Új privát üzeneted érkezett!

Hú,mennyi mindenre kéne írnom,de csak pár,mert Berni percenként síkkant hogy épp úgy nem jó ahogy hagytam....

szóval amire emlékszem:
Kriszti piros pont Gratula!!!!!

Andi,éjszaka na végre szuper!

Berni ma többször kelt,így nekem pihenés nem volt annyira,majd ma éjszaka :roll:

Nimródnak és anyájának drukkolunk,remélem mostanra már túl vannak rajta :D

mégis visszamegyek mert még akartam valamit,de nem tudom mit....

Tengdi,ismersz olyat aki visszaszámolni is tud,mert én nemtom hánykor születtem,és sajnos már senkitől nemtudom megkérdezni?????

sutimano76
 
 


[quote="bex13"]S írta:bex13üti az a hinta aminek a linkjét még itt láttam valamikor régen.
Anyu átkülde apósnak, aztán valahogy megdumálták és ezt kapta Tomi karira.
Szereti, először még billeget oldalra, de másodszor már tartotta magát és egyre magabiztosabb lett és egyre magasabbra emelte magát.
Most meg ül... :shock: hiába a hinta háttámlája ő előrébb húzza magát. Nem tudom megakadályozni...


igen a hinta nagyon fejleszti a babók sokmindenét,most nem akarok hülyeséget írni,de barinőm,akik elég intenzíven dévényeztek,mondta rakjuk bernit pokrócba és úgy lengessük,mert attól fejlődik és jót tesz!!!!annyira mosolygós és boldog azon a képen!!!!

sutimano76
 
 


eszembe jutott,Móka,nem igazán értettem az angyalkás dolgot,voltál egy látónál és ő mondta vagy álmodtad vagy hogy is van ez?????

sutimano76
 
 

 
 

most ennyi Berni megint elégedetlenkedik!!!

sutimano76
 
 


Anna

Lányom szinte abszolút nincs itthon, reggel elmegy dolgozni, s este 10 fele jön haza, hétvégén meg aludni sem alszik itthon. Ha nagy ritka piillanatában mégis hazatéved, akkor meg jobban szeretem, ha házimunkában segít. Valahogy kora s 2 kistestvére ellenére nem tud igazán mit kezdeni a gyerekekkel, illetve pontosítok, ilyen korú gyerekekkel. Úgy 5-6 éveseknek ő a mindene, akkor már olyan játékokat tud kitalálni nekik, amikért odáig vannak, de addig az életkorig valahogy nem megy neki a dolog.

Különben még egy ráerősítés történt, hogy Ábel a szopisztrájkkal azt szeretné elérni, hogy Máté legalább akkor ne legyen ott.
Eddig megpuszilgattam, megsimogattam, letettem s aludt. Sőt! Volt, amikor velem akart ugyan lenni, s a társaságom kellett neki, de nem a karomban, hanem azt akarta tegyem le, és úgy foglalkozzam, játsszam vele.
Most pár napja viszont azt igényli, hogy felvegyem, dédelgessem, máskor már rég aludna, most csak a vállamra vagy mellkasomra hajtja a kis fejecskéjét, és bújik hozzám. Nagyon anyás lett, dédelgetni kell, amit eddig nem igényelt igazán, mondjuk attól én csináltam :lol: , de nem reklamált akkor sem, ha letettem.
Úgyhogy különösen erős igénye lett rám, ami szerintem ismét csak a fenti állítást támasztja alá, hogy kicsit ki akar sajátítani.
teljesen érthető és jogos. Mint Kriszti írta okos kis csillag.

Astrid

Én is épp azon csodálkoztam, hogy Ábel még 4 hónapos sem volt, mikor többször alőfordult ( s azóta is ), hogy idegen arcoktól éktelen sírásba kezdett, első anyósom volt.
S én is korainak tartom, ez tudtommal úgy 6 hónapos kor tájékán jellemző.
Anyuval hetente 1-2-szer találkozunk, de tegnbap őt is elképesztő, milyen homlokráncolós bizalmatlansággal figyelte legalább 10-15 percig!! :shock:

Kép
Kép
tengdi
 
 


Bex

Igen, tudok személyes horoszkópot készíteni, de már nem foglalkozom asztrológiával, mert egy teljes embert kíván, s a szerepét, hogy önismeretet és emberismeretet, valamint mások másságának elfogadását, azt megtanultam általa.
Egy képletet elemezni mondjuk 10 napon át napi 8 óra, és akkor azt mondom, hogy lelkiismeretes munkát végeztem.
Na hát erre nekem már a két kisebb gyermek előtt sem volt időm.
És nagyon haragszom az újságokban megjelenő "horoszkópokra", meg az ilyen olyan előrejelzések a 2010-es évre meg a sok kóklerre a tévében, mert véleményem szerint csak és kizárólag a személyes horoszkóp alapján lehet bármit is mondani, ami hiteles is.
Persze vannak alapok, melyik jegyre mi jellemző, pl hogy az Ikrek a leginkább képes az összes jegy közül arra, hogy egyszerre több dolgot csináljon, és jól is, ( úgyhogy ez az előnye Krisztinek mindünkkel szemben megvan :lol: )...de valójában mind a 12 jegy ott v a n minden emberben, csak más életterületen, más-más mértékben, és persze olyan is van, hogy valaki pl Napja szerint Vízöntő, de azt mondja rá ez egyáltalán nem illik, hát akkor nagyon el van nyomva, le van benne ez fojtva és ez nem jó semmiképp, ha nem tudja élni - úgymond - önmagát. Ilyenkor ez okoz keményen meghasonlásokat, problémákat lelkileg.

De ha van kérdésed, s nem igényel túl sok időt, belefér egy hozzászólásba, arra szívesen válaszolok. Vagy esetleg nem tudod az Ascendensed vagy Tomikáét...ilyesmik. Sok a neten fent levő ilyen program nem jó, mert nem veszi figyelembe a nyári időszámíytást.
Pl Ábelnek legtöbb Skorpió Ascendenst adott ki, közben meg Nyilas, mert nem volt még óraátállítás.

Kép
Kép
tengdi
 
 


Máté előtt nekem is volt vetélésem, de én hiszek benne, hogy ő jött vissza...csak ilyen-olyan okokból később találta optimálisnak megszületni...

Boboka

Minden elismerésem az erődért! Azért nem ugyanaz elvetélni - bár persze az is szörnyű - , mint egy már megszületett babát elveszteni. Ehhez nem is tudok többet írni...

Kép
Kép
tengdi
 
 


Rita

Már máskor is megállapítottam, csak nem jutottam el a közlésig, hogy nagyon tisztellek és becsüllek azért, mert ilyen őszintén és nyíltan fel tudod vállalni amit éreztél, érzel időnként. Szerintem legtöbben odáig sem jutnának el, hogy maguknak bevallják ezt, nemhogy másnak.
A jó hír, hogy ez azt jelenti, hogy teljesen feldolgoztad! :lol:

Kép
Kép
tengdi
 
 


szerintetek,a napi kb 1000-5000 puszi nem sok???????félek Berni sokallja,de nem tudok kevesebbet adni,annyira imádom,ma megint el kellett ringatni a karomba,jajjj annyira édes !!!!!!!

sutimano76
 
 


hát ez jó telószámnak vette a puszikat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Manó

Én a Myheritage-n kezdtem vezetni régebben a családfakutatást, s arra gondoltam felgöngyölítem míg tudom...majd valamikor anyakönyv..egyházak iratai, levéltár...és mindent illusztrálok fotóval, amit tudok persze...összeszedek mindent, történetet, emléket...és mondjuk 60 éves szülinapomon átadom az elkészült művet a gyerekeimnek. Hogy aztán értkelik-e majd????????az már az ő dolguk.
Én úgy, de úgy örülnék, ha kaptam volna valami ilyet!!!!!!!!!!!!

És szeretnék bevezetni valami családi hagyományt, hogy lánygyerek mondjuk gyűrűt, fiúgyerek mondjuk karórát örököljön, ( nagyapámét, ha öcsém visszaadja, mert enkiadtam, mikor még nem találtam ezt ki, s talán számára nem olyan fontos, még ha nem is illik visszakérni...vagyunk olyan viszonyban ) ami lehetőleg minél régebbi. Ha nincs, kezdem én a sort.
Csak nem tudom hogy kell folytatni, hogy ha egy van, akkor nekik melyik gyerek örökölje, ha nincs egyik nemű akkor mi van...vagy ha netán nincs gyerek mi van..... :shock: ilyen messzire még nem mentem )

Kép
Kép
tengdi
 
 


Móka

lehet elég 2 hetente mérni, nem? Ugyanebben ahelyzetben vagyok, s legszívesebben mérleget szereznék, vagy egy hét múlva vinném méretni, de nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mit jelent egyébként adatokban kifejezve, hogy nem gyarapodott egy ideje?

Kép
Kép
tengdi
 
 


/ugye milyen jó, h a barátokat mi választjuk meg, és a családot nem ...
pedig DE!
mindenki kiválasztja, h hova akar érkezni - gondolom bizonyos "kategória" szerint előző életnek megfelelően Very Happy ..
ezzel a tudattal együtt tudhatjuk, h ez van, s vmiért ennek kell lennie...
így az örök tanulás és nevelés visz minket előbbre!!

Móka írta a fentit, én tökre egyetértek, én is így hiszem!!!!

Kép
Kép
tengdi
 
 


Tengdi: tök jó hogy ilyenekkel foglalkozol engem is nagyon érdekelnek mostanában, a horoszkópok. Nagy kérés lenne, ha priviben megadnám az adatainkat. Leginkább arra lennék kiváncsi, hogy horoszkópilag hogy műkszünk mint család, illetve a két gyerekkel kapcsolatban mire kellene leginkább odafigyelnem? Hálás köszönet előre is. Vagy tudnál olyat ajánlani akiben megbízol?

Süti: 1000-5000 puszi :lol: :lol: :lol: :lol: aranyos volt

Kép

Kép
zsu9
 
 


Sziasztok!

Andi hurrá, végre szupi éjszaka! Majd leírod mi volt a módszer, mitől változott?

Kriszti ügyesek voltatok a nappal! Külön gratula Gergőnek. Megy ez!!

Tengdi gondoltam, hogy Neked nem lenne rá időd. Nekem elvileg Nyilas, Tominak Rák az asc. De lehet tényleg nem, mert itt néztem a neten. Esetleg tudsz valakit ajánlani aki készít??

Móka engem is érdekel ez az angyalkás dolog!!!

Zsalyam elég biztonságos ez az etetőszék?

Kata ezt nem tudtam, nagyon jó, hogy az álom hatására döntöttél így. :wink:
bex13
 
 


Még nem olvastam vissza....igyekszem

Andi!

Olyan jó képeket csinálsz, Lotti nekem nem fintorog és pózol ennyit....

Zsalyam!

Én már kb.2 hónapja írtam erről az etetőszékféle kendőről, hogy akár egy zsebben is elfér összehajtva, de senki sem reagálta le :cry: Gondolom akkor még nem volt aktuális. :?

Én most el akarom adni a pihiszékünket, úgy gondoltam abban etetem majd, de Lotti nem szereti már :cry:

Móka!

Lotti sem hízik, eddig nem mértem, de most kölcsönkértem egy mérleget és 10 nap alatt semmi.....igaz jó húsban van, 7600 g, de akkor is :cry:

Kép
arvaerika
 
 


Andi: grrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttuuuuuuuuuullllaaaaaaaa az éjszakához

Zsalyam: nekem valahogy fura az etetőszék, gyerek székhez kötve :? nincs kis asztalkája min kontárkodhat később...hát nem tom

Kép

Kép
zsu9
 
 


Tengdi a csaláfakutatás nagyon izgalmas
nálunk édesapám hobbija...ő elég keményen csinálja
levéltár, egyházi iratok stébé....elég sokáig visszavezette.
Minap mondtam a barátnőmnek, aki asztrológiát tanult...
hogy milyen izgalmas lenne az ősök személyes horoszkópjának
tükrében nézni a családfát
a régi fényképeket...
Ja és erről az is eszembe jutott,
hogy én is néztem anyakönyveket és
olyan sokszor összeszorult a szívem
amikor egy családba 5-6 gyerek is meghalt
csecsemőkorában...hát ezt kibírni,
na meg a háborúban elvesztett fiakat.....
Nem tudom ismeritek e a hellinger-féle családfelállítást,
nah ott szoktak ilyesmik kijönni...brrr...
hogy milyen sokan hordozzuk a nagyszülők/szülők
átvett csomagjait.... főleg a gyerekek veszik át a szülők
fájdalmait....

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Erika: milyen a pihiszék?

Kép

Kép
zsu9
 
 


A megfigyelések szerint a családi lélekben / mezőben szigorú törvények uralkodnak, melyek, ha megsérülnek, generációkon keresztül negatív hatással vannak a család tagjaira. Ezek:

· Az odatartozás joga: a kiterjesztett család (a klán) minden egyes tagjának egyenlő joga van ahhoz, hogy a többiek a családhoz tartozónak ismerjék el. Ez a jog azonban sokszor sérül: van, hogy valakit ténylegesen kitagadnak, vagy hogy ne fájjon az emléke pl. egy korán meghalt kisgyereknek, igyekeznek elfelejteni, úgy tesznek, mintha az illető soha nem is létezett volna. A gyerek energetikai lenyomata ott van a mezőben, csak a viselkedés szintjén van vákuum a helyén. Különös jelenség az elvesztett ikerpár esete: az újabb vizsgálatok szerint minden 12. terhesség ikerterhességnek indul, ám az egyik iker egy pontnál nem fejlődik tovább. Nyomtalanul felszívódik. Ám annak az egynek a lelkében ott van az elveszett ikertestvér lenyomata, és akár egy életen át tudatlanul keresi őt. Az odatartozás jogát tagadjuk meg akkor is, ha azt mondjuk, hogy a "nagypapa szívinfarktusban" halt meg, holott öngyilkos lett, mert ezzel a sorsát tagadtuk meg, vagy X nagybácsi a család fekete báránya lett, ezért mintegy töröltük a családi köztudatból.

· A hely törvénye: minden egyes családtag kizárólag "a saját helyén" élhet jó életet. (Vesd össze a puzzle játék alapgondolatával: akkor teljes a kép, ha minden darabkája megvan és mindegyik darab a helyén van. Az ember a szülőjétől kapja az életet. A szülő a Nagy, a gyerek a Kicsi. Amennyiben a gyerek a szülőjével egy szinten lévőnek éli meg saját magát (pl.: aktívan beleavatkozik a szülők kapcsolatába, pártot fog és tanácsot ad), vagy a szülőjénél is nagyobbnak (pl.: megadom neked apám, amit annak idején nem kaptál meg a nagyszüleimtől), élményszinten egy vagy két generációs létrafokkal feljebb ugrik a saját helyénél. Így nem tudja a saját életét élni, gyökértelenné és stresszessé válik. Élményében hiányzik a gyerek-lét, amit majd nagy valószínűséggel a párkapcsolatában fog megpróbálni pótolni.

· Rend van vízszintes irányban is: az azonos létrafokokon állók között van első, második, harmadik, sokadik, aszerint, hogy ki hányadikként érkezett a rendszerbe: első, második, sokadik gyerek, első, második, sokadik fontos kapcsolat az ember felnőtt életében. Ha elveszik az őt megillető helyet, azt a rendszer "jóváteszi". (Lásd Jákób Ézsau vagy a Buddenbrock ház történetét.)

· A kiegyenlítődés törvénye, mely szerint egy teljes mértékben igazságtalan és tudattalan csoport-lelkiismeret működik a családi lélekben: ha valakivel valami életbevágóan rossz történik (ilyen "rossz" az is, ha valaki nem kapja meg az őt megillető helyet és tiszteletet, ld. fentebb), akkor másvalaki, rendszerint egy egy-két generációval később született gyerek ugyanúgy él, érez és viselkedik, mintha az a rossz dolog vele történt volna meg. Mintha őt közösítették volna ki, mintha ő vesztette volna el szüleit, szerelmét, gyerekét, mintha őt érte volna valamilyen sorscsapás. Mintha azt mondta volna a lelkében:

"Kedves szülőm, nagyszülőm, rokonom, inkább én viszem helyetted ezt a nehéz sorsot, mint Te." "Ha menned kellett, akkor követlek – a halálba, a rossz sorsba, a betegségbe." "Átveszem Tőled a nehéz érzelmeidet, hogy ezzel is segítsek Neked."


Ha ezen törvények ismeretében vizsgáljuk meg, hogy miért nem sikerül úgy élnünk, ahogy szeretnénk, nagyon gyakran derül ki az, hogy a családunkban megsérült a rend, a három törvény valamelyike, és a rendszer, a családi lélek megkezdi a kiegyenlítő (jóvá tevő) mozgásokat, azaz működésbe lép a rendszer-lelkiismeret.

Ezek a fogadalmak, mint mondtuk, nem tudatosak, ám annál erősebben irányítják az ember életét.

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Hlihó!

Kriszti, piros pont hurrá, és Ati ordítása a dokinál szerintem normális :wink: Luca pedig nagyon ügyes csaj :D

Etetőszéket már vagy Rita, vagy Erika, bocsi de nem emlékszem feltette egyszer. Szerintem nem veszélyesebb,mint a többi, itt is ott is ott kell lenni a gyerekkel, ennek előnye, hogy hordozható igen könnyen :wink:

Tengdi és Többiek. Én is hiszek a lélekvándorlásban, ugye azt meg már nem egyszer megírtam, hogy a lányom MOST születése sem véletlen szerintem, mint ahogyan az életünk alakulása, és haláluk sem. A lélek ami bennünk lakozik ez által feljődik, tanul, szerintem :D

Nekem anyukám nem tudja, hogy hánykor születtem, ez dúra, mert nem 10 gyereke van, de fogadni mernék Anna tudja mind a 9-nek. Szóval szokta mondani , ha kérdezem vagy-vagy, ja köszi, :? én sosem fogom elfelejteni sem a körülményeket, sem az időpontot, sem az orvos hülye vicceit az elsőnél, és profizmusát a másodiknál. A nővér szeme színét, olyan kontaktlencséje volt, anyám zöld, de milyen zöld :D

Tomika hintája nagyon szupi!!!

Egyébként van fent a vaterán ilyen hinta is, meg olyan etetőszék is, meg Zsalyam féle hinta is.... :wink:

Kép
babcika
 
 


Szerintem a nem hízás oka,hogy mivel 6 hóra kell megduplázni a súlyukat,és a legtöbben ,eg is duplázták már,így mostmár nem fognak annyit hízni,mert akkor egy éves korukra mennyik lennének?????15-20 kg-osak?????Az nem jó ugye?????
nekünk most kellett visszavinni a bérelt mérleget,ezentúl havi 1× mérjük,akkor vagy a dokinéninél,vagy a védőnéninél.

sutimano76
 
 


Babci, de lehet ezzel könnyebben borul a szék nem? mármint
az etetővel :shock: .

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Szerintetek nem gond, hogy Keve egész délelőtt
velem együtt csak gyümölcsöt eszik?
eddig se nagyon akart reggelizni....
szóval nem eszik reggelire nagyon semmilyen
kenyeret....
gondoltam veszek neki olyan dm-es bio
kukoricapelyhet hátha....

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Kriszti

Na akár Mátét írtad volna le Ati viselkedésével.......most pl az a slágertéma, hogy a liftünket felgyújtották :evil: , amibe amúgy is küszködve, babakocsi tolókart felhajtva, kocsit összepréselve férünk be...s Ábel az eddigi mondjuk 100 sétából 99-et indított torkaszakadtából ordítva, de mint akit ölnek ( így utálja a beöltöztetést ) most Máté is cstlakozik, mert nem mer a liftbe beszállni, fel kell venni...
Normál indulás Ábel ordít, Máté előttem totyog, de biztos, hogy mindig útban, párszor már ráléptem szegényre, mikor Ábel karomban volt s nem láttam, hogy elém lépett, Máté megáll, rólam szó szerint ömlik a víz patakokban...tiszta nedves a fejbőröm, mire leérünk a 30 fokos meleg lakásból a tizedikről....izzadok, úúúúúútálom a szagomat és hogy ragadok, és még csak most kezdtük a sétát...amit Ábel ordít ( ez az egy amikor nem bírok vele. egyszerűen nem tűri a bubdazsákot, pedig már másik van neki, alehető leglazább....van mozgástere...) aztán elalszik, de csak addig tudunk sétálni, míg alszik.
Erkély lenne, ill van, de nem tudom kint alatatni, mert nem mozog alatta ami épp van...
Ha apával sétálunk akkor egyikünk kiveszi semmi baj, akkora szemekkel nézelődik, hogy csak na!!! De általában apa dolgozik, csak a hétvége, ha ő is tud jönni....

Érkezés...Ábel ordít....de ez valóbn ordítás, nem bébisírás...én nem tudom hogy lehet ilyen erős hangja! :shock:
áááááááááá ha még valami Mété vizsgálat vagy pl olyan is jön közbe, hogy szétfagyva markolót nézünk, ahogy pakol a dömperbe....de hát egyszer ugye el kell jönni....főleg, mert Ábel ébredezik, na akkor gyomrom görcsben...mert akkor hazáig a dobhártyája szakd be mindenkinek, aki mellett elmegyünk...közben Máté néha másik irányba indul, vagy megáll kirakatot nézni...egyedül őt nem zavarja Ábel hangereje....na aztán ő is rákezdi, mert hazajönni azt aztán nem akar, a hiszti az megy ezerrel......

húúúúúúúúhhhh na ezt biztos, hogy nem fogom visszasírni.

Csak fél év múlva már röhögve idézem vissza, most viszont még nem tudok így hozzáállni. Én ezeknél nem tudok nyugodt maradni. Punktum.

Erika

amiket írsz olyan de olyan ismerősek, a bevásárlások, meg egyéb hármas séták....

Kép
Kép
tengdi
 
 


[quote] írta:Ám annak az egynek a lelkében ott van az elveszett ikertestvér lenyomata, és akár egy életen át tudatlanul keresi őt.


ez magyarázza azt hogy én mindig szerettem volna egy ikertesót,és sokáig meg voltam győződve róla gyerekkoromba hogy nekem van csak szétválasztottak és egy nap majd összefutok vele valahol!!!

sutimano76
 
 


jaj Süti akartam írni Berni puszik!aranyos! :lol:
én is állandóan cuppogtatom...
úgyse sokáig lehet....
már Keve se nagyon tűri.... :roll:

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Hát ez az ,de félek hogy attól fog húzódózni mert most sokat kap,mármint puszit!!!

sutimano76
 
 


Bocs Erika én nem láttam
még
lehet nem voltam elég jó
zugolvasó :oops: .

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Tengdi: nálunk dettó..míg kiérünk a lépcsőházból mintha ölnék... kint meg ha nem lát, mert lehajolok mintha ölnék..elalszik nagy nehezen..mire beérünk felkel és mintha ölnék...már arra rájöttem az idegesíti, hogy nem fér a kezeihez, csak nincs olyan overál ami ezt lehetővé teszi. Amikor kisebb volt és nem volt ennyire hideg nem tettem bele a karját az ujjába úgy elég jól elviselte.

Kriszti
: gratula Lucának stramm kis csaj

Zsalyam: ebbe lehet valami... kicsi koromtól utáltam ha a nyakamhoz értek később meg voltam győződve, hogy biztos előző életembe valami történt a nyakammal...lehet, hogy boszi voltam és felakasztottak :wink:

Kép

Kép
zsu9
 
 


Nekem is fura ez az etetőkendő-mizé...de utazáshoz szerintem jó
lehet, csak egy örökmozgó, hogy bírná? passz
Kevének fapados van.....és most is használja
mert szétszedhető
de Rózának sztem valami kényelmesebb kéne majd...
bár az elején jó lesz a hordozó is.

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Süti: lányom detto elhúzta magát a puszi elől kisebb korában, most meg igényli hogy napjába többször meg legyen szeretgélve. Tegnap egy fotelban ültünk 3-an a két gyerek meg és és néztük a mesét... tök jó volt szeretgetni őket. Ezekért a pillanatokért érdemes élni.

Kép

Kép
zsu9
 
 


Boboka

Lehet úgy is, ha nincs születési óra, csak sokkal kevesebbet lehet mondani, főleg életterületek tekintetében.
Pl azt muatja mondjuk egy képlet, hogy elhamarkodott döntéseid vannak, de ha nincs születési idő, akkor csak ennyi, ha van, akkor azt is lehet tudni ezek hol jellemzőek leginkább, a párkapcsolatban vagy a gyereknevelésben vagy a munkában....vagy barátokkal kapcsolatban....
nem volt a legjobb példa, de valami ilyesmi.

Kriszti
nekem egy rossz demoprogram van letöltve még csak, ami pontatlanul számítja a greenwichi időt....helyi időt....majd megnézem Jetta gépén is, ahol fent van az asztrológia program, de úgy néz ki úgyvan, ahogy mondtam, annyira az Ikrek vége az ascendensed, hogy ha pl 4 perccel később születtél, akkor már Rák.
Na most nincs pontosítva a születési időd, lehet itt plusz mínusz pár perc, így az is lehet pontosítás után kiderülne, hogy Rák az ascendensed.
nagyon ritka hogy vki ilyen határeset legyen...mindenesetre ami tutti, hogy a Rák bejátszik így is úgy is.
és van még erősen oroszlán jellemződ, valamint bika.

Kép
Kép
tengdi
 
 


Ja és öröklés is jó Tengdi, jól kitaláltad!
Nálunk még csak egy gyűrű van
amit édesanyámtól kaptam (ő keresztanyjától)
az eskünőmre, na ezt az első lány kapja vagyis Róza...
ja és van még egy nyaklánc is
nagymamámtól azt meg a következő lány...
Keve? hát nem tudom még...

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Zsalyam Keve adja gyűrűt a mennyasszonyának és Rózáé legyen a lánc,hm????

sutimano76
 
 


Süti

össze kell szedni életeseményeket, plusz a külső kinézet...és így be lehet lőni elég nagy biztonsággal, csak előzőnél is az a baj, hogy iszonyú sok idő..ha nincs program.
mondjuk 20 óra.
sajnos ilyen programom nincs.... :(

Kép
Kép
tengdi
 
 


családállításra szerintem mindenkinek kötelező lenne elmenni

Kép
Kép
tengdi
 
 


nem is ismersz esetleg olyat aki meg tudja csinálni???

sutimano76
 
 


csaszisok nektek is piros a seb és érzékeny???????

sutimano76
 
 


csak pénzest tudok

Korcsmáros Magda ő az Eltén pszichológiát is tanított, őt tudom ajánlani, mint asztrológust, phoenix stúdió.

Kép
Kép
tengdi
 
 


Kristi,iwiw........köszi!!!!!

sutimano76
 
 


Ezek olyan érdekes dolgok! Süti pontosan ettől félek Tominál. Mert ők is ketten voltak.... Én meg mindig mindenhol a bátyámat kerstem.... Kiderült, hogy lett volna egy tesóm aki nem született meg. És az érzéseim miatt gondolom, hogy fiú volt. És Tominál ez is bejátszik.... bár a kineziológus azt mondta ő fog (visszajönni) megszületni. De az is lehet, hogy a bátyámként végül öcsém született meg. Mert ha nem így lett volna, akkor benne is lenne hiányérzet egy báty után.
Lehet kicsit kusza bocs.
bex13
 
 


Süti nekem is. Pedig már halványodott és most megint pár napja piros és fáj is. Most nem a belső dolgok, hanem a vágás. :shock: :shock:
bex13
 
 


hogy kinek mi az asc-e, azt vállalom megnézni, az nem nagy idő, csak persze ha nem pontos a születési idő, akkor lehet nem is az az asc, ami kijön. Ezért nem vállalok felelősséget. :lol:
alamint nőknél a hold nagyon lényeges azt is megírom. csak priviben, ne kelljen állandóan visszakeresni...

és nem 24 órán belül :lol:

na felébredt legkisebbem, középsőt meg most elhanygoltam :oops: de jól esett nemcsak kutyafuttában netezni

Kép
Kép
tengdi
 
 


Sziasztok!

Süti, én is kb. 5 és 10 ezer közötti puszit saccccolok Nikinek:):) Szerintem már néha ő is unja:), de még mikor a pociban volt "megfenyegettem":), hogy ha kint lesz, akkor napi több tízezer puszit fogkapni :lol: :lol: :lol: hát ettől nem ijedt meg, úgyhogy mennek a puszik ezerrel :lol: :lol: :lol:

Csajszik, még egy utolsó gondolat a tegnapihoz, mert a maihoz is kapcsolódik:

Nekem a kicsikém két hétig volt velünk. Amikor elment fél évig arról álmodoztam, hogy a kistesóban majd az Ő lelke fog leszületni, Ő lesz az, csak egy egészséges testben.
Elmentem látóhoz is (kettőhöz is) és az egyik azt mondta, hogy a kisfiam lelke lesz a következő babámban.
Zokogtam az örömtől, úgy éreztem, hogy visszakapok valamit.
Aztán ahogy teltek a hetek egyre jobban kezdtem úgy érezni, hogy nem jól gondolkozom.
Ő egyedi és megismételhetetlen, ahogy az én Nikim is az. Nem szabad, hogy Niki valakinek az árnyékában éljen, és butaság lenne mindig azt éreznem vele kapcsolatban, hogy Ő nem Ő, hanem a bátyja...

Értitek, hogy mit akarok írni, ugye?

Szóval helyretettem a dolgokat magamban.

De persze én is gondolom, hogy az elment lelkek valahol tovább élnek, legalábbis szeretném ezt hinni:)



Ebben az ikertesó keresésben viszont lehet valami. Én is sokszor úgy érzem, hogy van valahol tesó stb. De ez már egy másik téma.


Süti, nekem is piros a vágás, és a frontokat egyre jobban megérzem.

Pusssz Istennők

Ja, Kriszti, gratula a pirospontokhoz
varázstollak: tök jó ötlet

Andi, gratula az éjszakához:)

Pénz megérkezett?
Vendég
 


Süti,sztem egyáltalán nem sok a 1000-5000 puszi.Egyszer én is megszámolom komolyan :)

Tengdi,én is mindig "stresszelem" magam,hogy vajon eleget eszik e.Mindig elhatározom,hogy bérelek mérleget,de az lenne a vég.Inkább leballagok hetente,2 hetente a védőbanyához,legalább nem unatkozik,és megnyugszom,hogy igen.Igény szerint eszik,és minden okés.Nyugi.Igyad a boci teát!

Bex,semmi olyan módszerünk nem volt,hogy okosat tudjak neked írni.Türelem.Ennél többet nem tehettem.Úgy néz ki vége a rossz időszaknak-kopkopkop

Erika,filmes szülők gyereke Barni,még szép,hogy pózol Kép sok kamerát látott.

Boboka,meg,köszönöm :wink:

Nekem is volt 2008.-ban egy vetélésem.Azt is tudtam,hogy egy kisfiú lelke van velem,és nagyon nagyon jönne,de én blokkoltam.Addig nem "engedtem",amíg el nem költözünk onnan,ahol az előző házasságomban éltem.Azt szerettem volna,ha ő minden tekintetben az új otthonunkba születik.Így is lett.A hideg is kiráz,mert utolsó mens. időpontja.2008.dec.22. , költözés:2008.dec.23. és azóta sem jött meg.Az eredmény pedig éppen a szobájában szuszorászik.

Kép
v.andi
 
 


Boboka értem mire gondolsz. De itt most a meg nem született picikékre gondoltunk. Vagy pontosítok, legalábbis én. Nálatok megzsületett, lehet az más. De én nem érteni hozzá, csak így gondolom.

Tomi úgy sírt este, hogy már átmentem a szomszédhoz fájdalomcsillapítót kérni, mert nem volt jobb ötletünk. Megint semmi sehol sehogy nem volt jó. De mire visszaértem (kb 10 perc) már csend volt. Peti a sötét konyhában állt Tomi a vállán beájulva, még nézelődött, de tiszta kóma. Így szobában villany le, ők be én meg el fürödni. Aztán betette az ágyába és 1 órát aludt. 23:20 körül ébrdt, 44-kor tettem vissza az ágyába. Az éjjel több riasztás volt, de nem ébredt fel, csak gondolom fájt neki. 5:20-ig bírta :lol: :lol: jól esett. De nem aludt vissza ahogy szokott, vigyorgott hatalmasakat. 6 után kicsivel tettem az ágyba és kimentem. Kicsit még játszott aztán alvás 9-ig. 10-kor ismét alvás fél 12-ig. Kicsit játszott, nem kellett rögtön kivenni. Nyűgi, fáj neki.
A védőnő azt mondta adjak neki nyugodtan Panadol Baby-t. Ma megpróbálom, ha megint sír. Nem szeretném megvárni az ordítást, bár olyan hirtelen kezdődik. :shock:
bex13
 
 


Boboka: le a kalappal hogy így újra tudtál babót vállalni és gratula a gyönyörű Nikihez!!!!! Szerintem ehhez hatalmas lelki erő kellett :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
zsu9
 
 


Jaj,hát a nap legfontosabb hírét nem is mondom:
Jelentem megszületett Barnabás uncsitesója végre,42??gramm (nem jegyeztem meg pontosan,de majdnem 4300) és 56 cm hosszú.Nimród -Anya jól vannak,nagy a boldogság.

Kép
v.andi
 
 


Bex: nálunk ez megy egy hete ami az ordítást illeti, ha ölben van úgy még rosszabb. Most azt csinálom , hogy bár a szivem szakad de hagyom pár percet az ágyában üvölteni így ha kiveszem hamarabb megnyugszik és hamarabb elalszik este. Szerintem a foga...most kenegetem és rágókázunk, de néha az sem segít :( :( :( remélem hamar kibújik rossz látni szenvedni

Kép

Kép
zsu9
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?