Új privát üzeneted érkezett!

Amíg töltögetek fel, egy kis kedvcsináló. :)
A vonaton hazafelé, mikor mér vagy 3-szor sem sikerült bealtatni Bencét...:
http://www.youtube.com/watch?v=dMpuOY9182k

Kép
frocli
 
 


babci, jó az egyenruha, csak nekünk türkisz van! :lol: de jó.......... :lol: :lol:

froc, Bence aranyos! :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Tudom, hogy más a szín :wink:

Kép
babcika
 
 

 
 

Miközben itt töltögetek felfelé, most nézem, hogy nemsokára megtelik a picasa online tárhely.... :(

Kép
frocli
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
akkor nyitunk mégegyet :lol: :lol: :lol: :lol: nemtom, nem lehet kibővíteni? :roll: valaki? :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Hát, pinzért biztosan lehet bővíteni... Más ötletem nekem sincs, de az meg macerás. Na hátha valakinek van jobb ötlete.

Kép
frocli
 
 


Andi?

Ti voltatok már a belinkelt helyen? Nekem elsőre nagyon szimpi, tavasszal jó lenne elmenni oda

Kép
arvaerika
 
 


arvaerika írta:Andi?

Ti voltatok már a belinkelt helyen? Nekem elsőre nagyon szimpi, tavasszal jó lenne elmenni oda


Még nem,de mi is bababarát szállásokban gondolkodunk.Néhányat kigyűjtöttem.
Ahol Krisztiék voltak,az nekem nagyon tetszik.Most nem találom a linket,de talán Kriszti igen.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

na, sztem eddigi legborzasztóbb éjszakánkat produkáltuk, óránként keltem és kb. félórát minden alkalommal fenn voltam, így elmondhatom, hogy kb. éjféltől óránként félórát tudtam aludni :? :? :?

délután meg még oltás is (Prevenar második, + Rota) :? :? :?
én most megmértem Mogyorót, mert védőbanyát kb. 3 hónapja nem láttam, de lehet, hogy több :roll: súly: 6630 gramm és 64 cm ... mondjuk a hurkákon nem látható, hogy nem fejlődne, de az elmúlt két hétben nagyon keveset szedett fel .... lehet, hogy éhes éjjel :roll: :roll: :roll: :roll: tény este nem szopik sokat (bár ez csak érzés, mert nem mérem), hamar elalszik rajta és éjjel is picit eszik és ráalszik :? na, majd bevetek valamit ...

Frocli: képeket néztem, nagyon szépek vagytok, meg a videó is ... Bence nagyon aranyos :D

Móka: Mór is édespofa :D

Bex: és Veletek mi van? Magatokról nem írtál ...

Babci: csípő uh eredmény szuper ... látod, alakulnak a dolgok a Te eredményed is OK lesz :D :D ... apukádnak mennek a drukkok +++++++++
Kamaszodás: tartok tőle, hogy mi még nem is igazán tudjuk, milyen az ...

Süti: barátnődnek drukk +++ bát lehet, hogy már meg is van a babó :)

Kriszti: apa titkárnőjétől nyáron kaptam egy pár címet, amit azt hiszem fel is tettem ide, de előkersem, meg megkérdem, hogy tud-e még ajánlani, csak most Ő is Düsseldorfban van (hajó kiállítás).
Barántő :roll: :roll: gyorsan gyógyuljon meg a lelke és a teste is ... drukk ++++++++

Vera:
próbáld ki, amit tegnap feldobtam kesugolyót, tényleg nagyon hatott, vagy Andi csodareceptjét a laktoherb helyett

Peppino:
húú, de irigylem most az éjszakátokat .. de azért örülöm ám neki :)

ezek az új avatarok, Kriszti, Süti ... :wink: nekem is kellene vmit alkotnom :)

Anna, Viki, Tengdi merre vagytok?

Lili, legalább egy Fruzsi képet dobjál!

Petra, Soma 5 hósan (ma annyi úgy emlékszem)???

Kata, reggel szoktál jönni, merre vagy???

KépKép
KépKép
madar
 
 


Frocli:nagyon édes Bence,ahogy hangosan kacag.Bár nekem ennyire nem tetszett a Pitagorasz-tétel. :D

Nem tudom ki tette fel a gmailre a mustáros-hagymás csirkemellet,de ezer köszönet érte.Ma megcsináltam és isteni volt.Igaz én a mustárt felturbóztam még bazsalikommal,pirosarannyal,borssal,delikáttal,szárnya fűszerrel meg pici fokhagymasóval (vagyis kotyvasztottam :D ) de nagyon finom volt.
Vendég
 


Andi, tessék :
http://www.szoloszemfarm.hu/
Nem fogja megbánni, aki ezt választja :) Nekem is nagyon tecc, az a palóc ház... még Atesznak nem mutattam, már megint dógozik 8)

Móni, a mai éccaka jobb lesz! ;)

vicger
 
 


Hű, Madár, sajnálom a rossz éjszakát. :( nagyon nehéz lehetett, remélem csak kivétel marad.

süti, barátnőről van már hír? Szurkolok nagyon!

Kriszti, neked barátnődnek meg remélem sikerül gyorsan meggyógyulni, mindig olyan rossz ilyen történeteket hallani. :(

Astrid merre van? Őt sem nagyon láttam az utóbbi napokban (elötte meg nem olvastam vissza).

És kérdés: Timi Dorkája hogy van? Mikor elutaztam éppen kórházban voltak. Remélem azóta rendbe jött, sokat gondoltam rájuk (is).

Kép
frocli
 
 


Frocli,én lenni most kissé irigy erre a kacagásra,mert Berni az istenért nem csinálná!!!

Barinőm még nem üzent :(

sutimano76
 
 


Sziasztok

Babcika de jó, hogy terpeszpelus kuka. :lol: :lol: :lol: Drukkolok én is, de minden rendben lesz!

Süti Barátnődnek +++++++++.

Andi mi volt? Hogy sikerült lenyuktatni?

Erika, örülök, hogy kifakadás segített és Viki belátta igazad van.

Madar, sajnálom az éjszakát. Tegnap már nem tudtam jönni... így most.

Én lenni hulla, de nagyon. Nem tudom, hogy lehet bírni a 2 órás alvásokat. Én hiába alszom többször is 2 órát, olyan mintha összesen annyit aludtam volna, nem adódik össze. :( :( :(
Nem tudom mi van, de 4 napja 2,5 óránként ébredt, 3 napja 3 óránként. Tegnap hajnali 2-kor sikerült végre letenni, de aludt fél 7-ig. Ma letettem éjfélkor és 2-kor ébredt, aztán meg 3:36-kor. :shock: 4-3/4 7-ig volt egy piciel hosszabb alvásunk.
Hulla vagyok, de nem tudok napközben aludni, nem tudom miért. Ezzel nem volt gondom eddig. :shock:
Tej volt, de ma éjjel megint nem. De tegnap már nem ittam teát, mert megint fáj a jobb mellem és nem akarok gyulladást. Meg fel is húztak rendesen, mondhatni elegem van.
Tomi ikeás kiskádat már rég kinőtte, de nem gond mert épített zuhanyunk van és ott szoktuk fürdetni. Imádja. Azzal játszik, hogy elrugja magát és csúcsik. Haláli. Mivel imád fürdeni, pacsálni már nem is fürdetném a szobában, mert időnként már vizesebbek voltunk, mint Ő. De anyós a múltkor mondta, hogy odaadja a kiskádat, csak ki kell sikálni és jó. Mondtam nem kell. Múlt héten mikor ott voltam, vigyem el a kiskádat, mondtam, nem kell. Erre tegnap este férjem közli, hogy anyjáék elküldték a kiskádat! Hiába mondta, hogy nem kell! Rá is mérges vagyok, mert nem igaz, hogy nem tudja otthagyni, nem tud felnőni és ellentmondani a szüleinek. Minek hozta el?? Nincs helyem tárolni a sok kacatot ami nem kell. Mondtam is neki, hogy pénteken ha megy, szépen haza is viszi, mert nem férünk el így sem. Mondták a szülei, hogy szegény Tomi, hát legyen hol fürdenie. Ezen aztán elpattantam. Mi az, hogy szegény??? Imád a zuhanyban játszani, ha nekik nem is tetszik, hogy fürdetünk lecarom, az én gyerekem, úgy fürdetem, ahogy én akarom!!! És ahogy neki jó. Arról nem is beszélve, hogy kicsi a fürdő és meleg. Becsukom az ajtót és ott adom rá a pelust is, meg a badyt is, ne fázzon meg. Mondtam is páromnak, nem elég, hogy kevés a tej, nem sokon múlt, hogy elmenjen, idegesítsenek még ők is! Lehet eltúlzom, de nem érdekel, sok apróság csak gyűlik és egyszer kirobban. Az esküvői előkészületeknél kezdődött, nem túlzok mikor azt mondom, majdnem lemondtam az esküvőt. Beszólok általában mindenkinek, de mégiscsak párom szülei és nem akartam konfliktust. De az sem jobb, ha itt dühöngök.... Azzal sem túlzok, tényleg a ruhákat nem tudom normálisan elpakolni, a garázsokba nem tudunk beállni még a kocsikkal, mert még nincs kész a fenti rész, ahol lesz gardrób és a padlás.(ezért ott van sokminden.) Nem foglal nagy helyet a kád, de van lavóróm, van kiskádam, stb. És ahelyett, hogy ürülne a garázs, így csak tellik mégjobban.
És utálom a papagájt, ezért mégjobban gyűlölöm, ha engem kényszerítenek papagájt játszani és többször elismételtetni, hogy nem. Ha mondok valamit, akkor másodszor, sőt még sokadszor is úgy gondolom. És az elv, hogy én nem hozom el, velem nem tudnak mit csinálni, de a fiuknak odaadják, mert úgyse mond nekik nemet. :twisted: :twisted: :twisted:
És tessék, itt netezek, miközben aludhatnék...
Hajnalban már megint nem jött semmi, próbáltam neki tápszert adni, de kilökte az üveget a kezemből többször is, pedig sírt, mert éhes volt még. Szívszaggató. :cry: :cry:
bex13
 
 


Madar,hát sajnálom az iccakát,remélem hamar túl lesztek ezen és visszatérnek a régi éjszakák!

Frocli,Timiék pár nap után hazamehettek,sztem azóta már minden oké lehet,de pár napja Timi se jött,mert ráesett a hinta a gépre :(

sutimano76
 
 


Bex,és a nappali hozzátápit már elkezdted????Mert ha van hogy nem jön semmi cickóból akkor lehet nem ártana,sőt ha bízol a dokitokban akkor vele megbeszélni,hogy hogyan tovább!!!
és ezen a hülyeségen tényleg ne idegeskedj....mond meg hogy csak kint tudod tárolni az udvaron,nem -e baj ha ott szétfagy és tönkremegy????vagy eladod!!!

sutimano76
 
 


hát lányok én is remélem, mert nekem a normál működéshez kell iccaka 6 óra alvás ... nem több, nem kevesebb, de ennyi igen ...
és most néztem a telihold még csak eztán jön (szombat) .. :roll: :roll:

Bex: sztem jól tetted, én is visszaküldtem volna ... és az is jó, hogy kipanaszkodtad magad, nem jó, ha benn marad :? ha nincs hely, nincs hely, és ha nem kell, nem kell ... pláne, ha még jól is érzi magát Tomika a jelenlegi helyzetben, és imád úgy pacsálni :wink:
éjszaka ... és ha másik tápszerrel próbálkozol ... lehet, az vmiért nem jön be :roll:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Süti Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Éjjel alig volt alvás: Lolóka viszketett :shock: ... nem csak egy - egy testrésze, hanem az egész Lolóka ... :shock: :shock: ... fél óránként fent volt, de nem tudtam vele mit kezdeni ... mára már sokkal jobb, hatnak a homeos szerek, hála istennek, most is alszik ... csak én kornyadozok jobbra-balra :) ... szegény picikém: rájött, hogy az arca, ha viszket és ide oda dörgöli az ágyhoz, akkor jobb neki ... így most szerencsétlen nem alhat hason, pedig igazán pihentetően csak úgy tud ... de nem lehet, mert az olyan ,most, mintha vakarózna, és félek, hogy sebhelyes marad !!!

Reggelre Lilla is tele lett "pötttttttt"-tel :) ... ez jó, mert nagyjából egyszerre fogják befejezni a szobafogságot :)

MINDENKINEK KÖSZI A JÓKÍVÁNSÁGOKAT ÉS A GYÓGYMANÓKAT: MEGÉRKEZTEK !!!!!!!!!!!!!!!

Ma zöldségnapom van: brokkolipörit csináltam rizibizivel, és koviubival ... valami isteni lett ! :) ... és reggel 1 kg! minusszal indult a nap .... hurrrráááááááááááááááá :)

olvasok vissza :)

:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


A dokiban nem bízom, a védőnővel beszéltem ő mondta, hogy napi 1-szer adhatok főzeléket. De a többi alkalommal akkor is tej kellene, vagy tápszer. De ha nem fogadja el??? Eddig nem volt vele baj, elfogadta. Most megint iszom a teát, ha nem akkor kipróbálom Madar golyóját.
Vettem bébikaját, 3 alkalommal kapott is, de csak keveset. Zabálta a sütőtököt. :lol: :lol:
De még nem szeretném a hozzátápit amíg nem muszáj. Még min. 2 hónapig, de ezt már kitárgyaltuk pár napja. Nappal volt elég. Érezhetően kevesebb volt már este is, mert 2 kellett, hogy jóllakjon, de éjjel-hajnalban már nem. Pedig 2 napja még 1 ciciből evett 140-et 160-at. Akartam is írni nektek, hogy sikerült visszahozni, de nem jutottam ide. Mostanra meg megint kevés... :(
bex13
 
 


Bibi: örülök :)
Ma hallottam, hogy szódabikarbónát kell a fürdővízbe tenni és akkor nem fog nekik annyira viszketni ... mondjuk arcra nem tenném :roll: :roll: :roll: de most már ha tényleg jobb, akkor jó ... én is már utána jártam,hogy milyen homeós bogyók kellenek rá ... nagyon szeretném, ha túlesnénk rajta ... és tegnap már ki volt írva az ovi ajtajára, hogy minden csoportban megjelent, szval sztem, jó eséllyel Ti is ott szedtétek össze :wink:

Bex:
tényleg jó az a golyó és finom is, tudom ajánlani :) ... hogy nem jutott ez eddig az eszembe :roll: :oops:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Bex: nem akarok elindítani egy "szidjuk az anyóst" lavinát, DE: igazad van, én is visszaküldtem volna ... és nem is a hylehiány miatt, hanem a SZEGÉNY TOMIKA miatt ... igen: a te gyereked, te tudod, mi a legjobb neki, és senki ne szóljon ebbe bele !!! ...


Loló is kinőtte már az IKEA kádat, de én hamarosan beviszem a nagykádba ( Lillával együtt fürdünk, jön ő is harmadiknak :) ...

amúgy Lotti 6520 gr volt múlt hét végén, de én nem is nézem hétről hétre a gyarapodást, sőt nem is nézem az előző havit sem: eszik-alszik-fejlődik, végigalussza az éjszakát, tiszta hurka-gyurka, nekem eszembe sem jut még a hozzátápi :shock: :shock: ... most csak elgondolkoztam egy kicsit: az ő súlygyarapodása is lelassult, de fél éves korára meg fogja duplázni a súlyát, és egy kiegyensúlyozott, szépen fejlődő baba ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


madar írta:Bibi: örülök :)
Ma hallottam, hogy szódabikarbónát kell a fürdővízbe tenni és akkor nem fog nekik annyira viszketni ... mondjuk arcra nem tenném :roll: :roll: :roll: de most már ha tényleg jobb, akkor jó ... én is már utána jártam,hogy milyen homeós bogyók kellenek rá ... nagyon szeretném, ha túlesnénk rajta ... és tegnap már ki volt írva az ovi ajtajára, hogy minden csoportban megjelent, szval sztem, jó eséllyel Ti is ott szedtétek össze :wink:

Bex:
tényleg jó az a golyó és finom is, tudom ajánlani :) ... hogy nem jutott ez eddig az eszembe :roll: :oops:


Nekem azt mondta a dokinéni, hogy csak zuhanyozzam, ne fürdessem ... 3 féle szert mondott, 4-5 napig kell adni felváltva, így a 3 hetes ciklus lerövidül 1.5 hétre, és sokkal gyorsabban gyógyul majd ... és a viszketésre van egy szer pluszban, de ugye ezeket csak tegnap este hozta meg apa, így nem tudtuk időben lekezdeni, éjjel még nem hatottak :cry:

Akkor tutira Julcsi is megkapja, az tuti, és vele Mogyoró is ... azért ettől függetlenül örülnénk nektek, ha átjönnétek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


én azt hallottam,hogy bárányhimlőnél jobb ha csak 2 naponta fürdik a gyerek,mert így asszem jobban száradnak a pöttyök és hogy azt a fehéret nem jó kenni,mert az kadályozza a gyógyulást!!!!sőt talán itt beszéltünk erről tavaly tavasszal, nem??????????????

sutimano76
 
 


sutimano76 írta:én azt hallottam,hogy bárányhimlőnél jobb ha csak 2 naponta fürdik a gyerek,mert így asszem jobban száradnak a pöttyök és hogy azt a fehéret nem jó kenni,mert az kadályozza a gyógyulást!!!!sőt talán itt beszéltünk erről tavaly tavasszal, nem??????????????


pontosan : csak 2 naponta, akkor is csak zuhizva, és nem szabad a rázókeverékkel kenni :) ...semmit nem jó a pötyikre kenni, és homeoval sem lehet elnyomni, csak segíteni a gyorsabb gyógyulást ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Halihóó,

csak bekukk mert fennforgás és nyűgösség van. :? Ákos megkapta a 4 hós + Prevenar II.-t... Adtam neki egy Nurofent mikor hazaértünk, de szegénykémet 30 perc alvás után véletlenül felébresztettem... levertem 2 könyvet.. :twisted: Most alig bírtam megnyugtatni... legalább már nem ordít :?:( Egyébként 7.200 és 68,5 cm... ez közel 500 g és 3,5 centi 1 hónap alatt. Nem panaszkodom. :lol:

Mírának is kezd piros lenni a torka... kezdjük a Homeogene-t... remélem nem lesz semmi komolyabb.

Bocsi, most csak ennyi, mert újra rázendített... Hosszú napnak nézün kelébe úgy veszem észre... Hajaj, pedi gmilyen car éjszakánk is volt (óránként keltem felváltva a 2 gyerekhez :?).

Kép Kép
manósziget
 
 


Brumi én sem vagyok híve a szidjuk anyóst-nak, de igazából fogalmam sincs hányadán állunk. Van amikor tök normális, van amikor kiakaszt.

Megint hosszú leszek, akit nem érdekel ugorjon...
Igazábós nekem sógorom a gázos. Mondhatni nálunk is van tesóféltékenység :lol: :lol: :lol: ugyanis rájöttem, hogy sógorom halálra van sértődve, ha nem körülötte forog a világ és próbálja mindenki figyelmét felhívni magára. (34 éves). De valljuk be őszintén Tomival szemben nem sok esélye marad. :lol: :lol: és ez generálja a problémákat. Az utolsó elég durva volt, akkor írtam is, hogy jövök majd a blogba, de csitultak bennem az indulatok...
Párom régi szobájában van a kiságy ha ott vagyunk értelem szerűen oda rakom. Többször volt, hogy mikor megérkeztünk mindenki odajött abba a pici szobába. Egy alkalommal rájuk is szóltam, hogy kifelé, mert sógoromnak ott kell lennie ahol páromnak (nem tudom miért-érthetetlen) és nem tud halkan beszélni. Volt olyan, hogy etettem, anyósom bent :? meg párom és kopog, mondták nem tud bejönni, sértődötten közölte, hogy nem is akar. Párom kiment hozzá, amikor visszajött még le sem ült, mire megint szól, akkor már anyós is szólt meg én is egyszerre, hogy mi van már, hát most jött be. Párom kiment, de halljuk hogy semmi, megsértődött és inkább nem mondott semmit. Ezen párom és anyósom is röhögtek. Volt, hogy a gépen meg akart nézni valamit, de Tomi akkor ébredt és após szólt, hogy majd később. Van egyébként másik gép, ami jobb is, de az ugye nem abban a szobában... de ő csakazértis bejött és leült agép elé. Anyós szólt rá, hogy etetni akarok. Sértődötten kivonul, de az ajtót nyitva hagyja... ezek a no komment kategóriák. Sokáig nem is szóltam. De most utoljára ott voltunk kb 10-15 percet és azt mondtam vége. Nem jövök többet... Párom tök normálisan rászól, hogy ne cipővel jöjjön be, erre olyan gusztustalanul válaszolt a saját testvérének, hogy nekem csengettek. Én nagyon kiakadtam és mondtam neki, hogy nem lehet normálisan beszélni és mér cipővel kell bejönni, de olyan gyorsan tötént, hogy pontosan nem emléxem, de én mit képzelek és fogjam be a lepcses pofámat stb. Remegtem az idegtől, mindenki hallotta, de se párom, se anyós, se após egy szót nem szóltak. Párom mondta menjünk át a másik szobába, de mondtam, hogy itt van a gyerek kiságya és nem ott és különben sem vagyok hajlandó 1 percet sem itt maradni, a lábamon alig tudtam megállni úgy remegtem az idegtől. Elkezdtem öltöztetni a gyereket. Kintről hallom, hogy mit képzelek, hogy beszélek és különben is a gyerek még nem mászik a földön. Az persze nem számít, hogy az anyja takarít és ő sárosan végigmássza, a gyerek nem mászik, de ott etetem és a pelus óhatatlanul leesik amivel a száját törlöm stb. Erre após annyit mondott, hogy neki is normálisan kéne beszélnie. Én gyerekkel a kezemben próbáltam felvenni a cipőmet amikor majdnem összeestem. Párom tartott meg aki közölte, hogy nem tud engem és a gyereket is tartani, köszi akkor mit csináljak? Apjának szólt, aki nem jött de anyós addigra ott volt és kikapta a gyereket a kezemből, Peti meg besegített a szobába. Anyós meg elkezdi levetkőztetni Tomit, mondtam ne tegye, mert megyünk. Ne csináljátok gyerekek.... (anyósom többsör panaszkodott rá és barátnőjére mostanság nekem). De a saját fiának 1 szót sem szól. Még akkor sem!!! Én sajnáltam, hogy rég látta Tomit meg egyebek, még pár nappal később is bántott a dolog, de mit tehettem volna?? SENKI, de senki a testvére, a saját anyja, apja nem szól rá. Pontosabban Peti tette a cipő miatt és még neki állt feljebb.
Másnap küldöt smst sógor páronak, hogy valamelyik nap munka után fel tud-e menni?? Előtte naponta többször hívta, volt, hogy 5 percen belül 3-szor. Volt, hogy este fél 10-kor vagy reggel fél 7 előtt. És akkor sem szóltam neki, csak Petivel morogtam. De ő nem szólt neki kapjon már észbe!
Szóval elmondtam páromnak, hogy semmi értelme neki felmenni és beszélni, mert nem nekik van gondjuk egymással, hanem nekünk, de nem velem akar beszélni én meg alaposan beolvasnék neki, úgyhogy ez felejtő. És akkor elmondtam neki, hogy anno nekem nagyon sokat panaszkodott a szüleikről, de mivel nem ismertem őket, elhittem. Onnantól, hogy megismertem őket, kiderült, hogy minden hazugság volt és nem tudott tovább nekem panaszkodni, onnantól lettem ellenséggé... Ennek fejében ráadásul én vagyok az egyetlen aki szóvá teszi ha valami nem tetszik, nem a háta mögött panaszkodom, első számú ellenség vagyok. Nem bánom, legyen. Szóval mielőtt párom felment volna még azt is elmondtam, hogy örülnék ha nem csak meghallgatná, hanem elmondaná mi van, mert nem állapot, hogy mindenki szerint bunkó stb, de senki nem mond neki semmit. Sogórom a történtek ellenére megpróbálta úgy beállítani a dolgokat, hogy én kezdem mindig és én vagyok a bunkó ő meg szegény áldozat. :twisted: Nem is emlékezett :shock: :shock: , hogy párom szólt neki a cipő miatt. Én nem szoktam köszönni, karácsonyor is mit műveltem stb. A szisztok szerintem többesszám, lehet tévedek. Karácsonykor amíg kajáltunk nem volt ott, később apósommal néztünk egy jó kis vígjátékot, párom meg szerelte az ő kávéfőzőjét a konyhában. Ja és amikor megjött ő nem köszönt senkinek... :shock: :shock: arról nem beszélve, ha meglát csapkod és ő nem köszön meg még sorolhanám, de már így is kisregény lett.
De szerencsére párom elmondta neki, hogy amióta ezzel a csajjal van rohadt bunkó mindenkivel, én szoktam köszönni, még ha halkan is, meg jó lenne nem hangoskodna és csapkodna főleg ha Tomi is ott van. Azóta nem találkoztunk Tomit meg egyszer vittem oda, hogy lássák. Ami erról szól, hogy anyósom addig adja oda míg etetem. Ha már nyűgös (mert nem ölbebaba), akkor na hát mi a baj, jaj már nincs baj stb. De le nehezen teszi, ha párom szól is neki, akkor is. És ha le is teszi egyet nyekken és már kézben van. Ezt utálom. A kézmosás... amikor jötte ide párom szólt rá, hogy mosson kezet. Mostam mielőtt eljöttünk... :shock: :shock: ezt már nem kommentálom.... Öcsém, aki nem nevelt fel 1 gyereket sem, nincs még 28, szó nélkül az első utja a fürdőbe vezet. Nálunk (anyuéknál) nincs kézben, csak ha már nagyon nyűgi és mindenki meg tudja nyugtatni...... és még sok van, ezek a főbb dolgok. De múltkor már megkérdeztem apumtól szerinte párom mit keres ebben a családban :?: :?: :?: ő a kakukktojás. :lol: :lol: :lol:
Bocsi ez most kijött.....
bex13
 
 


Blanki kép :wink: ha nem bánjátok:

Kép

Kép
babcika
 
 


Bex,hát nem irigyellek....de tény rakd rendbe azt kis.....,de csak akkor ha ez nem a te egészséged rovására megy!!!

Babcika,dehogy bánjuk esetleg még :D :D :D :D


Barinő még mindig nem üzent,jesszus hát ez nem mondható gyorsnak,hacsak nem az első fájásnál indult el!!!de csak nem!!!

sutimano76
 
 


Bex, én is tudnék mesélni :( :( sajnálom, hogy ez van. :( :(

Kép
babcika
 
 


Süti, ilyen Blanki kép :lol: :lol: nincs több, de teszek mindjárt :wink:

Barátnőd meg lehet megfeledkezett rólad, legalább is remélem, mert azért ez tényleg hosszú, bár Janóval én is 18 órát nyomtam le, szóval lehet még nincs meg a baba. :roll:

Kép
babcika
 
 


magán vélemény, én így fogom csinálni: bárányhimlős gyereknek nem kell adni semmit, se kenni, se gyógyszerezni, se homeózni.....hagyni kell, hogy magától lemenjen a folyamat, magától gyógyuljon, mert ha belekutyul az ember, nem ön ki rendesen, és később is elkaphatja...én pl 3szor voltam egy év leforgása alatt
és ha 3 hét, akkor annyi, de inkább minthogy felnőtt kórban kijöjjön, vagy akár pár év múlva....

de mint mondottam ez az én véleményem :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Bárányhimlő himlő formájában eccer jön ki általában, viszont övsömör formájában akárhányszor az életben el lehet kapni :?

Kép
babcika
 
 


Egy másik barinőmnek is üzent,csak nem felejtett el,ilyenkor a alegtöbb apuka gondolom bejelöli az egész telefonkönyvetr,és ő is kollega volt :D ,amúgy vagy kifáradt és még azért nem üzizik,meg érteném :lol: ,de remélem ha induláskor nem felejtett el most se fog!!!amúgy ő is Blankának hívja majd a picit :D

sutimano76
 
 


nekem bárányimlő volt mind a három.....

süti ment a cucc, talán csütre ott lesz! ajánlva adtam fel

KépKép
Kép
scooper
 
 


oltásunk megvolt és Mogyoró nagyon ügyes volt, amikor doktor néni beszúrta, csak nézett, hatalmas csodálkozó tekintettelé, "hogy ez meg mi szösz", aztán amikor kihúzta épp elkezdett görbülni a szája, de felvettem így a sírás átfordult mosolygássá :D :D :D
Bárányhimlő: doki néni azt mondta, hogy dirrekt azért ne vigyem be az "oroszlán barlangjába", ha elkapja, nem gond, volt már neki 2 hós bárányhimlőse is, semmi baj nincs, de azért dirrekt ne, jobb lenne, ha 1 éves körül kapná csak el :?: :?: :?: szval maradunk és a Mesterre bízzuk a dolgot ... meglássuk :wink: :wink:

Manó: kezet foghatunk, mi is carul aludtunk

Bibi:
Nektek akkor gyors gyógyulást, meg vakarózás mentes napokat és éjszakákat :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Babci: én sem bántam :wink: olyan gyönyörűsges ez a kiscsaj :)
TEgnap csináltam én is 5 hós képeket, majd ma este felteszem :wink:

Bex: simi-simi ... tudod, a rokonokat ... stb..... :roll: :roll: , hát akkor igyekszik az ember redukálni a találkozások számát ... n

KépKép
KépKép
madar
 
 


Most kaptam az smst "szia Blanka vagyok,3,5 kg és 55 cm és nagyon aranyos."kértem képet!!!

sutimano76
 
 


madar írta:Babci: én sem bántam :wink: olyan gyönyörűsges ez a kiscsaj :)
TEgnap csináltam én is 5 hós képeket, majd ma este felteszem :wink:

Bex: simi-simi ... tudod, a rokonokat ... stb..... :roll: :roll: , hát akkor igyekszik az ember redukálni a találkozások számát ... n


Köszönöm, köszönöm, virágot az öltözőbe, mert hogy ez én vagyok ám, nem Blanki, de a hasonlóság olyan, hogy csak a kép minősége, és a fülbevaló árulkodik :D

Kép
babcika
 
 


Blanki, üdv idekint, és jó egészséget és sok tejcsit neked és a mamádnak!!!!

Kép
babcika
 
 


ez nem ééééééér! ... ennek alá mentem:D :D :D :D
de tényleg döbbenetes a hasonlóság :D :D

KépKép
KépKép
madar
 
 


Isten hozott Blanka! :D

KépKép
KépKép
madar
 
 


madar írta:ez nem ééééééér! ... ennek alá mentem:D :D :D :D
de tényleg döbbenetes a hasonlóság :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
babcika
 
 


Köszi Scoop!!!

Köszi csajok ,annyira várom a képet!!!

Babcika,enyje így átb....i!!!!akkor mostmár tudjuk kitől örökölte Blamónki a szépségét!!!

sutimano76
 
 


Ollé, hasra fordultunk :D :D :D

Kép
babcika
 
 


sutimano76 írta:Köszi Scoop!!!

Köszi csajok ,annyira várom a képet!!!

Babcika,enyje így átb....i!!!!akkor mostmár tudjuk kitől örökölte Blamónki a szépségét!!!


Süti, ezt hogy raktad össze??? :lol: :lol: :lol:

Kép
babcika
 
 


babci, hurrá..........jól átvertél minket :!: :evil: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Babci tényleg nagyon hasonlítotok!!! Mint 2 tojás :lol: :lol:

Süti Isten hozta Blankát!!

Bibi jó lesz a 3-as fürdés. :wink: Nekünk nincs kádunk, különben ott lubickolhatna...

Madar akkor reméljük Julcsi sem kapja el.
bex13
 
 


Estét,

én lenni kicsit zokni agyilag.Meghaladja a szellemi képességeimet,ha Barni ölbe baba.Én úgy elfáradok,hogy egy meleg fürdőre és egy jó
meleg ágyikóra vágyom.
Felületesen olvastam vissza,de megpróbálok emlékezni.

Frocli, Babcika üdv újra itt

Babci,jól átvertél tényleg mindenkit,eszméletlen a hasonlóság.Na jó,Madarnál is asszem teljesen egyértelmű Mogyoró anyukája :lol:

Láttam Manó is előkerült.Sajnálom az éjszakát.

VIKI merre van?????Írtam neki sms-t.

Madar,doki néni az oltáskor nem mondott semmit Mogyoró súlyára?Szerintem elég a tejed,de gondoltam megkérdezed.

Brumi,nem semmi,hogy most vagytok pöttyösek,de inkább legyetek túl rajta.Pöttyűző manócskákat küldök!

Kriszti,köszi a linket.

Süti,barátosnak gratula.Boldogságot ,tejecskét!

Bex,óriás simi a lelkednek.Végül cicin elaludt Barni tegnap,de éjjel másfél óránként kel.Nem mondom,hogy kipihent vagyok,de legalább jó napszakban alszik.

Barni rapszodikus.Délutánra besokall,alig várja,hogy apa és dani hazaérjen.Engem k---ra unhat :lol: :lol: :lol:

Na, ki van a fejlécben a képek között???
http://blog.egyetlenem.hu/
Helyes megfejtők között kisorsolok egy éjszakát Barnival :idea: :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Nemtom,siettem,mert Berni reklamált!!!

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: