Új privát üzeneted érkezett!

Manó!
Nekünk a jövő hét és az azutáni nem jó, mert nyaralunk :)
Ahogy én is elnézem az időjárást: nekünk jó lesz a csütörtök is és a péntek is (strandoltunk volna a húgommal). Jól jártatok, hogy tolódik a Balcsis buli.
Viszont ilyen esős időben a Normafa sem annyira jó móka :?

Többiek? Egyáltalán rajtunk kívül lelkes még vki?

Ildi!
Ti ma érkeztek haza! Életjel?

Froni!?

És a többi mami merre???

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Nekunk jo a csutortok es a pentek is. :Lelkesek vagyunk ezerrel!!! Jovo hettol nem jo legalabb 1 hetig, de lehet 2 hetig is, mert akkor nyaralunk elvileg a Balcsin.
:)
Szoval lojjuk be addig is a penteket.

Majd meg jovok, de most estunk be az ajton. :lol:

baratodildi
 
 


Ildi!
Köszi, átjöttek a képek, édesek.
Milyen volt?

Akkor legyen péntek, közben nekünk is bejött csütörtök du.-ra egy program.
De., du.? Mikor?
Ahogy számolom a létszámot:
Manó, Ildi, mi és Fronell?

Nálunk Marcinak az a két napja tartó szokása, hogy 1körül bealszik kemény 1 órát, aztán ennyi a napközbeni alvás. Szonjiról nem is beszélve, aki egy percet sem hajlandó :roll:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 

 
 

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:02-kor.
Vendég
 


Mi most itt vagyunk anyuéknál, itt aludtunk :) De otthon szarakszik a gépünk, úgyhogy nemtom mikor tudok jelentkezni. :?
Nekünk se 100-as a péntek, úgyhogy nem ígérek.De, ha másoknak se jó, akkor csatlakozom Fronellhez, és halasszuk mire visszajönnek a nyaralásból mindenki :)


Szona,Marci alvás :? valahogy szoktasd át, hogy aludjön többet, azért még kell nekik :!:
Szonji viszont detto Eszti :( Nekem tavasszal kezdte el, hogy nem alszik,és azóta is ritkán alszik csak!Oviba jó lenne, mert ott muszáj, dehát nekünk ugye nincs még ovi :( Mindegy, ez van!

Na, mentem, ölik egymást, anyu meg már nem bírja :lol:

Ja, és ma takony ellenére egész jó éjszakánk volt, csk 4-kor kelt, aztán 9:15-ig aludtunk :) olyan jóóóó volt :wink:

na, pá, és jó nyaralást aki közben megy!
manóci
 
 


Akkor hagyjuk a penteket, ha mindenki igy dont... :( Vagy Szonibaba mi meg azert talizzunk? Ma egesz jo mar az ido. :roll:

Mi nem tudom mikor jovunk ugy tenyleg haza a nyaralasbol, de egy-egy napra meg tuti itt leszunk ekkor-akkor aug 20 elott is, csak meg nem tudom pontosan mikor... :roll:

Timi megint nagyon jol es kiszamithatoan alszik szerencsere, bar neki pont a mult ejjel volt elegge rossz. :roll: Nappal de 45 perc-1 ora, delutan 2 ora, ejjel 9-10 ora.

A tanyasi kirandulasunk elegge emlekezetes marad, mert penteken az Anrdrassy utrol vissza kellett jonni, mivel a ket kocsi kozul az egyik (Apukame) lerobbant es csak elvontatni lehetett. Persze kanikula, kocsik nyakig telepakolva, Timi vizesre izzadta magat szegeny... Az egyetlen nagyszeru dolog az volt, hogy Timi teljesen kabulatba esett egy galambtol es meg a fan is vagy 20 percig nezte es hangosan mutogatott ra. Nagyon jopofi volt vele. :lol:
Aztan szombaton megis ujbol ezuttal mar csak 1 kocsival nekivagtunk. Voltunk strandolni is (zetus ezt neked mondom) :wink: , Timi annyira elvezte. En teljesen le voltam dobbene, hogy egy pillanatig sem felt semmitol, egybol vigyorgott amikor a kis uszo micsodajaba beultettuk. Szuperul birta a 31 fokos vizet a gyerekmedenceben, nem is fazott. Szoval nagyszeru volt. :) 2x is voltunk vele.
En is elveztem, bar szonibabat most mar ertem, miert mondja, hogy nem nagyon jutott uszashoz. En sem, pedig mi 3-an vittuk Timit, de igy is valaki a csomagokkal kellett, hogy maradjon, a masik meg ugye Timivel a medenceben, de azert jo volt. Langosoztunk, palacsinatztunk stb. Igazi strandolas volt.

Hetfon megyunk Balcsira, kivancsi leszek az milyen lesz. :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Vhogy sejtettem, hogy mindenki kihúzza majd magát az összejövetelből :)

Ildi!
Nekünk még mindig jó a péntek, úgyhogy ha nincs egyéb dolgotok, találkozzunk! Átjöttök?

Fronell!
Jó esküvőzést nektek. Úgy irígyellek. Imádom az esküvőket, de mostanság egy ismerősünk sem házasodik (ill. egy házasodott, de bunkó módon nem hívott meg minket, pedig ő ott volt a miénken, hagyjuk is)

Manó!
Én is szeretném, ha Marci többet aludna-gondolhatod. Amikor Anyós vigyáz rá, bezzeg 2-3 órákat alszik.
Eszti az oviban vagy alszik majd a többiekkel együtt v. nagyon gáz lesz és hozhatod el ebéd után (naálunk a csoportban vagy egy anyuka, aki azért kénytelen elhozni a kislányát, mert nem alszik és a többieket sem hagyja)

Na megyek, tegnap vendégeink voltak és hoztak fincsi sütit, úgyhogy most megdézsmálom...

Ja!
Mióta Szonjinak nincs ovi, kicsit könnyebb lett az élet Marcival (most is tök jól eljátszanak)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Ok a pentek. Szerintem olyan 11 fele elindulunk, ha az jo nektek, akkor a kocsiban fog Timi pont aludni. Jo igy? Babakocsit vigyek? Setalunk akkor majd, ha jo az ido?

manoci:
Azert ha megis jo lenne nektek... :wink: tudod szivesen megismernelek mar.

Fronell:
Veled akkor csak majd kesobb talizunk. Kar, hogy nem jo az idopont.

baratodildi
 
 


Ildi!
Jó az időpont (vis nekünk bmilyen időpont jó, sajnos nem csak Szonjinak, Marcinak sincs az a kimondott napirendje).
Hozzatok babakocsit és majd meglátjuk, hogy mihez lesz kedvünk ill. az idő mit enged.
Várunk Titeket :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja és Manó!
Ha jönnétek, küldöm priviben a címet, csak szólj!
Titeket is várunk szeretettel, biztos ellenének a csajaink...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hat megint Mano nelkul buliztunk :(
Nagyon jo volt. Timi es Marci annyira cukin eljatszottak es Szoni pedig igazi kis pesztonka volt nekik, ha eppen kedve volt hozza. Allandoan puszilgatta oket :) Meg az almajat is megosztotta veluk :)
Marci is nagyon vidam volt vegig, olyan kis csibeszkesen mosolygott, latszott otthon igazan o az ur, nem lehet zavarba hozni. :lol:
Picit csuszott miattam a program, de azert ez a par ora is nagyon klassz volt. Igfazan jokat ettem, ittam :) Timi eleteben eloszor soskat evett. :lol: Megint valami ujat evett egy talin. Legutobb a hal, most a soska. Szoval klassz volt. en sajnos elfelejtettem a fenykepezogepet, de majd Emese rak fel ha lesz ideje.
Koszi szepen, nagyon jol szorakoztunk, jot beszelgettunk, nagyon megerte elmenni meg ilyen keson is! :P

baratodildi
 
 


Ildi!
Kedves vagy, hogy ilyen jókat írtál :) Én meg azt hittem, hogy nem volt jó, mert olyan keveset voltatok.
Holnap teszek fel képeket, de még a fényképezőben csücsülnek :oops:

Most megyek és szétcsapok a két kölyköm közt, mert még mindig vihognak az ágyon :roll:

Jó éjt

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Látom úgysem pörög a topik, ezért akkor több képet teszek fel a péntekről, mint egyébként.

Ildi!
Ha megjöttünk, küldöm a többit is, de még sokmindent kell pakolásznom, meg kicsit magammal is kéne foglalkoznom, hogy fürdőruhaképes legyek :D

Akkor mi el, majd jövök, ha megjöttünk.
Pusza mindenkinek!

Timi Marci vonatozik
Kép

Timi Marci nagyon vonatozik
Kép

Timi még mindig vonatozik
Kép

Timi pc-zik
Kép

Szonji is csatlakozik
Kép

Még egy kis elektronika
Kép

Timi almázik Kép

Ildi is almázik Kép

Vendégség után
Kép

És az esti fürdi
Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Bocsi a betolakodásért, de eladom a kislányom cipőcskéit és ruhácskáit, ugyanis most kisfiút várunk, akit érdekel az alábbi linken megtekintheti, melyet folyamatosan töltök fel.


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=294050

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=293595

Köszi és bocsi még egyszer!

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Szonibaba:
Nagyon klasszak a kepek. Magukert beszelnek, hogy milyen jo volt. :P
Varom a tobbit is.

Zetus:
Te mikor jossz haza???

Holnap mi is elutazunk 2 hetre, aztan majd jovok, de lehet kozben is valahogy belenezek a topikba. Irjatok! Jo nyarat addig is!

baratodildi
 
 


Szoni, Ildi: edesek nagyon a gyerkocok!! :)

Mi szerencsesen hazaertunk, csak hetfo ota nalam vannak napkozben a szomszed gyerekek (egy 4 meg egy 7 eves fiu), es tok aranyosak meg jolneveltek, de azert nem nagyon jutok napkozben gep ele... :roll:

Ildi: csak en latom ugy, hogy Timi haja megint nott kicsit?? :)

Mano: mi van a gepetekkel? Rendbe tudtak tenni??????

zetus8
 
 


Sziasztok lányok!

Elég sokáig rossz volt a gépem így csak hébe - hóba néztem be kölcsön gépről! Megpróbálok visszaolvasni és írok utána!

A gyerkőcök gyönyörűek!!

Puszi

Bea

Kép[/url]
június
 
 


zetus, junius:
De jo, hogy jelentkeztetek.
Timi haja meg nem sokat valtozott. :lol: Itt pocsek az ido. :cry: :cry: :cry: :cry: Ma ki se tudtunk menni, vegig esett. Remelem meg valtozik majd.
Aranyosak lehetnek a fiuk egyutt. Miket csinaltok?

junius:
Majd irj jo sokat!!! :lol: 8)

baratodildi
 
 


Ildi: hat ti is jol kifogtatok az idot... :roll: Mi Bajansenyen jartunk igy... mondjuk annyira nem bantam, en ugyis jot pihentem! :) De augusztus 4-ei heten megyunk a Balcsira, ha ott nem lesz jo ido, megbolondulok! EN MEG IDEN NEM VOLTAM STRANDON! Kezdek emiatt depis lenni... :(

A szomszed kissracok jol elvannak Bercellel, jatszanak vele, mondjuk hamar megunjak, akkor egymast nyuzzak, a Bercel meg koveti oket, vagy magaban jatszik :) Ketszer mentunk hetfon-kedden jatszoterre, ugy tok jo volt, mert delelott is meg delutan is jol lefarasztottak magukat. Bercel is imadja a jatszoterezest (kavicsozast, csuszdazast, a hinta most nem annyira hatja meg). de tegnap egesz nap esett az eso, nagyon nehez volt veluk, rohangalni akartak, mar mindenfelet kitalaltam, gyurmaztunk, rajzoltunk, sogyurmat is csinaltam, delutan megis unatkoztak szegenykek... ugyhogy ma amikor elallt az eso, elmentunk Bioboltba (egy HEV-megallo) aztan piacra, DM-be, szoval ma is jol elfaradtak, most pihiznek :) Bercel meg alszik :) Na megyek en is alukalni picit! :)

zetus8
 
 


Sziasztok!

Eladó lakást keresek a 11. és a 22. kerületben: földszint, kertkapcsolat, nappali + két háló. Max. 30M Ft-ig. Kérlek írjatok privit, ha tudtok valamit! Előre is köszi!

Kép
vargaviki
 
 


zetus>
Hat tenyleg kifogtuk az idot, de lekopogom 2 napja syuper mar. Tegnap este mar szalonnat lehetett sutni, m mar Timi is furdott a Balcsiban. Szoval azert el lehet viselni igy mar. A nagy anyosek es sogornoek latogatasbol igy a pentek-szombat, meg a hetfo jo lett. Hat ez majdnem a het fele. Holnap is jo lesz, de mar reggel elmennek. Szoval nem annyira gaz mar igy, de azert nagyon kar. Timi is vegre elindult. Vasarnap ota alandoan menni akar, ma meg mar 9 lepest egyedul magatol ment es nagyon ugyin fel tud lehajlasbol es guggoasbol is kapaszkodas nelkul allni. Szoval haladunk mi is utanatok. :lol:

junius:
Nem irtal, pedig ugy vartam a nagy beszamolot a hosszu tavollet utan. Mi van Rozi babaval?

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Tök jó, hogy szoktatk talizni azért úgy annyira más!

Timike, Marci, Szoni nagyon - nagyon szépek és aranyosak!

Rozi baba hálisten jól van , a szokásos kis örökmozgó. Minden érdekli és nem áll meg egypercre sem. A kaja még mindig változó hol eszik, hol nem! Viszont előszeretettel szopizik, amit már kezdek nagyon unni, főleg amikor csak cuclizik és a leglehetetlenebb helyen támad hozzá kedve!

Marci, Timike szopik még?

Gratulálok Timike lépéseihez, nagyon ügyes! Nektek további jó nyaralást Ildi!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


junius:
Ma szopizott Timi utoljara. Pont jokor kerdezted. Mar csak reggel szopizott kb 2-3 hete, de az utobbi par napban azt se sokaig es igy ugy dontottem ma reggel, hogy akkor vege es hajra jovobeli kisteso :lol: :wink:
Azert annyira erdekes ez a szopi dolog. Timi peldaul soha nem jelezte nekem, hogy szopizni akar, mindig en kinaltam es altalaban elfogadta, de csak ritkan hallatta a hangjat annak, hogy alig varja mar. Nalunk csak evest szolgalt a szopi, talan egy vagy ket esetet kiveve. Syerintem meg amikor ejjel syopizott akkor is azert foleg, bar talan abban volt olyan, amikor megnygtatasnak kellett. Szoval erdekes mennyire masok ezek a gyerkocok.
Kepet is tegyel majd fel, mert regen nem lattuk mar Rozi babat. Ami meg a talizast illeti, augusztus 10 korul megyunk 10 napra minimum Borsodba, jo lenne osszefutni azalatt az ido alatt. Esetleg Ti is johetnetek hozzank Abaujkerbe, ha tudtok... :roll:
Alvas milyen? Meg melletted alszik? Szopizik ejjel is?

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Szombathelyrol jelentkezem, de eleg gaz a gep, allandoan ujraindul... Ildi, most mar szuper idotok van jopar napja, ugyhogy szavad sem lehet tenyleg! Mi jovo heten megyunk a Balcsira, remelem jo ido lesz,mert en MEG MINDIG NEM JUTOTTAM KI A STRANDRA!!!!! Aaaaaaaaaaaaaa! Na majd jovo heten! :)

De ugyes Timi! :lol: :lol: :lol: Es milyen erdekes, hogy akkor kezdett el menni, amikor abbahagyta a szopizast. Mintegy "jelkep", hogy mar picit kezd "levalni" az anyarol, es elindul az onnalosodas fele... :)

zetus8
 
 


Ildi nálunk tényleg más a helyzet, mert Rozi követeli a szopizást és nem csak kaja. Este már szinte csak a cicin lóg és éjjel is felkel szopni, viszont hajnalban a legbrutálisabb akkor kb. 4-5 órától egyfolytában szopik!

A taliban benne vagyok nagyon jó lenne. Mi is szívesen látunk benneteket!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Na itthon.
Nem nagyon pörgött a topik, ahogy látom.

A nyaralás nagyon jó volt, csak sajnos rövid, még úúúgy maradtunk volna. Majd teszek fel képeket, de még a fényképezőben vannak, éjjel jöttünk haza.

Ildi!
Gratu Timinek a sétához. Marci még mindig tartja a maga 3 lépését, annál többel nem strapálja magát.

Bea!
Nálunk is megy a szopi ezerrel, képzelheted, hogy a fürdőruhámmal mit művelt Marci. Mostanában ahogy felveszem vmi miatt már rögtön tépi a felsőmet. Lassan annyit szopik mint egy újszülött.

Etus!
Pont mindig váltjuk egymást, hogy fogunk így együtt strandolni???

Na megyek, mert képzelhetitek, hogy mennyi pakolnivalóm van...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba
Orulok, hogy jo volt a nyaralas. Timi azota egyre nagyobb lelkesedessel jar. Persze a fuben nem gond, ott eshet hatalmasakat, csak amikor e lepcson, meg a terasz szelen indul neki, akkor nagyon resen kell lenni.
Sajnos nekunk is lassan letelik a nagy pihizes itt a jo kis vizparton. Megyunk hetfon haza.
Jovo heten otthon leszunk, aztan megint szombaton elutazunk meg 10 napra. Remelem a Bacsi utan nem lesz annyira rossz elmenni anyosekhoz sem.
:oops: :oops:

zetus
Irigykedem kicsit, hogy Ti most jottok le. Biztosan jo idotok lesz nektek is meg hetfon azt mondjak az lesz. Utana mondjuk nem tudom, mert engem csak addig izgatott :roll: :lol: 8)
Merre is mentek a Balcsira :?:

junius
Kuldok neked majd privit, de valahogyan csak sikerul osszehozni egy rovid talalkozot. Mar nagyon kivancsi vagyok Rozi mekkorat nott es mi mindent tud.

fronell
Te nyaralsz meg, merre vagy :?:

mano
Te sem nagyon jelentkeztel mostanaban.

skat
Ti voltatok nyaralni valamerre :?:

Timi mostanaban elkezdett grimaszolni. Nagyon kis komedias vele, viccelodik es direkt szorakoztat minket. Nagyon elvezetes.
A masik ujdonsag pedig, hogy a mi kajainkat mar kezdi megismerni, felismerni 5í meter tavolsagbol is :wink: . Imadja a virslit, a sajtot es a turo rudit is megismeri, pedig abbol eddig 2x evett csak. Megis tiszta extazisba esik, ha ezeket meglatja. Meg a pici nyari almakat is nagyon szereti. Legutobb tizoraira megevett 2 virslit :shock: :shock: :shock: :shock: Ferjecskem el is nevezte indianneven "Kétvirsli"-nek. Mindenkit levesz a labarol a bajoskodasaval, meg a kis humorizalasaval mostanaban. Szoval muris napjaink vannak mostanaban mellette.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Még mi is vagyunk csak ritkán netezek.
Jól vagyunk semmi gond,nődögélünk talán már lassan el is indul.
Mindenkinek üdv jó nyaralást ugy néz ki mi is megyünk olaszba.


Gyönyörűek a gyerkőcök!!!!

Ad már vki rendes tejet a gyerkőcnek? Én már igen mert 1 hete nem vettem tápszert és már 1 hónapja adogatom neki.

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Bóbita!
De jó, hogy jelentkeztél. Örülök, hogy minden rendben Veletek. Olaszországról majd kérek beszámolót, nagyon kíváncsi vagyok, mert én is uszítottam a családot, amikor terveztük a nyaralást, hogy oda menjünk.
Tejet én 2 éves koráig Szonjinak sem adtam és Marcinak sem fogok.

Ildi!
2 virsli, nem semmi. Szonji szokott annyit enni reggelire, bár igaz, hogy mostanában nem vmi nagy evő.
Jövő héten nem futunk össze? V. pakolászol?

Megyek, mert mi meg leszaladunk a Velencei tóhoz, ma még érvényes az autópályamatricánk, amivel hazajöttünk.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Látom lányok mindenki nyaral/t ezerrel. Mi nem voltunk sehol idén, majd jövőre bepótoljuk.

Ildi várom a jelentkezésedet! Tényleg nagyon aranyos lehet Timike a grimaszaival!
Én sem adok Rozinak még tejet. Ő a tápszert sem eszi meg, de nem is erőltetem úgyis szopik még!

Bóbita tök jó, hogy jelentkeztél! Jó pihizést!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok, vagyok én is csak 2 hétig nem volt gépünk :? de már van, újra és most tök jó!

Velünk minden ok :)

Rólunk: vannak események.Hannus 1,5 hete elindult, úgyhogy JÁRUNK 2 LÁBON Olyan kis cuki ahogy megy.Most pont cipőkeresgélésbe vagyok, mert a méreteink nem éppen átlagosak és mindenhol 19-től, max 18-astól vannak kiscipők!Voltam már gyógycipőboltba is, ahol kicsit fel is húztak.Közölték ugyanis, hogy megnézi egy ort.doki a lábát(1500-ért) és ha nem találja indokoltnak, mármint ort.-iai esetnek a lábát akkor nem írja fel készítésre Kérdem, és akkor miben járjon a törpém, mezítláb?????Mire Ő, hát azt nem tudja!De ők csak akkor készíthetnek cipőt, ha a doki indokoltnak tartja! :twisted: Komoly,nem??!!!Úgy látszik világszenzáció vagyunk, mert nem volt még sohase dolguk az átlagnál kisebb manóval!Na erről ennyit!De most kaptam egy címet, szerencse itta közelben, Gazdagréten, ahol vannak kicsike cipők.Telefonon megkérdeztem, úgyhogy holnap oda megyünk!remélem kapunk is, vagy ha nem akkor készítenek.
Eszünk nagyon klasszul, mindent mint mi Ma voltunk pont méreckedni, és 2 hét alatt 70dkg-ot híztunk.Hurrrrá,hurrrrá
Úgyhogy mégiscsak jó az a Humana tápi
Már van 4 fogunk, alul+fölül 2-2, és most jön egyszerre fölül 2-is mindkét oldalon!
Mondja, hogy ha kaka vana pelusba, rángatja agytyát, és: kaka,kaka annyira cuki.Bólogat, ha nem kér valamit, mondja, hogy szia, mitcsinálsz?mama, ku(kutya), ehi(eszti),inni, most ezek jutnak eszembe de hirtelen úgy elkezdett dumálni, meg persze halandzsába nyomulunk, de nagyon.Mint annó Eszti ő is így kezdte!
Már átalusszuk tök jól az éjszakákat, de csak itthon. Voltunk idegen helzen is, barinőméknél na, ott fölsirdogált párszor még, de itthon jó már.6, 6:30-körül kel először, aztán benyomunk 200 körüli tápit, és még 8:30-ig kb. visszaalszik!Úgyhogy ez most így tök jó
Voltunk Gastroenterológián is.Doki szerint nem lesz vele semmi gond, de azért levettek 3 kémcső vért, persze 2x kellett szúrni úgy sííírt csórikám.Majd 1 hónap múlva megyünk vissza kontrollra, és a véreredményt megbeszélni!
Doki el volt ájulva mennyit eszünk, mert persze kikérdezett az egész napos kajálásokról.És attól meg végképp, hogy mennyi mindent tud, meg hogy megy már stb.Azt is írta a papírra, hogy átlagon felüli értelemmel rendelkezik Olyan büszke voltam a kis minimre :)

Megvan a medencénk, úgyhogy amikor jó idő van állandóan kint strandizunk
Jövő héten meg megyünk egy barátnőmékhez Siófokhoz, Szabadi-Sóstóra!Remélem jó idő lesz.Ha esik akkor nem megyünk, csak amikor jó idő lesz!Mert az egy faház, így megfázni nem megyünk le, csak nyaralni

Szona, tök jó, hogy klassz volt a nyaralás :wink:

Bóbi,én még nem adok tehéntejet, főleg hogy a gastros diki is mondta, ha bejött most a Humana tápi, és ízlik neki, akkor nem kell.Úgyhogy nekünk aza tejecske most még :) Nem is eröltetem, Esztinek is kb. 1,5-2 évesen adtam csak először, és azt is felessel kezdtem :oops: Más tejterméket persze kap, joghurt, tajfölt is adtam már, túró stb.Ja, és ma először csoki nélkül szigorúan, túró rudit :) Tökre ízlett neki.

Most más nem is nagyon jut eszembe :oops: , de mindenkinek pussz :)
manóci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:04-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:04-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Fronell!
Tudomtudom, hogy még adós vagyok a képekkel, de olyan sok, hogy még nem volt energiám kiválogatni (és a sz.gépre is csak 2 napja kerültek át), de igyekszem, remélem hétvégén sikerül.

Fogmosival nálunk szerencsére nincs macera, mert Marci nagyon élvezi, mindig mutogat a fogkeféjére és közben nyög hozzá. Amikor látja, hogy mi mossuk a fogunkat, akkor nagyokat reklamál. A technikai része úgy néz ki, hogy odaadjuk neki, rágicsálja és a végén mi is sittysutty megmozgatjuk a szájában (tudom, hogy min.3 perc egy fogmosás, de egyelőre talán ennyi is megteszi :) )
Még azt lehetne megpróbálni, hogy a ti fogatokat mossa ő, közben meg ti mossátok Almáét. Marci rendszeresen ápolja az Apja fogait.

Manó!
Ez a cipő sztori azért nem semmi. Mondjuk a férjem nagynénje is elég kis lábon él (35-ös) és nagyon nehezen talál magának normális (árban is) cipőt. Majd írd meg, hogy mi volt!
Gratula a sétához és a dumcsihoz, akkor Hannus egy igazi fecsegőtipegő :)

Nálunk Marci kinőtte a 19-es szandiját, úgyhogy kénytelen leszek venni neki másikat, mert még kb. 2 hónapig biztos szandál szezon lesz.

Megyek, fürcsi van.

Többiek!!! életjel?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Fronell,Túró rudi :lol: :lol: Nem kövezünk azért meg,ki így ki úgy!Én Esztinek is soká adtam csokit, és tejet is.De mondom mivel én asztmás vagyok azért sokkal nagyobb a kockázat, hogy ők is azok legyenek, ill. hogy allergiások. :( Ezért is volt bennem, hogy jobban vigyázok.De elvileg egy éves kortól ugye már bármit lehet :wink: Pár dolgot kivéve!
Fogmosás, mi még nem kezdtük el, mivel 4 fogunk van :lol: bár lehetne már ilyenkor is.Mondjuk Hanni is tökre szereti rágni a fogkeféket, szoktam neki adni.Állítólag ezt sem szabadna, mert az én számban levő bakt. + savak az övébe mennek ilyenkor...................... :( én azért oda szoktam adni néha.Úgyis cserélem 3 havonta :wink: Meg van a DM-es, az a 3-mas csomagolású, na abból is a másodikat már odaadtam rágicsálni.
De ha elkezdem neki akkor veszek Nenedent tanulófogkefét.Az ilyen újrahúzható gumis, és szeretik.Legalábbis mi Esztinek anno ezzel kezdtük, és bejött :wink:

Szona,képeket várjuk :wink: Cipő, na elmentem a Gazdagréti boltba, és tök jó mert kaptam egyből 15-öst!nem kellett csináltatni :) Nagyon édes szandikát.Úgy döntöttem majd téli cipőcskét is ide megyek venni.De amúgy is jó aza bolt, mert ortopéd orvosi cipők, tehát tudják mi kell a lábnak.Én erre elég kényes vagyok nem is vennék akármilyet, akárhol.Mega cipő az egyetlen amit használtan nem adnék rá.Ruhát azt semmi akadálya, turizunk ezerrel :lol: de a cipőre kényes vagyok!Úgy gondolom ezen múlik a jövője a gerincének, lúdtalpnak stb.
szóval sikerült, kaptam tök jó és édesen tipeg benne 8)
Rakok képet a cipőről is, meg még egyet kettőt, rég ígérem :oops:

Tali, nekünk a jövő hét nem jó, mert megyek Balcsirta a lányokkal!De utána már lehetne, mert nagyon megismernélek én is már titeket személyesen is :wink:

Eszti

Kép

Kép

Hanni

Kép

Kép

Kiscipőcske
Kép

Kép
manóci
 
 


Manó!

Cipővel abszolút úgy vagyok, mint te. Én sem adnék rájuk használt cipőt. Még Szonji unisex cipőjét sem fogom Marcira adni (nem a lábgomba miatt, hanem mert biztos másmilyen a talpacskájuk hajlása, ilyesmi).
Ez a gazdagréti bolt milyen árral dolgozik? Nincs akció a szandikra? Helyileg pontosan hol van? Tudod írtam, hogy Marci kinőtte a szandiját.
15-ös a szandi? Nagyon cuki lehet :) Úgy imádom az ilyen édi kis cuccokat. A ruha szekcióban is mindig megcsodálom az 50-eseket.

A lányok nagyon szépek, hogy Eszti milyen nagy már.
Hanninak meg olyan szép szemecskéi vannak.

Extrém módon Marci még mindig fent van, mert Apuék voltak névnapozni, úgyhogy megyek is gyorsan altatni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


fronell:
Mar Timi is eszi a turo rudit, igaz a csoknak csak a nagyjat szedem le rola, de imadja. Ha meglatja extazisba esik es azonnal kell neki. :)
Mi a gumi ujjra huzhato fogmosast szoktuk alkalmazni. Neha a kezemet harapja kozben, nem mondom, hogy imadja csinalni, de hagyja legalabb. A tobbi fogkefe probalkozas nalunk nem vezetett eddig semmi sikerre.
Eppen tegnap allapitottam meg, hogy a tudogyulladas ota meg egy enyhe natha sem volt, Timi tiszara egeszseges es a legutobbi vervetelnel mar a verszegenysege is rendezodott, vagyis teljesen egeszseges. :P

bobita:
Timi ugy kap tejet, hogy etelben benne van, akkor azert meg eszik belole. Viszont nekunk a vedono es a dokino 1,5 eves korig nem ajanlotta nagyobbb mennyisegben, erre azt mondtak jo ha elkezd hozzaszokni. Timi tapszert sem iszik (nem hajlando), csak a tejpepet, meg a joghurtot, turot es a sajtot eszi, de azt allandoan. Mar szopi sincs nalunk, csak remelem, hogy ez igy ok. A dokino azt mondta igen. :roll:

mano:
Pelusos jelzest en is probalom bevezetni. Kerdezem, hol a kakai? Mire ramutata pelusra, de eddig akkor is ha nincsen benne :) Szoval meg nem mukodik tokeletesen.
Irigykedem a medencevel kapcsolatban. Nekunk is jol jonne ide a lakasba :)
Szuper kiscipot talaltal. Nalunk is kb 1 honap es mar kicsi lesz a 19-es szandi. Meg keresgelek, hogy mit es hol veszek majd, de mivel gazdagret kozel van engem is erekelne a bolt.
Nagyon jok a kepek. nekem a nagy krokodil szajban ulo Eszti tetszik :) Latszik tetszik neki a helyzet. :lol:

szoni:
Kepeket en is varok. :) Marci a jarassal hogy van? Timi mar csak jarkalni hajlando. A lakasban ujra kell ertekelnuink a gyerekbiztossagot. Allandoan menne, a jarokat mar nem nagyon komalja. :(
Meg elmegyunk csutortokopn 1,5 hetre aztan mar talizhatunk. Most nalunk kaosz van a lakasban, mert meg csak ma vagyok tenyleg itthon. Amult heten megis visszamentunk a Balcsira, csak ezuttal az eszaki partra, Csopakra. Nagyon klassz idonk volt es Timi legalabb meg par napig fuvon esett, nem a kemeny padlon :wink: Mar egesz szep barna szine van, pedig napon szinte nincs is es az 50-es faktoru kep allandoan rajta van, de ugy tunik az arnyek is barnit ennek ellenere is.

baratodildi
 
 


Köszönkük a szép szavakat :) :) csajaim nevében is!

Cipőbolt Gazdagrét, Rétköz u. 12 Kmet cipő Tel.: 246-8034
De most néztem meg a prosit amit hoztam, és van weboldaluk is.
www.saluscipo.hu Nézzétek meg, itt le van írva miért jók ezek az ortopédiai fejlesztésü cipők :)
Ja, és 12-12:30-ig ebédidő!!Ez fontos, mert mi 12:10-re értünk oda, és...................... :( addig Eleven Centereztünk!!!

Amúgy árilag tök átlag ár nem kevés, de olyan mint máshol.Nekünk 7500 volt a szandi.(pl. a siesták 10-nél kezdődnek, ahhoz képest akkor jó)

Ildi,ügyik vagytok Timivel, akkor csak így tovább a kakával :lol: Majd egyre többször már csak akkor mondja, ha tényleg van.
Hanni ma megtanult puszit dobni, és mutatja okos fejét :) olyan cuki :P
Jó pihit nektek is, szerintem megvárunk a talival, téged is meg szeretnélek ismerni :wink:
Mi holnap csak du. megyünk, addig még bekukkantok :wink:

Szoni,pici cuccok :) én is imádom őket!Nemtudom, hogy van-e akció most szandikra, elképzelhető! :roll: Telefonálj oda, hátha!
manóci
 
 


Na, benéztem :) látom sehol senki :(

Akkor megyek, mert Hanni alszik addig bepakolom még ami kell, és indulunk!!!

Legyetek jók, jelentkezem, ha megjöttünk, pussz mindenkinek :)
manóci
 
 


Sziasztok!

Gyorsan dobálok fel képeket a nyaralásról, sikerült végre nagyjából kiválogatnom.

Ez Bol központja, imádom:

Kép

Ilyen idő is volt:
Kép

Apókánk is fázott:
Kép

Aztán kisütött a nap, s a szörfös megpihent...
Kép

Apa búvárkodott:

Kép

Marci megéhezett (ezt csak kicsiben :) )...

Kép

Szonji pasizott...

Kép

A napot meditálással kezdtük:

Kép

Aztán elmentünk Zlatni Rat-ra a hely nevezetes "bícsére"
Kép

Az oda vezető úton ehhez hasonló extrém szobrokra másztunk fel:
Kép

És visszafelé benéztünk "A" JÁTSZÓTÉRRE:

Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarlak titeket!
Van egy felesleges, bontatlan (3X28db) Cerazette nevű fog. gátlóm, amit 5500ft-ért eladnék!
Kiváltottam, de nincs rá szükségem.
Akit érdekel írjon privát üzit. Köszi!
További szép napot!

sz.andi
 
 


Bocsánat, hogy ennyi lett, ha a tájra is kíváncsiak vagytok, majd teszek fel olyanokat is.

Végül sikerült ma a Premierben Marcinak 5490,-ért egy Siesta szandit venni, szerintem nagyon szép (20-as!) Hihetetlen, hogy ekkora a lába.

Manó!

Jó pihenést nektek, aztán tőled is várjuk a képeket!

Ildi!
Ti aztán jól kinyaraljátok magatokat :)
Legalább lesz miről mesélni, ha találkozunk.
Marci még mindig csak 3 lépést hajlandó egyedül megtenni, amúgy a kezemet fogva nagyon merész kislegény.

Fronell, Etus és a többiek!!!!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Az előttem lévő hsz-al kapcs.:
Nekem is van, ha vkinek kell 5ezerért én is eladom, de asszem ez ebben a topikban nem aktuális senkinek :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Nagyon nagyon jok a kepek!!! A kommentarok is :wink: :P
Mi most anyosomnal vagyunk, Timi hatalmasakat alszik, miutan nagyon nagyon sokat jar, esik, felall, jar, esik, feall... stb... Szoval rendesen kimerul minden alvasra.
Tegnap jot piacoztam itt a szomszed kisvaros helyi piacan. :lol:
Gratulalok a kisszandihoz. Timi meg elvan a 19-es szandiban, de mar max 1 honap...

junius:
Csutrtokon lejottunk ide, de meg annyira nem tudom mi lesz a jovo heten, hogy meg megirni sem tudom, hogy sikerul e bemenni vagy sem. Hat remenykedem rendesen, hogy tudunk valahogy talalkozni vegre.

mano:
Remelem jo lesz a pihizes nektek is. En ugy biztam benne, hogy mara picit lehul a kanikula, de itt meg mindig iszonyatosan meleg a padlasterben 29 fok van estere.

zetus:
Te is jokat nyralasz, mert regen nem voltal mar. Mindenkeppen tegyel majd fel Bercelrol nyaralos kepeket! :wink: Strandolni gondolom jokat strandoltatok a Balcsin, mert jo idotok volt :)

bobita:
Hogy vagytok?

balwin:
Te is nyaralsz?

fronell:
Az osz elejere az Allatkertezest meg nem felejtetted el, ugye? Mi innen valamikor augusztus vegen szabadulunk, ugyhogy szeptemberben mi mar sokkal rugalmasabbak vagyunk. Idopont? A retesezest is megejthetjuk a Normafanal. Szoval most ket program is van. :) Idopontot Te is adhatsz. :lol:

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:05-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok, vagyok, csak mindig van valami ami kozbejon, amikor irnek... most pl. hogy Bercel leverte a laptopomat az asztalrol, es tonkrement az adapter, mert arra esett ra... adaptert viszont csak Amerikabol tudunk rendelni majd, mert itthon nincs ilyen... :(

Jol vagyunk, megvagyunk, bar Bercel tegnap ota nathas, es kohog, ebbol kifolyolag eleg nyugos, mert allandoan szivni kell az orrat, ami ellen jobban tiltakozik mint valaha... alig birom lefogni... Probalom tanitani, hogy fujja az orrat, de csak szivja vissza inkabb... ehh...

Bercelnek is kijott 2 ragofoga,ugyanazon az oldalon, egy felul, egy alul. Ugyhogy ha jol szamolom, mar 9 foggal buszkelkedhetunk :)
folyt kov este, nyugos a dragam...

zetus8
 
 


Na itt vagyok megint, bar mar alig latok ki a fejembol... :(

Mano: annyira aranyos ez a kis cipo!! :) Orulok hogy talaltal vegul!

Emese: huuuuu de jo lehetett nektek, a kepek alapja legalabbis ugy tunik...:) Szonji meg pasizott, nem semmi! :) Nekem is a "meditalos" kep a kedvencem, annyira tunderi rajta Marci! Mondjuk a beach-eset is nagyon birom... meg az osszes tobbit is! :) En varom a kepeket, hogy merre jartatok meg, kivancsi vagyok!

Sajnos az en laptopomon vannak a nyaralos kepek, ugyhogy nemtok most felrakni, de majd talan nemsokara... addig is nezzetek meg Bercel blogjat ha van idotok, oda pont azelott raktam fel kepeket, hgoy a Bercel "megszerelte" volna az adaptert... :)

Fronell: hogy van Alma?????

Ildi: tenyleg jokat strandoltunk (VEGRE!!:)) ugyhogy nem panaszkodhatok! :) Mondjuk egy kis hevereszest a parton el tudtam volna viselni, hogy csak suttetem magam a napon, na ez nem annyira jott ossze, altalaban rohangaltam Bercel utan. De ennek is megvolt a maga szepsege persze... :)
Anyosodnal vagytok? Ooooooooooooo, pedig pont rad gondoltam, mert holnap mennem kell fogorvoshoz a Moriczra, es feldobtam volna hozzad Bercel egy fel orara, biztos jol eljatsztottak volna Timivel... na majd legkozelebb.... bar remelem nem mostanaban kell mennem legkozelebb... :)

Na megyek aludni, jok legyetek!

Judit: MERRE VAGY?? ELETJELET ADJAL LEGALABB MAGADROL MEG SZEPSEGES ANNA LUCAROL!!!!!!!!! :)

zetus8
 
 


Zetus:
Huu, de jo a blog!!! Megneztem az osszes bejegyzest es kepet! Na persze, ha mar jo lesz az adapter , vagyis ha lesz uj, akkor ide is tegyel kepeket! :wink: Esetleg ha piviben megirod a tipusat megnezem hatha a Kosztolanyi kornyeken lehet kapni, van ket szupi kis bolt, ahol laptop tartozekokat arulnak. Nem semmi a kep, ahol homokozik! :lol: A masik nagy kedvencem, ahol poszivozza a hangszorot! :P
Sajnalom, hogy nem vagyok otthon, amikor arra jarsz, de mar nem tart sokaig a nyaralas, kedden megyunk haza es utana jo darabig nem lesz ilyen kiruccansunk. Bercellel jol ellettunk volna. remelem nem kell fogaszatra menned tobbet, de azert gyertek majd el valamikor!
Bercelnek javulast!

junius:
Irtam neked pu-t. Hatha ossze tudunk valamit hozni holnap. :roll:

fronell:
Timi szerintem ki lesz ehezve a lakasbol valo kimozdulasra rendesen, ha hazamegyunk, mert itt allandoan jarkal a kertben, a lakasban... Szoval nem hianyzik a mozgaster. Nem tudom otthon mi lesz. :roll: Akkor az Allatkert szeptember 10 utanra halasztva.

Tegnap egesz nap anyosomek hetvegi hazaban voltunk. Egy picike kis faluban egy haz nagy kerttel. A kertet nem tudtuk elvezni, mert a Hernad partjan van es az aradas miatt megszamlalhatatlan szunyog volt fenyes nappal is. Kibirhatatlan volt. Viszont a haz egy jo kis valyoghaz es szuper huvos. Nagyon jot aludtunk benne, Timi 9-ig aludt nyikkanas nelkul, amit szerintem meg miota megszuletett nem nagyon csinalt. Szoval nagyon jol aludtunk. Koszonheto volt ez a csendnek, de szerintem nagy mertekben annak is, hogy a lakasban akkora hatalmas kifutoja volt a Timinek, hogy nem gyozott rohangalni. Az egesz gyerekbiztos volt, meg felteni sem kellett. Szoval o elvezte a legjobban. :lol:

baratodildi
 
 


fronell:
Elfelejtettem kerdezni, hogy mitol lazas Alma? Javulast neki is! Doki latta?
Fogak tenyleg elegge furan nonek :lol:
Nalunk meg mindig 6 fogacska van majus vege ota... :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk Balcsiról nagyon klassz volt! :) Sokat pancsiztunk, játszottunk, kirándultunk, hajókáztunk, egyszóval tök jóóóól éreztük magunkat!Az idő is jó volt.Lányok is élvezték, mert többen voltunk, még 2 barátnőmmel akiknek szintén ott volt a kislányaik :)
Teljesen jól vagyunk, most minden okés :wink: Kiélvezzük még a nyarat, meleget itthon is :)

Hétfőn meg voltam felvételizni, (gondolhatjátok, hogy balcsin szerdán jött az sms.hogy hétfőn reggel 9-kor van a felvételi :? De mindegy, voltam tök jól sikerült, csak nagyon sokan vagyunk, és ugye mivel ez pótfelvételi, már korlátozott a helyek száma.Azért bízom benne, hogy bejutok idén!Jó lenne, még itthon vagyok, nyernék 1 évet :wink: Meglátjuk

Holnap megyünk reggel dokinénihez mérckedni, meg Eszti kapja kullancs elleni oltás harmadik részét!

Jövő kedden meg megyünk vissza az endokrinológiára ahol februárban voiltunk.1/2 évente kell menni kontrollra.

Pénteken fodrászhoz megyek, szombat esküvőre megyünk :)
Szóval van program :P


Szona,tök szép helyen nyaraltatok, imádom HO-ot :wink: gondolom, hogy jól éreztétek magatokat.Képek nagyon jók :)

Fronell,Almának jobbulást, gyógycsókok mennek :)

Ildi,tök jó helyen lehettek ti is :) szúnyogokat leszámítva :? főleg nappal :roll:

Zetus, :) pussz

Többiek??? Merre, még nyaralás??


Rakok pár fotót a csajokról

Kép

Kép

Kép

Kép
manóci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: