Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Üdv Dobogómajorból (hévíz mellől), ahol ma befizettük magunkat némi internetre! az idő és a hely gyönyörű, meg idefelé voltunk az alcsúti arborétumban hóvirág szőnyeget nézni, hétfőn Tapolcán, meg egy kicsit a Káli medencében. Közte meg itt, a gyerekekkel nézegetjük a majorság állatait, a kicsiknek néha riasztó, még egy tyúk is, de nagyon élvezik is, hát ez van, szegény városi gyerekek. Nem gondolták pl, h egy "lovacska" az ekkora állat :lol: :lol: .
A gond csak annyi, h Tapolcán Nonó elhányta magát, persze hol??? Hát naná, h az étteremben, ahol egyábként szuper rendes, és extra gyerekbarát kikszolgálásban volt részünk, pedig összesen 6 zóna adag kaját fogyasztottunk, meg némi üdítőt. szóval akkor még reméltük, h csak a hinta rázta össze, de sajna estére lázas volt, tegnap egész nap hőemelkedés, na, és éjjel 40 fok!!! :shock:
szerencsére végül nem mentünk ügyeletre, mert hatott a lázcsillapító, ma meg csak hőemelkedésig jutott, orvosával beszéltem ,m eglátjuk. Én is a torokgyuszitól aggódok, mert mielőtt eljöttünk az unokatesóknak az volt :( . Most este Joni öklendezett, remélem most nem kezdi ő, de egyébként Nonón semmi nem látszik ,se takony, se nehéz nyelés, amennyire mi látjuk piros torok sem :shock: mi a fene ez????

Hahó! Boti hogy van? Elhiszem, h ideg vagy, pedig ez tényleg nem nagy szám, "csak" túl kell élni. Nincs olyan műtét, ami nem nagy szám, ez olyan, mint a Könnyű szülés :lol: !Remélem olyan jól bírta, mint Jonó, és már otthon huncutkodik, és Te is megnyugodtál, és remélem meg is hozza a várt eredményeket!!!

Abbey! Szegény csajok, és szegény Te. Direkt a munkakezdésre időzítettek? És a férjed hogy áll? Felkészült a kispapa létre, addig az átmeneti ideig, amíg nem áll munkába?
Hiszti :roll: .
(azért vhogy ebben a korban jobban tudom kezelni, mint amikor a 8 vagy a 11, pláne a 13 éves hisztizik. A 8 éves lány is szokott, de ahhoz képest, amit a fiúk tudnak, főként Ábel, és Ádám, ahhoz képest Esztó sehol nincs, de komolyan! Persze mindig az a duma, h a nők a hisztisek, hhahaha!

Egymás ölése: nálunk is megy, időnként rájuk jön, és csak az kell, ami a másiknál van, rosszabb pillanatokban az sem segít, ha kettő van belőle. Máskor meg tök kedvesen odaadják a cuccokat egymásnak! De a nagyokhoz képest ebben sincsenek sehol, sajnos van honnan tanulniuk, úgyhogy gyanítom, hogy majd "fejlődnek"!

Szivvi! Olinak is jobbulást, remélem nem adjátok körbe, itt a tavasz, igazán eltűnhetnének ezek a hülye kórságok!!!!

Abbey! Oltástól lehet láz, remélem csak annyi!

Zsebi?
megyek, mert még mást meg sem néztem, titeket olvastalak először, pedig sejtem, h szombat óta gyűlt néhány levelem. Főként, h mindjárt szakdoli beadási határidő van, ilyenkor ébrednek a szakdolgozók! :roll:

Claire
claire
 
 


Manók jobban vannak. Ma már csak hőemelkedésük volt, és nagyon virgoncok voltak. Azért még bent tartottuk őket.
Viszont holnapra bejelentkeztem egy magán bőrgyógyászhoz. Elképesztően csúnya Eszti tenyere, a krém meg semmit nem használ. Ráadásul a doki néni által pelenka kiütésnek titulált kiütései sem halványodnak. Jobb, ha ránéz egy szakorvos, állami intézményben meg hónapos várólista van.
Kérdeztem a doki nénit, de azt mondta, hogy nem lehet az oltástól (legalábbis szerinte), 6 éve olt, és még senkinél nem volt. Mellékhatásokba persze be van írva, h 7-10 nap után láz, felsőléguti tünet előfordulhat.
Ha tünetmentesen elmúlik, akkor sztem oltás volt. mondjuk bennem az is felmerült, hogy az extrém gyulladt tenyér is okozhat esetleg lázat... ?

Szivvi: mit adsz Olinak köhögésre? Esztinél legutóbb a lándzsás útifű vált be.

Férjem jól helyt áll itthon. A mosáson kívül szinte mindent megcsinál. Még néha főz is. Maximálisan elégedett vagyok vele :) Ráadásul végre elismeri, hogy nehéz és fárasztó feladat a manókat egész nap terelni.

Claire: további jó pihit :)

ABBEY

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok.

Bocsi az eltűnésért és köszönöm szépen az érdeklődést. A műtét teljesen zökkenőmentesen zajlott, leszámítva, hogy 6-7 között kellett megjelenni hajnalban, majd fél 2-kor vitték el műteni, mert előtte még a portást is megműtötték. Azért ez szerintem gáz egy gyereknél, mert addig étlen-szomjan várakozott, de nagyon hős volt, egy szava sem volt.
Apával volt bent délelőtt a műtét utánig, aztán estére az kényelmetlenebb részére már mentem én.
Fájdalma sem volt igazán, csak kicsit nyűgös volt az ébredés után, de ennyi belefér szerintem.
Ma voltunk kontrollon, azt mondták minden rendben, nincs gyulladás sehol.
Csak azt nem értem, hogy reggel kicsit melegnek éreztem, megmértem hónaljban neki, 38 fok, majd egy óra múlva is és akkor már láznak se híre se hamva nem volt. Se hónaljban, de azért leellenőriztem popsiban is, ott sem. Majd mielőtt elindultunk a kontrollra, még egyszer megmértem popsiban és akkor levonás nélkül 38,6-ot mutatott, de hónaljában semmilyen láz nem volt, semmilyen lázmérővel, higanyos vagy digitális, ezerszer megmértem. Én ezt nem értem komolyan. Alapból semmi baja nincs, csak köhög, mivel orrot nem fújhat és a szutyi gondolom lemegy neki...
Ha az Isten is úgy akarja, akkor hétfőn mehet az óvodába, 3 vagy 4 hét után már nem is tudom...

Szivvi,
szegény Oli ezzel a köhögéssel...ez a keresztje neki is.
Nem tudom, mitek van otthon és mi nincs, de nekünk a fülész kiírt receptre egy kézi inhalátort, így 16 ezer helyett 4200 ért kihozták házhoz, Salvus vízzel valami király a hatása. Esetleg meg kéne próbálni Olinál is. Van ilyenetek?
Még a férjem is kezelte vele magát most, hogy beteg volt kicsit és ő, aki mindennel szkeptikus, ő is isteníti. Ajánlom nagyon.

Abbey,
lányokat sajnálom, ezek a bőr cuccok engem is megőrjítenek. Amikor éppen nem lázban fetreng valamelyik, akkor tuti valami kis bőrpír, ekcéma vagy valami kis apró meglepetés kijön. Ez csak azért, hogy ne unatkozzunk.
Amúgy milyen a meló???
Apa kicsit akkor megtapasztalja, mi a magyarok Istene mi???
Had szokja. :lol:

Claire,
a Dobogómajor az üdülési jogos lehetőség ugye?
Nekünk Apósomnak van, de már gondolkodtam rajta, hogy az egy bónusz hetet elkérem és mi is elmegyünk ide.
Annyit hallottam róla, hogy milyen szép hely.
Ha már ott van az ember, akkor mennyire drága ez?


Szivvi

Kép

Kép
silverlion
 
 

 
 

Örülök, h jól ment a műtét. Kiszúrás a műtéti rend! ahol Jonit műtötték, ott kor szerint vették, direkt a piciktől kezdték, így Joni volt az első! A kezdés kicsit csúszott, de így is még java délelőtt kész volt!

Dobogómajor: igen, van ide egy üdülőjogunk az év 11. hetére, mi próbáltuk a becserélős szisztémát , de az nem éri meg nekünk, így igyekszünk ezt kihasználni. itt a szállás, meg a környék szuper!
Árak? A helyi kisbolt drága, de közel a tesco, interspar, bármi. Az appartmanokban tudsz főzni, van étterem, menü is, meg büfé reggeli, mi önellátásra szoktunk berendezkedni, meg sokszor elmászkálunk és út közben oldjuk meg a kaját. A lovaglásnak, tenisznekl, stb persze megvan a maga ára, ha azt is szeretnéd, de a medence, jakuzzi, stb benne van a díjban, jó a játszó, van hátul ló meg tyúkudvar, szép nagy füves helyek, a gyerekek nagyon
élvezik a nagy szabadságot! :D

Abbey! Örülök, h javultok! szerencsére Nonó is jobban van, az lehetett a krízis! Klassz, h a férjed így bírja otthon a dolgokast, azért a lányoknak ez biztos jobb, mint vmi bébiszitter!
Sulija? Munka? Mennyire van maga alatt?

claire
claire
 
 


Hali!

Szivvi: nagyon örülök, hogy minden rendben volt. Olyan jó ezt hallani! Remélem most már ez tényleg megszünteti a folytonos betegeskedést.
Ezt az inhalátort én is hallottam. Mérlegképesen mellettem ült múltkor egy csaj, akinek kruppos a lánya, és fül-orr-gégész az anyja, és ők is ezt ajánlották. Sőt, a salvus víz helyett mondott egy receptes ampullás só-oldatot (olcsóbb, és töményebb, mint a salvus), azt mondta náluk az a tuti.

Eszti tenyere szörnyű. Éjjel másfél órát szenvedtünk. Szörnyen viszketett neki, egyfolytában vakarta és sírt. Voltunk a bőrgyogyinál, azt mondta nem jó a krém, amit kaptunk a gyerekdokitól, sebaj, nekem jó az ekcémámra. Uh most fenistil cseppek mennek a viszketésre, és burrow-cinkes krém a gyulladásra. Azt mondta ez klasszikus kisgyerekkori vírus. Aki hajlamos az ekcémára, annak ez kísérheti a vírusokat. Nagyszerű...

Ma volt a férjem motoros rutin vizsgán (még a nyári szülinapi ajándéka), sikerült neki :) Suliban is volt bent, kérvényezett egy új konzulenst. Ha minden igaz jövő hétre válaszolnak rá, és akkor végre sínre kerül.
Munka semmi. Apjának segít, holnap mennek erkélyt burkolni. 1-2 nap, de jön be némi pénz.
Én eléggé elfáradok estére. Tanulgatok, van mit. Jövő hét végéig van a barátnőm, utána jön a mély víz egyedül. Vannak nehézségek, van aki nem túl kedves, és kicsit megnehezíti a dolgot, de hol nincs??? Igyekszem boldogulni, és minél többet megtanulni. A legfontosabb dolgok mennek, a napi ügyekben nem vagyok még képben.
Ami nem könnyű, hogy mivel nem főállás, csak szerződéses megbízás, nincs semmilyen szabim :( Uh ha nem megyek, nuku fizu, és juttatások sincsenek(most ugye SZÉP kártya). Pedig ez elég tetemes pénz szokott lenni. Uh utazások egy időre kilőve. Van még tartalék ÜCS-m, azt nyárra elteszem, és ennyi. De legalább állásom van, örülök nagyon, végtére is ma már ez is ritkaság.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Claire,
ez nagyon jól hangzik ez Dobogómajor. Majd utánakérdezek az Apósomnál, hogy mi a helyzet a jogával, adja vagy nem. :lol:

Abbey,
ezt nagyon imádom, amikor a háziorvosok adják a szteroidos krémet mindenre, pedig el kéne azonnal küldeni bőrgyógyra akutan.
Nekünk Boti 1 évesen azért feküdt kórházban 10 napot, mert sikerült félrediagnosztizálni a fertőző herpes simplex vírust a lábán és nem kezelni azonnal és így az egész lábfejét ellepték a gennyes kis hólyagok. Egy rémálom volt, soha ne jöjjön vissza még gondolataimban sem az a 10 nap. Ezután háziorvost cseréltem.
Azt mondták a kórházban, hogy valószínű a homokozóban kapta meg ezt még anno. Szóval vigyázzatok!
Majd a házidokinál rákérdezek az ampullára, vagy hogy milyen inhalálós cuccok vannak amik jók. Egyelőre ez a Salvus víz is megteszi.
Örülök, hogy helytállsz a melóban. Azért elhiszem, hogy fárasztó most ez a tevékenység, mert elég éles volt a váltás. A lányok is fárasztóak, de máshogyan.

Képzeljétek szerintem Boti szénanáthás, nem tudom, hogy mire allergiás, de jövő héten kiderül, mert megyünk a pulmonológiára kontrollra és ott csinálnak neki.
Állandó tüsszögés, vizes orrfolyás és nagyon hullámzóan van. Most éppen berekedt csak úgy, köhög is néha. Jó is lesz az a Salvus víz.

Na felébredtek a kölkök, annyira örülök neki, hogy sikerült őket átszoktatni a délben ebédelésre és a Botival egyszerre alvásra, mert így nyugtom van 2 órát kb.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Hol vagytok csajok?
Sehol senki.
Képzeljétek kint voltunk Fóton egy természetvédelmi helyen kis dombos réten, nagyon klassz volt, elengedtük a gyerekeket és oda mentek ahova akartak, nem kellett őket terrorizálni egyfolytában.
Annyira nagyon jó volt, még ilyen kis program is úgy feltöltött.

Azért van nem jó hír is, Szonjának megint érzem a pisijén azt a szúrós szagot, de kétszer is nézték a héten a pisit és egyelőre semmi nincs benne, de azért hétfőn beszélek a nephrológussal. Lehet lecserélem ezt az orvost is, mert múltkor közölte, hogy ha megint visszajön a fertőzés, akkor meg kell katéterrel festeni a hólyagját és röntgennel megnézni.
Én meg úgy vagyok vele, hogy csak kábítva engedem ezt meg, mert azért aki tudja (én tudom) milyen egy katéterfelhelyezés....

Én nem tudom, teljesen ki vagyok borulva mostanában, hogy nincs egy perc nyugtom sem, mármint úgy nyugtom, hogy ne kelljen valamilyen orvoshoz rohangálni valami betegséggel és ezeken idegeskedni egyfolytában???!!!
Már amikor elkezd Boti köhögni vagy prüszkölni vagy Szonjánál érzek valamit ami nincs rendjén, egyszerűen elkap a sírás...ez kész.

Ma van vízvilágnapi rendezvény a REX állatszigeten 10-16ig, hogy lehet így időzíteni, amire odaérek a kölkökkel, jöhetek haza, mire délután felkelünk, addigra már nem érdemes elindulni. ...hát ide sem mentünk...:-)

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Hali Szilvi!!!

De jó kis progitok volt. Én dolgoztam ma is, végtére is munkanap volt. De nem volt vészes, korán hazajöttem. :)

Sajnálom ezt a pisi dolgot. Lehet, h hülyeség, de nem lehet Szonjának vörösáfonya kivonatot adni vmilyen formában. Én tablettában szedtem, DM-ben lehet kapni. Amikor folyton felfáztam, és fájt a pisilés, csak ez hozott rendbe.

Boti helyrejött? Nem fáj a torka?

Nagyon megértelek, hogy egyből kiborulsz. Szívből kívánom, hogy végre helyrejöjjön mindenki Nálatok. Jön a nyár, a jó idő, ilyenkor a baci is kevesebb.

Eszti keze nem nagyon javul :( Az ujjai végéről lehámlott a bőr, uh most ott sebes. Nagyon vacak ez az acrodermatitis papulosa vírus, 3-8 hét a gyógyulás. Ráadásul ettől a fenistil csepptől totál nyűgösek és fáradtak, és nem örülnék neki, ha 2 hónapig kéne adnom nekik.

Ja, meg a csúcspont: tegnap este 11kor épp indulni készülök aludni. Lentről hallok egy pukkanást, és vízcsobogást. Elpattant a 120 literes bojler egyik csöve, és elkezdett kiömleni a víz. Szerencsére a férjem kb 50 liternél el tudta állítani, és gyorsan felszerelt egy ideiglenes zárót. Uh utána elkezdtük feltakarítani az 50 l vizet a padlóról... Fél1 körül kerültünk ágyba. Reggel gyorsan megcsinálta a férjem, uh este már volt meleg vizünk is. Hála Istennek, h még nem mentünk fel, és meghallottuk a pukkanást.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey,
látom, azért nálatok is zajlik mindig az élet, nem csak nálunk.
Szonjának már adom a vörösáfonya szirupot a Wallmarkosat...én mindent megteszek, de lehet, ha hajlama van rá, akkor csak szobatisztaságnál fogja kinőni. Nem tudom, majd holnap kérek megint egy pisi vizsgálatot, aztán figyeljük.
Tudod ez nem hólyaghurut vagy felfázás, hanem vírusinfectio és az más általában az e-coli fertőz felfele. Ez nem csíp neki, nem fáj.

Botinak nincs semmi baja már szerencsére. Nem fájt neki szinte 1x sem a torka. Néha mondogatta csak picit, de csak innia kellett, mert kiszáradt a torka. Tényleg nem nagy dolog az orrmandula szerencsére. Holnap már mehet oviba. Várja szegényem nagyon, mert már 3 hete nem volt vagy mennyi, már nem is tudom.

Elolvasom ezt a acrodermatitis papulosa vírust...méd soha életemben nem hallottam róla.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Akkor ezek szerint nálatok nem használ a vörösáfonya. Ez az e-coli nagyon makacs. Ha egyszer megtelepszik valahol nagyon nehéz kiirtani. Nekem végül nem is sikerült, de mivel nem okoz tüneteket, azt mondják nem baj, h van. A kakit ki szoktad törölni a puncijából? Sokan mondják, h nem szabad a lányok punciját bántani, de bevallom őszintén, én mindig kitörlöm pellusozáskor nekik. Főleg kaki után, képesek totál belegyógyítani.

bográcsoztunk ma a kertben. Átjöttek a templomi barátnőmék. Délután meg voltunk kirándulni egy kicsit, és bementünk palacsintázni hozzájuk. Szupi nap volt!

Szivvi: nálatok mizujs?

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok!
Jaj, mennyi gond, együtt érzek :( itt nyüglődik Nonó a kezemben, holnap leviszem dokihoz, mert visszajött a hőemekedése), így csak ahhoz írok, amihez van vmiu talán használható ötletem, a többihez csak drukkolok, és persze Abbey párjának is : suli, meló, stb.

Silver! nem tudom, h segít-e, de tuti nem árt, és marha erősen fertőtlenít a cickafarkos ülőfürdő. Simán vesz a z ember cickafark teát, illetve szárított cickafarkat a DMben, főz egy jó tömény teát belőle, beleönti egy lavorba vagy kiskádba, kicsit felhígítja, beleülteti a porontyot. Én ezt a kádba szoktam művelni, köréengedem a fürdővizet, elég, ha apopsija a teában van, de ha még elfér a kiskádban, az sem gáz, ha az egésztestét éri, szóval üldögél, fürdögél benne, amíg jó a hőfok. Akár minden nap lehet, én Eszterrel csináltam egy időben, meg régen magammal. Nyilván azon nem segít, amit ki kell nőnie, de nagyon erősen fertőtlenít, hátha ...
claire
 
 


Claire,

köszi az ötletet, természetesen kipróbálom a cickafarkat, ezen nem fog múlni, hátha...
Nem tudom mitől függ, de ma reggel alig éreztem ezt a szagot. Nem tudom van-e összefüggés, de most egyszerre jön a két felső szemfoga Szonjusnak és a szúrós pisi is egybeesik ezzel...majd megmondja a nephrodoki ma, mert felhívom mindenképpen.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Köszi a drukkot :) Mostanában jobban be van fogva, mint munka idején :) Hol a gyerekekkel van egész nap, hol pedig az apjával melózik. Igazából maximálisan meg vagyok vele elégedve. Pénzt is hoz haza, és még nekem is megkönnyíti az életem. Tudok menni ide-oda, elintézni az eddig halogatott dolgokat, eljárni közösségi életet élni. Régen éreztem így, de most boldog, és kiegyensúlyozott vagyok. Örülök, hogy dolgozhatok, sokkal jobban értékelem a lányokkal töltött időt is. Megismerkedtem pár környéken lakó kismamával, eljárunk egymáshoz. Nem érzem magam magányosnak, sokkal türelmesebb vagyok a férjemmel, ezáltal nem is veszekszünk. A válás gondolata a múlté.
Persze vannak kisebb-nagyobb zökkenők (Eszti betegsége, ami nem nagyon javul, a tüneteket kezeljük ugyan, de nem múlik a kiütés), de mindent át tudunk vészelni.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


:D az jó, ha kialakul az egyensúly, már egyrészt köztetek, másrészt munka-család viszonylatban, és igen, azt hiszem nincs rá recept, mindenkinek ki kell dolgoznia a maga egyensúlyát!
:( szegény Eszti, ezek a bőrgyógyászati izék olyan macerásak, misztikusak :roll:általában csak azt nem lehet tudni, h mi okozza, és hogy mi használ rá :roll: ja, és kb mennyi idő alatt kell mondjuk a krémnek hatnia!
Tényleg: propoliszos krémet még nem próbáltatok rá?

Nonónak nem jó a vérképe, vizeletet még nem sikerült vennem tőle , pedig a dr néni mindenképp látni szeretné, vmi gyulladásra gyanakszik, meg az egyértelmű, h vashiányos is.
Holnap labor, drukkoljatok! Ja, és viszem Esztert is, mert gyakran fáj a feje, és a dr néni nem lát rajta semmit, így utána kell járni. szintén vashiányos vérszegénységre gyanakszom, remélem csak ennyi

Többiek?
C
claire
 
 


claire,
nem pisizacskóval próbálsz vizeletet venni?
Remélem semmi gond nem lesz Nonóval....ezek a lányok....

Szerencsére nekünk az összes pisink negatív két héten belül már a 4. nézés volt. Szóval nem tudom miért szúrós a pisije....majd lesz valami.
Ma mondták az eredményt a nefron, hogy negatív anya és nem kell aggódni anya, meg megnyugodhat anya, de anya azért nem tud megnyugodni...:-) :-) mert mindennek oka van ugyebár.

Ez a szél engem megőrjít, ezt nagyon nem bírom, már a hangját is utálom, az állandó süvítést...elállhatna.

Abbey,
örülök nagyon, hogy ilyen jól vagy és jól alakul körülötted minden.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Claire: majd számolj be Nonoról. Nekünk ez a béres bevált. Hohes-C grapefruitba simán megissza.

Szilvi: örülök, h negatív minden.

Persze ma kaptam egy jó nagy pofont, így a nagy örömködésemre. Anya közölte, h hát ez azért túlzás, amit csinálok (kedden este elmentem Biblia körre), uh munka után egyből haza, mert se ő, se a férjem nem bírnak a lányokkal ilyen sokáig, és amúgy sem fair, h nem jövök haza. Csendben megjegyeztem, h az elmúlt 21 hónapban egyedül én voltam velük EGÉSZ nap...

elég fárasztó a munka is. Nehéz belerázódni, és kialakítani az új napirendet. Nagyon nehezen bírom beiktatni a mosást, főzést. Este 9kor jutok a mosogatáshoz is. Lassan, de biztosan remélem kialakul ez is.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Szilvi!
Én sem lennék nyugodt! Tenyésztés is jó?
De, pisizacsival vettük, no, ez azért a fiúkkal egyszerűbb :lol: :lol:
(volt minden, ott a vérvételkor nem pisilt, vártunk még, de aztán már elvitték az aznapi mintákat a laborból, másnap reggelre amit feltettem zacsit, abba vhogy más is jutott... :roll: , harmadnapra a zacsi mellett a pelusban kötött ki a cucc, szerencsére amit reggel felraktam, abba szinte egyből belepisilt. Bocs, nem akartam ennyire részletezni, csak kérdezted :oops: :oops:!
A normál labor negatív neki, a tenyésztés még nem jött meg!

Abbey!
Lehet, h az lesz, már béres, majd meglátjuk mit mond a dr néni.

Lehet, h a mamádnak is rossz napja volt, vagy aznap nehezebben bírt a lányokkal. Férjed is panaszkodott?

Igen, a munka mellé nehéz beosztani a háztartást, pláne, ha az ember nem akar mindent hétvégén csinálni. No, meg ha haza is visz munkát, ami pl nálunk elkerülhetetlen!

Képzeljétek, ma letudtuk Jonival a fejlődésneurológiát, persze a szokott módon küzdelmes volt, rengeteg várakozás, meg minden, pedig időpontra mentünk! :roll: Viszont a pszichológus is, és a fejlneurológus is el volt tőle bűvölődve, h milyen okos, ügyes, figyelmes, jó mozgású, mennyire megfelel a korának, sőt :D !
Így aztán megkaptuk az elbocsájtó szép üzenetet!!! Győzelem!

Claire
claire
 
 


Joninak grat, ügyes :)

Szerencse, h nekünk nem volt még ilyen pisigyűjtős mizéria. Remélem egy darabig még elkerüljük.

Férjem nem panaszkodott, sőt azt mondta, ha akarok, eljárhatok, majd ő leteszi a lányokat. Majd meglátom hogy alakul. MA pl tök jók voltak a manók, nem is hiányoltak annyira, mint múltkor. Jó, nekik se könnyű ilyen hirtelen átállni arra, h eddig egész nap itthon voltam velük, most meg fél napot nem vagyok, és még este vacsira se érek haza. Ráadásul a Biblia óra is későn kezdődik, fél7re van meghirdetve, de 7 után kezdődik, és 9 előtt nem nagyon van vége. Így még fürcsire se érek haza. Nem túl optimális :(

A hétvége szörnyen rövid, mivel szombaton meg suliban vagyok. Nagyon feszített a tempó, jövő októberig ez lesz. Azzal biztatom magam, ha ezt átvészeljük, akkor mindent :)
Holnap van utoljára a kolléganőm, hétfőtől be vagyok dobva a mély vízbe. Elég feszült vagyok miatta. Az eleje mindig olyan nehéz.

Munkát nem hozok haza, helyette van a tanulnivaló. Ma anya rendes volt nagyon, mosott egy sort helyettem. Egyszerűen nem jutottam még hozzá a héten.

Eszti kezével is vacillálok, hogy visszavigyem-e vagy sem. Nem akar továbbra sem javulni. Gyak. egyben jön le a bőr a tenyeréről. Propoliszt még nem próbáltam, szteroidosat használom. De lehet, h kipróbálom, veszteni valóm nincs, csúnyább úgyse lehet.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Igen, elég hirtelen a váltás, nem csoda, ha hiányolnak a lányok!
Munka: igen, mindig nehéz belerázódni, még abba is, amit előtte csinált az ember, hát még újba!
Én meg ugye mindig hozok haza munkát, ha más nem készülni az óráimra, de persze ZH-k, szakdolgozatok, meg mindenféle más irományok. Nem tudom mi lesz, ha majd visszamegyek, anno ezek a dolgok már mindig éjszakára maradtak :roll: .

Suli: jövő október?? 2013 októberig? vagy jövő tanévre gondoltál?

Pisigyűjtős: még egy kicsit kihúzzátok, akkor megúsztad, mert amikor már tud bilibe pisilni, akkor egyszerűbb a dolog! Eszterrel nekem sem volt, sőt, a fiúknak sem nagyon kellett ilyen pici korban, talán 1x vmelyiknek, nem volt jelentős. Joninak kellett a kórházban.
Mindenestre Nonó most jól van, a tenyésztés nem lesz meg csak hétfőn, de a dr néni nem találja sürgősnek, az már jó!

Propolisz: van olyan ekcémás ismerősöm, aki esküszik rá, nekünk anno a mézes-glicerines testápoló jött be, de nem volt ilyen csúnya.

Biblia kör: igen, jogos, h kicsit ki akar lépni az ember a mókuskerékből, és máshol töltekezni, kapcsolatokat építeni, stb.
Mikor Dávid volt kicsi, még mi is próbálkoztunk, de most ez nagyon kimaradt, vhogy nincs is türelmem beiktatni, amikor tudom, h mi tennivaló van még. :( Pedig jó, ha kicsit más irányba tereli az ember az agyát néha.

Claire
claire
 
 


Claire,
én már nagyon profi vagyok a zacskó professzionális felhelyezésében és leszedésében. :-) Volt alkalom gyakorolni, nem megy mellé, meg semmi, még az esetleges kaki sem megy bele, csak ugye az már nem igazán steril, ha mellé is kakil...
Én inkább abban reménykedem, hogy ez megszűnik, amikor bilizni fogunk már. Nyáron azért bepróbálkozom majd a bilivel, hátha tetszik neki és már mutat majd hajlandóságot. Ki tudja. Múltkor fürdés előtt a wc szűkítőre ráültettem és annyira tetszett neki. Mondtam, hogy nyomjad a pisit és azt hittem megzabálom, mert nyögött is úgy nyomta, csak ugye nem tudni mit nyomott...:-)

Abbey,
elolvastál mindent a neten erről a betegségről? Nem lehet, hogy ennek van egy menete és ilyen lassú lefolyású? Én nem kennék mindenfélét össze-vissza, hanem akkor inkább visszavinném a bőrgyógyászhoz.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Nagyon kevés dolgot találtam erről a betegségről magyarul :( A lényeg annyi volt, h 3-8 hét a lefolyása, de nálunk már kb 4-5 hete tart. A keze lett utoljára beteg. Ami inkább zavar, h Lilunak tök szépen elmúlt, nem is hámlik, újra szép rózsaszín és puha a tenyere. Jövő héten felhívom a dokinőt, és megkérdezem, h mit javasol, vigyem-e vissza vagy várjunk. Egyelőre marad az általa felírt krém, nem keverem. Csak az meg szteroidos, és nem szívesen kenem vele sokáig.

Suli: jaja, tanév :D Még mindig tanévben számolok :D Ja meg üzleti évben. De most tanulásról volt szó, uh egyből ez kapcsolt be.

Nyáron már én is meg akarom próbálni a bilit. Nem bánnám, ha tetszene nekik.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Nálam a másik ikrek áprilisiak, én akkor írta a doktorimat, így nem volt idegem a szobatisztasággal izélni, de aztán leadtam, és jött a nyár, tehát épp elmúltak 2, elmentünk 1 hétre nyaralni, vittünk egy bilit. egyik rákapott, erre persze a másik is akarta nyomban, egymást "lökdösték" le róla, és hamar rászoktak! :D
De pl ha kocsival mentem velük, sokáig adtam még rájuk pelust, mert nem tudsz olyan hirtelen megállni, és pisiltetni, amikor benyögi, h pisilni kell. (Igaz, annyira tudták már, h mi újság, h ültek a kocsiban, és megkérdezték:" Anya, pisilni kell, van rajtunk pelus?" :lol: és csak utána pisiltek!)

Tanév: én is abban számolok, hol a tanítás, hol a gyerekek miatt, csak azért kérdeztem, mert már megtanultam, h a felnőttek világában nem tanévben kell számolni :lol: :lol: :lol: :lol: !

Szilvi! Biztos, h gyakorlott vagy, de remélem már nem lesz sokáig szükség rá. Mivel bíztatnak, kinövi?

Claire
claire
 
 


Claire,
nem bíztatnak semmivel, mert még nem csimáltak arra vonatkozó vizsgálatot, kivélve UH, hogy ez született szervi probléma vagy csak hajlam. Most gondozzák és várunk, hogy lesz-e még. Én meg adom a Walurinal szirupot és reménykedek.
Szóval, ha nincs szervi, csak hajlam, akkor igen kinövi és a bilinél már könnyebb lesz.
Ha szervi, vagyis vesemedence tágulat, akkor annak 5 fokozata van és az első 3 fokozat gyógyszeresen több éves kezelés, de elmülik, a 4-5-ös műtétes, de erre nem gondolok, mert nekünk úgysincs ilyen.
Pozitív gondolkodás :-)

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Helyes! :D :D
Az a szirup mire van?
claire
 
 


Hali!

Látom mindenki online :)

Szilvi: nagyon helyes, csak pozitívan!!!!

Én most vettem a lányoknak DM 4es pellust, az már bugyis. Olyan könnyű rájuk adni (egyelőre :D )

Ma van az első önálló napom. Szugerálom a telefont, h ne csöngjön :) A többi dologgal meg bugdácsolok, de csinálom.

Eszti kezével foglalkozunk még mindig. Gyak. egyben hámlik a bőr a tenyeréről. Heim Pálba vinnék vmik nap, ha sikerül időpontot kapni.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Nekem meg mindjárt hazajönnek a szülinaposaim, ugyanis Eszter és Ádám ma 8 évesek!Kíváncsi vagyok milyen volt a suliban, délelőtt utánuk vittem egy osztálynyi muffint, köszöntésül! Mi meg tegnap köszöntöttük őket, Esztó cica alakú, Ádi focilabdás tortát kapott, majd ha letöltjük, teszek fel képet. Eszter kapott körömlakkot, amire nagyon vágyott már :roll:8 évesen, értitek :lol: na, ebben nem az anyjára ütött :lol: !

Remélem a nyár, a jó idő meg a sok vitamin segít a kezét helyre tenni! Én is biztos utána járnék, amíg nem jutok vmi eredményre, bár ezek lassan gyógyuló dolgok, de azért legalább a tendencia lenne pozitív!

Munka: hajrá, biztos belejössz!!!

Claire
claire
 
 


Isten éltesse sokáig Esztert és Ádámot!!!!
nem baj az, ha egy kislány szeretne csajos lenni. Csak határokkal kell csinálni, de nem gondolom, h ez neked gond lenne :)

Igazából azt sem tom milyen vitamint adjak neki a kezére. Nem várok én csodát, de igazából a tendencia sem javuló. Ami új bőr keletkezik, az egyből hámlik is le, és a pöttyei sem tűnnek el. A szteroidos krémmel leálltunk, nem merem tovább adni. Sima zsírózót kap most, amit eddig is.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey! dehogy baj, tök csini kis csaj, szerencsére rengeteget sportol, és ez látszik is rajta, így azt sem bánom, ha ezt kicsit hangsúlyozza az öltözékével, és ad magára. No, meg ott van a tesóm lánya, aki 16 éves, és persze nagy minta Eszter előtt :) .
De tudod ő is olyan, h tök jól tanul, zongorázik, kosarazik, nyelvvizsgázik, hát szeret kifestve járni, meg simítgatja az amúgy tök szép hullámos haját, hát istenem, most ez tetszik neki!
Ha mással sem törődne, baj lenne, de így, nem az, szerintem!

Esztered keze: és minek diagnosztizálták??
Én nem tudom, h az tud-e ilyen kis korban lenni, de nem lehet, h ez nem ekcéma, hanem psoriasis? remélem nem!
Vitamin: A, E ami bőrre, hajra, körömre hat! Persze jók a természetes források, ja, és a Bvitaminok egy része!

Nonónak tök negatív a tenyésztése, holnap viszem a leleteket dr nénihez, remélem némi vaskúrával megússzuk. Amúgy most tök jól van!

Claire
claire
 
 


Hali!

Voltunk ma megint bőrgyogyinál. Heim Pál osztályvezető főorvosának a magánrendelésén. Nem volt időpontunk, mégse vártunk egy percet sem. Nagyon kedves volt, és egyből mondta, h vírus, amit a másik nő is. De nem lett volna szabad szteroidos krémet adni, mert rontott a dolgon. Uh most kaptunk más krémet, meg fürdőolajat. Azt mondta 2 héten belül el kell múlnia, ha nem vissza kell menni. Ja, és persze a fenistil cseppek továbbra is 2x10 csepp.

Elfáradtam ma nagyon. Hajtós nap volt...

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Húzós, de ha vírus, akkor legalább elmúlik, kitartás!
Próbáld kialudni magad!

Claire
claire
 
 


hali
gyors bekukk.
a majd' 2 hét betegség után volt szűk 1 hét tünetmentesség, majd ismét kidőlt a bagázs, de most durvább, nem bírom a minik lázát 38 alá nyomni :( és mintha én is érezném a torkom, meg az izületeim....
mindenkinek boldog nyuszkózást!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Pedig bemondta a rádió, h vége az influenza járványnak, ilyenkor már nem ér betegnek lenni!!!
Jobbulást!
C
claire
 
 


Sziasztok.

Abbey,
örülök, hogy elvittétek a Heim Pálos dokikhoz, azért ott jó a bőrgyógyászat, Botival volt szerencsém ott is bent feküdni az osztályon. Akkor biztos ezt a dokinőt is láttam már, aki titeket vizsgált.
Én csak azt nem értem, hogy jól diagnosztizálta az első doki a vírust és akkor adott rá egy olyan krémet, ami nem jó...hogy lehet ez???

A munkával kapcsolatban azt mondják a gyakorlottak, hogy csak az első időszak a nehéz, amire hozzászoksz és alkalmazkodsz az új helyzethez. Aztán már könnyebb lesz...majd meglátjuk nálam is :-) ha egyszer végre dolgozni fogok. :-)

Claire,
kicsit megkésve, de Nagyon Boldog Szülinapot Eszternek és Ádámnak.

Szivvi,
én már olyan fásult vagyok ezekkel a betegségekkel kapcsolatban, hogy már nem hoz lázba semmi, csinálom a dolgom, mint a robot. Bár azért picit én is bosszankodok.
Jobbulást nektek, remélem nem influenza!!!

Nálunk Boti ma itthon maradt, mert alig aludtam éjjel, annyit köhögött én meg be voltan carva, hogy nehogy fulladjon, meg puffolgattam neki, szóval friss vagyok.
A másik fiú magzatom meg úgy döntött, hogy allergiás valamire és olyan csalánkiütéseket produkált, hogy én majd infarktust kaptam tegnap. Én még nem láttam ilyet sosem, mármint csalán kiütést.
Aztán háziorvos segített telefonon, fenistil csepp és kalcium kombóval. El is múlt, mondom oké ez kipipálva, na ja estig, akkor megint felduzzadtak a vörös pacnik a bőrén, nagyon szörnyen tud kinézni.
Én hülye adtam nekik, eper szörpöt, azt a hígítósat, mert már epret kaptak bébiételben, gondoltam nem gond, de mégis az volt Levinek, pedig nagyon hígítva adtam. Szerintem az lehetett...de az orvos szerint az adalékok meg ilyenek okozhatták...hát én nem tudom, ez az ÁGI nevű szörp család, nem tartalmaz állítólag mesterséges színezéket és tartósítót...???
Nem tudom, ha nem sokára bejön majd az eperszezon, akkor mit tegyek majd, hisz már evett régebben és semmi nem volt.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szilvi: hát látod, ez jó kérdés, hogy mért nem tudta, h a szteroid ront... én is kivi lennék.
Csalán: Esztinek is volt, valóban nagyon durván néz ki. A fenistil+calcium az bevált. Sztem próbáld majd meg azért az epret, csak keveset. Szörpöt sosem adtam nekik, nem is fogok. Én sem ittam soha, maximum házi bodzát. Sose vagyok biztos, h ha ráírják, h nem tartalmaz mesterséges cuccot, az mennyire garanciális...

Volt ma nálunk egy szitter. Kedves, aranyos, meg minden. 7 órára 8000Ft-t kér. Én reálisnak tartom, de a férjem őrjöng, és kitalálta, h inkább vissza se megy dolgozni. Komolyan, ennél rosszabbul nem is alakulhatnának a dolgok most. Sztetek keressek más szittert, lesz aki olcsóbb? Nem tudom, tanácstalan vagyok.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey,
hogy akarod a szittert? Minden nap rendszeresen kéne, hogy menjen? Családi napközire nem gondoltál vagy nem akarod közösségbe adni őket?
Sajnos kb. ennyibe kerül, nálunk is van egy csaj aki vállal ilyet és képzett is, ő itt Dunakeszin 1000 Ft-ért vállal egy órát.
Szerintem nem nagyon lesz aki olcsóbb, talán ismerősök között kérdezzél, facebook-on, wiw-en.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Nem, dehogy minden nap. Csak néha kéne, havi 1-2 alkalommal. Pont ezért is mondom, h szerintem kibírható. Én sem gondolnám, h sokkal olcsóbban bárki is vállal. Vagyis van egy templomi hölgy, de ő 50 év körüli, aki elég olcsón vállal. De hosszútávon szerintem jobb lenne egy fiatalabb lány. Valahogy a lányok is jobban viszonyulnak a fiatalabbakhoz.
Családi napközi majd akkor jöhet szóba, ha kiderül, h nem veszik őket fel a sima bölcsibe. Lassan onnan is kiértesítenek.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Bébio szitter: passz, nem volt nekünk soha, mindig szegény nagyszülőket "használjuk". Nem tartom az 1000 ft/órát különlegesnek, mkert évekkel ezelőtt kérdeztem ebből élő tanítványaimat, és ha jól rémlik már akkor 7-800 at mondtak óradíjnak!

Megyek, alszom gyorsan egyet, amíg llhet!























































































































































































































































































































































































































































































































csi! :D

Dia! Ma az enyémek sem nagyon aludtak, de voltam fodrásznál, és olyan rendin ültek a babakocsiban, és nézték, h mi történik, h egy szavam sem lehet. Itthon meg a nagyobbakkal próbáltam takarítani, de tulképpen ott sem csináltak a kicsik nagy galibákat. (A nagyokról inkább nem nyilatkozom!)
Nem alvás: teli hold????

Betti: hajrá!


Cafeteria: Zsoltéknál majdnem 0 ra visszavették.
Nálunk nem , mert az egyetemen nem volt soha semmi :lol: , csak kajajegy, no, most azt vonták meg. (Ja, még nyelvpótlék sincs, munkaköri kötelesség x nyelvvizsgával rendelkezni, no meg oktatóknak doktorival, járni nem jár rá semmi, ha megvan. Persze míg megszerzed, addig fizetsz rendesen, nekem anno egy kevéssel hozzájárult az egyetem, de nem vitte túlzásba. Egyébként ebben az a szép, h az egyetem a doktori minősítéssel rendelkezők után kap plusz pénzt, de abból az, aki azért megdolgozott, nem lát egy fillért sem!)

Ma egy csomót dolgoztunk, de még nincs ám kész a takarítás (sem) :roll:
Ha addig nem jönnék:

MINDENKINEK SZÉP HÚSVÉTOT KÍVÁNOK! BOLDOG NYULAT :lol: !

claire
claire
 
 


Miért lett ilyen béna, az előző hsz?, nálatok is így jelenik meg? Nagy üres hely? :shock:
claire
 
 


Jaja, elég fura. Ráadásul a második felét sztem nem is nekünk szántad.

Volt nálunk nagy Húsvétozás, már mindenki elment, végre nyugi van.

Mindenkinek Áldott Húsvétot!

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Igen az az augusztusi topicba való, abból viszont nem az egész. :shock:
Ott épp a CSP Erzsébet utalványban való kiosztását, meg a cafetériát tárgyaltuk....

Mi tegnap anyukáméknál voltunk húsvéti vacsin, aztán este-éjjel a szertartáson ott Óbudán, anyám tologatta a kicsiket, aztán mikor nem bírták tovább, akkor anyáméknál bevártuk a társaságot, kb éjfélre értünk haza.
Ma de kicsit húsvéti díszítettünk, meg sütöttünk kalácska koszorúkat, aztán ebéd anyósoméknál.
Holnap locsolkodás, nyuszi-keresés a kertben,némi tojást már festettünk, Eszterrel majd még alkotunk vmit a locsolóknak.

Nektek is további szép ünnepet, húsvéti megújulást minden téren.

Claire
claire
 
 


2011. utolsó negyedéve nálunk:

https://picasaweb.google.com/1152265176 ... tvCC-_nxcQ

lassan, de biztosan elkészült. Már kezdhetem is a 2012. első negyedévit! :shock: Iszonyú tempóban megy az idő....

c
claire
 
 


Huuu, éjfélre értetek haza? Ilyenkor nem borulnak be nagyon a kicsik? Én erre nagyon kényes vagyok. Ma volt is vita anyáékkal. Kitalálták, hogy aludjanak náluk délután a lányok. Átvittem minden kelléket (alvópokróc, maci, hálózsák), de 15-20 perc után feladtuk. Eszük ágába nem volt elaludni náluk. Uh hazajöttünk, beraktuk őket a saját kiságyukba, és 5 perc múlva aludtak is. Kicsit mérges is voltam anyuékra, mert még ki is oktattak, h milyen rossz is ez így, h nem alszanak máshol, és majd meglátom, hogy 1 hónapon belül már ki fognak tudni mászni a kiságyból, és akkor majd jól megszívom, mert nem fognak aludni. Ezt mondjuk nem tom honnan veszik...
De télleg ezzel kapcs kérdés: nagyobb gyerkőknél nem volt gáz, h amikor már nem volt rács nem akartak aludni, és kijárkáltak?

Én kapok SZÉP kártyát, örülök neki :)

Jaj, képzeljétek, Eszti ma este imádkozás után azt mondta: ÁMEN :) Olyan cuki volt.

Jók a képek :) Nőnek, mint a gomba.

kéne egy kis segítség. Van 5 kép, és dönteni ki kéne, hogy melyiket adjam vknek ajándékba. Ki melyiket látná legszívesebben a falon?
https://picasaweb.google.com/1123004271 ... 9698932466
Ja, és Claire: ha vmikről eszedbe jutna egy jó Bibliai idézet, az nagy segítség lenne...

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Hát borulnak kicsit, de nálunk nincs olyan szigorú napirend, meg életmódunkból adódóan sokszor alszanak babakocsiban, vagy elalszanak az autóban és kiteszem őket a babakocsiba, stb.
Tegnap úgy jártunk, h Nonó elaludt, mire leértünk anyámékhoz, és aludt is egy rendeset. Joni vacsizott velünk, aztán alig, h tologatni kezdtük anyámmal este, elaludt, ellenben Nonó tartotta a frontot, és nem aludt.
Szerencsére amikor hazaértünk azonnal ágyba dugtam őket, viszonylag hamar elaludtak, ma reggel az egész család a szokottnál később kelt, szünet van, sokáig fent voltunk, így belesimultak a kicsik is, h kicsit később keltek.
claire
 
 


No, jár a sok locsoló mindenütt?
Nonó egyelőre nem bírja a locsolást :lol:még szerencse, h messze még neki a hervadás :lol:

És voltak nem családi locsolkodóink is, bizony!!! Zsebi fiai :shock: :D !
Az hagyján , de tegnap mi meg átmentünk Zsbeibabáékhoz "egy rövid kis sütizésre" :D , aztán végül átcsapott a dolog gyerekbuliba, lassna, de nagyon egymásra találtak a gyerekek! :D Volt családi bölcsi, ovi , isi, minden! És Zsebiék fantasztikus tűrőképességről tettek tanúbizonyságot! hát ezúton is köszönjük, igazán szuper volt!

Megyek ebédet csinálni, kicsit el vagyunk tolódva, mint szünetben általában, de előbb-utóbb csak kell ebédet adni nekik!

claire
claire
 
 


sziasztok

no a húsvét sem sikerült :( Olcsi szombaton délután egyszercsak elkékült és úgy rázta hideg, hogy csattogott a foga :( Nagyon megijedtünk, bevittük az ügyeletre,onnan beküldtek a kórházba..De aztán "csak" annyi, hogy extrém hidegrázásnál romlik a vérkeringés....kapott végül ospent, meg cataflam cseppet, csak ez utóbbitól ment le a láza...
Most már talán megjavul mindenki, bár Lilinek immár 10 napja vérbő a torka...úgyhogy ezen a héten is itthon van.
nagyon kivagyok, folyamatosan tic-kel a szemem..

Abbey
ha még aktuális nekem az első kép tetszik a legjobban!
Claire
csodaszépek a gyerekeitek!!!
Szilvi
elmúlt a csalánkiütés? én is megszívtam az epret Lilivel..2 éves volt, amikor a barinőm epertortát csinált neki, nem volt szivem elutasítani..1 hónap volt mire végül propoliszra elmúltak a pöttyök!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Kép

Kép

Kép

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi!
Szegény! Illetve szegények. Jó lenne, ha tudnál pihenni, nagyon kilehetsz, ha beállt a tikk! Nem tudsz vhogy kikapcsoló időt , módot lopni magadnak? Tudom, hülye kérdés, de fontos lenne!
Ha máskor így kékül, dörzsöld át frottír türcsivel, már ha hidegrázástól kékül, és láétod, h attól. A kórházban mit mondtak?

Különben nem baj, h berohsantatok az ügyire, persze ott tök brutál esetek is vannak, így ez "csak" ennyi, de ha az ember bizonytalan, akkkor jobb, ha potyára bemegy. Dobogómajorban én is gondolkodtam éjjel, bevigyük-e Nonót, mert 40 fokos láza volt, beadtam a nurofent, aztán vártunk, és csak azért nem vittem be, mert attól markánsan lement a láz, és nem is ment annyira vissza. Nekem inkább mondják, h "hülyeaggódóanyuka! még6gyerekután sem tudjahogy..." :lol:

Köszönjük a dicséretet, angyalarcú ördögökről van szó :lol: !
A tieitek is nagyon szépek, és a képeken mindig majd ki csattannak az egészségtől, nem is hinné az ember, h mindig előadnak vmit. Gondoltál már rá, h adsz nekik vmi immunturbózót? Vagy adtál is esetleg
Remélem a nyáron jól megerősödnek, és utána jobb lesz!

Claire
claire
 
 


Szaisztok.

Szivvi,
minden együttérzésem, ismerem ezt a negatív hullámot, ami olyan mintha véget sem érne soha, de egyszer elmúlik, hidd el.
Mondjuk olyan nem lesz szerintem soha, hogy nincs semmi és minden szuper, kicsi az esély 3 vagy több gyereknél. Ezt már nekem is sikerül lassan elfogadnom...ha nehezen is.
Nekem nem a szemem szokott ilyenkor tikkelni, hanem az idegtől hasmegyek és akkor majd elájulok...isteni érzés az is, aztán meg úgy kimegy belőlem az erő, hogy megmozdulni sem tudok, de ez csak a nagyon végemnél van. Szóval a szemtikkelés nem is olyan rossz. :-)
Icicpici nyugtatóra még nem gondoltál? Csak a legenyhébbre...0,25 frontin vagy xanax? Jobb szerintem mintha kiborulsz egyszercsak.

Annyira jó képeim vannak a gyerkőcökről, csak nem tudom felrakni, mert elvészett a kicsinyítő programom.
Keresek egyet, mert meg akarom ezeket mutatni.

Na megyek az oviba Botiért.

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Szilvi: irfanview. Ingyenes letölthető, könnyen kezelhető, jó progi.
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/ir ... -OW12.html

nekem is szokott tikkelni a szemem, nagyon idegesítő. Lehet kapni gyógynövényes nyugtatót is, anya azt szedte, amikor a tesómmal kikészítettük... vm német neve van, lapos, fém dobozban lehet kapni (vm nervös.... a neve). Vény nélkül van szinte az összes patikában. És azért az mégse xanax....

Szivvi, Szilvi, nem terveztek bölcsit ősztől?

Férjem lelépett ma pasi buliba. Sose értem, h mért jó nekik elvonulni a világtól és nem hazajönni. nem szeretem :( Pipa is voltam rá, mert a hét elején megkérdezte, h este mehet-e haverozni, mondtam persze, menjen. Erre ma fél3kor felhív, h akkor elmennek Visegrádra, és majd holnap hazajön. Mondtam neki, h jó, h nem éjjel szólt, h nem jön haza......

Holnap még suli is lenne, de ellógom, nincs rá kapacitásom. Úszik a háztartás, a lányok borzasztóan hiányolnak, nincs szíven elmenni megint.

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


No, mi van gyerekek! kihalunk? Most már nincs is hó, hogy be legyünk havazva :lol: !
Tényleg! Mizújs!?
Abbey: pasibulit kiheverététek? Nem tudok hozzászólni, mert az enyém ilyet nem szokott, vannak pl exkollégái, akikkel időnként összejön, de ennyi! Lányok? Munka?
Szilvi? Szivvi? Egészség?
Zsebi? Enyémek még most is emlegetik a vendégerskedést, baromira élvezték, folytatás nálunk????

Nálunk most járt le a tavaszi szünet, közben itthon vannak a nővéremék, mert a gyerekei magyar egynyelvű nyelvvizsgát tesznek :D , és amikor lehet, akkor együtt vannak az enyémekkel! Két nagy lakli (16 és 19), de kölcsönösen imádják egymást az enyéimmel! Igazán örülök neki! Remélem ez elég hajtóerő lesz ahhoz is, h megtanuljanak franciául a kölykeim!
Írjatok!

Claire
claire
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?