Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: Kiskukis.

Esztó, legalább akkor már tudja...

Mi meg szeretnénk Kisnunist a két kukis mellé. :lol: Én nem is tudom elképzelni, hogy lehet egy embernek rajtam kívül is a családban nem kukija... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri, bizony nagyon jó...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én egyelőre több kukit nem tudok elképzelni, élvezzük a túlerőt :lol:
Vendég
 

 
 

Eszto, na en nem hagynam annyiban :roll: en nagyon aranyos tudok am ilyenkor lenni, ugy szurkalodok, h attol ideg bajt kap 8) csak a hangnemem valtozik meg.. semmi csunyat nem mondok... de ha mar en szarul erzem magam miatt, akkor az a minimum h o se erezze magat jobban :twisted: :twisted: :twisted:

Netti
Kép
maumau
 
 


hu Panndi, en se tudom elkepzelni h fiad szuletik, inkabb 4 csajjal :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Lilla baba nagyon édes!Milyen nagy haja van!!! :shock: Jó sokat nőtt ő is!!

Bogi is kis huncut!Detto mint Iza....

Na meglátogattuk Lócit,első látásra szerelem volt köztük!Andi csinált képet,majd remélem feldobja a blogba!
Aztán sétáltunk,Iza ott is aludt picit...aztán itthon szopizott 5 körül...majd 6 után fürcsi,pép és szépen elaludt.Ma szupi napja volt,pedig vártam az esti nyűglődést :lol:

Eszti!
Lehet h nagy meglepetés lesz!!!Szerintem ne ggódj előre!Majd ráérsz aznap aggódni! :wink: :lol:

Kukis renélem lesz nálunk is!

Na megyek,majd jövök még!

annus11
 
 


Annus!!!!!!Iza nemsokara fel eves :shock: :shock: :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
ne aggódj, nem kell engem félteni...rendesen okozom a lelkifurit neki... :twisted:

Annus,
Andi hogy van?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, remelem is... ez a minimum!!!!! 8)
sajnalom azert h ilyen feledekeny!! :? de a kisfiad majd jol osszenyalaz :D

sutotok alma kombo volt ma, olyan budoset kakilt :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: oklendeztem :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese!

Nem írtad, hogy mennyiért adja a tenyésztő a bulldikat!?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Lili, Marci, Lilla, Bogi és Peti is nagyon édesek :)

Sajna én is több részletben olvasgattam, így nem sok mindenre emlékszek :)

Hálózsák: Larának kettő volt vékony hosszúujjú, de azok 62-esek voltak és már kinőtte, télire sem fogok venni, mivel távfűtés van, inkább lefele vetkőzünk :)

Lara is kezd nyűgösebb lenni :)

Ma elkészítettem neki a fini anyatejes sütőtököt, erre kiborítottam véletlenül a kétharmadát a földre :), a maradékot eltüntette :)

Annus köszi a tippet a tescos tárolóval, le volt árazva 3 db 189,-

Anyák lapjával most aventes pohár az ajándék :), igaz az újság 550,-Ft

Jó éjszakát mindenkinek!

mau Larát én is lerakom cumi a szájába és már altatja is magát egy hang nélkül, imádom kis okos, mindig elcsodálkozok, hogy 8-ra már elcsendesedik :), Édua sokáig még este fél 11-kor is viháncolt :)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó estét!

Emese, Boginak 10 pontos ez a gyakorlata :D Nagyon édes!!!

Lilla baba is szép hajas hölgyike. Nagyon kifejező pofija van :-)

Szofi, Vanni :-( Megterveztem az útvonalat, hogy mivel meddig jutok el, aztán rádöbbentem a nagy büdös valóságra, hogy biza mi péntek kora reggel Bodajk felé fogunk robogni. Ez valahogy kipotyogott a szita agyamból. Látjátok, csak a babaneten/babanetnek élek. Tinu, ha szükséged lenne egy kísérleti alanyra a tanulmányodhoz: halló :roll:

Annus, várjuk a bimbódzó románc képregényt :lol:

Hát igen, én is a kiskukisok rajongótáborához tartozom (na ha ezt most egy kívülálló olvassa :lol:). Nagyon jó dolog fiús anyukának (is) lenni, csak tudjátok, vigyázni kell a királyi golóbisokra, meg az ezredesre :lol:

Anikó, irigyellek titeket a tánc miatt. Ez a mi életünkből abszolút ki fog maradni. Mi úgy festünk a táncparketten mint Uru és Huru birkózás közben. Inkább taszigálásnak nevezném, nem táncnak...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi :lol: :lol: :lol: :lol: jaj mindig megneveteCCCC :lol:
ahahh, azert lesz meg kisnunis is ugye?? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Mielőtt fejés és torna után visszaolvasnék: megnéztem a múltkori talis képeket, és férjem azóta kanállal szedeget össze. Ennyi édes baba egy helyen!!!!!

Köszönöm az élményt :lol: :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Lányok!

Szabad a vásár! Hozzánk mikor jöttök? És kb ki az akire számíthatnék? Azt leírom, a biztonság kedvéért,hogy 3. emelet, lift nuku. Aki így is bevállalja, az sikítson!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Olyan jó, hogy még mindig sokan fejnek velem együtt :)

kutyafüle irígy vagyok de nagyon, nekem lassan a 40-es gatyák is kicsik lesznek :(, zabálok és zabálok és fehérkenyeret eszek, meg tésztákat, pedig 4 évig jól bírtam a norbi update-t, de most nem megy :( :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Néha én is eljátszom a gondolattal, hogy jó lenne még egy nunis, de nekem már nem lehet,így marad a pasiuralom! :lol:
És az álmok!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én is szeretnék egy kukist, de én úgy látszik lányra lettem beállítva :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Annus,nagyon jó,hogy jöttetek!!!! :D
A lányaim azóta is arról beszélnek,hogy milyen édes Iza baba is és mennyire mosolygott rájuk. Gyertek máskor is!
Esztó,nagyon kedves Tőled,hogy érdeklődsz,már sokkal jobban vagyok,de azért még mindig nem 100%-os a gyógyultság. Tavasz előtt nem hiszem,hogy kiderül majd,hogy mit tett tönkre ez az egész rémálom(műtét.)Akkor lehet,hogy csinálnak egy hiszterot és bekukkantanak a méhbe,hogy mennyire kaszaboltak össze.Addig megpróbálok több-kevesebb sikerrel nem gondolni erre.
Álmi képei nagy sikert aratnak,a lányok kedvence,amikor a babauszin majdnem bealudt. Egyébként a keresztelőnk közös lesz egy kisfiúval,akit Álmosnak hívnak. A nagypapája kereszteli,aki a mi lelkészünk volt és szintén Álmosnak hívják. :P
Anita,sokat gondolok Rád és nagyon sajnállak a nehézségeitek miatt...Bárcsak tudnék segíteni,de sajnos mi nagyon más pályán mozgunk,de próbáljatok kibékülni,hiszen ez a kilátástalan helyzet mindkettőtöknek ugyanolyan rossz.Hidd el,lesz ez még jobb is,mindenkinek egyszer fent,egyszer lent...
Trixi,neked is nagyon szorítok!
Többieknek gratula a gyönyörű babákhoz,én majd megpróbálom feltenni a képet. Ez tényleg szerelem,nekünk elhihetitek. Tanúi voltunk. :P

Kép
f.ancsi
 
 


Trixi, mennyire laktok messze a Csepel plázától? Avagy ezektől a megállóktól?
Budapest, Koltói A. u.
Budapest, Karácsony S. u.
Budapest, Csepel HÉV–állomás
Budapest, Tejút u.
Budapest, Csepeli temető
Budapest, Hárosi iskola
Budapest, Szilvafa u.
Budapest, Almafa u.
Budapest, Vízművek ltp.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!
Hát nálunk egyelőre tuti nem lesz család bővülés....majd talán 6 -7 év múlva.
Trixi én mennék!!! :) De hát a távolság...
Gyöngyi :lol:
Kutyafüle,most okt 1-én visszajön a szocpol!Én is ennek örülök,mert így van esély arra h elkelhet a házunk!
Ildi,hogy ízlett a tök Larának?Édua hogy van?Jól megvannak a lányok együtt??
Esztó sajnálom,de lehet tényleg készül valamire!
Megyek mert elfáradtam ma is.Hanna már 2x aludt el,mert felkelt.Ilyet sem csinált még!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ancsi!!!Végre itt vagy!Köszi h gondolsz rám,ránk!
Lóci h van?Persze azt hallom h szerelmes már!Miket eszik?Mekkora most?
Na tényleg megyek,mert még dolgom is van ma!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


csajok válság van :cry: :cry: :cry: csöcsik nem bírjék :? lili ma evet 4tkor, +
6kor, majd fél 8 2 cicit s üvöltött...aztán kapott mirelitkaját 125 ml (csak kicis aventes üvegem van, ennyi fért bele , ki tudja mennyit evett volna még :roll: ) szóval estére vaalhogy nem okés a tejci neki...

holnap kitalálunk valamit a védőnénivel...

a férjem meg nagyon tapló volt...én zokogok hogy nem tudom megszoptatni és megkértem hogy cipelje az üvöltő gyereket amig kiolvasztom a tejet...erre ő letette az ágyra és tv-zik az éhségtől üvöltő gyerek mellett, és persze szólni mertem hogy nem igaz hogy 5 percig nem bíraj cipelni, ofkorz én avygok a buta hisztis picsa... :cry:

na kivagyok...meg a faxom is...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ancsi,
de jó, hogy bejelentkeztél! Örülök, hogy jobban vagy, bízok abban, hogy hamarosan teljes lesz a gyógyulás!
Lóciról nem raksz képet?
Húúú mennyi egybeesés :) Nagypapa, Álmos, keresztelő :D

Netti,
igen igen, jól összenyálaz majd, mondjuk ez mindennapos.

Képzeljétek, kibújt az alsó jobb kettes fogunk :D icipicit még csak, de már kint van :)

Anita,
rég láttunk a csajokról képet!
Remélem hamar rendeződtök, jó lenne újra a boldogságos Anitát olvasni :)

Gyöngyi,
Uru és Huru taszigálása :lol: :lol: :lol:
hát engem is mindíg megneveteCCCCCCCC (ahogy Netti írta :) )

Tinu,
Zoli szerint én is jó alany lennék :D bár én még tiltakozok ez ellen.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


jaj Niki, nagyon sajnalom :? beszelj a ferjeddel,de persze ne most. nyugodj meg picit, nem omlik ossze a vilag :wink: a ferjed meg tenyleg nem volt tul kedves. lehet rossz napja van vagy barmi.

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki,
pasik... :evil: :evil: :evil:
nyugiiiiiiiii!!! tékitízi :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, felso ketto kozul a jobb? vagy melette jobb? nekunk mellette jobb :D

Netti
Kép
maumau
 
 


húúú de vicces ez a meccs... :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Netti,
alul, a jobb kettes :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Niki: kitartás!

Anita: remélem hamar rendeződik a helyzet Nálatok!

Annus: tali jó lehetett :)

Gyöngyi: tánc nálunk is hasonló :lol: Bár az esküvőnkre (holnap lesz a 3. házassági évfordulónk) picit megtanultunk táncolni :lol:

Éééés, hoztam két képet :)

Kép

Kép
Vendég
 


Ja, az egyik képen Zsófi van, a másikon Fruzsi :wink:
Vendég
 


Köszi Anita,Lócus jól van,nagyon édi baba. Még csak szopizik,de lassan mi is elkezdjük a gyümit,mivel elég nagy fiú,lassan 8kg körüli. (ez csak saccra)
Hát,lányok én kompetens vagyok a fiú-lány témában,hála Istennek!
Mindenki azt hitte,hogy "öregkorunkra" csak azért vállalunk még egy babát,hogy hátha fiú lesz,ezért az Uhus dokinő is szinte ujjongva közölte,hogy ott lát egy pici kukit.Én leforrázódtam a meglepetéstől,a férjem sem ujjongott,mi voltunk a tipikus lányos szülők.Utolsó pillanatig nem tudtam,hogy fogom-e úgy szeretni,mint a csajokat,hát a dolog eldőlt az első éjszakán,ott a kórházban,szerelem volt első látásra. :oops: Azóta is élvezem,hogy olyan pasis,pontosan olyan jó,mint ahogy a lányaimban gyönyörködöm,hogy igazi nők. Tehát,a dolog tényleg mindegy,lényeg,hogy LEGYENEK!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


panndi ez haláli :shock: mint ha ugyanaz a gyerek lenne... :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi,akkor aruld el ki kicsoda :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi,
huuu azt hittem, hogy Fruzsi van a képen :) hihetetlen hogy hasonlítanak :)

itt már mindenki a tesón gondolkozik? :) én még neeeeeeem :) Álmos annyira tökéletes, hogy félek a folytatástól :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ancsi,nagyon kivancsi vagyok mar a kis fiadra!! dobj kepet mindenkepp :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó,nem tudok képet,béna vagyok,majd Annust megkérem. :oops:
Az iwiven sok kép van a gyerekeimről és én az ismid vagyok.
Gyöngyi,én is úgy szeretem a humorodat,olyan jókat kuncogok itt "zugolvasásom" közepette!!!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Esztó, átérzem... még mi is várunk picit a tesómmal. Minket is mindenki azzal rettegtet, hogy másodszor nem lesz ekkora szerencsénk!

gyöngyi, kár nagyon, hogy nem tudsz jönni...

Ancsi, koncentrálj Lócikára, aztán meglátjuk...


Mozza, írnál nekem egy privit arról, hogy tudod-e melyik légitársaságnál van értelme stewardessnek bepróbálkozni? Tesómat foglalkoztatja a gondolat, és ma majdnem beétáltunk csalók csapdájába! Annyira nem tudunk erről semmit. Csak azt, hogy a malév lehetetlen a válság miatt.

Jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi,na most jol megneztem a kepet! Fruzsi a masodik kepen ugye? nagyobb.. hosszabb :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó, nem tesómmal, hanem tesóval.. érted...

Oanndi, én először azt hittem, véletlen kétszer nyomtad be UGYANAZT a képet...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,
értem :lol: :lol: :lol:

Ancsi,
tudom, hogy az ismim vagy, csak ez pl nem jutott eszembe, hogy ott nézzem meg, no de máris felpattanok az iwiwre kukkolni :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


:lol:

Netti, ott a pont!

Amúgyis idősebb itt, mint Zsófi, pár hét van köztük :)
Vendég
 


Na alvás előtt még benéztem....
És simán 2 Fruzsit láttam!De ahogy olvastam,csak 1 Fruzsi van!Akkor ki-ki???Amúgy írtó cukik!!!
Niki sajnálom!Bizti rendeződik minden!
Esztó holnap hozok képet!Gratula a foghoz!
Ancsi,jó nagy fiú már Lóci!


Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Andi,
gyönyörű Lóci!!! és a lánykáid is nagyon nagyon! Látszik mekkora a szeretet :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


na én is elteszem magam.
unalmasak a fiúk, úgyhogy felmegyek a hálóba, keresek egy adót ahol megy valamelyik Helyszínelők :)

jó éjt mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Andi!
Műkszik a vonalzód!!!Szupi!!!Rakhatok a blogba képet?Tudod van nálam most kép Lóciról! :wink:

Trixi!
Figyi,mondd h mikor legyen a tali és megyünk!!!

Akkor most péntek Vanni,hétfőn nálunk(Andi gyertek át mindenképp)és akkor utána bevállalsz egy talit????

Panndi!
Medvés kép :lol: :lol: :lol:

Oh,Még rengeteg időnk van...Marci lesz mindjárt fél éves!!!Már nincs 2 hét!!!!

Na megyek...kéne aludnom is :roll:

annus11
 
 


Annus,persze,hogy tehetsz!
Lányok,én élőben láttam Annus hordozókendőjét,SZUPER!!!!,nagyon ügyi varrónő lenne belőle!
Egészen szószátyár voltam ma este,megyek is aludni,mindenkinek JÓ ÉJT!

Kép
f.ancsi
 
 


Jó estét!

Ancsi,
jó, h jöttél! Majd akkor Annustól várjuk a fotókat Lóciról!

Hát én másodiknak szívesen vállalnék még egy csajszit... :lol: :wink:

Panndi,
cukik a lányok! Úgy látom, a maci nagyon bejött Nekik :) :)

Esztó,
gratula a foghoz Álmonak! Csoda, hogy azt nem aludta át. Viszont jó gyorsan lezajlott Nálatok, túl sok nyüglődés nem volt, ha jól emlékszem :)

Gyöngyi,
de lökött vagy :) Ezredes :) Ezt még így nem is hallottam.. na majd apánál is bevetem :) :)

Trixi,
nem tudom pontosan, de sztm 50-60 ezre körül lehet, de ha gondolod, szívesen megkérdezem!
A talira mi is mennénk szívesen, közel vagytok :wink:

Niki,
sajnálom a tejcsikét. Próbálj napközben is 2 ciciből szoptatni, meg este szaporítanoi, utolsó szopi után 1 órával kb. Nekem a DM-es tejszaporító tea vált még be, de próbálkozhatsz homeopátiával is. Viszont állítólag több homeopátiás bogyesz van tejszaporításra, de mindegyik más tünetre jó, érdemes vagy egy homeopátiás dokivel, vagy egy hozzáértő gyógyszerésszel értekezni róla.

emese1979
 
 


Na akkor Lóciról kép a blogban!

Andi :lol: :lol:

Ja Eszti,na ne mááááá.Nálunk meg még mindig nincs fog!!!!Nem hiszem el!!!!!!Amúgy gratul a a foghoz! :wink:

annus11
 
 


Na én megyek aludni, asszem, kezdek álmosodni :) Jó éjt!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?