Új privát üzeneted érkezett!

T-pk, én nem tudtam h te különbözőbe öltözteted őket, én csak magam részéről az érzéseket írtam le! :wink: Remélem nem bántottalak meg vele.

Napokban vár apával egy nagy beszélgetés ránk.... :?

Kép
kata05
 
 


Madar, sajna éjszakáink 4-5 kelésesek....Most éjszaka is fél 11-től 2 óránként kelt.

Kép
kata05
 
 


Kriszti:gratulálok a sikeres 90 naposhoz.Nagyon csini vagy.Tényleg nem mondaná meg rólad senki,hogy 4 gyereket szültél.Csak így tovább. :D

Tp-k:miért ne lehetne egyforma az etetőszék?Azért mert "különbözőek" még a szék lehet ugyanolyan. :D

Scooper:neked is gratula a 71 kg-hoz. :D

Manó,Flora,Picibo,Dorka,Viki hol vagytok???

Enyim csemete este 8tól aludt fél 6ig kelés nélkül.Aztán kaja és alvás tovább 3/4 8ig.Remélem mostmár hamarosan átalussza az éjszakát. :D

Bocsi Andi. :) Remélem neketek is beáll a rend.Így hoigy napközben nemigazán alszik Barni,az éjszakák hogy telnek?Nem alszik többet?
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Itt is nagyonnagyon hideg van...áááá.
Valamit akartam kérdezni tőletek...de lyukas a fejem...


Kriszti amit Andinak belinkeltem onnan valók
a Tiéd pl. innen asszem:oops:
http://krumplinyomda.blogspot.com/

többi
http://vattacukorhajulany.blogspot.com/
http://masikzsofi.blogspot.com/
http://artistamuvek.blogspot.com/
http://phirinke.blogspot.com/
nekem ez a kedvencem:
http://gustavoaimar.blogspot.com/

Szia Frocli, jó hogy hazaértetek!

Szintus de jó Neked pocakosan....mindjárt kisbabaaaaaaaaa!

Én is méretkeztem a szomszédba....64 vagyok juhujééééééé! előtte teszteltem a kedvenc farmeromat és jóóóóóóó....na még 6 kg jó lenne!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Tudom, hogy sok mindenre, Mindenkire nem tudtam reagálni :oops: :oops: bocsánat, de ennyi időm volt most ... mennem kell, a képeket azért megnéztem és csudaszép babákat láttam (Noncsi, Barni, Luca, kisAti, Marci, Tomika, Niki baba, Dávid) ... :D :D :D

KépKép
KépKép
madar
 
 


Háj evribadi :)

Peppino, ha szeretnéd, én átadom neked a bontatlan osanitunkat... Luca nem szereti 8) 8) 8) , s ha neadjisten kell, van még egy fél csomagnyi. Szóval csak szólj és postázom.

köszönöm szépen a májhízlaló szavakat :):):):)

Scoop, juhéééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! megy ez, mint a karikacsapás!!!

A tavaszi-nyári 90napos mellett szól az is, hogy azért akkor a zöldségek íze is klasszisokkal finomabb... pölö paradicsom ;)

ma libát sütök patakiban 8) 8) 8) hozzá ribizlimártást... nyammm...

Kata, drukk hozzá. az az igazság, h az alapproblémáról lemaradtam annak idején.. nagy a baj? ha nem vagyok pofátlan, leírnád püben? :oops: :oops: :oops: :oops:

Szintus, jujjj ez már annyira izgalmas!!! minden okés lesz, nyuginyuginyugi!!! értesítést mindenképpen kérünk, adatokkal, urambocsá' portfolióval :D:D:D:D:D:D /ugye így hívják a fényképsorozatokat? :roll: :oops:

vicger
 
 


T-pk még 7-8 kilót elüldöznék magamról 8) 8) 8) de ezt majd a következő 90 nap során 8) 8) 8) 8)

vicger
 
 


Kata: beszélgetés apával ++++ drukk ... ha segít néhány gondolat, bármi ... tudod, hol találsz minket :wink: bár tudom, hogy nagyszerű segítő család vesz körül :)
alvás-nemalvás: Nálatok is a fog? Ha igen, csak túl leszünk ezen hamarosan ... ha nem akkor, meg egy rakásba hordjuk a nemalvókat és felváltva vigyázunk rájuk :lol: :lol: :wink: :wink:

Timi-Dorkát többen "kerestétek" ... úgy tudom, gond van a gépével :roll: :roll: :roll: de én is remélem, hogy hamarosan jön, mert hiányzik ...

t-pk:
nálunk dagadt a fogínny, több helyen át is látszik már a fog, állandóan az öklét nyomja oda, sőt az én kezem is húzza be a szájába :roll: és doki is mondta, hogy látja .... remélem már nem sokáig tart

KépKép
KépKép
madar
 
 


Lina: gratula az éjszakátokhoz :D

Zsalyam: fogyáshoz Kép nagyon ügyes vagy :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kriszti: de most azért tartasz egy kis szünetet, vagy mehet tovább?

KépKép
KépKép
madar
 
 


Hahó!
Nem is tudom, mióta nem tudtam benézni!
Jól vagyunk!
Rohanok Apáért a reptérre :)
Tegnap 1x ettünk almát, hatalmas sikere volt!!
Visszaolvasás alól felmentő mobilos képek:

Kép Kép

Pussz!

floranan
 
 


Flora, végre!!!!!! :) :) :) Csokika nagyon aranyos ... enyim apa most van a reptéren ... pont elkerülitek egymást :) :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicséreteket! Én is viszont minden babás képre!!!!!

Kriszti tuti csini vagy! Annyian csináljátok, hogy lassan én is erőt veszek magamon én nekiállok!

Szivacsot valaki kérdezte milyet szeretnék, ha lehet méretre vágva egy 150*150-est amit le tudok tenni a földre és arra rá Macit.

Na pussz megyünk gyümizni Macival. :lol: :lol:

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Orsi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: csodaoldalak ezek.......köszi :)
éljen a fogyás!!!!!!!!!!!!!!!nagyon ügyes vagy :!: :D

Flora jó hogy jössz :) :) :) :) részemről a felmentést megadom :) kis drága Csoki :)

Móni, kéne tartani, hogy majd meginduljon megint a fogyás.. egyelőre ugyanúgy eszem, mint 90 napig... teljesen ráálltam az effajta étkezésre :roll: :roll: :roll: tegnap önként gyüminapoztam :lol: :lol:

vicger
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk: pénteken átvettük az autómat ... szombaton levezettem Mezőkövesdre, szuper a járgány :)

De mit történt velünk: Lolóka tiszta pötty, viszem 11re az orvoshoz, 90%, hogy BÁRÁNYHIMLŐS ... :shock: :shock: :shock:

Csak egy reag fér most bele: KRISZTI: igazi istennő vagy, én lenni nagyon irigy, hatalmas motivációt adsz itt mindannyiunknak (bocsánat, hogy a többiek nevében írok, de így érzem !!!:) ... ma reggel én is elkezdtem végre a 90 napost ...már most ettől, hogy elhatároztam, jobban érzem magam ... csak a kávé ne lenne olyan bűn rossz steviával, tej nélkül ... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


De bumbi vagyok! Kriszti fantasztikusan nézel ki!
olyan jó hangulatú az a zöld függöny, zöld-fényár
most én is gondolkodom a zöld függönyön....a hálóba
de nem tudom....fehér mintás függöny mellé nem sötétítő lenne
csak olyan dísz....szóval nem merem nagyon mert a hálónk
barnás, minden barna...a padló is sötét barna....na majd kipróbálom


és Scoooooop ügyiiiii!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Madar,te melyik dentinoxot adod Mogyorónak?

A gélre az van írva,hogy a lidocain tartalma miatt csak 3 szor lehet egy nap,de borsónyi mennyiséget ír.NÁlunk nagyon gyilkos a fog.Sztem megint nurofen lesz belőle,mert üvölt Barni

Kép
v.andi
 
 


Húúúúúú Kriszti én tegnap sütöttem libát csak nem mertem írni......
isteni lett....borókabogyóval, hagymával stébéééééé :oops:

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Andi: a gélt és tényleg csak max 3x, sokszor csak napi 1x, este lefekvés előtt, nekünk bejött

KépKép
KépKép
madar
 
 


Bibi: óóóóóóóó, Loloka :( ... de ha bárányhimlő, akkor gondolj arra, hogy legalább gyorsan letudjátok ... jut eszembe, mikor is voltatok az oviban? mennyi a lappangási idő .... múlt héten Julcsi egyik ovistársáról is kiderült, hogy bárányhimlős, lehet, hogy az oviból jött??????
+++++++ drukk, hogy akármi is ez, gyorsan, könnyen elmúljon

KépKép
KépKép
madar
 
 


HÁt azért annyira nem vagyok ügyes......egy csomoszór bűnöztem
tegnap is ettem sütit..... :oops: :oops:
Tényleg 90 nap után lehet még 90 napozni vagy hogy van ez?

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Barninak nagy nagy simi ... meg Neked is Andi ...

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kriszti: ezt most én sem értem :oops: :oops: akkor kell vagy lehet szünetet tartani, mi a szabál, kérem szépen???

Zsalyam: liba nyam ... szeressük mi is :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Bibi: autó Kép majd megmutizod?

KépKép
KépKép
madar
 
 


Lolókának gyógyerőt!

tudom mit akartam....a kétévesem úgy tűnik nem akar aludni
délután....ami végül is nem is baj, mert ha alszik akkor 2 órán keresztül, és így csak este 10re fárad el annyira, hogy elaludjon...
szerintetek jó ez így? oviba nem lesz gond, igaz amíg itthon vagyok, nem lesz napközis........

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


zsalyam: nekem is pont ez volt a gondom a délutáni alvással Julcsinál, de valahogy az alakult ki, hogy az oviban, mindig elaludt, működött a "birkaszellem", alszik, a többi, elalszik Ő is, vagy ha nem, akkor feküdniük kellett, csendben, de működött ez, nem volt gond, hétvégén, meg amikor nem volt ovi, és velünk volt itthon, akkor sosem aludt délután ....

KépKép
KépKép
madar
 
 


most hívtam a dokit, holnap délután oltás :( (Prevenar második)

KépKép
KépKép
madar
 
 


húúú, de sok vagyok ma ... na, lépek dolgozni, meg szakdolgozni :wink: :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Oké köszi Madár, akkor ha fáradt alszik, ha nem akkor nem...
hupsz oltás holnap? :( , Rózának bekeményedtek a kis combjai
tőlük, pedig borogattam....... :( :(

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


az első után Mogyorónak is :(

KépKép
KépKép
madar
 
 


Ja, ezt még gyorsan, ha már a tavaszról, meg fini paradicsomról beszélünk (én nem szeretem ezeket a tartósított ketchup, majonéz egyebeket).

Házi ketchup:

- 50 dkg paradicsom
- 20 dkg édes kápia paprika
- 1 fej vöröshagyma
- 1 gerezd fokhagyma (én többet szoktam :))
- 1 kis zellergumó
- babérlevél
- petrezselyem
- bazsalikom
- só
- bors
- méz
- fehérborecet

Meg kell tisztítani és félbe kell vágni a hagymát és a zellert, a paprikát felszeletelni. A paradicsomot megmossuk, forró vízbe mártjuk, hájukat lehúzzuk, felkockázzuk. Egy nagy lábasban, néha kevergetve, főzzük két órán át a hozzávalókat, sózzuk, borsozzuk, mézzel édesítjük, pár csepp borecettel tegyük pikánssá, babérlevelet szedjük ki, majd botmixerrel pürésítjük. Osszuk szét kiforrázott üvegekbe a kectchupot, forrón zárjuk le. A recept azt mondja, hogy dunsztban hagyjuk kihűlni, én nem szoktam dunsztba rakni, csak úgy hagyom a pulton kihűlni, sosem lett még baja. Felbontás után hűtőben kell tartani.
Info még: 100 g energiatartalma 111 kcal, 5 g fehérje, 1 g zsír, 20 g szénhidrát

KépKép
KépKép
madar
 
 


Ja, és még egy:

Kápiapaprika-krém


- 1 kg kápia paprika
- 1 fej vöröshagyma
- 1 dl száraz fehérbor
- pár csepp balzsamecet
- olívaolaj
- só
- bors

A paprikák csumáját szedjük ki, majd 200 fokos sütőben süssük 20-25 percig. Ha teljesen kihűlt, szedjük le a paprika héját. A felkockázott hagymát olívaolajon kis lángon kezdjük el pirítani, majd ha már üveges, öntsük rá a bort. Főzzük 5 percig, majd adjuk hozzá a paprikahúst is. Főzzük újabb 5 percig, majd turmixoljuk a krémet. Ízlés szerint ízesítsük sóval, borssal, olívaolajjal, balzsamecettel. Kisméretű, kiforrázott üvegekbe szedjük, forrón lezárjuk, dunsztban (én kihagyom) hagyjuk kihűlni.

KépKép
KépKép
madar
 
 


kata05 írta:

Scoop, áll az ajánlatom de a krémet magát küldöm, mert csak egy patikában csinálják meg normálisan!!! :shock: Ezt tapasztaltam, úgyhogy holnap megyünk dokinénihez kérek receptet kiváltom és küldöm, oké?? Ügyi vagy nagyon a kilókkal!!



nekem jó, majd priviben dobok címet.... írd meg majd hogy mennyit és hova küldjek, utalnám, 2-3.-a között utalnám ha jó :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


csak gyorsan, mert dolog van :lol: :lol: :lol:
Orsi, borókabogyó? hűű, pont van itthon, akkor az is megy bele :D Eddig sárgarépát válogattam /nebammeg, a harmadikon 8) :lol: / gumikesztyű és társai / mittomén hányliteres hordóban hoztuk anyuéktól, már ideje volt átválogatni 8) 8) 8) de ugye magától nem jön fel a pincéből :shock: 8) 8) 8) 8) /, na úgyhogy vacsi lesz a libából sz'tem....

Bibi, Lolónak +++++++++++++ viszont tényleg jobb most, mert így nem is kaparja el. Szóval jobb túl lenni ilyen kis pirinyón.

Oltás, na most én szerintem Luca túl van mindkét prevenaron, de a doki váltig állítja, h nem, a 2. hátra van, de szerintem megkaptuk. a könyvbe nincs beírva, de ez a dinnye védőnő hibája, Atinál is csomó oltást nem írt be. Illetve 2őt.

90napos szünet: szabály annyi van, h a 90napos után még 90 napig délig csak gyümi. De szerintem ha valaki 20évig csak gyümit eszik délelőtt akkor sincs semmi gond.
Van egy 90napos fórum a hoxán, ott írták, h ha folyamatosan 90naposozik az ember, akkor nem olvadnak olyan gyorsan a kilók, mintha hagyna mondjuk 1 hónap szünetet közötte.
Nekem szerintem egyébként meg kéne emelni a rozzant seggemet, aztán irány futni vagy valami 8) 8) 8) a hasam pl vmi katasztrófa, mint egy lufi 8) 8) lehet tele vagyok vízzel...

vicger
 
 


kata05 írta:T-pk, én nem tudtam h te különbözőbe öltözteted őket, én csak magam részéről az érzéseket írtam le! :wink: Remélem nem bántottalak meg vele.

Napokban vár apával egy nagy beszélgetés ránk.... :?


ajaj..........remélem nincs nagy baj :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Jó reggelt!!!

T-pk,az etetőszék lehet egyforma,mert akkor nem lesz veszekedés melyik mintájú kié!!! :lol: :lol: :lol: én sem szeretem mikor az ikreket tök egyformába öltöztetik,viszont pár egyforma cucc nem árt,mert ha ők akarják???????vagy az egyikre ráadsz valamit és a másik közli hogy ő is ugyanolyat akar????Na lesz dilemázni valód!!! :roll:

Lina, este 8 reggel 6-ig,és aludja át az éjszakát?????????????????????????????????????????????????????jelentem azt teszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ne legyél telhetetlen,én már 4-5 óra alvással is megelégednék!!!

Veronika ma 5 hós!!!!!!Hogy szalad az idő még csak most izgultunk érte!!!

Brumi.....bárányhimlő :( ,Lilla volt már,vagy valszeg ő is megkapja???

Kata,azt hittem megoldódtak a gondok!!

sutimano76
 
 


kaptam mail a love.hu-ról, törölték :lol: :lol: :lol: de ha meg tudom ki volt, kezét eltöröm....már pedig sejtem ki volt :evil: :lol: szóval most kéz törésre gyúrok :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Jut eszembe még :)
Julcsival volt egy tejfokozó finomság, amit ettem, íme:

Kesu golyó (Tejfokozó)
- 250 gramm búza őrölve
- 150 gramm árpa őrölve
- 100 gramm zab őrölve
- 100 gramm kesudió
- 150 gramm vaj
- 150 gramm barnacukor

A gabonaőrlemény keveréket és a durvára vágott kesudiót pár percig szárazon pirítjuk. Hozzáadjuk a vajat és a cukrot. A formázáshoz még szükséges 1-2 evőkanál vizet adnunk hozzá. A még langyos masszából 2,5-3 cm átmérőjű golyókat készítünk.
Én szerettem is és nagyon hatásos volt. :) :) :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Scooper: hurááááá!!! :) :) :)

Mogyoró most ébredt fel ... annyira imádom, ahogy ébredés után meghallja a hangom, meglát és azonnal rám mosolyog ... :D :D :D :D

KépKép
KépKép
madar
 
 


sutimano76 írta:eszembe jutott,Móka,nem igazán értettem az angyalkás dolgot,voltál egy látónál és ő mondta vagy álmodtad vagy hogy is van ez?????


szóval az úgy volt, hogy igen voltam egy "látónál" - nem tudom, h h kell Őt nevezni.... képeket kap a tanácsadóimtól, nevelőimtől , akik a "szellemvilágban" vannak körülöttem... nincs kártyavetés, érintés, nyomozás:) - szóval képeket kap.....

és Ő mondta, hogy Momó egy visszatért lélek, mert tavaly volt 2 vetélésem... egy "sima" és egy aki Momó ikertestvére volt, szóval az első babó jött vissza hozzánk, csak akkor még nem volt teljes mértékben kirajzolódva a leszálló pálya - 2 hónappal később már igen.:D
érdekes dolgok ezek..
Ahogy Andi is írta.. megvolt a költözés, s aztán már jelentkezett is a is grimasz király!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Veronikának Boldog 5. hónapfordulót!! :)

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


tengdi írta:Móka

lehet elég 2 hetente mérni, nem? Ugyanebben ahelyzetben vagyok, s legszívesebben mérleget szereznék, vagy egy hét múlva vinném méretni, de nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mit jelent egyébként adatokban kifejezve, hogy nem gyarapodott egy ideje?



Momó 2 hét alatt 100g-ot hízott.. aztán mondták, h menjünk 1 hét múlva is, mert kíváncsiak, h mi van... mert h én már ekkor azt mondtam, h nincs tápi, először adjanak egy hetet....
egy hét múlv 50g-ot hízott, pedig sokkal sokkal gyakrabban cicire tettem...
aztán a múlt héten bele mentem, h ok, akkor 30ml hozzá tápi ok, de megint egy hét múlva mennék, mert ha ok, akkor szeretnék fokozatosan visszaállni a csak tejcsire...
én úgy látom, h van tejcsi.. cuki módon folyik mindig ki a száján, vagyis úgy folyik ki, h látom, h megy be:D
na ,de gondolkoztam, lehet, h mélyen ideges vagyok a család miatt, meg időközben megjött a mensim.. szóval lehet, h amiatt is van változás...
tök tudja..
de most úgy van a kaja, h cici, tápi 30ml - ált. kiskanállal és már most csökkentettem :oops: (ebédidő és vacsiidő körüli kajára)..
persze ez a kaja annyira felizgatja kisHavert, h aztán meg még visszajön a cicire..
én úgy érzem, h libatömés van, de majd szerdán meglátjuk grammokban... aztán remélem, h lesz változás, s nem kell hetente mennünk mérlegelgetni...

Kép

Kép
móka:)
 
 


T-pk, én nem tudtam h te különbözőbe öltözteted őket, én csak magam részéről az érzéseket írtam le! :wink: Remélem nem bántottalak meg vele.

Napokban vár apával egy nagy beszélgetés ránk.... :?


Most ugye csak hülyéskedsz, meg se fordult a fejemben...nem olyan könnyű engem megbántani, főleg, hogy nincs mivel. Én is csak leírtam...
de anyukámék is ikrek és ők még 20 évesen is egyformába akartak öltözni, sőt van hogy most is egyforma ruhákat vesznek, sőt van hogy véletlenül, hiszen van köztök 80 kmer :roll: :roll:

t-pk
 
 


Veronika mááááááááááár 5 hóóóóóóóóónapos??????? :?: :!: :shock: :lol: :lol: :lol: öregszem :evil: :lol: :lol: boldog hófordulót neki :!:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Értem,ez jó Móka,hol és mennyiért voltál???én is kíváncsi lennék!

sztem nem fog többet hízni a tápitól,elég sokan mondogattuk hogy mostanában kevesebbet híznak!!!de majd írd meg a végkifejletet!!


panasz...anyósom beteg,lázas,mondom neki ha már nem tudtak tegnap eljönni akkor küldök nekik kaját...mondja nem kell---megjegyzem tőlem semmi nem kell ,mintha leprás lennék,vagy nemtom mér---mondom nem választható opció,küldöm és kész!ez a telefonbeszélgetés párom jelenlétében történt....erre kiírom hogy KAJÁK(többesszám) az ő reggelije és anyósomék kajája,erre reggel benézek a hűtőbe és anyósomék kajája ott figyel,erre felhívom kérdem "ez most komoly?",háthogy ő hívta az anyját és az azt mondta hogy nem kell............hát erre csak annyit tudtam mondani,hogy ha a jóisten csak ennyi ésszel áldotta meg akkor itt nincs mit tenni.....kész vagyok,kicsinálnak ketten az anyjával!!!

sutimano76
 
 


madar írta:Bibi: óóóóóóóó, Loloka :( ... de ha bárányhimlő, akkor gondolj arra, hogy legalább gyorsan letudjátok ... jut eszembe, mikor is voltatok az oviban? mennyi a lappangási idő .... múlt héten Julcsi egyik ovistársáról is kiderült, hogy bárányhimlős, lehet, hogy az oviból jött??????
+++++++ drukk, hogy akármi is ez, gyorsan, könnyen elmúljon


én "örülök" neki !!! ... közben megjöttünk, és igen, az, bárányhimlő !!! ... hála istennek, hogy nem valami nagyobb nyavaja :) ... és igen: valószínűleg az oviból jött, mert 21 nap a lappangási idő .. de lehet, hogy a gyógytornán volt olyan baba előttünk, ezt már nem lehet tudni, de tulajdonképpen mindegy :)

CSAJOK, akik 90 naposoztok: ebéd és vacsi között csak inni lehet ??? ... gyümölcsöt csak délig lehet ??? ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


madar írta:Bibi: autó Kép majd megmutizod?


Igen:) ... egy fehér Fiat Panda: isteni vezetni, már most imádom ... :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


zsalyam írta:Lolókának gyógyerőt!

tudom mit akartam....a kétévesem úgy tűnik nem akar aludni
délután....ami végül is nem is baj, mert ha alszik akkor 2 órán keresztül, és így csak este 10re fárad el annyira, hogy elaludjon...
szerintetek jó ez így? oviba nem lesz gond, igaz amíg itthon vagyok, nem lesz napközis........


köszi zsalyam :) ... enyim nagyobbik sem alszik már délután, és már 2 évesen is alig akart .... ha véletlenül mégis alszik (pl autóban elalszik). akkor 10 előtt ő sem tud elaludni este ... már pici babaként is jóval kevesebbet aludt, mindig is, ahogy így isszaemlészem ... neki ennyire van szüksége:)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


vicger írta:csak gyorsan, mert dolog van :lol: :lol: :lol:
Orsi, borókabogyó? hűű, pont van itthon, akkor az is megy bele :D Eddig sárgarépát válogattam /nebammeg, a harmadikon 8) :lol: / gumikesztyű és társai / mittomén hányliteres hordóban hoztuk anyuéktól, már ideje volt átválogatni 8) 8) 8) de ugye magától nem jön fel a pincéből :shock: 8) 8) 8) 8) /, na úgyhogy vacsi lesz a libából sz'tem....

Bibi, Lolónak +++++++++++++ viszont tényleg jobb most, mert így nem is kaparja el. Szóval jobb túl lenni ilyen kis pirinyón.

Oltás, na most én szerintem Luca túl van mindkét prevenaron, de a doki váltig állítja, h nem, a 2. hátra van, de szerintem megkaptuk. a könyvbe nincs beírva, de ez a dinnye védőnő hibája, Atinál is csomó oltást nem írt be. Illetve 2őt.

90napos szünet: szabály annyi van, h a 90napos után még 90 napig délig csak gyümi. De szerintem ha valaki 20évig csak gyümit eszik délelőtt akkor sincs semmi gond.
Van egy 90napos fórum a hoxán, ott írták, h ha folyamatosan 90naposozik az ember, akkor nem olvadnak olyan gyorsan a kilók, mintha hagyna mondjuk 1 hónap szünetet közötte.
Nekem szerintem egyébként meg kéne emelni a rozzant seggemet, aztán irány futni vagy valami 8) 8) 8) a hasam pl vmi katasztrófa, mint egy lufi 8) 8) lehet tele vagyok vízzel...


na, ezen felbuzdulva: aki szeretne egy jó kis bárányhimlőt, nosza látogasson meg minket :):):) ... a legfertőzőbb gyermekbetegség, tuti egy tali után is ragályos :) ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


sutimano76 írta:Jó reggelt!!!

T-pk,az etetőszék lehet egyforma,mert akkor nem lesz veszekedés melyik mintájú kié!!! :lol: :lol: :lol: én sem szeretem mikor az ikreket tök egyformába öltöztetik,viszont pár egyforma cucc nem árt,mert ha ők akarják???????vagy az egyikre ráadsz valamit és a másik közli hogy ő is ugyanolyat akar????Na lesz dilemázni valód!!! :roll:

Lina, este 8 reggel 6-ig,és aludja át az éjszakát?????????????????????????????????????????????????????jelentem azt teszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ne legyél telhetetlen,én már 4-5 óra alvással is megelégednék!!!

Veronika ma 5 hós!!!!!!Hogy szalad az idő még csak most izgultunk érte!!!

Brumi.....bárányhimlő :( ,Lilla volt már,vagy valszeg ő is megkapja???

Kata,azt hittem megoldódtak a gondok!!


Lilla nem volt még, és én kifejezetten örülök, hogy túlesnek most rajta .. nem vagyok védőoltás párti, én bárányhimlő ellen nem oltatnám be, így meg egész életére védettsége lesz ... felnőtt korban egy csomó szövődménye lehet ... és az sem lett volna szerencsés, ha akkor kapják el, amikor már dolgozom (10nap a gyógyulás az első pöttyöktől számítva, ha nem egyszerre lesznek betegek, akkor akár 3-4 hétig is itthon lennének) ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: