Új privát üzeneted érkezett!

nya, miután teleírtam a lapot, és sehol senki, én is lépek ... :))))))))

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


ANdi, gratula az uncsitesóhoz!!!és éljen iccaka!!!!

Lőrinc 4 hós vigyora :oops: :oops: :D

Rita, a család állítást ki csinálja?

Süti, telefonok :shock: :shock:
évforduló. egy barátnőm mondta, h nem akar úgy járni, h elfelejti az embere, ezért 2 nappal előtte jelzi mindig:D:D:D...
most már én is ezt teszem, mert nálunk Apa ilyenkor rosszul érzi magát, h elfelejtette..
ja és én pl. különösen nem vagyok oda a szülinapomért..
szerintem azért mert mindig azt várom el másoktól, amit én teszek értük..
ja, és a meglepi bulikat is( bár még sose volt, sose szervezett nekem senki:(), de nem mindig tudok úgy reagálni, mint ahogy a helyzete megkívánja.. na ebből kiindulva, minden évben farsangi bulit szervezünk, s aki tudja, h szülinap közelében voltam/vagyok, köszönt....

Noncsi de kis vidám!!!

Lina, hajráááá sulii!!

Erika, jaj de tud az ilyen fájni.... és még rosszabb, h volt h én is csúnyán beszéltem anyummal..:(:(

Kriszti csudi édesek a gyerkőcök:)
igazi love story a tiétek:) és milyen nagyon szép vagy!!!!

suli-tanár -diák.. pont ma éjjel álmodtam a diákjaimmal.. s annyira dühített, h nem csinálták azt, amit mondtam.. nem lehetett velük semmit se kezdeni (valóságban is sajnos így volt, de én kemény voltam, nem törtem meg, tanítottam, csak azért is... Pusztulatnak hívtak :shock: :roll: :(
és aztán a reggeli műsorban is ez volt a téma és itt is ezt olvasom... mi a mai feladatom??:)
szörnyű, h nincs tekintélye már a tanárnak. és semmi sincs a kezében , amivel fegyelmezhetne:(
sajnos, egyre jobban érzem, h nem fogok többet tanítani:(

Tara, de szépek vagytok ti is:D:D

Tomi és Nagybácsija:D:D

Boboka, Nini, gyönyörű!!!és hogy tartja a kis kezét:)

Jóreggelt képek:D:D:D:D:D:D

Frocli, szupi , h jól sikerült a túra:)

Szintus, nagy drukk Neked a végére:D:D

Peppino, naaaagy gratula NEktek!! Nálunk a hétvégén hátról hasra fordulás volt!!!:D

Nekünk még jó a mózes, de asszem én utána a hordozóba teszem , aztán sportkocsi...

MAdar, apa nélküli pár nap:(

Kata, már akartam kérdezni, h mizu Veletek?? ha esetleg ide nem, blogba?

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka! Köszi!! :) Nektek is gratulálok, az még nehezebb!! :) Ügyes Momóka! Az álmod se semmi... de ez a név!!! :shock: :shock:

Scooper! Képzeld, most hallottam a rádióban, hogy egy pécsi nő feljelentést tett, mert a nevében valaki szexhírdetést adott fel.... most eljárás indult az ismeretlen elkövető ellen... Dúrva!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 

 
 

Móka
igaz nem engem kérdeztél
én Szegeden voltam családállításon
és Pesten az Angster Máriát ajánlották.
http://angstermaria.hu

Madár jó szakdolgozást!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Sziasztok!

Amire emlékszem... :oops:

Boboka: Niki csodaszép!

Süti: Anyósod... :? Hát, ha nem értékeli a kedvességed, akkor főzzön magának. Nekünk néhányszor volt olyan, hogy hirtelen indítattásból mentünk le hozzájuk, ezért nem volt ideje/alapanyaga főzni, ezért mi dobtunk össze valamit itthon és vittük. De máe előre féltem a fejétől, amiket vág miközben eszik. :roll: Ő az a "csak és kizárólag úgy jók a dolgok, ahogy én csinálom" fajta, mindig látni rajta, hogy nem tetszik neki, amit és ahogyan más tesz. De ő ilyen, lassan, de szokom. :)

Fogzás: Nálunk is brutál éjszakák vannak, gyakorlatilag hajnal 2től alig alszik Máté pár napja. Tegnap már este fél6kor le kellett tenni, mert csak üvöltött, bevetettünk Chamomilla-t, Panadolt és Dentinox-ot, ettől egy fokkal lett jobb az éjszaka. És én még nem is panaszkodhatok, mert etetésen kívül Apa kel fel hozzá. :oops: Imádom érte, hogy így próbál segíteni.

Móka: Nem tudom, hogy több helyen csinálnak-e családállítást. Megkérdezzem barátnőmet ő hol volt? Nem jöttök el valamikor dumcsizni? Flora is csatlakozhatna, bár Ő most biztos Apázik ezerrel. :lol:

Flora: Ebano csudapofa!

Tara: Marci is nagyon helyes!

Kriszti: Te pedig annyira szép vagy. 8) A súly az hagyján, de a mosolyod, a ragyogásod... :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 



KépKép
Kép
scooper
 
 


peppino írta:Móka! Köszi!! :) Nektek is gratulálok, az még nehezebb!! :) Ügyes Momóka! Az álmod se semmi... de ez a név!!! :shock: :shock:

Scooper! Képzeld, most hallottam a rádióban, hogy egy pécsi nő feljelentést tett, mert a nevében valaki szexhírdetést adott fel.... most eljárás indult az ismeretlen elkövető ellen... Dúrva!!


peppino, szexhirdetés még nem volt, de ha lesz, feljelentést teszek én is...az a ba, hogy nehéz lenyomozni, hogy ki volt....egyébként azért törölték ilyen gyorsan, mert ha feljelentést teszek, fenn áll, hogy meg kell szüntetniük az oldalt, vagy költséges változásokat kell eszközölni...


valaki tanít angolul? vállal valaki különórákat? persze nem ingyen, órabérben..... :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


AZ ordítás,ami kézbe felvételkor megszűnik,az hiszti???? :lol: :lol: :lol: Világvége ordítás,hamarosan fulladásba torkollik. :roll: :?:

Kép
v.andi
 
 


Bibi: hát, én őszintén irigy vagyok, úgyhogy csak azt kívánom, hogy minél simábban túl legyetek rajta ... holnap doki jön, megbeszélem velem, de nem lehetetlen, hogy meglátogatnánk ... :roll: :roll: :roll: ... és akkor az autódat is meglesem :)
én úgy tudom, hogy ebéd és vacsi között semmi, csak innivaló, kivéve gyüminap.

Scoop: kösz, dehogy öregszel, hisz még Te is gyerek vagy :D :D csak érsz :wink: :wink: :wink:

Süti:
ne morogj! ha csak ennyi a baj az anyóssal, hát ez legyen a legnagyobb .... :wink: :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Andi icipicibabaBarni még nem hisztizik
szerintem
biztos anyközelség kell neki
így jobban elviseli a fogzás
fájdalmait....

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Móka: Zsalyam által ajánlott Angster Máriát javasolták nekem is, bár még nem voltam ...

Rita: apának hatalmas pirospont :D :wink: éjszakák miatt meg őszinte :wink: együttérzés,bár nálunk én kelek.

Zsalyam: szakdolgozás elől kimenekültem a levegőre, mert olyan szépen süt a nap :D de azért kösz

Andi: ha ennyire fájdalmasan panaszkodik, akkor tényleg Te enyhíted a kínjait ... :wink: ínymacerálóűzómanók elindítvaKép KépKépKépKép

KépKép
KépKép
madar
 
 



KépKép
Kép
scooper
 
 


én is mennék-vinném Noncsit hozzád brumi, de gyalog nem megyek :cry: mi majd összelopjuk az oviban pár év múlva

KépKép
Kép
scooper
 
 


Móka!

Én sem nagyon akarok visszamenni tanítani.Ez már nem arról szól, mint régen.... :cry:

Floranan!

Azért jössz bővebben is, ugye? Ebano cukifalat!!!!!

Bibi!

Baihimlő :cry: , de legalább túl lesztek rajta

Kriszti!

hú, de jól nézel ki! Bugyeszt felavattátok? :lol:

Kép
arvaerika
 
 


madar írta:Bibi: hát, én őszintén irigy vagyok, úgyhogy csak azt kívánom, hogy minél simábban túl legyetek rajta ... holnap doki jön, megbeszélem velem, de nem lehetetlen, hogy meglátogatnánk ... :roll: :roll: :roll: ... és akkor az autódat is meglesem :)
én úgy tudom, hogy ebéd és vacsi között semmi, csak innivaló, kivéve gyüminap.

Scoop: kösz, dehogy öregszel, hisz még Te is gyerek vagy :D :D csak érsz :wink: :wink: :wink:

Süti:
ne morogj! ha csak ennyi a baj az anyóssal, hát ez legyen a legnagyobb .... :wink: :wink:


Móni: gyerte, ha szeretnétek, Lilla (is) nagyon örülne nektek, mert mi most szobafogságban vagyunk pénteig kb (Lottival ) ... aztán még egy hét majd Lillával (találtam egy pöttyöt rajta is, szóval: anya kezdőőőőőőőőőőődik ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kriszti: akartam már délelőtt is kérdezni, csak jól elfelejtettem ... és akkor ilyenkor mi van, ha Te azt mondod, volt már oltás, doki meg, hogy nem ... kinek van igaza???? :roll: :roll: :roll: egyébként én a mi védőbanyánkat lassan 3 hónapja nem láttam .... na, nem mintha hiányozna :wink: :wink: :wink:

Erika:
nem reagáltam Neked ... pedig nagyon figyelek ... de igazán okosat nem tudok írni, mert annyira nem ismerem Vikit, meg a körülményeket sem ... de amennyit leírtál ... hát, szóval rettegek én is, hogy mi lesz, ha Julcsi, meg Mogyoró nagyobb lesz ... ez a világ valahogy nagyon kemény, sokkal kegyetlenebb, mint a "mi tini világunk" volt :? :? :? egyébként a pofon híve én sem vagyok, pedig azért már nekem is volt olyan gondolatom, hogy na most azért bírnék egyet adni :oops: :oops: és már nem tudom ki írta, talán Kriszti, de ilyenkor kellett megölelni és megnyugtatni, hogy én így is szeretem ... pedig ilyenkor a legnehezebb ... nálam ez akkor volt, amikor Párizsban kórházba kerültem és Julcsi elképesztően szemtelen volt mikor hazajöttem, úgy érezte, hogy nem volt elég fontos, hogy haza siessek, nem értette meg, hogy nem tudtam jönni ... megpróbált ennek a képnek meg is felelni és mindent megtett, hogy kipróvokálja, hogy veszekedjünk vele .... és ilyenkor kellett megölelni ... működött :wink: :wink: persze tudom, hogy Nálatok más a helyzet, ezt csak azért írtam le, hogy a módszer szerintem más esetben is beválik ... egyébként most mi a helyzet???? és nagy simi Neked

KépKép
KépKép
madar
 
 


Bibi: megbeszélem holnap doki nénivel, meg végig gondolom, hogy milyen programokról kellene lemondanunk a szobafogság miatt :roll: , de nem lehetetlen :wink: :wink: :wink:

hogy az előbb milyen jót táncoltunk Mogyoróval :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Madar!

Ma beszéltem ofővel meg pszichomókussal, még jó, hogy mindegyik mást mondott :?

Hát, megyek a saját fejem után...
Ma Viki 10 körül kelt fel, délben vitáztunk, hogy miért kellett ofővel beszélnem(holott tudott róla).Aztán még volt durca másért is. Aztán kifakadtam, de amúgy istenesen...hogy a qrva életbe, Viki, hát nem veszed észre, hogy próbálok mindent megtenni, amit tehetek, hogy lassan az egész napom rólad szól már, vedd már észre magad, hogy képzeld, NEKEM is vannak ám érzéseim és nekem is rosszul esik, amiket csinálsz...
és azt mondta, hogy igazam van, bocsi. Hát, ennyi

Kép
arvaerika
 
 


Húúú, én megint elvesztem valahol az éterben...

Inkább nem részletezem milyen hétvégénk volt :? De legalább éjjel alvás van...
Blogom kezd alakulni. Mivel zárt lesz, aki szeretne bekukk, az írjon nekem privit és adja meg az emiljét. ;) Jelzem még nincs teljesen kész, de már van olvasnivaló és nézegetnivaló benne.

Holnap kapja meg Ákos a 4 hós oltását (még jó hogy vasárnap lesz 5 hós :lol:), kíváncsi vagyok nagyon a méreteire, mert hááát már 74-ben nyomjuk rendesen... Ez nekem olyan fura... Emléxem Mírával a 3-as pelut nagyon sokáig használtuk.... meg a ruhákat is csak hosszában nőtte ki... Ákoson meg csak feszülnek a póók meg nacik sép sorjában. :lol: Bár már messze nem olyan tokás, mint volt. Meg a zoknival vagyok eléggé meglőve... mind belevág a lábszárába. :? Ami nem, az meg lecsúszik...

És most a teljesség ígénye nélkül...

Nyaralás. Mi horvát... Nekem az az ország a mindenem . Legszivesebben leköltöznék vmelyik kis tengerparti városkába. Nagyon sok szép és jó emlékem fűződik hozzá. És imádom!!!! Már alig várom! Annyira kíváncsi vagyok Mírának hogy fog tecc, mert 14,5 hós volt, mikor vele ott voltunk és hát nem emléxik semmire belőle... Most már mindig mondja, hogy nyáron megyünk és a tengerben fog úszni meg sátorban fogunk aludni... Nem tudja miről van szó, de várja már. :lol:

Erika, nagylányod... :? Nem lennék a helyedben... bele is gondoltam, hogy mire számíthaok majd én is tizenév múlva... Mert ahogy észrevettem a lányok egyre gázosabbak. Sokkal durvábbak, gátlástalanabbak, mint a fiúk. Mára fordult a kocka és legtöbbször egy lány szedi föl áldozatát... Ez a mi időnkben nem igy volt. Hol marad a romantika... ma már minden csak a sex körül forog... Meg ha vmit nem csinál vagy nem követi a divatot, akkor kiközösítik... És akkor ott vannak a szülők, akik próbálják óvni... mert ugye az ő agyukon (most) nincs lila köd.... és akkor még ők a rosszak.. Húúú, nemtok mit mondani... még saját tapasztalatom sincs, mert velem nem volt nehéz dolguk anyáméknak... de egy hatalmas simi kijár neked. :(

Kriszti, az az alga az az alga... csak ott étrendkiegészítő és nem csak spirulinát hanem másik 2 fajta algát is tartalmaz... (ilyet iszunk mi is ;)), de a gastroyalnál van turbó fgyókúrás menű, amiben alga van. még nem próbáltam (szopi maitt), de állítólag jó.
Banyek, de qrva jól nézel ki!!!! és hova jutottál el a 90-ről? mi lett a vége?

T-pk, lőjjek neked olyan könyvecskét vagy már nem aktuális?

Lina, 8- 1/2 6!!! az már átalvásnak számít... 6-kor kezdődik a reggel! ;) mondjuk meg is őrülné, ha akkor kellene felkelnem. :oops: Nálunk 8 -kor indul a nap, Míra miatt. ákos meg 8-9 közt kel, de ő is olyan 5-6 közt ébred valamikor. csak este nem alszik el 9 előt...

Flora, remélem jössz majd bővebben is... KisOri már nem is olyan kicsi. ;)

Brumi, járgányhoz gratula!!! :lol: Bárányhimlő... sztem is jobb előbb.
Ebéd és vacsi közt... elvileg nem lehet csak gyüminap, DE én fehérjenapon engedélyezek magamnak egy capuccint, ch napon meg előre hozom a csokit. ;) Jelentem így is műxik. :lol:

Orsi, sztem a barna mellé nagyon jól megy a zöld. Max veszel vagy csinálsz zöld párnikat is az ágyra... vagy takaró... Én most hogy tervezem gondolatban a házikónk berendezését a konyhát akaom zöldre, mert hozzá a dió-vanília színű bútorok és kiegészítők tök jól passzolnak. ;)
Enyém nagyobbi se igazán akar már ebéd után aludni... Ma se nem... :? Ovi miatt gondoltam én is hogy azért még kellene, mert mi lesz ott vele. Ma is póbáltam fenyegetni, hogy ha nem alszik, akkor mit szól majd az ovónéni, meg be fogja állítani a sarokba és nem játszhat a többiekkel.... de nem nagyon hatotta meg. :?
Remélem úgy lesz, mint Móniéknál.. legalább oviab alszik...

Móni, ez a kesugolyóóóó ez valami isteni lehet! És télleg még tejcire is használt? Csak sajna nem igazán 90 napos barát :(

Saccperkábé a végére értem...

Minden nyálazó és mosolygó és forgolódó baba képet megnéztem. És meg kell hagyni jól sikerült mindegyik. ;)

Minnyá én is kicsinyítek, már rég hoztam képeket. ha nem baj? :oops:

Kép Kép
manósziget
 
 


Sóhajts öcsi nagyokat: Kép

Csücsüló gomba :lol:
Kép

Kukucs:
Kép

Orsi, ilyeneket rajzol mostanában Míra. Erről eszéltem. Ez egy madár meg egy kislány fülbevalóval. Bár most nézem, hogy ezen a kezek lemaradtak. Testet sose rajzol... minek? :lol: A kéz is a fejből szokott kijönni. :lol:
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Manósziget!

lehet. kérek tanácsot tőled, mert mi is Horvátországba szeretnénk menni nyáron. Ha tudsz valami jó helyet...mi eddig Rab szigeten voltunk csak.

Kép
arvaerika
 
 


Hűűű, nem sok időm volt eddig leülni a gép elé mióta megjöttünk. Plussz még persze hulla fáradt vagyok az utazástól. szóval megpróbálom lassanként összeírni a mesélni valókat, annyi minden történt 2 hét alatt. :)

Szóval, a vonatút: Odafelé 12 órát mentünk, csak ketten Bencével, 1 átszállással, visszafelé 15 órát 3-an párommal és Bencével, 2 átszállással. Bence nagyon jól viselte a vonatot, felváltva volt az autósülésbe, széken fekve, illetve Manducában. Aludni gyakorlatilag csak a Manducában aludt, kb fél óra járkálás után bealudt, akkor aludt 1 órát, utána kivettem etetni, utána játszott, mikor nyügi lett be a Manducába. És így teljesen jól elvolt, az utazóközönség meg imádta. :) Visszafelé sajnos az út második felében nem akart aludni, bérmennyire próbáltuk, csak nyügi volt, meg sokat sírt. Szvóal akkor már mi is ki volt purcanva egy picit. De Győrnél nagy nehezen bealudt, onnan már nem volt gond. :) Szopizni szerencsére viszonylag jól szopizott, nem volt vele semmi gond. Szóval összességében csak ajánlani tudom a vonaton utazást pici babával, szerintem sokkal könnyebb és jobb mint az autózás, mert nem kell végig a hordozóban ülnie.

Kint lét: első héten a szüleimmel voltunk kint és utána jött ki a párom egy hétre. és mondhatom, nagyon jó volt, még síelni is sikerült jó pár napot. Nappal, ha síelni mentünk apukámra hagytam Bencét. Ők sétáltak egy nagyot, aztán Bence lefejt tejet evet és után jókat aludt. Semmi probléma nem volt ebből szerencsére. Minden este mentünk úszni és szaunázni apukámmal, akkor meg anyukám vigyázott Bencére.

Szóval halmoztuk az élvezeteket kilószámra. Egyik nap meg közösen elmentünk Baselbe, ami olyan 100 km-re volt tőlünk és ingyen mehettünk oda vonattal. Ott felváltva babakocsizott és Manducázott Bence és nagyon jól bírta. Basel meg egy nagyon szép város.

De azért persze nem fenékig tejfel az élet.... Eddig Bence nagyon szépen átaludta az éjszakát, este 8-tól reggel 7-ig, de most rájött, hogy éjjel is lehet ám szopizni, és így minden éjjel hajnali 3-4 körül ébred egy szopizásra. Egyfelől örülök ennek, mert ezzel szerintem megoldódtak a súlygyarapodási gondok, másfelől meg hát nem vagyok én hozzászokva az éjszakai keléshez.... Viszont úgy nagy általánosságban megoldódtak a szoptatási gondok nálunk, nem tudom végül is minek köszönhető ez. De remélem nem fog visszajönni a szopisztrájk többé.
Nappal pedig Bence már nem alszik el olyan könnyen és gyorsan mint eddig. Ha jól láttam, másnak is van ezzel gondja. Már láthatóan álmos, és fáradt és nyügi., de nem tud elaludni, csak sír, egyre jobban belovagolja magát. Kézben nagy nehezen el lehet ringatni,d e ahhoz nem akarom hozzászoktatni. Van, hogy egy kis nyugiszopi után is be tud aludni, de nem jellemző. Szóval erre majd szívesen fogadok tippeket. :)

Képeket még nem töltöttem le a gépről, tennék fel a picasa-ra, ha valaki elküldi nekem a tudnivalókat ezzel kapcsolatban, mert még nem tudom a jelszót, etc.

Ezt most elküldöm, mielőtt elszáll az egész, folyt. köv. :)

Kép
frocli
 
 


Hát, el is szállt vagy 3-szor, még jó hogy benne volt a copy-ban biztosnág kedvéért.... a guta megüt, ha elszállt volna...


Még nem nagyon olvastam vissza, de Babák nagyon szépek! Meg Kriszti is. :lol:

Scoop, én tanítok angolt, csak hát naaagyon messze van Albertirsa. :(

na, elkezdem a képeket feldolgozni..

Kép
frocli
 
 


Köszi Manó! kipróbálom, ha nagyon élénknek érzem
a hálóba akkor jön a gyerekszobába
ez lenne az:
Kép


Tettem fel magunkról képeket a pic-re (ha nem baj :roll: ).. és textilfestős dokumentumot.

Ja most meg KEve itt pillog....aludna el.... :? :? :?

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Hát csodás képek Manó! ÁKos nagyfiú és csudaszép rajz Mírától!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


frocli írta:Hát, el is szállt vagy 3-szor, még jó hogy benne volt a copy-ban biztosnág kedvéért.... a guta megüt, ha elszállt volna...


Még nem nagyon olvastam vissza, de Babák nagyon szépek! Meg Kriszti is. :lol:

Scoop, én tanítok angolt, csak hát naaagyon messze van Albertirsa. :(

na, elkezdem a képeket feldolgozni..


miért, te hol laksz? :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Frocli nagyon bátor vagy! és Bence is jól
bírta!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Manószigat!

nagyon jók a képek, milyen nagyfiú Ákos. Az ágyat nem raktad még lejjebb?

Frocli!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat és kicsit(nagyon :lol: )irigy, amiért ki tudtatok kapcsolódni.

Kép
arvaerika
 
 


scooper írta:miért, te hol laksz? :roll:


Budapest II. kerület széle. gyakorlatilag nagykovácsi már... Tőlünk sajna kb. minden messze van...

Kép
frocli
 
 


Hát Erika, gyanítom, ezt még 1 gyerekkel könnyű megtenni, 2-vel már nehezebb, de 3-4-gyel már biztos nagyon nehéz. El sem tudom képzelni.....

Kép
frocli
 
 


hm, valamiért nem tudok ide képet linkelni.... pedig korábban ment. Na majd később még megpróbálom.

Kép
frocli
 
 


nem tudom letenni Barnit.....áááááá,megőrülök.Ha sikerül,és bealszik cicin,akkor 8percmúlva ébred és ordibátorkodik.Nehezen viselem na.

Kép
v.andi
 
 


Orsi!
Aaaaaaaaaaaaaaaanyiraaaaaaaaaaaaaaaaa jók a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :D :D :D :D :D :D :D Tényleg simán lehetnél fotós!!! a textilfestős doc-ot köszi! 1 kérdés, a karbamidot hol lehet kapni?

Frocli, ügyesek voltatok nagyon!!!!!!!

Andi :? :? :? +++++++++++

ódákat köszönöm :oops: 8) :lol: :oops:

Babci hol vagy? Tengdi? Viki?

vicger
 
 


Ezentúl a nyugdíjasok és a gyerekek is jeggyel utaznak!
2010.01.25. | Ötvenentúl.hu / MTI
Bevezetik a helyközi közösségi közlekedésben márciusig a térítésmentesen utazók számára a regisztrációs jegyet. Antali Károly, helyközi közösségi közlekedés átalakításáért felelős kormánybiztos ma ismerteti az új rendszer bevezetésének részleteit.

A díjmentes utazásra jogosultak (a 6 év alattiak és 65 év felettiek) ezentúl térítésmentes jeggyel utazhatnak. A jegyért nem kell fizetni, de amennyiben nem váltja ki az utas, büntetést kell fizetnie.

A Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Minisztérium szerint az új jegytípus gyakorlati haszna az, hogy általa egyértelműen felmérhetővé válnak a helyközi közösségi közlekedéshez kapcsolódó utazási és finanszírozási igények. Ez alapján a közlekedési társaságok közszolgáltatási szerződését megalapozottan lehet megkötni, hiszen ezeknek az utazásoknak a finanszírozása közpénzből történik.

A regisztrációs jegy adatokkal szolgál majd a jellemző utazási távolságokról, a csúcsidőszakokról, így bevezetése segíthet a menetrendek előkészítésében, míg alkalmazása megalapozhatja a kedvezményrendszer átalakításának további lépéseit is.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ezt a marhaságot :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: túl sok pénz van az államkasszában 8) 8) 8)

vicger
 
 


Kriszti jó kérdés...már egy ideje én is vadászom
mondjuk én csak elméletbe
mert még nem kérdeztem sehol :lol: :lol: :lol:
de hobbi/művész bolt?

most kerestem rá: gazdaboltba?? :shock: :shock:

Babcit és Vikit és Tengdit én is akartam kérdezni?

Jó nagy répaság ez a regisztrációs jegy! Unatkoznak úgy látszik...

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Sírós babák anyukáinak kitartás!
Kép

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Jázmin haja kihullott már a 6-8 héten, utána szépen elkezdett nőni, de most már megint kezd hullani a feje tetején oldalt. Aggaszt a dolog! Ez normális??? Mintha kicsit más szaga is lenne a buksijának, de lehet ezt már csak beképzelem. Nagyon kicsit volt koszmo rajta, de csak éppen hogy, de már az sincs.

Hallottatok már ilyenről?

t-pk
 
 


Frocli,levegőn altatás?????nekünk az jött be még októberben,azóta Berni 3-4 órákat alszik kint a babakocsiban.

Manó,nagyon szépek a gyerkők!!!!!!

Andi,hát ez nem igaz már megint,figyu nem lehet hogy a levolac meg gw miatt fáj a pocak????lehet egy kicsit szüneteltetni kéne ezeket!!menjen az osanit fogra és kész!!!

sutimano76
 
 


Helló Csajok!

Andi babkocsi, levegő??? Tomi elkezd ordítani, beteszem a kocsiba és elhallgat, ha nem, akkor megyek vele kicsit és bealszik.
Most is ébreszteni kellett, mert a levegőn nem ébred az éhségre sem...

Bocsi később próbálok jönni.
bex13
 
 


Kata ,nem ,de én ilyenkor ugrasztom a védőnőt vagy a gyerekorvost!!

sutimano76
 
 


frocli írta:
scooper írta:miért, te hol laksz? :roll:


Budapest II. kerület széle. gyakorlatilag nagykovácsi már... Tőlünk sajna kb. minden messze van...


az nekem tökéletes :wink: :lol: bkv jár arra, akkkor jó....és vállalnál engem?

KépKép
Kép
scooper
 
 


és iiiiiiiiiiiiiiiiiiigen,átfordultunk!!!
Kép

sutimano76
 
 


scooper írta:
frocli írta:
scooper írta:miért, te hol laksz? :roll:


Budapest II. kerület széle. gyakorlatilag nagykovácsi már... Tőlünk sajna kb. minden messze van...


az nekem tökéletes :wink: :lol: bkv jár arra, akkkor jó....és vállalnál engem?


nem akarok belekotty,de skypen sokkal egyszerűbb lenne,azt le lehet tölteni,a tescoba van 1500-ért mikrofonos hangfal és kész már tudtok is értekezni.Így nem kéne Scoop annyit utaznod!!!

sutimano76
 
 


na hol van Berni a képen???
Kép

sutimano76
 
 


sutimano76 írta:
Andi,hát ez nem igaz már megint,figyu nem lehet hogy a levolac meg gw miatt fáj a pocak????lehet egy kicsit szüneteltetni kéne ezeket!!menjen az osanit fogra és kész!!!

Barninak nem a hasa fáj,2 napja nem kapott se gw-t,se levolacot.fog van,osanitot kap

Kép
v.andi
 
 


berni üüüüüüüüüüüüügyes!!!!!!!! ma mi is ügyeskedtünk....

van skype-om, telefonom is van átalakítva hogy rá lehessen kötni gépre, de nem az kell, hogy valaki szemtől szembe a számba rágja, sokkal jobban tanulok úgy... és legalább kimozdulok itthonról, és mivel én ingyé utazom, a mávon meg 90%os jeggyel, így még csak nem is lenne költséges....plusz, én nem tudok úgy tanulni, hogy közbe a lányom itt visong nekem.... meg akkor tuti az van, hogy tudok rá figyelni attól még mert itt ülök, így meg 100%osan oda tehetném magam... sztem heti egyszer, vagy 2heti egyszer beleférne :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


berni elbúúúúúúúújt :lol:

barni, hagyd anyát élni kicsit :!:

KépKép
Kép
scooper
 
 


v.andi írta:
sutimano76 írta:
Andi,hát ez nem igaz már megint,figyu nem lehet hogy a levolac meg gw miatt fáj a pocak????lehet egy kicsit szüneteltetni kéne ezeket!!menjen az osanit fogra és kész!!!

Barninak nem a hasa fáj,2 napja nem kapott se gw-t,se levolacot.fog van,osanitot kap

:oops: :oops: :oops: ,csak találgatok,igazából Keórisztiékből kiindulva gondoltam,mert ott ugye az osanit váltott ki pocifájást!
látod már a fogacskát,vagy még nem????

én nem látom,de nem is vagyunk nyügik,lehet mi későn fogzók leszünk

sutimano76
 
 


Scoop,és addig kire hagyod Noncsit????Hát a heti 1 elég kevés,a kétheti 1 meg már nagyon!!!!Mert a nővérem heti 1 alkalommal jár de az 4 órás!!!!!!!!!!!!!sztem kicsibabát ennyi időre másra hagyni,hát nemtom :roll: :roll: :roll: ,neked meg ugye plussz az út oda vissza!!!és nővérem se halad olyan jól!!!

sutimano76
 
 


Na jól van elmegyek a .......,nem okoskodok itt tovább,úgyse megy :D

jó éjt neketek!!!!

sutimano76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: