Új privát üzeneted érkezett!

Bex, Nurofen kúp is nagyon jó!! Ha a fog az oka akkor meg a Viburcol kúp is. Nálunk az osanit is nagyon bevált, 8 golyótól alszik 1,5 órát. :lol:

Zsalyam, nagyon tetszik a hintátok!!

Bex, a tiétek is szupi.

Andi, hipp-hipp hurráááááááá!! 200 tej:csak az éjszaka miatt volt annyi! Le is fagyasztottam gyorsan. Barni, céppp!!!

Fagyis tejet akkor fél évig lehet felhasználni, ugye?

Nekem van ikertesóm így nem keresem a másik felem! :lol:

Kisfiús anyukák, ti huzigáljátok a kukacot? Én igen mert a dokinőnk ezt mondta és szépen jön fel. De a vélemények nagyon megoszlanak róla.

Egy négyhós vigyor:

Kép

Na jobbra el vasalni.... :lol:

Kép
kata05
 
 


Andi, gratulálunk Nimródhoz!!! Szép nagy baba lett!

Kép
kata05
 
 


Bex,Katát olvasva,nekünk is a Nurofen kúp és az osanit segített.Ja,és hát a nyakába tettem a borostyánláncot.Most döntsd el,mitől lett végre helyén minden :roll: :lol:

Kép
v.andi
 
 

 
 

Lőrinc ééééédesss,látom nyálzik ezerrel

Kép
v.andi
 
 


ezúton is gratula Nimródhoz!!! :lol:

sutimano76
 
 


Kata,édes vigyor....és veszitek le Berni rugiját???????? :lol: :cry: :lol: :lol:
Meddig van így el Lőrinc????Mert Berni még mindig nagyon hamar megunja!

sutimano76
 
 


kuki:Nekünk meg azt mondták, többet árt mint használ a huzogatás :?

Kép

Kép
zsu9
 
 


Kata,igen fél év!!

sutimano76
 
 


Azt olvastam a lefagyasztott tejnek nem olyan az íze és némelyik baba el sem fogadja...mondjuk nálunk elfogadta, remélem ez nem változik :?

Na csá csajok...

Kép

Kép
zsu9
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert tuti ébred valaki hamarosan... :)

Családállításon volt barátnőm, neki is nagyon sokat segített, sok mindenre fényt derített. Ő nem ismerte anyai nagyiját, Anyukája is hamar meghalt, így sok kérdőjel volt az életében. Szülei elváltak, így Apukája sem volt megbízható informátor. 3 generációra visszamenőleg anyai ágon rengeteg dolog derült ki, és neki sokmindent megmagyarázott. Én még szedem a bátorságot, hogy egyszer elmenjek... De szeretnék, nagyon...

Andi: Örülök, hogy rendeződni látszik a helyzet nálatok.

Fütyi: Andris még Zuglóba született, az ottani dokinéni kb 4 hetesen fölhúzta neki, vérzett is, nos azóta kellett/kell húzogatnunk. Még mindig tapad egy kicsit. Már voltunk kb 1,5 éve sebészeten, akkor kentük egy ideig. Meg kéne mutatnom dokinéninek őt is, de nem annyira szereti a macerát. A mostani dokinéni nem nyúlt Máté fütyijéhez, nem is csinálunk vele semmit. Ő a nem-húzogatás híve. :) Én a legtöbb helyen azt hallottam/olvastam, hogy ha 2,5-3 éves korig békén hagyják, akkor általában magától elválik. majd meglátjuk mi is, mi a jobb megoldás.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Bobokához még egy gondolat
nekem első baba ment el
9 hetesen,
szóval én akkor végig azt
gondoltam, biztos a húgom
fog eljönni hozzám...... s úgy látszik
addig erőltettem ezt a gondolatot,
amíg baba meggondolta magát...
Rózánál éreztem, hogy kislány lesz,
ezért úgy gondoltam, a húgom nevét kapja
Anna lesz
de utolsó hónapba megváltoztattam,
mert szenvedtem tőle...
szóval van abban valami amit írtál.

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Zsalyam,ha nem titok,húgod??????

sutimano76
 
 


hogy lehet hogy néha nem kapcsol vissza néha meg visszakapcsol a micimaci :twisted:

sutimano76
 
 


Nevető Lőrinc
édes!

Nimródot Isten hozta!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


[quote="sutimano76"] írta:sutimano76
[quote="scooper"] írta:scooper
[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76coop,nem legközelebb ha hív valaki kérdezd meg hogy kitől tudja a számod!!!!!!


kérdeztem sms-ben, hogy honnan, írta love.hu.... erre mondom én nem vagyok szingli, nem is vagyok semmilyen társkeresőn, nem én tettem fel a számom, erre ő, ha nem vagyok szabad, minek hirdetem magam :shock: :evil: :evil: :evil: mondom te állat, épp most írtam, hogy NEM ÉN tettem fel..........ááááááááááááááááááá
hihetetlen seggek a férfiak :evil: 8)
Nem pont erre gondoltam,írtad a providentet is,például ők esetleg megtudták volna mondani!


a providentes nem tudja megmondani, hisz bárki beírhatja a weblapukon a azámát és nevét, és visszahívják...szóval akárki lehetett

KépKép
Kép
scooper
 
 


Süti nem titok, 16 éves volt
amikor elütötte egy autó,
azonnal meghalt.

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


persze hogy itt ülök és nem készülödök.mindegy Andinak jó leszek így is!!!!!

Na jó a családom telefonjai tele van a f...m,tegnap este -megjegyzuem nem először-a férjem telefonja ébresztette fel Bernit,nem semmi hangja van,ha megszólal még én is kiugrom a gatyámból,gondolhatjátok szegény kiscsaj!!!erre most kint alszik az ajtó előtt,nővérem átjött megpuszilni,de lecsúszott róla,na épp menőben kifelé mikor neki is megszólalt a nem semmi módon felhangosított telefonja,babó persze megint felébredt de vissza tudtam ringatni,hát komolyan elegem van,a kertkapura ki fogom tenni Kép

sutimano76
 
 


Zsalyam,részvétem,ez szörnyű!!!!

sutimano76
 
 


Írd ki az iwiwre,"köszönöd annak aki megadja számod a szerelmi és hitel oldalakon,mert pont ezekre volt szükséged"!!!!!márcsak azért hoögy lássa nem idegesít,hátha abbahagyja :roll:

sutimano76
 
 


Kata egyre jár az agyunk :lol: :lol: én is most gondolkoztam, hogy fürdettem.... anyu azt mondta kell, ő csinálta is öcsinek. Nekünk dokinő azt mondta, hogy 1 ujjal óvatosan, azzal nem ártok. De fogalmam sincs micsi, melyik jobb.... fiad édes nagyon!

Nimródot Isten hozta idekinnn!!!

Viki, Babcika, Kriszta, Madar, Vera??????

és a ritkábban jelentkezők is, gyertek!!!!!!!!!!!!
bex13
 
 


Nimródot Isten hozta a nagyvilágban :)

Andi, Barnit nagyon imádom:)
nekem is az a kedvenc kép, amit Süti bekarikázott

Kata, Lőrinc nagyon szép baba:)
vagy fiúkra nem illik ilyet mondani (nehogy megsértődjön 8) ) szóval jó kis pasi :)

Zsalyam, húgodat sajnálom :cry:
Vendég
 


Kata: Lőrinc nagyon helyes vigyori!

Tengdi: Köszi a szavaid, bár nem vagyok én annyira rendben azért, érzem még. Sokat rágódom a múlton, olyan dolgokon, amiken már ha akarnék sem tudnék változtatni. Egyébként világ életemben ilyen voltam sajnos, inkább vissza, mint előre néztem. :oops: Ez változóban van mióta Gáborral vagyok, de még nem tudatos, nem figyelek oda rá igazán. Ha tudatosan dolgoznék a dolgon, úgy próbálnék élni, ahogy Anna már sokszor tanácsolta, akkor sokminden könnyebb lenne.

Nekem is volt hiányérzetem sokszor, nem iker, hanem olyan, mintha egy báty hiányozna a sorból. Ha jól tudom, Anyunak volt is elvesztett terhessége, de nem igazán forszírozom, hogy beszéljünk róla. Pedig lehet, hogy kéne...

Na mennem kell, ébredtek.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Zsalyam: Sajnálom a Húgodat. :cry:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Mi Kevének nem piszkáltuk a füty-müttyöt
doki néni se
szóval két éves kora körül mentünk sebész bácsihoz
mert már majdnem begyulladt...ő fölhúzta
utána kenegetés....de utána megint letapadt
valamennyire....most pedig mindig egyre jobban
jön vissza....
persze most már tisztítjuk neki.
De ilyen picikén nem piszkálnám most se.
Amúgy asszem 3 éves koráig kell visszajöjjön..

Erről eszembe jutott, hogy együtt fürödtek a gyerekek
Rózát hasra fordítottam a kádba és
erre megkóstolta Keve kezét....
Keve megszólal: Róza nem vagyok cukorból!
:D

Kriszti agresszióról van benne inci-finci cikk:
http://ovisvilag.blog.hu/

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


szép napot mindenkinek :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.28 14:49-kor.
Vendég
 


Zsalyam, húgod :cry: !

Süti, ez nem rugi, hanem kantáros naci, zsiráffal az elején. Én imádom. Hát nem sokáig van így el, de gyakoroltatom vele, így muszáj, legalább napi 2-3X4-5 percet így lennie!!! :D Leteszem hasra kezeit a lábai mellé és neki kell onnan kivadászni, ha vmelyik kezét nem tudja kiszedni az az oldala gyengébb. Na nekünk a bal volt gyenge de mára már ha leteszem csak úgy röpül előre mind2 kéz!

Andi, olyan jó h tudsz nappal jönni közénk!!! Barnus kapsz tőlem egy hatalmas dicséretet! Ja nyálzunk ezerrel, olyan szegénykém mint egy bernáthegyi!

Bex, én határozottan huzigálom, de csak amíg engedi. Nekünk nagyon le volt tapadva, de mára félig fel lehet húzni. Tesómék húzogatták és ennek ellenére a nagyobbik fiának fel kellett rántani, azt senkinek nem kívánom, hetekig fájt a kukaca, pisilni sem akart, viszont teljesen szobatiszta lett. Na a kisebbiknél határozottabban húzogatják, és már neki is félig levált!

Kép
kata05
 
 


Tudom hogy nem rendes rugi,olyan édi a zsiráf,na mondom én hogy ugyanolyan!!!
én odateszem Berninek hogy tartsa magát,de általában kinyújtja oldalra,ha a lába mellé tenném asszem 1 másodperc után üvöltene!!de megpróbálom azért!

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]T írta:sutimano76udom hogy nem rendes rugi,olyan édi a zsiráf,na mondom én hogy ugyanolyan!!!
én odateszem Berninek hogy tartsa magát,de általában kinyújtja oldalra,ha a lába mellé tenném asszem 1 másodperc után üvöltene!!de megpróbálom azért!


:lol:

Amúgy így tudod fejleszteni a hátizmát. Ha üvölt vedd fel nyugtasd meg és tedd vissza. Ezt kb 5x. Majd másnap.... Ha ki tudja szedni a kezét akkor viszont vedd fel és puszilgasd és dicsérd nagyon!! Ha nem tudja és nem üvölt akkor segíts neki hogy emeld meg homloknál a fejecskéjét akkor ki tudja venni, és jöhet a dicséret!

Kép
kata05
 
 


[quote="kata05"]
írta:
kata05
Andi, olyan jó h tudsz nappal jönni közénk!!! Barnus kapsz tőlem egy hatalmas dicséretet! Ja nyálzunk ezerrel, olyan szegénykém mint egy bernáthegyi!


SZerintem nem Kép

Kép

Kép
v.andi
 
 


:wink: :lol:

Niki, gyönyörű vagy!

Kép
kata05
 
 


én nem húzigálom a fiúknak, a sok utánaolvasás után ezt tartottam helyesebbnek, nem merem a hegesedést megkockáztatni.
Öcsémnek anno anyu tette, mégis sebészet lett belőle, én Ábelnek sem teszem, mégis már most kezd leválni, Máténak sajnos 2 éves korára sem lett rendben.
Úgy gondolom húzgálás nélkül is rendben lesz, ha a gyermek olyan, ha meg nem, akkor hiába.
Viszont ártani meg tudunk vele. Én így gondolom.

Másik kérdés

lenőtt nyelv okoz valakinél gondot? vagyis egyelőre gondolom nem okoz, de van valamelyikőtöknél ilyen gond?

Kép
Kép
tengdi
 
 


Lőrinc is Niki is nagyon édesek!!!

Barnusról nekem is a bekeretezett tetszik...

Rita
én konkrétan csak arra gondoltam, hogy feldolgoztad, hogy nehezebben fogadtad el Andrist...attól még lehet ez utólag is rossz érzés, de ahogy már többször tudtál róla írni...ez - azt mondják az okosok - annak jele, hogy a nehezén túl vagy. Nyilván így van egyébként, mert akkor Mátéval sem ment volna simán...
a többi téma...háááát mindünknek van, mindenkinek van valami terület, esemény...emlék, általában több is amivel életreszóló dolga van.....sajna nem olyan egyszerű....kaptunk melót eleget :lol:

akkor már 4 baba is van, akinek nemrég volt, vagy most van olyan időszaka, mikor nem igazán hízott.....

Kép
Kép
tengdi
 
 


Tengdi, nálunk nincs lenőtt nyelv! Köszönöm a véleményed! Én is sokat olvastam, de ebben sincs egységes álláspont. :?

Kép
kata05
 
 


nem mentem Andihoz,olyan sehogysejó vagyok,lehet most ütközik a 4 hónap aligalvás

sutimano76
 
 


Na szép délutánt!!!

Niki és Lőrinc nagyon édesek, és cukor falatok, bár ők sincsenek cukorból , ugye Keve :wink: :lol: :lol:

Kuki-ra tudok csak reagálni. Nekem azt mondták nem kell, nem is csináltam, aztán váltottunk dokit, na az felrántotta mazsikámnak, berepedt, szűkülete lett, műteni kell, ill. kellett volna, már 2 éve, de mikor vittük azt mondták előtte vizsgálja meg a házi doki, hogy műthető, e nem e köhög stb. Elvittük a házi-hoz, egészséges volt, a doki nem vállalta a felelősséget, hogy ő kijelentse műthető, de azért elkapott valami nyavaját, hogy ott várakoztunk, és nem tudták altatni, műteni, mert köhögött egyet, és mondták így nem. Azóta meg sehol nem voltunk, pedig kéne. De idén össze kell hoznunk nyáron. :?

Nyelv lenövés, hát szóba jött Janónál, hogy nem e a miatt nem tud szopni, de nem. Nekem fogalmam sincs hogy az hogy néz ki??? :shock: Nem tudja nyújtogatni a nyelvét vagy mi??? Tudom,hogy alul az a kis nyálkahártya izémizé nincs eléggé felválva, vagy hogy mondjam, de Blankinak is elég nagy ez a nyálka, de nagyon nagyra tudja nyújtani a nyelvét. Viszont ha valakinek van, azt mi előbb fel kell vágatni, hogy nem emlékezzen rá, mint nekünk a sziszut kellett volna. :?

Kép
babcika
 
 


Képzeljétek micsoda élményben részesítettek ma :? Felhívott egy nő a Db-i rendőrségről,hogy akinek régen eladtuk 3 éve a telekhányadunkat a társasházi nem épülő lakásunkban, az most feljelentette az akkori kivitelezőt, hogy a pénzét nem oda költötte ahova kellett volna, és most nekünk is vallomást kell tennünk, hogy mi történ az ügyvédnél, meg le kell mondanunk a titoktartásról, hogy az ügyvéd " köphessen" :lol: :lol: Persze nem fogadtam ilyen viccesen :?

Kép
babcika
 
 


Tominak le volt nőve... még a kórházban megcsinálta a doki. Hóna alá csapta a mosolygó gyereket és pár perc múlva ugyanúgy mosolyogva hozta vissza. :lol: :lol:
Azt mondta, ha nem vágják fel, akkor okozhat szopizási gondot, később pedig beszédhibát. Ollóval egy kis nyissz és kész.
bex13
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép És a kutyum, Tyson

KépKép
Kép
scooper
 
 


erika, én írtam privit, megkaptad?

andi, juhééééééééééééé szuper éjszaka!!!!!!!!!!!!!!!!

süti, puszik :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Noncsikám csudaszép vagy, de miket művelsz :shock: :shock:

Kép
babcika
 
 


LENŐTT NYELV:most még nem probléma,de szopizásnál nehezítheti a baba dolgát,illetve majd a beszédfejlődésben.
Kamaszomnak szó szerint felvágták 2 hónapos korába.10 mp-es ambuláns "műtét".Bevittem,letettem,kijöttem,és mire elkezdtem volna sírni,már megint a kezemben volt.

Kép
v.andi
 
 


Kimegyek és kinyírom az " unokámat" ma már 4* adtam neki enni, és most is itt vinyít és felkelti Blankit :evil: :evil:

Kép
babcika
 
 


ez igen!!! Milyen erős kis fiatal hölgy Noncsi!!!! :shock:
édes, kis mosolygós!

nálunk Mindkét fiúnak le volt a nyelve tapadva, de nem annyira, hogy a szopit zavarja. Máténál nem volt rá szükség felvágni, mert a sok szopi, meg növés meg mittudomén mi segített, pedig nagyon forszírozták volna. Örülök, hogy nem emgedtem. Semmit nem akarok feleslegesen, és ez az lett volna. Ábelnél lehet nem ússzuk meg :( a kórházi gyerekorvos ugyanazt javasolta, mint Máténál, mondta hogy a saját kisfiánál is ez volt.

Kép
Kép
tengdi
 
 


mi tegnap voltunk csípőkontrolon, minden oké....egy hangja nem volt, még ki is röhögte az orvost, és húzogatta magától a lábát............ :shock: :shock: mintha azt mondta volna: kispajtás azt nem úgy kell, hanem így :shock: :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="scooper"]m írta:scooperi tegnap voltunk csípőkontrolon, minden oké....egy hangja nem volt, még ki is röhögte az orvost, és húzogatta magától a lábát............ :shock: :shock: mintha azt mondta volna: kispajtás azt nem úgy kell, hanem így :shock: :lol: :lol:


az jó!!! ügyi :lol: :lol:

Kép
babcika
 
 


Édes Noncsi. Ellenőrzés :lol: :lol: :lol:
bex13
 
 


Kriszti:piros ponthoz gratula. :D

Süti:1000-5000 puszi nálunk is megvan.Szerintem absolút nem sok.Abból sosem elég. :D

Andi:éjszaka!!! :D :D :D :D Éljen,éljen!Remélem így is marad. :D :D És gratula uncsiöcsihez!

Kata:Lőrinc nagyon helyes kispasi. :D

Boboka:Niki is nagyon szép leányzó ám! :D

Scooper:Noncsi vigyora nagyon tetszik. :D

Hát a sulit úgy néz ki kicsit elkiabáltam.Ugyanis tanítóképzőbe szerete volna menni,mert már régóta érdekel.Viszont ugye csak levelezőn tudnám csinálni.Na már most államilag finanszírozott képzésben baromi magas pontszám van (amit én nem érek el), költségtérítésesen pedig 110e ft/félév.Annyim meg most nincs.Kinéztem még a rendőrtisztit,de oda levelezőre csak a hivatásos állományú tagokat veszik fel.Úgyhogy az is kilőve.
Így valószínűleg kénytelen leszek a helyi fősulin valami olyan szakot megcsinálni,ami abszolúte nem érdekel.Mondjuk gépészmérnök,vagy anyagmérnök.De elszánt vagyok. :D
Vendég
 


Lina, a gépészmérnökkel akár még állásod is lesz ,míg a tanítóra azért nem vennék mérget :wink:

Kép
babcika
 
 


olyat minek tanuls ,Lina ami nem érdekel???

sutimano76
 
 


Én régen azért nem mentem tanítóképzőbe, mert az nem érdekelt, a közgáz érdekelt volna, viszont tudtam ahhoz meló mellett kevés lennék :? és tudom most hogy gyerekek mellett is :?

Kép
babcika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?