Új privát üzeneted érkezett!

Rita: Én nem vagyok ingerült vele soha, sosem bántanám, kiabálnék vele, és lehetek bármily fáradt főleg mostanában, ha ő kel reggel 7-8, minden teketória nélkül mászok ki az ágyból, megszoptatom, tisztábateszem, és megy vissza az ágyába...ilyenkor alszunk még egy-két órát, és utána indul a nap.... bár tudnék én délután 2-3ig aludni az éjjeli nem alvásom miatt, de még csak meg se fordul a fejemben, hogy nem akarok felkelni, vagy hogy haggyá aludni :roll:

és még annyit, hogy én nem hordozom itthon soha...ha azért nem tudok nekiállni valaminek, mert neki mondjuk fáj a hasa és ordít, akkor nem állok neki, hanem vele maradok, és elterelem a hasfájásról a figyelmet, velem könnyebben kibírja, még el nem múlik, masszírozom, de nem kötném magamra...jó ez hülye példa...de mondjuk nyügis napja van, akkor sem kötöm magamra azért, hogy ő csöndben és nyugodt legyen, én meg tudjak mondjuk főzni, vagy enni... mindkettő ráér, de ilyenkor sem veszem fel, hanem a nagyágyra teszem, mellé fekszek vagy ülök, és dumálok neki, játszom vele....

ha lenne nagyobb tesó ( és többek közt ezért nem vállalok addig mégegyet, még Noncs el nem kezdi a sulit, de minimum az ovi nagycsoportot) akkor is ezt tenném, azzal a különbséggel, hogy a nagyobbat is bevonnám, hogy segítsen felvidítani...egy 5-6 éves gyerek már megérti, legalább is szerintem, hogy anyának kétfelé kell segítséget nyújtani, és a kicsinek több segítség kell...
ha a nagyobbnak lenne rám szüksége, mert mondjuk éhes, akkor betenném a kiságyba, mondanám, hogy mindjárt jövök, és gyorsan adnék enni, aztán vissza, és tovább terelném a figyelmét.....

hogy jól csinálom-e vagy sem, ez ki fog derülni nagyon hamar....

rita, az a poló :shock: :shock: :lol: :lol: és azok a szemek :shock: elolvadtam...... :oops: :lol: nagyon édes a kisfiad
az a vmit az orra hegyén így alig lehet észrevenni....élőben biztos más

tényleg, Angéla....nagyon boldgo névnapot!

madar, remélem nem komoly, és rendbejössz...lehet kimerültség? :roll:
örülök annak amit írtál, már csak azért is, mert volt egy-két hsz, amit kifejezetten támadónak találtam, és ha nem számolok el 10ig, olyat írtam volna, amit utólag nagyon megbánnék....aztán rájöttem én, hogy nem azok, de elsőre olyan volt, én meg olyan vagyok, hogy olyan dolgokban és támadást értek, ami nem az.... :cry:
és értem én, nem volt zagyva :wink:
Julcsi édes lehetett, mikor rászólt a tesóra :lol:

Kriszti, Luca éneklése is nagyon édes lehet....Noncsám még nem kezdi, de anyám mesélte, hogy én 8 hósan a hupikék törpékék főcímdalát laláztam úgy, hogy az egész ház zengett :lol: :lol: várom már az ilyen pillanatokat :lol:

zsu, olyat mondtál, amit én nem bírtam megfogalmazni, nagyon köszönöm!!!!!!!!:

Aki nem hagyja sírni az is tök jó anya, aki meg hurcolássza az is aki meg aki nem az is. És ez vonatkozik azokra akik itt vannak ebben a topikban! Mert a lelketlenek nem rágódnak ezeken a témákon az tuti!


és így van, aki lelketlen, az leszarja, és nem foglakozik vele :wink: ez annyira igaz....fel is írom a bölcsesség-beszólásos kisokosomba :lol: :lol:

na ez megint el, aztán folyt.köv.

KépKép
Kép
scooper
 
 


én zárt fórumtól függetlenül nevet akartam cserélni, mert ez a tengdi ez olyan kerek! és ugye a név kötelez, hát engem erre ne kötelezzen... :lol:

javaslatok????

valamelyest már átjöhetett milyen vagyok, tehát várok tippeket, ami illő hozzám, s ami nem sugall gömbölyűséget.
aztán lehet reggelre megálmodom..

Kép
Kép
tengdi
 
 


olyan sokkal vagyok lemaradva,,,,annyi mindenre akartam reagálni de mire a végére jutottam egy sem jut eszembe... :shock:

de mindegyik baba imádnivalóan édes és gyönyörű!!!!!!!!

Kép
Kép
tengdi
 
 

 
 

Astrid?????????

Anna???????????

Kép
Kép
tengdi
 
 


szuszika írta:Mennék én, csak nincs jelszó!

Oda nem kell jelszó.regisztralj es gyere,beengedunk

Petra,remèlem a tanyara jössz!!!!

Kép
v.andi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.07.05 13:20-kor.
Vendég
 


Fix, hogy lesz Tanya?
Menek hát!!!! Főleg, ha normális lesz a gépem. Még 1 hét, és jön az új töltő.
Régen szétrágták a macskák a vezetéket, megtört, és eddig bírta......bekapcsolom kikapcsol bekapcsolom kikapcsol. És ezt játsszuk már egy ideje.
Szóval többek között emiatt nem jövök,meg aztán a "Huncutbetyár" rendesen beprogramozza a napot :lol: :lol:

Babák gyönyörűek!!!!!És olyan hihetetlenül nagyok!!!!!!
Úúúúúúúúúúúúúgy megy az idő!!!

KépKép
csikipetra
 
 


Tengdi, nekem egyáltalán nem kerek ez a név.. inkább olyan jó értelemben vett pattanós. Olyan, mint egy íj....

vicger
 
 


Petra, már van! Gyere!

vicger
 
 


Okés!!Köszi!!!!
Közben lecsekkoltam! :lol: :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


hááát ez jó Kriszti

mert Nyilas vagyok, nyilas Nap, Nyilas Vénusz, Nyilas Merkur...s e jegynek ugye az íj elég sarkalatos jellemezője

aztán magyar vagyok ugye s " a magyarok nyilaitól ments meg uram minket!",

s Diana vagyok, aki ugye a római mitológiában a vadászat istennője ( is ) akit mindig tegezzel a hátán ábrázolnak....

és nem gondoltam, hogy még a vezeték és keresztnevemből készült mix is ezt sugallhatja.....hááát ez jó

de döntöttem, a Diana is elég kerek, :lol: ráadásul a szanszkritben azt jelenti két lélek, na ebből már amúgy is kezd elegem lenni :lol: de mégiscsak maradjak önmagam....így leszek a görög megfelelője...Artemis. Már csak amiatt is, mert ebben benne van aművészet is, amit csak csodálok, de művelni!!!! :shock: sajna asszem pályázhatnék a topik legnagyobb művészeti antitalentuma címre. :( na de hát ez van. Majd lesz jobb.

Kép
Kép
tengdi
 
 


Az adminisztrátor hölgyek nem túlóráznak, úgyhogy csak reggel nyílnak meg a kapuk ;)
na, én is elteszem magam holnapra... nagy nap lesz ... Atikám kicsi pici csüntöm 2 éves lesz..... hüpp hüpp :)

vicger
 
 


Tengdi, az Artemis sem rossz, de nekem a Tengdi klasszisokkal jobban tetszik ;) és az a nyilasmindenvagyráutal pedig már csak koktélcseresznye a habon ami a tortán van :D:D:D:D:D

vicger
 
 


Én gyors zuhi, és alvás. Úgyhogy várok türelmesen :lol:
Atinak sok boldogságot, vidámságot!

nektek meg jó éjszakát!!!

KépKép
csikipetra
 
 


késő Kriszti! már jelentkeztem...

:lol: kíváncsi vagyok befogadnak-e?
:lol:

Kép
Kép
tengdi
 
 


befogadtak! :lol:
és én lettem az első! huhúú!!

Na megyek, mert holnap 5 baba jön hozzám, anyukájuk kíséretében...vendéglátok....

Kép
Kép
tengdi
 
 


ááááááááá basszus, hiába nagyítom a képet, a picasán még mindig csak ugyanakkorában nyitja meg. nem értem ... na mindegy. elég volt mára.

vicger
 
 


tara: gyereke aranyosan, és lányod hogy pózol :shock: :lol: tortához gratula, ügyi vagy! én nem vágnék túrótortasütésbe......

erika, publikus, hobbi szinten fanfictionokat, ez amolyan képességfényesítő gyakorlásnak is elmegy.... sokat fejlődtem, de évek óta dolgoztam sajáton, de többször abbahagytam, hol ezért-hol azért...romantikus, fantázia, horror és krimi gyúrma, amolyan scoop stílus :wink: fejlesztem magam, de magasra tettem a lécet, így mire befejeznék valamit, túl gyengének ítélem, és elkezdem átírni....... :oops: ehhez sok idő kell, és én a tökéletesre hajtok...ha elég jónak érzem magam, befejezem a sajátot, és kiadom...főleg ha lesz rá pénz :evil: iszonyat drága a kiadás.... :cry: :cry: de azért is megcsinálom....egy versemet már publikáltam a Téli menedék című antalógiában (ár viszonyítási alap: 16 versszak, 3oldalon 9000 forint)

barika: ki lehet bontani, mert vissza lehet varrni, de jó ez így, majd vigyáz rá :wink: és annyira imádja, ma már többször is a kezében láttam, pedig mellé tettem, és eddig nem nagyon lopkodta a körülötte lévő dolgokat :lol: :lol:

újságpapíros alakpuccról én nem is hallottam :oops:
Kriszti, remélem nagyanyósod örült és ízlet neki a csokitorta, add neki jó kívánságaim :wink:
zsemlével ügyi vagy, én bepróbálkoztam, de nem ment...igaz, nem mostanában volt :oops: :lol:

Kriszti, blogba betekintést megkapod, de még nem kezdtem el, néztem nem rég, és andinak még nem volt ideje átvarázsolni....de ráér, nem sűrgős, majd elkezdem, ha kész lesz :wink:
és én is vagyok annyira kíváncsi hogy elolvasom a tiedet, bár úgy tudom, az nem titkos :roll: :?:
manó blogjába én is kérnék majd bebocsájtást :wink:

tara, nem ciki hogy érzed, én egy kortytól nem bírok beszélni....és képes vagyok egy 3 decis millertől berúgni :oops: :shock: :lol: :lol:

süti: gondoltam, hogy nem azért írtad:P figy, egyet próbálj meg, csak akkor akard etetni Bernit, ha kéri....mert nem biztos ám, hogy azért kiabál.......és próbáld azt, hogy kitalálsz egy esti alvási időpontot....mondjuk 8 óra, csak egy példa....próbáld úgy alakítani a napot, hogy délután 3-4 órakor egyen, aztán ne adj neki enni...ha nagyon nyafi, vagy kiabál, játsz vele, tereld el a figyelmét, de ne adj neki cicit! és ne azzal tereld a figyelmét, hogy rázod a sejhajt :wink:
aztán fél 8 fürdés, ha fogra osanit, akkor azt szopi előtt, ha gél, utána, ha meg nem kell fogra, akkor semmi :wink: 8kor szoptasd meg félhomályban, és tedd a kiságyba, de próbáld állva vagy ülve szoptatni, és ne hagyd elaludni...ha látod, hogy laposan pislog és nem eszik olyan intenzíven, simogasd erősebben meg a szája mellett az arcát, és hangosan beszélj hozzá, hogy a hangodtól kissé felélénküljön....aztán ha úgy érzed, hogy már nem éhes, abba hagyta a szopit, és jóllakottan pislog, akkor tedd a kiságyba, takard be, és beszélj hozzá folyamatosan, és simizd az arcát.....90 százalék esélyt adok rá, hogy elalszik sírás és kiabálás nélkül.

Az a fontos, hogy folyamatosan beszélj hozz normál hangerővel, és ne menj el addig míg el nem alszik. És csak akkor vedd ki, mikor éjjel felkel enni, de ha csak nyafizik azért mert felébredt, akkor simi, és halkan beszélj hozzá, ha nem megy, akkor konfort cici....utána aludjatok együtt evés és kom.cici után is.... ha ez bevállik, később lehet fokozatosan módosítani....

ha úgy érzed így jó, próbáld ki! már csak azért is, mert tapasztalt, 4 gyerekes anyuka adta a tippet, és nem az én tapasztalatlan csitri fejemből pattant ki :wink: :wink:
ja, még valami, ha úgy érzed, hogy éhes, de mégsem hajlandó enni, akkor vedd el tőle, és 10-20 perc múlva próbáld újra.....

andi, barniról azok a képek nagyon jók, és hogy változott havonta :shock: látványos....Noncsi azért ennyire nem :roll:

t-pk: terpespelusnélküliség juhéééééééééé....ezt akartam babcinak :oops: szóval Flórának is Blankinak is gratula!

KépKép
Kép
scooper
 
 


kisatinak boldog 2. szülinapot!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
scooper
 
 


azért remélem nem fölöslegesen írtam ennyit........

KépKép
Kép
scooper
 
 


Jó reggelt!

Itt a reggeli műszak :-D

Majd olvasok vissza, egyelőre nyekergés van a játszószőnyegen :-)

Azt láttam, hogy Kisatinak boldog kettediket kell kívánni :-D úgyhogy kívánok! :-)

Pápá

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszönjük :)

hát bakker :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ha valaki ezt mondja, én nem hiszem el :shock: :shock: :shock:
Luca álmában beszélt-kiabált. hajnali 1től kezdődött, ezt aztán tarkította nyűglődéssel. szóval semmit nem aludtunk

vicger
 
 


Kriszti!

Atinak boldog szülinapot!!!!!!!
Éjszaka :cry:
(ma feladom a csomit, ha nem jön közbe semmi, szerintem hétfőre ott lesz.)

Scopper!

Hát én ahhoz a fun-micsodához nem értek, de biztos ügyes vagy, hogy ilyen írói vénád van. De az a vers érdekelne,esetleg priviben...

Újságpapíros ablakpucolás: azért nem hallottál róla, mert szemtelenül fiatalka vagy..... :lol:

Tengdi!

Szerintem jó ez a név, nem kövérít, vagy jobb lenne a "ropi" név? :lol:

Kép
arvaerika
 
 


Floranan!

HOOOOOOOOOOOOL VAAAAAAAAAAAAAGY????????????????

És a többiek is, akik eltűntek??????????????

Kép
arvaerika
 
 


Kriszti!!! Ezen ne csodálkozz, Blanki is szokott műsorozni, én meg ugrom, közben neg alszik, meg ilyenkor fejcsapkodás jobbra-balra, nyüszizés stb....

Újságos ablakpuccen, én ismerem és én még szoktam próbálkozni is vele :lol:

Kép
babcika
 
 


kisAtinak nagyon vidám kettediket és sok boldogságot az életben Kép
anyának meeeeg... Kép


Petra ma akartam sms-t küldeni :D :D :wink: :wink: :wink:
Annának viszont küldök

KépKép
KépKép
madar
 
 


Atinak itt is boldogat!!!

Na lányok akkor mikortól csak ott, mert nekem megy mindkét helyen, de tartok tőle, hogy nem sokáig, és sokunknak meg egyáltalán nem fog menni.

Szerintem ha mindenkinek jó akkor mondjuk legyen Január 31 éjfél itt a befejezés, és febr.1-jén 0.00-tól csak oda. Mit szóltok ????

Kép
babcika
 
 


rendben Babci :D :wink: :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Jó reggelt!

KisAtinak nagyon-nagyon boldog második születésnapot kívánunk! Anyukájának pedig nagy-nagy puszi!

Babci, részemről is OK, én addig szerintem inkább itt nézem a dolgokat, kettő együtt nem fog menni :roll: :oops:

Scoop: Szerintem kicsit félreértettél vagy csak elbeszélünk egymás mellett. :roll: Én nem rád írtam az ingerültséget vagy hogy nincs kedved kikelni az ágyból, pontosabban a depi miatt nincs erőd, hanem magamról, sajnos. Tudom milyen szülés utáni depiben lenni, és nem a baby blues-osra gondolok, hanem a súlyosabb fajtából. A saját múltamról írtam, arról, ami még mindig bánt, de már változtatni nem tudok rajta. De legalább vállalom, hogy ilyen gyenge ember vagyok. :oops: Két gyerekkel, hidd el, teljesen más a lány fekvése. :) Én nem hiszem, hogy elvárhatom egy 3 vagy most már 3,5 évestől, hogy akár egész nap segítsen, várjon, amíg én a nyöszögő, aznap épp nyűgös öccsét altatgatom, ringatom. Így marad a hordozás, de csak és kizárólag akkor, ha nem tudok másképp segíteni Máté problémáján. Természetesen ha baja van, nem kötöm föl azonnal, kitalálom mi lehet, segítek neki, mellette vagyok, de ha "csak" rám vágyik, akkor ez neki tökéletes. Azért valljuk be, még egy 5-6 éves is nehezen viseli az ilyen új helyzetet, csak épp másképp csapódik le a dolog. Nézd csak Madar Julcsiját vagy Kriszti nagyobbjait, akiknek szintén nem egyszerű az új helyzet, mégha nem is annyira látványos a tesóféltékenység, mint esetünkben. valakinek alvás vagy viselkedésbeli problémája lesz, de nem hiszem, hogy ha érkezik egy második, akkor akármelyik gyerkőc könnyen veszi, akárhány éves is. És igenis, Andrisnak is jár belőlem. Főzni este szoktam, nem azért kötöm fel, enni pedig nyugiban lehet, mert ő akkor épp alszik vagy magyaráz, nézelődik, csak nem épp a kezemben. És engem nem vár meg az ebéd, mert ha nem eszem napi 5x kb, akkor szédülök, hányingerem lesz, ami egy kicsivel még OK, mert lefekszem vele, azt kész, de egy nagyobbal nem szenvedhetek órákat. Házimunka tényleg megvár, tapasztaltam. :) Na, de remélem lezárhatom a témát, mert olyan, mintha a bizonyítványomat magyaráznám, amire szerintem egyáltalán nincs szükségem. :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Tara: Fiad zabálnivaló, annyira szépséges! Lányod pedig már igazi kis csajszi! 8)

Újságos ablakpucolást én is ismerem, Nagyim így űzi még mindig. :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Babci,én is pont ezen agyaltam,hogy elseje hétfő,és akkor kivonulhatunk ünnepélyes csinnadrattával :lol:

2 topikot én sem tudok követni

Kép
v.andi
 
 


Najakkor megegyzetünk, vagy megegyeztünk??? :lol: :lol: :lol: :lol: Én is oda megyek akkor, és csak néha benézek,és szólok annak, aki nem vette még észre, hogy tanyasiak lettünk :wink:

Kép
babcika
 
 


Floranan:Nagyon boldog névnapot neked így utólag!

KisAti:Istenke éltessen még legalább 50x ennyiszer!!!! :D

Zsalyam:őszinte részvétem. :(

Szezso:eltévest bárányka,én is örülök,hogy újra itt.

Anyatanya:amint ezt a hsz-t befejezem már megyek is regelni és jelentkezni.


Süti:a telhetetlenségem eredményre vezetett.Tegnap este 7től aludtunk reggel 6ig :!: :!: :!: :D

Babcika:megegyeztünk. :D

Barni,Mogyoró,Bendegúz,Máté és Andris,Marcell és Anna nagyon szépek![b] :D

Szintus:hajrá és várjuk a nagy hírt Hannáról.
Vendég
 


Már jelentkeztem is szerencsére az itteni nevemmel sikerült regelnem.
Várom a bebocsátást az Istennők paradicsomába :D :D

Ja és nem azért mert én csináltam,de olyan fini füstölt sajtos pogit csináltam tegnap,hogy csak na.Végre a téztám is olyan lett,amilyennek lennie kell. :D
Vendég
 


www.anyatanya.hu
regisztrálni kell,utána a csapatok között jelentkezni a 2009. szeptemberi babák (babanetről) topikba.
Ennyi.....
akinek nem megy,segítek

Kép
v.andi
 
 


Köszi Andi.
Vendég
 


:!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.07.05 13:21-kor.
Vendég
 


:?:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.07.05 13:21-kor.
Vendég
 


erika:

Egyszer minden véget ér

Minden véget ér egyszer,
Ha a boldogságért nem teszel.
Ha a szerelem a bánatod,
Jobb, ha magadat nem áltatod.

A kedves, akit szeretsz,
Kit szíved sarkában rejtesz,
Ki eszed legfőbb ellensége,
Ki vágyad lehetetlensége.

Szép, nyári napsütésben,
A madárkák a lombülésen,
Énekelik szívednek vágyát,
Te siratod életed álmát.

A fiú, akit szeretsz,
S szerelmed ellen nem tehetsz,
Aki összetöri lelkedet,
Talán csak szereti testedet.

Ez eszedbe sem jutott?
Az élet most újat mutatott.
Testi vágyat érez irántad,
Megéri neked ezt a vágyad?

Ez nem éri meg, ugye?
Kérdezd meg, szeretni tud-e!
S ha majdan azt feleli, nem,
Ne engedd, hogy szíved feleljen!

Mond azt, hogy én sem tudok,
Ráadásul sírni már unok,
Megölted az érzéseimet,
Elégetted érzelmeimet.

De ha válasza más lesz,
És ha ez téged boldoggá tesz,
Ne látszódjon rajtad az érzés,
Lelkedet tükrözze a nézés.

Egy hűvösebb éjszakán,
Egy gonosz és sötét tó partján,
Magányosan nézed a holdat,
Élénk még az utolsó mondat.

Azt mondta, tud szeretni,
S téged is el tud feledni.
Ő nem szerelmes, csak vágyik rád,
Tépi sebed, lelked fájdalmát.

Üldögélsz a holdfényben,
Összekuporodva az éjben,
Sírdogálsz magadba fordulva,
Később már a földre borulva.

Felcsillant a szívében
A szerelem első szikrája,
Könnyes szemmel feküdt ágyában,
Egy szép lány sírdogált álmában.

Halk léptek zaját hallod,
Fejedet karod alá hajtod,
Félsz, hisz nem tudod, ki lehet az,
Érzed szívverésed torkodban.

Puha kéz a hátadon,
Finom érintés a válladon,
A lelkedben boldogság csillan,
Szívedből a bánat elillan.

Remegni érzed tested,
Lassan felemeled a fejed,
Belenézel szép kék szemébe,
Fellobban lelkednek reménye.

Fölkelsz, s ő átölel,
Látod rajta, sosem futna el.
Forró csókot lehel ajkadra,
Nyugtató szavakat suttogva.

Az ágyban egymás mellett,
Csillagok az ágyatok felett,
Szerelmes szavakat suttogva,
Egymás karjai közt bujdosva.

Végre megtaláltátok
A jövőt adó boldogságot,
S majd egyszer az oltár előtt,
Végre kimondod, szereted őt.

KépKép
Kép
scooper
 
 


szép napot!

Itt esik a hó Kép

Atinak nagyon boldog szülinapot! Kép

most ennyi mert Mókuskám telerakta a pelust!

ja ugyanezen a néven regeltem a tanyára, valaki engedjen be! légyszi!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Reggelt! Vicces ez a névtelen hozzászólás. Ha most sokan törlik itteni regjüket, akkor visszaolvasva követhetetlen lesz ki mit írt. Persze lehet, hogy van aki ennek örül. :) Csak szólok, hogy ezt tudjátok, mikor törlitek itteni regeteket.

Kép
frocli
 
 


Kriszti, Picasa feltöltött kép picit le van butítva az eredetihez képest, hogy ne legyen olyan nagy a mérete a fájlnak. Ezért lehet az, hogy hiába nagyítod, akkor sem lesz jobb minőségű....

Kép
frocli
 
 


én is imádom a havatm juhéééé!

Kép
frocli
 
 


ja, és nekem is tetszi a febr 1 :)

Kép
frocli
 
 


Frocli gyere át!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Én is jelentkeztem, engedjetek beeeeee!!!!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


OK!
Vki beengedett köszike!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Szóval, köszi a dicséreteket! Most híztam megint 1 kg-ot :lol:
Anna azért pózolt olyan lelkesen, mert apának csináltunk képet a szülijére, és azok közül válogattunk.
Marci meg totál megbolondít, folyton ülni akar!!!!!!!!!!!! Egyből húzza magát, amint valamihez hozzáér, és az etetőben jobban érzi már magát, mint lent a földön.

Kriszti:Tortareceptet majd bemásolom. Totál egyszerű. Szombaton még egyet sütök, ugyanis apumnak és páromnak egy nap van a szülije, úgyhogy szombaton aput köszöntjük.

Kisatit Isten éltesse!!!!!!!!!!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Látom már mindenki a másik helyen van, akkor én is költözök

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


segítség.....hogy tudom megnézni a hozzászólásokat a tanyán, mire klikkeljek?

Kép
arvaerika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: