egy dráma.. :?

brigi, móni jobban vagytok?
zsuzsi: milyen cumit használsz? lehet, hogy a nagyobb főzelékes kellene ehhez a tápihoz? ...a folyadékoson lehet, hogy túl kicsi a lyuk.. :roll:

ckat: :lol: :lol:

manó: azért ha még bekukkantasz, rám osztanád az észt az adagolást illetően? :wink: :lol: :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


látom más is a lyukakon keresi a hibát... :lol: :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


SZiasztok! Mindig akkor írtok sokat, amikor én nem tudok.... :wink: Mindent elolvastam, a gyerekek csodaszépek, én is tennék fel képet de nincs pofám manót zaklatni a kicsinyítéssel :oops: Csak tudunk lassan szerválni végre egy kevésbé matuzsálem számítógépet :?
A Picik és kicsik c. könyvet említette vki.(bocs, mindent elfelejtek csak a tárgyszavakat igyekszem megjegyezni) és nagyon jó szívvel ajánlom mindenkinek, a hozzátápi rész kivételével (kissé elavult már) szerintem szenzációsan jó könyv, nem is annyira a praktikus dolgok, hanem az egész szemléletmódja, nekem (parázós-aggódós-töprengős :roll: fajta vagyok) rengeteget segített még Boldizsárnál, sokszor most is előveszem erőgyűjtésül-nyugtatásul.
Hát, ez a testvér dolog meg... biztos felmerül még párszor, és mindig összefacsarodik a szíven ha arra gondolok, hogy most van utoljára (98,5%a fogalmazásgátló szerint) 3-4-5stb. hónapos babám. Olyan hülye vagyok, néha mikor ránézek nem is örülök hanem sajnálom hogy már nem lesz ekkora többet :oops: :oops: Ez így leírva még durvább, nem is vagyok komplett asszem! Bocs akit feldühítettem.
NNa, ez érdekes! Jankó az előbb felébredt 35-45 perc alvás után (gondoltam is, nna, ez nem volt sok), és jelezte, hogy annnnya, ébren vagyok!!! Ilyenkor szoktam sietni hozzá és üdvözölni, hogy tudja itt vagyok, ne ijedjen meg, stb. De mivel éppen írtam, gondoltam majd csak kibír még 3-4 percet, és láss csodát, visszaaludt. Nagyszerű, ezt eztán is kipróbáljuk. Lám, mi mindenre jó ez a csapat :D .

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Hali!

Judit!
Ilyen nálunk is szokott lenni és én sem sietek be Gáboromhoz rögtön az első nyikkanása után. Igen, tényleg hamar megnőnek a babák, de milyen jó lesz, amikor a legkisebb is ott fog ülni az asztalnál és meséli az élményeit. Nálunk a vacsoránál az esetek túlnyomó többségében együtt a család és mindenki elmeséli az aznap történteket. Nagyon jó ez így, igaz éppen ezért kicsit tovább tart a "szertartás", de sok dolgot így beszélünk meg közösen. (És nem egyszer jókat derülünk az elbeszéléseken.)

Adrinak nagyon drukkolok én is és várom a jelentkezését. Talán már túl vannak az ébredés utáni étkezésen is. Úgyhogy jöhetne akár.......

Mütyürke! A méretre mondják, hogy nem az a lényeg. De most itt kiderült, hogy mégis csak azzal van a gond. :lol:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Judit, küldd át nekem nyugodtan a képeket, kevésbé vagyok elfoglalt, mint Manó. Priviben megírom a címemet. Kicsinyítés nem lehet akadálya, hogy ez a képimádó társaság lemaradjon a fiúkról! :wink:

Kép
nenoke
 
 


Zsuzsi, melyik tápszer az, amelyik csomósodik?

Judit, nem vagy nem komplett, én is szoktam ezen bánkódni!

Depim: Nem, nem Balázs az oka! Ő írtó jó fej, imádom, egész nap csak puszilgatnám! Az alapvető gond az életfelfogásom. Olyan dolgokon szeretnék változtatni, amin nem lehet. Nem tetszik az élet úgy, ahogy van, és ilyenkor jobban szeretnék belőle kilépni. Ez az érzés meg ráadásul erősödik, mielőtt megjön...

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Zsuzsi!

Ez nem teljesen a csomósodás megoldása, csak később úgyis megint előjön a probléma, főleg, mikor 3-as tápira váltotok majd 8 hós kortól.

Emivel mi is tápiztunk, a nem HA tápi nekem ugyanígy csomósodott, az Aventes üvegen ki sem fért.

Sajnos az Aventeseken hiába van több luk, nem nagyobbak a lyukak.

Esetleg próbáld ki a Chicco fiziológiás etetőcumiját (a szélesnyakút), abból van olyan, aminek nagyobb a luka. Én a végén olyanból adtam, aminek 1-3 -ig variálható volt a lyukmérete, az király volt, kettesen már gyorsan jött a tápi. A 3-as Aventes etetőcumi nem ment semmire ezekkel a sűrűbb tápikkal.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Judit: ugyanmá, ne izélgess. Lökjed nyugodtan. Mennyit bír egy képkicsinyítés igénybevenni? Annyit amennyit visszapostázni kicsiben. Szal seperc az egész. Nyomjad bátran, nem kell mindig kérdezni.

Mütyürke: hát az a nagy helyzet, hogy nem lehet a CH 9 és CH15 között golyószámban arányt találni, mert az százas nagyságrend lenne. Több százas.
Neked meg ráadásul 15 helyett van 9 ha jól emléxem. Akkor meg 1 9-es golyót kéne vagy 5-600 darabra törjél, s úgy adni.
Szerintem inkább próbálj más patikában is utánaérdeklődni, hátha van. Vagy visszakérdezni dokkerre, hogy túl nagy jelentősége van-e a 15-ösnek, vagy még becsúszhat a 9-es is. Mert nem minden esetben kőbe vésett a hígítás.
Amúgy könyvek írnak az 5, 9, 15-ös hígításokról, de a krónika nem szóél arról, hogy a patikában árulnak pl. 7-est is.

Asszem nem lettél okosabb. Mondom, én keresnék más patikát, nagy az a bides magyar főváros. Bár remélem azért Ilka már a pöttytelenség felé vezető ösvényt megtalálta.

Aventes cumi nem szimpi, főleg mert párszor ugyi megjártam, hogy mikor felfordítottam az üveget, a tartalmából egy rész a markomba zúdult. Szal mi NUK-al nyomulunk, abból a tejes verzióval, s 1-es méret (tehát 4 hó alatti :roll: )

Ismét léptem, kéne menni Adriáért.
Ja, képzeljétek, mennyire fáradt vagyok: elmentem ugyi 11:20-ra Edináért. Hát nem ma épp 12:20-ig volt :?: :oops: :oops: :oops:

Kép
kissmanó
 
 


majd el felejtettem....

egcsi írta:Zsuzsi :) és Zsú :)
Én 2 csaszin vagyok túl. :wink:


nekem 3 :!: volt.... én nyertem salala... :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Hali!

Nekünk is mindenünk aventes, azt mondta "néni" hozzá, hogy ha nem elég nagy a lyuka, forrósítsunk fel tűt és szúrjak annyit vagy akkorát ami tetszik. (spanyolviaszért ismét bocs ha már feltalálta valaki)
ckat
 
 


Ja, félreérthető voltam, most nem gyúrunk kistesóra, nem csak az az akadálya, hogy nem vagyok nagylány :oops: .

Pár év szünet következik,ha most lenne egy harmadik, úgy érzem egyikkel sem tudnék eleget foglalkozni, még ez a kettő is olyan kicsi.
Meg le is kéne még előbb fogynom...

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


manó: köszi :wink: tényleg mire utána járok a viszketés már hanyagolható.. remélem a többi, ami a hámosodásra és szövődményre van, abból lesz olyan amilyen kell, mert már erősen szárad az összes petty.. kivéve 1-t, ami nem is fakadt ki, már az eleje óta "vizesholyagként" van a hüvelyk és mutató ujja között... tudom, hogy nem szabad kipukkasztani, de mi a fenét csináljak vele? (ezüst kolloiddal törölgetem párszor egy nap..) :roll:

KépKépKép
mütyürke
 
 


tegnapi buli:

Kép Kép
ckat
 
 


Babdorka: ilyen napokon vedd be a híres leszarombogyóid.
ckat
 
 


Az újszülött Aveteset anno én is így szórtam ki. De meg is lehet vele szívni, mert ha beszakad, akkor ki kel cserélni. Valahogy ez aszilikon nem annyira szereti, ha szurkálják.

Kaptunk postán tápszermintát. Ilyet még nem is láttam, tápit is postáznak? :shock:
Majd megpróbálom megitatni Emivel, de szerintem nem kell neki. 11 hós kora óta ő olyat nem iszik.
Szerintetek ha belekeverném neki sima tejbe, feltűnne? Ártani biztos nem ártana neki egy kis turbósítás.


Enikő,
hogy fürdeted együtt a gyerekeket? Mármint utána mit csinálsz?
Kipróbálnám én is, csak utána mit kezdjek egy éhes üvöltő BEnivel amíg Emit fektetem?
Hogy férnek el a kádban ?(kiskádban fürdetsz?)

Nálunk Emi fürdése annyi, hogy beleül a kiskád vízbe, lecsutakolom és még vangy 15 percet játszik egymaga a kacsákkal, kiscsészével.Lehet nem toleráálná, ha ehelyett BEni lenne a kádban vele.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


most jut eszembe a császárral kapcsolatban:
..és andi figyelmébe (is) ajánlanám, aki várja a gólyát.. :lol:

a második császárom egyértelműen a nem betartott szünet következménye, heggszétválás veszélye miatt... (na persze azért közben kiderült,hogy bár teljesen más indokok alapján voltak császárjaim, egyébként sem tudnék medence aránytalanság miatt normálisan szülni :? )
azért a hegg alkati kérdés is lehet, mert az ajánlott 2év(na itt megoszlanak a vélemények, hogy mik között kellene meglennie annak a 2évnek...szülés-szülés, szülés-teherbeesés..) helyett 22hónap volt nálam a szülés-szülés között.. ÉS nagyon fájt és nagyon el volt vékonyodva(2mm) a méhheggem az uccsó hónapban!

ja és bocs, ha már 100x leírtam, de úgyis mindenki csak akkor figyel-kérdez-jegyez meg dolgokat, amikor nála aktualitása van... :wink:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Jaj Ckat de édesek! Bors és Dani! :wink: Látom jó buli volt!

A barátnőm szülése és szülése között meg 13 hónap volt :-) az első császár a második rendes úton született meg! Halleluja! Szerintem ez alkati kérdés, ha szakadnék úgyis ott a doki aki azonnal műt szerintem! Legalábbis az én dokim elég alapos!
Én nem félek, nagyon szeretnék még gyereket és úgy érzem jobb lenne mostanság, mint várni vele. Én így gondolom! És imádnám az érzést újra és újra! Bár még nem jött meg és kefélni kellene rendesen, de olyan jó lenne.... :lol: :lol:

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Andi! Ne akarj a megszokások rabja lenni! A rendszer arra van, hogy legyen mitől eltérni ;) Most nagy fejlődési ugrások jönnek megint. Látod, sok baba éjszakája felborult.
Én sem szeretnék 3 évesen is egy ágyban aludni Ádámmal, vagy ölben elringatni. Szerintem erre a legjobb módszer, hogy nem akarjuk. Mert így mindig egy kicsit ellökdössük magunktól őket. Most nem akar elválni, pár hónap múlva meg úgy fog kizavarni, mert azt fogja tanulgatni, hogy ő már nagyfiú, és egyedül is lehet a szobában! ;)

Danit mi is láttuk ma Ringatón. Olyan nagyot nőtt! És nagyon ügyin hasal, meg üldögél, és figyel. Szorgosan menti az infókat ;)

Zöld. Nekünk szinte minden nap van 1 zöld kaki. Az gáz?
Vendég
 


már bocsi, ha kicsit szókimondó voltam...

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Bori na megszokások rabja! Kérem szépen nem ismer engemet?! Ez a baj! Nem vagyok, a minap is majdnem elfelejtettem megetetni Döndit, mert eljátszottuk az időt, meg a fürdéssel is van ilyen problémám... szóval.... kő a rendszer, mert különben káosz a köbön!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Jó, akkor ne aggódj azon se, ha csak 11kor alszik el ;) ;) ;)
ezek szerint ő meg elfelejtett elaludni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


kindernay írta:már bocsi, ha kicsit szókimondó voltam...


többször is elolvastam, hogy az-e aminek látom... :lol: :lol: :lol:


bori: onnantól, hogy adsz mást is neki(nem csak anyatejet- bár ott a túl evést jelzi a zöld) már nem lesz soha a szép sárga túrógombóc szagu kaki.. :lol: ...hozzátápinál már a színskála játszik. persze, ha extrém zöld(fel lehet ismerni) és nagyon fura rothadós szaga van(ez is spec. felismerhető) akkor van vmi gáz...

KépKépKép
mütyürke
 
 


jaaa... na persze az extrémből nem napi 1 szokott lenni... :wink: :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Őőőő, tisztán anyatejes korában is volt. Rothadós is. De mire szólnék a dokinak, megint mustáros túró.
Vendég
 


az volt a túlevős (vagy nyálzós-fogzós...)... :wink: ...mustáros túró is jó... :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Hihi, bocs, Mütyür, ezen mindig nevetek. Ádám és a fogak. 3,5 hónapja mondja mindenki, hogy jaj, hogy rág/nyálzik/nem alszik stb., biztos jön a foga. Foga meg sehol. De tényleg semmi.
Igyexem inkább a túlevésre fogni. Mert ugyebár mi még mindig ált 2 óránként cicizünk.
(így is elképzelhető (szerinem nem), hogy éjjel is az éhség ébreszti. bizots "rossz a tejem". haha, ettől megint kiakadok. na, szóval marad a zöld kaki, és a 2 óránkénti evés.)
egyébként az ekcéma idején soxor volt. meg a nátha alatt is. Spock kapitány szerint a szervezetben elbomló bacik miatt zöld. ez helytálló az ekcéma és a nátha idején.
Vendég
 


Halihó!

Tegnapi buli jó volt, remélem élvezték a fiúk is, bár Dani csak akkor mert haverkodni, ha a kezemben volt, ellenkező esetben sírva fakadt.. Remélem nem lesz mindig így, ha más babákkal találkozik.. Többet kell gyerekek közé vinni, asszem..
Ja, és a csokitortát majdnem elfelejtettem, amit Ckat maga csinált, NAGYON FINOM!!! Nem felejthető, receptet kérem közkinccsé tenni! :D

Kistesót én is szeretnék, mondjuk nem most még, KinderAndi bevállalós vagy! Tegnap óta azon gondolkodom, amit Ckat mondott, hogy hogyan tudok majd mindent megadni a fiamnak, ha lesz második gyermek? Az én férjem 6kor hazajön, és kb. fél órát tud játszani Danival + a fürdetés. Hétvégén péntektől szombatig estig nincs, akkor is nekem kell mindent intézni. Szóval sok házimunka, plusz Dani mellett még egy baba.. Ja, és a férjem, mert ugye vele is kell foglalkozni.. Na meg magamra is kell idő.. Szóval kicsit megijedtem, hogy fogom-e bírni.. Lehet, hogy valóságshow-znom kéne valamelyik példaképemnél, hogy ellessem a taktikát.. :lol:

Kép

Kép
monccs
 
 


Halihó, Bori még én vagyok a főnök, pedig ez a kis gazfickó nagyon szeretné átvenni a szerepem! :wink:

Mütyürke: :wink: de azért mostmár letisztult nem? :lol: :lol:
te a zsíradék injekciós fecskendővel eljárás engem is érdekelne?!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Cs.adri! Egy napon születtek csemetéink! :lol: Férjeddel mire jutottatok? Beszéltetek már?

Lynia! Maja csuda cuki! Kis csajszi! :lol:

Cenikő: Töki! :lol: :lol:

Kép

Kép
monccs
 
 


Lányok, a K vitamint meddig kell adni? Ha már elkezdted a hozzátáplálást, akkor is kell még?

Olyan szomorú vagyok, ma lesz az első nap, hogy egyedül fogom fürdetni Balázst. :( Félek is egy kicsit, hogy hogy fog menni... de majd megoldom. Drukkoljatok!

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Rakok fel egy képet a képimádóknak:
Kép

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Dorka, több elmélet is van K vitaminról, de még a legszigorúbb is úgy szól, hogy addig kell adni, míg nem kap mást is anyatejen kívül.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nagyon cuki! :lol:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Látom nálatok is megy a lábba kapaszkodás :wink: .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


andi
a szókimondó stílusodért szeretünk :D
ígérem, idézek még, csaK most 2 vendégség közt félúton

judit
igazad van, a hizzátápi rész hülyeség a könyvben, de a többi jó

Kép
Kép
emma1976
 
 


Dorka: Milumil 2 az a tápszer.

Uxi: Én kiszúrtam az Aventest... most akkor nem tettem jót, remélem, Pannának nem lesz baja. Eddig bejött az Avent, de asszem veszek vmi más cumisüveget... Köszi az infót. Elvileg a BEBA HA Startot lehet 7 hóig nyomatni, holnap rákérdezek a dokinéninél...

Kép
zsuzsi**
 
 


Dorka de édi Balázs! Drukkolunk, ügyes kiscsaj vagy te!
A K-vitamin az az ampullás izé ugye? Na az nem kell már adni ha megy a hozzátáplálás, csak a D -vitamint ami meg az a cseppentős izé! :lol:

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Sziasztok!

Aki beadatta a Meningitec oltást (ebből 2 kell), mennyi telt el a két oltás között? Fontos lenne!

Dorka, drukkolok, de nem lesz semmi gond!!! Én is paráztam az első előtt!!!

Akinek van ilyen kádba ülőkéje, az hány kilóig van hitelesítve? Mert képzeljétek a kezembe akadt a mienk és elvileg 8 kilóig lehetne beleültetni, mi meg lassan 9 kilók vagyunk. Akkor ne használjam? :roll:

kispiskóta
 
 


Valaki használt már Avent variábilis etetőcumit?
Ezt írják a brendon oldalán: Típusa: variábilis: a híg, közepesen sűrű és sűrű folyadékot is átereszti a megfelelő állásban... szerintetek?

Kép
zsuzsi**
 
 


Dorka: biztosan minden rendben lesz, nyugi, ügyes vagy te :wink:
Balázs nagyon édi még mindig!

Zsuzsi: a variábilis etetőcumi a megoldás a problémádra :wink:

Dani és Bors buli :lol:

Adri???

Samu nyüglődik, megyek

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Brigi: Holnap veszek is...

Kép
zsuzsi**
 
 


Zsú,
én két hóról tudok a két oltás között.

Kép
lidikoka
 
 


SZiasztok! Bors,Danitündérek, olyan jó nektek, (hát még nekik milyen jó lesz!) hogy együtt buliztok! Nekem az összes babás barátném fényévekre lakik :(
Balázs nagyon szép kisfiú, olyan "bársonyos-zsivány" tekintete van! Dorka hogyhogy most fürdeted egyedül először :?: :?: Bocsánat, ha valamiről nagyon lemaradtam (nem tudok). Hát a világ... az bizony ilyen. Meg olyan. Egyenlőre. Sokak szerint csak rosszabb lesz, de ha a gyerekeinkre nézünk, vajon tényleg lehet ez?(Na, de ez itt nem egy lételméleti topic :lol: .)
Megint előkerült ez a ZÖLDKAKI dolog, és kezdtek megijeszteni! Akkor az gááááz? Jankónak hetente többször van a színskála 4-5 árnyalatát felvonultató ZÖLD kakija, valóban túleszik(mihez képest) és ekcémás és gyakran szipog is. Az jó, ha a döglött bacik kijönnek, de hogy mennek be???? (Eddig még soha nem volt hőemelkedése sem, kizárólag anyatej-eredeti csomagolásból :) )
hizzátápi :lol:
mustáros túró :D lenne a kívánalom, de nekünk gyakran spenótos-tojásos-túró.
Majdelfelejtetetm! 5 hósan 1 hetesen Jankó 72 cm, 8250 g, 1,5 fog, 2 fül, 1 kuki, sok hurka.
Lassan több nyelven beszél (néha mintha olaszul??) és énekel, ellenben 2 hónapja nem fordul (oldalra sem), nemhogy ülne vagy állna :shock: :shock: , kúszna-mászna-kutyázna :shock: :shock: , egyedül hernyózni és biciklizni tud (eszköz nélkül :) ), és akkurátusan teszi egyik kézből a másikba a játékait merő figyelem és nyelvkiöltés közben, hosszú-hosszú perceken keresztül. Úgy látom ő is egy elméleti típus lesz mint a bátyja. :roll:

Kép
Kép
tjuditot
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: