Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Beagle..ne keseredj, majd mi szülünk decemberben! :wink: vagy utánna... :roll:

Képzeljétek még mindíg nincs meg mi baja van Mirának! :cry:
Viszik fel Pestre, kap vérátömlesztést és ct-t fognak csinálni :roll: lehet csontvelőt is vesznek, mert nem kizárt hogy autoimmun, vagy daganat. :shock: :cry: :cry:
Szegény szülei, és az egész család, úgy sajnálom őket...olyan jó emberek...és az a pici lány is...kinek ártott??? :cry:
Borzalom!

Norbika meg a gégegyulladásból kigyógyult, de még náthás, és torokgyulladása van! :(
Ma vittem vissza a dokinénihez, kapott antibiotikumot. :?
Rettentő hisztis és akaratos...1 hete rá se ismerek a fiamra. :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.kata: ez rettenetes, hol az én bajom ehhez képest... Annyira sajnálom azt a családot, és annyit jár az a kislány a fejemben...
Bárcsak meggyógyulna végre!

Szüljünk együtt, ok. :D
Vendég
 


L.Kata: szegény Mira :cry: daganat?úristen :cry: szoritok hogy ne az legyen.És ez hogy kezdödött nálla?csak ugy egyik napról a máskra?és hogy viseli a kicsi lány?anyukája bent fekszik vele?szoritok hogy meggyogyuljon :cry:
Hogy hogy hisztis lett Norbika?jobbulást Norbikának.Sok sok gyogypuszi
Kevinnek is elkezdett folyni az orra,remélem nemlesz beteg :cry:

000kata
 
 

 
 

Sziasztok!

Vagy szia Kata..a többiek nagyon eltüntek! :(

Köszi, ari vagy, nagyon drukkolok én is Mirának! Már Pesten van, szerintem ma lesz Ct. Jaaaj remélem nem találnak semmit. :roll:
Anyukája vele van, így elég jó tűri, inkább csak az a baja szerintem hogy nem mehetnek sétálni, Mira imádja a sétát...sokat babakocsiztunk együtt is. :( Hiányoznak!
Lázzal kezdődött, semmi más tünete nem volt, azt hitték először hogy a foga jön. De amikor 40 fokos lett, nyanús lett a dolog.Így került kórházba...Tatabányára :roll:

Ja, Norbi eleven nagyon. Mindíg szófogadó, jó fiú volt, most elromlott. :? Áttért az egyszeri alvásra, ez is nagyon megviselte, mert szerintem kevés volt neki ennyi alvás. De nem tudtam 2x elaltatni. :(
Most már jobb mert egyszer alszik de többet, tegnap is majdnem 3 órát aludt :D De így is zsiványkodik, dobálja a játékait, ellopja a fogkrémestubust, tusfürdőt(szopogatja :shock: ) próbálok minden elpakolni, de megtalálja.Elveszi a telefontöltőkábelt, bakapcsolja a számítógépet, előrángatja a poszívót, szétdobálja a cuccait, kiborítja a virág alól a vizet...soroljam még??? :wink: Nagyon feszegeti a határokat a gyerkőc, ha 100x is rászólnék akkor 101- edszerre is bepróbálkozna azzal a rosszasággal. :roll:
Szörnyűűű!Probálok türelmes és következetes lenni, szépen lemagyarázni hogy -nem szabad, mert....de már fogy a türelmem. :? Nehéz dolog ez a nevelés! :oops: :wink:

Mi is még náthássak vagyunk.Remélem Kevin nem lett beteg?
Hogy vagytok???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: Sajnálom a kicsi Mirát.szoritok hogy mmeggyogyuljon.
KEvin is ilyen mint Norbika szerintem ez a kor ilyen.Majd változik türelem :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Mira infó: Nem bírtam tovább felhívtam őket.Már 3 napja nem tudtam a kislányról semmit.Szegényke még Tatabányán összeszedett Rota vírust is :evil: , úgyhogy már a László fertőző osztályán van! Nagyon elégedettek, jó orvosa van, nagy a higiénia, mérik még a pelenkái súlyát is, és számolják az elfogyasztott ételt, italt...nem lehet kaját bevinni, elkülönítve van mindenki.Szóval nagyon vigyáznak Mirára. :D
A doki szerint halmozott fertőzések miatt beteg még mindíg Mira. Volt egy alapbetegség(tüdőgyulladás, vagy ilyesmi, utánna Calici vírus aztán mikor jobban lett Rota...De csak találgatnak. :? Most lesznek kész az eredények!
Lényeg hogy nem tűnik egyenlőre daganatnak, vagy autoimmun betegségnek.

Norbi jól van. Picit még köhög sajnos.
Képzeljétek, elöbb fejre esett! :oops: :( Felmászott a kanapé szélére, pedig mindíg rászólok.Egy pillanatra nem figyeltem, és leesett, fejjel. :roll: Nagyon sírt, de mivel nem szédült és nem hányt, gondolom nincs baja, majd figyelgetem. :(

Ja és egy kép: :lol:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:örülök hogy jol bánnak a kicsi Mirával,reméljük jok lesznek az eredmények sokat gondoltam rá.Szoritok hogy hamar meggyogyuljon és sok sok gyógypuszi neki.
Szegény Norbika,magas az ágy?biztos nem lesz semmi baj csak megilyedt.Kevin is elesett egyszer ugy hog nagyon sirt még levegöt se vett :shock: ugy megilyedtem :cry: pedig csak a szönyegen esett el :cry: Kevin is köhög néha remélem nem lesz beteg.arca meg ugyanolyan :cry: És kijött a 12. fogacskánk :lol: Nagyon édes Norbika milyenn nagyfiú már :lol: és az a huncutt mosoly,meg kell enni :lol: :lol: majd én is hozok csak még nem töltöttem fel öket a gépre.

000kata
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy vannak a kislányról bíztató hírek. DRukkolok továbbra is.

Norbika nagyon aranyos, Dórinak mutattam, és nagyon tetszett neki, mosolygott rá csajosan :D
Nekünk is 12 fogacskánk van, ill majdnem annyi a 12. most jön, felső rágó fog, ezért nem alszunk egy hete jól kb.

Kata: Én most kezdtem az újabb ciklust, olyan hosszú ez a hónap, hogy 30-án telik le a 28 nap, úgyhogy akkor lehet újra izgulni. Nálad hogy alakulnak a dolgok?
Vendég
 


Sziasztok

Csak gyors bekukkantottam, nem volt időm mostanában jönni, de cserébe hoztam nektek képet :)

Kép

Nekünk a rágófogunk jön éppen alul :( Lizának 1,5 hete felső légúti hurutja van, közben fogzik is, ugyhogy nagyon megviseli szegénykémet :(

Legyetek jók!Mindenkinek jó egészséget kívánok!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziasztok!

Beagle...akkor drukkolok!Kapd el apát! :wink: 8)

Ancsa...jaj, de szépek a lányaid! :D Sajnálom a betegéget.
most mi is nehezen jövünk helyre. :roll:
Mi van az albérlettel???

Ma elfogy az antibiotikum is, de ahelyett hogy meggyógyult volna ugyanúgy köhög és náthás...sőt most már lázas is. :( Tegnap délután óta 38-39 között van a láza.
Ma megint megyünk a doktornénihez.
:roll: Olyan karikás a szeme és bágyadt. :cry: Rossz így látni, és nagyon aluszékony, fél 7 kor kelt és most fél 9 kor elaludt megint.

Lehet ez a 3 napos láz????

De Mira jöhet haza, legalább ő meggyógyult VÉGRE! :lol: köszi a sok drukkot, aranyosak vagytok!
Már láztalan, sorozatosan elkapott vírusfertőzések miatt volt ilyen beteg, azt mondják más baja nincs szerencsére. :D
Jó megszenvedte a kislány ezt,halmozottan érték a vírusfertőzések, feleslegesen lumbálták, a sok vérvételtől és a nem megfelelő antibiotikumtól elment a vérképe is, ezért kapott vért. szóval Tatabányán elkezelték. :evil:
Ezt a pesti záróban le is írták...jó mi???
Májusban csinálnak egy átfogó immunológiai kivizsgálást, mert most úgy tele van gyógyszerrel, hogy nem lehet. :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok! Tudom, hogy már összeszokott csapat vagytok, sokat olvasgattam a fórumot , de ha nem bánjátok, a tanácsotokat szeretném kérni: 22 hetes babás vagyok és egy hete a dokim megállapította, hogy a külső méhszáj fel van puhulva, de még zárt, szóval a kiskönyvbe C 3000-t írt, azzal a megjegyzéssel,, hogy felpuhulva! Azt mondta, kíméljem magam, házimunka max. mosogatás, no szex, pihizzek és magne b6 háromszor kettő. Aztán már itthon láttam, hgoy a kiskönyvbe aláhúzva, felkiáltójellel írta bele, hogy fekvés!! :shock: van egy három éves kisfiam, mellette a teljes fekvés elég gáz lenne és most már összezavarodtam, mit csinálhatok. :roll: Szerintetek milyen ez az érték így 22 hetesen? minden választ nagyon köszönök :) gyönyörűek a babócák!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike4....szia, :D igaz már túl vagyunk ezen, csak itt ragadtunk, de nyugodtan írhatsz, ha tudunk segítünk. :wink:

A C 3000 az teljesen normális érték, a 3 az azt jelöli hogy nem rövidült meg(ez jó) a nullák meg azt hogy a külső, középső,belső méhszáj is zárt!
de az hogy felpuhult probléma lehet, mert könnyebben nyílhasz, az meg korai lenne.
Mert ebből könnyen lehet C 3100 vagy rövidülés C 2000 :!:
A magnézium az jó, szedd csak. Én még infúzióba is kaptam. Norbikával a 17.héten C 1000-re rövidültem, nem nyíilt meg csak rövidült, majdnem elvetéltem, görcsöltem meg minden. :( Aztán egyből kezelést kaptam onnantól a C 2000-et tartottam szülésig. :wink: Bár többször kerültem kórházba :? Ha görcsölsz vagy sokat keményedik a pocakod akkor azonnal kell menni a kórházba!!!!!
Szóval lényeg hogy tudom nehéz egy 3 éves mellett feküdni, de pihenj ha tudsz, és tényleg no szex :roll:
Ne emlgess nagyot, és ne símogasd a pocid. Semmi méhizgató, stresszelő dolgot nem csinálhatsz.Nyugalom és pihi!
fogd be apát, tesót, rokont..hogy segítsenek kicsit!
Nagyon vigyázz magatokra, drukkolok!!!!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata elöször is nagyon örülök,hogy Mira végre meggyogyult.Sokat gondoltam rá. :lol:
Sajnálom hogy még mindig nem gyogyult meg Norbika,mit mond a doki?Jobbulást neki és sok sok gyógypuszi

Ancsa:édes a kép nagyon :lol: nektek is jobbulást.

bébike4: én is igy gondolom ahogy L.Kata irt.Pihenj sokat és gyere gyakrabban beszélgetni.

Mi jol vagynk,ma vagyunk 16 hósak :lol: és már 12 fogunk van :lol:

000kata
 
 


Gatula Kevinnek a foghoz és a hófordulóhoz! :lol:

Kata, köszi. Nem látja gyulladtnak sem a fülét sem a torkát Norbinak a doki, nátha is szűnik...nem tudni mi ez a láz? Lehet a 3 napos is majd kiderül. :roll: Már a 3. nap lesz lassan kiderül.
Kellett vizeletet fognom Norbitól, nem volt egyszerű, vettem pisizacskót a patikába....2x ra összejött egy kis pisi.
Csak remélem nem hugyuti fertőzés...mert azt nehéz kikezelni. :(
Éjjel is nagyon lázas volt és most is. :cry:

Ancsa...ti jobban vagytok már??? :( Sokat beteg szegény kis Liza.Van inhaláló gépetek???Az nagyon jót tenne.

Reni...hol vagy?Remélem jól vagytoik?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata:juj szegény Norbika :cry: szoritok hogy legyen a pisi eredmény.És gyogyuljatok meg.Sok sok gyógypuszi
Mennyi a láza Norbikának?

000kata
 
 


Kata...köszi, aranyos vagy.Mára pöttyös lett Norbi :) úgyhogy ez a tipikus 3 napos láznak a kiütése, és ma már nincs láz.
Amúgy olyan 38,5 és 39,5 között volt a láza.
De most hogy ebből kimegyünk, gégegyulladásunk lett. :(
Éjjel befulladt,és köhögött :( még jó hogy van itthon bébihaler és egyből fújtam be neki. :roll: voltunk reggel a doktornéninél, ő is megerősített ebben. Nagyon hörögve veszi a levegőt.
Most megint inhalálhatunk, meg szteroid, meg köptető szirup :?
Csomó pénz és sok stressz.Jó kikaptuk mi ezt a nyavaját, soká lesz még mire kinövi. :roll:
Na megyek kivasalok mindent, mert ha kórházba kell menni nem lesz elég pizsije.Bár remélem itthon kigyógyul.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Kata: Mirának nagyon örülök. Norbikát nagyon sajnálom, remélem nem kell kórházba mennetek. Ez egy hajlam lehet nála, vagy hol szedi össze? Mióta írtad a múltkori esetet nekem is van itthon olyan kúp, és figyelgetem Dórit, de nem igazán tudom mit is kell hallani, ugató köhögést???
Vendég
 


Kata:sajnálom szegény Norbikát.De miért nem gyogyul meg végre?szegénykém.Sok sok gyogypuszi remélem nem lesz kórház belöle :cry:Szoritok.

Nekünk meg kijött még 2 fogunk mára.Már 14 van :lol:

000kata
 
 


Kép

Kép épitek

Kép

000kata
 
 


Helló!

Kata..Jaaaj, de nagyfiú Kevin, nagyon cuki! :shock: :D Már nem olyan babás ő sem. Te vágod a haját?
Na, van itt is már sok fog! :D

Beagle...tünetek:nem mindíg köhögés van elöbb, hanem pl. Norbinál azt hallani hogy nehezen hörögve vesz levegőt, és felsír alvás közben, mert nem kap levegőt. néha olyan mint akinek az orra dugult el de igazából a gégénél van szűkület. :(
Még egyértelmű jel a rekedt hand és rekedt sírás!Néha hallani és érezni a hátára téve a kezem hogy zajos amikor bellélegez.
De ha a neten rákeresel így hogy laryngitis, vagy gégegyulladás, krupp... akkor kiadja.
nektek ne legyen soha ilyen.
Ez hajlam kérdése,vírus okozza, mindíg nedves, havas időben, télen jön.
Norbi ha megfázik egyből a gégére megy a vírus. :(
:wink:

Most is rázós éjjszakánk volt. Kellett még szteroidos kúpot is adni, mert annyira nem kapott levegőt tátogott mint parton a hal :(
Aztán ettől jól lett, de annyira felébredt, gondolom a szteroidtól, hogy ott sikongatott, és ugrált az ágyában, dumált...nem hagyott aludni. :roll:
Mert most hogy lázas volt és fulladt átvittük a mi szobánkba.

Ancsa..jobban van Liza???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Kellett nekem a betegségekről kérdezgetni Titeket, Dórim is lázas tegnap este óta. 38,5 neki. Mindjárt indulunk a doki nénihez. Csak akkor vna jól ha megkapta a nurofent 6 óra múlva olyan elesett lázas, nyűgös lesz.. úgy sanálom, remélem semmi komoly, csak vmi vírus.. Nem is eszik, alig tudok valamit belediktálni.

Kata: Kevin nagyon helyes kis pasi.
Nekünk 11,5 fogunk van :D

L.Kata: ez elég rosszul hangzik amit leírtál Norbikáról. Remélem most otthon szépen ki tudod kezelni. Jó hogy ilyen felkészült vagy a témában, már nem ér váratlanul a dolog és mindig készen otthon van a gyógyszer is.
Apropó, neked nem most kellene mensizni? :oops: Bocsi, a "pofátlan" kérdésért, csak eszembe jutott hogy nálad már lehet baba.
Vendég
 


LÁnyok ma tudtam meg hogy siekrült a nyelvvizsgám. én annyira boldog vagyok...

Dórit nem vittem dokihoz, mert a mienk ma szabin van, aki helyettesíti az meg... na nem is írom inkább, szal vgay heim pál ügyelet, ha rosszabbodik, vagy kedden a saját dokink, amúgy nincs nagy gáz a kisasszonnyal, sztem csak kis torokgyuszink van.
Vendég
 


L.Kata:szegény Norbika,nagyon rossz lehet meggyogyulhatna már szegénykém.
Jobbulást nektek.
Igen nyirtuk a haját de csak hogy ne logjon a szemébe meg a fülére.

Beagle:gratulálok a vizsgáhou,ügyes vagy és jobbulást nektek is.

000kata
 
 


Köszi lányok, én is remélem hogy a mai éjjel nyugisabb lesz. :)

Beagle..én is gratulálok a nyelvvizsgához! :D
Dórikának sok gyógypuszi! Nincs otthon aloe first-t, mert az szupi torokgyulladásra(is) :wink:

Mensimnek 17-én kell jönnie(először elszámoltam magam, a rövid hónap miatt) :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata:jobban van Norbika?

000kata
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Köszi a hiányolást nagyon jól esett :D Örülök,hogy Mira végre meg gyógyult :D Csak sajnálom,hogy ennyi vizsgálaton esett át feleslegesen :cry: Norbikának jobbulást!!!!Krisztián is tegnap óta beteg folyik az orra,de más tünete nincs.Így szerintem az oltástól van,mert mondta a doki,hogy megfázás szerű is lehet majd neki tőle.Meg kijött a 11.fogunk és jönne a 12.is csak nem akar még nagyon bevan dagadva az ínye és éjszaka mindig felsír így alig tudunk aludni éjszaka :cry: Ráadásul nekem már lassan másfél hete becsípődött a derekam és lázas is vagyok tőle pénteken megyek a neurológiára vele.Ezért is nem jöttem eddig,mert nem tudok sokáig a gép előtt űlni.Ráadásul mami is haza kerűlt és kiszolgáltatja magát mindenkivel így elég elfoglalt vagyok mindig.Sok ez már nekem teljesen kivagyok idegileg.Anyósról meg már nem is beszélek,mert az is kiborít teljesen :cry: Bocsi a panaszkodásért csak nem tudom ezt megbeszélni senkivel :cry: Hogy van most Norbika?

Kata:Grat a fogacskákhoz :D Végre itt a jó idő :D Bár én most nagyon nem tudok sétálgatni sokáig sajnos :cry: Már egyhete ki se mozdultunk itthonról tiszta depis vagyok ettől is már :cry: Olyan nagy fiú lett Kevin sokat változott ő is.

Persze Norbika is szép nagyfiú már ő is sokat változott :D

beagle:Hajrá-hajrá!!!Megy a drukk!!! Gratulálok a vizsgához ügyes vagy!! :D Hogy van Dóri?

bébike4:Amit a lányok írtak fogadd meg!!!Nagyon sokat pihenj!!!!És a gyerkőcöt ne emelgesd!!!!Vigyázz nagyon magatokra!!!!Írj,hogy hogy vagytok!!!!

Ancsa:Nagyon szépek a gyerekeid!!!!Hogy van Liza?És te?

Most mennem kell lassan ébredezik Krisztián.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Azt elfelejtettem megírni,hogy van új szavunk :D nagyi és kaka :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok!

Ma kéne megjönni a menzesznek, még nem jött, de sajna picit elkezdett fájni a hasam alja :( Szerintem ami késik nem múlik :roll:

Reni...jó hogy jöttél, jaj, sajnálom hogy ti is betegeskedtek. :( Lehet az orrfolyás a nagyfogzástól is....majd úgyis kiderül.
Jézus ez a becsípődés nagyon fáj, nekem is volt :( lázas is vagy??? :shock: Ilyenről még nem is hallottam, akkor tényleg S.O.S neurológia. :( Még a mamát is ki kell szólgálni...jaj szegény!
Más segítséged nincs?
Jobbulást, írj majd ha tudsz, hogy mit mondott a doki, és hogy vagy???
Csak lesek hogy beszél Krisz, nagyon ügyes,Norbi nem akar még semmit mondani, csak azt hogy -papa :?

Köszi lányok, jobban lett norbi, már fulladás nincs és a kedve is jobb. Többet is rosszalkodik. :lol:
Még csúnyán köhög, de már enni is eszik.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata nagyon édes Norbika kész nagyfiú már :lol: ne aggodj kevin se mond semmit .Majd beszélnek még eleget.
Csak nem tesot terveztek?nem is mondtad :lol: :lol:

Reni:Krisz is nagyon ügyes hogy ennyyi szót tud már,képeket kapunk?jobban van a derekad?

Mi jol vagyunk,minden változatlan,már 14 fogunk van.

000kata
 
 


L.Kata:Köszi aranyos vagy.Hát igen majd kiderűl,hogy mitől folyik az orra.A fogától is lehet persze.Nem tudom így eldönteni,mert pont egybe esik az oltás és a fogzás.Hát anyum szerint lehet a becsípődött ideg esetleg begyulladt és az okozza a lázat,mert más tünetem nincs,de majd holnap kiderűl mi a baj.Hát igen sajna ki kell pedig meg súgom eltudná magát látni csak könnyebb mást ugráltatni :cry: Hát anyós segít valamennyit,de őt nem nevezném nagy segítségnek,mert iszik és ezzel csak felidegesít engem és a mamit is és mindennap ezt hallgatom mamitól,hogy már megint bevan rugva és bla-bla-bla :cry: Teljesen kivagyok már ettől.Munkát nem találok így mennek a hónapok úgy,hogy még else kezdtünk félre rakni a lakásra így csúszik jövőre a lakás vásárlás ami kikészít,mert már mennék el innen és vissza se néznék.Hát igen tényleg ügyes a kis drágám bár volt kitől örökölnie :lol: Én már 2 évesen folyékonyan beszéltem :D Fel is van véve kazira :lol: ÓÓÓ ne aggódj majd,ha elkezd besélni benem áll majd akkor a szája az tuti :lol: Én középső hugom 3 éves koráig semmit nem mondott csak halandzsa nyelven beszélt aztán hirtelen elkezdte és azóta csak mondja-mondja-mondja :lol: :lol: Örülök,hogy már jól van Norbika :D Kis huncut ő is látni a képen nagyon aranyos :D

Kata:Hát a derekam hol jó,hol nem mint a mesében :cry: Tegnap kivittem Kriszt sétálni kb.30 percet sétáltunk amikor éles fájdalom lett az egész derekamban és alig tudtam haza jönni :cry: :cry: Persze rakok fel képet :D Csak le kell kicsinyítenem.

Most megyek,mert ébredezik a család :D És reggelit kell nekik adnom :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Íme pár kép :lol:

Kép a kis számítógép guru :lol:

Kép a szekrény nagyon jó kis hely :lol:

Kép majd én megmondom mit nézzünk anya a tv-ben :lol:

Kép én vagyok a ház ura :lol:

Kép :lol:

Kép hmmmm,de szeretem a kenyér sarkát :lol:

Kép kérsz te is? :lol:

Kép jól kipakoltam ugye apa? :shock: :lol:

Most már tényleg megyek :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Jaaaj, Reni ennek a fiúcskának olyan gyönyörű szeme van! :lol:
Nagyon édesek a képek, olyan nagy gyerek! :shock: :D
Hányas lába van???

Kata, mondtam már hogy akarunk tesót Norbinak csak le akartam fogyni elötte pár kg-ot. Január-februárban fogyóztam, és leadtam 6 kg-ot,úgyhogy jöhetne a baba! :wink:

De megjött tegnap este, úgyhogy nem lesz még tesó! :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Lányok nem tudok visszaolvasni, de ide is gyorsan bemásolom:

Szombat reggel óta kórházban vagyunk Dodimmal, vesemedence gyulladással, de sajnos a kórházban elkapta a rotát, és még mindig benn vagyunk a fertőző osztályon.

bocsánat ha össze vissza lesz de a bnőmnek megírt levelet másolom át ide, mert nincs időm átfogalmazni a lényeg kihámozható.

"Ma reggel 7-re hazajöttem aludni, apa van most benn Dodival 4-re megyek vissza.

Szóval. A helyzet az, hogy ma már jöhettünk volna haza, ha nem kapta volna el a rotát. Kiderült, hogy tényleg a kórházban szedtük össze, mert az előttünk lévő beteg a szobánkban rotás volt, és valószínű nem fertőtlenítettek le mndent rendesen. Tegnap kerültünk át a fertőző osztályra, nem annyira modern mint a másik hely, de mégis valamiért én jobban érzem ott magam. Rendesek is nagyon.Ahogy elkezd enni inni rendesen jöhetünk haza. A gáz az hogy apával mi is elkaptuk Hétfő dél óta nem ettem rednes ételt csak kb 20 szem kekszet, így is ahogy kimegy a hasfogó hatása mennem kell a wc-re, ezért is váltjuk egymást így, hogy fél nap, hogy a másik kúrálódjon. Ha végleg lerobbanunk akkor még anyukám tud dodival lenni, de remélem erre nem kerül sor.

El vagyok keseredve mert nemhogy vesemedence gyulladása van, de még a torka is piros, a jobb füle is gyulladt, és még rotája is van,.Sokat pityogtam emiatt, hogy mennyi viszontagságon kell szegénynek átmennie... ha 12x nem szúrták meg őt akkor egyszer se, minden részen be van dagadva a kis keze, meg a talpa. Eddig csak a talpába tudták tenni a branült, tegnap végre sikerült a kezébe tenni, úőgyhogy lehet ma du-án kiviszem picit sétálni, nem járt már hétfő óta.
Volt olyan hogy 3/4ed órán át szúrkálták mire be tudták tenni a csövet, meg levették a vért, pont anyuék jöttek látogatni, és végig hallgatták, kint zokogott anyukám is, mert azt az ordítást.... én is sírtam vele együtt. Ja és teljesen be van rekedve, gondolom a rengeteg sírástól.

Viszont nem volt láza tegnap du-án óta, és azóta csak 2 híg kaki volt. A kedve is sokkal jobb, megint mosolyog az én babám, szóval szerintem szombaton jöhetünk már haza. Nagyon drukkolj hogy sikerüljön. Életem legrosszabb, legnehezebb egy hete volt ez, senkinek nem kívánom ezt, pedig Dodi még nem is volt súlyos beteg... Több hét kell hogy kiheverjük mindannyian, de majd jól elkényeztetjük csak jöjjünk már haza.

Nagyon sokat erősödtem, úgy érzem ezután már bármit kibírok...
És sokat is tanultam, pl már a bekerülés előtt egy héttel éreztem hogy kicsit más a pisije szaga, ill így nem fogalmazódott meg bennem csak emlékszem sokat szagolgattam.. na a következő ilyennél, rögtön gyerekorvos, és pisi minta, hogy ezt elkerüljük... "
Vendég
 


L.Kata:Köszike a bókot átadtam Krisznek :D Hát igen ő is sokat nőtt most hírtelen.Hát már a 23-as kell neki,mert a 22-ről lelóg már a lábaujja :lol: Norbikának mekkora a lába?Megy a drukk a kistesóhoz!!!!Már az éven szeretnétek?

beagle:Annyira sajnálom ami veletek történik :cry: Istenem,hogy mennyi mindenen kellet szegény Dórikának átesnie :cry: Jobbulást kívánunk az egész családnak!!!!

Ancsa:Merre vagy???

Most mennem kell,mert Krisz nem nyugszik.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Beagle:nagyon sajnálom ami veletek történt,szoritok hogy hamar meggyogyuljatok.Mitöl kapta a vesemedence gyulladást?
Szegényke :cry: szörnyű lehet :cry:

Reni : 23as a lába?jó nagy :lol: Mi 20as cipőt hordunk.

kijött a 15 . fogunk jo belehuztunk :lol:

Kata :hajrá kistesó :lol:

000kata
 
 


Reni:nagyon édes Krisz :lol: :lol:

000kata
 
 


Helló!
Hogy vagytok csajok, itt a tavasz. mi most jöttünk be kinntről, aludni. Isteni levegő van! :D
Norbi még kicsit hurutos, de amúgy jól van!

Beagle...jaj, most olvasom mi történt veletek. :(
Remélem azóta már jobban vagytok! A felnőttek sokszor csak 1-2 napig vannak rosszul. A kicsiket nagyon megviseli a rota, tudom, A kis Mira esetéből. :cry:
Rotát sajnos sok kórházban el lehet kapni, kiírthatatlan vírus. :(
Valóban az a lényeg hogy igyon sok folyadékot ne kelljen infúzió!

A vesemedencegyulladás már hosszabb folyamat, biztos pár napig antibiotikumot fog kapni. :( Felfázhatott, vagy hugyuti fertőzés??? :roll:
Szegényke, jobbulást.
Ne idegeskedj, jó helyen vagytok. kitartást!

Kata...húúú-ha :shock: tényleg jó belejöttetek ebbe a fogzásba, nálunk is így volt hogy a rágók egyszerre jöttek. :)

Reni...jó nagy lábon él a fiad! :D Látszott a képen, ezért is kérdeztem. :wink:
Norbinak 21-es a benti mamusza, és a kinti bélelt cipője 22-es.

Felvettem videora norbit ahogy telefonál, ha van kedvetek nézzétek meg! :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... bn9jKBWD4J

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk péntek este a kórházból. Dóri 2 napig infúziót kapott a rota miatt, szinte egész nap aludt, se nem evett se nem ivott. Hétfő este kezdődött nála, de csak mára állt össze a széklete. Apa is megkapta de nem jött ki nála erősen. Én még ilyen gyengének elesettnek sose láttam, ez nem szimpla hasmenéses vírus, hanem vmi sokkal erősebb, bár orvosok mondták gyereke válogatja hogy kin mennyire erősen jön ki.

A vesemedence gyulladásra még 5 hétig szedi az antibogyót. A kórházban 6 napig nap 3x kapott intravénásan a branülbe, és még 5 hétig reggel este kell neki adnom. Egy baj van hogy annyira utálja az ízét hogy nem eszi meg ha végre megeszi akkor kihányja :cry: becsapni se tudom, bármibe teszem, kiszúrja....

A vesemedence gyulladás a kislányok betegsége nagyrészt. Mivel közel van a végnél nyílás és a hugycső, ezért könnyen felmászhatnak bacik, és gyulladást okozhatnak. Hála istennek a veséje nem károsodott, mert csúnyán hegesedhet a gyulladástól.

Már jobb a manó színe, újra huncut. Csak annyi kellene hogy meg tudjam etetni vele a gyógyszert.

Kata: videó csúcs :D
Vendég
 


Sziasztok!


Voltam dokinál és hát nem igazán kaptam jó híreket :cry: A porckorongom van elcsúszva a helyéről vagy mi és kaptam gyógyszereket meg medence szorító övet és mennem kell fizikoterápiára meg gyógytornára nem emelhetek még Kriszt sem emelhetném fel És ami a legrosszabb,hogy életem végéig kímélni kell a derekamat Így nem tudok vissza menni a kereskedelembe dolgozni :cry:
Hát tömören ennyi :cry: :cry: Jah és azt mondta a doki,hogy úgy néz ki,hogy egyenlőre nem kell műtét.20perc séta után már nagyon fáj.Képzeljétek Krisz ma a kertben motorozott és elesett bevágta a fejét a betonba és vérzet az egész szája :cry: És felvan neki nagyon dagadva :cry: Úgy sírt szegénykém :cry: :cry:

beagle:Örülök,hogy már végre otthon vagytok!!Jobbulást továbbra is!!!Az jó jel ha már huncut :D

L.Kata:Hát igen a nagy lábat volt kitől örökölnie :lol: Nekem 40-41es apának meg 43-as :lol:

Kata:Köszönjük szépen :D Igen 23-as :lol:

Most már tényleg megyek,mert már nagyon fáj a derekam :cry:

Kép
Kép
reni_24
 
 


L.Kata:Nagyon édes a videó :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Kata:de édes Norbika és hogy dumál,nagyon édes :lol:

Beagle:örülök hogy már otthon vagytok.szoritottam.Nincs semmi ötletem gyogyszerrel kapcsolatba sajnos :cry:

Reni:sajnálom a derakad és a lábad :? :cry:

000kata
 
 


Kata:Köszi szépen aranyos vagy.Ma voltam fizikoterápián hát nem volt kellemes :cry: Képzeld Krisznek megint van új szava :D Labda :D :lol: Amit dabdának is mond :lol: :lol:

Többiek merre vagytok???

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Beagle...akkor fel kellene hívnos az orvost hogy a kicsit kihányja a gyógyszert, vagy be se tudod neki adni. :? Lehet van más fajta gyógyszer, vagy lehet szurival kapja majd és minden nap vinned kell a gyerekorvoshoz :roll: ...az biztos hogy be kell vennie és fontos hogy benne is maradjon...a vesemedence gyulladás súlyos dolog, nem lehet vele játszani.
Nagyon sajnálom hogy ezen mentek keresztül. :(
Amúgy örülök hogy a kedve jobb :D Iszik és eszik jól???

Reni...nagyon sajnálom hogy ilyen probléma van a derekaddal. :( Ebből lehet sérv is??Vagy ez más jellegű?
Mert akkor tényleg nagyon kell vigyáznod. Sajnos így valóban nem dolgozhatsz a kereskedelemben. :( Más végzettséged nincs?
Úszni nincs lehetőséged?... az tuti jót tenne.
Jobbulást, és ne keseredj...reméljük a kezelés jót fog tenni.

Jaaaj, lányok!Norbi megint berekedt :cry: és csúnyán veszi a levegőt :( Még meg se gyógyult és most megint gégegyulladás gyanús, de a gyerekorvos szerint ideje elvinnem fül-orr-gégészetre, mert ez nem normális, hogy nem tisztulnak ki a légutak...és horkol :roll:
Lehet hogy orrmandulája is nagy.Holnap délután megyünk a gégészetre. :?

Hoztam egy képet az én takarítós kicsi fiamról :D
Kép
Apukájával
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:Sajnos olyan amiből sérv is lehet :( :cry: Hát sajnos nincs más végzettségem amit most nagyon sajnálok,mert akkor tudnék másfelé orientálódni,de így sajnos nem :( Ezt annak idején eltoltam nagyon.De most nem vagyok elkeserdve,mert van tervem :D Már utánna is jártam és,ha minden jól megy akkor nemsokára nyitok egy minőségi használt ruhás boltot itt a környéken :D És így a magam ura leszek és lessz segítségem is anyukám :D Hát remélem,hogy a kezelés jó lessz.Hát úszásra már gondoltunk lehet menni fogunk,mert ezt már régebben is ajánlották nekünk.Szegény Norbika :( Hát igen el kell vinni orr-fül-gégészetre.Majd gyere a hírekkel,hogy mit mondott az orvos.Jobbulást Norbikának!!!!

Ancsa,Kata:Merre vagytok???

beagle:Hogy vagytok????

Most mennem kell.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinek kijut valami betegség. Reni: nekem is sokat fáj a derekam, pl hajmosásnál, mikor behajolok a kádba. Mikor felegyenesedek sokszor csillagokat látok, lehet hogy nekem is meg kellene nézetni.

L.Kata: annyira sajnálom hogy ti se tudtok kikeveredni ebből a betegségből. Fül orr gégész biztos mond majd valami okosat.

Dóri jól van de én ideileg telejsen kimerültem. Egyszer hányta ki a gyógyszert, azóta új taktikán vagyok. Ahogy lenyelte rögtön kap egy falat túrórudit rá, mert az a rossz utóíz, ami a szájában maradt az okozza az öklendezést.
Ami miatt kivagyok az az, hogy Dóri nem iszik szinte semmit, az egyetlen folyadék amit bevisz a tápszer és a leves, amúgy nem iszik se vizet, se teát, se gyümölcslevet.. nem iszik se pohárból se cumisüvegből semmiből.. annyira el vagyok keseredve, és nem is értem, hogy nem lehet szomjas.. így mindent vizezek még a joghurtot is, hogy meglegyen a kellő folyadék...
Vendég
 


Kata:sajnálom h megint nincs jol Norbika,szegénykém most gyogyult meg :cry: jobbulást,majd irj hogy mit mondtak az orr fül gégészeten.
Nagyon édes Norbika,kis szépség

Beagle:kevin is nagyon keveset iszik de ö még cicizik.

Reni. jobbulást a derekadnak

Hoztam pár képet:

Kép

Kép uncsitesóval játszunk

Kép Apa buszát vezetem

Kép

000kata
 
 


sziasztok!

Kata..Kevin nagyon cuki! :D Mi is imádunk a természetben barangolni!
Te beadatod a kullancs által terjesztett agyhártyagyulladás elleni oltást???

Beagle...örülök hogy megoldódott a gyógyszer probléma! :wink:
Remélem most már gyorsan rendbejön.

Sajnos mi nem vagyunk jól. :cry: Azóta szájpenészünk is lett! :shock: :? Még soha nem volt.

Nagyon sokan voltak a gégészeten,a rendelés végén jutottunk be. :( És szinte sokat nem is ért, a doktornő nem igazán vizsgálta meg Norbit. :evil:
A fülét, torkát nézte csak meg, meg a szájpenészt.
Pedig vittem a kórházi papírokat is, hogy már 3 x volt gégegyulladása és most is rekedt és nem tisztultak ki a légútjai...nem jött rendbe pedig ezzel, azzal kezelem, inhalálunk...
Semmit nem mondott hogy mivel kezeljem vagy mitől lehet ez a hosszó betegeskedés.... :roll: csak azt mondta hogy az orrmandulához nem nyúl mert még ahhoz kicsi Norbi és hogy orrsprayzzem és szívjam az orrát... :? ... eddig is ezt csináltam.
A szájpenésszel volt inkább elfoglalva hogy milyen nagy kiterjedésű és csúnya.
Be is ecsetelte,írt receptet, már ecsetelem boraxos cuccal.
Elöbb beszéltem a háziorvossal is, Ő ajánlotta az aloe Vera termékeket!
Holnap kell mennünk hozzá, megnézi ő is ezt a szájpenészt.
Ezért gondoltam adom neki az Aloe Vera gélt is, mert valószínű a légcsövén is van gomba, ez okozza a váladékot, köhögést a háziorvos szerint.
És mind ez lehet a flixotidtól amit adtam neki a fulladásra. :(

Most estére én is szarul lettem, fáj a torkom, fejem, és gyenge vagyok, nehéz még járni is. :( Remélem beteg nem leszek.
Szóval semmi jó.

mindenkinek pusssz, megyek pihenni, apa fürdet, szerencsére átvállalta Norbit estére. :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata:sajnálom ,most gyogyultatok meg :cry: most már hanyagolhatna titeket a betegség :cry: Ez a doki meg ............. :twisted: inkább nem mondok véleményt..... :evil: :cry:
Neked is jobbulást lehet csak kimerült vagy,
Kullancs oltás?az a sima kullancs elleni oltás amit irtál?te beadatod?irnál rólla bővebben?
Norbika mond már valamit?Kevin nem nagyon akar.Kukaccal hogy áltok? :lol: :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Itt ilyen nagy az élet?? :D Nagyon szép a két fiú!! Milyen nagyok már.

Nolka mostanában:
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: