Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

De jó olvasni felőletek!
Nem tüntem el ám, csak ki se látszok a szarból :wink:
Párom December óta nem dolgozik, nem talál munkát,megtakarított pénzünk nincs, így viszik a lakásom a fejünk fölül 3 gyerekkel :cry:
Reménykedtünk hátha talál munkát Januárban, de sajnos nem így lett.Februárban felmondja velünk a szerződést a bank,.
Nem tudom meddig maradhatunk még a lakásban, de amíg lehet, maradunk,utána ugy döntöttem felköltözünk albérletbe Budapestre.
Talán ott több lessz a lehetőségünk munka szempontjából,mint itt, és ahogy elnézem az albérletek se drágábbak, mint errefelé Tatabányán.

Van köztetek Pesti.
Legyetek szívesek megírni nekem melyik kerületekben olcsóbbak a a lakások? Merre keressek?
Én a központra gondoltam,ahol jó a közlekedés.
Illetve érdekelne még melyik lakásoknak olcsóbb a rezsije?
Jó lenne egy-két hasznos tanácsot kapni,mert nem vagyok ezekben jártas.

Legyetek jók,most megyek,hamarosan írok :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


L.Kata: először is örülök hogy jó lett az eredmény :lol: Norbika nagyon éde és nagyon ügyes.
Szegényke és lett baja a szuritól?hova kapta?
kuki:menni fog meglátod,csak sajnos lassan.
Néztem a kórház honlapját,de jo h benne vagyok :lol: nagyon édes Norbika :lol:

Ancsa:örülök,hogy jelentkeztél
Sajnálom a lakásdolgot.Az mit jelent h felbontja a bank a szerződést elveszi a házat?ez borzasztó :cry: :cry:
albérlet:hu én nemtudom sajnos hol olcsobb.
Gyerekek hogy vannak?

000kata
 
 


000Kata
Igen azt jelenti,hogy elárverezik a lakásomat és életem végéig majd viszi a bank a fele fizetésemet,mert még most is többel tartozok,mint amennyit felvettem anno, ugyanis emelkedett a deviza :(

Gyerkőcök megvannak,nemrégen gyógyultak meg.
De tegnap este Lizának hőemelkdése volt,ugyhogy szerintem Hétfőn megyünk vissza a dokihoz. :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

sziasztok!

Ancsa ...ez borzasztó! :( Nem rakhatnak ki márciusig, a fagy miatt. Pont a hírekben hallottam. :roll:
De ez nem lehet hogy még fizetsz is életed végéig és még a házad is viszik :( :twisted: Nem hagynám. Fel kell keresni valami jogászt, vagy pénzügyi tanácsadót. Vannak olyanok akik ingyen házhoz jönnek, és ha esetleg bankot cserélsz akkor a bank álltal részesülnek. :roll:
Biztos kell lenni valami megoldásnak. annyi kis kapu van és annyi segély, csak mi nem tudunk róla mert az ilyen nem reklámozzák.
Van pl. Rezsi fizetési támogatás(vagy valami hasonló) is a szoc.rászorultaknak. :!:
3 gyereketek van, csak adnak valami támogatást. :roll:
A vizsgálatokkal mi van?Rájöttek már miért nem tudsz fogyni?

Kata..köszi Norbi jól van, nem lett lázas a szuritól.
szánkózni voltak az apjával :lol: olyan nagy a hó!

Húúú, mennem kell, felkelt a Norbika!

Pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata
Nincs semmi esélyünk. GYED-en vagyok, így nem tudtam bankot váltani sajnos.
Hidd el sokfelé kérdezösködtem, voltam bennt a bankba is, de nincs semmi esély :( :cry: :cry:
Hiába, párom nem dolgozik, én meg nem kapok annyi GYED-et, meg családit, hogy a havi 120.000-130.000. Ft-ot levonja a bank tőlem hitelre :( A rezsink is magas a panelba, ugyhogy sajnos ezt nem bírjuk tovább így.
A vajaskenyérből is már elegem van de nagyon. Ez a válság megduplázta a hitelemet, erre nem számítottunk, és megtakarított pénz nélkül, sajnos azt kell mondjam, elvesztünk :cry:

Hoztam képet a csajokról, ma készült lennt a játszón :)

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Húhhhha nagyon sajnálom,hogy elveszítitek a lakást :cry: :cry: Bárcsak tudnék nektek segíteni valahogy.Nem könnyű akkor most nektek.Hát munka keresés őszintén megmondom itt sem könyebb :cry: Nagyon nincs munka :cry: A szakmámba nem tudok elhelyezkedni sehova nem kellek pedig van tapasztalatom 9 év :cry: Párodnak mi a szakmája?Hátha tudok valamit neki itt.Albérlet hugom szerint itt pesterzsébeten a legjobb árban van két szobás lakás 50ezer+rezsi,de sajnos mindenhol 1-2 hónap kauciót is kérnek :cry: :cry: Mekkora lakást kerestek?Hát a rezsi a kertesben is nagyon sok mert emelték a gázt idén :cry: Meg persze mindent :cry: A panelek olcsóbbak mostantól.Jobbulást kívánunk!!!!!
Nagyon aranyosak a lányok :D

Kata:Hogy vagytok?

L.Kata:Hogy vagytok?

Rólunk:Sajnos mi is betegek vagyunk :cry: Krisz 3 napig lázas volt nappal.De már nem hál istennek.Csak folyik az orra meg kicsit köhög.Én is beteg vagyok.Ma már annyira nem vagyok gázul,de azért még nem vagyok a toppon.Belső lázam van a szám felvan dagadva :cry: De gyógyulgatunk.Krisz 10kiló28deka volt olyan másfél hete :D Ha jobban leszünk megyünk ortopédiára,mert a jobb lába eléggé befelé megy.Tényleg nem tudjátok véletlenűl,hogy a beutaló meddig érvényes?

Most mennem kell.

Puszika nektek

Kép
Kép
reni_24
 
 


Pár kép a nagyfiúról :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép azta mekkora a hó :lol:

Kép

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni
Helyes Krisz nagyon :) Szép nagyfiú már

50.000.+rezsi :shock: :shock: :shock:
Én a neten olvasok 35.000. vagy 40.000.+rezsiért is :?

Ilyet keresnék,olcsóbban,minél olcsóbb,annál jobb.

Párom asztalos szakmában helyezkedne el,ha lehet, de mindent elvállal,csak legyen munkája.
Érettségije is van, meg B.jogsi is, csak mondom,hogy tudd.


Ha esetleg tudsz valami ilyen melót,szólj légyszíves!

És Pesten melyik ujságban érdemes inkább hirdetni ? Jó lenne ilyen hasznos infókat tudni :wink:

Nektek össze jön a lakás? Hogy álltok?

Hát igen, 4 év alatt kifizettem majdnem 5 milliót ,amit elvesztettem most.No meg életem végéig vonják majd a fizetésem 50%-át a lakáshitel tartozásom miatt :cry: :cry: :cry:

Mennem kell,Liza felébredt,majd folyt.köv. :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:Köszi szépen :D Liza is szép nagy már :D Hát végülis van annyiért is csak hát kikell fogni.Megérdeklődöm hátha van valami a párodnak.Bár asztalos meló itt se nagyon van a sógorom szeptember óta keres melót és még semmi :shock: Ő is asztalos.Van saját kocsitok ugye?Mert szoktak lenni fuvaros állások is meg ebéd szállítós.Hát az expresszbe szoktak,de a netesen ott 1-2 hírdetés ingyenes.Hát most puhítom férjemet,hogy vegyük meg a tesója lakását.De ő jövőre akar venni,mert azt mondja addigra össze szedjük magunkat anyagilag.És akkora már letelik az egy év a fundamentánál és felvehetünk 3.5milliót plussz másik hitel.Így tudunk majd lakást venni.Hát nem semmi hallod annyira sajnálom :cry: :cry: :cry: És miért kell életed végéig fizetni?Ezt nem értem.Mennyi a tartozás annyira sok??? :cry: :cry:

Rólunk:Ma voltunk ortopédián és vennem kell Krisznek gyógycipőt ami 7400ft :cry: Pont rosszkor jön,de muszály.

L.Kata:Hogy vagytok?

Kata:És ti?

Sajnos mennem kell,mert Krisz itt űl az ölemben és alig tudok írni.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Ancsa: sajnálom h igy alakult,más megoldás nincs?

Reni: sajnálom a gyogycipőt,meddig kell hordani?állandoan?

Mi jolvagyunk :lol:

000kata
 
 


Reni
Nincs autónk, már nagyon régóta!
Asztalos, műszakvezető, brigádvezető, betanított munkás, segédmunkás stb.Szóval nemcsak asztalos érdekli, mint írtam mindent elvállal.-na :wink:

Miért kell gyógycipő Krisznek?
Neten nem kapnád meg olcsóbban?

000kata
Sajnos nincs.
Minket egyik szülő se segít. Mégcsak annyiban sem, hogy hazaköltöztünk volna pár hónapra, s kiadtuk volna a lakást, stb.
Erre mit mondjak..........
:(
Én ilyen szülő biztosan NEM LESZEK! De hát ugye nem vagyunk egyformák, nem mindenki gondolja így :?

Liza ma esik-kel egyfolytában.Szegénykémnek a szája is felszakadt belülről, neki esett a számítógép szélének :cry:

Most megyek, nyűgös.Majd jövök.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:Értem.Nézzetek körűl az expressz.hu-n ott vannak különböző állások Pesti is. Hátha találtok valamit.Albérlet terén,hogy álltok?Mikor kell költöznötök? :cry: Hát neten sincs olcsóbban cipő sajnos.Használtan meg nem akarok venni,mert azt már más kitaposta.Siesta cipőt veszek majd neki az is gyógycipő féle.Hát bár egymás szájában lakunk nekünk sincs segítségünk.Anyósék inkább elveszik nem adnak :evil: Most is lehúztak minket 17000ft-tal :evil: Így kajára sincs pénzünk :cry: Anyumék se tudnak segíteni,mert albérletben laknak nekik is van mit fizetni,de így is többet segít anyum mint anyósék.De most anyum se tud :cry:

Kata:Mikor mentek oltásra?Egésznap kell hordania,hogy ne rosszabodjon.Én ezentúl csak siesta cipőket fogok neki venni nem érdekel mennyi,de a lába legyen jó és ne legyen gerinc ferdüléses mint én meg az apja :cry:

L.Kata:merre vagy?Hogy vagytok?

Mennem kell,mert Krisz nem hagy tiszta nyügi ma :cry:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Reni, Ancsa...köszi a hiányolást, főleg olvastam az utóbbi pár napban.mire írtam volna nektek tuti történt valami :?

Norbi is kissé nyűgös! Bár nem csodálom mert kibújt 4 foga az elmúlt egy héten. :shock: :roll:
Hét elején 2 szemfog felül, most meg alul látom hogy kinnt a fogacska csücske. :lol:
Úgyhogy 16 fogunk van! :lol:
Lehet lassan már csak egyszer fog Norbi aludni, mert nem mindíg tudom letenni délután ahogy szoktam.

9napja kaptuk meg az oltást, eddig még nem volt láz sem és kiütés sem! :wink:

Reni...csodaszép ez a gyerkőc! Nagyon szép szemei vannak, formás kis pofija! :lol:
Sajnálom a gyógycipőt! :( Talán rosszul rakja a lábát? Vagy miért kell?

Ancsa...annyira sajnálom hogy ilyen nehéz helyzetbe kerültetek! :(
Semmi albérletet nem tudok, nem is ismerem Pestet. :roll:

Külön sajnálom amiket a szülői támogatásról, illetve támogatás megvonásról írtok! :(
Nekünk is nagy a hitelünk, de még bírjuk, remélem nem lesz baj később sem.

Kata...ti hogy vagytok???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:mi is jol vagyunk,lassan kapjuk mi is az oltást végül kettöt kapott Norbika?a prevenort is megkapta?kevin egyszerre kapja de majd rákérdezek .Jó sok fogacskátok van nekünk még mindig 9 van.

Reni:hogy hogy ilyen lett Krisz lába?most vetted csak észre?meddig kell a cipöt hordani?ez csinál valamit a lábával?hogy viseli Krisz?

000kata
 
 


Sziasztok

Jujj mennyi foga van Norbikának :shock: Azta tök jó :lol:
Nekünk csak 6 van, de mindent megeszik, szétcincál Liza :lol: Kis élelmes. :lol: :lol: :lol:
Örülök neki hogy Ti bírjátok fizetni a hitelt.
Mi se lettünk volna most gondba, hacsak 1 kicsit is segítettek volna a szülök valamelyike,de hát nem :(

Kezdem ugy érezni magam,mint aki begolyózik.
Nagyon feszült,ideges vagyok,robbanok minden kis dologért. :cry:
Azt hiszem idegileg nagyon megvisel ez,hogy elárverezik a lakásom , úszik a pénzem, és ha belegondolok,hogy elveszik a fizetésem 50 %-át a tartozás miatt, háááááááát az életkedvem is elmegy rögtön :cry: :cry: :cry: Abból nem fogok tudni albérletben nevelni majd 3 gyereket :cry: :cry: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Hoztam nektek ma készült képeket.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


L.Kata:Végre :D Örülök,hogy Norbikának nincs baja a szuritól bár azt mondta nekem a védőnő,hogy ettől a szuritól inkább 10-12nap múlva jön elő a láz meg ilyesmi,de reméljük megússzátok.Azta jó sok fog van :D Grat :D Nekünk még csak 10 van :D Köszönöm szépen :D Anyum szerint tiszta én vagyok :lol: :lol: Azért kell,mert befelé megy a kis lába ahogy áll bedől mind a kettő.Ezért kell vennem neki olyan cipőt ami tartja a lábát.Abban hibás vagyok,hogy itthon nem adtam rá soha cipőt,de úgy látszik kellett volna.

Kata:Hát mint írtam azért lett ilyen a lába,mert itthon soha nem adtam a lábára cipőt.Pedig kellett volna.Hát sajnos csak nem rég vettem észre amikor az egyik cipőben nagyon befelé ment a lába.Sajnos még nem tudtam megvenni neki a cipőt hanem majd jövőhéten,mert most nuku pénz :cry:

Ancsa:Kitartás!!!Remélem hamarosan minden jóra fordul nálatok is.Liza nagyon szép kislány tiszta anyja :D Kis huncut :D :lol: Én is szeretnék egy ilyen szép kislányt :D :oops:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni:kevinen sincs bent soha cipő mindig zokniba van csak az első perctől.Nem attol van szerintem.

Ancsa: milyen édes Liza milyen nagy már sokkal nagyobbnak tünik,és milyen nagy haja van,nagyon szép és csinike.Aképeket te csináltad?

000kata
 
 


Kata:Hát akkor lehet Kevin szerencsés vagy nem tudom. :D Mert nekem a doki mondta,hogy attól van,hogy nincs rajta mindig cipő.De a lényeg,hogy helyre hozható :D

Többiek hogy vagytok?

Én elég betegen :cry: Alig tudok beszélni :cry: Úgy bevan gyulladva a torkom.Estére nagyon fáj hiába szedek rá bármit nem nagyon használ :cry:

Mennem kell.Puszika nektek

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni:jobbulást

000kata
 
 


Sziasztok!

Reni gyógyulj meg hamar!
Cipő: Jééé, eddig úgy tudtam az az egészséges ha bennt cipő nélkül van a kicsi! :shock: :?
Ne hibáztasd magad.

Ancsa...úgy sajnálom! :cry: Ez a feszültség nem tesz jót, de megértem! :( Nagyon nehéz helyzet.
Nem lett melója a férjednek?
GYÖNYÖRŰŰŰ A KIS LIZA!!!! :D

Oltás..igen mi is mindíg 2 oltást kaptunk, most is, az MMR-t és a Prevenart.
De a 11.napon vagyunk és se láz, se semmi! :D
Csak fogzunk eterrel! :roll:

Kaja...képzeljétek tegnap végre evett rántott husit Norbi, na ne gondoljatok nagy mennyiségre, egy kis csíkot vágtam le a csirkemell filéből, és azt rágcsálta, a felét meg is ette. :D
Eddig semmi husit, felvágottat nem evett, csak ha bele volt darálva, turmixolva a főzelékbe. De mindennel így van, ami egyben van és nem kanalazható azt csak szétnyomja és játszik vele.
Nem kéne már rendesen ennie???
A mandarint most adtam másodszor, de le kell turmixolnom mert máskülömben csak szétnyomkodja. :? A narancsot is....
Egyedül az almát rágcsálja szépen, meg a kenyeret, pirítóst, kekszet, babapiskótát, tejszeletet....ezeket.

Kata...ti hogy álltok az evéssel???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


l.Kata:örülök hogy nem lett semmi az oltástól maradjon is csak igy.
Kaja: kevin még sokat cicizik,és keveset eszik de én már nem trumixolok jo ideje.Harapja,elcsipem neki,meg mondjuk huslevest meg kicsire vágom a répát a kanállal neki. mindent csak keveset.Mandarint egybe bekapja a girizdeket,banánt is karikára vágom neki és eszegeti.Kevin is malackodik,reggelit katonákra vágom eki és valamkor szépen eszik,de valamikor szétdobálja,nyomkodja :? kanalat még nem is adtam ugy a kezébe hogy egyedül egyen mert a földön kötne ki meg az asztalon.
Most csak ennyi késöbb jövök.

000kata
 
 


Köszi csajok, imádom a kiscsajt :lol:

Még jó hogy itt vannak srácok is, így válogathat kedvére majd :P

Reni
Gyógyulj meg hamar, este citromot enni, házi akác méz a torokra,mellé C vitamin s meglásd hamar rendbe jössz!
Ha tudsz igyál Calcium injekciót, az jót tesz!

000Kata
Tényleg? Szerintem nem látszik nagyobbnak, csak olyan kis komoly a kinézete, de amugy egy igazi ördög ám :shock: Rosszabb mint 10 fiú :wink: verekszik is, meg minden

Lovaszkata
Tudom-tudom, de hát mégiscsak árverezik a lakásom, nem tudok nyugodt lenni. A vérnyomásom is ugy néz ki magas, gondolom az idegeskedés az oka mi más :?
Még egyenlőre itt vagyunk , amíg lehet, addig se kell fizetnem az albérletet / amugy se lenne miből /
amikor meg árverezik a lakást, akkor megyünk fel Pestre.
:cry: :cry: :cry:

Megyek Liza is nyűgös, vírusos a torka. A nagyok hozták haza a suliból :(
Jók legyetek. :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Megkaptuk a szurikat ma ,mind a kettt karba.Remélem nem leszünk lázasak.

000kata
 
 


000Kata

Szorítok! Biztosan megusszátok láz nélkül.

Reméljük :D

Többiek? Merre vagytok?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Csajok merrre vagytok???

L:Kata?????Reni?????Ancsa???

000kata
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárány jelentkezik :lol: Hát Lacinak szombaton volt a szülinapja és egésznap ünnepeltünk
:lol: Meg Krisz miatt se nagyon tudok jönni,mert most is csak piszkál,hogy ne gépezzek.Így sok kedvem nincs ide űlni.

L.Kata:Köszi.Már jól vagyunk bár még köhögünk kicsit,de már nem vészes.Hát eddig én is így tudtam :shock: Kaja:Nálunk ezzel nincs gond 8hós kora óta mindent eszik amit mi.Harap rág tegnap a kenyér csücskét megette egyedűl :shock: :D De persze minden gyerek más.Ne aggódj nemsokára majd ő is minden evő lessz :lol: Mondjuk én még tojást meg gombát nem adok neki ezektől még tartok,de minden mást kap.

Ancsa:Köszike a tippeket :D De egyik se volt jó,de magamtól helyre jöttem szép lassan :D Sajnálom ami veletek történik :cry:

Kata:Reméljük nem lessz semmi!!

Rólunk:Mami végre meg gyógyult így lehet nemsokára itthon lessz.Bár a lába megint vérzik,de nem az ami eddig hanem a mellette lévő.Így lehet ha haza is jön hamar vissza is kerűl.Dolgozni így mégse tudok elmenni,mert anyós nem tudna mamival is lenni meg Krisszel így marad a szeptember.

Neharagudjatok most mennem kell,mert Krisz nyűgös.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni:örülök hogy jöttél.Neked kell vigyázni mamira?nem ugyvolt h Krisz bölcsibe megy?mi lesz szeptemberbe?

000kata
 
 


Sziasztok!
bocsi, hogy nem jöttem.Borzalmas napjaink voltak :( Unokatesóm kislánya, Mira nagyon beteg.
15 hónapos, kicsi mint Norbika, és már 13 napja magas láza van.
Kórházban vannak. Semmi egyéb tünet nem volt, nem tudták mi baja, pár napja hányt sugárban, hasmenése volt, de az egy vírustól, amit ott szedtek össze. a Tüdeje negatív, a torokkenet negatív, már sok minden felvetődött, először, Agyhártyagyulladás gyanús! :cry: Aztán hogy bakteriális vérmérgezés.Vettek vért tenyésztésre, úgy néz ki nem az!
Ráadásul Norbi és Mira nemrég együtt játszottak, Norbi véletlenül bele is ivott Mira poharába :?
Tök ideg vagyok, remélem nem kaptuk el. Bár már eltelt majdnem 2 hét, és mi jól vagyunk. :)
Nagyon sajnálom a kis Mirát és az anyukáját, annyira sírt!
Borzalmas lehet látni így a gyermekünket! :cry:

Ezt leszámítva megvagyunk, Norbi a 16.fogával szenvedett éjjel pár napig, de már kinnt van!
Most jobban eszik...és jobban alszik.

Ancsa...hogy vagy?Van valami albérlet?Vagy valami melót talált már a párod?
Szomorú, hogy ilyen helyzetben vagytok! :cry:
No és te, mi van a vizsgálatokkal?Kiderült mi a bajod, hogy nem tudsz fogyni??? :(

Kata...nem lett láz az oltásoktól???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: ez nagyon szomorú és akkor mi lehet a baja a kicsi Miárnak?Szoritok nagyon hogy ne legyen nagy baj.
Ti meg biztos nem kaptátok el mert már kijött volna.
Jó sok foga van Norbikának,nekünk már 10 van,de jön a többi is mert bevan duzzadva az innye.
OLtástól még semmi nem lett pont ma egy hete hogy kapta.
Nektek lett alami?
Gyere gyakrabban,hiányoztál ám :lol:

000kata
 
 


Kicsi MIRA Gyogyulj meg!!!

Kép

000kata
 
 


Kata...Köszi, a kis Mira nevében is! Aranyos vagy! :)
oltástól nem lett semmi bajunk, szerencsére.
S, képzeld a kuki is alakul, már elég jól lehúzom neki, már az egész vége látszik, és nincs is begyulladva! :lol:
Most azzal szenvedek hogy Norbi bőre totál száraz, :? már csak babafürdetőkrémmel fürdetem, és babaolajoztam, de most már azt se merem hanem azt a patikai nagyon gáááz állagú krémmel próbálkozom.
Még az arcára kapta Norbi, ez is jó a nyálkiütésre, és a bőrszáradásra is.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Az arcotok rendbe jött?Kevinnek még mindig ugyan olyan most ezt irta fel a doktornő: Pimafucort ez gomba ellenes baktériumölö krém,egy hete kenem vele és ugyanolyan. :cry: Kevinnek is száraz a böre kicsit.
Örülök hogy jol haladtok a kukival,mondtam én :wink:

000kata
 
 


L.Kata:Istenem ez szörnyű :cry: :cry: Jobbulást Mirának!!!!!Gyógyuljon meg minnél hamarabb!!!!!Reméljük Norbika nem kapta el.Mi a neve annak a kenőcsnek ami a nyálkiütésre van?Vény nélkűl kapható?Nekünk is van és elég csúnya.Persze nekünk azért van,mert Krisz rákapott a cumisüvegre mindig az lóg a szájában ezzel nyugtatja magát,mert itthon elég feszűlt a helyzet :cry:

Kata:Igen én is vigyázok majd a mamira,mert egy lakásban lakunk anyós meg lent a másik házban.De igen megy bölcsibe,de több mint valószínű,hogy csak szeptembertől mehet,mert nyáron nem vesznek fel gyerekeket.Így csak akkor tudok elmenni melózni,ha bölcsis lessz,mert anyós nem bírná a mamit is ellátni meg Kriszt is.Egészségügyi okokból.Meg férjem két helyen melózik és alig van itthon így ő se tud segíteni majd.

Mennem kell,mert Krisz álmos.

Ancsa:Párod talált már munkát?Hogy vagytok?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Krém amit Norbi az arcára kapott sima patikai kevert krém.
Igazából csak a szav. idő van a tégelyre írva meg az hogy "C típusú kenőcs" :roll: a bőrgyógyász írta fel.
Norbinak nem gombás és nem is ekcémás volt a bőre, hanem csak a nyál kicsípte neki, most már kevésbé kiütéses, sokat kenem és szárazon tartom az állát.Bár eléggé nyálzik még. :?

Reni...na te aztán nem sokat vagy a férjeddel, mi? mi is olyan árva család vagyunk :cry: A férjem sokat dolgozik, 8-5-ig hivatalosan, de 3/4 óra az út, és soha nem jön ki időben a cégtől.
Leghamarabb 6kor van itthon, de heti 2x angolra is jár, akkor 8 órára ér haza. :(
Néha olyan szomorú vagyok, mert a kicsi is hiányolja, és énis szeretném ha többet lennénk együtt.Nem egy családcentrikus meló. :cry:
De mikor látom,hogy mások meg munkanélkül vannak, és komoly családi és anyagi gondjaik vannak :cry: ....akkor örülök hogy Fecó legalább biztos helyen dolgozik és fix pénzt keres.
Meg kell becsülni ezt, mert én csak minimálra voltam bejelentve, és nagyon kedés a Gyedem. :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata:kevinnek se gombás,se ekcémás a böre,csak ezt irta fel.Nemtudom mi lehet lehez én is elviszem bőrgyogyászhoz.
Nekünk is sokat dolgozik apa :cry:

000kata
 
 


L.Kata:Hát igen sajnos a mai világban muszály ennyit dolgozniuk,hogy ne legyen nagy baj :cry: Bár őszintén megmondom,hogy apa hiába dolgozik ennyit még se jövünk ki anyagilag :cry: Persze az egyiket most kezdte és bíztat,hogy jobb lessz,de nekem is rossz amikor Krisz kérdezi,hogy apa? :cry: Nagyon hiányolja apát.Ma kivételesen itthon van,de most is alszik,mert fáradt így nem sok hasznát veszem.Persze Krisz piszkálja,hogy vele foglalkozzon.Remélem nemsokára többet lessz velünk.Hát én meg sajnos gyest kapok a kezdetektől és az elég kevés 25ezer :cry: plussz a családi így 37ezer havonta :cry:

Na,de vidámabb téma :D Krisz már mondja,hogy puci=puszi :lol: Persze puszit azt nem nagyon ad :lol: Csak kapni szeret :lol:

Akkor szerintem én is elviszem Kriszt bőrgyógyászhoz úgyis kell nekem is krém az ekcémámra :cry:

Kata:Ha vonattal mennénk el hozzátok hol kéne leszállnom a vonatról?És kb.mennyi a vonatra a jegy?Mert apa mostanában nem igazán ér rá :cry:

Megyek,mert Krisz kitúr a gép elől és mondja,hogy ne-ne-ne-no-no :D :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: ha jönnél Tárnokon kelll leszállni,délitöl kb 7-800 a jegy returba,Majd jövök

000kata
 
 


Nagyon ügyes Krisz :lol:

000kata
 
 


Kata:Okés :D Jövőhéten mikor értek rá?Lehet akkor lemennénk. :D A hétfő,kedd kilőve nálunk,mert Mami jön haza.A többi nap jó nekünk.Kevin,hogy van?

Most mennem kell,mert Krisz tombol :cry: Ki akar menni tátá :D Majd jövök.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni:nekem bármelyik nap jó csak szolj elötte és itthon leszünk.
Kevin beteg volt 3 napig lázas már jobban van hálistennek.Majd késöbb jövök

000kata
 
 


Kata:Remélem letudunk majd menni,mert Krisz megint csúnyán köhög :cry: Ha megyünk akkor péntek.Az neked jó lenne?Hogy vagytok?

Többiek????

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: a mostani péntek nem jó sajnos mert megyünk anyához.Hogy hogy megint köhög?szegényke :cry: jobbulást nektek.
Mi jol vagyunk kevin is 3 napig lázas volt de már jol van ,kijött a 11. fogunk csöcske :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok lányok???

Képzeljétek beagle ír a 2010 novemberi babás oldalon, lehet jön neki a kistesó! :D
Mivel mi is tervezzük már én is írtam oda, de ugye nekem még nincs pocaklakó csak benéztem....és lááám ott volt beagle :lol:

Kata...gratulálok a 11.foghoz! :D

Reni, hogy van Krisz?Jobbulást nektek.

Most sokan betegek, vírusos időszak van! :( Norbinak is vírusos gégegyulladása van, de még az elején vagyunk, elkaptuk időben!
Remélehetőleg nem kell kórház,itthon kezelhetem.
Nem úsztam meg kellett vennem bébyhallert(7460ft) amivel befújni tudok neki gyógyszert,flixotid gyógyszer van itthon, ez kell bele + inhalálni kell, meg köptető szirup.
Láza nincs,csak egy kis hőemelkedés. De totál hisztis és nyűgös, gondolom a betegség miatt! :? mivel köd volt ma is, nem is mertem kivinni.
De azért elvagyunk... nemúgy mint kicsi Mira. :roll: Megint rosszul van, már 3 hete lázas, az elmúlt 3 napban jól volt nem volt láz, most megint lázas. :cry:

Ancsa...ti jól vagytok???

Mindenkinek puszi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenki milyen nagyra nőtt már. Ancsa, Liza olyan mintha fél évvel simán idősebb lenne, kész hölgy már :D

Látom gondok is voltak mindenhol, de remélem mindenki lassan rendezi soarit. Jön a tavasz is, végre mehetünk a madárcsicsergésben sétálni,imádom :D

L.Kata: Lehet hogy elkiabáltam a tesó dolgot. Ma vagyok a 29.napon és van egy negatív tesztem :? Valószínű, hogy a testem egy csöppet átvágott, jó tanulópénz volt.. Mostmár hallgatok mint a hal, addig amíg nem lesz biztos eredmény, nem fogok topichoz csatlakozni.
Szóval lehet találkozunk majd másik topicban is ha egyszerre sikerül összehozni a tesót :D Mi továbbra is rajta vagyunk az ügyön, és majd jön amikor jön.
Vendég
 


L.Kata: hogy van a kicsi Mira?mennyi a láza?és hogy hogy nem találnak semmit?ez borzasztó :cry:
Sajnálom Norbikát hogy megint beteg,jobbulást nektek.
Mi jol vagyunk,kevin kicsit hisztis a foga miatt de amugy minden rendben.

000kata
 
 


BEAGLE: gyere gyakrabban.Dórika hogy van?mesélj.Kép?
HAjrá a kistesohoz :lol:

000kata
 
 


SZisaztok!

Nincs kistesó, megjött ma :?

remélem majd legközelebb.

Dóri jól van, köszi Kata. Még nem mond a mamán kívül semmit. De szép nagy kislány. 79cm és 10,2kg. Szeme még mindig kék, remélem már kék is marad.

Majd töltök fel képet.
Vendég
 


Sziasztok!

Rólunk:Kicsit eltűntem,mert mami már itthon van és eléggé elvagyok így foglalva.Nagyon nincs időm netezni.Meg kihasználjuk gyorsan a jó időt és általában kint vagyunk.Tegnap megkatuk a 15hós oltást eléggé gáz volt Krisz annyira fél a dokitól,hogy végig üvöltött.10kiló és 34deka a drágám :) Nem hízott sokat hanem inkább nőtt.

Kata:Igérem amint tudok lemegyünk hozzátok csak most sok minden megint összejött anyósom rokona meghalt így most pénteken temetés így én leszek mamival itthon.Hogy vagytok?

beagle:Jajjj,de jó,hogy te is újra itt :D Képeket kérünk ám :D Megy a drukk a kistesóhoz.Nálunk most inkább lakás vásárlási projekt van :D Ha az megvan akkor jöhet majd a kistesó :D

L.Kata:Szegény Mira :cry: Továbbra sem tudni,hogy mi a baja?Jobbulást neki!!!!!Norbikának jobbulást kívánunk!!!!

Ancsa:Veletek mi a helyzet?

Most mennem kell.

Puszi

Kép
Kép
reni_24
 
 


beagle:Szépek a méretei Dóri babának :D Szép nagy már akkor ő is :D Krisznek is kék a szeme még mindig remélem már így is marad :D

Kép
Kép
reni_24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: