Új privát üzeneted érkezett!

Nika: Lehet de nem voltunk később együtt.

Kép
csucsu05
 
 


akkor passz viszont van egy szép laptetőd:):):):)

nekem most szúrkál baloldalt :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza.
Vásárlás után még beogrottunk barátokhoz is.

Vettem az Auchanban Beninek egy csomó pólót és rövidnadrágot. Leárazás van. :D És vettem neki két ágyneműhuzatot is. Olyan aranyosak. :D

Nika!

Remélem a szurkálást a baba okozza! Már csak pár nap és kiderül. :) :wink:

Nekem is szúrkált és görcsölt ma, remélem a pé miatt.

Csucsu!

Mikor tesztelsz végre?
Én is hallottam már, hogy van akinek csak később mutatja ki. Néha csak egy héttel a kimaradt mensi után.

Vagy ha arra gondolok, hogy nekem múlt hónapban 10 nappal később volt pém. Ha nem mérem a hőmet, akkor ezt nem is tudtam volna. És csináltam volna egy csomó tesztet fölöslegesen.

Picimami!

Jó szórakozást hétvégére! :wink:

Köszi a harapós irományt! Bár Beni még csak kétszer művelt ilyet. Remélem többet nem is fog!

Zsuzska!

Remélem a kúra hat reggelre, és jöhet a hancúr! :wink:

Nemlajos!

Gratulálok! Végre Asiye nem érzi majd egyedül magát!
Boldog vagy?
Tuti, hogy legközelebb ott lesz a baba is. Most még biztosan picike. :)

Sissi!

Szereted, ha más segít neked Márkkal, vagy olyan anyuka vagy, aki szeret mindent maga csinálni?
Vendég
 

 
 

Csucsu!

Gratulálok Szabinának! Nagyon ügyes!

Beni még csak elvétve pisil vagy kakil bilibe. Igazából én nem is nagyon erőltetem.
Bár lehet, hogy ha jövő héten jó idő lesz, akkor én is csak alsónacit adok rá. Vettem egy csomót múltkor. Majd meglátjuk lesz-e értelme.

Andy!

Azért írd meg, hogy nektek hogy sikerül!

Nika!

Gege még nagyon kicsi hozzá! Majd jövő nyáron. Addig nem szabad erőltetni, mert csak rosszabb lesz.
Vendég
 


Ibici!

Szerintem neked még legalább 3 napig erősödni fog az LH teszt. Majd csak utána lesz halványabb.

De lehet, hogy tévedek...
Vendég
 


ma én keltem a legkorábban :):):)
már 6-kor úgy ébredtem hogy kialudtam magam :):):)

Tudom hogy kicsi még :) amig nem jelzi addig nem is akarom mégcsak megpróbálni sem :):):

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :D

Nika!

Te kis koránkelő. :D

Én minden reggel ébren vagyok 6 órakor. Na jó, ez kis túlzás. Néha félálomban vagyok. Akkor mérem a hőmet.
Aztán vagy bekapcsolom a gépet, ha már kiphentem magam, vagy visszaalszom. Ma a második lehetőséget választottam. :D

Most viszont már Beni is felébredt.

Nem tudom, mikor jutok újra gép elé ma. Legkésőbb este jövök, amikor Beni már alszik.

Addig is legyetek jók! És érezzétek jól magatokat!

Ja! És lehet, hogy ma van pém: http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9
Majd a következő napokban kiderül.
Vendég
 


Szaisztok!
Jó reggelt mindenkinek!

Csucsu:
Elvileg igen, de ez nem mindenkinél működik.... azért nagyon remélem, hogy kistesó van odabent :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hát az én hőm még mindig a béka feneke alatt van :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

A Te hőd tökéletes!
Most még a béka feneke alatt kell lennie!

Ne siettesd azt a pét! Az a legjobb, ha időben van!
Vendég
 


Elvileg vasárnap kéne lennie, de még csak most lett + az LH-m.... biztos a Closti kitolja.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt jobbat mint nekem:( Megjött. Na de ez van nem búslakodom. Annyita biztam most a babában. Na de most 07-24 a jónás szerint fiam lesz és 0 rizikóval. Igaz nem tudom menis után hogy lehet rögtön szinte PÉ-m. De azért bizzunk benne. Ha azt írja a jónás , hogy 07-24 és 11óra 30 akkor mikor kellene együtt lenni pont akkor vagy van valami intervallum még? Gőzőm nincs.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors beköszönés.

Móni:_ Andi jkól van neki még nincs baba. Most Márkon éli ki magát.

Csucsu: sajnálom a mensit. :( Majd jövő hónapban.

Cat: én megcsinálok mindent,de általában 1 héten 1szer jön a bnőm meg néha anyu.de akkor inkább takaritok Ők meg tudnak Márkkal játszani. Most kedden is jött anyu én meg kisikáltam a konyhát és a wc-t.Ezt Márktól nem nagyon tudnám megcsinálni,mivel tuti a vegyszeres vizben kotorna.

Na megyek.Holnap jövök Mindenkinek jó 7végét.
Vendég
 


Sziasztok!
Nemlajos:Nagy,nagy gratula!!Megy a drukk neked a pénteki dobogáshoz :D :D :D

csucsu!
sajnálom a mencsit!Új hónap,új remény nem szabad elkeseredni!!Drukk a fiúhoz++++++++++++++++++

Nika!
Te vagy a következő akiért izgulhatunk??Hajrá++++++++++++++

szobatisztaság:nem kor fügvénye,hanem az idegrendszer éretségétől függ.Ha ajánlhatnék valamit?Tényleg nem szabad erőltetni,de a legjobb bizonyos időkben leültetni a bilire pár percre.Amikor 2 bilizés közt száraz a pelus,akkor levenni róla.Addig nincs értelme,mert tényleg csak a lakás bánja :wink: :wink: Mint tapasztalt bölcsődei gondozónő írtam a tanácsot :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


sziasztok!

az esküvőre végül is nem mentünk, annyira hirtelen jött, meg igaziból kiderült hogy a társaság nem az volt amire számítottunk és .......áááá na mindegy. a lényeg hogy nem bánom.
Viszont úgy néz ki hogy holnap négyesben elmegyünk a Széchenyi hegyről gyermek vasutazni. A fiu kimádják a vonatokat.
és végig mertóval villamossal, fogaskerekűvel meg vonattalmennénk. :roll: no büdös autó :twisted:
elmegyünk a Hűvösvölgybe piknikezni. Remélem nem jön közbe semmi :roll:

Nemlajos!

GRATULÁLOK!
bIZTI NEM LESZ BAJ, EGY HÉT MÚLVA AZ UHU FOTODAT FOGJUK ELEMEZGETNI :lol:

CSUCSU
sajnálom

nika!

hány 3-4nap mulva még egy pozitív tesztünk lesz?? :lol:

a f...-be mennem kell
majd jövök
sziasztok :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


hát nagyon remélem én is hogy ++ lesz szerdán és pirike elkerűl

Csucsu sajnálom :(:(:((:

nika70
Salgótarján
 
 


jó a vonalzóm Gege csak hétfőn lesz 18 hónapőos de a vonalzó mégis azt írja hogy már az :):):):) öregitik:)

nika70
Salgótarján
 
 


Cuscsu: annyira sajnálom pirkót :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu!

Nagyon sajnálom! :(
De majd most Jónáskor! :)

Én úgy tudom, hogy a megadott időpontban a kiskatonáknak már a helyükön kell lenni. Az pedig minimum 50 perc.
Azért szokták azt mondani, hogy előző nap legyen a hancúr.
De szerintem ha 24-én korábban keltek fel és kihasználjátok az időt amíg Szabina alszik, akkor az a legjobb. Ha viszont inkább este van hozzá kedvetek, akkor 23-án kellene.
Vendég
 


Nika!

Most Benned van minden bizodalmam!
Kergesd el jó messzire Pirit! :evil:
Nem akarjuk látni egy ideig!

Valami megérzés egyébként?
Vendég
 


Ibici!

Köszi a tanácsot! Neked több tapasztalatod van.

Én úgy szoktam, hogyha kint vagyunk a kertben, vagy mint múlt hétvégén, a Balatonnál, akkor nem adok rá pelust. Igaz, nem mindig szól magától, de ha kérdezem, akkor jön a bilire amikor kell neki.
Beni úgy kezdte el, hogy a szomszéd kislánynak volt bilije, így ő is akart. Mindent utánoz. Ha a kislány ráül, akkor ő is... :) Nagyon aranyosak.
Bentre vettem neki Huggies bilire szoktató pelust. De lassan itt is áttérünk inkább az alsónadrágra.
Vendég
 


Asiye!

Esküvő helyett azért pihentél, ugye?

Elég fárasztó lesz a holnapi napod, ahogy olvastam. Vigyázz magadra! Biztosan nagyon jól fogjátok érezni magatokat.

Beni is imádja a vonatokat, buszokat, villamost, metrót... Én éppen ezért szoktam vinni tömegközlekedéssel is.
Vendég
 


Zsuzska!

Gyógyulgattok?

Szerintem az csak jó, ha a pé 14-15. napra esik.
Mindent bele!
Vendég
 


Szerintem gyógyulgatunk.... apácska este és reggel is kenekedett, én meg este-reggel kamillában mosakodtam..... szerintem használ....
Most éppen apa időmérőt néz, aztán délután bedobom magamat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

csak egy gyors helyzetjelentés. Fiúk épp alszank, Dani a szobájában, apa meg a Forma 1 elött. :lol: :lol:
Tegnap este megfőztem a fini gulyásleves, így mára már csak a pogi volt, de azal is gyorsan megvoltam, hiszen volt segítségem is:
Kép

Délután megyünk sétálni + a párom munkatárásékhoz, így majd max. este tudok újra jönni.

Csucsu!
Sajnálom pirit!! Majd legközelebb!!!

Nika!
Érted pedig egyre jobban szorítunk, hogy végre Asiye-val,és Nemlajossal megnyissátok a babásodássorait!!

Cat!
Alakul ez a hő és Pé dolog!!!

Nekem még mindig jelen van piri. Ugyan sokkal kevesebb, mint eddig, de ezt már nem hiszem el! Ma 1 hete hogy megjött!!!

Kép
oriandy
 
 


Andy!
Barátnőm pont így van, csak neki ez a 9.napja, hogy meg van :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nagyon édes Dani a konyhában :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ilyen segítéggel nem is csodálom, hogy gyorsan végeztél :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


cat: semmi megérzésem nincs :) Gegénél is csak annyi volt hogy már két hete nem jött meg és rendes időben elkezdett feszülni a mellem :)
Most inkább szerintem csak pszichés trüneteim vannk :)

andy ilyen segítséggel tényleg nem volt nehéz megcsinálni azt a pogit :):):):) Gegeg még mindet szézpakol nem igazán akarja azt csinálni amit én mondok neki remélem ez majd váéltozik :)

nika70
Salgótarján
 
 


bekukk!

Nika!
nem akarok én erőszakos lenni :lol: meg tudom,hogy rólad készítenék a türelem minta szobrát,,de azt ugye tudod, hogx valószínűleg márholnap ispozitív klenne az a teszt ha babás vagy? :oops: bocsi de én oly türelmetlemn vagyok :oops:

zsuzska!gyógyulj csak szépen :lol: apát meg hempergesd meg :lol:

andy!
Dani olyan aranyos ahogy igyekezik
de jó hogy te ilyen tipp-topp asszonyka vagy :roll: :roll:
valaha én is az voltam, de most a lusta dög a legjobb leírás rólam :oops: :?

cat!igen tudom hogy aélábbammal egy kicsit talán kicsit sok lesz a kirándulás,de a gyerekeknek nem mondhatom mindig azt hogy anya beteg :?
remélemmindemn rendben lesz.
ti mentek valamerre holnap?

többiek?
pihiztek?főztök?

nekem ott fetreng a pulton a csirkemell,éskönyörög, csináljam már meg! :twisted:
szivem szerint kivágnám!

ja! azt hiszem megint bebeszéltem magamnak, hogy ez a baba 100%,hogy lány :oops:
de hát haminden jelerremutat?! :oops:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


bocsánat a rengeteg elírásért,éshogy még mindig nincs szóköz! :oops: azért remélem alényeget kitudjátok venni :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!
Hát persze, hogy értjük :wink:
Mi voltunk vásárolni, megebédeltünk, apa megnézte az időmérőt és most megyünk barátokhoz pancsizni, meg szalonnyát sütni.... addig pihi van.... este meg lesz nemulass!!!!

Nika!
Majd elmúlik Gegénél ez a dackor :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Andy!
Tündéri a kisfiad,ahogy segítkezik.Lehet,hogy cukrász lesz :D :D Az én lányom esetleg szakács,mert ő meg az ebédhez jókai bableveshez segített csipkedni a tésztit :D :D A rizskóktól nemvolt elragadtatva.Mi apával imádjuk.

Zsuzska!
Jó szórakozást és jóétvagyat a szalonnához!Én is szeretem :? :? Csak az a baj,hogy hízlal :? :? de nem bánom amit megkívánok azt általában megeszem.

Asiye!
Minden érthető még az is,hogy nincs kedved főzni.Olvastam,hogy ez a terhesség velejárója,kicsit lustábbak leszünk :wink: :wink: Hiszen a babáknak sok-sok pihire van szükségük a kezdetekben :wink: :wink:

cet!
Te csinálsz lh-tesztet?Te is most időben vagy ahogy elnézem.Apára fel!!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


délután írtam egy regényt de gyerek kinyomta a gépet :D:D elment a kedvem az ismétléstől:)

Asiye: nem akarok előbb tesztelni mert eddig mindig negatív volt mikor előbb teszteltem most megfogadtam elvileg vasárnap este hétfő reggelre kellene nem megjönnie várok még egy napot majd szerdán tuti csinálok egyet ha keddig nem jön meg :)

amúgy meg mostanában nagyon nem lehetene megmintázni rólam ama bizonyos szobrot :):)) sokkal ingerültebb vagyok ráadásul a mosógépünk is elromlott de most nincs pénzünk mégcsak megjavítattni sem :) majd mosok kézzel :) régen is úgy mostak :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

oh te szergény!

Sajnálom.nekünk is 3 hónapja kellett újat venni,és3 napig nekem sem volt :? az naygyon gáz :?
azt hogy türelmetlen vagy, vegyük szintén jó jelnek :lol: :lol: tudod a hormonok :lol:

lányok! nem akarok senkit rémisztgetni, meg én sem akarom magamat és légyszi ti se engem :!: :!: (na ezt jól megmondtam :lol: ),de ma pisilés után mikor megtöröltem,,...véreztem egy kicsit. ésmár 2 napja megfogg jönni érzésem van és furi minden. hétfőn reggel fél 9re megyek dokihoz,remélem addig nem fogok vérezni, és egyébként sem lesz semmi baj!
ráadásul ez nem barnázá volt, hanem vér. demost nem azért mert együtt voltunk. csak mondtam is tegnap hogy fáj a hasam. na tessék!

volt valamelyikőtökkel ilyena 12-13hétkörül?
szerdán minden okés volt az uhun. nemértem :shock:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


oh te szergény! :oops: :oops: szegény :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Catherine: Miylen a bilire szoktató pelus? Én még nem vettem csak láttam a boltban. Mi a lényege? hogy szoktat bilire?


Mi is ma szalonnát sütőttünk este. jajj olyan fini lett. :)
A szomszéd mondta is fel fog jelenteni illatzavargásért:)

Kép
csucsu05
 
 


asiye: nyugi nem lesz semmi baj pihenj nagyon sokat feküdj inkább ne csinálj semmit tudom nem könnyű két gyereke mellett de nem vicc ha nem csak barnázol szóval pihenés ezerrel és hétfőn biztosan minden rendben lesz
nekem nem volt ilyen csak mindig orvosi vizsgálat után volt ilyen nekem meg mikor egyszer együtt voltunk apával de akkor még nem olvastam a nete és nem is izgultam :):):):) de ztána már nem volt szex :):):):) szóval pihi pihi pihi

nika70
Salgótarján
 
 


hát remélem hogy a hormonok mert mensi előtt nems zoktam ilyen lenni olyan tele van a tököm a világgal érzésem van :D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


Csajok!
Az előbb annyira jó volt! :roll:

előszőr szagolgattam-imádom az illatát-,aztán simiztem azt a bársonyos bőrét :roll: ,aztán lepucérította :roll: :oops:
aztán....hmmmmmmmmm...
annyira jól esett ez a három őszibarack :lol: :lol: :lol: :lol:

szóval keksz semmi, de ultrafini barackot faltam :lol: :lol:

nika!
nekem az előző terhességeimnél nem volt olyan hogy keksz után véreztem,most viszont minden alkalom után :? ezért van, hogy inkább őszít eszem :lol: már a kekszet jobban szeretem, de a bari most majdnem felért vele :lol:
na jó éjt!
egyébként azótatiszta, mármint semmi ér, egy cspp sem. viszont fájdogálok. ugyhogy szerintem a holnapi kirándulást elhalasszuk :evil:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


semmi ér egy csp sem :oops: -semmi vér,egy csepp sem

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!
Egy gyors bekukucs míg apa zuhanyzik :D :D

asiye!
Vigyázz magadra és pihenj!!Én sajna már nem emlékszem,hogy esteleg vérezgettem-e :shock: :shock: Nem valószínű vagy,ha igen sem tulajdonítottam neki sokat :? :? Vikivel talán én sem görcsöltem ennyit az tuti mint ahogy most!!

Nika!
Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,
Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,
Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,
Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,
Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,
Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,drukk,Drukk,drukk,

csucsu!
Leszoktatós pelusnak hívják a pelenka és a bugyi közti átmenetet szolgáló nem tépőzáras,hanem bugyi jellegű pelust.Kényelmesebb,mert csak lekell húzni a bilire ülés előtt,sőtt nagyobbacska gyermek már magának le és felhúzza.Jajj remélem nemadtam tudományosan elő,szoljatok rám nyugottan :? :shock: :shock: és elhalkulok.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Asiye!

Holnap maradj otthon és fel se kelj az ágyból!
Szigorúan!
Játszátok azt, hogy mindenkinek anya kívánságát kell teljesíteni, és az győz, aki a legtöbbet teljesítette!

Nekem talán a 10. és a 14. hét körül volt ilyesmi. Csak annyit mondott az orvos, hogy feküdjek.

Nika!

Türelmetlenség jó jel! :D
Bár nálam már minimum három hónapja folyamatosan van. :evil:

Andy!

Olyan édes Dani, hogy így segít! :)

Csucsu!

A bilire szoktató pelusnak az a lényege, hogy le tudják tolni maguknak, mint a bugyit, ha bilire akarnak menni. És van minta az elején, ami elhalványodik, ha pisis lesz. Tehát, ha ügyes, akkor még este is mintás a pelus. :D
Érzésre nem tudom milyen. Mármint hogy ugyanúgy száraz érzés-e pisi után...

Zsuzska!

Remélem jól szórakoztok!

Mi egy órája értünk haza barátoktól. Grilleztünk egy jót. :)
Szerintem Apa visszamegy, ha sikerül Benit elaltatnia.
Vendég
 


Nika!

Pár éve nekünk karácsony után, december 29-én ment tönkre a mosógépünk. Benne volt egy adag ruha is.
Szerencsére pont nálunk voltak anyósomék is, és tőlük tudtunk kölcsönkérni, hogy újat vegyünk.
Akkoriban még nekünk is nagy gondot okozott ez.
Nagyon együttérzek Veled!
Vendég
 


Nika!

A szomszéd gyerekekre szokott vigyázni egy idősebb néni, és ő egy hete vett új mosógépet. 0%-os THM-mel, részletre. Szerintem érdemes lenne körülnéznetek, hogy van-e ilyen lehetőség a környéketeken valahol.
Vendég
 


Ibici!

Az LH teszt eddig még kimaradt az életemből.
Nagyon remélem, hogy nem is kell majd.
(Hiszen ebben a hónapban már nem veszek, és most beköltözik a baba a pocakomba. :D )
Vendég
 


Apa szerintem elaludt Beninél...
Hogy megy így vissza a buliba? :shock: Mire odaér, mindenki elfárad.
Vendég
 


Vasárnap reggel.
Gondolhattam volna, hogy még mindenki alszik.

Ha felébredtek, szép napot kívánok nektek!

Kép
Vendég
 


Catherine: Neked és mindnekinek szép napot!

Asiye: Pihenjél ma ha lehet. A görcsökre jó a Magne B6. Valószínű túl dolgoztad magad attól van.
A barátnőm az első három hónapbanvérzett és egészséges szép babája van. Már kettő :)
Nyugi hétfőn pedig majd a doki megnyugtat.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt mindenkinek :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt lányok!

Köszi mindenkinek a tanácsokat, ésmamegpróbálokpihizni. Bár az itt nem egyszerű :roll:

Arra a következtetésre jutottunk este a férjemmel,hogy lehet hogy a szuri miatt van ez az egész. Mert este elovastam abetegtájékoztatót(eddig nem tettem meg :oops: ),és ott az áll, hogy terhességgel nem lehet igazán összeegyeztetni, csak akkor, ha már nagyon nagy a gáz,és a tüdőembóliát kell kivédeni vele :?
mélyvénás trombózis esetén.Nekem sajnos ez van és tényleg nagyon súlyos. Aki most megnézte csütörtökön, a Domján professzor, azt mondta ha nem lennék terhes szerinte az érsebész akinél voltam a Bihari doki ,haza sem engedett volna hanem ambulánsan aznap vagy másnap megműt :!: :cry: :x

Ez a szuri vérzéseket vérzékenységetokozhat benzinalkaohol tartalma bejut a méhlepénybe. Éskoraszülés estén(amelynek megnőtt kockázatáról hétfőn beszélek a dokimmal), a cscsemő súlyos mérgezést kaphat. :cry:

ezek után hogy álljak akövetkező fél év elé!?
mióta láttam uhu-n,hogy milyen piciember DE EMBER, azóta szeretem :oops: és nemszeretném ha baja esne :cry:
eleve azt mondta a doki hogy január 15.énél nem visszük tovább,de most a lábam állapota akár egy korai császárt is eredményezhet.remélem a 36.hétig kibírjuk és semmi baja nem lesz a picinek.

Bocsi,hogy megint ennyit nyavajogtam nektek! :? :lol:

Nika!
Hogy vagy? Türelmetlen? :lol: hát még mi!!??

Cat!
Örülök, hogy jól éreztétek tegnap magatokat! apa elaludt Benivel?

Pici!

Mi van veled? Hogy vagy?

Ibici!
Mi közel lekunk egymáshoz! Zuglóban merre laksz?Mi onnan jöttünk ide. A Rákos pataknál laktunk, a szombati piac végénél. Ti?

Sisi!
Jó hogy sok babát szeretnétek. Olyan ritka manapság :roll:
Mi is 4-etakartunk,demost azt mondom örülök, ha eza pici megszületik egészségesen :cry: azértremélem nektek összejön ésmihamarabb Márk kistesója! Annyira aranyos aképeken :lol:

Csucsu!
Sajnálom hogy most nem jött össze,de talán a következő hónap. :lol: Kislányod egyébként szeretne kistesót már?

Nemlajos!

Hogy vagy? Vigyázz magadra nagyon!
Drukkolunk neked!

zsuzska!
jól sikerült a tegnap? Minden téren kérdem? :oops: :oops: :roll: !

Andy!

És nektek milyen volt a tegnap?
És hogy sikerült a pogi??
Biztos fini volt, amilyen igyekezettel segített a kis kukta! :lol:

Bocsi ha valakit kihagytam,afiaim nyúzzák egymást! :?
szép napot mindenkinek!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Nika!
Jó mosást neked.... derékfájásmenteset!!!!!!
És drukkhegyek+++++++++++++++++++++

Asiye!
Drukk a hétfői vizsgálathoz!!!!!!
Biztos minden rendben lesz :wink: :wink: :wink:
Pihenj sokat :!: :!: :!: :!: :!: :!:
++++++++++++++++++++++

Cat!

Annyira jól mulattunk, hogy hajnal fél egyre értünk haz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?