Új privát üzeneted érkezett!

Aida:Milyen nagy Noel ,nagyon édes.Meslj magatokról :lol:

000kata
 
 


Nem sok érdekes van. :) Most épp betegek voltunk. Először Noli, aztán én és végül Noliapa (ő még nincsen teljesen jól).

Hosszú hétvégére megyünk le szüleimhez.

Nolka is jár már (ahogy a képen is látszik), már kb. 2 hónapja, ügyesen. Beszélni nem nagyon akar, egyelőre, de majd ha eljön az ideje, nem siettetek semmit. :D

Kata, Ti jól vagytok?

Ahogy időm engedi, visszaolvasok.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida: mi is jol vagyunk,hálistennek elkerült a betegség minket.
'6 fogunk van,beszélni kevin se nagyon akar csak pár szót de ráér majd fog beszélni még eleget :lol:
Mivel töltitek napjaitokat?Suli hogy megy?Apával jol megvagytok?gyere gyakrabban

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!!!

000kata
 
 

 
 

16 fogunk lemaradt :lol:

000kata
 
 


Csodálkoztam is, hogy hogyan lehet 6 fog. :lol: Nolinak már kb. 3-4 hónapja nem jön foga, azóta is és akkor is 10 foga volt/van.

Jól megvagyok Apával, suli is megyeget, de majd a vizsgaidőszak lesz húzós. Játszóterezünk, pihenünk, Margit szigetelünk. Ilyesmiket csinálunk általában. Februárban elköltöztünk Kerepesről és most a XIII. kerületben élünk a Rendőrpalota mögött Teve és Gömb utca sarkán van a ház.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Aida? :D Nahááát, ezer éve nem írtál. Nagyon szép nagyfiad van!
Formás, látszik hogy talpraesett gyerek.
Jól eszik? Hányszor alszik egy nap?
Nekünk a 8.fog után volt hosszabb szünet aztán egyszerre jött 4 és még utánna 4 :roll: :D Úgyhogy 16 foga van Norbinak!
Most 2 hónapja semmi. Talán majd most indul be megint a fogzás mert nagyon nyálzik.

Meggyógyult Norbi és én is köszönöm az érdeklődést.
A szájpenész is elmúlt, de azért még továbbra is kezelgetem, meg nem dok sok édességet. 2. napja 1x alszik napközben, így elég fáradt estére.
Holnap megyünk mérésre és oltásra.
Kata...kérdezted a kullancs által terjesztett agyvelő gyulladást, 3x kell adni minimum úgy hatásos.Nem olyan drága mint a bárányhímlő elleni, 1790 ft volt.
Most kapja az elsőt, aztán egy hónap mulva aztán 1 év mulva, majd csak 3 évente kell ismételni, felnőtt korban meg 5 évente.
Sokat olvastam róla, ez em azonos a lyme kór elleni oltással, úgy tudom az tévhit hogy a lyme kór ellen lenne oltóanyag. :roll:
Ez ami ellen én adatok ez a kullancs-encephalitis elleni védőoltás.
több cikk van erről,belinkelem és döntsd el érdemes e?

http://borsa.hu/20090415/vedooltas_a_ku ... vedooltas/
http://www.sulinet.hu/tart/fcikk/Kieg/0/20789/1

Többiek?Ancsa hogy vagytok?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Hoztam egy képet a kis zsiványról!
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Aida:hogy hogy elköltöztetek?ha jó idő lesz talizhatnánk valamikor pesten.Lenne kedved?

Kata:örülök hogy meggyogyultatok végre.
Köszi a cikket.Én nemtudom mit csináljak,a bárányhimlöset is megkapta már?
Minden ellen szuri az se jó állitolag,nemtudom :cry: majd rákérdezek a doktornőtöl ha megyünk a 18 hós szurira.

Ma elesett kevin a szájára szegény ugy sirt ,vérzett a szája és bedagadt neki :cry: :cry: :cry:

000kata
 
 


Kata:de édes Norbika,olyan nagyfiú már sokkal többnek néz ki :lol:

000kata
 
 


Lovaszkata, szia! Nagyon édes a nagyfiad! Igazi kis lurkó már! Olyan jó nézni, ahogy nőnek. Olvastam, hogy betegeskedtetek, örülök, hogy jobban vagytok most már! Bárányhimlő ellen beoltattad a fiad?

Kata, messze volt, jelenleg suli mellett így sokkal jobb. Nagyon szívesen találkozom Veletek Pesten, ez nem is kérdés! Akár szívesen vendégül is látlak Titeket!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida: nagyon aranyos vagy ,köszönjük :lol: Jó lenne talizni és a gyerekek is eljátszanának :lol:

000kata
 
 


Mikor szoktatok Pestre járni? Mikor jöttök legközelebb?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Szia.Ja ritkán szoktunk de ha taliznánk felmennénk.A délibe tudunk onnnan messze vagy?

000kata
 
 


Onnan elég messze, sajnos. :( Ráadásul BKV bérletem sincs. Onnan Ti meg nem könnyen mozogtok, igaz?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok! Korábban már írtam nektek ésnagyon köszönöm az akkori szavaitokat! akkor azt írtam, hogy nagyon felpuhult a méhszájam, a 21. héten. Aztóa most 25 hetes és 3 napos vagyok és kedden kiderült, hogy kinyílt a külső méhszáj és a puhulás is elég jelentős :cry: Most fekvésre lettem ítélve, amit egyelőre nagyon nehezen viselek és gondoltam, egy kis erőt merítek belőletek, akiknél szintén ez volt és mégis minden rendben lett később. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valaki, aki Spiropent-et kapott izomlazítónak? én azt szedem három napja és rettenetesn rosszul vagyok tőle :roll: Mondta a doktornő, hogy az elején szapora szívdobogást, kézremegést és nyugtalanságot okoz, de nem gondoltam, hogy tényleg ennyire rossz lesz :cry: ez vajon mikorra múlik el? (ráadásul szakvizsgára készülök, tanulnom kellene) Köszönöm szépen a válaszokat!!Minden baba gyönyörű szép!!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok!

Bébike...én ilyet nem szedtem, nem tudok erről mondani sajnos semmit. :( Sajnálom!
Mint korábban írtam nekem nem puhult fel a méhszáj, de megrövidült a nyak, azt máshogy kezelik gondolom. :roll:
Lényeg hogy ne idegeskedj, ha a külső méhszáj nyílt meg az még nem tragédia, ott van még a másik kettő ami védi a babádat! :wink:
De tartsd be az orvos utasításait, feküdj és nehogy emelgess, ne simizd a pocid, és szedj sok magnéziumot, nehogy görcsölj!
Az vigasztaljon hogy a babád már lassan 1 kg-os, még persze nagyon pici de 28-29.héten már gépi segítséggel életben marad.
De ne legyen semmi gond, ki tudod hordani, csak pihenj!
Ha gáz van, akkor max befektetnek és ott jobb ellátást kapsz!
Nagyon drukolok! :D

Válaszolva az korábbi kérdésre, igen a bárányhímlő ellenit megkapta Norbi 1 évesen, most fogja kapni a 2. részt belőle!
Én sem vagyok híve a sok oltásnak, de ezek a betegséget többet árthatnak ha elkapják kis korban, mint ami mellékhatása lehet az oltóanyagnak! :roll:
Tegnap voltunk dokinál, megkapta a kullancs ált. okozott agyhártyagyulladás elleni védőoltást! Semmi láz, nyűgösség nem volt este.

Megvettük a Triciklit az ALDI-ban, nagyon szép, nem giccses, strapabíró és átalakítható kórtól függően! 3 év garancia van rá, 12 990 ft volt! Nem a legolcsóbb de én úgy vettem hogy a tesónak is még jó legyen!
:D
Húsvétkor férjem dolgozni fog :cry: így csak a hétfő marad, még nem tudom mi lesz a program mert rossz időt mond! :( Jó lenne kirándulni, vagy itthon grillezni, de így..?
Kép

BOLDOG HÚSVÉTI ÜNNEPEKET NEKTEK!!!!!
Remélem mindenki, Reni, Ancsa.....is jól vannak!Írjatok, rég voltatok!
Pusssz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Szia Kata, nagoyn köszönöm a válaszod! Az a gond, hogy nagyon szorongó lettem e helyzet miatt, ami nyilván megint nem tesz jót a babának :roll: De az első pánik után már kezdem összeszedni magam és jól esik a bíztatásod, köszönöm! A 28 hetesen kell visszamennem, két és fél hét múlva, addig szuggerálom, hogy minden rendben legyen! :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike, igen, én Spiropent kaptam terhesen, azonban én a mellékhatások miatt alapból el sem kezdtem szedni... Egyébként is hyperkinetikus a keringésem, így nem mertem kockáztatni. Azután felírtak nekem egy másik gyógyszert, ami alapesetben vérnyomás csökkentő, ez volt a Cordaflex, de ezt sem mertem beszedni... mert alapból alig volt vérnyomásom. Maradtam a rengeteg magnéziumnál, Magnesii Citrisit szedtem, nagyon sokat. Sokat görcsöltem ennek ellenére, Noel mégis egy nap híján a 40. héten született meg.
Én is rettenetesen féltem, ha visszaolvasol látod a bizonytalanságot, szorongást és félelmeit a hozzászólásimban. Noel mégis időre jött és ráadásul nyugodt, kiegyensúlyozott baba. :D

Lovaszkata, a bárányhimlőt miért tartod annyira veszélyesnek? Az felnőtt korban veszélyes, de főleg a szövődményei miatt akkor is, ami csak lehetséges, de nem biztos. Rengeteg gyerek átesik rajta és nagyon ritka, ha komoly mellékhatása marad a betegségnek. Maximum kellemetlen pár napig.
Sajnálom, hogy párod nem lesz otthon ünnepeket alatt!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek


Katanagyon klassz a bicaj :lol:

Bébike.szoritok hogy minden rendben legyen,ne idegekedj és pihenj sokat sokat.Én magne B6 ot szedtem 3*2 .

Aida:hogy értetted hogy könnyen mozgunk e?

000kata
 
 


Kata, természetesen arra értettem, hogy onnan nem könnyen jöttök el mondjuk az Árpád híd pesti hídfőjéhez. Vagy igen??

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Csajok!Kicsit olvasgattam a régi hozzászólásokat, most hogy Aida írta, visszkerestem :D
A 3.oldaltól a 9.oldalig elolvastam, tök jó volt! :D El is érzékenyültem.
Tényleg mi is mennyi mindenen paráztunk. :roll: :oops:

Betike...ha érdekel olvass bele, főleg a 3.oldaltól kb. a 6..oldalig olyan idős kismamik vagyunk mind te most.
Hátha kapsz választ a kérdéseidre :wink:
Ancsa is sok hasznos orvosi infót linkelt meg másolt be, a magnéziumról, meg a méhszájról...ilyesmiről!

S, ha megnézed, mindenkinek aki akkor parázott most ott a vonalzóján hogy most közel másfél éves babócája van! :lol: szóval, ne izgulj, nem lesz baj!

Más: Ma egész nap a természetben voltunk, Norbi 1x aludt a babakocsiban 1 órát, és elég jól bírta, grilleztünk, evett husit ügyesen. Nagyon jó kisfiú volt! :D

További szép ünnepet, puszi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Aida:Örülök,hogy vissza találtál hozzánk :D Bár mostanában én vagyok az elveszett bárányka :lol: Nagyon aranyos Noel baba :D Örülök,hogy pároddal is minden rendben van.Most nálunk rossz a helyzet megint na,de majd megoldódik remélem.

L.Kata:Köszi a hiányolást.Norbika nagyon aranyos és milyen nagy már ő is :D Az jó,hogy bírta a grillt meg ilyeneket :lol: Én is úgy hallottam,hogy a bárányhimlő felnőtt korban veszélyes.Én átestem rajta és itt vagyok :lol: Én himlőre nem adatom be.Hát igen a régi idők tényleg mennyit paráztunk :) De minden rendben volt.

Bébike:Pihenj sokat és ne idegeskedj a babának se tesz jót.Biztos vagyok benne,hogy minden rendben lessz!!!!!Majd gyere a hírekkel amikor tudsz.

Kata:Már nekünk is sok fogunk van ám :lol: Most egyszerre jön Krisznek 5 foga :shock: :D Nem is aludtunk hetekig miatta,de már helyre állt a rend hál istennek :D Apa rávette magát a kistesó projektre :oops: :) Az elmúlt napok voltak esélyesek hát kíváncsi vagyok mi lessz.

Neharagudjatok most mennem kell,mert Krisz nem bír magával.

Mindenkinek Kellemes nyuszit továbbra is!!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt nálatok, sokat olvastam vissza és látom nem vagyok egyedül a problémámmal.24 hetes vagyok.
21 hetesen lett C2000 a méhszájam doki nem mondott szigorú fekvést, csak magnesium 3x1, és több pihit javasolt.De most 7 vége óta elkezdett keményedni a hasam elég sokszor érzem és nyilal a szemérem csontom környékén, remélem nem kezd nyílni a méhszájam :roll: , abból Ti éreztetek valamit?Jövő szerdán megyek a dokimhoz, érdemes lenne felhívnom, hogy mi van, vagy ne foglalkozzak vele?A munkát ma hagytam abba, már nagyon nem esett jól.

Bébike!
Jobban vagy?

KépKép

Kép
keny
 
 


Szia Keny!

Én is keményedtem és görcsöltem, de nem nyílt ki a méhszájam. Nekem 19 hetesen lett 2000-es az érték, de ez nem változott egészen a végéig. Talán 32. hét körül 1000-es lett és 35. hét környékén 1100. Ilyesmire emlékszem. Szerintem pihenj mindenképp, a munka befejezése meg épp időszerű volt!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Keny:Üdv itt :D De jó,hogy megint vannak köztünk pocaklakók :D Irigy-irigy :oops: :D A munka abba hagyása tényleg idő szerű volt.Én elejétől nem dolgoztam.Nekem is volt 2000 anno nekem pihenést javasoltak és magnéziumot.Pihenj azért sokat amennyit csak tudsz.Első baba?Mert akkor a pihi könnyebben megoldott.Nem mindig a nyílást jelzi a görcs ne ilyedj meg nyugi :) De pihenni kell!!!!És,ha nagyon görcsölsz és keményedsz irány a doki!!!!És több magnézium,ha lehet én anno napi 3x is szedtem.
Remélem tudtam segíteni.

Bébike:Hogy vagy?

L.Kata,Kata,Ancsa:Merre vagytok????Hogy vagytok?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Keny:A szemérem csont nyilalás a méhed növekedése miatt is lehet,mert ilyenkor minden átrendeződik kell a hely a babának :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Csajok!
Köszi a bíztatást!Felhívtam ma a dokim asszisztensét és du.16-kor tudnak fogadni háááááát kiváncsi leszek???Ma amúgy sokkal jobban vagyok pláne, hogy nem kell melóznom, pedig könnyű volt a munka, de sokan voltak és már nem szeretttem ha stressz volt körülöttem, és nem a saját tempómban haladhattam.
Amúgy igen az első babámat várom, végre!Azért is izgulok ennyit mert 3 év alatt jött össze :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Aida: hát az jo messze van :cry:

Üdv az ujjaknak :lol:

Mi jol vagyunk,kijött a 17. fogunk is.Ünnepek jol teltek.

Reni: kistesó?hogy hogy apa belement-?akkor most lesz ha összejön?lakással mi van?

Keny:szoritok hogy minden rendben legyen.Gyere beszámolni.

Kata:Norbika meggyogyult?

000kata
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem volt hosszú itt a pályafutásom nálatok, már el is köszüönök de jövök vissza 3 hónap múlva remélem!!!!!!!!!
Rossz híreket kaptam, nyitva a méhszájam 1 ujjnyira, a doki látja a magzatburkot, holnaptól kórház.SOTE I Baross u.Vénásan kapok majd méhnyugtatót, antóibiotikumot, magnesiumot.Sanszos, hogy össze varrnak, és csak pisilni kelhetek fel.Basszus rosszul esett, sírok is....jajjjj csak a babámnak ne legyen baja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, annyira sajnálom, hogy így alakult, de abban bízzunk, hogy a babának nem lesz baja!! Én nagyon szorítok.

Kata, akkor esélytelen, hogy jöttök?? Nem tudjuk valahogy megoldani?

Ma volt nálunk egy fotós ismerős, kattintgatott párat Noliról. Hozok mindjárt párat a nyers fotók közül.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Kép Apával

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ez még egy nagyon jó fotó máról (bocsi, ha sok vagyok.. :? ):

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Keny:Nagyon sajnálom,szoritok nagyon hogy minden rendben legyen.És gyere ám majd ha tudsz.

Aida:nagyon jok a képek,milyen nagy fi már Noel,és látom huncuttságért se kell a szomszédba menni :lol: :lol:
De összehozzuk majd valahogy a talit :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Keny:Nagyon sajnálom :cry: De biztos minden rendben lessz.Szorítok nagyon nektek!!!!!!Ha tudsz majd gyere!!!

Kata:Hát még nem tudom,hogy van-e kistesó,mert 10.én kéne jönni a mikinek.De termékeny időszakban voltak akciók ami lehet bejött,mert ma reggel nagyon hányingerem volt meg szagoktól rosszul vagyok kicsit,de lehet csak nem bírok egyes szagokat majd kiderűl.Hát,ha összejön akkor lessz az tuti :D Hát lakás téma most egyenlőre elnapolva jövőre,mert sajátot szeretnénk mindenképp.Ha nincs most kistesó akkor ezerrel munka.És kistesó is elhalasztva.

Aida:Nagyon jók a képek :D Aranyosak vagytok :D

Most mennem kell.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Hozok még 1-2 képet, remélem nem bánjátok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Aida...jaaj, nagyon jók ezek a képek Noelról. :D Irigy, irigy, én is úgy szeretnék profi fotókat, de valahogy soha sincs rá pénz. :roll:
szép kisfiú, valóban olyan kis huncut feje van! :wink:
amúgy jó gyerek?Nyugis, szófogadó?

Ma 2 helyen mondták Norbira hogy jó eleven gyerek! :roll: :oops: Eléggé aktív és hisztis mi tagadás, remélem azért gondok nem lesznek vele.

Reni....akkor ti is izgulhattok, holnap 10-e :!: :D Jó lenne ha jönne a tesó?
Nekem 15-én kell megjönnie, hm majd meglátjuk. :wink:

Beagle...neked nem most van itt az idő? Megjött? Vagy jön a tesó?
DRUKKKOLOK! :lol:

Ancsa hová tünt???? Remélem jól vanak :( Lehet hogy már albérletbe költöztek?
Nem tudtok róla valamit???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ilyen sokan terveztek itt tesóbabát már?

LKata, Ti is tervezitek a tesót?
Noel olyan, mint az összes 1 éves, ő is eleven, pakol, tesz-vesz és gyakorolja az akaratát. :D Szóval ne aggódj, nem csak a Te fiad ilyen. Ez a korral jár.
Fotókat ismerős fotós srác csinálta, így hál'Istennek nem került pénzbe. Én is így voltam vele, hogy nagyon szerettem volna profi fotókat Noelről, de ahogy érdeklődtem rettenetes pénzeket elkérnek, meg sem éri... így jutott eszembe ez a kedves ismerős, aki fotózással foglalkozik, régen rólam csinált fotókat. Megkértem őt és ő boldogan belement. :D

Ancsával mizu?? Én semmit nem tudok róla. Albi? Nem a szüleivel lakik?

Kata, hogyan kéne megoldani a talit?? Olyan jó lenne!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

L.Kata: Nagyon nagyon halkan szeretném csak megsúgni, hogy két csíkos lett 3 db tesztem, jövőhét csütörtökön megyek dokihoz.
Még ne is gratuláljatok. Igazából orvos után akartam megírni, dehát nem bírja ki az ember.

Az egészben az a megmosolyogtató, hogy az előző ciklusben úgy és annyit voltunk együtt ahogy a nagykönyvben meg van írva, és nem lett baba. A mostani ciklusban nem tudtam ezzel foglalkozni, mert pont a termékeny hetemen voltunk Dórival kórházban. Így egész hónapban a nagy megrázkódtatás miatt 1xvoltunk együtt, az is a 20-25.nap között, nem is emlékszem rá pontosan.. egyáltalán nem számítottam így babára, erre tessék. Fel se fogtam még.

Jaj nagyon izgulunk a csütörtök miatt.

Aida: Noel nagyon szép kisfiú. Örülök hogy apával is minden ok.

Reni: drukk a tesóhoz.

Keny: sajnálom, de kitartás. A kórházban vigyázni fognak rátok.
Vendég
 


Beagle...jaaj, de izgulok miattad! :D Nagyon nagyon drukkolok!
Igen, a baba akkor jön mikor nem számítassz rá! :wink: Norbi is így jött annó.
Ne röhögjetek ki, de Én ma csináltam egy tesztet, mert letelt a 10 nap a termékeny napjaimon lévő szexelések óta :oops: 8) ...de sajnos csak egy csík volt. :cry:
Most lehet ez korai volt még hisz csak 4 nap mulva kéne megjönnie.
Norbi az első félidőben fogant, azért pazaroltam egy tesztet. :roll: no meg azért hogy bemerjek e venni fájdalmocsillapítót mert majd szét megy a fejem! :cry:
Úgyhogy nincs bébi vagy lehet hogy mi is csak pár napja hoztuk össze :wink: még reménykedem!

Aida...mint olvasod igen szeretnénk tesót. :D Ez a 2. hónap, remélem nem kell sokat várni rá.
Hát, szuper hogy van ilyen fotós barátotok! :D Sokat spóroltatok.
Egy ismerősöm 25 db -os fotósorozatot csináltatott 22ezer forintért. :shock: :evil: Rablás!
Mondjuk nagyon szép képek, de akkor is... :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ja, hoztam Norbiról egy videot, ő így "beszél" legtöbbször. :lol:

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/h ... gpErMDsgzS

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


LKata, na megadhatnád a fotós számát!! Nekünk eddig 50ezer alatt nem is mondtak árat.. volt olyan is ahol mindezért 10 kép lett... Na persze, a khm.
Dejó-dejó, tesóbaba!!
Norbi videó nagyon éééédes! :lol:

Beagle, szurkolok!!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

L.Kata: Dóri pontosan fogant és a teszt nekem mégis nega lett a 27.nap. A következőt a 33.nap csináltam este és az már pozi lett. Nekem most se mutatta korán a teszt, még a 32.nap nega volt, és a 20.nap hoztuk össze, szóval én nem tudom elhinni már, hogy fogantatás után 10 nappal már mutat jó eredményt, bár lehet a többieknél pont így volt.

Nagyon édesen beszél Norbi.

Rohanok mert kifut a húsleves :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

beagle:Szurkolok nektek nagyon!!!!!Majd gyere a hírekkel.

L.Kata:Én fiamat meg dicsérték a metrón,hogy milyen jól nevelt gyerek :oops: :D Nem sír nem hisztizik csöndben űl és nézelődik bezzeg itthon :lol: Itthon meg szétszedi a lakást :cry: :) Szurkolok nektek is nagyon!!!!Hát ma még semmi híre a pirinek.De egy hetet várok és csak utánna tesztelek majd.Krisznél is kivártam plussz 1 hetet és akkor már biztosat mutatott persze dokihoz csak plussz 2 hét után mentem el,mert nem hittem el,hogy terhes vagyok 8) :lol:

Aida:Nagyon jók a képek :D Helyes kisfiú Noel :D Ti nem terveztek kistesót majd?Ha most tesó lessz nálunk akkor megtartjuk,de ha nem akkor halasztjuk későbbre.Nekünk is ez a 2.hónap hát kivi leszek.Krisz 3hó után jött össze.

Kata,Ancsa:Hogy vagytok?Merre vagytok?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Pár kép :D

Kép :D

Kép :D


Kép Beszóltál? :lol: :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni, nagyon aranyos a kisfiad! :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Reni: azok a gyönyörű kék szemek. Párodnak van kék szeme?

L.Kata: drukk hogy te is decemberi legyél :D
Vendég
 


Aida:Köszönöm szépen :D Hogy vagytok?

beagle:Hát igen :D Igen férjemnek van kék szeme meg apósnak.Nekem olyan 2éves koromig volt kék aztán be zöldült :lol: Remélem neki kék marad jól áll neki 8) :oops: :D Hogy vagy?Neked nincs émelygés vagy ilyesmi?Én még nem teszteltem,de eléggé émelygek meg undorodok szagoktól kajáktól.Vagy ez lehet a piri előtt is? :oops: :) Nekem még nem volt ilyen csak Krisszel a 3hónap után.Apa nagyon reménykedik,hogy jön a baba mondogatja is Krissznek,de én nem élem bele magam.Párod örűl? :D Dóri,hogy van?

Most megyek,mert főznöm is kéne valamit bár gyomrom nincs nagyon hozzá :cry: De apa dolgozik így muszály.

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni nagyon vagány Krisz.Szoritok hogy tesó legyen :lol: hogy hogy belement apa?



Kép megéheztem

Kép Etetem a nyuszikat

000kata
 
 


Kata, nagyon jó ez a két kép! :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida:köszönjük :lol:

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: