Új privát üzeneted érkezett!

Panni!
Milyen ügyes fiad van, talán tőled örökölte??? Nagyon ügyes, hogy egy ilyen hosszú verset bevágott. Nem vettétek videóra? Igenis, tessék legközelebb is dicsekedni!!!! :lol: :lol: :lol:

Boni!
Köszi, hogy belinkelted a verset.

Szilvia!
Mekkorát nőtt a pindurod!? :lol: gratulálok. Barnázás már elmúlt?

Beze!
Köszi kérdésed, ugyanúgy vagyok. (azon gondolkodtam, mennyi bulimiás milyen hülye, hogy hánytatja magát, ahelyett, hogy terhes lenne, s meg van az indok a hányásra. :lol: :lol: :lol: )
Sajnálom, hogy piri megjött, de most majd élesben is gyakorolhattok. :wink: :wink: :lol: :lol: meglesz az eredménye.

Maryka!
Mindig ilyen korán kel a fiatok? Nálunk a szomszéd kisfiú kell fél 6-kor, általában felébredek rá, mert bömböl, s futkoz a lakásban, meg motorozik. Szóval nincs csöndben, az anyja meg nem szól rá. :roll: :roll: :roll:

Fütyihez még annyit, Panni tényleg nekünk is piros volt, meg kicsit meg is volt duzzadva. Milyen ez a metszés? Látszik belőle valami? Ép, hogy 1-2 mili mindig visszatapad Leventének.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!

Tőlem tuti nem örökölte a kölök a szép versmondást meg a szereplést mert én nyuszi vok...mindig is az voltam közönség vagy több ember előtt..a diplomamunkámat is kínkeservesen tudtam megvédeni :shock:

Inkább az apja aki szeret a középpontba lenni és tud is kiállni emberek elé...hát innen van Márknak is sztem.

Az a metszéses műtét csak annyi hogy a szűk bőrön egy kis bemetszést ejtenek és ezáltal megnyílik a bőr és nem fog letapadni..Márknak azóta se tapadt le.Egyátalán nem látszik már a műtét helye.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Motinak nagy-nagy Gratula!!!

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Jaj, bunkópanndi, most látom csak :(

Moti, sok szeretettel gratulálok Nektek Sebihez, jó egészséget az egész családnak!
Vendég
 


Jó reggelt!

panny majd meg tudnád írni akár priviben kinél voltatok kukiügyben? :roll:

mindenkinek
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Moti, gratulálok, sok boldogságot, tejecskét, kitartást és átaludt éjszakát kívánok! Szép méretek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Panny, szorítok! :wink:

Lányok, elköszönök, holnap utazunk Alsópáhokra, szombaton jövünk haza, puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra, és a babákra!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Moti!!!
Szívből gratulálok :D Remélem nemsokára jössz és mesélsz nekünk:)

Nmarya!
Sajnálom, hogy kifogtátok a szomszédokat, vagyia a kiskakast :)
gyurika régebben fél 8-kor ébredt, most meg egy hete át állt valamiért erre a fél 6-os ébredésre, remélem gyorsan visszarátódik a régi kerékvágásba :)

Szilvya!
Örülök a szép fejlődésnek :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Moti, gratulálok Sebi érkezéséhez, és sok-sok tejcsit :)

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Moti:
Szeretettel gratulálok kisfiad születéséhez, sok tejcsit és mindent jót kívánok!
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


MOti!
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! Egészséget, sok tejcsit, türelmet a két gyermekes Anyukaság tanulásához!!! Gratulálok!!
Puszi, Szilvi

Panny!
Neked is gratula a nagyfiadhoz! Tényleg nagyon hosszú a vers, ő pedig nagyon ügyes, hogy megnyerte a versenyt!
Apróbetűhőz mindenem keresztbe!

Sucer - kitartás a munkához! bár jobb lenne, ha már abbahagynád, ha ennyire megterhelő lelkileg, idegileg! Úgyis lesz dolgod bőven otthon is!

Lillanyuci - sajnálom, hogy nincs babó, reméljük, hogy egyébként baj sincs, s majd csak beköltözik a kicsike!! MIlyen munkát találtál?

Annamari - lehet a szülők jól alszanak, miközben gyerkőcök hangoskodnak :wink:

Köszönöm a gratukat! Remélem, hogy most már tényleg minden ok lesz, jelenleg semmi színes :roll: 27-én megyek a kombinált vagy integrált :roll: tesztre, ez az UH vérvétel kombináció....az orrát már most is láttam a kicsinek, ezért remélem,hogy nem lesz baj....

Nagyon le vagyok maradva, bár olvasgattam, de szita agyamból szinte miden kiszállt, igyekszem újra felzárkózni...Szép napot Nektek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Panny!
Én is elkérhetném a sebész doki elérhetőségét. Előre is köszönöm.
Angie-vel beszéltél mostanában? Mi van vele?

Szilvi!
Jó, hogy újra itt vagy. Már féltem, hogy valami baj van.

Kri!
Hogy telt a síelés?

Ma éjszaka megkaptam a béna anya címet. Gergő orrából megint folyik a takony, szegény éjszaka nagyon köhögött, és én még csak fel se ébredtem rá, pedig azt álmodtam köhög, de csak arra ébredtem fel, hogy a férjem kimászik mellőlem. Úgy utálom magam ilyenkor.
Gergő kb 1 méterre alszik tőlem.
franci
 
 


Beze - jó pihenést!

Franci - köszi! Nem vagy szar anya, "csak" fáradt...nálunk is felváltva riadunk fel, van, hogy Apa, van hogy én vagyunk a gyorsabbak....Jobbulást Gergőnek!

Panndi - pedig annyira eszembe voltál! Mennek a gigadrukkok holnapra! Én is láttam a lányokat bi-biiii!!! Kaptam Kismama újságot anyóséktól! Gratula hozzájuk!

Kri - milyen volt kettesben?

Annyira jó képeket kaptam picurkánkról, de nem tudok egyedül kicsinyíteni, szólok apucinak, s felrakom őket....

Marci még mindig alszik....na de mondjuk mi fél 11-kor mentünk fürdeni tegnap :oops: Lesznek gondok, ha megyünk majd oviba, mert oda azért fél 10-ig illik odaérni 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Nem semmi, Marci most reggelizik, az én fiam meg már az ebédét várja.
Nagyon zavar mikor nem ébredek fel a Gergőre, egyik, hogy Apát hagyom aludni, sokat van fent éjszak, tanul, dolgozik. A másik hogy azért 90 sok%-ban az első nyekre felébredek.
Persze Gergő azért megtartotta az Anya ellenőrzést.

Várjuk a Picurka fotókat.
franci
 
 


Angie jobban van lelkileg!!

Ma reggelre Olika összefosta és hányta a kiságyat,a zsákját...meg úgy mindent...amíg elindultunk a suliba 5x hányt:(..Benyakalt valami vírust,csak azt nem tudom hol...senkinek nincs az ismerősök közül ahol jártunk....na mindegy..remélme a többiek megússzák és mi is.

Franci:dehogy vagy te szar anya..csak biztos kimerült kicsit.Velem is előfordul h nem hallomm...csak nálunk az a baj h apa se mert ő még mélyebben alszik olyan fárdt mindig :lol: ..ekkor van az hogy Krizsi szól be nekünk h Olika sír :oops: ..na jó,ez csak eddig 1x volt :wink:

A sebészünk itt van Gödöllőn és Kerepestarcsai kórházban rendel..nektek úgy is kell a száma?

Beze!

De jó nektek most Alsópáhokon!!!!
Mi is tervezzük de csak őszre oda a menetelt..a srácaim oda vannak érte!!! :wink:
(remélem összehozzátok ott a kistesót:))

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!
Én a fiam miatt a világ végére is elmennék. Magam miatt viszont még Buda is messze van.
Kérem igen a doki számát. Ki tudja mi mikor kell.

Szegény Olika! Jobbulást neki. Nektek baciűzőt.
franci
 
 


Sziasztok!

szilvi: örülök, hogy minden rendben veled/tek! Várjuk a képeket! :D
Mi is későn fekvő/kelő brigád vagyunk! Hamarosan próbálom Lillust kicsit átszoktatni a 8 órai fekvésre, mert ugye nemsokára bölcsi, (meg remélhetőleg nekem munka), ahova 8-ig oda kell érni, előtte meg a Tücsköt le kell rakni a bölcsibe...
Mégsem jelentkeztem arra az állásra... Hétvégi munkavégzés. Inkább a család hétvégén.

franci: nálam is előfordult már, hogy apa hallotta meg Lillust, és én is csak arra keltem, hogy ő már megy át. Nagyon fáradt voltam, és olyan mélyen aludtam, hogy csak na. Előferdül az ilyen. Szerencsére ott vannak az apucikák ilyenkor, akik mintha tudnák tudat alatt, hogy anyuci nem hallotta meg a picikét, és ők mennek hozzájuk. :D

panny: jobbulást Olinak! Reméljük nem kapta el más!
És ami lemaradt még: gratulálok a sikeres szavalóversenyhez! :D

Lilla gyógyulóban, tegnap már csak este szippantottuk a nóziját.
Lassan ki merek vele menni, alig voltunk szabad levegőn a náthája miatt. ANyuékhoz is kocsival mentünk, pedig egy utcában lakunk.

Remélem hamarosan jönnek az élménybeszámolók!!!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Nem számol a vonalzóm...Pedig már 19 hónapos is elmúlt a Drágám!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem írok most senkinek, ígérem, holnap bepótolom.

Elég szar éjszakánk volt. Levente 5-ször hányt, aztán éjjel 1-kor ki kellett hívni az ügyeletet hozzá. Addig 4 ágyneműt hányt össze, meg a konyha. Kapott szurit, aztán még egy pici kijött belőle. Utána elaludt, ekkor volt 2 óra. Aztán mi is szépen aludtunk. Réka reggel fél 6-kor kelt, felébredt apára, mert ment dolgozni. Sikeresen vissza altattam, de így negyed 8-kor kelt. Délelőtt elvittem orvoshoz, azt mondta vírusos fertőzés. Tegnap a szomszéd kisfiú jött át anyukájával, ő is aznap 2-szer hányt, igaz csak fél órát voltak, ennyi idő idő alatt elkaphatta???? :idea: :idea:

Én is ma voltam 12 hetes uh-on.

STÁTUSZ:
Egy élő magzat. Ép koponya, plexusok, agykamrák, kiskamrák, kisagy. Ép gerinc és hasfal.
Norm. tüdő. szív 4 üreg. Norm. frekvencia. Ép rekesz, jó gyomortelítődés. Normál echogenitású belek és máj.
Jó hólyagtelítődés, ép vesék. Köldökzsinór 3 ér.
Norm. mennyiségű magzatvíz. Ép végtagok.
Placenta a fundusban és hátsó falon.
CRL: 54mm HC: 71mm AC: 52mm Femúr: 8mm
NT: 3mm alatt.
NB látható
Dg: grav.s.d. 11+6 nap
Fejlődési rendellenesség jelenleg nem látható.

Kép

Ígérem holnap jövök, s mindenkinek reagálok!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari4

Először is nagy-nagy gratula!

Te már tényleg megnyugodhatsz!!!

Látom egy cipőben járunk vírus ügyileg..nálunk is Olika az ügyeletes hányó-fosó babuci :wink: :wink: ...mi még a dokinál nem tartunk..vagyis hívtam, a dokinkat de nem vittem be mert minek....megbeszéltük telefonon hogy sok folyadék,Smecta és Bolus kell és várni h kiürüljön a vírus.Szerencse h a dokival nagyon jól ismerjük egymást...bízik bennem ,tudja hogy tapasztalt 3 gyerekes anyuka vok :wink: és tudom mikor mit kell tenni :wink:

Franci!

ok,akkor fogom küldeni a számot.De Angie is küld egy sebész elérhetőséget Pesten..azt mondja nagyon jó az is.

Az enyém neve:Dr.Lepp József..a számot később mert nem találom :oops:

Angie-től:

Dr. Kiss Imre: I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Sebészeti osztály. Telefon: 3343-186/52640, ambulancia:52661.

Nagyon reális, nem műt azonnal. Szilárdhoz hozzá sem nyúlt, azt mondta, hogy húzogassuk minden fürdés után, és ha nem húzódik feljebb a bőr, akkor egy év múlva kontroll. Nekünk feljebb ment, így nem kellett visszavinni, de azt mondta a doki, hogy a saját fiának 4,5 évesen tudta teljesen hátra húzni, ami még mindig nem késő.

Ezt Angie írta.


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


PAnni köszi a nevet és Angienak is.. puszilom!

Kis betegeknek jobbulást!!!!!

:cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Jobbulást minden betegnek!

Panny!
Köszönöm a dokit, Angienek is. Puszilom.

Évi!
Mi egy kicsit szadók vagyunk. Esőben – hóban – szélben – napsütésben kint vagyunk. Néha csak fél órát. Csak akkor nem megyünk ki ha lázas. A doktor nénink azt mondta a napsütés jó a takonykorra. Lassan meg már csak elkezd jönni a jó idő.

Annamari!
Szép babó! Kis drága!
Nemét nem látta még a doki?

Panndi!
Mész ma dokihoz! Drukkolok!

Boni!
Ma már szerda van, holnap csütörtök. Csütörtökön doki!
Ma se aludtatok sokáig. Gergő is korán kelő. :(

Szilvi!
Fotó???

Kismamáktól pocakfotót kérhetünk. Szeretnénk mintát venni. :D
franci
 
 


Annarmari - itt is gratula!!!

Levinek, Olikának gyors jobbulást! Bízom benne, hogy hozzánk már nem jön vissza!

Angie-t én is puszilom!

Panny - én is mentem a számot, köszi Angie-nak lehet, hogy nyáron meglátogatjuk egy vizit erejéig a dokibácsit.
NÁlunk mindkét fiamnál a magyarországi dokinéni húzta (rántotta) fel a bőrt, Marcusnál emlékszem, két részletben, először mire rászóltam volna, hogy ne, már a fele kész volt, Marcus utána teljesen jól volt, másodszorra tavaly nyáron "befejezte", azóta is feljön, de ritkán ellenőrízzük, s most a párom pár napja felhúzta neki, én csak a rémült fejét láttam a gyereknek, a szívem szakadt meg...azt mondja rendben fel lehet húzni, de szük a fityma, s ezt szeretném megnézetni szakemberrel....

MOti - talán ma már hazamehetnek??

Franci - képek majd talán hétvégén, a párom tud kicsinyíteni :oops:

Lillanyuci - további jobbulást Nektek!!! Milyen típusú munkát keresel?? Bocsi, ha már írtad!

na megyek készülődni...jók legyetek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, ma már jobban vagyunk.
Nem elég, hogy tegnap rosszul volt Levente, de ez a bolond anyja, még a kukacát is megnézette a doki nénivel. Egy picit volt letapadva, s fel is húzta. Sajnáltam, sírt szegénye, de ritkán járunk doktor nénihez. Meg is jegyezte, hogy milyen ritkán lát minket. :D :D Mondom neki, nem sűrűn szeretünk ide jönni.

Panndi!
Ha jól emlékszem, ma mész dokihoz. Majd mesélj, hogy mi volt.

Beze!
Érezzétek jól magatokat Alsópáhokon!!!!! Majd képes beszámolót kérünk!!!!! Sokat legyetek együtt!!!! hajrá kistesó!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri!
Milyen volt a síelés????????

Szilvi!
Örülök, hogy csatlakoztál a szept-hez. :lol: :lol: Egy ismerős. Én is várom a képet babócáról.
Mindig ilyen későn fekszetek le? Mikortól viszed Marcit oviba?

Franci!
Dehogy vagy béna!!!!! Látod, mindenki írja, hogy náluk is előfordul, hogy apuka ébred. Nálunk is én inkább Rékára ébredek, apa pedig Leventére. Szépen megosztottuk. :lol: :lol: :lol: De van, hogy semmit nem hallok, csak reggel tudom meg, hogy apa volt valamelyiknél.
A nemét nem kérdeztem, mert szerintem kicsit korai, bár, ha enne zacsi kezdemény azt biztos látná. De mi kislányra hajtottunk, nem kell zacsit keresni.

Panni!
Hát látom ti is kifogtátok. Jobbulást Olikának. Ma már jobban van Levente, kalácsot sütetet velem, hogy azt szeretne enni.
Igazából én se akartam elmenni, csak Réka is köhögött, mondom akkor őt is megmutatom, meg igazolást kellett kérnem, hogy a héten nem viszem. Igazából gyógyszert nem írt fel, Leventének Normaflort kell adnom.

Évi!
Jobbulást nektek is!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok,

rengeteget írtatok, sajnos nem tudok visszaolvasni... :( :(.

De amit láttam:

Moti!!!
Sok szeretettel gratulálok nagy tappancsú Sebihez!!! Jó egészséget és sok boldogságot nektek!

Annamari,
de jó, hogy minden rendben a picúrral! Jobbulást Levinek!

Mennem kell meló van..
Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!!!!
Sok- sok gyógypuszi a
betegeknek :D
Annamari!!!
Nagy-nagy gratula már mostantól gyönyörű :) Azért vigyázz magadra!!!

Franci!!!
Egyáltalán nem vagy béna, igenis jó anya vagy, és ne feledd a kisfiadnak TE vagy a legjobb anyuci :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Bekukucskáltam a 2010. márciusiakhoz, s Biribon vonalzóján látom, hogy megszületett második kislánya, Lilla Borbála, s már 5 napos.

Gratulálok Biribon a második kislányotok születéséhez!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Maryka!
Köszönöm!!!! Ma már jobban van, sőt rosszalkodni is tud. :lol: :lol: :lol:
Gyurika még mindig hajnali kakas???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nmarya!
Szerencsére Gyurika 2 napja már 7-ig is képes aludni :lol: Remélem ezt így meg is tartja.
Réka nem kapta el Leventétől? Képzeld ma nekem is hasmasom volt, de szerencsére átment, úgyhogy ma koplaltam egy kicsit :D
Biribonnak GRATULÁLOK!!!
Na jó éjt MINDENKINEK :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Panndy!
Veled mi van, tudsz már valamit?

Kép
Kép
maryka
 
 


Boni!
Csütörtök van!

Biribon! Gratulálok a babához!

Panndi!
Mi volt tegnap a dokinál?
franci
 
 


REggel

igen csütörtök van :wink: :lol: kicsit iizgulok, mert Zsiga ma délben barátnőmánél lesz lerakva aludni, hogy el tudjak menni a dokihoz.. de remélem nem lesz gond.ott van a két éves barátnője is :wink:

PAnndi ???

mindenkinek drukk+++++++++

ennyire futotta :oops:
Vendég
 


sziasztok LÁnyok,

egy gyors bekukk!
köszönjük a gratulációkat, és Annamari, Neked a híradást!Kri, Téged nem akartalak zavarni a kettes hétvégéteken! :D

tegnap már haza is jöhettünk!
CSodaszép szülésünk volt, szombat este 11től kezdődött 10 perces, de nagyon erős fájásokkal, egészen 2-ig, majd onnan átváltott 5 percesre.3-ig a meleg zuhany alatt voltam itthon, de aztán már kezdett nagyon begyorsulni, így inkább elindultunk a kórházba, 4kor vizsgáltak először és fél nyolckor meg is született ZSebiSebi. Nem volt szükség semmilyen beavatkozásra, nekem nagyon nagy élmény volt így szülni!!!!!gyönyörűen szopizik a Babóca, már második nap hízott 60grammot, én meg úgy nézek ki, mint Pamela Anderson, 2 óránként fejek 200ml-t, plusz kb. 3 óránként szoptatok. :D hála Istennek persze.
Boldi nagyon szépen viseli egyelőre a kistesót, örült neki, nézegeti, este szólt, hogy vele akar aludni, tegyük Sebit is az ő ágyába, reggel meg mikor fölkelt, egyből a Babát kereste, és mivel még aludt, mondta, hogy keltsük fel, és vigyük ki őt is a nappaliba. :D
röviden ennyi, fogok képet is küldeni, amint időm engedi!
visszaolvasni nem tudtam, így semmire nem tudok reagálni, de ez gondolom, érthető. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Bibibion!
Gratula! Jó egészséget, sok tejcsit Nektek!

Bonikó!
Ügyi lesz a kicsi Fiad, ne aggódj!! Te pedig ügyi leszel a doktorbácsinál :wink:

Panndi?? Merre vagy?? Mi volt a dokinál?

Annamari! Hajrá rosszalkodó Levente!!! Az a jó, ha nem jó a gyerek :)
Itt minden késöbbre tolódik, ezért a 9 órás lefekvés már sokszor 10-re, s Marci bizony ma is 1/2 10-kor kelt, de pl. tegnap, tegnapelött nem audt napközben semmit.

Oviba április végétől szeretném szoktatni, mert szeptemberben késő lesz a szoktatás, azt már nem kockáztatom, s pici babával még nehezebb lenne Marcit szoktatni, így amellett döntöttünk, hogy most elkezdjük, szépen lassan. Júniusban hazamegyünk három hétre, addigra szeretném ha legalább megszeretné, júliusban anyósék jönnek, lakásfelújítást tervezünk....közben pár órát beviszem, s gondoltam, hogy augusztustól már ott ehetne...szeptembertől ott aludhata....ez az én tervem, meglátjuk, hogy Marci hogyan gondolja.....
Nálatok hogyan lesz Rékával??? Ő már hamarosan tölti a 3-at :shock:

Na megyek..kisNagyFőnök hív :arrow:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


egy fotó Sebiről, születése napján: Kép Sebi

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Moti gyönyörű baba Sebi :lol: :lol: :lol:

Biribon, gratulálok a kislányod érkezéséhez, és sok-sok tejcsít!

Panndi, mi volt a dokinál?

Boni, majd te is mesélj!

Nincs sok időm csak gyorsan, tegnap voltunk oltáson. A szuritől nem sírt, viszont úgy megijedt a védőnőtől, hogy mikor be kellett mennünk elkezdett sírni, és míg ki nem jöttünk sírt. Ilyet még soha nem produkált. Két hónap múlva újabb oltás hát kíváncsi leszek :roll:

Síelés, nagyon jól sikerült. Nagyon élveztük hogy ketten vagyunk, viszont iszonyatosan hiányzott mindkettőnknek a prücsök. Mikor elindultunk, férjem az autóban meg is jegyezte ez nem megy neki. Kérdem tőle ezt mire érted, mondja hát hogy a gyereket itthon hagyjuk. Szóval nehéz volt. Azonban kiderült, hogy Zsombi pont 3 napot bír ki nélkülünk utána már nagyon hiányzunk neki.
Hazaérkezés meglepi volt, mert a rossz idő miatt hamarabb érkeztünk. Nagyon édes volt mikor meglátott minket, el se tudta dönteni kit ölelgessen jobban, és akkora mosoly volt az arcán mint még soha.
Most hogy itthon vagyunk, és pirinek is vége akcióba lendülhetünk, lehet még ebben a hónapban beköltözik valaki a pocimba. Nagyon szeretném :wink:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Moti!
Még egyszer gratulálok a gyönyörű fiúcskához.
Boldi aranyos ahogy ragaszkodik az öcsihez. Remélem mindig így marad.
Bocsi, de még írni se tudok, csak meghatódva nézem a fiadat. Nagyon Drága!
Jó sok tejcsid van.
franci
 
 


Kri!
Akkor most már jöjjön is a tesó!
Én se szeretek gyerek nélkül lenni, de néha kell. Neki is, mert így megszokja hogy más is van, nem csak anya és apa. Meg nektek is kell néha a kikapcsolódás.
Ja meg legalább így nekem is szokott örülni a gézengúz. :D
franci
 
 


Moti!!!
gyönyörű kisfiad van, és milyen kis éber!!! :) Köszi a beszámolót :D

Panndy!
Tűkön ülök!!! :wink:

Kép
Kép
maryka
 
 


Szilvia!
Réka májusban tölti a 3-at, s ő is megy oviba. Igaz, hogy kb. 3 hetet fog járni, mert utána nyári szünet lesz, de remélem annál könnyebben vissza szokik szeptemberben.
Mi úgy gondoltuk, ha haza jövök a kórházból, a gyerekek is itthon lesznek 1-2 hetet, mint apa. Majd meglátjuk!

Moti!
Isten hozott itthon. Örülök, hogy tudósíthattam. :lol: :lol: :lol: Nagyon helyen a kisSebi. Boldi nagyon édes lehet, hogy így szereti a kistesót. Nagyon ügyes Sebi, hogy ennyit szopizik. Gratulálok, hogy ennyi tejed van. Pamela Anderson :lol: :lol: :lol: :lol: , de neki műmellei vannak. :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratulálok mége gyszer!!!!!!

Boni!
Már biztos túl vagy a vizsgálaton, nem felejtettél el elmenni. Mi volt???

Kri!
HAJRÁ KISTESÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maryka!
Réka nem kapta el, ő inkább köhög, de lehet azért mert náthás, s a takony (bocsi) lemegy a torkára. De már ez is múlóban.
Jobbulást neked!!!!! A hasmas nem kellemes.

Benita!
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok,. voltam dokinál és megbeszéltük hogy hamarosan belevágunk a dolgok közepébe.. irt fel clostyt ..de majd csak a következő ciklusban fogjuk elkezdeni valószínű,mert most utazunk haza nem tudnék menni uhura. :lol:


Zsigi ugye barátnőméknél aludt. Dorkának már szét van szedve a kiságya, egy leesésgátló van odatéve neki.. az elaltatás elég nehézkes volt, mintha érezte volna.. de az utsó pilanatban amikor még pont odaáérhetek ha elindulok elaludt... amikor felébredt hivott engem, barátnőm bement hozzá lepittyedt a szája széle de Dorka is ment barátnőm után száj mosolyra és már ment is játszani! imádom!
Kri remélem hamarosan beköltözik tesó!
Vendég
 


Moti!

Örülök h ilyen szép szülésed vol és nagyon édes a kis Sebi!!!Ahogy olvasom Boldi is aranyosan fogadja!!

Annamari!

Olika már kilábalóban de Krizsi tegnap egész nap hányt...már anyukám is elkapta,én is és apa is..egyedül Márk bírja még...ja és a tesómék és a szomszédék is elkapták már :shock: ..nagyon erős és kitartó ez a fránya vírus!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


juj panny vigyázz magatokra.. nem rota? mi nyáron estünk át rajta..kivéve ZSigit aki be volt "oltva" ellene.. meg húgom kislányát aki még szopizott.. jobbulást! szedtek smectát meg normafloret? vagy mit?

Moti szép a szüléstörténeted! vigyázz magatokra!
Vendég
 


Boni!

Sztem azért nem rota mert egy nap alatt mindenki jobban van..amúgy szedünk smectát,bolust meg normaflore-t.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Moti! Hatalmas Gratula Nektek!! Sebi csodaszép kisfiú, ilyen már az első nap, milyen gyönyörű lesz még késöbb! Annyira jó, hogy van tejed!! Jelentkezz, gyere, ha tudsz!

Linus, Danyuci??? Ti is jól vagytok?? Gyertek képekkel, tapasztalatokkal!

Panny! Jobbulást Nektek! Vírus ez a javából, nálunk február közepén járt...végül is pont aznap, amikor hallottam Kicsi Hercegnőnk szívdobogását először, annyira szarul voltam a vírustól, hogy alig éltem....kívánok Neked is hasonlókat

Boni ! Hajrá kistesó! Ügyi volt Zsiga...milyen nehezek ezek az első "elvállások", el sem tudjuk képzelni nélkülük, illetve ő nélkülünk, aztán szépen lassan mindez természetes lesz :?

Annamari - én nagyon parás vagyok, nem tudom, hogy tudnám összehangolni a picurt a " naggyal", ezért úgy látom jobbnak, hogy Marci addigra szeressen oviba járni.....így is meg kell majd oldjam, szinte az első perctől, hogy du. én menjek a Kikiért a suliba, s a Marciért az oviba....ez még nem lesz semmi, de már várom is egy kicsit :lol:

Franci - képzeld, ma reggel mondom a páromnak, hogy milyen meleg van Marcus szobájába (baba figyelő írja), erre ő, hogy pedig már lejebb vette a fűtést....én: miért voltál nála? azt mondja, hogy kb. fél órát voltak fent éjjel....semmire nem emlékszem :oops: viszont cserébe egész éjjel veszekedtem vele (párommal) álmomban :lol:

Kri - mennek a drukkok!!! még lehet karácsonyi baba!!!! annyira szép ajándék a fa alatt egy szuszogó kincs :D Párod jó fej lehet, szimpi,ha egy apa így beszél :)

Panndi?????? kérlek írj!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Csajok, Nektek hogy engedi a profilotok, hogy több vonalzót illesszetek egymás alá?én csináltam egyet Sebinek, és ha beillesztem, azt írja ki, hogy túl hosszú aláírás...pedig a várandóst még engedte hozzáadni a másikhoz.
valami trükkje van, csak én vagyok hülye? :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
sajnos ebben nem tudok segíteni :oops:

Panndy!!!
Gyere, emélem nincs baj :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Moti! Gratulálok Sebihez! Nagyon szép, formás kiosbaba!!!

Betegeknek jobbulást!!!

Annamari! Nagyon szép a kis babód!

Szilvi! De jó h nálad is minden ok!

Panndi! Mi van veled? Mi volt a dokinál???

Megint jól eltűntem... De annyira nem az én hónapom ez h csak na. Kissé magam alá roskadtam, de lassan jövök ám ki belőle.

Most csak ennyire futotta, de majd pótolom a kimaradást...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Moti!
Szívből gratulálok Sebestyénhez!!!!Sok boldogságot!tisztára olyan, mint Boldi.

Ne haragudjatok, de nem volt/nincs erőm olvasni írni, mert kórházban voltunk Tulival.Egy magas éjszakai láz után bementünk az egyes számú klinikára, ahol megállapították, hogy vesemedence gyulladása van.A nehezén túl vagyunk (remélem), de egy hónapig antibiotikumot kell szednie, és lesz még egy kivizsgálás.Amit tudunk, hogy van egy kis vesetágulata, és a vizelet pangástól alakulhatott ki a gyulladás...a többi áprilisban kiderül.
na megyek, alszom valamennyit :)

Kép

Kép
linus
 
 


Linus jaj szegény kicsi lány! és ilyenkor ő is kaphat normafloret vagy hasonlót? remélem minden rendben lesz hamar meggyógyul+++++++++

Panni hmm akkor tényleg valami mást szedtetek össze jobban vagytok már? remélem..

ja és Krizsinek és Kristófnak utólag boldog névnapot!

:oops: :lol:

Moti Sebin sem látszik, hogy most született :lol:

a lilipyos vonalzóknál nem megy a 2 ha fényképet is teszel mellé.. igy lett nekem 1 vonim két képpel a többinél mamanet pl 3 elfér egymás alatt csak az img től img ig való részeket másold ki a bbckódból mint eddig

Pruci rázd meg magad csajszi aztán gyere vissza

Szilvi hát igen, furcsa volt, hogy kibírja nélkülem.. de velük pl minden nap együtt játszunk.. sajnos a nagyikkal biztos nem lenne el, mert velük pl karácsonykor találkozott utoljára.. :(

pussz
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?