Új privát üzeneted érkezett!

Lina: gépészmérnökit csak akkor válaszd, ha szeretsz küzdeni mert sajna mindig be kell bizonyítani ezeken a területeken a férfiakkal szemben, hogy Te is vagy olyan jó és ez egy idő után fárasztó. Hidd el tudom mit beszélek villamosmérnök a végzettségem...

Kép

Kép
zsu9
 
 


+ kemény fizika, műszaki rajz, matek, gyakorlatok...

Kép

Kép
zsu9
 
 


Apikának is gépészmérnök diplomája van,így abban legalább tudna segíteni. :D És ha lenne egy diplomám,akkor akár apika mellett is dolgozhatnék a rendőrségen,csak átképzésre kéne mennem.

Süti:azért tanulnám,mert más lehetőségem nem nagyon akad.

De közben nyáron megpróbálom a középfokú nyelvvizsgát is.
Vendég
 

 
 

Boboka Niki baba gyönyörű!!

Zsu, neked is van ám végzettséged! :wink:

Lina szerintem sem érdemes olyat tanulni ami nem érdekel! Azt sokkal nehezebb.

Andi jól eltűntél... :lol: :lol:
bex13
 
 


Bex,a következő történt azóta:
Vártam Mónit,megérkezett,utána jött a bátyám,hazaért a kamaszom,közben letettem Barnit aludni,ebédet adtam Daninak,én is ettem,kamaszom el,Barni nyűglődik,most alszik.
Szalma vagyok,mert Dani bulizik,holnap jön haza,férjecske meg tejet fakaszt Nimród apukájával,ő is a testvérénél alszik,legalább a friss apukák jól kitárgyalják amit ki kell,de ez így van jól.Most van időm szusszanni végre,ja,és este jön a húgom,hogy éjjel ne legyek egyedül. :wink:

Kép
v.andi
 
 


Látom nem unatkoztál, de nem számonkérés volt :wink: :lol: :lol: :lol:
Nálunk is Tomi bealudt, én bekészítettem a mosást, mosogattam, csirkemellett sütöttem meg krumpit, ettünk. Közben ébredés és etetés volt. Most nyűgi..

Nem tudom mi legyen. Adjak neki panadolt vagy ne?? Mert nyűgi, de még nincs ordítás. Ha most beadom megelőzhetjük az ordítást, ami nem tudjuk biztosan, hogy következik-e vagy marad nyűgi. Ha nem muszáj nem adok neki fájdalomcsillapítót. De ha megvárom az ordítást akkor mire hat és mire megnyugi... :? :?
bex13
 
 


Bex, panadolt én nem adnék akkor inkább nurofent. Mondjuk én paracetamol érzékeny vagyok!

Kép
kata05
 
 


Köszi. Nekem meg a paracetamol a legjobb. áááááááá, kicsit nehéz, bár most bealudt :shock: :shock: nem szokott este. Fél 5 körül evett, most aludt el pár perce, nem lesz hosszú.
bex13
 
 


Bex,homeosod nincs otthon?
chamomilla,osanit?Vagy még a viborcul kúp?Inkább azt

Kép
v.andi
 
 


Zsu!

Alighogy feltettem a netre, 10 perc múlva érdeklődtek a pihiszékről. hétfőn viszik el :wink:

Scooper!

nem kaptam privit :cry:

Angyalka!

Nekem 6 hetesen ment el egy babám, őt teljes egészében "megszültem". Láttam a petezsákban az icipici testét a betétemen :oops: .El is temettem a kórház kertjében, bebugyoláltam vattába és egy gyógyszeradagolós dobozba tettem.Mellékeltem neki egy levelet is.
Utána egy 11 hetes babám halt meg a méhemben. Láttam uh-n, ahogy élettelenül fekszik a méh alján. Akkor volt toxoplazmám és dilemmáztam, hogy mi legyen, ajánlották az abortuszt(lehet, hogy betegen született volna) is. de nem mentem . Igaz -nem akartam, hogy betegen szülessen, ilyen negatív érzéseket küldtem felé és-hallgatott rám. Ma már szégyellem nagyon, de megkaptam a büntetésem, mert utána nagyon sok mindenenkeresztülmentem, mire lett újra babám. Hát ezért van nekem ennyi gyerekem....

Ikrek:amikor Balázst szültem, a lepény mellett volt egy kisebb lepény is, a szülésznő csodálkozott, hogy ilyet még nem látott. Valószínű a vérömlenyem is (ami később felszívódott)ezért volt.

Ma kiderült Viki csomó stiklije (nem jár suliba)és mikor kérdőre vontam , közölte, hogy utál... :elrohant itthonról.( szép az anyaság nagyon). Aszívem szakad meg , poyognak a könnyeim.....

Kép
arvaerika
 
 


Erika,uhhhhh,összeszorult a szívem,ahogy olvastam Vikit. Kép Hova ment???Mi lehet az oka?

Kép
v.andi
 
 


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76rd ki az iwiwre,"köszönöd annak aki megadja számod a szerelmi és hitel oldalakon,mert pont ezekre volt szükséged"!!!!!márcsak azért hoögy lássa nem idegesít,hátha abbahagyja :roll:


ezt írtam ki:



Ezúton szeretném kinyílvánítani hálás köszönetem egy kedves ismeretlen ismerősömnek, aki önzetlenségéről, szeretetéről, kedvességéről tanúbizonyságot téve, személyes, megoldásra váró problémáit félresöpörve segítségemre sietett. Végtelenül hálás vagyok, bár kissé csalódott is, ugyanis, kedvesem, rossz volt a tipped, hisz boldog párkapcsolatban élek, és van egy gyönyőrű kislányom, így nem volt szükség arra, hogy regisztrálj az összes lehetséges társkereső oldalon, mert meg vagyok elégedve a jelenlegi kapcsolatommal.
Továbbá hálás vagyok, hogy megpróbáltad megoldani a pénzügyi problémámat (ami jelenleg szerencsés módon nincs), de nem szeretnék a Provident-től hitelt felvenni, ugyan is nincs rá szükségem.
Mégegyszer köszönöm, hálás vagyok, de ha istenigázaból segíteni szeretnél, gyere, szükségem lenne valakire, aki minden nap összetakarítja a kutyáim után a szart.
Hálás köszönettel drága barátom felé....

:lol: :lol: :lol: 8)

KépKép
Kép
scooper
 
 


Andi nincs. Nekem nem használtak ebből indultam ki, hogy akkor valószínű neki sem. :oops:

Erika sajnálom! :cry: A pöttömöket is, Vikit is...
bex13
 
 


zsalyam, húgod :cry: részvétem

KépKép
Kép
scooper
 
 


Scoop Kép és én üzenem neki,hogy bekaphasssssa!!!! :lol: :lol: :lol:

Ééééééés,ugye,hogy rokonok????
Olyan édesek!Jaj,csak nőjön meg Nimó is.Pont tudnak egymással mit kezdeni majd.
Kép

Kép
v.andi
 
 


Igen, :lol: :lol: :lol: :lol: rokonok!!!!!

bocs most másra nem mert megyünk fürdeni!!!!

puszka ,holnap!!!!

sutimano76
 
 


[quote="babcika"]N írta:babcikaoncsikám csudaszép vagy, de miket művelsz :shock: :shock:


egy kép erejéig apa meg anya a rácshoz ültett, és kidugta a két lábam :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


boboka, picurod :cry:

én ehhez a témához nem tudok hozzászólni, nekem abortuszom volt
lányod tündéri :wink:

kata: Lőrinc is nagyon édi! beszéltünk múltkor egy popsikrém reciről, lehet akkor róla szó? :roll:

az normális, hogy 10 napja késik? :roll:

tengdi, köszi!

bex, babci, neked is!

lina, suli :lol: én szeptembertől belevetem magam a középsuliba :? még három év az érettségiig

KépKép
Kép
scooper
 
 


Erika!!

Nagyon sajnálom, mindent, a csöppeidet is és a nagylányodat is, de Téged leginkább, remélem hazajön Viki és tudtok róla beszélni higgadtan :roll:

Scoop!!!

Jó a szöveg :lol: :lol:

Andi! Nagyon rokonok!!!

Jó éjt mindenkinek!!! Ja és jó hétvégét, mert hétvégén megyünk apumhoz és anyumhoz :D meg anyósékhoz

Kép
babcika
 
 


Scoop :lol: :lol: :lol: :lol: ez tuti jó!!!
bex13
 
 


[quote="arvaerika"]Z írta:arvaerikasu!

Alighogy feltettem a netre, 10 perc múlva érdeklődtek a pihiszékről. hétfőn viszik el :wink:

Scooper!

nem kaptam privit :cry:



banyek, pedig eskü küldtem, de ez a babanet nem küldte el, megnéztem a kimenők között, üres :evil:

vagy én bolondultam meg :shock: te írtad azt a zenélő barikát nem? :roll: csak azt akartam írni privibe, hogy esetleg én megvenném, mert nagyon tecc

KépKép
Kép
scooper
 
 


Scoop,csinálj egy tesztet :wink: :idea: :!:

Kép
v.andi
 
 


erika: ez borzasztó, könnyes a szemem :cry:

viki azóta megkerült remélem?

KépKép
Kép
scooper
 
 


andi: be bizony!!!!!

Nimród szüleinek gratulálunk!

hasonlóság befigyel :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


andi, köszi, ezzel most megnyugtattál :evil: :? :cry: :shock:

viszont te se kaptad meg a privim? neked azt írtam bloggal kapcsiba, hogy azt szeretném tudni, hogy tudok blogsablont berakni sajátot, illetve letöltöttet

KépKép
Kép
scooper
 
 


Scoop,most néztem,denem kaptam én sem privit tőled :(

Kép
v.andi
 
 


:evil: nemtom miért nem megy el...............de ide is írhatod, hogy mit csin a bloggal..............

viszont, csak emlegetni kellett....megyek pisilni és véres bugyim :evil: :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="scooper"]
írta:
scooper
viszont, csak emlegetni kellett....megyek pisilni és véres bugyim :evil: :lol: :lol:


akko örülünk???
Kép

Blog,figyi,elég összetett.Lehet inkább holnap valamikor felhívlak,ha az neked is jó.Oszt összehozzuk ;)

Kép
v.andi
 
 


iggggggggggggen örülünk :lol: :lol:

nekem jó, ha neked jó.... :wink: de előre szólok, nehéz eset vagyok :P viszont hívlak én, nehogy má te költségedre menjen :!:
csak dobj egy sms-t hogy nehogy felkeltsem barnit vagy téged!

KépKép
Kép
scooper
 
 


Scoop,megcsinálhatjuk úgyis,ahogy Krisztivel.Megmondod mit szeretnél,és amíg elkészül,addig adsz egy jelszót,és megcsinálom neked.

Kép
v.andi
 
 


ez így egyszerűbb :lol:
jelszót küldök privibe....
blog háttérnek meg ezt szeretném:
http://delightfuldots.blogspot.com/search/label/Flowers

erről az oldalról ez:

http://1.bp.blogspot.com/_FKoAhHuk-Kc/Skvq9MxH1yI/AAAAAAAAAwU/iaZ3_P1ox7Y/s1600-h/BigPinkFlower.JPG

KépKép
Kép
scooper
 
 


Erika,Viki elrohant??? :shock: remélem már hazaért,hány éves is????ha ész érvek nem segítenek keményíts be,nálam ilyenkor a buli megvonás volt célravezető!Akár pimaszságért,visszaszólásért is!
sulimelléjárás,azta engem a nővérem nevelt,de még mellette se mertem volna ezt megtenni,valszeg ezért már egy nyakleves is járt volna!!!

Amit a betétben látásról írtál,jaj,de rossz lehetett,olyat én nemszívesen látnék,pedig én hülye vizuális amikor a laparom volt akkor vizuálisan elképzeltem a 8 hetes babóm :cry: :cry: :cry:

úgy látom nem nagyon van köztünk olyan aki akármennyi hetesen ne vesztett volna el babót,akár így akár úgy :cry: :cry: :cry:

Scoop,jó az üzi,remélem célbaér :D

sutimano76
 
 


Mit találtam.Ez azért durva.Miért kell ennyire messzire menni?Szerencsétlen Beckham.Én sajnálom,hogy ennyi perverz idióta van ezen a földön.Az oké,hogy a népszerűségnek ára van,de ez már túlzás.

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=26752
Vendég
 


Hahó :)

Valaki kérdezte, h a kádunkban mi az a zöld ;) az kérem fürdőszivacs, nyuszi :lol: :lol: :lol: alakú :D:D:D

Erika, nagy simi Neked! Ne sírj, drága, nem téged utál, hanem magát! Én is ilyen voltam... a suli mellé csavargás is teljesen természetes dolog 8) /egy bizonyos szintig/ Mondd el neki, hogy nagyon nagyon szereted, s minden stiklije és marhasága ellenére Ő a Te gyönyörű, okos és szeretni való lányod, akiért tűzön, vízen keresztül bármit! S adj neki egy puszit, majd hagyd magára a szobájában :) Mert ugye a nyálazásból ennyi elég :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Jaj, annyira emlékszem mennyire szar kamasznak lenni :oops: :? :? :? ráadásul én iszonyatos voltam. Csoda h élek. :roll: Szóval én is gondoltam sokszor, hogy utálom a szüleim, de igazából magamat utáltam, de könnyebb volt rájuk fogni ;) azt is utáltam, ahogy viselkedtem velük, hogy rájuk vágtam az ajtót, h legszívesebben egy szót sem szóltam volna hozzájuk, hanem a szobámba bömböltetem a magnót, álmodozok, meg lesek ki a fejemből, s mindenki hagyjon engem békén, mert minimum királynő vagyok, s úgy is viselkedtem. Erre büszke nem vagyok, de nem is tagadom ;) De nem akartam ám én ilyen randán viselkedni, csak éppen nem tudtam máshogy, mert nem tudtam helyén kezelni a dolgokat, s ha csináltam egy marhaságot, pl suli mellé mentem, s az kiderült, akkor nem megbántam, meg bocsánatot kértem, hanem megsértődtem és magamra zártam az ajtót. jaj de hányszor akartam megszökni.... ha városon lakunk tuti befigyelt volna egy két elrohanás otthonról :roll: :roll: A tanulás sem volt fontos, sőt... ki nem sz..ta le :oops: 8) .. Na, szóval csak nyugalom, és türelem... bár tudom, hogy iszonyatosan nehéz nem két pofonnal honorálni a baromságokat, de bár nem látszik, de többet segít egy simogatás ;) Kitartás! hamarosan jön a többi kamaszodód ;)

vicger
 
 


Én aki iszom szavaid Kriszti,ebben most nem értek egyet,2 nagy pofon igenis kijár ezért.én nem lázadtam,nem voltam rossz,nálam az utálom a nővérem akkor jött elő mikor mosogatni,takarítani kellett,és ha 3-sért nem nézhettem tv vagy mehettem el bulizni,ezért 4-5-ös tanuló voltam és "jó " kamasz.én nagyom féltem a pofonoktól,ezért viselkedtem is!!!
ha egy ilyenért nem jár bünti,akkor simán megcsinálja máskor is!!!

sutimano76
 
 


Lina,hát ez tényleg gáz,de ugye hogy nem tűnt fel senkinek a gumikesztyű??????

sutimano76
 
 


Panaszkodok......tegnap volt a 4. házassági évfordulónk,na eddig se csináltunk belőle nagy ünnepet,de tagnap épp csak egy mondat erejéig került szóba,ma mondtam,hogy engem ez bánt,hogy egy csokor v,mit csokor 1 szál virágot se kapok,erre férjem (tán mert etyke,mert másra nem tudom fogni,hisz ált.nem bunkó)ő se kapott semmit!
remek!!!
Nálatok ez hogy zajlik???ha nem publikus jó priviben is.

jó ,mondjuk nem akart nősülni,neki ez nem nagy dolog,de én úgy gondolom az én érzéseimet megtisztelhetné ennyivel,ha nem is kerítünk nagyobb feneket neki,nem???

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76n aki iszom szavaid Kriszti,ebben most nem értek egyet,2 nagy pofon igenis kijár ezért.én nem lázadtam,nem voltam rossz,nálam az utálom a nővérem akkor jött elő mikor mosogatni,takarítani kellett,és ha 3-sért nem nézhettem tv vagy mehettem el bulizni,ezért 4-5-ös tanuló voltam és "jó " kamasz.én nagyom féltem a pofonoktól,ezért viselkedtem is!!!
ha egy ilyenért nem jár bünti,akkor simán megcsinálja máskor is!!!


te ilyen voltál, de ez ritka...csak magamból indulok ki: egy kamasznál a "dafke azért is" viselkedés a jellemző, és minnél jobban bünteted, annál jobban csinálja. ez a bünti dolog max 10 éves korig esetleg bejön, de tovább nem. mikor rájöttek hogy bagózom, 4 fakanállal és egy vágódeszkával ismerkedett meg a fejem közelebbről, aztán egyszer a fallal is, a hajam csomókban hiányoztak, a cigimet mindig elvették, ha megtalálták, én röhögtem egy jót, és elmentem otthonról a boltba úgy, hogy vettem ki pénzt anyám tárcájából, lila folttal a szemem alatt vettem egy doboz marbit (emlékszem, a pénztáros csaj megkérdezte, hogy segíthetet-e, mert látja, hogy milyen állapotba vagyok)
remegtem, fájt minden porcikám, de addig nem mentem haza, még el nem szívtam a doboz cigit: kapjátok be, már csak azért is címszóval.

jó, nálunk más tészta volt, alapból mindennapos volt ez a helyzet, de kamasznak tudom, hogy az volt, amit Kriszti is írt, utáltam magam, undorodtam magamtól, az egész helyzettől, de mondjuk én ettől még utáltam az otthoniakat is, és ez meg is maradt, de egy biztos, ha kamaszkori hülyeségekért nem megbüntetnek, hanem leülnek velem szépen megbeszélni, az sokkal többet ért volna...a verés, büntetés csak olaj a tűzre

KépKép
Kép
scooper
 
 


süti, mi nem vagyunk ugyan házasok, de én páromnak se jutott volna eszébe, ha nem teszem szóvá...ilyenek a pasik.....
de tuti van olyan, ahol a nő felejti el, vagy nem kerít neki nagy feneket, a férfi viszont igen :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Kriszti, nem is írtam, hogy gyerkőid nagyon ügyesek!!!!! :wink:

KépKép
Kép
scooper
 
 


évforduló, mi ünnepeljük, de nem ajándékokkal, hanem már előtte pár nappal mondjuk, hogy hamarosan lesz, meg 3 éve ilyenkor mi volt, meg hasonlók :)) de egyébként - ez most nyáltól csöpögő lesz- igazából minden nap ünnepeljük, mert nincsen olyan, hogy úgy megyünk el egymás mellett, hogy meg ne simogassuk, érintsük egymást. s ez az alap :D /csöpp-csöpp ;) / soha nem gondoltam volna, hogy ilyen létezik... még nem is veszekedtünk soha... na, nem mintha hiányozna :D

kamaszkor
: Süti, egyetértek Scooppal, két pofontól csak a dac erősödne. Ez nem megoldás. Persze mindenki más, de az a fajta kamasz, aki elmegy otthonról, annak a simogatás és a szeretlek kislányom a megoldás ahhoz, h valahogy elviselhető legyen ez az időszak.
persze van olyan kamasz is, akinél visszatartó erő a nyakleves :)

megjött Gergő félévi bizije: megfelelően teljesített, matekból és helyesírásból fejlesztésre szorul. Angolból jól megfelelt /tagozatos/
Úgyhogy örülünk. és a varázscerka is működött órán is, sokat jelentkezett és csak 6 hibája lett :):):):):)
Tanárnéni, viszont elég illúzió romboló, nem partner a varázsceruzaságban 8) de mondtam Gergőnek, nem mindenki tudhatja a titkot. és ezzel el van rendezve.

vicger
 
 


köszi Scoop :) Gondoltam Rád tegnap, hogy bírtad a gyüminapot?

fúúú, holnap lesz a 90. nap :shock: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ma azért rendesen kísértett az bűnözés, melegszendvics és túrósbugyor képében.... nyammm...

mit is akartam.. ja!
Blogot írsz? nyilvánosat, vagy titkosat? :)



nem is tudom, hogy mi lesz velem a 90 napos nélkül.. olyan szépen tagolta az időt.. meg jelentősen megkönnyítette a főzést, a mit főzzek kérdést...
aztán meg parázok ám, hogy nehogy hízzak :roll:


Kendőmtől elbúcsúztam.. s megállapítottam, hogy önző dög vagyok, mert ahelyett, h örülnék s boldogsággal töltene el, hogy volt szerencsém ehhez a csodához, sajnálom magamat, hogy meg kell tőle válnom, pedig lassan már nem is lenne kényelmes benne hordozni a csajszit, mert ugye rugalmas a kendő, s x kiló, s hónap felett, már a szövöttek jók, vagy az MT-k. Úgyhogy a kendő sok szeretettel lesz postázva leendő kis gazdája nagy örömére :):):)
Atesszal megegyeztünk, hogy veszünk egy MT-t
Kép ezt :):):):) már most szeretem :D:D

vicger
 
 


Ezt cak úgy..
Kép

Aztán láthatjuk, hogy Luca igazi Nő.. s muszáj tájékozottnak lenni :D:
Kép


Őket pedig csak úgy hívom, hogy tépőzár. Ugyanis ez van egész nap :) Ati lóg Apán :)
Kép

vicger
 
 


kriszti: nehezen bírkóztam meg vele, nekem valahogy nem megy.... :cry: és mindamellett hogy centiken látszik (kilót nem tudok még mindig), nem veszem magamon észre, hogy fogytam volna.....de nem adom fel...igazából drasztikus fogyás nálam akkor lesz, ha már nem kell aggódnom a tejcsi miatt!!!!!!!!!!!!

húúúúúúúúúúúúúúúúú, 90. nap!!!!!!!!!!!!!!!!!! juhééééééééééééééééééééééééééééééééééééj!
(tapsvihar Kriszti kisasszonynak!!!!!!!!!!!!)
ügyi vagy, nagyon felnézek most rád!!!!!!!!! példakép a kitartásban, és nem bűnözésben :wink:

még nem írom, formai problémáim vannak, de andi annyira ari, hogy segít....
amint kész van, elkezdem írni!!!!!!! és igen, nyílvános lesz, de lehet, hogy zárt, még nem tom, de itt mindenki megkapja a hozzáférést, ha valamiért zárt lenne!!!

KépKép
Kép
scooper
 
 


Fütykösök: Teljes mértékig Tengdi véleményét osztom. Én nem bántottam Atiét, természetesen mosva volt mindig, s most már nagyon nagyon finoman visszahúzva.
a pár hós babák fütyije élettanilag van letapadva, nem pedig kórosan. a húzogatással árthatunk vele, valódi letapadást idézhetünk elő, ahogy sérül a bőr, még a legóvatosabb behatásnál is.
Gergőnél sem bántottam, nála viszont tavaly doki segített rá egy kicsit, a gyerekkórház urológus-sebésze, részleges letapadás volt. Direkt rákérdeztem -mondván ellenkező álláspontok vannak erről - 1-másfél éves korig nem szabad bántani. Utána addig lehet visszahúzni, amíg könnyen jön, erőltetni nem szabad. Ettől függetlenül előfordulhat letapadás, vagy fitymaszűkület.

vicger
 
 


Scoop, figyu... kicsit kényeztesd magad, s gyüminapra vásárolj magadnak. mondjuk aszalt gyümölcsöt, meg banánt, ananászt. nem kell minden egyes gyümölcsnapra, de havi egyszer bőven beleférhetne. Próbáld ki az almás variációkat, fahéjas főtt alma, akár darált dióval, akár kókuszreszelékkel, vagy aszaltgyümölcsökkel. frankón felszívják magukat, s isteni finomak :)
S lehet, ha van előtted választék, akkor könnyebben megy ;)

köszönömköszönöm:):):):)

vicger
 
 


Andi nem csak hogy ari, de milyen ügyes is! :):):) jó dolog ám blogot írni :)

na, most elteszem magam holnapra, illetve mára.. Luca pár óra múlva riadót fúj.... 8)

jóccakát! :)

vicger
 
 


valami olyasmiről volt szó, hogy nem állsz meg 90 napnál? :!: :wink: dehogy fogsz visszahízni!!!!!!!!!!

kendő :cry: tudom, hogy szeretted.... mi ez az MT? látom a képet, de nem láttam még élőben :roll:


Kisati, Luca-nő, tépőzár nagyon édik!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
scooper
 
 


az a baj, hogy a variálást nem engedhetem meg magamnak, (de már elegem van abból hogy nincs pénz, szóval üssetek le, ha megint sírna a szám)

de attól függetlenül marad az alma-banán, és kész. aszalt gyümit nem szeretem, ananászt, kókuszdiót szeretném, narancs-mandarin is csillagárban...ezt a fogyit nyáron kéne, mikor cserkó, meggy, dinnye, ősszel szőlő, őszi barack stb van, és még aránylag árba is jó

KépKép
Kép
scooper
 
 


én kézzel írás híve vagyok, de gépelni is szeretek....kézzel írás marad a regénye(i)mnek, géppel meg megy a blog......

jó éjt kriszti!!!!!!!!! meg mindenkinek :!:

KépKép
Kép
scooper
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?