Új privát üzeneted érkezett!

Zsu: hát én sajna egyelőre mondhatom Launak h ne ugráljon, stb, nem igazán veszi fel, meg merő jóindulatból forgatgatja, nem is akarok nagyon rászólni, nehogy mérges legyen tesójára... már arra gondoltam, körbebástyázom a nagy részét a kanapénak komódokkal...
celesztina
 
 


NA még 1 :)

Hát nekünk most sincs autónk, néha el tudom kérni apuét, de mostmár máshol dolgozik, szóval ez nagyon ritka lesz. És bezony, mi túrahátizsákkal járunk bevásárolni, máshogy nem megy :)

Ha a férjem is jön, akkor ő cipekedik, akkor a kék ikeás táskákat szoktuk bevetni :)

De voltam én már 3 gyerekkel is nagybevásárolni. Nem olyan nagy meló, csak ügyesen kell pakolni a hátizsákba. :)

(de egy húzós kocsit én is szeretnék venni, bármennyire ciki is)

Autót nem akarunk venni, pedig már futná rá (ha szűkösen is), de nem használnánk ki. Azért nem fizetnék havi szinten leg. 50 ezret, hgoy ott álljon a ház előtt és heti 1x elmenjek bevásárolni.
Tamás semmi pénzért nem járna munkába autóval, nem tud parkolni a belvárosban, + dugó+parkolójegy. Én ingyen utazom Bencével a bkv-n, akkor miért költsek méregdrága benzinre? Ha utazunk valahova, akkor is vonat, v. busz, mert 90%-os kedvezménnyel megyünk, ezt sem tudja überelni az autó :)

Szóval inkább ha nagyon nincs kedvem cipekedni, akkor hívok egy taxit :) még mindig olcsóbb, mint autót fentartani.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Liza is 6 hónaposra való ruhákat hord. Főleg body-t tipegőt, de a felsők sem nagyok. A nadrágok hosszúak még kicsit, és főleg bőek. Ha felemelem a jányt, leesik a nadrágja :)

(Kata 8 hós koráig hordta a 62-est :))

Jah és vmelyik nap egyforma ruhában voltak, Lizán 6-9 hónapos ruha volt, Katán meg 12-18 hós :) csak 1 méret van a kettő között...

Én meg csak lesek...


Kata megérti hogy nem szabad, igaz erélyesen kell leüvöltenem a haját néha :) De ez nem csak ezzel van így. MIndenben csak akkor fogad szót ha látja hogy mérges vagyok :(:(:(:(:(

De Liza most is az ágyunkon alszik, ami azért szuper mert mindjárt itt a szerelő, én meg nem tudok beágyazni....jeee. Katáék meg Bence szobájában játszanak.

Zsu

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

 
 

Emi, ezen a nem ismer meg a baba dolgon én már annyit gondolkodtam... Főleg, mert az enyém megismer, ha szemüvegben vagyok, ha anélkül, ha össze van kötve a hajam, ha ki van bontva... Szóval szerintem egy új séró miatt nem fog frászt kapni a gyerek az Anyukájától! ;)

Tudom, ez alapból nem nagy szó... De most voltunk baba-masszázson, és Levi nélkül voltunk, kettesben! :D És túléltem! (és senki nem tépte le a fejem, ne ettek meg reggelire a németek...) Úgyhogy lehet bevállalom majd az aqua fitness-t is! :wink:

Zsu, így tényleg nem éri meg nektek a kocsi. De azért nem lehet semmi, három gyerkőccel nagybevásárolni... :roll:

ercsi_3
 
 


Celesztina: Én is féltem az ágyon tartani már a kicsit, mióta akkorákat tud magán rúgni, hogy 1 rúgással 5 cm-t is feljebbkúszik.

Szőlő: Aranyos Mazsi, különösen az a nyújtózós kép tetszik azon önző okból, hogy Bogi is pont így szokott nyújtózni! :wink:
Szép kislány! :)

Ercsi: Én itthon oldom meg a babamasszázst, letöltöttem a netről egy masszázsprogramot + a védőnő barátnőm is megmutatta a főbb fogásokat. Ügyes vagy, hogy egyedül elmentél.

Zsu: 3 gyerekkel bevásárolni! :shock: Nem vagy semmi! Ahogy írod, sztem sem éri meg nektek egy autót fenttartani. Miért jár nektek 90%-os bérlet? Ha nem vagyok indiszkrét.

Bogi is 68-asokat hord már, mert a 62-esek nagyrészét kinőtte a kisasszony.
Bogi tegnap oldalról hasra fordult! :shock: Sztem még véletlen volt a dolog, még oldalt fekve aludt el, és mikor odamentem hozzá, már hason volt! :roll: :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Bocsi .. eltűntünk .. rohanás az élet :)

Köszi mindenkinek a 4 hós köszöntést :)

Hasonló szépeket mindenkinek, aki ünnepel :)

Azért megpróbálok majd bekapcsolódni .. de Alíz ma egész nap "hőzöng" :D

Kép
szösszenet
 
 


celesztina! nálunk járókában van a baba v a hintaszékében v a játszószőnyegen. Már sehol nem lehet hagyni egyedül mert ledolgozza magát. Ha olyan helyen van ahol Szo hozzá fér meg nem hagyom magára mert ha Szo ráugrik v csak véletlenül ráesik is megkoppanhat. ha rossz helyre esik akkor annyi. Szval én nem játszom a tűzzel és Szo bár 3 éves de azért soxor vadul.

Márk is nagyon nagy gyerek. Nem értem mitől....max 120 at eszik. Max ezt is napi 2x és hízik és nő mint a gomba. De valami van a levegőben mert ahogy látom nem egyedi a mérete.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.08.06 14:26-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

visszaolvasni még mindig nem tudtam az elmaradásaimat, de nagyon köszi aki reagált a mellgyuszira!

Kicsit zajlott nálunk az élet tegnap este óta: sehogy nem ment le a lázam és már annyira szarul voltam, hogy szülésznő nagynéném azt mondta, menjünk be hozzá a kórházba! Hát, majdnem a fél éjszakát ott töltöttük! :-) Szerencsére Beni végigalussza az éjszakát, így vele nem volt gond, anyum vigyázott rá!
Fura érzés volt a szülészeten lenni, kicsit irigykedve néztem az éppen fájásokkal küszködő anyukákat, férjem meg az aggódó apukákat! :roll: :D :D :D
Kaptam injekciót, antibiotikumot meg infúziót + megpróbálta Kata kilazítani a becsomósodott tejet a mellemből, de mondta, hogy igazából ezt csak a Beni tudná megoldani azzal, ha sokat szopizna! Úgyhogy mondta, hogy menjünk haza, de reggel amint végez jön és hoz mindent a korházból, ami kell! Jött is ma reggel, gyakorlatilag egy mobil kórházzá alakult át a lakásunk, az infúzió az ablakkilincsen lógott... :-) Megmutatta milyen pózban szoptassam Benit és szerencsére rá tudtuk venni, hogy kb. 40 percet szopizzon. (Ő, aki 5 perc alatt letud egy kaját...) :roll: Most már egész jól vagyok, a lázam lement bár a csomó még nem teljesen, de már alakul az is... Az antibiotikumat még szednem kell, este már megpróbálom bevenni tabletta formájában, csak félő, hogy ez is kijön belőlem, mint minden lázcsillapító és akkor mehetünk a kórházba megint az infúziós változatért... :roll:

Most már tényleg igyekszem visszaolvani és reagálni...

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zsu,
Gyálon is körülnézhetnétek szerintem. Ide két busz is jár. Szerintem a közbiztonsággal sincs probléma. A víz a csatornával együtt 500 Ft/köbméter nálunk és szerintem tiszta a víz. (Mondjuk mi csak fürdünk benne, iváshoz ásványvizet használunk.) Én nem bántam meg, hogy a 7 kerből ide költöztem. Semmiért sem cserélném vissza. Ha nyernék a lottón, akkor is ide építkeznék, a saját telkünkre. Csak a parkok hiányoznak:((

Ercsi,
Én is furcsállottam, amit a csaj mondott. Rám kb 3 másodpercig néz furán a lányom, ha új séróval, vagy napszemcsiben jelenek meg, de aztán megszokja. Tudja, hogy az anyukája vagyok.

Zorróné,
örülök, hogy jobban vagy! Milyen jó, hogy a nagynénéd tudott segíteni

Képzeljétek, ma élesben is leteszteltem a mei tai-t. Kuglófot akartam sütni és nem volt itthon vaj. Mivel egyedül voltam itthon Csumpóval, úgy döntöttem, hogy elszaladok vele a boltba. Bolt van a környéken kettő is, viszont babakocsival nem igazán lehet közlekedni egyikben sem, úgyhogy úgy döntöttem, hogy a mei taiban viszem Csumpit. Nagyon jól bírta az oda-vissza fél órás kirándulást. (Én azért egy kicsit elfáradtam). Ráadásul a közértben előttem egy olyan nőci volt, aki tök sokat vásárolt és amikor a kasszás meglátta, hogy ott állok mögötte, szólt, hogy menjek előre. A nőci sem hőzöngött. Jól esett, hogy ennyire figyelmesek voltak :)
Kíváncsi vagyok, milyen lesz a kuglóf. Még sosem csináltam kelt tésztát. :roll: :roll:

Na megyek is, mert kifutnak a tészták a tálból :lol: :lol:

Kép
emi29
 
 


Zorróné!
Örülök, hogy jobban vagy. most fogtam föl, miért kellett az infúzió. Bennem szerencsére megmaradt a gyógyszer.

Téjé!
Háziorvosunk a Lakatoson van, de a gyerekorvos és a védőnő a Havannán. Te is itt laksz a közelben?

Bolygó!
Milyen babamasszázs programot találtál a neten, ha érdeklődhetek? Ha ezt így itthon is meg lehet tanulni, én is kipróbálnám.

Szössz!
Jó hogy újra itt vagy. Trudinak tegnap volt rossz napja, egész nap aludt vagy másfél órát, reggel meg fél 7-kor kelt.

Zsuzsófi!
Ujjszopós képek nagyon jók! Trudi még csak öklözik, illetve a mutató és hüvelykujját találta meg.
Vendég
 


Zorróné: nem semmi, ez jó "erős" mellgyuszi volt akkor :roll: :cry: remélem, tényleg minden rendben már és nem lesz többet ilyen (Neked sem)!!! Elég komolyan hangzik amit írtál :o

Gyerek-biztonság: hát látom más is van így :roll: ez megnyugtató uakkor mégsem az mert eddig a konyhába ha dolgom volt itt mertem hagyni őket (nappaliból nyílik a konyha, belátom az egész szobát) de ezek után...
Akomódokat közben átraktam nagy nehezen a kanapé mellé, erre Lau az első játéka során eltolta :shock: én meg szenvedtem h odahúzzam :lol:
De apjuk nagyon partner, nemcsak meghallgatta sopánkodásom de még ötlete is volt -még gondolkodunk rajta, de én nagyon járóka-ellenes vagyok, a kisággyal sem barátkoztam még meg, pedig Launak vettük még 2006-ban... ő nem is aludt soha ott, Tesó is csak azért mert a nagy ágyon ninc smár hely (bocsi felébredt menni kell)

Kép Kép
celesztina
 
 


Zorróné örülök, hogy jobban vagy! Remélem fog használni az antibiotikum. Nagyon ügyes volt Beni.
Vendég
 


lányok

a tgyásnak már meg kellett volna jönni?

Kép
marjan78
 
 


Zorroné,remélem mihamarbb rendbe jössz!

Zsuzsófi:Engem a víz is kiver a bevásárlástól,két gyerekkel pedig van kocsink. :roll:

A múltkor,bent voltunk a férjemmel meg a gyerekekkel a városba. Hazafelé jövet én az egyik,gyereket raktam be,Ő a másikat a kocsiba.Hazaérve(ami több mint 20prces út)észrevettük,hogy a babakocsit meg otthagytuk a belváros kellős közepén a parkolóba.Ő azt hitte én raktam be a csomagtartóba,én meg azt,hogy Ő. :shock:

Elkezdtem bőgni ,a férjem pedig csikorgó gumikkal vissza száguldott. Csodák csodájára ott volt a babakocsi ahol hagytuk. :o
Szóval nem lehet egyszerű,három gyerekkel,kocsi nélkül!

Nálunk Barnabi tök mindegy ,hogy hol van (hinta,játszószőnyeg,kiságy,járóka) Lázár mindenhová utána mászik,tehát nekem is állandóan résen kell lennem.

KépKép
KépKép
nicci
 
 


tényleg elnézést Téjé Judit kérdezte ha nem tévedek a keresztelői fotókat, dobok párat. Sajna nem lettek jók de sebaj
Kép ennyit láttam a vízcsorgatásból
Kép ünnepelt ünnepiben Kép és még egy
jellemzően akkor ébredt fel (szerintem a vízcsori alatt is aludt) amikor az utcsó rokon is azt mondta, hogy jó, akkor már megy ő is... :lol:

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina,nagyon édes a lánykád!

Nálunk az 1éves szülinapot kötöttük össze a keresztelővel,az első fiamnál!

Most is így lesz,pláne mert a legjobb barátnőm aki a keresztanya lesz,most szült 2hete,de addigra már Ők is nagyok lesznek! :wink:

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Nicci: köszönöm

remélem, nem gond, de tennék egy képet arról is manapság menniyre kinyomja magát a kicsi: Kép

sőt tegnap megpróbált mászni -persze nem ment neki de igyekezett támaszkodni a kezére és kitolni a popóját meg rúgni magát lábbal előre. És ülni is próbálkozik -mármint megmaradni ülésben háttámasz nélkül


Vett már vki olyan puhatalpú cipőt a gyereknek?
liliputiéknál meg teszveszen láttam ilyesmit.
Ugye, ha x cm a talpa akkor annál hosszabb legyen a cipő? Kicsim most olyan 10 cm-es és a korosztályának való cipő 10 cm-s talpú. A köv kategória 11,3 cm. De végül is inkább nagyobbra ruháznék be abba belenőhet.

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina aranyos a kis ünnepelt! Kár, hogy kicsik a képek.
Nicci szerencsés vagy, hogy meglett a babakocsi.
Mi vásárolni csak hétvégén tudunk együtt elmenni, mert Apa ese 6 után ér haza (jobb esetbe), és fél7-kor fürdés,kaja, 8-kor alvás.
Úgyhogy szegény párom hazafele szokott bevásárolni, pont most diktáltam le neki, hogy mit kell vennie.
Képzeljétek el, éjjel micsoda katasztrófa tőrtént velünk:
Éjjel negyed3-kor arra ébredtünk, hogy isszonyatosan üvőlt a gyerek! De olyan kétségbeesetten, hogy el nem tudtam képzelni mi tőrtént! Rohantunk mind a ketten, erre mit látunk?: Az én kis drágám addig ficergett, hogy a lába combig kilógott a kiságy rácsán, be volt szorulva! Szegénykém nagyon megijedt, alig tudtam megvígasztalni. De szerencsére az ijedségen kívül más baja nem lett. Még az éjjel körbebástyáztuk a kiságyat fejvédőkkel, még jó, hogy kettő van!
Negyed 4 volt mire elaludtam, és negyed 7-kor alig láttam az álmosságtol, de kelnem kellett etetni. A konyhába menet még az oszlopnak is nekimentem, azt sem tudtam hol vagyok.
Ja, és akartam kérdezni, hogy valaki használja már a babakocsiba a sport ülést? Én már azon gondolkozom, hogy ki kéne próbállni. Nekem Chicco trio van. A mózeskosárba már alig bírom belegyömöszölni.
Vendég
 


bevásárlás: én max a rendkívűl fontos dolgokat a helyi kisközértben a 2 gyerekkel. Amúgy nem próbálok meg velük nagybevásárolni. Mi amúgy 3 asban sok helyre járunk de szigorúan kocsival. Már profin megy az egykezes vezetés. A másik kezem hátul Márk száján h ne lőjje ki a cumit és csend legyen. Ha nagybevásárolni kell akkor általában Márkkal 2esben apa meg vigyáz itthon Szo-ra. vagy a nagyi bevállalja mind2t két órára.

zorróné! örülök h jobban vagy! Most néztem meg a blogomat és elolvastam a terhességem ucsó hetét....ahhoz képest h én nagyon utáltam mégis nosztalgia fogott el. Fura dolog ez a természet. megszépíti a dolgokat az idő. Ennek ellenére én nem szeretnék több babát de átélném a születésüket mégegyszer.
Vendég
 


Érdekes, mert bevallom őszintén, nekem néha hiányzik ahogy rugdosta a hasam. (persze most is szokta, de úgy is jó volt)
Én szerettem terhes lenni. Pont tegnap néztem végig a képeket az UH-król, a pocakomról, és a szülés utáni fotókat. Jó visszagondolni rá :) Nálunk úgy néz ki nem lesz több baba. Mindenki azt mondja, hogy persze most ezt mondom, de tényleg. Szeretnék a Marcinak mindent megadni, és félek anyagilag nem bírnánk kettőt. De Őt nem adnám semmiért! Már nem is tudom, milyen lenne nélküle! Úgy hozzámnőlt! Imádom!
Vendég
 


Marjan, nekem sem jött meg még ebben a hónapban a tgyás. a csal pótlék igen.
ne gondold, hogy el bírtam indulni. itt rohadok. meleg van.


Zrroné, örülök, hogy jobban vagy. jó egy szülésznő rokon:)

Emi, nem próbáltad még háton a mei tait?

Jezsek, szegény Marci, úgy megijedhetett.

Celesztina, mi is együtt alszunk, de mi fogunk venni kiságyat (még csak bölcsőnk van), mert oda akarom majd tenni a nagyágy mellé, hogy az egyik rácsot kiszedjük.

Marci napközben a játszószőnyegen alszik, pl most is, odahempergek mellé, megszoptatom, majd ott játszunk. csak tisztába tenni teszem el.

puhatalpú cipőt én fogok venni, de sztem ez még ráér.

Azt mondta a hülye picsa tegnap a csípőszűrésen, hogy sovány. mondtam, hogy eszik és jókedélyű és iszonyú sokat nőtt. Erre ő: mennyit eszik? mondtam nem mérem és nem is fogom. Ő: jaaaaa (leírhatatlan hangsúly)


Nono, akkor anno a sok munka és a lakásvásárlás miatt én sem szerettem terhes lenni, de most nagyon hiányzik. pont tegnap gondoltam rá.
alig várom, hogy szüljem a következőt.

Bolygó,engem is érdekel a babamasszázs


Zsuzsófi, mi pont azok vagyunk, akik nem akarnak kiköltözni. van elkünk pilisszántóm, apám vette(így eladni sajnos nem lehet, pedig nem lenne szar a lakásba az ára), de nem akartunk kimenni a közlekedés miatt. mi szeretjük a várost, a nyüzsgést. nem tudnám elképzelni Zolit kint. én egy kertet el tudnék viselni. majd egyszer talán.

Nicci, jó, hogy megmaradt a kocsi. pesten nem lett volna ez.


Ercsi, mióta élsz kint. mitől félsz?biztos tök jól beszélsz németül.

Virág mi van veletek?

lolka_zs
 
 


jezsek! hány éves vagy (ha nem vagyok túl indiszkrét) h nem akartok 2 t és ebben ennyire biztos vagy? Az anyagiak meg nagyon változhatnak és jobb is lehet a jövőben. Egyépként mi pont eme okból nem akarunk 3 at. De ha jobban fogunk állni pár év múlva akkor lehet h bevállalnánk. Persze ez a jövő zenéje még.
Vendég
 


lolka! engem fizikailag ledöntött a lábamról ezért a sok rossz emlék. Az elején infúzió a sok hányás miatt a végén meg a sok fájdalom a szétmenő csontok miatt és még egy interaktív kislányt is terelgettem. Mikor szeretnél terhes lenni megint?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.08.06 15:29-kor.
Vendég
 


hajnali 2ig bírta. illetve tovább is, de akkor eljöttünk.
vacsi alatt még hordozóban volt, utána tettem bele a kendőbe. annyira jó kisfiú volt.

Kép Marci esküvőn Kép Marci eskövőn2

lolka_zs
 
 


Lolka, bár már majdnem egy éve kint vagyunk, nem járok német társaságba, ezért nem is gyakorolom a németet, és hiába értek sokmindent, megszólalnom nagyon nehéz... Ezért örülök, hogy most MUSZÁJ mennem, beszélnem Lillus miatt. Nem akarom, hogy azért ne vegyen részt ilyen foglalkozáson, mert gyáva az Anyukája... :roll:

ercsi_3
 
 


Nono én 30 éves multam. Tudom még nem vagyok öreg, de most így gondolom.
Vendég
 


Nono, azért még várok, sztem jövőre kezdünk el próbálkozni. úgyhogy kb 2-3 éves legyen Marci. 2 minimum!!!
én nagyon szeretnék 3-at, akár 4-et is. igaz a lakásunk 2 szobás:(

na és nem vagyunk gazdagok.

lolka_zs
 
 


Ercsi, én tizensok évet tanultam németül és mindent elfelejtettem. még egy nyelvvizsgám sincs. viszont pár sör után remekül beszélek:)

lolka_zs
 
 


Lolka, szintén... (általános elsőtől, gimi 4-ig tanítottak...) Bár nem sörözök, de a martini is tuti meghozná a rég eltemetett nyelvtudásomat! ;)

Tesó téma: épp ma találtam ki, hogy a következő Tücsöknek május 20-án KELL megszületnie. :D Lillus Apja hónapját(április), én napomat (25-e) kapta, tesónál meg fordítva lenne... :lol: Már csak az évet kéne kitalálni... :roll: De szeretnék min 4 évet közöttük... Aztán majd meglátjuk, hogy alalkul...

ercsi_3
 
 


Csak az utolsó oldalt olvastam végig, a családom most alszik...
Vasárnap nálunk is megvolt a keresztelő. A mise alatt végig aludt, ill. csöndben volt Emma, de amikor elkezdősött a keresztelés nagyon felélénkült. Volt nagy hangja, csak akkor lett csend, amikor leöntötték. Szerintem még tetszett is neki a nagy meleg miatt.

Nagyon köszi mindenkinek a sterilizálással kapcsolatos hozzászólásokat!

Kíváncsi vagyok, ki vár közülünk leghamarabb ismét babát :wink:
Én nagyon szeretnék Emmának kistestvért (azt hiszem már csak egy fér bele az "időmbe"). Sokat így sem várhatunk, de félek, hogy két kicsi gyerekkel hogyan fogok majd boldogulni. Vagytok jó páran itt, akiknél így van, minden elismerésem a tiétek!

Persze anyagilag sem mindegy, de én mindig arra gondolok, hogy milyen rossz lehet, ha valakinek nincs testvére. Azért jó esetben a testvérek felnőtt korukban is számíthatnak egymásra.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok Lányok!

Vissza kell olvasnom mert a pénteki vihar kivágta a netünk és most javitották meg..majd egy hétbe telt :(

DE........S:O:S: segítségre lesz szükségem:

Nono legelőször hozzád de ha vki más segítene nagyon megköszönném:

Nálunk nem lehet kapni a tápszert Novalac AC1...2 napja igérték de a patika idetelefonált hogy nincs raktáron egyik nagykerben sem igy aug 14ig nincs tápszer......nálunk a környéken egy patikában sem lehet kapni Győrben sem sajnos :(
szóval ha vki aki ráér vagy holnap amugyis patikázna azt megkérhetném hogy vegyen nekem 2-3 doboz tápszert és feladná nekem sürgősséggel postán??? Elötte utalok én pénzt ha adtok meg bankszámlaszámot de ez nekem most nagyon FONTOS mert nem tudok holnap délutántól mit adni a gyereknek enni...már órák óta bőgök mert nem tudom hol találok megoldást....
Nono azért Rád gondoltam mert Ti is ezt a tápszert eszitek és a Ti patikátokban csak lehet még kapni..sajna itt vidéken nem lesz aug. közepéig :(
Vagy ha megadnád a címét a patikának ahol lehet kapni ha még 120 km is ha kell felmegyek pestre venni....de nagyon fontos lenne...

kérem aki tud segítsen....nagyon elvagyok keseredve...a patika meg 3 nap után tudatja hogy oldjam meg mert nem hoz a nagykeres....
Vendég
 


Sziasztok!

Emi, baromi kedves a szomszédod.... :? Tőlem is ezt kéredzte mindenki mikor barna hosszúból szőke rövid lettem hogy megismert-e a gyerek. Naná hogy megismert, semmi "gond" nem volt belőle. Azóta szemüvegem sincs (de nemsokára lesz), az sem hatotta meg.

Zsu, 3 gyerekkel nagybevásárlás...? :shock: Húdekomoly, én még eggyel sem indultam el... :oops: (Leginkább azért mert a babakocsival nem tudok normálisan bemenni se a boltba.)

Zorróné, örülök hogy jobban vagy! Ti használjátok már a Titi sport részét?

Jezsek, én már használtam egyszer, de ennek a babakocsinak annyira meg lehet dönteni asport részét is, hogy kb úgy van benne mint a hordozóban. Nálunk is ez a helyzet, a mózes már szinte kicsi...

Marjan, én sem kaptam még tgyást, és nem is értem.... Általában a CSP-vel egy napon szokott jönni, az meg már megjött.

Lituka, ez nagyon gáz.... :( Remélem sikerül megoldani a dolgot, ha gondolod én felhívom itt nálunk a gyógyszertárt hogy van-e nekik, de sajnos ma biztos hogy nem tudom feladni (6ig van posta meg Mazsival nem tudok bemenni a gyógyszertárab annyira "akadálymentes"...)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ja, és Ercsi! Ügyes vagy! :wink: Menni fog az többször is hidd el :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Szőlő: köszi :) tudom hogy ma már halott ügy de nekem még ha holnap délutánra itt van az is csoda egy dolog vagy ha esetleg megkérdeznéd és ha van megadnád a címük mondom én ha kell felmegyek..csak azt sem tudom sajna hogy hová induljak el melyik patikában van biztosan :(
Vendég
 


litu

megadod a mobilod?
a környéken 4 patika van, holnap megkérdezem és, ha van veszek és feladom neked:)

marjan

Kép
marjan78
 
 


Marjam: 06706025405
Nagyon nagyon megköszönném..tényleg azonnal utalok neked pénzt meg minden szóval semmi átverés csak tényleg nagyon fontos lenne hogy megtudjam etetni mert nem jó az neki ha egyszer ezt kapja egyszer azt...

komolyan teljesen kikészültem hogy sehol sincs itt a környéken..tegnap itt a patikában adtak egy dobozzal és megígérték hogy mára lesz...erre délután 4kor szólnak ide hogy felejtsem el őket...augusztus 14ig..hát köszi..:(
Vendég
 


Marjam Szőlő ! ! !

Köszönöm szépen nagyon rendesek vagytok hogy segítettek volna komolyan..huuu..meg sem tudnám köszönni elégszer.

De hál istennek sikerült szereznem igy a sok telefonálgatás megtette hatását....egy dobozzal biztosan kapunk egy győri patikától aztán a továbbiakban próbálnak rendelni ha nem sikerül akkor majd lehet hogy tényleg hozzátok fordulok...nagyon remélem hogy ők tudnak majd rendelni...

mégegyszer örök hálám hogy segítetettek volna..ez nagyon jól esik

azért az egy dobozért pedig már most rohanok be győrbe...
Vendég
 


Köszi Mariann a hívásod :D holnap jelentkezem...
Vendég
 


Zsuzsa Mi is örültünk mikor elérte a 5 kilot. Gratulálok! Holnap megyünk oltásra, de ettől függetlenül, ha nem gond neked elküldöd a papírt? Érdekel mit írnak.

Nono
Gratula Szonjának! Büszke lehetsz rá! Márknak boldog hófordulót!

Ercsi
a mászás nagyon komoly. Nimród csak rákmozgásra képes háton. Hason nem mozog, de egyre jobban érdekli a hason pózban képződő világ.

Hajhullás csatlakozom. Mindenhol a lakásban. iszonyat! Én is le akarom vágatni rövidre, de a fodrászom megtagadta. Azt mondta nem áll jól. De azt hiszem ez most nem fog érdekelni. Emi is írja segített rajta, bizakodom.

Emi
ma belenéztem a képeidbe, a blogodba. A császárműtős kép nagyon szívszorító. Na de már olyan régen volt. Eszembe jutott mikor hívtál azon aszombaton. Már olyan nagycsajszi Lili. Dülőre jutottál a zenés foglalkoztatókkal? Kuglóf milyen lett? Fotóztad? Már nézhetjük!

Zorróné További gyógyulást neked! Beni hajrá, segíts anyának!!!!!

Szőlő Mazsi is menyire édes!

Virág a temetőnél lakunk, Én az Attila utcába járok orvoshoz. Védőnőm meg ugye még mindig nincsen. Suliról nem írtál? Mit tanulsz?

Marjan én minden hónap elején kapom a TGYÁST és a cégem utalja. Már most bejelentkeztem, mert jövő hónapban már vége, és GYED lesz.Sajnos:-)

Ma szörnyű napunk volt. Nagyon sírt. Ráadásul be van durranva mindkét mellem, és nem nem és nem kell cici neki. Mi a fene lehet ilyenkor?
Csípőszűrésen is voltunk, minden rendben. De azt is végigordította. Pedig nem jellemző rá. Vigyorgós, dumálós. Most elaludt, de ki tudja mikor ébred. A következő csípőszűrésre akkor kell menni, ha magától jár. Tök furcsa. Mikor lesz? :roll: :wink:

Celesztina nagyon aprók a képek, de gyönyörű a ruhátok azt látom.

Kép
téjé
 
 


téjé

és a gyeddel kapcsolatban mit kell intéznem?

köszi

Kép
marjan78
 
 


amúgy most jöttem az esti sétából:(

kéééééész vagyok, nagyon gáz ez a mai napunk nekünk is

Kép
marjan78
 
 


Téjé: mikor lesz mikor járni fog? meglátod hipphopp! Hisz nemrég még pocakosok voltunk! Most meg... :roll: olyan nagyok már... Amúgy nem nevezném "mászás"-nak amit csinál, inkább csak "kukacoskodik" :)
Sajnálom, hogy ilyen napotok van! :(

Lituka, ez nagyon durva! Még jó, hogy Győr nagyváros, megyeszékhely, és így kell könyörögni, vadászni egy tápot?? :evil: :evil:

Lillus teljesen meg van "kergülve"... Hozzánk képest korán keltünk, 8-kor... ( :oops: :D ), masszázs után elaludt, aludt 3,5 órát... azóta eszik, játszunk, alszik, eszik, játszunk, alszik.. Most aludt el, fél órája... És fogalmam sincs mikor fog kipattanni a szeme... :roll: asszem izgi éjszakám lesz...

Hoztam pár friss képet:
Kép Kép Kép

ercsi_3
 
 


Márk jóformán dél óta alszik...enni kelt fel és egy kis nyösz után már tente is van!

ercsi! gondolok majd rátok éjszaka ha bulizunk! :wink: bár lehet h szerencsénk/szerencsétek lesz és tente lesz.
Vendég
 


Mazsi is többet alszik ma mint általában. Meg egész délután "félholdazik" esküszöm néha félek hogy kitöri a nyakát.

annyira mérges lettem ma. van ez a speckó medela etető amit használunk (sajna a tefal cumisüveg mégsem jó annyira), már van 2, de a cumikat elhasználzam. telefonon érdeklődtem mennyibe kerül csak a cumi, az üveg kompletten jó drága, gondoltam ilyen max 1000 ft lehet 2-3 db. aha 8500 ft 3 db sz.ros cumi!!!!!! normálisak ezek?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Lituka - Örülök, hogy megoldódni látszik a tápszer-dolog. Elhiszem, hogy aggódtál ...

Erről jut eszembe .. ha valaki babája BEBA HA.AR. tápszert eszki, az szóljon nekem .. mert van egy majdnem teljs dobozom, és nekünk nem vált be. Oda ajándékoznám.

Zorroné - Örülök, hogy gyógyulsz - így tovább!
Beninek meg gratula a maratoni szopihoz :)

Szőlő - Alíz is ezt csinálja már napok óta állandóan .. át fog fordulni :)
(vagy MAzsi már átfordult?) Alíz még nem .. egyszer majdnem, de lejtett a terep, bunda volt .. :D

Hoztam pár képet .. :)
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Ma itt volt barátnőm, akinek 1,5 éves a fia .. rohangászik ezerrel, mindent pakol, elvesz, kivisz ... eldob .. nagyon súlyos :D :D :D
Tényleg vissza fogjuk sírni ezeket a nyugis napokat :D

Kép
szösszenet
 
 


szösszenet, nagyon szépek vagytok! Jól látom, hogy inkább Apájára hasonlít Alíz? vagy Ti hogy látjátok?

Nono, szerintem én jó sokáig fent leszek... vacsizni sem hajlandó... ? :?

Lillus telis tele van piros pöttyökkel... lehet túlöltöztetem?? A fürdővizébe lehet tenni kamilla teát? Ártani nem árthat, nem?

ercsi_3
 
 


Sajnálom, akiknek ilyen nyügös volt ma a babája. De egyszer így, egyszer úgy...
Jezsek,
nekünk is olyan a szekerünk, mint a Tietek. Mózesbe már nem tudom Danit tolni, mert sír. Hiába engedem le a kupolát, őt meg fel, kevés neki. Tegnap próbáltam meg utoljára. Ma már a hordozót raktam fel, és abban toltam. Tök élvezte. Sportot majd később akarom elkezdeni hasznánli (amikor már ezt is unni fogja). Amúgy a hordozó is már kicsinek tűnnik.
Zorróné,
Örülök, hogy javulsz. Ez elég durva.
Rólunk,
Dani tele van sérülésekkel. Annyira nyomul...Viszont reggel a karján azt néztük, hogy emkkora piros "horzsolás" van és hogy szerezhette. Majd rájöttünk, hogy kiszívta magának. Ez azért elég durva :lol: :lol: :lol:
Szöszke,
Vékonyka vagy mán!!!Táblicskut feldobnád?
Babáink,
Tényleg már más a kinézetük. Babásak! 2 hónapja még kis újszölöttek voltak, de most már olyan kis gyerek arcuk, fejük van...Ezt szépen megfogalmaztam.
Idegenek,
Nekem annyira furcsa, hogy ennyien megbámulják Danit. Odajönnek, dumálnak neki, kérdezgetnek. A múltkor sírt Dani a babakocsiban én meg kérdeztem Tőle, hogy "mit csináljak Neked jót"? Erre beszólt egy vén banya, aki elment pont mellettünk, hogy "talán teát kellene neki adni". Na, erre azért visszaszóltam neki.
Tea, Víz, stb.
Ti babáitok a kajcsik között mit iszok? kKívánja a folyadékot? Dani pár napja kezdett el inni, és ma tök sokat akart inni...(össz. 1 dl teát kapott.)

Kép
1bambi
 
 


Mit szóltál vissza a vén banyának?

Kép
szösszenet
 
 


Eri - A többség szerint inkább rám hasonlít .. :D de ki tudja .. olyan vegyes .. leginkább baba-forma :D és csodaszép, amivel mi Szabival annyira már nem büszkélkedhetünk :P

Bambi
- Alíz rengeteg vizet iszik ebben a melegben :)
Táblit keresem, de nem lelem .. még próbálkozom.

Kép
szösszenet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?