Új privát üzeneted érkezett!

Fene tudja... lehet, hogy pont mensi előtt fogant. Zsófi is így fogant anno, és végig kisebb volt a számított koránál. Túl is hordtam :)
Vendég
 


Azért én reménykedem, főleg, hogy az eddigi csíkoknál erősebb. Aztán szerdán okosabb leszek :)
Vendég
 


panndi én is drukkolok, szerintem később fogant béb :wink: magától meg nem erősödik....

csajok jövő héten 13.20 kor megyek dokihoz :wink: :lol: köfi figyelmeztetést! :lol:
Vendég
 

 
 

Panndi!
Gratulálok!!!!!

Boni!
Melyik nap mész jövő héten???? Akkor is kell figyelmeztetni???:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Csütörtökön :lol: nem ártana :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Oké!!!!!
Akkor csütörtökön ismét megy a figyelmeztetés!!!!!!!
(amúgy rájöhettem volna, mert írtad, hogy csütörtökön rendel a dokid, én hülye!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Én is remélem a sok gyógypuszitól meggyógyultak a kisbetegeink.
Nálunk már Levente nem köhög, s nem is taknyos. Én ilyenkor Rhinathiol-t szoktam adni neki, s Hustagil balzsammal bedörzsölöm. Nálunk 2-3 nap alatt rendbe teszi a gyereket.

Benita!!!!!!!!
Hamarosan neked is kezdődik az "ovi"!!! Sikerült babásnak lenned???? Szép sumákban olvas minket biztos, s majd nagy bombaként robban, hogy Kevinnek is tesókája lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: Légyszi jelentkezzél!!!!!!

Ske, Gitka!
Rólatok is már rég hallottunk???????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panndi, ez szuper!!!!!!egyébként egy hcg szintből azonnal meg lehetne állapítani a Babóca jelenlétét, nem tudsz sos vérvételt csináltatni valahol??????
a tesztek közül meg csak a clear blue jó, olyat vettél?de igazából egyik sem 100%os.a vérvétel a tuti.

Lillanyuci, milyen állást találtál?néha én is szívesen foglalkoznék valami felnőttes dologgal is.persze ha Sebi megszületett, akkor lesz sokkal jobb dolgom.csak úgy elméláztam, hogy 2-3-4 gyerek mellett mit tudnék majd pár év múlva egyáltalán dolgozni úgy, hogy közben velük is tanuljak, elhordjam sportolni őket, stb.arra jutottam, hogy ilyen állás Magyarországon nincs. :D legalábbis amit régen csináltam, az gyerkőcök mellett nem okés.(multi-reggel 8-9től meló este 6-7-8-9ig.plusz utána a hazaút)

KépKépKépKép
moti
 
 


persze most nem ez a legnagyobb problémám, nehogy félreértsétek.
csak csodálom a dolgozó ANyukákat!!!! :D

mondjuk elég kifizetődő lenne esetleg elmenni a bkvhoz vezérigazgatónak. :D a lelépési pénzből ellennénk egy pár évig utána. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Milyen jó álmodozni, igaz???? Nem lenne egy rossz állás.
Az a baj, hogy Mo-on a kismamáknak nincs kismama műszak, ami igazodik ovihoz, iskolához, s még jól is fizessen. :lol: :lol: :lol:
Angliában (azt hiszem) az iskola igazgató szülés után 6 órával már a suliban volt a gyerekkel. Kíváncsi lennék, nekem mit szólnának, ha egy újszülöttel mennék dolgozni????
Újabb fájások nincsenek???
Amúgy mikor szeretnél szülni, nappal vagy éjjel???

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Áááá, clearblue nekem eddig mindig hazudott :) Nem szeretnék vérvételt csináltatni, majd szerdán kiderül.
Vendég
 


Panndi,
mennek a halk gratuláim!! Simán lehet késői fogantatás, főleg ha a lányok is a ciklusod vége felé fogantak! :)

Moti,
én egyelőre arról álmodok, hogy nem kell munkába járnom... :oops: :oops: :oops: . Nehéz ez a munka, család, háztartás, terhesség kombó és még nem indult be a kerti szezon :roll: :roll: :roll: . Jelenleg csak a házat tartom rendben, de beindul a jóidő, indul a kerti munka is, amit imádok, de egyre nagyobb pocakkal az is nehezebb lesz... na nem sírok most, mert imádom a családom, az otthonom, a kertünk, na de a munkámat már nem annyira.... 8) 8)

Annamari,
de jó, hogy jobban van Levente! Réka nem kapta el? Mikor mész 12. heti UH-ra? Növöget már a pocid? Pocifotó?? :wink:

Ma gyros lesz a vacsi, Apa készíti :wink: :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer!
Mehetek vacsizni hozzátok? Imádom a gyrost. :lol: :lol: :lol:
12. heti uh-ra 16-án megyek.
Poci fotót csak a vége felé készítettem eddig, mert nem vagyok vékony, s egyenlőre még csak a hurkám látszik. :lol: :lol: :lol: :lol: de a végén kivehető a pocim. :lol: :lol:

Egy gyors kérdés. Melyik oldalra kell a kokárdát feltűzni???????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari,
hát persze gyere, Apa nagyon jó szakács, biztos örülne egy lelkes vendégnek :wink: . Azért biztos látszani fog hamarosan a pocid, nem dughatod el :lol: :lol: :lol: . Húúúú kokárdában bizonytalan vagyok, de talán a szív fölé, a baloldalra kell tűzni.

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Na megyek lelépek, vár a vacsi és a család!

Jó éjt mindenkinek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Panndi, gratulálok, ez nagyon szépen kivehető! Drukkok mennek ezerrel!!!

Annamari, igen, gyakorolunk, tudod, gyakorlat teszi a mestert. :lol: Majd csak sikerül egyszer gólt is lőni! :D

Évi, nyügi, de nem vészes.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Franci, annyira nem fáj szerintem, mert nem nyűgibb az átlagnál. A viccet ismertem, jó volt megint elolvasni. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari, ez a 6óra tényleg igaz?nagyon durva...mondjuk számomra meglepő, hogy sok nyugati országban milyen szűken mérik a szülési szabadságot.
és egyébként meg tényleg az lenne a legjobb, ha minden családapa kereshetne annyit, illetve adnának annyi családi pótlékot, mint mondjuk Hollandiában, hogy a gyerekek mellett az anyukának ne kelljen dolgozni.mármint aki nem akar.azt is megértem, aki nem bírja otthon.de én bírom. :D eddig még egy percig sem unatkoztam, sőt..annyi mindent tudnék még csinálni.és a legfőbb gond tényleg az lehet, hogy ki hozza el a gyereket az oviból, ha anya meg apa este 6ig 7ig dolgozik?na de álmodozzunk csak, a gyest is most rövidítették le 2 évre. :D

Ja, visszatérve a kérdésedre Annamari, ideálisabb lenne egy éjjeli vagy hajnali indulás szülni, mert nehezen képzelem e magam pár perces fájásokkal a kocsi ülésén feszengve a dugóban. :D Boldival hajnalban mentünk, az tök nyugis volt, és a szülőszoba is olyan csöndes, kellemes hangulatot adott.fájások vannak azóta is, pont mikor ledőltem egy kicsit ebéd után, állandóan fölébredtem rájuk, de persze ez nem jelent semmit.

Sucer, de jó Neked, a párod is tud főzni?az olyan jó lehet.az én férjem sajnos semmit nem tud elkészíteni, kivéve a melegszendvicset.mondjuk mentségére szóljon, hogy tőlem sem várja el, hogy mindig meleg vacsorával várjam haza.igaz, most egyébként is fogyózik, meg emellett annyi jó tulajdonsága van, és olyan kedves, figyelmes velem meg BOldival is, hogy ezt abszolút nem hátrányként élem meg.amúgy meg szeretek főzni, csak azt a sok időt sajnálom, ami elmegy vele, meg főleg a bevásárlással.

Panndi, teljesen megértelek, szerda már nincs olyan messze!drukkolok ám!én teljesen meg vagyok róla győződve, hogy Babó lesz a pocakban!a barátnőmnek is teljesen úgy fogant a kicsi, amikor elvileg 0% esély volt rá, a menszi előtt pár nappal.úgyhogy bármi lehet.
ja, a kokárdát szerintem bal oldalra kell tűzni! :D

én is beneveznék a gyrosra!!!!meg egy jó fagyira utána, vagy eperturmixra! :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, olvasni tudok jönni csak mostanában, azt is csak ritkán.
Hetek óta betegek vagyunk, először férjem, aztán én, most Ádám. Vírusos torokgyulladás.:(
Ádám most először beteg, így ez nagyon új élmény mindannyiunknak. Szegény lázas, köhög, náthás, fáj a torka.
Ha meggyógyultunk, ígérem jövök gyakrabban!

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Drukkolok, hogy szerdán ott legyen a baba. Hátha a nővérére hasonlít ez a gyerkőc.

Beze!
Szegény kis nyügis Lexi!

Évi!
Lillának is jobbulást!

Állommeló! De jó lenne! Az olyan mint a Birka iskola, senki se járna be. :lol: :lol: :lol:
Én hajnalba kelek, hogy időbe tudjak menni a fiamért. De ha belegondolok, mi van külföldön, 2-3 év helyett 6 hetet vannak otthon az anyukák, mindig abbahagyom a panaszkodást.
franci
 
 


Sziasztok!

Panndy, pont tegnap gondoltam rád vajon mi lehet. aztán olvasom, és látom a jeleket, Mennek a drukkok +++++++++++++++++++++.

Lillanyu, Zsombinak volt egy enyhe dongalába amit 3 hónapos korában kezdtünk el kezelni. Ez 3 hónapig tartott, gyakorlatilag egy speciális cipőt kellett a lábára erőltetni, ami a helyes irányba feszítette a lábát. ezért kellett járáskontrollra mennünk, hogy minden rendben van e.

Moti, most már tényleg nincs sok hátra.

Laptető, hát nem tudom mennyire fog szerencsét hozni tegnap hosszú idő után megjött. :cry: Viszont végre lesz mihez viszonyítanom. Azért megvárhatta volna míg hazajövünk a kettesben töltött hétvégi síelésből. :wink:
Ma dél után indulunk, úgy hogy ma már nem hiszem hogy jövök.
Jó hosszú hétvégét mindenkinek.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri,
nagyon jó síelést nektek! :)

Ske,
gyors javulást nektek mielőbb!

Moti,
enyém Apa nagyon jól tud és szeret is főzni. Ez nekem hatalmas segítség! Cserébe minden mást intézek én, gyerkőc-ovi, mosás, takarítás, vasalás, könyvelő, kert, de ha éppen én vagyok otthon én is megfőzök. Olyan 80-20%-ban főz Ő és én. Én is tudok főzni, de nekem max. hétvégén van rá időm, a munka mellett. Ő sokat dolgozik otthon, olyankor párhuzamosan ül és a gép előtt, és rotyog közben a kaja, multitask-os a Drágám :) :) . Mindemellett családcentrikus, házias, de férfias is, szóval számomra maga a tökély :D :D :D

na megyek, mert munkám van!
Szép napot!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Succer!
Olyan jo olvasni amit apárol írsz, Tényleg rendes lehet :)

Panndy!
Nagyon nagyon drukkolok, Ossze kell jonnie!!! :) Nagyon megérdemled!

Beze!
Nálunk Gyurika még le sem szokott, de iszonyúan nyugos mostanában, lehet, hogy túl sok front van? :)

Ske!
JOBBULAST :D

Annamaria!
Mennek a gyogypussssssssssszik
:)


Ma voltunk Gyuruskámmal vérvételen, negatív eredmény leett :D

Kép
Kép
maryka
 
 


JA Szilvia!!!
Hogy bírod nagyszulok nélkul? Barnázással hogy állsz? Remélem már lekopott :lol: 8)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sucer, tényleg nagyon jó olvasni, amit a párodról írsz!!mindig örömmel tölt el, ha ilyen jó kapcsolatról hallok,mert ritkaság számba megy sajnos.a környezetünkben a legtöbben csak panaszkodnak, szidják a másikat, de persze ők maguk nem tennének semmit, hogy jobb legyen a helyzet!szóval, örülök Nektek!!!!ráadásul a Te férjed már csak azért is ritka, mint a fehér holló, mert a férfiak általában nem tudnak egyszerre több dologra figyelni, ő meg egyszerre főz és dolgozik.sokszorosítani kéne, nem?

Ske, gyors jobbulást Nektek!!!!!

Kri, ezt nem hiszem el!!!pont a kettes hétvégére jött meg????????azta a kutya meg a macska.......de kár!!!

Franci, igen, teljesen igazad van, nyugaton sok helyen rosszabb a helyzet kismamaság téren, csak azt nem értem, miért abba az irányba kell vinni a mi országunkat is. :D ez a 3 éves gyes szerintem fontos dolog.és sok gyereket még az opviba sem vesznek föl helyhiány miatt, nemhogy bölcsibe.akkor hova tegyék őket?kössék ki a híd alá, amíg dolgoznak?
egyik ismerősöm mesélte, hogy van egy magánovi a környékükön, 120ezer forint a havidíj. :D és nem lehet bekerülni, túljelentkezés van!!!az milyen???? :D

Panndi, akkor szerdán kiderül, hogy itt van-e Blanka a pocakban, ugye jól emlékszem, hogy ezt a nevet rendelték a nővérei? :D Te egyébként nagyon jól fogod fel ezt az egészet, tök laza vagy, én ezt évekig tanultam, mire ilyen tudtam lenni. :D mondjuk igazán Anyukám betegsége változtatta meg a hozzáállásomat a dolgokhoz, de azóta is folyamatosan koncentrálok rá, hogy ilyen maradjak. :D :D :D :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Kri!
Sajnálom a pirit!
Jó szórakozást a hétvégére! Olvasni a jövőhéten fogod, úgyhogy, milyen volt a síelés?

Maryka!
Ezek szerint semmi komoly. Nagyon örülök!

Moti!
Engem is felháborít hogy mért vették el a Gyes-t. Sokaknak jól jött anyagilag is, mint nekünk is, és jó páran vannak akik ki is használják, és otthon maradnak a gyerkőccel.
Lehűteni szoktam magam a külföldi példával.
Nekem muszáj volt dolgozni jönni, 25e ft etég kevéske lett volna. Igaz ha szerencsém lett volna, nem sokat kellett volna dolgoznom. Csak pihenésképpen járt volna Gergő bölcsibe.
franci
 
 


moti, hogy Neked milyen memóriád van! Igen, Zsófi Blankát rendelt :lol: De hét két és fél éves, addig tuti megváltoztatja a véleményét :D

Kri, sajnálom, hogy megjött ,és hogy pont most.

maryka, negatív eredmény tök jó :)

sucer: férjed jó fej :)
Vendég
 


Köszönöm a válaszokat kokárda ügyben. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sucer!
Te aztán megfogtad az Isten lábát a férjeddel. :lol: :lol: :lol: Tényleg nem minden sarkon lehet ilyen férfit találni. Nálunk apa a főzésen kívül mindenben segít. Porszívóz, mosogat, gyerekekkel játszik, sétálni viszi őket, úgy hogy én sem panaszkodok rá. :lol: :lol:

Kri!
Sajnálom, hogy most kellett annak a fránya pirinyónak megjönnie. De jó síelést kívánok. Lehet, azt mondani, hogy kéz- és lábtörést??? Vagy ilyenkor ezt nem szabad?? Fogalmam sincs. :oops: :oops: :oops: Érezzétek jól magatokat, s majd kérünk képes beszámolót!!!!

Maryka!
Ti is próbálkoztok a cici elhagyásával? Jobbulást Gyurikának!!!!

Moti, Franci!
Engem is felháborít, hogy így lecsökkentették a gyest. A Fidesz hiába mondja, hogy vissza állítja, szerintem nem fogja. Bár tényleg kevés ez a 25 ezer gyes, adhatnának ilyenkor magasabb családi pótlékot is akár. :lol: :lol: :lol: Nekünk is elég szűkös a keret, itt a törlesztés, még szerencse, hogy anyuék segítenek.
Ahogy mondod Moti nagyon jó lenne, ha a családapa keresne annyit, hogy anyának csak a gyerekekkel kéne foglalkozni, nem pedig máról holnapra megélni.
Én apának azt mondom, hogy már csak pár év, s mi is jobb helyzetben leszünk. :lol: :lol: :lol: :lol:

Panni!
Mi volt a szavaló versenyen???????

Ske!
Jobbulást nektek!!!!!!

Beze!
Meg lesz az a góóóóóóóóóóóóól!!!!!!!!!!!!! Drukkok mennek!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Napi fárasztó

Hogyan lehet víz segítségével fényt csinálni?
- Meg kell mosni az ablakot.


- Mi van a macska fején?
- Cirmos cica haj.


- Hogy készül a gyerek?
- Leül az asztal mellé, és megírja a leckéjét.


- Hogy hívják az alattomos masinát?
- Számító gép.


- Miért zümmögnek a méhek?
- Mert nem tudják a szöveget.


- Melyik az az állat, amelyiknek több mint a fele zsir?
- A zsiráf.


- Hogyan számol a cigány angolul?
- Van tyúk víz forr...


- Mit mond a brazil táncosnő, ha nem akar gyereket?
- Számbá!


- Hogyan élvez a robot?
- Kiveri a biztosítékot!


- Mi a faszén?
- Szerves önkritika!



- Miből állapítható meg, hogy a férfi szexuálisan izgatott?
- LÉLEGZIK!!!!!


- Mi az : használat előtt merev, amíg igénybe veszik nedves, ha már nem kell, akkor csöpög és lóg?
- Esernyő!


- Hogyan tanulta a középkorban a királynő a szerelmet?
- Apródonként!

- Mi a különbség a képeslap és a férfi között?
- A képeslap mindig képes...


- Hol van az egyetlen hely, ahol a romantika megelőzi a szexet?
- Az értelmező kéziszótárban!


- Mi a legjobb tojásfesték?
- A rúzs!


- Mi a mélység titka?
- Megduglak a pincében, és nem mondjuk el senkinek!


- Mi a különbség a felső 10.000, és a női combok között?

- Semmi...nem kritizálni kell hanem bejutni közéjük!


- Hogy szólíts meg 1 nőt, akinek 1 csepp melle sincs?
- Sehogy!


A férfiak 2 nagy hazugsága:
1. Szeretlek
2. Hiányzol


Mindenkinek nagyon szép hosszú hétvégét!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Moti!
Te kérdezted a fütyit ugye???
Nálunk 2 éves korig azt mondta a doktor néni, ne bántsuk. 2 éves volt Levente, mikor először hátra húzta. Volt ordítás rendesen. Alig tudtuk pisiltetni. De még mindig a vége egy picit le van tapadva. Most egyedül húzza minden fürdetésnél. Aztán közben én rendesen is hátra szoktam húzni, de mindig van ordítás.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Csajok jöhetek kicsit dícsekedni? :oops: Márk fiam tenap a VÁROSI SZAVALÓVERSENYEN I.helyezett lett!!!!Az összes álatános suliból ott voltak a legjobbak az elsős kategóriában...és Márk bizonyult a legjobbak közül a legjobbank 18 gyerekből!! :wink: Pécsi Ildikó volt a zsűri elnöke!Annyira büszke vok rá :wink:

Panndi!

Gratula...ez szép kétcsík...és látszik h erősödik(láttam a tegnapi meg a mai képet a zárton az anyatanyán)
(lehet egy topicban leszünk :wink: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


panny, láttam ;)
Vendég
 


panny, gratulálok a fiadhoz :) Fiadnak :)
Vendég
 


Panny, nagy gratula a fiadnak!meg Nektek is, hozzá! :D
lesz országos verseny is?mit szavalt?

Panndi, érdekes, a Blankát tényleg megjegyeztem, pedig tiszta szita az agyam. :D

Annamari, hű, ez a húzogatás nagyon gázul hangzik.....én nem merem!és a férjuram sem vállalja....akkor ki fogja megcsinálni? :D mindenesetre úgyis 2 éves lesz Boldi, mire eljutunk ehhez a sebész doktorbácsihoz, majd megkérem, hogy csinálja ő, ha muszáj.....én tényleg nem merem.és nem vérzik, vagy ilyesmi?
mondjuk akár az is lehet, hogy nincs Boldinak szűkülete, egyelőre ebben bízom, és akkor nem kell majd bántani.viszont mivel nem merem meghúzni, nem tudom eldönteni sem.majd a doktorbácsi. :D

most itt ülök tűkön, úgy volt, hogy megyünk uhra a dokinőhöz, erre felhívtam fél órája, hogy indulhatunk-e, de azt mondta, most mégsem jó, most jött ki a műtőből, hívjam egy óra múlva, de akkor sem biztos, hogy tud fogadni....már úgy rákészültem, teljes menetfelszerelésben, megfürödve, hajat mosva itt várok. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Panny Gratulálok a kisfiadnak :D

Moti!

Mi Gyurikának 1 éves kora ota húzogatjuk, de csak amit magátol enged. Szoval semmi eroltetés meg ilyesmi. Mostanra teljesen le lehet huzni. :) Apa vállalta a húzogatást. Mondjuk én soha nem vettem észre, hogy fájna neki, ha valamilyen jelet észleltunk rajta rogton abbahagytuk. Mi néha kemillával le is tisztítgattuk alatta.

Jo éjt mindenkinek!!! :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Ja bocsi, igen lassan kezdjuk a leszokást, de most hogy beteg volt , volt olyan nap hogy csak szopizott, nem ez volt a megfelelo idopont.
Szivem szerint azt szeretném ha magátol hagyná el, hmm de hát o még mindig cicifuggo :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Moti!

Marykával értek egyet...nekünk a doki (sebész)is így mondta hogy egy éves korban el kell kezdeni huzogatni mert attól kezdve termelődik váladék és annak ürülni kell...és ha le van tapadva akkor könnyen begyűlhet...sajna már van ilyen ismerősöm akiknek a kisfiának ez volt és meg kellett miatta műteni...tul.képp a műtét ugyanaz ha gyulladt mintha csak szűkület van és amitt kell műteni....nem körülmetélés hanem csak megmetszik a bőrt .Azért vok ilyen tájékozott mert először is 3 kispasim van :wink: :wink: szal félre a tréfát mi már megjártuk a hadak útját Márkkal.Az úgy volt h anno a védőnő azt mondta amikor megszületett a Márk hogy születése után azonnal kezdjük el huzogatni...mivel tapasztalatlan szülők voltunk(anyunak is két lánya van)hallgattunk a védőnőre...ennek következményeként Márknak tele lett hegesedéssel a fütyije ami már nem tudott később sem tágulni...természetesen nem akartunk mi rosszat neki,se fájdalmat de nem tudtuk h mit tettünk azzal h lelkiismeretesen huzogattuk :shock: A lényeg a lényeg h 3 éves korában volt a bemetszéses műtétje..azóta klasszul működik a dolog..magának húzza fel minden fürdés alkalmával.Ez a fajta műtété sokkal humánusabb és fájdalommenetsebb mint a hátrarántás...a műtétnél nem mély altatás van csak felületes,a hátrarántás iszonyat fájdalom a gyereknek..több anyuka ismerősöm is van akik horror sztorikat meséltek róla..a fütyi utána bedagad nagyon,kék-lila lesz és iszonyat fájdalom...se pisilni nem tud a gyerek se semmi...a műtét után semmi fájdalom,semmi bedagadás semmi gáz nincs.
Krizsit is elvittük egy éves korába mert nem nagyon akart neki a bőr feljönni...a sebész azonnal műteni akarta...épp nyaralni készültünk és elhalogattuk a dolgot....aztán el is lett felejtve...3 éves korára magától helyrejött a dolog :wink: Olika fütyije szintén így volt..egy évesen még egy kis letapadása volt...már egyre kisebb..lehet h vele is megússzuk a műtétet.

Na jó hosszú lettem :roll: :roll:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


[quote="panny"]C írta:pannysajok jöhetek kicsit dícsekedni? :oops: Márk fiam tenap a VÁROSI SZAVALÓVERSENYEN I.helyezett lett!!!!Az összes álatános suliból ott voltak a legjobbak az elsős kategóriában...és Márk bizonyult a legjobbak közül a legjobbank 18 gyerekből!! :wink: Pécsi Ildikó volt a zsűri elnöke!Annyira büszke vok rá :wink:

Panndi!

Gratula...ez szép kétcsík...és látszik h erősödik(láttam a tegnapi meg a mai képet a zárton az anyatanyán)
(lehet egy topicban leszünk :wink: )

Panni


gratulálok! mit szavalt?

csak nem két csíkod lett? :wink:


nálunk sem nagyon mozog a bőr sajna... de nem is rángatom.. körömvirágkrémmel szoktam kenni.. majd nyáron elviszem megmutatom szakembernek... :roll:
Vendég
 


Julian Tuwim:A mozdony Sebők Éva fordítása.Eszméletlen jó kis ritmusos és hosszú mű és nagyon klasszul szavalta a drágám :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Reggelt!

Panny ez annyira tetszik, hogy belinkelem..tényleg jó kis ritmusos versike,imádom az ilyeneket!

Julian Tuwim
Mozdony

Itt áll a hatalmas mozdony már. Tessék!
Verejték önti el fekete testét:
fekete festék.
Puffog pöfögve, dohog lihegve,
hasában hőség izzik sziszegve:
Hű- de meleg van!
Tyű- de meleg van!
Buh- de meleg van!
Uh- de meleg van!

Mögötte vagonok, mind talpig vasban,
s a vagonokban csupa utas van:
ez egyikben tehenek s borjak toporognak,
a másikban tarka lovak topognak,
a harmadik tokás és hájas
bácsik falják a kolbászt és a májast.
A negyedikben banános ládák,
az ötödikben hat zongorát látsz,
a hatodikban meg ágyúkat láthatsz,
kerekük alatt vasdorong-támasz.
A hetedik - asztallal, szekrénnyel telve,
a nyolcadikban - elefánt, medve,
a kilencedikben kocák röfögnek,
a tizedik - csupa csomag és könyvek.
S ki tudná, mi van a többi vagonban?
Hiszen összesen - negyven vagon van!
Ha most itt ezer atléta lenne,
mindegyik ezer karajt megenne,
s száz liter tejet meginna mellé -
ezt a nagy terhet meg nem emelné.

Egyszercsak - szisszen!
Egyszercsak - szusszan!
Felfüttyen - hosszan!
Kereke - moccan!

Indul a - sínen a - masina - lassan -
nyikorog - csikorog - csetten és - csattan -
húzza a vonatot, robotol egyre,
száguldva vágtat át völgyeket, földeket,
gyorsulva, gyorsulva fut, mint a förgeteg,
de hova? de hova? de hova fut?
halmokon, hidakon viszi az út,
szalad a síneken - én még itt keresem,
ő meg már ott suhan sietve sebesen,
erdőkön, réteken, felfele, lefele
kattog a - kattog a - kattog a kereke,
s bármilyen súlyos az acél, a vas,
úgy röppen könnyedén, akár a sas,
szárnyai nőnek, a messzibe száll,
azt hiszed róla, tán meg sosem áll!

De mi löki, mi löki oly hevesen?
Mitől fut, mitől fut oly sebesen,
hogy pöfög is, dohog is, ahogy csak győz?
Hát sürgeti, löki és hajtja a gőz!
A kazánból csövön át hajtja a karját,
a karok a kopogó küllőket hajtják,
a küllők a kerekek abroncsát pergetik,
azok a kupékat sürgetik, kergetik,
azok meg rohannak, kapkodva, pattogva,
kattogva, csattogva, kattogva, csattogva...

hallgatásra+++++++++++++++++++++++ :wink:
Vendég
 


Boniko!
Ez igen! jo korán ébredtél!Koszi a verset tényleg jo

Mondjuk Gyurika is fél 6-kor már csacsogott :? :)

Panny!
Es jo hosszú is, ugyes kis gyerkoc, ha ezt így bevágta :D

Szép napot mindenkinek!!!!

Moti, voltál UH-on?Es mi volt?

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Panny, gratulálok, nagyon ügyes a kicsi fiad! :D

Moti, voltál uh-n? Jóslók vannak még?

Annamari, aranyos vagy, köszönjük, sajnos ez a hónap is elúszott már. :? Hogy vagy?

Szilvi régen voltál. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Panny!
Nagyon ügyes a fiad! Jó hosszú vers.
Egy kérdésem lenne. Ön terhes?
Választ is kérünk!!

Szilvi!
Voltál dokinál? Mi van veletek? Nagyon régen jártál erre.
franci
 
 


Továbbra is hallgatok :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: remélem megértitek h miért!!(a múltban történtek miatt)

Köszi!


Boniko!

Köszi a verset h belinkelted! :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Bocsi..bocsi!!!
Igazatok van, régen jöttem, s köszönöm a hiányolást!!

Csak gyorsan:
Minden ok, négy cm fejtől popsiig, most már okt. 3-a az új időpont, mert nagyobb 5 nappal..

Most mennem kell, mert fürdetünk..

Holnap jövök..

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Azt már több mint 4 cm, nagyon szépen növöget a kis Pötty.
Gyere sűrűbben!

Panny vettem. :wink:
franci
 
 


[quote]H írta:álás szívvel és nagy örömmel tudatjuk, hogy Jakab Sebestyén ma reggel 7óra 38kor 3740grammal, 60 centivel és hatalmas tappancsokkal megszületett. :D mindenki jól van!!


Most kaptam Motitól ezt a szép smst-t!!!!

Hatalmas gratula nektek!!! sok-sok tejcit!!! puszi nektek!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Panny eszünkbe s jutott volna faggatni, ha nem írod be kis betűkkel :wink: de tiszta szívből drukkolok drága!!!++++++++++

ZsebiSebi éljen éljen! :lol: szép méretek! :lol: remélem hamar látunk képeket is!
Vendég
 


Szilvi örülök,hogy jól vagytok!
Vendég
 


Moti!
Gratula a kis Sebihez!
Hatalmas fiúcska. :D :D :D
franci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?