Új privát üzeneted érkezett!

Mégis .. ha ez kellett, akkor íme :)

Kép

Kép
szösszenet
 
 


[quote="1bambi"]S írta:1bambizöszke,
Vékonyka vagy mán!!!

Haggyámáááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Attól még messze vagyok ..

Kép
szösszenet
 
 


Na, jelentem visszaolvastam! Nem volt könnyű napunk, de azért segtséggel könnyebb!
Beni egyre nehezebben viseli a kifacsart pózos maratoni szopikat, meg azt, hogy a gyulladt ciciből nagyon nehezen jön a tejci, sokat kéne küzdeni érte! Csa hát ő ahhoz van szokva, hogy folyik a szájába a tejci! De most mindig a balból kap, viszont így a jobb mellet minden második szopinál teljesen le kell fejnem, nehogy aztán az gyulladjon be! Plusz minden szpi előtt meleg vizzel zuhanyoznom is kell 15-20 pervet! Szóval elég macerás lett így a dolog, gyakorlatilag zuhanyzok, etetek, fejek aztán kezdődik előlről... De legalább már nincs lázam, és az esti augmentin is bennem maradt, így elég jól bírom! A gond csak az, hogy a csomó egyáltalán nem lesz kisebb! Félek, hogy így egyre kevesebb tejem lesz! :roll:

Látom nem unatkoztatok, míg nem voltam! :-) A viták/megsértődések/veszekedésekkel kapcsolatban nekem csak az jutott eszembe, hogy baromi uncsi lenne, ha egy véleményen lenne mindenki, mert szerintem két hét alatt kihalna a topic. De az írás stílusa tényleg nagyon fontos! Ez sokszor nehéz, mert ha az ember szóban mondana el valamit, az nagyon sokszor tök máshogy hangzik, mint itt leírva látni! Mert ha élőszóban beszélgetnénk egy csomó dolog fel sem tűnne a bántó gondolatokból, de amit ide leír valaki, azt el lehet olvasni egyszer/kétszer/tízszer és itt is marad jódarabig! Szerintem emiatt sokkal jobban oda kell figyelni, mint egy beszélgetésre! Ezt felejtik el néhányan időnként...
A másik dolog ami eszembe jutott, hogy sokszor én sem értek egyet bizonyos hozzászólásokkal; és itt nemcsak a stílusról van szó, hanem a tartalomról is! De azt vettem észre, hogy ha az ilyen hozzászólásokat mégegyszer elolvasom - immár úgy, hogy beleképzelem magam annak a helyzetébe/életkörülményeibe, aki írta - rájövök, hogy az ő helyzetébe simán lehet, hogy én is ezt tettem volna! Mert én asszem mindent elolvasok, így a rendszeresen fórumozókról már él bennem egy kép, megismertem az írásaikból a körülményeit, a környezetét, a lehetőségeit! Mert lássuk be, ezeken a tényezőkön nagyon sok múlik a babanevelésben (is)...

Téjé: köszi a névnapi köszöntőt, jól esett, hogy eszedbe jutottam. Utólag én is Boldog Névnapot kívánok Ollem és Bolygó Bogijának...

Ruhaméret: mi 74-es ruhákat hordunk, de van olyan poló, amire az van írva, 12 hó, és pont jó! 6600 grammal mérlegeltünk egyébként tegnap...

Ercsi: a baba masszázs nagyon klassz lehetett; korábban kérdezted, hogy a fejszűkítőt mikor lehet kivenni! Mi 3 hónapos korában vettük ki, mert már tök jól tartja a fejét+kicsi is volt... Hogy bírod az egyedüllétet?

Emi: babauszival kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy lehet úgy bérletet venni, hogy csak kéthetente megyünk? Vagy ha veszünk egy 4 alkalmasat akkor az 4 egymást követő hétvége kell legyen?

Lolka: tegnap mi is úgy jöttünk ki a szülészetről, hogy alig várjuk a következőt, "de jó lenne szülni menni" érzésünk volt! De azért a realitás a körülmények miatt (költözés, munka, stb.) 3-4 év.

Szőlő: a szekerünk sport részét mi még nem próbáltuk,bár a mózesünk már nagyon kicsi! Igazából azért nem, mert még meg sem néztem, hogy mennyire dönthető... :roll:

Tgyás: nekem Beni születése óta (ÁPRILIS) először JÚLIUS 29-én utaltak!!!! :evil: :evil: :evil: Kiváncsi vagyok a júliusi mikor jön! :roll:

Alvás: Beni napok óta 3x20percet alszik egész nap! Emitt este 6-7 felé teljes K.O, totál hiszti, nagyon nehezen bírja fürdésig! Nem tudom hogy bírnám rávenni kicsit hosszabb alvásra! Becsületére legyen mondva, hogy amikor este fél 9-kor elalszik reggel 6-fél 7-ig meg se mukkan!

Bambi: folyadék: egy időben amikor 40 fokok voltak, Beni kapott vizet! De a kocsiban egyszer annyira rákapott, hogy nagyon sokat megivott belőle és tele lett a pocakja pont mikor a szopi jött volna! És hát éhes is volt, próbált enni, de nem fért belé! Csakhát kissé makacs és csak azért is próbálkozott enni, aminek hányás lett a vége! Azóta nem eröltetem, hogy igyon... :roll:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 

 
 

[quote="szösszenet"][ írta:szösszenetcolor=darkblue] és csodaszép, amivel mi Szabival annyira már nem büszkélkedhetünk :P
[/color]


Bolond!! :lol: :lol: :lol:

Lillus is kiszívta a kezét... Olyan, mintha beütötte volna...

ercsi_3
 
 


Sziasztok!

Bolygó, azért mehetünk 90%-al, mert nagycsaládosok vagyunk :) Azaz csak akkor, ha mindhárom gyerek velünk van. (Nekünk olcsóbb lemenni a balatonra strandolni, mint itt Pesten elmenni)

A helyi bkv-n pedig Bencével ingyen utazok, mert ő asztmás, az asztma miatt magasabb családi pótlékot kapok utána, és aki magasabb családi pótlékra jogosult, az ingyen utazhat a bkv-n (jelen esetben én mint a gyerek kisérője) és 90%-os menetjeggyel a helyközi buszokon, és a Máv vonatain.

Virág, tényleg, mivel Trudi koraszülött nektek is magasabb csp jár, nem?

NAgybevásárlás: Mivel nincs autónk, így nemigen van választásom :) Ma mondjuk, csak a yiskbe szaladtam el Bencének paplant-párnát venni, meg az interspárba sörért. Na ennek az lett a vége, hogy volt egy nagy zsákom, abban volt a takaró, meg a párna, 1 szatyrom, amiben lepedő meg ágynemű volt, +egy szatyrom, amiben 4 soboz mosogatótabletta volt, 1 hátizsákom tele sörrel,
1 hűtőtáskám (azt is most vettem) tele energiaitallal, KAramalz-al (AKCIÓS MOST, 145 ft, akit érint) meg fogkefével, tusfürdővel, + 1 csomag pelenka, +Liza a hasamon, Kata kézenfogva (na jó, a kisujjam jutott neki csak) Bence + a biciklije (mondom hogy csak pár dologért indultunk :):):):):)) Na, most fáj a vállam, mert nem így készültem, és nem a nagy hátizsákot vittem.

De vhogy a gyerekek is érzik, mert a boltban balhéztak, hülyültek (szerencse hogy KAtát még be tudom tenni a bevásárlókocsiba :)) viszont hazafelé egy angyal volt mindhárom. Szót fogadtak, segítettek, amiben tudtak.

Emi, írnál Gyálról? Mekkora, milyen bevásárlási lehetőségek vannak, játszótér, ovi, bölcsi van-e, stb. Megnézem azt is.

Lolka, mi sem akarunk kiköltözni, de sajnos Pesten nemigen tudunk kertes házat megfizetni. De keresünk itt is. Csak olyan helyen nézek házat, ahova kimegy a bkv. Pont amiatt, hogy ne szakadjunk el a várostól. De sztem te is elgondolkoznál ezen, ha a 3 szobás panelban kéne megőrülnöd a 40 fokos melegben a 3 gyerek üvöltözésétől, ordítozásától :)

HA lenne kertünk, lenne benne medence, és homokozó, (ha árnyék is lenne, akkor) egész nap nem látnánk a gyerekeinket. Azaz nem mennének az idegeinkre, inkább így helyes :)

Na és amit akartam mutatni. Többen dicsértétek a mei tai-t. Gondolkoztam rajta, hogy jobb lenne a mütyürnek, mert jót tenne a csípőjének, és tudná benne szopni az ujját is (a kenguruban nem megy, mert a keze és a feje között van egy pánt, és azóta nem marad meg benne, hogy elkezdte szopni az ujját). Szóval nézegettem, de a 9e Ft-ot én nagyon sajnáltam rá. De amit vki belinkelt oldalt, azon elég jó leírás volt róla, így varrtam egyet magamnak :) Kb 800 Ft-nyi anyagom bánja.

Néha ebben is üvölt, ha már álmos, de pár perc után rájön hogy eléri a kezét, és alszik benne :) Ma is azzal voltam, és hosszútávon is bírom, mert 6-kor indultunk és majdnem 9-re értünk haza.

NA itt a kép:

Na mégsincs most kép, hibát ír ki. Majd megpróbálom reggel :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szőlő!

A cumi ára dúrva!!!! Nem elég hgoy minden gyerek cucc drágább mint amennyit ér, de a speckó cuccok még 10x olyan drágák, mivel ha muszáj úgyis megvesszük :( És megvesszük, mert muszáj :(

A költözéshez akartam még írni, hogy újat keresünk, mert alig van különbség új és használt között, viszont mi a 2 gyerekre 1,2 milla szocpolt kapunk, amit ha visszafizetünk, akkor újra 3,8 millát vehetünk fel. Azért nem mindegy :)

TGYÁS, én az oeptől kapom, késett múlt hónapban, de azt leírtam miért volt, egyébként nekem 10.-én utalják. (Csak akkor kapod a melóhelyedről, ha az tb-kifizetőhely. Egyébként az oep utalja)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Elaludt! :D Pedig egész nap alszik... :roll:

Zorróné: köszi a kérdést, egész jól elvagyunk. Csak az hiányzik, hogy este nincs aki levált a risza-partiban...

Ruhamérethez csakannyit, hogy Lilluson most 56-os body van... :lol: Mi még picikék vagyunk... (Amúgy ez szerintem csak kivételes eset, már nem használjuk az 56-osokat, hosszra kicsik, bár a pocijára még rámenne)

ercsi_3
 
 


Judit,
hát, igen. Valóban régen volt már a műtét. Húú, nagyon kiszolgáltatott helyzet volt ám és én utálom az ilyen helyzeteket. Nem is birtam megbirkózni vele. Remélem lesz még alkalmam megtudni, hogy milyen az igazi szülés.
Az emailt még nem tudtam megnézni, mert az email-eimet nem érem el :( A kuglóf nagyon fini lett. Van fent róla kép a blogomon. Mindenkinek ajánlani tudom, bár kicsit időigényes a sok kelesztés miatt.

Zorróné,
Én úgy vettem észre, hogy a hófehérfókában elvárás, hogy minden héten megjelenjen a baba a foglalkozásokon. Egy-egy foglalkozást ki lehet hagyni, de minden másodikat nem. Azt mondják, hogy annyi idő alatt elfelejti a baba, amit megtanult.

Szőlő,
Jó ég. Szemétségnek tartom, hogy ennyit kérnek a három cumiért, főleg így, hogy csak ez jó Mazsinak :(

Lolka,
A hátamra még nem mertem felkötni a mei tait. Egyáltalán lehet már úgy vinni?

Zsu,
Írok neked privit, de csak holnap, ill ma, valamikor délelőtt..

Még akartam írni, de a párom már nagyon kész van, úgyhogy húzok vissza a babaszobába...

Kép
emi29
 
 


Bocs, most csak annyit:

Litu, felírtam a telefonszámod, Marjanét tudom. Reggel megyek Zuglóba és nem 100%, de mintha ilyen tápszereket láttam volna a Nagy Lajos-Bácskai gyógyszertárban. Én reggel azt megkérdezem és megveszem, ha van. Úgyhogy Marjan azt te hagyd ki és beszéljünk, ha valamlyikünk talál. Ja, mert doki után belvárosba megyek, kendőzöm, úgy könnyű közlekedni, szóval, ha nem sikerül a nagylajosi, megnézem, ami szembe jön.

Marjan, te még 8kor lent sétáltál?

többieknek holnap este, bocs....

lolka_zs
 
 


Ercsi, Celesztina, Szössz: Szép babaképeket láttam! Szössz, te tényleg csini vagy már.
Ma én is tornáztam picit (hasizomra, fenékre), jó lenne ezt rendszeresíteni. :roll:

Lolka, Virág:masszázslink: [url]http://www.vitalitas.hu/konyvek/bab/babmasz2.htm
[/url]

Zorróné: Örülök, hogy jobban vagy, durva lehetett, hogy nem maradt meg benned a gyógyszer. Ügyes volt Beni! További gyógyulást.

Bambi, Ercsi: Szívásnyom nálunk is van a karon... :lol:

Ercsi: Fürdővizébe én sokszor teszek kamillateát, elvileg nyugtatja a bőrt. Nekem anyukám javasolta, én is sokszor abban fürödtem. :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Lolka: Jó az a hordozós kép! Alukált?

Szőlő: Durva, hogy ennyire drága a cumi.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Ma készítettem már sárgarépa- és padlizsánkrémet ami piritóssal fincsi :D örülök, h sikerült két virgonc kicsi mellett –reggel mindig aktivabbak én meg kv-t is alig tudok főzni az álmosságtól.

Judit: köszönjük, hát akkor legközelebb megpróbálok nagyobb képeket felrakni
Olyan furcsa, hogy megint csípőszűrésen voltatok! Mármint nekünk is 4 hósan kell visszamenni, de azt hittem az még ooooooolyan messze van, pedig nem is annyira. (Laut képzeld 6 hetesen kellett csípőszre vinni utána csak amikor járni kezdett –és mivel 14 hósan tette így jó sokára, azóta ez is változott) De Ercsinek igaza van –hipp-hopp itt van


Ercsi: jók a fotók, tényleg milyen nagy már Lillus, olyan okosan néz :D

Ja, és nekünk is rémes napunk volt tegnap (bár amikor sok a hiszti azt jobban utálom) Kicsi a meleg miatt volt ki de nagyon, aludni alig tudott, felsírt sokszor, Lau meg negyed 3-kor ébresztett éjjel h szomjas és este is alig bírtuk alvásra. Költői kérdés, de nem hidegebbet mondtak????

Szőlő: ez durva
Szössz: jók a képek –és megerősítem, addig örüljünk amíg max forog :wink: mert aztán ajjaj :lol: pláne a lányok…

Litu: tényleg, nagyon gáz h ez van a tápszerekkel

Emi: akartam írni, képzeld Julinka is bukós lett, de nagyon. Eleve többet bukott mint Lau, de mivel a nagyobbik szinte semmit sem soha így ez nem csoda. Most viszont a napi 4-5 textilpelus nálunk is megvan, már átérzem teljesen miről írtál. Rá is kérdezek jövő héten a dokinál, bár a súlya jó

Bambi: nálunk csak anyatej van ami ált jó, de tegnap :roll: irtó szomjas volt de nem fogadja el a cumisüveget, pontosabban ha rájön, h abból víz jön ordít, de mivel annyi tejet ivott bukott egy rakatot, fájt a hasa, tejjel meg alig bírtam, akkor azért sírt…. Hú, szóval jó ha olykor elfogad(na) vizet is (a beszólás durva)

Hordozó –autósülésként: meddig jó? Mármint miről látom, h kinőtte? Mert úgy tudom, ha ugye háttal van menetiránynak bekötve és akkor ha a baba csak behajlított lábbal tud ülni mert csak úgy fér el akkor lesz kicsi. No de ha még nem ül akkor nem lehet váltani mert a köv. kategória már az egyedül ülni megtudó (no ez jó) babáknak ajánlják (érdeklődtem bababoltban) Szóval most akkor mi van, mert Kicsi mindig lecsúszik nem tudom nagyobbra állítani a pántot és az az érzésem lassan alig fér el… (bár ülni próbálkozik már szerencsére)
(ja és mondták vhol menjek el a boltba és ott megszakértik élőben, de ez asszem most nem menne egyelőre –melegben ha lehet nem utazunk)


Zorróné: olvasom, h Beni pont a másik véglet –de azért jó, h elfogad vizet is

Zsu: jó ez a strand dolog! Nem semmi! Milyen kedvezmények is járnak 3 gyerektől? Mert akkor lehet érdemes lenne belevágni majd :lol: :wink: Le a kalappal nagyon előtted a bevásárlás miatt! És tyű, tudsz varrni? De szeretnék én is –varrógéped is van, gondolom, abból érdemes olyan olcsóbbat venni szerinted vagy inkább felsőbb árkategóriásat? Mert olcsóbbra tán rá tudnám venni egyszer párom aztán tanulgatnám. És még egy kérdés: „meglévő” gyerekekre is adnak szocpolt? Nem csak akkor ha bevállalsz előre párat?

Emi: hátra ha jól tudom 4-5 hónapos krotól lehet (méret meg ilyesmin múlik)

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Bogi nevében is a képdicséreteket! :D
Valahogy megpróbálok többször jönni, de nem egyszerű.
Bogi most aludt el, nyolc után ébredt ma. fél kilenckor reggelizett. Végre visszaállt. Két hétig megint hat körül ébredt és már kezdtem azt hinni, hogy valami nincs rendben. De végre megint alszik reggel nyolcig. Annyira jó!

Érdekes, mert már nem kell neki a kaja három óránként. Nagyon ritka, hogy három óra múlva éhes. Tegnap is evett reggel fél nyolckor, aztán pontban 12kor aztán 5kor aztán pedig 9 után (fürcsi után)
Ez normális???

Egyébként visszaolvastam egy két oldalt meg láttam édes kis(nagy)babákat. Tényleg már nagyok a babáink. Tesóméknál most egy hónapos a baba és olyan pici. Bogi olyan nagy hozzá képest.

Emi!

Én is szeretném látni ám az új frizurádat!!!

Lányok!

Én is szeretnék kistesót, de apával megbeszéltük, hogy csak mire Bogi megy oviba. Olyan messze van még.. :(

Lituka!

Ha megyek Kisbéren gyógyszertárba megkérdezzem, hogy van -e olyan tápszer, ami nektek kell???
Most olvasom, hogy megoldódott a probléma,de azért rákérdezzek?

Jaj és köszönjük a névnapi köszöntést!
Én is boldog névnapot kivánok Bolygó Bogijának! :D

Na megyek mosogatni, meg főzni, meg kicsit takaritok, meg be kéne tenni egy mosást is, ha Bogi ruhái megszáradtak.
Azért lehet, hogy közben benézek. Tényleg megpróbálok már jönni többször is.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Litu!

Na a tápszermissziót teljesítettük Lolkával:))))

A számlaszámról vele beszélj majd.

Reméljük, hogy holnapra ott lesz!!!

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2008.11.20 13:47-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Anetto: Itt Zorronénak, Virágnak és Babytevének is volt mellgyulladása, asszem antibiotikumot szedtek, és azt csinálták, mint te: masszírozták, fejtek és abból a mellből hosszan szoptattak. Mindenképpen menj el és mutasd meg a kórházban. Lehet, hogy nemcsak a csecsemősök, hanem a szülésznő is tud segíteni, de ebben nem vagyok otthon sajnos. Jobbulást kívánok.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mary: A te Bogidnak is boldog névnapot!!!! :D

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Na sikerült a mosogatás, takaritás, főzés, mosás... :D
Már ebédeltünk is.
Bolygó!

köszönjük szépen.


Hát Bogi megint elaludt pont amikor kaja lett volna...Ma még csak fél kilenckor evett.. Ugy látom már tényleg nem kell neki a kaja 3 óránként... :roll:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nem olvastam nagyon vissza, csak anno a mellgyulladásos sztoriból kimaradt az egyik életmentő dolog: cseresznyemag-zsák felmelegítve....(ez akár azuhanyt is kiválthatja, de vigyázni kell, mert égettem már meg magam vele, és aztán nem tudtam eldönteni, hogy a gyulladástól, vagy az égéstől piros....

Szössz, csinik vagytok nagyon! :D

Háton is lehet újszülött kortól hordozni...

Kép
babyteve2
 
 


Tegnap pancsolni voltunk, a piciket még nem mártogattuk, de jövő héten talán megpróbálom...tök jól aludtak a levegőn, a vonat sípolása sem zavarta őket...és én is ki tudtam végre kapcsolódni, Tomival csónakáztunk, Apa volt a parton az ügyeletes... :D
Kép
Kép
Kép

Kép
babyteve2
 
 


Babyteve!

Nagyon édes Mira és Gergő. És hogy milyen jót aludtak látszik a képen.
Látom, hason alszanak. Bogit még nem próbáltam hason altatni.. Ő csak oldalt szeret néha hanyat. Amugy sem nagyon szeret hason lenni, feküdni sem, ülni szeret.

Egy kérdés:

Tényleg meg akartam kérdezni , hogy valaki már feljebb tette a babakocsit? ugy értem, hogy vizszintesből? Mert Bogi már nem szeret a babakocsiban feküdni, csak ha aludni akar. igy feljebb kellett neki állitani. másképp sir...szóval szeret nézelődni. Nem korai még?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mary: Az én Bogim sem szeret hason lenni, pedig már szépen emeli nemcsak a fejét, hanem a könyökén kitámasztva a mellkasát. De nagyon feszeng így. És ülni sem szeret pl a hordozóban, egy idő múlva úgy is feszeng, de azért néha elvan úgy félórát is nyűgi nélkül. Ő vállon szeret lenni, folyamatosan nézelődni, szemlélődni! Újabban az utcán is úgy van! Mert a babakocsit úúúútálja!!! :roll:

Babyteve: Aranyosak az ikrek! Csini vagy! Bátyus jól elvan a kistesókkal?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bolygó!

Bogi is csak ugy van el a babakocsiban ha a háttámla meg van emelve, ha kilát...
De nálunk is szokszor előfordul, hogy valamelyikünk kézben viszi, mert ugy nincs hiszti.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok,
voltunk ma dokinál. Lili megkapta a Rota virus elleni oltásból az elsőt. Hazaérve ki is bukta, úgyhogy csak remélem, hogy valamennyi azért felszívodott.

Celesztina,
én megkérdeztem a dokim a bukásról, de azt mondta, hogy ha elkezdem a hozzátápit, akkot valszeg meg fog oldódni a probléma. Kérdezte, hogy mennyit eszik, mondtam, hogy 160-170 körül. Mondta, hogy akkor fog is bukni. (Amikor 100-akat evett, akkor is ennyit bukott) Remélem, hogy most már hamarosan kinövi...
Julinka is.

Babyteve,
hova jártok pancsizni? Találtál fürdőruhát?

Anetto,
sajnálom a mellgyuszit. Jobbulást.

Kézzeljétek a dokim mondta, hogy most már nyugodtan adhatok Lilinek öszibarackot, de csak a levét és egyelőre csak egy kanállal, aztán szépen fokozatosan emelhetem az adagot és ha eljutok 50 miliig, akkor mehet a rostja is nemcsak a leve. Csodálkozott is, hogy még nem adtam a Lilinek gyümit. Úgyhogy mi holnap elkezdjük a hozzátápit öszibarival. Majd beszámolok, hogy mennyire izlett neki.

Azt is mondta a dokim, hogy már nyugodtan tehetem félig ülő helyzetbe Lilit. A pihenőszéket, vagy a hordozót javasolta. Csak azt mondta, hogy még ne legyen benne sokáig.

Ja és közkívánatra egy kép az új séróról

Kép

Kép
emi29
 
 


[quote="szösszenet"] írta:szösszenet
[quote="1bambi"]S írta:1bambizöszke,
Vékonyka vagy mán!!!

Haggyámáááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Attól még messze vagyok ..


Jaaaj mán!!! Ne legyél mán ilyen szőke!!!! :lol: :lol:
Én lennék ilyen dagadt!!! :? :? :?

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok!

Lányok segítsetek!

Eddig sosem volt még zöld a kakink és most az lett.
HA 1 mildibé tápszert és anyatejet kap felváltva. Mitől zöld neki? vigyem el orvoshoz? Mit csináljak?

Kép

Kép
mannogab
 
 


Mannogab!

Nekünk is volt már zöld a kakink. A neten olvastam, hogy nem kell aggódni. Persze, hogy megnyugtasd magad megkérdezheted a saját orvosotokat.
Mindjárt megnézem, hogy pontosan mit is irtak...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Szössz, igen, azt olvastam mikor Alíz majdnm átfordult, a "sátor alja új helye"-en kacagtam pár percet :lol: :lol: Még határozottan Mazsi, sem de az előbb vagy fél órán át itt izmozott a kiságyban, hátról hasra majdnem megvolt, csak a kezével nem tudott mit kezdeni, de a csípőjét meg a fejét már teljesen átfordította csak a válát nem tudta a karjától. Segítettem neki, aztán meg hasról pár percre rá visszafordult hátra, de vagy nem így akarta vagy nem tudom, mert azonnal elkezdett bőgni. :lol:

Bambi, nekem meg az furcsa hogy engem bámulnak meg :lol: Mintha nem hinnék el hogy az én babám lenne Mazsi.

Víz: én is szoktam kínálni a nagy melegekben, de Mazsinak nem kell. Most Humana babavizet adok neki, annyira kvára vízköves itthon a víz hogy naponta eceteztem a láboskáját.... :?

Ruhamérethez: mi már 62-eseket hordunk, még az I Love Daddys jó rá, az 56-os, de pl van egy Minnie-s hihetetlencuki body meg egy spanyol mez ( :lol: ) az 68-as és az is jó. Viszont a Tescos 68-asok (3-6 hó) az bazinagy! Sokkal nagyobb a különbség a 0-3 és a 3-6 hós között mint a Newborn és a 0-3 között. Ma vettünk neki egy halom nagyon édes cuccot, akkor tűnt fel, hogy nekünk szinte csak tescos rucijaink vannak :D

Babyteve, nagyon édesek a babók :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Mannogab!

Épp itt a babaneten találtam ez a "rendelőben"

"Kérdés:
A kisfiam 3 hónapos és két hónapos korától tápszert kap, anyatejet nem. A széklete sötétzöld, és egyszer-kétszer van naponta. A második széklete általában egy kicsit sárgább, de az első mindig sötétzöld. A zöld széklet már akkor is jelentkezett, amikor anyatejet és tápszert is kapott minden etetésnél. A kérdésem az, hogy miért zöld a széklete? (nem hasfájós baba a kisfiam) .
Válasz:
Kis csecsemőkorban a zöld székleteknek jó étvágy és jó gyarapodás mellett semmi jelentősége nincs. Mint Önök is észlelték anyatejes és tápszeres babánál egyaránt előfordul. Ez az egész csecsemőkor alatt megjelenhet, de inkább az első hónapokra jellemző. Talán gyakrabban észleljük, ha a baba egyik napról a másikra jóval többet eszik, vagy esetleg új tápszert kap. Néha a zöldes széklet több nyákot is tartalmaz, a bélgáz képződés is fokozottabb lehet, amitől a csecsemő sírósabbá válhat. A székletek színe fűzöld, almazöld, spenót zöld lehet. Tehát az Önök jó étvágyú, jól gyarapodó, nyugodt kisfiánál a zöld színű székletnek semmi jelentősége nincs.
Dr. Gömöri Ágnes "

Remélem, hogy segitettem valamit.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mannogab! Nekünk folyamatosan zőld a székletünk, és van olyan, hogy darabos is, mintha túró lenne. Kérdeztem már én is a dokit, azt mondta nyugodjak meg, teljesen normális. A tápszertől van. A BEBA-n rajta is van, hogy zőld lehet tőle. Nekünk van, hogy egész "katonai" sötétzőld.
Viszont úgy látszik végérvényesen búcsut mondhatok a szoptatásnak. Már aig akarja elfogadni Marci a cicimet, de miért is tenné, 20perc alatt szopizott 10gr-ot. Már egyálltalán nincs tejem. :cry: Kár, pedig még jo lett volna. Szerettem szoptatni. Úgyhogy marad a tápszer. :( Na ez van.
Ja, ás nekünk is rengeteg tescós rucink van, annak mindíg jó a mérete. (74).
És képzeljétek, tegnap voltunk vásárolni, és láttam egy nagyon helyes gyerkőcöt, aki olyan szépen űlt a bevásárló kocsiba, és kissebb volt a Marcinál. Nem bírtam megállni, és megkérdeztem mennyi idős. 10hónapos! :shock: És nagyobb volt nála a Marci! Atzán végig, ahogy vásároltunk egyfolytába a gyerekekhez mértem gondolatba. Naggyon nagy a fiacskám! Pedig nem vagyunk nagy termetüek. Na majd meglátjuk. :)
Vendég
 


Anetto: ha csak 1-2 lapot visszaolvasol, akkor megtalálod a mellgyuszis sztorim. :(
Amit tudok tanácsolni: közvetlenül szopi előtt meleg vizzel zuhanyzás, utána masszírozás; a legfontosobb viszont talán a szoptatási póz! Nekem sehogy sem akart lejebb menni a csomó, csak onnantól kezdve, hogy négykézláb szoptatok! Tudom, ha ezt valaki elképzeli, nagyon röhejes + rettentően fárasztó, de hatásos! (engem a szülésre emlékeztet mert kb. 2 órát vajúdtam ebben a pózban bazi erős fájásokkal, hogy végre tágoljak) Na szóval, négykézláb legyél az ágyon, a babó pedig alattad legyen, de fordítva és fenntről ad neki a cicit, mert akkor a gravitáció rengeteget segít! Még jobb ha közben masszírozod is! Bár tapasztalatból tudom, hogy erre se keze se ereje nincs ebben a pózban az embernek, úgyhogy könnyebb, ha a masszírozást valaki átvállalja! :wink:
Egyébként én megjártam a kórházat és ott a nagynénémen kívül az ügyeletes doki is megnézett és megpróbálta kimasszírozni, nekem egyáltalán nem fájt, legalábbis egy szüléshez képest ez semmiség...
Jobbulást!

Jezsek: sajnálom a tejcit! :( Én sem szívesen hagynám abba a szoptatást, pedig mostanában a balt annyit szívja, hogy már néha csillagokat látok... :(

Emi: majd számolj be Lili mit szólt az őszibarackhoz...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Emi, nagyon csini lett a hajad! Én is kíváncsi vagyok hogy hogy ízlik Lilinek az őszibarack.

Mazsi meg átfordult hátról hasra. :) Rengeteget dolgozott rajta ma, de amióta megy neki, csak ezt akarja csinálni. :lol: El is fáradt kellőképpen.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Zorróné, ez a négykézláb szopi vlaóban nagyon fárasztó lehet... lejjebb ment már a csomó? lázad már nincs?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Na hogy velem legyen tele az oldal, hoztam pár képet

Kedvenc ruciban (már majdnem pici)
Kép

Spanyol drukker
Kép

Kép

a Mazsi felirat photoshoppolt, csak a 8 eredeti

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő: gratula Mazsinak, nagyon kis ügyes! :D
Csomó úgy érzem már egész jó, alig érezhető, lázam nincs, csak az augmentin teszi taccsra a gyomrom! De legalább bennem marad, ez is haladás! (Az esti adagot mondjuk még nem mertem bevenni... :roll: ) Viszont sajna minimum 4 napig kell szednem, de ha nem múlik el a pirosság a mellemről, akkor 1 hétig... :(

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Jaj, ez haláli ez a mezes ruci :D Nekünk is kell!!!!!!!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Emi

Nekem nagyon tetszik a hajad:)

Kép
marjan78
 
 


Zorróné, Corában vettük, tán 1000 ft volt :wink:

Remélem nem kell tovább szedned a gyogyit, elég a 4 nap, drukkolok! Én nem is tudom mit csinálnék h begyulladna a mellem így hogy Mazsi nem szopizik...

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok :)

Annyit akartam irni de sajna olyan hosszu a nap mindjárt elalszom ülve :(

Mindenkinek aki hívott vagy felajánlotta köszönöm Szőlőnek Ollemnek Nononak Téjének

és a tápszermisszió két tagjának pedig örök hálám :) Lolka és Marjam :D nem is tudom mit csináltam volna ha nem sikerül hozzájutni.

Biztosan ideér holnap mert Bp. amugyis egy nap..a levelek is másnapra idérnek.

Szóval nagyon nagyon rendesek vagytok és komolyan örülök neki hogy számíthatok rátok..próbálom majd meghálálni Nektek :)

Lolka: nekem még nincs feltöltve a karim éjfél után tölti férjem..ő most éccakás igy nem tudtalak hívni de holnap mindenképp küldd el nekem akkor a számlaszámot és akkor majd ird meg nekem azt is mennyit is adjak fel pontosan a postai díjjal együtt...

mégegyszer köszi. :)

aztán a visszaolvasás már ment...holnap pedig felzárkozom :)

Szössz kilókról annyit hogy én ma sírva mentem ki az árkádból mert nem tudok ruhát venni mert csak a 42es cuccok jönnek rám azok meg hadd ne mondjam hogy állnak...komolyan ez olyan igazságtalan...2és fél hónap alatt egy deka nem ment le és pedig nagyon odafigyelek mit eszem...kivagyok...nem tudom már mit csináljak...14 kg plusz :(

ráadásul vszínű a pajzsmirigyemmel baj van...nagyon magas a pulzusom 120 és 100 között mozog...és nagyon nagyon rosszul szoktam lenni tőle..ájulás,tarkónál fáj a fejem,ráz a hideg,melegem van mikor mi...dokinál voltam a szívlassítótól még rosszabbul lettem...100 lett a vérnyomim (azzal nem volt gond) most nagyon alacsony lett és a pulzusom még mindig 97 és 90 közöt maradt..2 napig fel sm tudtam venni kicsit...ugyh most nem szedem...ment a hasam szúrt...áhhhhhhh..nagyon rossz volt..most várom a dokim visszajöjjön szabiról aztán adjon vmi mást és kivizsgáltasson rendesen.
belgyógyász ismi azt mondta hogy a terhesség után előszokott fordulni hogy felborul a hormonháztartás és amiatt a pajzsmirigy müködés is zavaros....

vkinek nincsenek hasonló gondjai???

ja nagyon szépek a babáitok :) kész nagyfiuk és nagylányok már :)

Babatéma: mi nem tervezünk több babát több okból sem de ha ugy alakul 4-5 év mulva nem fogok elzárkózni előle...(a világon mindennél jobban vágytam és vágyom egy kislányra)


na mennem kell mert alig látok már....

Én kis tápszermissziómnak pedig mégegyszer köszönet :)
Vendég
 


[quote="lituka"]S írta:litukazössz kilókról annyit hogy én ma sírva mentem ki az árkádból mert nem tudok ruhát venni mert csak a 42es cuccok jönnek rám azok meg hadd ne mondjam hogy állnak...komolyan ez olyan igazságtalan...2és fél hónap alatt egy deka nem ment le és pedig nagyon odafigyelek mit eszem...kivagyok...nem tudom már mit csináljak...14 kg plusz :(

Sajnálom .. :(
Ha a kezdő súlyt nézem, még rajtam is van 10 kg .. de abból én már csak 5-öt szeretnék leadni .. Rohat nehéz!!!!!!!!!!!
És nem is a kilók zavarnak, hanem a hasam nem lapos .. olyan, mintha a 2. babámat várnám .. HA befeszítem akkor egész jó, de ha elengedem, akkor konkrétan pocakos vagyok .... UUUUUUtálom!
Szerintem senkit nem visel meg nálam jobban ez az egész ..
Én is próbálok tenni .. van is eredménye, de ez olyan lassú haladás .. én meg már nagyon utálok úszógumis lenni ..
Ruha-vásárlás? Ne is mondd ..

Kép
szösszenet
 
 


ááááááááá, elszállt...

emi, klassz a hajad, remélem a Rota vírus rombolt már, mielőtt Lili kibukta.
téjé,
irok majd Neked, de a laptopom beszart, és csak a céges rendszergazda tudná helyre hozni, de ő meg nem ér rá kijönni. (Valami "fiókot" zároltak...) Szóval be kell vinnem majd...Így esténként a párom laptopját nyüstölöm, de sok mindenre nincs időm így.
Litu,
Vigyázz a szívlassítokkal és társaival. Nekem nagyon szar a pulzusom nagyon régóta (alapon 100 felett van), meg rendszeres szédüléses, stb. rohamaim voltak/vannak. Elküldtek már mr-től kezdve mindenre, de nem tudják mitől van. Viszont ezt már tudom kezelni, az ideális gyógyszer megtalálása meg rengeteg idővel, rosszulléttel, idegeskedéssel, stb-vel járna. Látom a kollegámon, ő már 4-5 éve ezzel sz@rakodik és még mindig nem jó a sokadik gyógyszere.

Lányok,
Nektek milyen a bcg oltás helye? Nekünk még mindig tök sebes, piros, ronda...

Ruhák, méret
Én tavasszal vettem egy csomó ruhát a Corában. Fél éves korra valót. Egyik nap előszedtem őket, és akkor szembesültem vele, hogy ezek már mind jók. Sőt, már korábban is jók lettek volna. Szóval, szerintem kisebbek, mint a "normális méretek". Király, mert így most rengeteg ruhánk van, amiből szerintem egy csomót nem is fogok rátudni adni, viszont a következő méretből egy sem...

Ma itt járt anyós. Durva. Megkérdezte: "Daninak muszáj még pelenkát adni?" Én:"Nem értem a kérdést, még csak 4 hónapos." Ő:"Miért, nem mindig ugyanakkor kakil?" Én: "Nem, de pisilni is szokott és egyiknél sem tudni szólni, hogy most kell." Ő:"Ja. Meg féltek, hogy a fütyije úgy áll, hogy mindenhova menne a pisi, mi?" No comment....Valakinek betegebb ennél az anyósa?????
Persze most megint körbe telefonálja az ismerőseit, hogy én milyen vagyok vele...

Kép
1bambi
 
 


Bambi - Ez az anyós tényleg gáz .. :shock: :shock: :shock: :shock:
Az enyém, amikor hazajöttünk Alízzal a kórházból, akkor megkérdezte, hogy átalussza-e már az ájszakát .. mondom: "MÁÁÁÁÁR? 3 napos ..." Szóval drágám .. vannak még idióta anyósok :D

Szőlő - Szerintem is nagy az ugrás a méretek között .. én is vettem 1-2 szettet 3-6 hósra, és óóóóriási a csajszimra :D
Gratula a forgáshoz :)

Zorroné - Ez a négykézlábazás nagyon kemény .. igazából el sem tudom képzelni. Még karral folyamatosan félig behajlítva kell tartanod magad, hogy eléggé szintben legyen a baba? Vagy alá tesztek vmit? Mert gondolom azért addig nem ér le .. :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

Kép
szösszenet
 
 


[quote="celesztina"]
írta:
celesztina
Zsu: jó ez a strand dolog! Nem semmi! Milyen kedvezmények is járnak 3 gyerektől? Mert akkor lehet érdemes lenne belevágni majd :lol: :wink: Le a kalappal nagyon előtted a bevásárlás miatt! És tyű, tudsz varrni? De szeretnék én is –varrógéped is van, gondolom, abból érdemes olyan olcsóbbat venni szerinted vagy inkább felsőbb árkategóriásat? Mert olcsóbbra tán rá tudnám venni egyszer párom aztán tanulgatnám. És még egy kérdés: „meglévő” gyerekekre is adnak szocpolt? Nem csak akkor ha bevállalsz előre párat?



Kedvezmények: 90%-os utazás a helyközi közlekedésben

-50%kaja suliban, oviban, iskolában.
-ingyen tankönyv

Csp 16e /fő

Nem pénzbeli kedvezmény: törvény írja elő pl hogy a 3 v. több gyereket nevelő szülők gyerekét fel kell venni bölcsibe.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de tuti van még más is :)

Ez a tudok varrni túlzás, nem tanultam sehonnan, karácsonyra kaptam a varrógépemet, azóta próbálkozom. De eddig inkább csak javítgattam, meg terhesnacit varrtam magamnak :) És ennek is egyszerű volt az elkészítése.

Igen, van varrógépem, egy Pricileg, anya a Quelléből rendelte nekem 10e-ért. De asszem amúgy 30e-ért árulják, csak ilyen "új vevőt hozol" akció volt. Szóval semmiképp sem felsőkategóriás gép, de nekem megteszi :)

Persze hogy adnak szocpolt, nekem már mindkettő megvolt, mikor felvettük :) Sőt, ha akarnám, most megigényelhetném Liza után is, csak nem akarom, mert gy hallottam, hogyha ezt visszafizetjük, akkor felvehetjük újra. És akkor új lakásra, 3 gyerekre 3,8-at adnának, míg most ugye 1,2 millát kaptunk a kettőre.


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jó reggelt!
Zorrone örülök, hogy jobban vagy. Remélem használ az antibiotikum.
Lituka, nem semmi a tápszerbalhé, örülök, hogy megoldódott.
Bambi, nem egyszerű az anyósod! Már kezdem azt hinni, hogy egyik sem normális! Én szerintem féltékenyek, vagy irigyek, vagy nem tudom. Most az enyén azt találta ki, hogy az én hinbám, hogy csak csöndben hajlandó ealudni a Marci, és ha áll fölötté és hangosan suttogja neki kb. fél perceként, hogy "aludjál, miért nem alszol?! "akkor nem alszik. Ja és azt sem érti, hogy miért ébred fel, ha az apósom a feje mellett kezdi a motoros kaszával levágni a füvet. Szerinte (és hozzá teszem a anyám szerint is) az lenne a normális, ha akkor aludna a legjobban, ha körülötte porszívóznék.
Mert persze az Ő fia...és állandóan ezt hallgatom. Mindíg az Ő gyerekéhez hasonlítja. Már számtalanszon mondtam neki, hogy a Marci nem egy klón, és meg vannak az ö kis rigojái, szokásai, de úgy látom semmit nem használ. Ja tegnap azt kérdezte: mit csinál az unokám? Mondom alszik. Egy perc mulva erre megkérdezi: És mit csinál az unokám, azon kívül, hogy alszik? MOndom azon kívül sok mindent nem csinál, avás közben elég nehéz lenne.
Holnap reggel megyünk le hozzájuk a telekre. Reméle az apósomnak lesz annyi esze, hogy amíg mi lent leszünk a jövő héten, haza mennek. Jó lenne.
Szösszenet! Szeretném a tanácsodat kérni!
Már kb két és fél-három hete nagyon jól beálltunk a 3 órás napirendre, csak az az egy probémám, hogy minden este 7-kor eszik utojlára. Ez azt jelenti, hogy éjjel fél2 és fél3 között mindíg fölébred egyszer. Szeretném, ha végig tudná aludni az éjszakát. Ami menne is, ha meg tudnám etetni még este 10körül. Ez eddig kétszer sikerűlt, de az is véletlen volt, hogy felkelt, mert úgy elalszik, hogy az istennek nem tudom rávenni, hogy egyen. Egyszerűen nem nyitja ki a száját. Már mindent elolvastam a suttogó álometetéséről, de nem használ. Vagy szerinted hagyjam, majd magátol átáll? Attol félek, így fogja megszokni, és ez lesz a természetes neki. Vagy örüljek, hogy így tartja a napirendjét, és ne siettessem? Szerinted?
Vendég
 


szösz! csak egy szerény kédés. Azt írtad van rajtad 10 kg plusz...megmondanád hol? A hugoddal készült fotón nem látnám h van rajtad plusz! A pocak meg??? SAjnálom. Enyém is...de behúzni sem tudom így a pálmát én viszem...tegnap megkaptam anyósomtól h bizony bizony......kösz...tom én ezt magamtól is....de mondva nagyon rosszul esett és mást sem szajkózott utána csakhogy a lánya milyen szépen lefogyott...... :cry: (jah mellesleg a lánya 22 éves és még nem szült....egész nap más dolga sincs mit figyelni magára mert nem dolgozik (tanul)és ugye ezt fáradtan nem igazán lehet mármint figyelni mindenre)

szőlő! mazsi halál édes! :D Te is nagyon csini vagy! Szépen lement minden felesleg (már ha volt).

emi! sztem csúúúcs a hajad! Nem is olyan rövid!

ruhaméret: Márknak már van 74 ese is...a 68 as kört is gyűrjük és a 62 esből már csak a nagyon nagy méret jön ránk...no comment.

5 és fél óra múlva kezdődik az olimpia, nézitek?

zsu! mi kell az oviba a gyereknek? Szerinted hány váltás ruhát újítsak be? Hány cipő kell neki ottanra? 2? egy kinti és egy benti? Kösz. Mennék neki vásárolni és a nagyrészét letudnám már most.
Milyen és mekkora zsák kell nekik? És a tisztasági csomagban mi legyen benne? Milyen a tisztasági csomag? Zsák vagy neszeszer? Köszi a választ.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.08.08 07:33-kor.
Vendég
 


Tegnap voltunk a 4hós oltáson. Jól viselte, már szinte nem is sírt. A lábát borogattam, a múltkori eset nagyon megviselt. (ugyanis majdnem lila volt, és ordított úgy fájt neki) De teljesen jól van. A dokinéni szerint a hozzátáplálást tejpéppel kezdjük, nekem furcsa tápszer után, de szerintem sok pénzt nem fogok erre költeni. Ehhez lehet gyümölcsöt keverni.
5860gram és 61 cm. Pedig azt hittem elértük már egy rendes családi méretű görögdinnye súlyát. :wink:

Megint jó korán kelt 4.45kor és 6kor már teljesen éber volt, Az óra csörgés előtt szólt apjának, hogy ébredjen. :) És egy cseppet sem aludhattam utána. Síkongatott, és fogdosta a kezem az ágyban. A szopi után mellettünk marad.
Jövő héten szabin lesz a párom, igaz sok dolgunk lesz a ház körül, de nagyon várom.

Zöld kaki téma látom újra előjött. Nálunk állandósult.

Babyteve nagyon jól nézel ki!

Litu csatlakozom. Nagyon szeretnék lányt, de én már nem szülök. Nem kisértem a sorsot. Ez rendben lement. Pedig nagyon féltem ettől az egésztől. Úgy szégyellem, hogy vágyakozom, holott rajongva kéne látnom, olyan édes, és rendben van vele minden.És remélem ez így is marad.
Nekem is 100 fölött volt a pulzusom, pajzsmirigyvizsgálaton is voltam. De nincsen semmi. Egyszerűen ilyen vagyok. Más is. A munkahelyi stressz alatt sok minden bajom volt (magas vérnyomás, 2vesegörcs) és most, hogy itthon vagyok teljesen jól érzem magam. Igaz már vérnyomást régen nem mértem, de a terhesség alatt teljesen rendben volt.

Bambi
Ok, türelmes vagyok, pedig azóta már több dolog is felmerült még bennem. Add csak meg a rendszergazda számát, azonnyomban felhívom! Mi az, hogy nincs ideje? :P :wink:
BCG helye erős vörös, és heges. Ne aggódj! Biztos mondták volna ha ez nem jó.
Anyóspajtás hát mit mondjak. Gyere Litu topicjába és találsz ennél különbbeket. Miért ő pont ugyanakkor kakil mindennap? jaj! :shock:
Az enyém azt mondta, hogy a pelusra adjak gyerekbugyit, mert akkor nem folyik ki. Akkor mondta, mikor először és utoljára látta az unokáját. Nem fogadtam meg, lehet ez is zavarja és ezen megsértődött.

Kép
téjé
 
 


MÁRK MEGFORDULT!!!!! Hátról hasra! eddog csak hasról hátra ment kétszer és azóta sem! CSÚÚÚÚÚÚCS! :lol: :lol:
Vendég
 


bambi! anyóstémához no comment.....sztem is minek rá pelus de csak ha az anyós ágyán van :wink:
Vendég
 


Nono GRATULA!!! Nagyo ügyi Márk! Lehet, hogy már csak nekünk nem megy a forgás? Még próbálok nem aggódni, hiszen nem lehet könnyű ezt a nagy súlyt megmozdítani. De azért már nem bánnám... :lol:
Igen, én nézem az olimpiát, sőt apának föl is veszem.
Ja, és a pulzusom nekem is 100 fölött van alapból, amíg dolgoztam a vérnyomásom is magas volt. Össze vissza vizsgálgattak már évek óta, de foggalmuk sincs mitöl, azt mondták ilyen vagyok. Már próbáltam egy csomó gyógyszert, de már bele sz'rok! Mikor eldöntöttük, hogy lassan babát szeretnék abba hagytam mindent, mert attol féltem, hogy valami baja lesz. A terhesség alatt meg btökéletes volt a vérnyomásom, kivéve a szülést, mert közbe 3 szor is adtak vérnyomás csökkentőt, úgy fölment 170 fölé és nem akart lemenni. Kicsit megijedt a doki, de nem volt aztán semmi baj. Azóta meg nem mérem, most jól vagyok.
Vendég
 


Sziasztok, kérek szépen egy gyors megnyugtatást!


Nincs a saját dokim, egy halálközeli orvos (aki a múltkor nem adott kúpot, hogy úghysem lesz lázas a gyerek)azt mondta nem lehet baj.

Marci tegnap kapott oltást. kicsit lázas lett.

kapott rá kúpot. Ma reggel már 3-4 szer kakilt.

És most utoljára abodyjában mászott egy féreg. panelban lakunk. a doki szerint kizárt, hogy a gyerekből jött? ugye nme lehet a gyerekből? barna, 1 cm hosszú!

lolka_zs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?