Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok!

Bocs, hogy csak most jövök, de este én is álomkorban szenvedtem. Pedig mondtam a férjemnek, hogy miután elaltattam a Rezi, akkor jövök netezni, ne kapcsolja ki a gépet. Hát így jártam.

Koda!
Nem semmi, amit megtesztek értem. Gondolom a párod, már hogy utálhat, hogy a felsőmet kell próbálgatnia. Most is azt varrod, ezért nem írtál még?

Titi!
Szerintem akkor jó lenne lefixálni pontosan hánykor, és hol találkozzunk.
Vérezgetés remélem már nincs, és megnyugodtál. Az uton meg nagyon vigyázz magatokra.

Juci, Momo!
Merrre vagytok? Sikerült találkoznotok?

Bufo!
Biztos tetszik a kisfiadnak is az ovi, ha úgy otthagyott. Én se tudom, hogy akkor most beirassam-e a Rezedát májusban, mert csak jövő májusban lesz 3 éves. Nyáron meg úgyse vihetem az oviba. Állítólag csak 25 főt vesznek fel, és mikor én szültem, akkor nagyon nagy volt a "szaporulat" (azt hiszem 50 gyerek született)
Szerintem jövőhéten én is elugrom az oviba.

Sziszi!
Mi volt? Sikerült elmondanod a nagy hírt.

Tücsi!
Iszonyú ami a tesodékkal történt. Sírva olvastam, mert belegondoltam ha velünk ez lenne, akkor én talán megőrülnék. Tudod, hogy a Rezinek az első neve Hanna.
Remélem a sok fájdalom után, a kis Nádja sok vidámságot ad át nekik, és feledtetni tudja a történteket.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Na, lányok, lassan búcsúzom, mert fél 4-kor indulunk. Aranyosak vagytok, igyekszem vigyázni magunkra.

Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Oné, szerintem ráérünk még pontosítani, de részemről koradélutánt javaslok, ebéd után, amikor már mindenki készen van a főzéssel, kis takarítással, és ilyesmikkel.

Mondjuk javaslok 15.00 órát. Ki mit szól hozzá? Zseppy? Neked hogy alakul a napirended? Hogy tudod megoldani, hogy gyere?

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Lányok,
megoldjuk hogy menjünk. nem vagyok én szívbajos, de addigra ha így haladunk elapad a tejcsi. Nekünk mindegy hánykor van. mi azért olyan 7 körül már biztosan eljövünk. Az alatt meg szerintem csak egy etetés lesz.

Bufo,
Már próbáltam, akkor sem. Most arra gyanakszom lehet változott az íze, mert csak megkóstolja és elengedi. Aztán ha újra kinálom szegény megint megkóstolja és megint elengedi. Viszont éjszakaKépKép Azt olvastam akkor más milyen a tejcsi. Na mindegy, már az is haladás, hogy 1,5 hónapja küzdünk és még mindig azért vanKépKép

Tücsi,
Én is megnéztem a honlapot. Nagyon szép. Én még TV-ből emlékszem a történetre és már akkor felháborítónak tartottam. De őszintén, első babánál az ember teljesen máshogy csinál mindent. És ez tényleg tapasztalat.


Titi,
Én is javaslom a több kicsit. Még így is ki fogsz fáradni... Én karácsonykor próbáltam a több kicsit és, ami az érdekes volt, másnap este görcsöltem be annyira, hogy mentünk be a kórházba... Szóval csak óvatosan.

Juci, Momo
mi volt?

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Itt vagyok.

Csne,

Igen,gyonyorkodom a fakban,viragokban,csodaszepek.Hetvegen tervezem hogy veszek egy rakas petuniat,meg ilyesmit,a ladakat ,tartokat mar megvettem.Ma mar fuszernovenyeket is vasaroltam.Anyukam csak nevet,de en koktelparadicsomot es teposalatat is akarok ultetni.


Igen,talalkoztunk Kicsijucival es tok jo volt mert olyan volt mintha regota ismertuk volna egymast,legalabbis en igy ereztem.Fagyiztunk egy jot.Kép

A genetikai ultrahang tok jo volt(tudom most mar vanna k ekezeteim,csak en angolul tudok gepelni es ha megkeresem oket akkor lelassulok,bocs),tenyleg olyan volt mint a moziban.Eloszor aludt,aztan felebredt,mocorgott egy kicsit majd hatat forditott nekunk es aludt tovabb.A nyakiredo 1.6 volt.A vervetel is megvolt,majd harom het mulva kell menni megint ugy mint Jucinak.Azert izgulok.

Na,megyek a teve ele dinnyet enni.Azert ez meg nem az igazi.
Amugy remelem hogy mindenki jol van ,meg mindig nem sikerult teljesen visszaolvasnom..annyi mindent kell itt csinalni,de azert elvezem.

Szep estet nektek'Kép
momo35
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?
Szerencsére a párom elintézte, és mostmár a lakás bármelyik részéről tudok internetezni.
Képzeljétek ma kellett visszamennem a kinezológushoz, és nagyon érdekes volt, mert a szervezetem elutasította a kezelést. Azt mondta a nő, hogy nem csinálhatjuk, mert az a babának ártana.
Szerintem, most hogymár sikerült a baba, nincs is szükségem a vizsgálatra, mert megnyugodtam.
Még azt is mondta, hogy látja az arcomon, hogy kismama vagyok.

Momo!
Örülök, hogy minden rendben van Zümikével.Meg irigykedek is a találkozó miatt.

Tényleg Juci!
Már nagyon rég írtál?

Titi!
Nekem jó a 15 óra.
Akartam kérdezni, hogy mindenki hozza a párját, vagy nélkülük megyünk.

Koda!
Nem kell úgy sietni a felsőmmel. Inkább gyere egy kicsit közénk.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


SziasztokKép

GyöngyiKép
Írok neked mindjárt mélt. Kész van a felsőd.

MomoKép
Örülök, hogy újra itt vagy és hogy a vizsgálaton minden oké voltKép


ZsuzsaKép
Szuper, hogy meg van az ovi! Mi is nemsokára fogunk beiratkozni. Azt hiszem május 2-5 között lehet. Szerencsére Marci néhány barátjával egy csoportba fog járni, így nem lesz egyedül.

Sajna nekem ebben a hónapban sem emelkedik a hőm, tök egyenes a göbe......Úgyhogy azt hiszem megint vissza kell mennem a dokihoz.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt!

Koda
Nagyon ügyes vagy, hogy már kész is van a felső.Kép
Nekünk is csak a jövő héten lehet beiratkozni. Remélem be is jutunk, mert Dávid szeptembertől még nem járhat ugyanis csak januárban lesz 3 éves. vagy várni kell még egy évet amit nem szeretnék.
Sajnálom a hődet.Kép

Oné
Szuper hogy már nincs szükség a kezelésre.Kép

Titi
A 15 óra nekem is jó. Reméljük az idő is jó lesz hozzánk.
Én is akartam kérdezni, hogy a talira egyedül jön mindenki, vagy családdal?

Délelőtt nem vagyunk, megyünk tücsökzenére. Addig még gyorsan főznöm is kell valami ebédet.
Jövő héten nem leszünk, mert kettesben elutazunk egy hétre. Dávidra a nagyik felváltva vigyáznak.

Mindenkinek szép napot!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bufo!
Hová utaztok? De jó nektek. Biztos jót tesz nektek egy kis kikapcsolódás.
Te akkor hozod a párod?

Koda!
Küldtem mélt!Ja, és komolyan gondoltam, hogy nálunk aludhatok.Én nagyon örülnék neki. Külön fürdőszoba is van az emeleten. Nem is zavarnánk egymást.

Majd még jövök.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


SziasztokKép

GyöngyiKép
De aranyos vagy! Nagyon köszönjük a felajánlást! Annyira nagyon jó lenne, de pénztárcánk most szűkoös egy kicsit. De azt mondta Gábor, hogy megbeszéljük feltétlenül. Én nagyon szeretnémKépKép Akkor legalább mindeféle méretedet felvennémKép És akkor biztosan jó felsőt varrnék neked.
És akkor mi tuti családdal mennénk, férjestől, MarcistólKép

ZsuzsaKép
Jaj de jó nektek! Merre utaztok?
Ovival kapcsolatban: ha körzetileg is oda tartoztok, akkor kötelező, hogy felvegyenek benneteket. Miskolcon legalább is így működik!

Képzeéjétek! A hőmérőmet is sikerült reggel eltörnöm. Le akartam rázni és kiesett a kezemből, bele a csapba....Mindegy is, mert megint nem emelkedett a hőm......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, Gyöngyi
Én úgy gondoltam egyedül megyek. Kicsit önző akarok lenni, nekem is jár egy kis kikapcsolódás.
Újra Egyiptomba utazunk. Ez egy meglepi út az anyósom ötlete alapján. A férjemmel már mindent befizettek. Sajnos utánna derült ki, robbantás volt. Bár mi nem oda megyünk, de nem tudom vissza kellene e mondani.
Koda
Azért ne add fel a hőmérőzést, és ne bosszankodj miatta. Vegyél egy újat. Hátha azzal szerencsésebb leszel.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Felrobbanok. Írtam, és eltűnt.
Nem akarom újra begépelni, mert hosszú volt.

Címszavakban:

Tali: Zsoltivan mennék, férj nélkül.
Koda: ne sajnáld a hőmérőt, drukk az újhoz
Bufo: Hol van az ovitok? Nézted a Kispatak mellettit? Én Zsoltinak azt néztem ki, ha odaköltöznénk....

Más:
UH: máj. 8. 3/4 4
Genetika: vagy máj. 9. vagy máj.11.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok!

Megjöttem. Nagyon szuper volt az este, tele programokkal, finom vacsival, !alkoholmentes! koktéllal, és azért egy kicsi borocskát is ittam, persze csak módjával! Szóval minden rendben van, a hasam már kezdem érezni is, hogy nő. Mindjárt hozok újabb fotót.

Bufo, de jó, biztos szuper lesz az utazás, jót fog tenni nektek, és utána egy darabig úgysem fogtok megint sehová utazni!

Koda, nem mondod, hogy megint vissza akarsz menni a dokihoz?! A hőmérőt meg lehet, hogy a sors akarta így, szerintem próbálj meg egy ciklust anélkül, célzottan a hó közepére összpontosítani, de csak akkor együtt lenni, amikor tényleg jól esik.

Mesi, az UH-d mindjárt itt van! Úgy drukkolok értetek! Reméljük a legjobbakat!

Lányok, én tutira csak egyedül megyek, a párom biztos nem érezné túl jól magát, hisz mi csak a babákról beszélünk folyamatosan, szóval én egyedül megyek. Szerintem mindenki döntse el, akarja-e hozni a párját. Én teljesen őszintén bevallom, szerintem jobb lenne, ha mindenki egyedül, illetve gyerkőccel jönne. Egyelőre mi ismerjük meg egymást. De ez csak az én véleményem!

KépKép
titi_27
 
 


TitiKép
Szuper estéd lehetett, örülök, hogy ilyen jól sikerült! Te aztán bírod az iramot, nem vagy egy panaszkodós kismamaKép
A dokihoz meg vissza kell mennem, így beszéltük meg. Ezt a hónapot adtuk annak, hogy hátha magától rendeződnek a dolgok. De nem, így meg kell támogatni gyógyszeresen a peteérést. Igaz a cisztát meg kéne nézetni, de én már nem bírom ezt a sok vizsgálatot. Bízok benne, hogy elmúlt! 2-án az endokrinológiára is vissza kell mennem a pajzsmirigy ciszta miatt. Úgyhogy gondolod, mennyire örülök a sok dokihoz járásnak....
Nekem muszály lenne vinni a férjemet, mert nélküle elég érdekes lenne felmennem Miskolcról PestreKép De ő nagyon benne van az ilyen dolgokban, őt nem zavarná a sok babás téma. SőtKép

MesiKép
Én sem sajnálom a hőmérőmet, úgyis mindig vacak hőket mértem veleKép
Nagyon drukkolok az uh miatt, meg hogy biztatót mondjanak a genetikán. De annyira akartad ezt a babát, hogy nem lehet baja!


ZsuzsaKép
nagyon vigyázzatok magatokra, inkább kerüljétek el a nagyon forgalmas helyeket. De ahogy mondod, másfele ment úgy is.
Ha visszamondjátok, akkor megkapjátok a pénz nagyrészét?? Mert akkor máshova el lehetne esetleg menni.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, Titi
Ki sem akarunk mozdulni a szállodából. Ez most csak a pihenésről és arról szól, hogy kettesben legyünk.
A robbantások pedig 800km odébb voltak. Így remélem nem kell aggódnunk.
Nem szívesen mondanánk vissza, mert már nincs egy hét sem az indulásig és a fele pénz elúszna. A férjem most kapott szabit és nem biztos, később el tud jönni. Meg nagyobb pocakkal már én sem szívesen mennék.

Juci
Igazad van. Csak finoman, és annyit amennyi még belefér. Nem hizsem, hogy ez rontaná az előadás sikerét.
Élvezd ki a pároddal töltött időt, úgyis sokat vagytok távol egymástól.Kép

Mesi
De néztem. Az ezüstfenyő ovira gondolsz. Egy baj van vele a vezetőnő kijelentette, hogy akkora a túljelentkezés, hogy nem fogunk beférni.Sajnos nem vagyunk körzetesek, év közben mennénk és mivel én otthon leszek a kicsivel nem vagyunk rászorulva.Kép
Amúgy a nő szimpi volt, és értékelem az őszinteségét, de ez van.
A mi ovink is azon a részen van kb. 300m odébb a Pajkos utcában.
Szorítok a vizsgálatok miatt.Kép Bár én akkor már nem leszek így csak később tudom meg mi az eredmény.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Megkérdeztem a férjemet a találkozóról, és azt mondta semmi akadálya.Úgyhogy úgy néz ki, mi is megyünk.Én nem akarnám kihagyni a férjemet, úgyis annyit meséltem már rólatok, őt is érdekli hogy kik vagytok.Azt meg nem hiszem, hogy ne érdekelné a babás téma, hiszen ő is ugyanúgy próbál tájékozódni mint én.Mégiscsak az apjaKép
Egyébként azon a hétvégén lesz a M-szigeten a Nők Lapja Családi hétvége is.Aki gyerekkel jön, az egész nap találhat elfoglaltságot.

rimar
rimar
 
 


Koda, hogy nem panaszkodom?! Tudod, néha legszívesebben elbőgném magam, hisz olyan szinten vagyok fáradt! De lesz ez még rosszabb is!
Egyelőre azért vagyok elkeseredve, mert nem győzöm a házimunkát, munkát egyszerre. Minden este főzés, mosás, vasalás, sosem marad abba. A vasalnivalók mindig csak tornyosulnak, felmosva, takarítva már igazán 2 hete nincsen, mert este 2 óra alatt megfőzök, és kicsit összepakolok, aztán vacsora, mosogatás, és egyszerűen kidőlök. Nem emlékszem már, mikor látott a csap egy kis fertőtlenítőt. Kép Szóval, igazán ki vagyok, csak utálok panaszkodni! Igyekszem megoldani mindent, és örülni az apróságoknak. Hát, ennyit nagyjából a nem panaszkodásról! Kép

Rimar, én csak azért írtam, hogy részemről nincs férj, mert ismerem. És igaza van, én jobban ki tudok nyílni, ha tudom, hogy ő nem kínlódik. Õ is könnyen barátkozik, és akárkivel el tud bármiről beszélgetni, de még mi csajok sem találkoztunk személyesen, úgyhogy most én teljesen átadom magam ennek. Aztán legközelebb ha lesz tali, lehet, hogy én is elviszem. Természetesen, én tiszteletben tartom, ha hozzátok magatokkal a párotokot. És hátha még tényleg élvezni is fogják!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, én mára lassan végzek, úgyhogy indulunk haza. Holnap még jövök, aztán 1 hétig nem. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem volt időm előbb jönni, de azért visszaolvastam mi történt.
Velem nem történt semmi.
Az esküvőről:
Nagyon szép időnk volt és nem volt semmi probléma. A mensim is hála az égnek csak kedden jött meg, így azzal sem kellett kínlódnom.
Minden úgy sikerült, ahogy vártam, egy kicsit a fiam zwieder volt a fényképezkedésen, de egy délutáni alvással ez is megoldódott. A gyerekek is nagyon csinosak voltak, ha sikerül rakok fel képet, ahogy megígértem.
A hivatalban a ceremónia után, az aulában vártak ránk a táncosok és csak nekünk táncoltak, még szöveget is mondtak sőt meg is táncoltattak, olyan szép volt még el is sírtam magam. Olyan boldog voltam... Vagyok.....
Most másról: Ma keztem el a Clostit. Lányok, aki szedett már ilyet, mondjatok már valamit róla, nektek is fájt tőle a hasatok?
Na mára ennyit. Mindenkit üdvözlök.
Most nem néztem vissza kinek mit tudnék írni,egyedül Titinek: Nagyon vigyázz magatokra!!!!
Virágot viszont régen láttam már itt: Hol vagy????
Mesi remélem nálad se lesz gond, és utánad én is beállhatok majd a sorba. És majd gyerekáldásban én leszek a következő és velem párhuzamosan a többiek... Kép
Na további szép estét mindenkinek.
Ha tudom felrakom a képeket!!
Puszi mindenkinek:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Akkor megpobálok feltenni képet.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Ez a kis család egy része!
A fiam, én, és a fogadott lányom!Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


A két gyerköc a házi kis halas tavunknál!Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


És én!
Remélem most már teljesítettem az ígéretemet!!!
Jó éjt mindenkinek!
AnitaKép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


AnitaKép

Jaj nagyon nagyon szép vagy! És a gyerekek is aranyosakKép! A csokrod is nagyon tetszikKépKép gartulálok mégegyszer!
És igen, a clostit szedők szoktak hasfájásra panaszkodni. Meg hányingerre is. Ezek szerint dolgozik a gyógyszer.Kép Mennyit szedsz? 2x1-et?

ÁgiKép
Írtam neked az otthonira!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nagyon szuperek a képek. Látszik a boldogság a képeken, és a kertetek is gyönyörű. A gyerekek tényleg nagyon helyesek. Te pedig nagyon csinos vagy. Végre már hogy te is tettél fel képeket.
Bár nem közeli a kép, de szerintem a csokrod is szupi lett. Nekem is hasonló volt.
Sajnos én nem szedtem a Clostyt, így nem tudok segíteni, de drukkolok, és a jövő hónap a tietek.
Virág Már tényleg régen írt. Én se tudom mi lehet vele.

Ja, képzeljétek kész lett a Rezinek a játszóháza a kertben. Igaz még le kell kezelni, de majd hétvégén teszek fel képet.
Sikerült a fodrász is megjárnom, de lehet kár volt, mert tényleg rövid sportos lett(kb. mint Máté Krisztájé).De hamar megnő, nem igaz?

Bufo, Titi!
Jó kikapcsolódást a kirándulás során. Érezzétek jól magatokat.

Koda!
Én nagyon örülnék, ha eljönnétek május 20.-án. Marci hozhatná az uszógumiját, mert tudna fürödni a medencében.
Ja, lányok. Olyan édes képet küldött nekem Koda Marciról emailban.Uszógumiban mesztelenül, haláli.

Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nagyon gratulálok! Gyönyörűek a képek!

Titi! Bufo! Jó utat, jó pihizést!

Oné!
Nem is mondtad Rezi játszóházát (vagy csak én siklottam el felette?). Képeket tényleg kérünk, biztosan nagyon jó lett!

Virág! Merre jársz?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok csajok!rossz pénz nem vész elKépKépKép
itt vagyok folyamatosan olvaslak titeket csak pl tegnap nem igen tudtam hozzászolni,mert sajnos én talira nem tudok menniKép igy nem is tudtam mit irjak!Amugy meg tegnap nem irtam csak de nagyon aranyosak vagytok hogy egynapot nem jövök és egyböl hiányoltokKépköszi csajok

anitaaaa!Képnagyon csinos vagy és a kisfiad mekora nagylegényKépamugy pont ilyennek képzeltelek el csak nem ilyen mennyasszonyiruhábaKépde nagyon szép vagyKépmégegyszer sok sok boldogságot kivánok nektek és egy gyönyörü kis angyalkátKép

Bufo ez szuper hogy kettesbe mentek!jo pihenést és "békekötést" kivánok!

Oné!bizony nagyon hamar megnö!nekem a fodrász szeptembe utolso napján vágta le rövidebre mint máté krisztájé és most meg már összetudom fogni!igaz én a rövid hajat jobban szeretemKép

Tücsi!veled mi ujság?hogy vagy kismami?huh ne tud meg mennyire örülök a kisbabádnak!látod látod nem vagy te meddö ilyen hülyeséget irniKép

koda!uj hömérö uj esély uj szerencse uj babaKép

kicsijuci csak annyit játsz amennyit a szervezeted bir!ne a názökkel foglalkozz ha nem tetszik nekik hogy egy kicsit lazitasz ne nézzék!mondjuk én kételkedem hogy kibirja egy szinésznö hogy lazábban játszonKép

titi!a munka megvár otthon!nem kell mindennap cakkra vágni a lakást!a vasalást rakd át másnapra vagy épp amit már nem birsz megcsinálni és igenis pihenj!ne aggodj nem fog elszaladni elöledKépmost te és a baba vagytok a lényegek nem a munka!ugyhogy ha már fáradtnak érzed magad hagyd abba nem baj ha egy tányért másnap mosol el vagy egy ruhát másnap vasalsz ki!pihenj pihenj pihenj!

sziszike merre vagy?mit szolt aférjed?biztos örült nem?remlem minden oké!

csajok volt egy csajszi ha jol emléxem réka ö már nem ir nekünk?

zsepy cupi rimar ági!veletek mi ujság?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy gyors bekukk, aztán szaladok, mert kicsit zsufi a nap. Még Eur-t kell váltanom, meg vásárlás, este tali egy ismerőssel, és holnap reggel indulás.

Ígérem, vigyázok magunkra, nagyon aranyosak vagytok! Majd kint megpróbálok beülni egy net kávézóba pár percre, de azért nem ígérem!

Ma kicsit jobban vagyok, tegnap még otthon dolgozgattam - a szokásost -, mégis valahogy jól sikerült beosztanom az időt, időben le is tudtam feküdni, de úgy elaludtam... látszik, hogy fáradt vagyok.

Anita, gyönyörűek voltatok, gratulálok még egyszer! Bízzunk a mielőbbi hatalmas nászajándékban! Kép Mármint a picurka kopogtatásában a házatok ablakán!

Hál' Istennek én sem szedtem Closty-t, de látod, a lányok is azt mondják, hogy lehet tőle hasfájás, meg ilyesmi. Biztosan már kezd hatni! De jó volna! Drukkolok nagyon!

Virág, tudom, hogy nem tudsz jönni, sajnos nagyon messze vagy tőlünk. De ígérem, viszek fényképezőgépet, és legalább majd képeket küldök! Amikor pedig legközelebb itthon jársz, csinálunk egy következőt.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Köszi, nagyon aranyosak vagytok. Ha lesz közelebbi kép rólam, azt is felteszem. A műtermiek csak 10.-e körül lesznek készen.

Lányok, nekem tényleg nagyon fáj a hasam ettől a Clostiltól. Kép De tűröm, talán meg lesz a gyümölcse.Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita,
Először is, gyönyörű voltálKépKépKépKép
Másodszor. Elvileg a closti ugyi azért kell, hogy legyen peteérés. Én bizony mindig megéreztem, hogy mikor volt. Ilyenkor rendszeresen először görcsölt, utána nyilalásokat éreztem. Szóval biztos lesz eredménye a dolognak.KépKépKép

Virág,
azért mert talira nem tudzs jönni írjál csak!!!!!!!!!

Titi, Bufo
Vigyázzatok magatokra és érezzétek jól is magatokat...

Juci,
Mindent csak módjával. Nem vagy Te rossz színésznő, most nem ez a fontos, hanem Te és a Babó. Szóval csak annyira érezd jól a színpadon magad, amennyire tudod.

Lányok,
Én nem bizots, hogy férj-urammal megyek. Õ olyan kis begubózódó. Nem érezné jól magát és csak engem nyesztetne, hogy mikor megyünk már haza. De majd meglátjuk. Mert szeriintem a pasik is meg tudnák beszélni tapasztalataikat. Viszont gyerkőcöket biztos viszemKépKépKép

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantottam, mert vár a sok házimunka, de Délután jövök. Addig írjatok sokat.
Nálunk zuhog az eső,de legalább nem kell locsolni.
Ja, és képzeljétek egyre kevesebbet van hányingerem, és a kaják ízével sincs már gond. Már kezdem azt hinni, hogy a baba biztos nincs már. Bár gondolom akkor véreznék, nem igaz?
Mindegy már csak egy hét, és kiderül.

Akkor csajok délután jövök.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Ma elmentünk zárt elejű szandit venni. Hát ne tudjátok meg,sehol nincs. Ha van akkor olyan méret nem volt ami Dávidra jó. De végül csillagászati áron kaptunk siestát.
Mivel jövő hét szerdán utazunk úgy gondoltam nekem szükségem van kismama fürdőrucira. Hát nem jártam sikerrel, még az "s" méret is nagy. Tehát nem vettem. Így marad a kétrészes fürdőrucim kendővel.

Anita
Nagyon nagyon szépek voltatok mindanyian.Kép
Még egyszer sok boldogságot és minnél hamarabb egy pocaklakót.
A gyógyszer pedig biztos dolgoztatja a petefészket ezért fáj. Én is mindig éreztem kis fájdalmas feszülést a ciklus felében. Ne aggódj!

Zseppy
Én is egyedül megyek. Majd még meglátom viszem e Dávidot vagy itthon hagyom. Az a baj utánna állandóan futkosni kell, mert ha észrevesz valamit akkor mehetnékje van. Így meg nem sokat tudok dumcsizni.

Titi
Vigyázz magadra és jó utat!

Virág
Attól, hogy nem tusz jönni azért még írjál. Nem lesz mindenki ott. Ha hazajössz akkor is szervezünk egy talit. Képeket meg csinálunk és elküldjük.

Oné
Ne izgulj nincs semmi gond. Örülj neki hogy már jobb a közérzeted és enni is tudsz. Ha baj lenne azt éreznéd.Kép

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Kitakarítottam a lakást, és jöttem, hogy olvaslak titeket, erre nem is írtattok. Ja bocsi, most látom, hogy Bufo igen. Köszi Bufo, mostmár kezdek kicsit megnyugodni, és remélem a babó is jol van.
Merre vagytok?
Nálunk már hét ágra süt a nap. Most várom, hogy a Rezi felkeljen, és megyünk babaklubba, ugyhogy este jövök beszámolni.
Addig is Jók legyetek.
Puszi Mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!
Lányok, lőjjetek le ha hülye vagyok, de kitaláltam egy elméletet, miért nagyobb a méham a terhesség koránál. Mi van ha ikreim lesznek? Vagy attól nem lesz nagyobb a méh? A hasam már most akkora, mint Zsoltival 3 hónaposan, és hiába fogyózom, nem megy le. Mondjuk eléggé fel is volt turbózva a szervezetem, gyógyteák, babaaszpirin, joghurt...

Mi a véleményetek, hülye vagyok?

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsi az ikreknél meg a kislányoknál elöbb nö a has!ugyhogy mindkettö lehet!huh én iker mániás vagyok pont tegnap is ezt mondtam barátnömnek hogy ha lenne már babám az álmom teljesülne ha ikreim lennének akkor meg mennyországKép(ahoz képest hogy egy gyereket akartunk jol haladunk,csak a baba nem halad jol)te mit szolnál hozzá?

csajok!félre értettetek nem azért nem irtam mert nem talizhatok veletek csak tegnap ez volt a téma és én nem tudtam semmit hozzáirniKépKépirok ha tudok hozzászolniKépa képeket meg örömmel várom!ha meg hazamegyek az csak természetes hogy mindegyikötökkel szeretnék talizniKép

képzeljétek ma délelött tök rosszul voltam lekellett ülnöm!szédültem hányingerem volt meg majdnem elégtem(legalábbis olyan érzésem volt) tök gáz aztán most hivott a barátnöm hogy nála ma délután ugyanez volt(igaz ö terhes) de lehet valami virus lappang a levegöbe

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Tücsi
Lehet az is hogy most vastagabb lett a méhed a teáktól. De a második baba hamarabb látszik. Nekem most sokkal nagyobb hasam van mint Dáviddal. Akkor 6 hósan vettem kismamagatyát. Most meg már csak az jön rám. De ha van a családban már iker akkor előfordulhat az is.
Szeretnéd ha így lenne?

Virág
Jobbulást!
Mikor kell megjönnie? Nem most van/volt meg valami ilyen rémlik?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!most mulik el!ezért is irtam hogy tuti valami lappang a levegöbe!
amugy nem kötelezö hoy legyen iker a családba ahoz hogy tücsinek ikrei legyenekKép de ha van volt akkor nagy esélye van ráKép)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Hát nem volt valami nagy a tolongás a neten. Remélem azért mindenki jól van.
Tücsi!
Már nekem is kezd látszódni. Szeretnéd, ha ikrek lennének? A családodban már előfordult? Én drukkolok neked. Az igazat megvalva én is örülnék ikreknek, pedig soktól hallottam, hogy nekik elég egy is.
Virág!
Remélem már jobban vagy, és nem valami vírus.

Lassan én is aludni megyek, mert holnap sok melóm lesz. Virágokat szeretnék ültetni, meg főznöm is kell. De azért majd jövök.
Jó éjt mindenkinek.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jó hajnalt mindenkinek!

Hát, ilyen sem volt még, hogy én nyissam reggel a topicot. Tegnap tényleg nem volt túl nagy tolongás, sajnos én sem tudtam visszajönni, mert este megint elment itthon a net. Nem értem az egészet, szegény férjem, már szinte dühöngött. Ingadozik. Egyszer elmegy, aztán visszajön, de tegnap már nem jött.

De most jó korán keltem, még szendvicseket csinálok, zuhanyzom, vasalom a mai ruhát, és 8 körül indulunk. És persze beiktattam, hogy mindenképp jövök hozzátok elbúcsúzni, mert anélkül nem tudom elutazni egy hétre!

Köszönöm a jó kívánságokat, igyekszem vigyázni az úton! Bufo, remélem, Nektek is jó utatok lesz, nagyon vigyázz Te is magatokra, és érezzétek fergetegesen magatokat!!!

Mesikém, ikrek?! Hááát, tényleg lehetséges felvetés! A hasam nekem is már az elejétől nagy, fel volt fúvódva, de ez aztán lehet jó hír is, mert akkor egyre jobban reménykedhetünk, hogy odabent mégiscsak baba van. De jó volna, ha tényleg minden rendben lenne, és mikor mész (mindjárt!!! Kép), akkor már hallhatnád a szívverését is. Húúú, úgy izgulok érted! Képzeld, viszem magammal a farmeringed! Most aztán jól fog jönni ebben a hűvös időben! Kép

Na, megyek pakolászni, és igyekszem a héten jönni legalább egy gyors hozzászólásra, de ha nem sikerül, akkor jövő szombaton jövök!

Puszi mindenkinek, jaj, de fogtok hiányozni!

KépKép
titi_27
 
 


SziasztokKép

Tegnap én is írtam, de mikor később jöttem hozzátok, akkor láttam, hogy nem is ment el az üzenetem.
Utána meg elvágtam ollóval az ujjamat. De szó szerinte elvágtam, ahogy egy anyagot. Belevágtam egy bazi nagy szabóollóval....Csak úgy figyeget a húsom. Még jó, hogy az anyagra nem ment rá a vér....Kép

TitiKép
ne menj mááááááárKép Úgy fogsz hiányozni! Ott nincs valahol net?

TücsiKép
Tudod, a 2. terhesség hamarabb látszódik. Bár ilyen koraterhességben még nem látszódhat semmi szerintem. Lehet, hogy fel vagy fújódva kicsit a terhesség miett? Mindegy is, csak ott legyen a baba és fejlődjön szépen!Kép

GyöngyiKép
Te kezet foghatnál TitivelKép Ráadásul te már szültél is. Tudhatnád, hogy a tüneteknek a terhességhez néha nem sok köze van. Van aki minden tünetet produkál, aztán kiderül, hogy nem is tehes. Van aki meg észre sem veszi, mert semmi tünete sincs.

VirágKép
Mit értettél azalatt, hogy "mindjárt elégsz"? Lázat? Vagy egy ilyen érzést, ami hirtelen fellépet és el is múlt?

ZsuzsaKép
Majd csináljatok sok képet a nyaralás allat jó? Ugye majd mutatsz nekünk is belőlük?Kép


Eszterrel mi lehet? Nem írt már egy ideje....És Ancsival?


Nekem meg úgy néz ki, hogy megint be van gyulladva a petefészkem. Ugyan az, amelyik 2-3 hete is be volt...... Azt a brutális gyógyszert meg nem merem bevenni, amíg meg nem jön. Bár tisztán látszik, hogy nem volt peteérésem, de nem lennék nyugodt....

Itt van a strandolós kép MarcirólKép

http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/212378.jpg

http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/212379.jpg



Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Csuda aranyosak a képek!

Titi!
Jaj, most még jobban örülök, hogy odatettem neked azt az inget is.

LÁnyok!
Megmondom őszintén, azt hiszem, hogy örülnék az ikreknek. Mondjuk itthon nincs segítségem, a férjem ugyanis nem túl segítőkész. De csak megoldanám valahogy.
OK, hogy a 2.terhesség korábban látszódik, de én elvileg csak szerdán töltöttem az 5.hetet. Ennek még tuti nem kellen látszódnia.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!
Látom tegnap óta nincs nagy tolongás. Gondolom mindenki el van foglalva a hétvégi teendőkkel. Én is azt csináltam ezért jöttem csak most.

Koda
Nagyon jók a képek! Aranyos MarciKép
Persze csinálunk képet. Igaz, most nem megyünk kirándulni csak a szállodában leszünk, de azt is meg kell örökíteni.

Tücsi
Most nem is tudom mit kívánjak. Egyet vagy kettőt? Lényeg az, hogy minden rendben legyen. Tényleg a férjed hogy fogadta a hírt? A családban már tudja valaki?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
MA én vagyok egyedül? Hüpp-hüpp.
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szia Tücsi!

Én is benéztem ma délután, de láttam nincs itt senki.
Most azért írtam ne érezd magad egyedül.Kép
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Mi most értünk haza. Anyukámék hétvégi házában voltunk, aztán meg anyósomékhoz mentünk. Szerencsére nagyon jó idő volt itt Miskolcon, sütött a nap. Marci egész nap rohangált. (mi meg utána....) Apukám halászlevet csinált bográcsban. Marci mit csinált? Beledobta a kedvenc maciját a lébe......anya úgy kiabált, na meg mi is. Marci meg röhögött, hogy : "ez jó volt...". Aztán meg kitört egy darabot a virágoskert kerítéséből. A nagyszülők kicsit kivoltakKép


JuciKép
Az elvágott ujjam még mindig fáj, nem tudok vele nagyon fogni.
De azért varrok rendületlenül. Most egy 2 hónapos kisfiúnak csinálok ingecskét és hozzá kantáros napozót.Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok'

Irtam korabban is de elszallt,most meg kinlodtam ezzel a netkartyaval.Felhivtam oket,kiderult,hogz a lefedettseg hataran vagyok,lehet,hogy megprobalom felmondani a szerzodest.

Bufo!
Jo pihenest,elvezzetek az egyutt toltott idot.Vigyazz a szallodai ajandekgyumolcskosarral,jol mosd meg.En attol lettem ott beteg egyszer.NeNem ijesztgetni akarlak,csak fo az ovatossag!Kép

Koda!
Tok jo,hogy tudsz varrni,az olyan szupeer erzes lehet amikor megvarrsz valamit.Remelem ujjad jobban van'Kép

Tobbiek!

A majus 20. nekem sajna nem jo,akkor akarunk menni a nagyimat meglatogatni,o videken lakik.De majd kulon kulon talalkozok veletek,nem?Kép

Tegnap benepesitettem a teraszt viragokkal,egesz delutan es este ultettem,meg is fajdult a hasam estere.De olyan szepek a viragok.Meg kell jopar,szeretnek kis edenkertet varazsolni mire a ferjem jon inshaallah.Kép

Megyek takaritani,vasalni...bar nem surget senki,egyedul vagyok.Fura,a pocakom nem akar nagyon noni,bar estere azert mar jocskan latszik.

Szep napot nektek'
momo35
 
 


Sziasztok!

Már azt hittem, hogy kihallt a topik. Sajnos én se tudtam jönni, mert anyukáméknál voltam tegnap, szombaton, meg én is virágokat ültettem.
Az idő elég rossz nálunk, ugyhogy most nem tudok képeket felrakni a Rezi csúzdájáról, de igérem nem felejtettem el.

Koda!
Remélem nem az én blúzom miatt vágtad el az ujjad. Vigyázz magadra.

Tücsi!
Hogy vagy? Rosszullétek?

Momo!
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni, de majd bepótoljuk a találkát. Én a héten megyek a dokihoz, de most jön a férjem is, ezért nem tudunk találkozni. Majd következőleg, igérem, és akkor fagyizunk is.

Majd még jövök, csak főzők, mert anyósomék ma jönnek haza Lengyelországból.
Addig írjatok sokat.
Remélem a többiekkel nincs semmi gond, és nem azért nem írnak.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Hahóóóóóóóóóó......Merre vagytok????????????????
Az idő nagyon rossz. Gondolom most mindenkinél esik, de akkor hol vagytok?
Én kész lettem az ebéddel, és már pihentem is egy kicsit. Már csak a vasalás vár rám, de nagyon nincs hozzá kedvem, pedig holnapra kell a drágámnak inget vasalnom.
További szép napot mindenkinek!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Ritka csúnya idő van.Kép
Egész nap ki sem mozdultunk a lakásból úgy esik.

Momo
Köszi a tanácsot.Kép Már voltunk ott ahová most megyünk és akkor megúsztuk a hasmenést. Nem ettem semmilyen nyers zöldséget, csak pároltat. A gyümölcsökből pedig azt amit meg lehet hámozni. Bízom benne ha ezt betartom akkor most sem lesz baj.
Vigyázz magadra. Csak annyit csinálj amennyi jól esik. A munka mindig megvár.Kép

Oné
Gondolom már túl vagy a főzésen. Remélem jól sikerült és ízlett mindenkinek.Kép
Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Teszek fel képet, pénteken készült, akkor voltunk 11+6. CRL: 58mm.

Kép

Üdv:
Haga+Baba
12+2
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: