Új privát üzeneted érkezett!

A hűtős rágókát a fagyóba kell tenni,vagy csak sima hűtőbe?

Kép
v.andi
 
 


mindegy, lefagyasztani nem kell, csak lehűteni

vicger
 
 


Kriszti, ehetek egy kis savanyúkáposztát??? Kép

Kép
babcika
 
 

 
 

[quote="babcika"]K írta:babcikariszti, ehetek egy kis savanyúkáposztát??? Kép


naaa,lécciiii,engedd meg nekiiiiii Kép

Kép
v.andi
 
 


Tengdi az aszcendensem Nyilas :roll: , emiatt vagyok
bizonytalankodó, meg álmodozó?

Ma Keve egész nap a Kolompos csodaszarvasos
dalára szaladgált a szobába
gondoltam, hogy akkor estére elmesélem neki
a legendát....keresem a neten, hogy frissítsem..
és nem nagyon találtam....
de amit találtam
hogy Nimród benne van a Bibliába Anna?:?:
ezt nem tudtam... :oops:

szóval végül Wass Alberttől elmesélve
akit érdekel a csodaszarvas l.

http://www.temesvarigabi.eoldal.hu/cikk ... odaszarvas

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Andi köszi megkaptam!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


ja és én is fagyival fizetek még! :wink:


Kriszti nálunk is Keve agresszor lett...
folyton csapkod, üt....
már gőzöm sincs mit csináljak vele.....
most hangos-népzene kúrán van
erre tombol...

elkényeztetés dettó,
szenvedek is emiatt!
én is legnagyobb lány.

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Babci, egyél :)

vicger
 
 


népzenekúra ez jó!!! ki fogom próbálni 8)

vicger
 
 


Én vagyok, és nem sértődésből nem írok, egyszerűen néha nem megy.
Ma pl. vásárolni voltunk, egész jó élményekkel (segítettek, egy hölgy maga elé akart engedni a pénztárnál).
Viszont Dóri rendszeresen elkezd sírni, ha meg akarják nézni. Tudom, hogy van ilyen, de ez csak később szokott jelentkezni (pl. a múltkor a védőnőtől, ma egy eladónőtől, pedig csak mosolyogtak rá (én meg mindig magyarázhatom, hogy a gyereknek nem velük van ám baja)).

Andi!

Én eddig nem mertem hűtött rágókát adni a gyerekeimnek, mert egyszer egy védőnőm azt mondta, nem tesz jót a fogainak. Miért, ne kérdezd.
Hát, nem gondoltam, hogy az alvási dolgot még lehet fokozni...

Zsalyam!

Igen (Mózes 1. könyve, 10. fejezet), de nem túl pozitív szereplőként. Vadász, városalapító (pl. Bábel).

Astrid

Kép
astrid
 
 


[quote="v.andi"] írta:v.andi
[quote="babcika"]K írta:babcikariszti, ehetek egy kis savanyúkáposztát??? Kép


naaa,lécciiii,engedd meg nekiiiiii Kép


Ha nem engedi meg nem fogok ma mosogatni Kép

Kép
babcika
 
 


Andi, ha már mással nem tudok segíteni találtam neked egy megfelelő smiley-t az állapotod kifejezésére :

Kép

Kép
babcika
 
 


[quote="vicger"]B írta:vicgerabci, egyél :)


Kép Kép

Kép
babcika
 
 


Most azon filózok, hogy menjek e fürdeni, avagy még ne... Merthogy 7kor bealudt Luca szopin, letettem a babakocsiba, mondván úgy is felkel még 9ig, de addig gyorsan elrendezem a nagyokat. na most a nagyok is már alszanak, meg még Luca is alszik... pedig nem kéne, illetve kéne, na mindegy...
szóval ja.
Na, megcsinálom a pancsit, aztán meglátjuk mi lesz, hogy stílusos legyek, ugrik a majom/Kriszti a vízbe :lol:

vicger
 
 


Igen, Orsi. "Hatalmas vadász volt ő az Úr előtt" :wink:

Kriszti, szívesen máskor is :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


:D

vicger
 
 


[quote="v.andi"] írta:v.andi
[quote="babcika"]K írta:babcikariszti, ehetek egy kis savanyúkáposztát??? Kép


naaa,lécciiii,engedd meg nekiiiiii Kép


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

sutimano76
 
 


[quote="v.andi"] írta:v.andi
[quote="babcika"]K írta:babcikariszti, ehetek egy kis savanyúkáposztát??? Kép


naaa,lécciiii,engedd meg nekiiiiii Kép


Hát ez nagyon ott van,feldobtátok az estémet,jót nevettem rajta......kösszzziiiiiii

Kép
Kép
szintus
 
 


Berni ma lealudta a holdat is az égről!!! aludt 10.30-12-ig majd 04-17-ig,de akkor már szándékosan úgy csináltam hogy felébredjen,és 19.30-tól20-ig kb.namármost Andi sztem ennyi alvás után dáridó lesz este,ha van kedvetek gyertek át :D

Segítség,Berni most este folyton a fülét gyűri előre,ez jelenthet sírás nélkül fülfájást vagy akkor sírna is???????????????????

sutimano76
 
 


látunk mögötte olyan kiszáradás féleséget esetleg lehet hogy ekcéma

sutimano76
 
 


Süti ha nem sír, miközben
gyűrögeti
akkor inkább
viszket szerintem!
Kend be neki!

KépKép
KépKép
zsalyam
 
 


Sziasztok!

Süti Tomi akkor gyűri a fülét, ha fáradt.

Nálunk semmi nem jó éppen, nagyon fáradt, de nem alszik.
Úgy tűnik nincs elég tejem, 2 napja éjjel pótólni kellett. Utána éjjel semmi nem volt. Iszom a teát, tegnap már jobb volt, ma megint alig van, pedig ettem, ittam, teát is... El vagyok keseredve rendesen. Nem görcsölök, nem ezen kattogok egész nap, De nem adom fel! Nagyon szeretném még minimum 2 hónapig szoptatni, de ha lehet tovább is.
Végigolvastam, de nem megy a reagálás. Bocsi. Talán sikerült megnyugi, remélem elalszik.
bex13
 
 


valszeg viszket .. töröld át fürdés előtt olajjal. most is. de nem biztos, h ekcéma.. lehet sim szárzság is, a fül mögött amúgy is nagyon vékony, érzékeny a bőr. én is olajozom a hajlatokat szorgosan, mert hajlamos berepedni, kiszáradni és társai. jó rá a naturland körömvirágos babakenőcse is

vicger
 
 


Bex, akkor sincs világvége, ha pótolni kell ;) a tej nem apad csak úgy el ukmuk meg fuk. ;) remélem ma is jó éjszakátok lesz :)

vicger
 
 


Kriszti tudom, hogy nem világvége, de nagyon car és nem értem.
3 napja gondoltam, hogy lehet kevés azért ébred éjjel 2-3 óránként. Adtam neki a fagyasztóból kb. 60-at és utána aludt 1-től reggelig. De nem tudom, hogy ettől vagy a hótól.
Aztán történt egy kis baleset, be kellett mennem kórházba és ott aludtunk anyuéknál. Szerencsére ott is volt tartalék, de hiába adtuk oda felébredt nem egész 3 óra után és semmi nem jött. Így megint kapott a fagyiból. Aztán vissza sem aludt 2 órán át. Napközben rohangáltam, de tudtam etetni meg a maradékot is megkapta ami volt. Fejni is tudtam 65-öt 1-ből. Másikból nem akartam, hogy abból tudjon enni. Kicsit megnyugodtam, me megint kevés.
Holnap megyünk oltásra, remélem nem lesz baj. Elvileg már nem beteg, de most estére berekedt... :shock: pedig nem sírt sokat, főleg nem ordított. Biztos ami biztos iratok fel tápszert, mert nincs már a fagyasztóban csak 1 evésre való. De most sem kellett ami az üvegben van, nyugicici kellett. Ami oké, mert így legalább segíti a termelést.
Szóval nem világvége, de nem tudhatom milyen szülni, később se fogom megtudni. Sokminden kimaradt ez miatt. Aztán a másik műtét.... most meg ez..... ez már sok lenne.....
bex13
 
 


a freebologon csak a gyári sablonokat lehet használni hátérnek, vagy lehet csinálni sajátot valahogy? segítsetek nekem plííííííííííííz :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Bex :cry: :cry:

Bocsi, de azért mi császárosok is szültünk, csak kicsit másként. De ugyanúgy "megszenvedtünk" mi is a babáinkért.

Én sem fogok tudni már sosem természetes úton szülni, most is már kezdett repedni a méhem, nem merek később sem kockáztatni.

Szóval emiatt abszolút felesleges szerintem magad bántani, hogy így nem is volt igazi szülés.
Ugyanolyan nagyszerű anyuka vagy, és ami a legfontosabb, hogy Tomikád itt van veled, az csak részletkérdés, hogy hogy látta meg a napvilágot :wink:
Vendég
 


Bex, elhiszem, h rémes érzés, de akkor is azt mondom, hogy ne emészd magad. attól több nem lesz, csak kevesebb. nem tudom miért kellett kórházba menned, de gyanítom az idegeskedés és a szinte állandó aggodalom az oka az átmeneti csökkenésnek. Tedd cickóra Tomit amikor csak lehet, egyél-igyál, de ezt úgy is tudod. s legfőképpen nyugi!!! Az önmarcangolást pedig fejezd be, neked sem a gólya hozta a babát ;)

Scoop, http://delightfuldots.blogspot.com/ itt vannak hátterek. Andi nagyon profi ebben, tőle kérj segítséget. én is mindig így teszek :oops: 8) :lol: :oops:

vicger
 
 


Bex , Boboka, pont itt tartok én is:(
le se kell, h írjam, mert Bex ugyanúgy lehet, h nincs tejem, s ezek a gondolatok cikáznak... még 2 hónapig lécci...
s Bobóka, ezekkel a szavakkal, s tudattal nyugtatom magam a császár miatt
(még a mai napig jön vissza, nem szándékosan de azért megint pont kicsúszott vkinek a száján, h nem szültem...
/de aztán gyors felvilágosítást tartok,... még 4 hónap után is:(/

brrr:(:(

kicsit sírós pityogós vagyok úgyh elteszem magam...

(tápit kapott Momó kiskanállal 30 ml-t.. de éjszaka képtelen leszek erre... ugyi nem baj cumisból cici után...??)

pupi Nektek

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sztem nem, Móka :lol: Nappal ad továbbra is kiskanállal!!

Bex,Móka próbáltátok az Andi féle keveréket???

Én is úgy vagyok amúgy hogy innentől minden nap ajándék a tejcsivel kapcsolatban.

sutimano76
 
 



vicger
 
 


TEJCSI:Csajok, van tejünk,irgumburgum.aki teheti,tejhozamnövelő fejès:vàltott mell,7-7-5-5-3-3-1-1- perciv,evès utàn fèl órÀval.ha belefèr,akkor egy nap 2-3 alkalomal,no para,no idegeskedès, sok folyadèk.esetleg egy kis alkkholmentes sör fejès közben.

En ma csak egyszer csinaltam,50 ml sikerult.hajrà hajrà menni fog !!!!!

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok lányok!

Kriszti szó sincs sértődésről csak kevés a nap 24 órája sajna :oops: :oops: Ma megkaptam páromtól, hogy rosszabbul nézek ki mint négy éve a lányom után, már ami az alvást illeti. Mondom köszike csak 2 napot csináld...megint car iccakáink sajna, de ahogy visszaolvaslak titeket nálunk is a fog lehet a bibis, mert nappal is sír szegényem vagy fél órákat..és arra is rájöttem, hogy a hátamon is lehet fát vágni, csak ne üvöltsön, sírjon senki körülöttem, akkor akár mindent kibírok, de a sírás veszi ki az erőmet azt viszont ezerrel. :?

Móka: szerintem, meg tök mindegy ki hogy szült a gyerek-mama kapcsolat a lényeg és aki azzal jön, hogy a császáros nem szült tehet egy szivességet...és húzhat a búsba. Ennél már csak az "jobb" amikor a 75 éves mamó akinek gyereke sincs elkezd felvilágosítani, hogy nehogy felvegye ám amikor sír mer így meg úgy...kezdek lassan inmunis lenni ezekre az emberekre. És hálát adok, hogy van két egészséges gyerekem az meg hogy hogy születtek másodlagos. Jobb császárral egy egészséges baba, mint természetes szüléssel oxigénhiányos. Mi is be voltunk rosálva az első után, hogy nehogy az legyen nehéz szülés volt...

Babci: gyógykommandó apukádnak! Hogy mért nem tudnak a férfiak időben orvoshoz menni? :evil:

Tegnap voltunk csípőszűrésen és minden rendben hála az égnek (tudni kell anyum csípőficamos én meg szíjban voltam).És ki jött szembe velem...hát Manó és családja..jó volt rájuk nézni sütött belőlük a szeretet és a nyugalom..Nekem meg majd leszakadt a kezem a hordozótól apuci nem tudott eljönni...többet nem viszem hordozóba az tuti..

Megyek alszok egy fél órát aztán kezdődik a műszakom....

Kép

Kép
zsu9
 
 


kriszti: köszi, nézegetem őket.....

vmiről lemaradtam, igyekszem a visszaolvasással :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


találtam egyet, de hogy teszem a blogomra? :roll:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Bobóka, Móka, Kriszti..... nem marcangolom magam, csak rohadtul fáj még mindig hiába 4 hónap. Még mindig nem írtam le milyen volt a szülés és az utána való borzalom. Ma kérdezgetett egy ismerősöm milyen, hogy megy stb. És nem tudom és nem is fogom soha. Igaz, hogy ugyanolyan anya vagyok, csak borzalmas, hogy nem adták oda, nem érezhettük egymást rögtön, szinte csak 1 pillanat volt míg láttam, nem lehetett mellettem párom, nem láttam az arcát mikor meglátja a fiát. stb. stb. Sok hiányérzet amit nem pótol semmi. És nem tudhatom meg milyen. Fáj majdnem 21 órán keresztül és nincs ott a végén a megkönnyebbülés, hogy kint van, jól van és együtt 2 órán át.... csak a fájdalom utána is még napokig. Ami nekem elviselhető volt ugyan, de nehéz. Utána még rosszabb, de az most mellékes.
Szóval aki azt mondja csak császár és nem szülés az az anyjába menjen. Már bocsi. Itt célzok bizonyos orvosra a kórházban. Csinálta volna végig azt a 21 órát ő mint férfi, belehalt volna. De vajúdtam volna, szenvedtem volna tovább, ha ezen múlik. Az ügyeletes mikor megvizsgált és azt mondta szekció azt mondtam NEM. Pedig egyik pillanatban izzadtam másikban a fogaim összekoccantak annyira fáztam. A kimerültség. De eme orvos, ha akkor komyolyan vesz, nem lett volna ekkora gáz. És ha nem lenne a másik, akkor már én sem. Hosszú....
Még annyi Bobóka, hogy hülye voltam nagyon. Te tudtad előre, hogy császár, én meg elutasítottam, de olyan szinten, hogy nem is gondoltam rá. Nem lehet és kész. Így nehezebb volt. Ha nem zárom ki, vagy valami miatt felmerült volna a lehetőség lehet könnyebben feldolgozom....
Manó nagyon örülök, hogy Neked másodszorra sikerült!!!

Móka Momóka is ügyes fiú, nem lesz gond a cumisból.
Tomi olyan szépen elfogadja, mindegy mi.... cumisüveg, kikanál, pohár.... nem tudjuk mi az a cumizavar, szerencsére.

Andi köszi, próbálom, de a foga miatt nagyon nyűgi volt ma is, így evés után fél órával még fél óra a fejésre kivitelezhetetlen volt. Aludni is alig... Na meg főzni is kellett.
Már én is ott tartok, hogy nem tudom mások Ti, hogy csináljátok....
Mosnivaló hegyekben.... viszont főztem bolognait, normál adagot (eddig csak felet és azt is 2 napig ettük) és isteni lett. Végre! :lol: Így holnap is azt eszünk és 3 adag ment a fagyiba.

Babcika, Erika, olvastam blogot..... nehéz helyzet amiből mi nem tudunk jól kijönni. Párunknak kell helyretenni a dolgokat. Amit soxor hiába várunk.
Babci az viszont nem volt szép, hogy ő kivonult Te meg maradtál bent. :evil:

Lehet kesze-kusza, nem tudom, hiába olvasom vissza most én lenni nem beszámítható....
És én hülye itt ülök ahelyett, hogy aludnék. Kicsim alszik lassan 2 órája ki tudja mikor ébred.... ha azt veszem, hogy nem sokat evett akkor nemsoká. Szóval mire kikapcsolok és leteszem a fejem már fent is lesz.
Puszi nektek
bex13
 
 


Móka :cry:
drukk nektek is a több tejcihez+++++++

császáros beszólás :evil: :evil: :evil: :x

egyébként még nem nagyon írtam róla, de így, hogy még ma is eszembe jutott lassan 4 hónap után a kórházasdi... ideje kiírnom

bennem nagyon mély nyomot hagyott a császáros örző, a vén banyával, aki nem tudta felfogni, h. most műtöttek, és fáj, és nuku a vérnyomásom, és a felső testem szúr és nyilall és alig kapok levegőt, és ezek után még jól le is cseszett, hogy miért nincs itt pl, az ásványvizem, miért neki kell adni 1 dl-t...
magyarul: nagyon carul voltam, de ha nem akartam letolást kapni jobb volt csendben maradni.
esküszöm egy sima vakbélműtétnél kinyalnák az ember valagát, de így, h. császár miatt vagy ott már nem fájhat semmi...

hogy lehet ilyen embereket odatenni?

no léptem alukálni, ha minden igaz (ha Niki nem ébred fel, amikor leteszem:))
Vendég
 


csak egy bekukk félkómásan

szép napot Istennők :!: :!: :) :) :)


Mabe után szabadon:))


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.01.21 07:11-kor.
Vendég
 


bocsi a gyüminaposoktól :roll: :oops:
Vendég
 


Bex:nagyon sajnálom, hogy ilyen élményeket kellett átélned és kívánom Neked, hogy hamar sikerüljön feldolgoznod. Tudom nem könnyű...nekem 4 évembe telt...és Nálam az segített, hogy jól ki tudtam beszélni magamból...többször. Sima szülésnél legalábbis nálunk sem adták oda a babát sajna pedig nem volt gond 6 óra elteltével nekem kellett a csecsemőosztályra mennem, hogy adják ki... nem akarta kiadni a nővér, mert majd ők hozzák ki...mondom mikor már eltelt 6 óra, mire várnak...és csak azért adta ki mert azt mondtam neki addig onnan az ajtóból nem megyek sehova...pedig szerintem nagyon sokat jelent a kezdeti pár óra, csak azok a hülye berögzült szokások, hogy rögtön szülés után már toporog a csecsemős, hogy ő már vinné, de minek könyörgöm, amikor semmi baja és tudnánk ismerkedni

Boboka: az a baj hogy sok a kiégett nővér, nem azért vannak ott mert ez a hivatásuk, hanem muszályból sajna. Nem engednék ilyen emereket frissen szült nők közelébe, akinek elég a baja, plusz dúlnak a hormonjai...

Kép

Kép
zsu9
 
 


Zsu, olvastam a blogban amit írtál :cry: hát neked sem volt egyszerű szülésed :cry:

sajna én is csak kb hét-nyolc óra elteltével (erre már nem emlékszem pontosan) kaptam meg kb 10 percre Nikit, aztán csak másnap délelőtt találkoztunk :cry:
de azóta bele vagyok bújva a valagába a kisasszonynak, már ezerszer bepótoltuk azt a kiesett első pár órát :) :) :)
Vendég
 


Bobóka, Nagyon Boldog Névnapot kívánok!!

Kép
kata05
 
 


Bex, sokszor ölellek! Idő kell míg feldolgozod..... :(

Andi, éjszaka hogy sikerült?

Madar????

Bex, Móka, nekem meg pont most lett rengeteg tejem, h éjszaka olyan sokszor kell. Most pont attól tartok h a balban nehogy gyulladás legyen megint....Nagyon tele van.

Éjszaka 2 és másfél óránként szopizott! :shock: Én nem értem miért de kezdek kipurcanni! Egy hónap alatt hízott 860 grammot, de az utcsó 2 hét alatt csak 190-et és 2 hete van ez a nagyon horror éjszakák! Hát nem tudom van e összefüggés!

Kép
kata05
 
 


Halihó lányok!!

Tudjátok, tejci ügyben, nem tudok segíteni, de ami a császárt illeti, semmivel sem vagytok kevesebbek nálam, hiába mindkét gyermekemet megszültem természetes úton, és itt jegyezném meg, hogy ha így vélekednek egyesek, hogy a császár az valami izé, és Te nem szültél, akkor elmondanám, hogy az én első szülésemet én nem tekintem szülésnek, szerintem ha a császár nem szülés akkor az epidurállal, fájdalom nélküli szülés sem szülés. Én most tapasztalhattam csak meg az igazi szülést, hogy éreztem jön a baba, hogy tudtam felfogni, kontrollálni, örülni, sírni, megfogni, átölelni, és teljesen éberen, és mondhatni kipihenten. Jancsikánál félre szúrták az epi-t, de annyi hatása volt, hogy annyira elhúzódott tőle a szülésem, nameg a mesterséges indítástól, hogy nem éreztem a toló fájásokat, foggalmam sem volt hol tartunk és 2 tehén szülésznő ( ezt csak a termetük miatt írom, mert egyébként hálás vagyok nekik) nyomta ki belőlem a gyereket, tehát nem szültem. Rám sem rakták rögtön Janót, mert hát félő volt nála is a komplikáció, mert a kitolás közel egy órás volt, aztán viszont rámrakták, és utána odaadták apukának, majd csak kb. 20 percre vitték el. Én is voltam örzőben, császárosok között, és ott is gané volt a személyzet. És ez , bátran leírom a DEOEC baba-mama barát szülészete volt, ez , ahol kétszer is hallanom kellett :" Én már nem jövök vissza, oldják meg" - mikor a gerincemből szakadt a vér, és " Ma már nem lehet több császár, meg kell szülnie" két orvos mellettem. És a mostani szülésem egy csoda volt, nem nyalták ki a fenekemet ,de emberségesek voltak, amit lehetett felajánlottak, a személyzet kedves, a csecsemősök segítőkészek, a takarító elbűvölő, pl: bejött elköszönni, mert mire ő újra jön, én már nem leszek itt. A fiataltól az idősig, mindenki aranyos, elhivatott, pl. hülye kérdéseimre, hogy nem e baj, hogy én alig vérzem, nem azt kaptam, hogy húzzak már és örüljek neki, hanem, hogy jövök és megnézzük hogy milyen is az a vér, és hogy mennyire húzódik össze a méhem. A doki akinél végül megszültem nagyon kedves, nem pénzéhes, a 6. hetest egyfajta formalitásként emlegette, ha nem akarok és jól érzem magam nem kell jönni, na nekem ebből az jött le, hogy nem akar lehúzni, és az a doki akinél szülni akartam csak el kellett utaznia másnap feljött hozzám, megkérdezte hogy vagyok és tudott mindent a szülésről és a babám állapotáról, súlyát hosszát pontosan, hogy a jobb szeme váladékos, hogy antibiotikumot kap, hogy miért.... stb... Na szóval a Kenézy kórházban dolgozik az egészségügyi dolgozók elhivatottabb része, mert ott a körülmények nem olyan jók...mégis azt választják. Bocsi, jól eltértem a tárgytól :oops: :oops:

Lényeg, hogy az én szememben Ti is szültetek! és lehet hogy nehezebb volt, mint itt bármelyikünknek!!

Kép
babcika
 
 


Boboka Boldog Névnapot!

Kata gratula a sok tejhez, nem fejed le a balt, hogy ne gyulladjon be?

Kép

Kép
zsu9
 
 


Boboka Boldog névnapot!!

az előbb írtam egy hosszút,és elszállt,na majd később megpróbálom újra,most mennem kell........

sutimano76
 
 


Bobóka

Kép

Kép
babcika
 
 


Boboka,istenke éltessen sokáig!

Remélhetőleg talán vissza tudok kapcsolódni a körforgásba :wink: Hála szegény fogacskának,de ha minden jól megy,visszatértünk a normális kerékvágásba.Tegnap fél 5kor sikerült elaludnia.5től 2 óránként kelt 3 ig,8tól én is aludtam amikor ő is,3kor fenn volt másfél órát,és fél 5 től megint alvás.Reggel 7 ig.Azt hiszem ma nem lesz panasz.

Kép
v.andi
 
 


Köszi szépen Istennők :)

Kata, sok tejci hurrá hurrá :)

Babcika, örülök, hogy most ilyen aranyosak voltak nálatok a kórházban :)
Jó ilyet is hallani :)

------------------
Karácsony előtt 2 héttel új lakók jöttek a házba.
azóta fúrnak és kopácsolnak. nem állandóan, de akkor tuti, mikor Nini alszik :x :x :x :x
már unooooommmm :!: :!: :!: :evil:
mit lehet ennyi ideig barkácsolni? fúrjanak 3 napi egyfolytában, de ne 1,5 hónapig napi többször!!!!
-----------------------------------
Vendég
 


[quote="boboka"]K írta:bobokaöszi szépen Istennők :)

Kata, sok tejci hurrá hurrá :)

Babcika, örülök, hogy most ilyen aranyosak voltak nálatok a kórházban :)
Jó ilyet is hallani :)

------------------
Karácsony előtt 2 héttel új lakók jöttek a házba.
azóta fúrnak és kopácsolnak. nem állandóan, de akkor tuti, mikor Nini alszik :x :x :x :x
már unooooommmm :!: :!: :!: :evil:
mit lehet ennyi ideig barkácsolni? fúrjanak 3 napi egyfolytában, de ne 1,5 hónapig napi többször!!!!
-----------------------------------


Lehet hogy múzeumost nyitnak, és sok a kép, azokat fel kell fúrni :lol: :lol: vagy tamagocsi temetőt csinálnak, azoknak is kell a lyuk, vagy nemtom :lol: :lol:

Kép
babcika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?