Új privát üzeneted érkezett!

fronell:
Hat Timi nathaja szerencsere mar jobban van. A ket also 2-es foga kibujt. Tegnap bal oldalt, tegnapelott jobb oldalt. Viszont en (itt nem minositem magam, mert csak csunyasagok jutnak eszembe) adtam neki tegnap ebedre gomba leves levet (persze tudtam, hogy gombat meg nem kene, igy a gombat nem is adtam..., csak azt nem tudom a levere miert hittem, hogy ok???? ) es szegenykemnek ugy kimarta a popsijat a pisi, hogy csak sirdogal a pelenkazasnal, a furdesnel es meg holyagok is vannak rajta. :( Neogranormonnal kenegettem mar ma, kicsit talan javuloban van, de nem usszuk meg holnap a doktornenit. :cry: Jol elcsesztem... :(

A vegen a temetes csak jovo het lejen lesz, valoszinu kedden, de mi igy is lemegyunk mar szopmbaton anyosekhoz. Szerdan jovunk haza majd.

baratodildi
 
 


Ildi: sajnalom, hogy igy jartatok a gombaval... ne emeszd magad, en nemtom hanyszor beprobalkoztam a paradicsommal... majdnem minden honapban... hogy hatha most mar ehetne, mert uuuuuuuuuugy szeretne... aztan volt hogy masfel hetig nagyon durva volt a kis popja, meg verzett is... :(
A neogranormon jo ra, nekunk meg a Sudocrem segitett!!
Gratulalunk a 2 uj fogacskahoz!! :)

Bercelnek egyik ejszaka 4 (!) foga tort at (kepzelhetitek mennyit aludtunk...), szoval 4 uj fognak van kinn a hegye... igy ha jol szamolom, akkor 14 fogunk van.

Fronell: ma mar csak 2szer kellett szivni az orrat a kis mokusnak, remelem mar kifele jovunk a nathabol... probalok figyelni ra, hogy rendesen feloltoztessem, es ne legyen hideg a keze (neki csak akkor hideg a keze ha fazik), es van, hogy a lakasban raadok 3 vekony hosszu ujjut, es nem erdekel, hogy vki azt mondja ez sok, igy nem fazik es kesz. Rajtam minimum 2 pulcsi van... hideg van...

Mano: ez allati jo ez a kep!!

Fronell: olyan regen raktal mar fel kepet Almarol! Tessek tessek iparkodni, kivancsi vagyok mennyit nott mostansag! :)

Szoni: hol vagy ides??????

zetus8
 
 


Sziasztok!

Vagyokvagyok, köszi a hiányolást, csak múlt héten Szonjikám szülinapjára készültem és mellesleg dög beteg voltam/vagyok (arcüreggyulladás). Szóval örültem, hogy megmaradok.

Bevallom csak nagyjából futottam ár a hsz-okat, de
Minden kis betegnek mennek a gyógypuszik!!!
Marci is taknyos, de szerencsére nem extrém módon, csak porszívózunk és orrcseppezünk.

Ildi!
Sajnálom, hogy csúszik a manó-projekt, ezt mondtad korábban is, hogy valszeg így lesz, ugye? Legalább nem ért annyira váratlanul. És tényleg jobb kivárni a 3 hónapot minthogy baj legyen. Az lelkileg is kemény és még tovább tolódna az idő.

Manó!
A szennyeskosaras kép szuper, ééédessek :)
Te kérdezted még ezer éve a játszóházzal kapcs., hogy mit értek tombolós alatt? Hát azt, hogy olyan csúszdás-ugrálóvaáras, stb., vagy csak olyan asztalhozülőskreatívkodós.

Etus!
Jók a képek. És Dödi mostmár tényleg gyógyuljon meg!

Uszit mikortól tervezzük be (persze takonyór kiírtás után mikortól)? Mert akkor elkezdek nyomozni.

Állatkertezéssel kapcs.: ha de. megyünk, akkor kéthetente péntek kivételével elvileg bmikor jó, csak előre beszéljük meg, hogy le tudjam mondani aznapra az ovit Szonjinak. Ha du. megyünk, akkor a hétfő, szerda és a kéthetente péntek nem jó. Magyarul a legideálisabb nekünk bmelyik kedd v. csütörtök.

Fronell!
Végre te is itt (mondom én)!
Tető meg tényleg épp időben.

Most megyek, mert Marci nagyon pakol...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 

 
 

zetus:
Nagyon jol esett a vigasztalas. Szerencsere a gombas malőröm utan elmult a pirossag, de tegnap valamiert megint kipipacsosdott szegenykem, de ezt mar nem tudtam kajara visszavezetni, inkabb a fogara gyanakszom.
Meg Nemetorszagban vagytok?
4 fog az rekordnak hangzik!!! Nalunk most 8 van, de lent is es fent is torekednek az ujabbak... nyal, nyafogas mar mindenesetre van tole...
A kis kirandulasunkrol legyszi emailben is kuldjel meg nekem kepet, mert en emlekszem, hogy tobbet csinaltal :wink:

fronell:
Allatkert, jatszohaz, barmi...
Nekunk is mindig jo a kedd. A szerda delelott egyedul ami soha nem jo, a csutortok sem igazan, de az azert lemondhato program. A tobbi nap ok reszunkrol. Mar szerencsere az orrszivozast is abbahagyhattuk, meg picit kohog Timi, de nem veszes. Kedden kap most oltast... Na tessek, a most kedd mar nem is jo :roll: Na mindegy azert amugy jo szokott lenni.

szonibaba:
Sajnalom, hogy beteg voltal. :( Remelem mar teljesen rendbejottel. Marcinak meg javulast! Mar nagyon megneznem, hogyan jar. :roll:
Uszi reszunkrol indulhat akar a jovo heten is :wink: Szervezzed, szervezzed batran!!!
A gyogyszert szedem, de sajna meg megszokasi fazisban vagyok, sokszor okoz hanyingert, meg a 3 orankenti evest is nehezen tudom meg tartani, ami ahhoz kene, hogy ne legyek tole rosszul, de azert majd csak belejovok...

mano:
Szupi a kep. :) Mondjuk nekem a szennyeskosar is nagyon tetszik. :oops: Nekem most egy muanyag vacak van, de le fogom valami ilyen szep fonottra majd cserelni :roll:

Lanyok, nem tudjatok hol erdemes gyerekvedo racsot venni? le szeretnem a konyhat racsolni, hogy ne tudjon bejonni Timi, ugyanis ajto nincsen rajta, viszont igy soha nem merek sutni, meg igazabol fozni se nagyon mar, annyira lab alatt van, meg annyira furge, hogy sokszor kettot nezek es mar a szemetest felturta vagy bekapcsolta a mosogatogepet. Meg mazli, hogy ezek artatlan dolgok, de a sutot azert jo lenne elzarni tenyleg. Az IKEA-ra gondoltam, de lehet mashol erdemesebb. :roll: Otletek?

baratodildi
 
 


Majdnem elfelejtettem....
Ha valaki olvassa es megy holnap a bababorzere az hivjon mar fel, legyszi!
Koszi!!!

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Bocsi a betolakodásért, de talán érdemes benézni!

ÚJRATÖLTÖTTEM A MARADÉK RUHÁKAT
kislányom kinőtt márkás ruhái


Eladom kislányom kinőtt márkás szép állapotú ruhácskáit, melyek nagyon a szívemhez nőttek, de mivel most kisfiút várunk ezért nem tárolom tovább őket.

A ruhákat az alábbi linken lehet megtekinteni, melyet folyamatosan töltök fel, ahogy időm engedi.

Postázást nem vállalok, személyes átvétel Újpesten a STOP-SHOP-nál lehetséges.

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=305500


szép állapotú márkás kislánycipők, minden cipő 500.-Ft-al olcsóbb

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=294050

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Köszi, még mindig nem vagyok teljesen jól, de már nem vészes.
Marci is alakul, már nem taknyoz úgy.
Rácsvételre enyém ötlet:
Ikea, Brendon, ill. www.babaszoba.hu
Gyogyit sajnálom, hogy rosszul vagy tőle. Evést meg nem csodálom, hogy nem tudod tartani 3 óránként ki bír enni? pláne gyerkőc mellett nem egyszerű.

Uszit akkor jövő héten megtudakolom, de mi még egy hetet épülgetünk.

A héten megint találtam Marci szájában 2 új fogat, így fogainak száma kereken 10, amit nem szégyel használni is :shock:

Képzeljétek Peti milyen szuper meglepi progit szervezett (16 éve vagyunk együtt): tegnap du. Kecskemétre vitt Ákos koncertre a Katona József színházba. Nagyon élveztem, jól éreztük magunkat.

Na megyek, kipihenem a mai napot, mert 9 óta suliban voltam, nemrég értem haza, folyt köv.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szona,szintén zenész, én is suliztam ma 8-4-ig :)
Te Petid nagyon aranyos, és tök jó lehetett az Ákos, imádom :)
Én Petim is ari volt a héten.Hazaállított egy nyomtatóval, ajándékba kaptam a sulihoz :wink: Tök aranyos volt, tetszett, hogy ilyen figyelmes.
Jobbulást!!!

Ildi,
Én rács 5letem hasonló mint Szonié+ kiegészíteném: KIKA, Teszvesz, Vatera!!Több hely már sztm nincs is ahol lehet kapni :P Nézd meg mindet és ahol a jobbat, olcsóbbat kapod ott vedd :wink:

Voltunk csütörtökön a 15 hós oltáson.Egész jól viselte, csak egy picit sírt.De a dokinénitől kapott keksz láttán már csak a könnyek maradtak, száj elhallgatott :lol:
70cm, és 6540g :P a jelenlegi státusz.
manóci
 
 


Manó!
Hát akkor leszögezhetjük, hogy Petijeink angyalbögyörők :wink:
Én is nagyon imádom Ákost, meg a Bonanzát.
Nyomtatóval vigyázz, mert rá lehet kattanni, mióta nekük is van, azóta mindig nyomtathatnékom van :D

Akkor túl vagytok a szurin. Nekünk is pénteken lenne aktuális, de majd meglátom, hogy milyen állapotban lesz Marci.

Vmit tegnap még akartam írni, de elfelejtettem :roll:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:07-kor.
Vendég
 


Szona,Ja, nyomtató, ne is mond :lol: amióta megvan, igen Eszti is rákattant, és azóta majd minden nap nyomtat magának 1-2 színezőt :P Mármint nem egy egész színezőt csak 1-2 oldal valamilyen képet :lol:
Oltás, drukk!

Fronell,köszi :) Igen én is így főzök.Dettó mint te, csak a hátsó lángot használom!Sose lehet tudni, meg ugye nekem már Eszti is nagy,de én már 3 éve így főzök :P Sütőt meg mindkettő egyszer megtapasztalta kicsi korába,...............................azóta nem nyúlnak hozzá!!!
Tanulás, hát igen remélem fogom azért tudni teljesíteni az akadályokat!Bár most kicsit betojtam, mert könnyebbnek gondoltam :roll: Majd igyekszem.
Korommal nem szállnék vitába :? bár fiatal lennék??ááá nem hiszem, sztm. talán én vagyok a legidősebb........nemtom, de fiatal sajna már nem vagyok :( :oops: ez van!

Tali, nem megyünk inkább valami melegebb helyre?Már hüvi van,vagy nem? :roll: De ez csak egy felvetés.Többiek??
manóci
 
 


Sziasztok!

Fronell!
Fogas éjszaka miatt nem irígyellek (főleg, hogy a Duna a te esetedben elég veszélyes :D )
Főzés nálam annyiból egyszerűbb, hogy külön van a konyha, így ha pl. a sütő megy, akkor becsukom az ajtót és kész.
Akkor pasi téren ott vagyunk a szeren :)

Manó!
A színező nyomtatás tök jó ötlet (bár mi most igazi színezőkkel is jól el vagyunk látva, mert Szonji mostanában nem nagyon foglalkozott velük).

Marci már nem vészes, úgyhogy felőlünk bmikor mehetünk. Spec. mára és holnapra szép időt mondtak, de utánára megint taknyit.
Játszóházzal nekem csak annyi a bajom, hogy ők még sztem csak úgy tudják kihasználni, ha végig mászunk velük, de akkor mi nagyok egyáltalán nem tudunk egymással két szót sem váltani. De persze, ha a többségnek o.k., akkor mi is megyünk.

Többiek: hahóóó! Merre?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


fronell:
Hat a 20x kelek cumit dugdosni tema nalunk is volt a fogacskanal. Az erdekes csak az, hogy ha nem jon epp a foga szepen maga is megtalalja ejjel. A mult heten pl 4 ejjel egyaltalan egy mukkanasa nem volt es vegig aludt a sajat kisagyikojaban. Anyosomeknal meg volt, hogy mar direkt kivettem es magam melle tettem az 1 szemelyes agyra, hogy jobban aludjak a fel agyon vele, mert mar untam a felorankenti kelest. Ott bezzeg sosem koltott csak a karom zsibbadt el teljesen tobbszor is egy ejjel alatt. Ott en is kibuktam, de ott csak a Hernad van a kozelben. :wink:
A jovo heten a kedd ok nekunk. Meg nem voltunk jatszohazban eddig igy errol nem tudok nyilatkozni, de mar ezer eve nem talalkoztunk, igy mi barhova elmegyunk. :lol:
Hat nalunk gazsuto van, nem vilagit, csak eget. :( A tuzhelyen hatul meg csak 1 lang van. :( Szoval le kell a konyhat zarni nincs mese :roll: Mindenkeppen megprobalom beszerezni minel hamarabb azt a racsot...

Manoci:
Sulihoz drukkolok, nekem is kene, de valahogyan nem birom most elkepzelni magam a suliban, pedig nem uszom meg, jovore mindenkeppen el kell kezdenem valamit.

szoni:
Meg irtam, volna, de el vagyok tuszkolva a gep elol.... :(

baratodildi
 
 


Sziasztok!!!

Itthon vagyunk, de hulla vagyok, csak gyorsan visszaolvastam, amint aludtam valamennyit, jovok. (Bar este meg anyosomhoz megyunk a korhazba, kivettek egy cisztat a kezebol).

A 7-ei taliban benne vagyunk, nekunk mindegy hogy hova megyunk! :wink:

Fog-temaban szerintem vezetunk: 14 foga van Bercelnek!

Szoni: szia, jo hogy jobban vagytok, en is amondo vagyok, hogy ne keslekedj az uszi-nezessel!!!!!!! En mar uuuuuugy mennek! Imadok uszodaba menni!!

na megyek mert Bercel alszik, muszaj nekem is ledolnom...

zetus8
 
 


Fronell,ne haragúdj milyen bunkó vagyok, el is felejtettem részvétet kívánni a fogas éjszaka miatt :oops: :oops: :P pedig a fejembe volt, hogy írom azt is, csak........................... :? kiesett az agyamból!
De azért Dunának ne menj, elmúlik majd ez is :wink: Nálunk egyenlőre 6 fogacska van, és néha van nyügibb időszak, de ennyire komoly még nem volt mint amiket írtatok!/kopp,kopp/
Ha, cumi kiesik nekem nem kell fölkelni, mert az újját szopizza :lol: mindkét lányom :P azt meg megtalálják egyből!

Ildi,olyan furi, mert én is mindíg ezt írtam annak aki tanul, hogy milyen ügyi meg irigylem, hogy van energiája a gyerekek mellett stb.stb.Egész mostanáig én így is éreztem!De valahogy most jött egy olyanom, hogy igen most menne a tanulás, és tökre van kedvem is hozzá :) /aztán majd meglátjuk/De valahogy úgy érzem menni fog így is a gyerekek mellett :) Lehet el kell telni egy bizonyos időnek??Fene tudja.Nézd meg én is 4.-ik éve vagyok itthon, ha egyből elkezdek valamit már be is fejeztem volna.De mostanra értem rá meg, hogy szeretnék valamit.Lehet te is mire a második baba egy év körüli lesz akkor érzed.Vagy jövőre,ki tudja?!Meg én kicsit úgy is voltam vele, hogy jövőre ugye már megyek vissza dolgozni, így legalább nyerek még 1 évet, ha most megyek. :wink:

Tali,nekünk is jó a jövő hét kedd :) Viszont igaza van Szoninak a játszóházzal kapcsolatban.Javaslom, hogy mi lenne ha valakinél tartanánk????Úgy tuti jó helyen lennének a gyerekek, és mi is tudnánk beszélgetni :) /ráadásul nekem 2-re is kéne figyelnem :roll: meg van akinek még szintén/
manóci
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés:
jártatok már úgy, hogy a teszt negatív és aztán mégis terhesek vagytok? Mennyivel utána érdemes mégegyet csinálni?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szona,Nem :( De szerintem, ha negatívat mutat akkor az negatív!Ezek a tesztek 99%-osak már!!Csak abból indulok ki, hogy nekem a méhen kívüli terhességemet is akármennyit vettem mind +-nak, tehát terhesnek mutatta!!!Csak ennyire pontosak :!:
manóci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:07-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Szoni, attól függ, éppen hány napos a ciklus (ha esetleg nem megbízható), és mennyit késett a menzi. Ha menzikésés után 3-4 nappal készült a negatív teszt, akkor az valszeg télleg negatív - ahogy Manó is írta. Én rengeteget teszteltem, de a hallott rémtörténetekből (halvány csík, érvénytelen tesztelés, először negatív, utána pozitív és vicaverza) egyiket sem tapasztaltam :roll:

Hm, csak nem? :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszi csajok.

Hát rólam van szó és a konkrétumok:
31.napon vagyok (28-30 közötti szokott lenni a ciklus) és reggel 37fokos voltam. Csináltam egy nega tesztet, aminek az ellenőrző ablakán elég lassan és halványan jelent meg a csík. Emiatt kérdeztem, egyébként elhinném az eredményét.
És Fronell!
Mi reggel röhögtünk rajta Apával, sőt leszorosp...izott (régen a katonák csajait hívták így, akik teherbe ejtették magukat).
Egyébként vegyesek az érzéseim, de egyelőre ugye még semmi nem biztos, még ráérek parázni. Ha addig nincs semmi, holnap reggel megint mérem a hőmet.

(Azért örülök, hogy így beindult a topik egy kis esemény hatására :) )

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Szoni, de izgiiiii!! :)

A szakdolimat irom (elvileg), gyakorlatilag meg itt ulok a babanet elott... hehhe... Na jo, csak azert ugrottam be, hogy megnezzem mi ujsag akkor a talival...

Akkor ezek szerint a kedd jo mindenkinek???? Akkor lesz tali?? Csak azert kerdezem, mert ha megsem, akkor bejelentezek kedd delelottre csiribiri tornara, Ildi ajanlotta, es van itt Bekason is, ki akarjuk probalni. Persze ha talalkozunk, az sokkal jobb!!!!!!!! :):):):)
Ha Mano otletet kovetjuk, akar nalunk is lehet, szivesen latlak titeket, meg sutok/fozok is valami finomat. :)

na megyek tanulni

zetus8
 
 


szoni:
Drukkolok! Csomo hibas teszt van, ha lassan jelenik meg az ellenorzo csik, az mindenesetre nagyon nem megbizhato. Holnapra drukkolok!!! Nekem meg csak olyan volt, hogy tuti verbol kimutatott terhesseget ket nappal kesobb sem mutatott ki egy hibas teszt rendesen. Szoval a remeny hal meg utoljara. Jujj, de izgi!

zetus:
Mi barhova megyunk, de itt sajna most nem lehet, mert ferjecskemnek dolga van a lakas nagyobbik feleben. Ugyhogy hozzatok, vagy barkihez szivesen elmegyunk, vihetek is valami fincsit esetleg. Az Allatkertbe is. :wink: Milyen ido lesz akkor? A szakdolid hogy all?
Bercel hogy erezte magat Nemetorszagban? Az ut milyen volt?
Amugy tok ciki, mert a szurit meg nem kaptuk meg, mert jovo hetre volt idopontunk, csak en elneztem, de majd lemodositom, ha akkor tali lesz :P Ami kesik, nem mulik, a szuri raer...

balwin:
Hogy vagytok? Regen nem irtal mar magatokrol. :(

junius:
:( Hol vagy? Hogy van Rozi?

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Etus!
Szuper lenne nálatok, ha bevállalod. És ha jó idő lenne, akkor még a játszótokra is lemehetnénk.
Vagy esetleg nálunk is lehet és jó idő esetén Normafázhatunk. De mi is szívesen megyünk bhová, az érdekesebb :)

Ildi!
Hát én is csak amiatt a nehézkes tesztcsík miatt vagyok bizonytalan (meg ugye még mindig nem jött meg).

Amúgy meg köszi a drukkot, de ismeritek a szitut, hogy nem igazán van betervezve a 3. babó. És főleg most annyi mindent szeretnék csinálni...de azért persze fogjuk szeretni, ha mégis jön.
Mikor teszteljek megint? Nem akarok fölöslegesen pénzt kidobálni tesztekre, de jó lenne biztosat tudni, mert tiszta elviselhetetlen vagyok az utóbbi pár napban :x

Jó, nem fárasztalak titelet tovább, majdcsak lesz vhogy, megyek lefektetem Marcit, mert ilyenkor már aludni szokott, csak ma korizni voltunk.

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ildi!
Lszi írj egy mailt, hogy a te dokidnak mostanság mennyi a tarifája, elérhetősége? Mert az enyémé elég borsos lett (eddig sem volt kevés) és keresgélek.
Köszi előre is!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Hat en mar 1 eve nem voltam annal a dokinal... de utana erdeklodom az arainak, majd irom. Novemberben ugyis tervezek menni hozza, mar lassan be is kell jelentkezni. :roll:
Tesztet meg szerintem a keses utan 1 hettel, aztan 2 hettel csinaljal, ha addig kibirod. Ha meg megis nehez a varakozas naponta :wink: Mondjuk en ha esely lenne tuti naponta csinalnek... de hat en ilyen kis turelmetlen vagyok. Ugye meg szopizik Marci? Nem valtozott semmi nala... allitolag a terhesseg megvaltoztatja a tejcit izben es mennyisegben is. :roll: Ez lehet jelzes erteku. :roll: Persze en nem tapasztalatbol beszelek, csak igy olvastam, meg hallottam.
Meselj, mi mindent szeretnel csinalni! :) Ugy hallom jo ido lesz jovo heten! :P
Hol koriztatok??? Marci korizott????

Nalunk csak annyi tortenik, hogy Timi egyre tobbet beszel ertheto magyar nyelven. :) Ma pl. az alma az uj szo, de mar tudja az apa (ez a kedvenc szava), anya, nagymama, nagyapa, nem, Timi baba, baba, vau-vau, nyam-nyam, miau, meg meg vagy 5-6 allat hangjat.

baratodildi
 
 


Ildi!
Hogy TImi milyen kis cserfes...nagyon ügyes. Marci még csak nyög és mutogat, de azt elég érthetően. Lehet, hogy soha nem is fog beszélni :?

Én is türelmetlenke vagyok, tegnap este nem bírtam ki és megint csináltam egy tesztet, ami újfent nega lett, viszont még mindig nem jött meg és ma van a 34. nap. Végignéztem a naptáramat, az elmúlt kb. 7 hónapban a 29. nap volt a legtöbb. Ilyen kimaradásnál már kéne, hogy mutassa a teszt. Vagy az volt a baj, hogy este csináltam és hígult a hcg? Nem tudom, de mostmár inkább azon izgulok, hogy nehogy vmi komoly bajom van és azért nem jön meg.
Tej ízét nem tudom, mert amikor a második babával voltam terhes, akkor Szonji még csak 8 hónapos volt és egyáltalán nem zavartatta magát.

Korizni Szonjival járunk a Sopron úti BHG pályára és a héten Marcit is vittük magunkkal, nem volt kire hagyni, de ő nem korizott. Viszont a hokisok széthagyott ütőire nagyon bukott.

Az annyi minden, amit csinálni szeretnék: novemberben szeretnék elkezdeni egy aerobik edző okj-s képzést a TF-en és én is szeretnék korizni járni (hamár gyerekként szartak a fejemre a szüleim és nem vittek el).

Akkor keddre fixáltuk a talit?

Uszival kapcs., amit eddig nyomoztam: Mom: 1alk.: 1400+600; Aqua Panzió (Bkeszi) 1 alk.: 1700+1000; 2felnőtt+2 gyerek: 4ezer/alk.; Hóvirág Wellness (Hóvirág út) Ide még nem tudok árat mondani. Konkrétumot még nem tudok, hogy mehetünk-e csak úgy is v. muszály-e igénybe venni a babauszis tanfolyamot. Még a Mom mögötti, asszem újonan épült uszit is szeretném vhogy megérdeklődni.
Rágogassátok addig is a dolgot, aztán kedden egyeztessünk, addigra megtudok többet is.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Az esti teszt nem jelent semmit... Reggel kell tesztelni elso vizeletbol!!! Bajod biztos nincsen, max kicsit kesik a menzid. Nekem millioszor volt mar ilyen. Szoval nyugi. :lol:
Az uszit majd megbeszeljuk. Ok a kedd, de kinel a vegen es mikor???
Nyilatkozzatok erintettek!
Mi olyan 1 ora fele indulnank a legszivesebben itthonrol, mert akkor a delutani alvast a kocsiban letudjuk. :roll: Vagy delelottre gondoltatok? Marmint az alvas elott?

baratodildi
 
 


Ildi!
Nekem a du. Szonji ovija miatt nem annyira jó, ill. attól függ, hogy meddig tart a tali, nekünk kb. fél 4körül el kell indulnunk.
Bár nagy a csönd a témával kapcs.

Du. megjött (35 napra!)
Azért sajnálom, egy kiscsajnak nagyon tudtam volna örülni (de egy kispasinak is). De most ez van, úgyis inkább ősszel szülnék.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Szoni: hat sajnalom, hogy vegul nem lett kisteso, de vegulis ha azt nezed, akkor jo volt arra ez a par nap, hogy megtudd a valodi erzeseidet egy esetleges ujabb gyerkoccel kapcsolatban: te akarooooooooood/akarnad!! :)

Meg mindig azt mondom, hogy legyen nalunk a buli, ha az jo nektek, a nagy csendbol itelve lehet hogy csak 3an leszunk?????

Fronell, Mano, tobbiek??????

Bercel kb. fel 12-tol alszik legalabb 2 orat, de igazabol neki tokmindegy mikor alszik, az se veszes, ha egyaltalan nem alszik, akkor alszik keso delutan... Szoval a mi alvas-szempontunkbol vegulis mindegy, ma pl. delelott 10kor aludt el... igy vele nem erdemes szamolni alvasugyileg... :)

zetus8
 
 


Etus!
Akkor az én szavazatom:
nálatok és mi kb. 10körülre tudnánk oda érni.
Marci alvása is kiszámíthatatlan, bmikorra mennénk ő úgyis az autóban aludna csak.
Max., ha Dödi nagyon bealudna délben, akkor eljövünk.
Mit vigyünk? Kaja, pia?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:08-kor.
Vendég
 


na alakul a dolog, helyes helyes! :)

Akkor ezennel kijelentem, hogy 2008 oktober 7-en KEDDEN delelott 10-tol babatali nalunk!! :):):):)

Innivalot hozhattok, kajat csinalok!

pussz

zetus8
 
 


Szuper :)
Mi megyünk innivalóstul.
Köszi Etus!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok, de jóóó, megyünk mi is :wink: :)
Csak nekem küldd el légyszi privibe, a pontos címet, ill. hogy hogyan találok oda.
Vagyis Békásra tudom, csak ott pontosan merre, hol :) köszi
Inni viszünk akkor mi is, meg enni a csemetéknek :P
manóci
 
 


Nem akarok variálni, de olyan szép idő van. Nem próbálunk mégiscsak egy zoo-t nyomni?
Most jöttünk vissza Marcival a szuriról és majd elájulok a melegtől, állítólag egész héten ilyen idő lesz, anyósom még a meteorológia szolgálatot is felhívta (mert péntekre földet rendelt a kertbe), aki az anyja életére esküdött, hogy jó idő lesz.
Hmm?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:08-kor.
Vendég
 


igen, Zetus keszul, ugyhogy Szoni most mar ne varialj!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

De en is benne vagyok, hogy jovo heten elmenjunk Allatkertezni...

Emese, ne aggodj, majd legyezgetlek vmivel ha mar az esetleges meleg miatt epp meghalni keszulnel... :)

zetus8
 
 


Na, most ne má csak miattunk???Menjetek állatkertezni nyugodtan, ha akartok.Nem sértődünk meg :wink: Vagy menjünk fel a Normafához sétálni, játszózni, piknikezni!Na???? :wink: :P Még gondolom mindenki benéz indulásig?Vagyis reggel
manóci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:08-kor.
Vendég
 


Sejtettem, hogy ilyen negák lesztek :oops:
Akkor az állatkertet majd mi is megoldjuk családilag, csak kár, hogy már 2 hónapja egyfolytában azért beszélem le anyósékat, mert arra vártam, hogy Bnetes állatkertezés legyen.
Na megyek, készülődök, aztán indulunk.
Hallod Etus :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
En ++++++++++++++++++ vagyok az Allatkerttel, de holnap :roll: Ma megyunk Etushoz....
Keszulok is.... :D :D :D :D

baratodildi
 
 


Én vagyok az első :)
Remélem mindenki hazaért épségben (Ildiéket már tudom, hogy igen).

Etus!
Köszi a talit, szegény, jó nagy csatateret hagytunk magunk után :oops:
Kérünk majd képeket (mailre is jó sokat).

Marci persze jól bealudt az autóban, nem kellett neki sok, jól ki volt nyiffanva. DE! ahogy megálltunk itthon, kipattantak a szemei.

Manó!
Olyan jó, hogy végre el tudtatok jönni ti is. És Hanni milyen egy tünemény (persze Eszti is édes, de az ő méretét már megszoktam Szonjinál).
És a piroslámpás kérdésedre a válasz: igen, másfelé kanyarodtam a Szentendreiről, mert úgy tűnt, hogy a Flóri felé dugesz van.

Fronell!
Csak, hogy ki ne maradj :) Köszi a kabátot, nagyon örülök neki.

Na sziasztok, holnap!

Dödipasimat csókolom!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Én a második :P
Mi is nagyon örülünk, hogy megismerhettünk személyesen is titeket, és persze a babákat :)

Etus,köszi a helyszínbiztosítást :wink: kupiért, bocsi 8)
Eszti ilyet szólt mikor hazaértünk: "csak azért mondtam, hogy el akarok már jönni, mert ott nem volt minimax" :roll: :lol: :lol: De olyan édes volt, hogy teljesen magától mondta.Nem is beszéltünk erről hazafele.Főleg mert mindkettő bealudt nálunk is :wink:

Szoni,igen, gondoltam azért kanyarodunk el, láttam én is. :wink:

Akkor mindenki jól hazaért, az a lényeg!Vagyis reméljük, Almáék is :wink:

Nektek jó állatkertezést holnapra! :)
manóci
 
 


Sziasztok!!

Jo volt a buli, Bercel ugy fel volt dobodva, hogy miutan felkelt (aludt 2 orat) porgott egesz delutan-este, alig lehetett leloni, teljesen fel volt dobodva, amikor feltoltottuk a kepeket a gepre, akkor is mutogatta a babakat, es Alma nevet mondta - habar teny, hogy az almat eddig is tudta mondani :)

Olyan edesek voltak a gyerkocok! Es milyen jol eljatszogattak!

Mano: Eszti kis cuki, hogy megmagyarazta miert akart hazamenni :) Egyebkent tok ugyes volt o is, en azt gondoltam, hogy nagyon unatkozni fog ennyi torpe mellett, de jol feltalalta magat!! :)

Orulunk hogy itt voltatok, tok gyorsan osszepakoltam este, ugyhogy emiatt ne aggodjatok. :)

Oliver este raugrott a Csaszari Csemegere (kosz Emese :)), apukaja anno 10-15 eve ilyeneket forgalmazott mint viszontelado, nosztalgiazott es befalta az egeszet...:)

Akartam feltolteni kepeket, mert tok jok lettek, de mar alig latok, majd holnap... igerem... az allatkertiekkel egyutt... :):):):)

Ildi: Bercel az egyik uj zoknijaban alszik most, egy fekete zokni amin dino van, teljesen oda volt erte, mutogatta hogy:"nini-nini (ertsd: dino) :)

Na megyek aludni...

Fronell, Oliver mar alszik, es most jutott eszembe, hogy nem kerdeztem meg ezt az autosules-izet hogy kel bekotni... remelem reggel nem felejtem el...

zetus8
 
 


Skat:
Ha olvasol.... Holnap 10.30 kor talizunk az Allatkert elott. Hatha van idod eljonni...

junius, balwin:
Persze nektel is szol, csak gondolom olyan messzirol nehezebb. :(

Sajnaltam nagyon, hogy Ti nem jottetek, mert szerintem a babaink is legalabb annyira jol ereztek magunkat, mint mi. :)

zetus:
Koszi szepen, elmeny hozzad vendegsegbe menni, olyan jokat ettem. :oops:

szoni:
Itt is koszi a jo navigalast, persze fogalmam sem volt merre jarunk a legtobbszor, haza meg nem talaltam volna az tuti, de a lekanyarodas utan mar siman mentem es dugesz sem volt. En meg aztan 30 percet ultem a kocsiban, mert Timi aludt, abszolut nem nyitotta ki a szemet. Kepes lett vola meg 30 perc utan is visszaaludni, de akkor mar nem engedtem neki... O mar amikor kikanyarodtunk Etus utcajabol aludt. :P Nagyon almos volt.

fronell:
Nagyon varom a dieta reszleteit. 40 nap nekem pont jol jonne most. :P Minel elobb kuldjed legyszi!

mano:
Veletek meg olyan klassz volt talalkozni. Tok jo, hogy ilyen kozel laktok hozzank. Miutan ezt mar tudjuk, talan surubben ossze tudunk hozni majd talikat.
Eszti latszolag jol erezte magat, teljesen be tudott szerintem illeszkedni a babucijainkhoz. Kar, hogy holnap nem jottok el. :(

Na megyek aludni, holnap koran kelunk a korai torna miatt. Igyekszem idoben ott leni, remelem ezuttal nem rahadok be a dugoba es parkolni is fogok tudni... :roll:

baratodildi
 
 


Na akkor itt van par kep a tegnap "gyerek-bulirol"! :) Kép Alma Kép Kép Kép Kép Alma tancol Kép Bercel puszit ad Almanak:)
Kép Bercel Emesevel Kép Bercel rajzol

zetus8
 
 


Kép Eszti es Hanna Kép Etus es Hanna Kép Hanna Kép Kép Hanna es Timi Kép Kép Kozoskep minusz Etus :)

zetus8
 
 


Kép Lanyok Kép Marci Kép Kép Marci feltekeny hogy Bercel az anyja olebe ult :) Kép Timi Kép Kép Timi-csak kenyelmesen:) Kép no comment :)

zetus8
 
 


Etus!
Képek édesek, várjuk ám az állatkertet is (vagy ne legyek hajcsár és örüljek annak ami van?)

Mindenki!
Ugye rágogatjátok a keddi tali gondolatát? Nálunk, Normafa, rétes, miegymás?

Nem kerestük meg tegnap a tigrist, pedig Szonjinak az a kedvence :cry:
Úgy bealudt hazafelé a kocsiban Szonji, kezében a frissen szerzett delfines lufival...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Igenis Emese, igyekszem, igyekszem a kepekkel... :):):):):)

A tigris nekem is eszembe jutott hogy kimaradt, meg be se ultunk az autoba amikor mondtam Veranak, hogy szegeny gyerekemnek jol beigertem a tigrist, aztan meg se neztuk... Meg szerencse, hogy egyenlore elvan azzal a tigrissel ami a fel literes flakonjan van, vagy barmelyik kepeskonyvben :):) Mjad legkozelebb bepotoljuk! Az ormanyos izeert is ugyis 3szor kellett mennetek... :):)

zetus8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: