Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi nem tudom ki kérdezte, de igen úszópelus volt az Almán!
Csak éppen 6kg-ig jó és féltem, hogy jó lesz-e még rá. 10 db volt egyben de a következő méret pedig 7-12-ig van azt hizem, az szerintem tuti nagy még.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Zsuzsa!
Gratulálok! Emlékszem mi is mennyire örültünk, amikor Lili elérte az 5 kg-ot :lol: :lol:

Judit,
nem voltam a Lilafecskében, csak kaptam egy szórólapot és megnéztem a neten. Ha jól láttam most indul. Én egy kicsit drágának találom.

Nicci, Fruzsi,
nagyon édesek a babák!

Bambi,
szerintem is rakjanak fel mások is képet! Pl te is!!! :)

Kép
emi29
 
 


képecskék

Kép Lolka Marcija

először Marci meg volt illetődve, majd be is aludt a hintában:)


DádiZsomim
Kép Hintában

Kép
marjan78
 
 

 
 

Hű nagyon sok szép babát láttam! Annyira édesek és olyan jó ennyi képet nézegetni!

A szuperhős repülős bébi haláli! :D

Nemrég jöttünk meg a fogdokitól Szonjával. Hát a pénztárcát lenullázta mert magándoki, de csajok le a kalappal előtte! Egy nyikkanás nem volt. Végig mosolygott a csajom és szuper ügyes volt. A doki is nagyon jó volt. Sőt!!! A rendelő meg?? Mintha a jövőben jártam volna. A gyereksarok pedig? tuti olyan rendezte be akinek van gyereke.
Szo végig az ölemben ült egy nagy fogorvosi székben és minden műveletet babanyelven magyarázott a doki.

Voltak fognyűvő kismanócskák, meg fogtömő gyurma és az uv lámpa holdfénysugár volt! Komolyan mondom én is kedvet kaptam a szájtátásra.

Járnunk kell hozzá még egy darabig mert igencsak leamortizáltuk a felső fogsorunk a sok cukros löttyel. Ami doki szerint nem baj az a baj h éjjel is ezzel aludt el és egész éjjel marta afogacskáit a sok cukor. És hát a formosás? Az néha volt csak. Balhézni nem volt kedvem bevallom és ha mostam is mindig olyan érzésem volt h nem nagyon lehetett lesúrolni. Igazam is volt. Mondta h ilyen gyerekeknél ha hatékony is akarok lenni elektromos fogkefét használjak és szerinte az elmex fogkrém 0-6 éves korig a jó.
Az ózon kezelést nem kalkuláltuk be apával de sajna a fogsor állapota miatt kellett így azt is kpja még egy darabig.

no lelövöm magam mert megyek Szo-ért. Nagyinál leledzik még.
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan csendben vagytok... :roll: mindenki nyaral??? elutazott a párom, tessék sokat írni!! ;)

Lányok, az én babám csak alig több, mint 5 kg... (egy hete volt 5080gramm, 2880-al született) ez jó? csak mert 7 kilókról írtok... :roll:

Viszont amilyen kicsi, olyan fürge! 5 percre hagytam egyedül, a játszószőnyeg KÖZEPÉN volt, mikor kimentem...:
Kép

úgyhogy a kanapén már tuti nem hagyom magára...

eltévedt gyermekem a kezemet szopizza:
Kép

és egy jóllakott vigyor:
Kép

Lillus nem az ujját szopja, nem cumizik, hanem az alkarját szopogatja... :) feltalálja magát, az biztos... :)

Nagyon szépek a babók! Még még képeket!!

ercsi_3
 
 


Szia Egyedük Hagyott Német-Magyar Lány!
Nem kicsi az 5 kg. A mi babánk is csak sokára lesz 7 kg.
Dani is elmászkál ha lerakom, szóval most már oda kell rá figyelni.
És ő is szopizik mindent. Bármit megragad, az megy a szájába, vagy szopikázza. Pl. férjem szőrszálait a kezén, az én ujjamat, az összes elérhető mindenséget, amit magához húz...

Emi, én raktam fel képeket!!!

Hajhullás,
Ez meddig tarthat? Nagyon gáz! Pedig úgy örültem, hogy egy csomó hajam nőtt a terhesség alatt. Most meg az egész lakás tiszta haj. Na és mivel hosszú, Dani ujjai is mindig tele vannak (amit észrevétlenük kitép a vállamon héderezve).

Superman fotó,
Hát az tényleg tuti, én is akarok olyant! :lol: :lol: :lol:

Tim27, Gumimaci! Hol vagytok? És Szösz? és többiek?

Kép
1bambi
 
 


Ercsi,
szerintem nincs okod az aggodalomra. Az 5 kg rendben van. Lili sem ér el még a 6 kg-ot, pedig egy hónappal előrébb jár mint Lillus.
Egyébként Lillus baba nagyon édes :) :)

Dádi és Marci is nagyon aranyosak!

Lilikém ma annyira jó kiscsaj volt, hogy még palacsintát is volt időm sütni mellette. Csak a sütés végén lett egy picit hisztis. :) Azért azt nem gondoltam volna, hogy négy hónaposan ennyire jó baba lesz :) :)

Mostanában az a mániája, hogy ha cumisüvegből kap enni, akkor félrelöki a kezemet és megfogja az üveget. Nagyon profi :)

Kép

Kép
emi29
 
 


Bambi,
fogalmam sincs, hogy meddig tart a hajhullás. Engem is kikészít. Holnap le is vágatom a hajamat jó rövidre. Pedig már olyan régóta növesztettem és úgy szerettem :(

Kép
emi29
 
 


Sziasztok Csajok!

Hazajötttünk :) Jó volt, jó volt, de akkoris a legjobb itthon na. Most tuti hogy nem tudok visszaolvasni, de holnap megpróbálom legalább az utolsó oldalt.

Velünk minden OK, jól vagyunk, Mazsi már 5,5 kiló, aminek nagyon örülök. :) Holnap teszek képet is.

Kép Kép
szõlõ
 
 


Emi, a Lilafecske játszóház naggggyon jó!!!!

Enyim gyerekemet ki nem lehetett robbantani onnan, ha vittem magammal dolgozni :) Ugyanis ugyanabban a házban van a gyerekrucibolt, mint a Lilafecske. Később járókorban még jobb, rengeteg játékuk van, udvaruk, meg amit akarsz. És nagyon jók a foglalkozások is.

Ja és mi is így fogjuk a cumisüveget :)

Nono, mi van Szonja fogával? Bencéé is feketedik, pedig nem cukroslöttyel alszik el, és napi 2x mos fogat. Ezek szerint lehet vele mit kezdeni? És mennyiért? (és szerinted nekünk van értelme? Bence 1 éven belül hullajtani kezdi a fogát...)

Bambi, nekem is hullik a hajam. Még pár hét...

KÉpek:

Liza: 2008.julius 7. (még nincs 3 hónapos)


Kép


Kata: 2006. szeptember 29 (10 nap híján 7 hónapos)

Kép

Gondolom, feltűnik a hasonlóság is, és a különbség is a két képen :) (ugyanabban a ruhában vannak)

Kedvenc ujjszopási technikám SZŐLŐ-nek ajánlva :)

Kép

És egy kukucs :)

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


És még 1, amit régóta szeretnék összepakolni, most rászántam magam :)

Zsu

Kép

(a vicc, hogy minden módozatában el is tud vele aludni :))

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsuzsófi!

Tényleg nagy a hasonlóság!

A ujjszopis képek pedig nagyon jók! :lol: :lol: :lol:

Marjan ,Ercsi,Emi jók a képek!

Hajhullás :nekem az elöző terhességemhez képest szinte nem is hullik!

Nono:Tetszett a fogorvosos sztori,jó fej lehetett a doki! :wink:

Enyém gyerek imád fogat mosni,naponta kétszer,mióta az első foga megjelent,és mi is elmexet használunk.
Mondjuk mióta egyedül űzi ezt a tevékenységet,lényegessen sűrűbben kell fogrémet venni! :roll:

KépKép
KépKép
nicci
 
 


NAGGYON JÓK A BABAKÉPEK!
Liza a cumizásból már doktorálhat!
Rakok én is képet, ezek tegnap készültek:


Kép Egy 3 hós baba? Kép Kép Így fog Kép És így eszik
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból, de sajna visszaolvasni sem tudok, meg képeket se rakni, mert mióta vasárnap este hazajöttünk, 38-39 fokos lázam van, fáj mindenem, valószínűleg mellgyulladásom van!
Megpróbáltam lázcsillapítót is bevenni, de azzal a lendülettel jön ki sajna, ahogy bemegy! :(

Akinek volt már mellgyuszija, annak mennyi ideig tartott és mit lehet ellene tenni???

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné, gyógyulj meg! Sajnos én nem tudok tanácsot adni, mert nekem nem volt, de nagyon sajnállak! Nagyon fájdalmas lehet! Akkor szoptatni sem tudsz? Úgy tudom lázasan nem lehet. De ezt csak hallottam. Foggalmam sincs tényleg így van-e. Jobbulást, és vigyázz magadra! Azért van segítséged?
Vendég
 


Lányok ünnepelünk?

1 éves lett a topikunk. Boldog szülinapot nekünk, akik itt fórumozunk.

Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


zsuzsófi! egy tömés 4-6 e között mozog. Az ózon kezelés meg az első alkalom10e aztán a többi 3500. Kb 4 hónap kell nekünk a kezelések miatt. De az ózon azért kell mert tele van apró lyukacskákkal a fogfelszíne Szonjának a felső fogsorban és ha nem kezeli mind mind átalakul lyukká. ezt nem szeretnénk mert nekünk még 3 év a maradandó fogak kibújásaáig és a doki mondtaat ha elhagyjuk a tejfogakat idő előtt akkor a maradandóak kacskán fognak nőni. Az ózon egy fertőtlenítő eljárás ami kitisztítja a fogakat és utána bekeni valami anyaggal h tartós maradjon a hatás. Jellemző egyébként h hiába súroltam a fogait nem lett fehérebb. Az ózon után olyan mintha ő is tv sztár lenne fehérített fogacskákkal.
Sztem nektek felesleges ózonozni de a tömés nem biztos. A fekete folt alatt lehet nagy lyuk is. Nekünk így volt. Apró fekete folt és megmutatta a doki mekkora is volt a lyuk. Termetes. Ki sem néztem volna belőle h ekkora lyuk lappang a kis folt alatt. De te tudod érdemese e és megéri e nektek. De mert nem vagyok fogorvos így nem tudom h kell e v felesleges.

szőlő! üdv újra itt! Képzeld most volt a gyermekorvosi szaklapban h az oltásokat u.úgy be lehet adni a gyereknek a műtét előtt és hülyeség h nem szabad csak egy félreértés miatt történt h az összes doki nem meri bevállalni de nincs alapja. Persze ettől marad a régi gyakorlat csak gondoltam érdekességképp elmondom. ez is olyan mint a K vitamin. Hvonta egyszer elég lenne a mi gyerekorvosaink mégis hetente adatták be a szopizó babákna pedig nem szabad. és mostanra változtatták meg mert a mi dokink már mondta h ha Márk szopizna akkor havi 1 ampulla és nem heti.
Vendég
 


BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!
Vendég
 


zorróné

nagyon sajnálom, kitartás!!!

Kép
marjan78
 
 


Sziasztok!

Megerkeztunk a sielesbol!

Van megint video!

Akit erdekel itt megnezhetitek, majd kesobb visszaolvasok es jelentkezem.

Egyenlore az utazas utani romokat probalom eltakaritani.

1. resz:
http://www.youtube.com/watch?v=ScAuAcxaJNk

2. resz:
http://www.youtube.com/watch?v=jlD7mAu782o

Magi
Vendég
 


Jó reggelt!

Nono, köszi az infot, dokinő azt mondta hogy műtét előtt csak azokat az oltásokat nem lehet adni, amiben élő vírus van, a többit simán.

Zorróné, sajnálom, jobbulást! Mellgyuszi az attól lehet hogy nem ürül ki jól a mell? Ehhez nem (sem) értek...

Zsu, naaaagyon komoly az ujjszopi :lol: :lol:

Visszaolvasni esélytelennek látszom, de a képeket megnéztem :)

A szuperhősös kééész :lol: :lol: :lol: (Mi mefint vettünk Mazsinak a corában supermanes cuccot, csak most rózsaszín pólót, nem bodyt, amin csillámos a superman logo :lol:

Szofi, gyönyörűek a babák, őket én még nem is láttam szerintem.

Kép Kép
szõlõ
 
 


magika! jók a videók. Csak belenézni volt időm de szép heklyen voltatok. Jól látom Zolit viszitek mandulaműtétre? Miért? Muszáj?
Vendég
 


MA VAGYUNK 3 Hónaposak! :D :D
Vendég
 


Sziasztok Mamik!

Ismét gyorsban, mert ma megyünk Balcsira, és még főznöm kell, meg befejezni a rámolást!

Zorróné
Sajnálom, h ilyen gázul vagy! Nekem azt mondta védőnő, h ha mellgyulladás, akkor háziorvos, és írnak erre az esetre spec. antibigyót, ami mellett nyugodtan tudsz szoptatni!! Szerintem telefon, mert különben nehezebben fog elmúlni a gyulladás, és esélyes, h utána ott elapad a tej.. :roll:

Magi
Csak az egyik videót néztem, nagyon szép a hely!!

Szőlő
Jó, h újra itt vagy! Majd hozzál képeket!!

Nono
BOLDOG HÓFORDULÓT!!

Babaképek
Nagyon édesek, Szofi Ti nagyon szépek vagytok!!!

Nicci
Olyan édes Barnabi!!! És nekünk is van ilyen sitykánk!!!

Marjan
Örülök, h sikerült beszélnetek!!! Majd meélj, h mi volt!! Mikor jöttök??? Privi..

Hú, még akartam reagálni másokra is, de most mennem kell..

Rólunk még röviden annyit, h okt. 5-én lesz a keresztelőnk, és Maszat tegnap megkóstolta az első natúr HIPP-es grízét. Nagyon ízlett neki, nyalta mint a cicák a tejet.. :lol:

Puszi Mamik Nektek, majd pénteken jelentkezem!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


sziasztok

védőnő tanácsára ma elkezdtem Kristófnak babaitalt adni.4naponta csak kúppal sikerült kakilnia.igy hátha ez segit neki,mert ha megszokja,hogy csak kúptól kakil akkor az nem lesz túl jó.
most a szentkirályi öszilevet adtam neki.remélem nem lesz tólle hasfájás.

bár a doki és a védőnő szerint is ő feldolgozza az összes anyatejet azért nincsen kaki.másik védőnő szerint akár bélcsavarodást is kaphat.a 3.régi védőnőnk szerint is adjak neki.igy elkezdtük.

a másik:
szerintem nálunk elkezdödött a 3hónapos ugrás,vagy mi.óránként vagyis inkább egész nap cicin lóg a gyerek.tejcsi van mert még fejnem is kell.na nem sokat tudok de estére mindig össze jönn 120-200ml között.
az éjszakák ujra a régiek.1-2között kel majd 5kor.5 után nem mindig alszik vissza. nappal szinte alig alszik és nincs el magában csak minimális idöt.se a játszó szönyegen,se a tornázó alatt,se a kiságyba a zenéló alatt.

a lagzi jól sikerült majd teszek képeket ha megkapom őket.mi itthon hagytuk a mi gépünket. :( :(
Vendég
 


Nono, boldog hófordulót! :)

Kép Kép
szõlõ
 
 


nagyon szép minden baba.:)

Nono boldog hó fordulót :lol: :lol:
Vendég
 


Zorróné!
Nekem kb. egy hónapja volt. 3 napig volt a lázam 39-40 között, utána már szinte semmi. Nekem az egyik mellemen volt egy terület, ami szemmel láthatóan duzzadtabb volt, mint normálisan, és csomós is volt. Háziorvostól kaptam antibiotikumot (augmentint) meg algopyrint. Meg plusszban masszíroztam és fejtem azt a mellem. De nagyon fájt. A láz hamar lement, de a mellfájdalom tartott vagy 10 napig, de szerintem csak azért, mert jobban kellett volna masszíroznom és fejnem - csak én nem bírtam. Meleg víz is kilazítja, de azzal óvatosan, mert fokozhatja is a gyulladást.
(Akkor kezdett babó ritkábban szopni éjjel, én meg nem fejtem ki...)
Vendég
 


Szuperek a babaképek!!

Ezzel a mellgyulladás dologgal megijesztettetek... Én azt hittem, az csak az "elején" fordulhat elő... Mitől van?? Ezek szerint fejjek bőszen reggelente, mikor már kidurranni készül a mellem, és alig várom, hogy Lillusom felébredjen?

Nono, boldog hófordulót!

A fórumnak meg boldog szülinapot!! :D

ercsi_3
 
 


sziasztok!

Hát boldog szülinapot nekünk!

Hajhullás: Nekem is iszonyatos hullik és nagyon zsírosodik. Van valakinek valami ötlete,mit lehetne erre szedni?

3 hós ugrás:Milán 7 hetes korától 3 hónapos koráig átaludta az éjszakát. Mikor betöltötte a 3 hónapot,másnaptól bevezette az éjszakai kaját! Ezt nevezzük 3 hós ugrásnak?

Hozzátápi:Én naponta 6-or adok neki enni. 3-or tápszer ás 3-or anyatéj. Már megvettem a Hippes sütőtököt burgonyával és vettem egy gyümölcsdesszertet is Neki. De az is mondták,hogy eleinte én turmixoljak neki őszibarackot vagy almát és azt adjam neki. De még nem mertem kipróbálni. Van aki már 3 hónapos és 2 hetes babának adott valami hasonlót? És mit és mikor és mennyot?

Most itt van anyósom,akit nagyon szeretek de valahogy a Milán etetésében nagy eltérések vannak köztünk. Ő rá akarja szoktatni a Milánt a 4 órás etetésre,de Milán nem bírja ki addig. És ő elnézi,ahogy sír ha még nem telt le a 4 óra. A ti babáitok,hány óránként eszik?

Ja és mondtam neki,hogy viszem babaúszásra a Milánt de ezen is kiakadt,hogy középfülgyulladása lesz.szerintetek ezt hogy lehet kivédeni a babaúszáon?

Szép napot Mindenkinek!

Edina

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Sziasztok!
Boldog évfordulót! Mi 20.-án leszünk 1évesek (ha a fogamzástól számítjuk)
A hajhullás nálam is szörnyű, söt, tiszta seb is a fejem. már én is kipróbáltam mindent. Elmúik ez egyszer?
Én a jövő hét hétfőn tervezek adni őszibarackot, de megveszem a bébiételt, mert az legalább pont olyan állagú, mint amilyennek lennie kell. Kíváncsi vagyok, hogy fog izleni neki. Akkor már 3és fél hónapos lesz.
a bébiúszás az én anyósomnak sem tetszik, de mit várhatnék tőle, utálja a vizet. Képes úgy elmenni a tengerpartra, hogy alig megy be. Strandra, balatonra nem is mennek. Hát én viszont vízimádó vagyok, és ha jollátom a fiam is az lesz. Nem akarom ezt at élvezetet elvenni tőle.
Marci folyamatos 3 óránként eszik azaz délelött4, 1órátol 3óránként. _Ha este 10-kor eszik, alszik reggel 5-ig. De ez nagyon ritka, mert megetetem 7-kor, elalszik 8-fél9-körül, és nem tudom utána fölébreszteni. Már próbáltam az álometetést is, de olyan mélyen alszik, hogy a száját sem nyitja ki. Úgyhogy 2-fél3-körül szokott éjjel enni.
Kiscica kanállal etetted?
Vendég
 


Manogabb

Mi 5ször eszünk és el sem tudom képzelni, hogy mikor lesz ebből 4 óra. Szigorúan három, de van hogy 2,5. Szerintem különben éhenhalna :lol:

Kép
marjan78
 
 


mannogab, látomegy nappal öregebb Milán Marcinál, és ugyanúgya ht, a kérdés. Ha kipróbáltátok írj, hogy hogy izlett neki. :)
Látomő is 6szor eszik. Mennyiket? Nem lehet, hogy azért ébred fel éjjel, mert nem eszik nappal eleget és éhes?
Vendég
 


Marjan, nálunk is ez van... csak azt nem értem, hogy akkor éjjel miért tud egyre nagyobbakat (ma pl 11 órát...) aludni??

ercsi_3
 
 


Mellgyulladás: Szőlő valóban attól lehet, hogy ha bennmarad a tej! Én eleinte sokat fejtem, aztán beállt, mindig annyi volt amennyi kellett! Most mikor Horvátországban voltunk, feltűnt, hogy sokkal több tejem lett, de nem tulajdonítottam ennek túl nagy jelentőséget! Plusz Beni a meleg miatt kevesebbet evett, ez is közrejátszott. Úgyhogy valószínű nekem emiatt lett most!

Beszéltem azóta a szülésznőmmel, aki azt mondta, hogy minden szopinál egyen a gyulladt ciciből! Ezzel csak az a gondom, hogy mi mindig csak egy ciciből ettünk eddig! Most kezdjük a gyulladttal, de Beni hamar ráun és sírni kezd, mert abból ugye nem jön jól, azért dolgoznia kéne... Elkéri a másikat, de abból meg már nem eszik annyit amennyit szokott! Tehát most a másikba marad benn! Szóval félek, hogy ha a bal rendbejön, akkor a jobb fog begyulladni! Lefejni nem merem azt amelyiket csak félig ette ki, mert eddig egy mell az 6 órákénti szopira volt beállva, szóval ha lefejem, akkor félek, hogy 3 óra múlva meg nem lesz elég... :roll:
Teljesen meg vagyok lőve... :(

Szülésznőm még azt is mondta, hogy ha holnapig nem megy le a lázam, akkor jön az antibiotikum... :(

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Én sajna, gyakorlott vagyok a mellgyulladásban, tegnapelőtt mondjuk "csak" az eltömődésig jutottam, így a 40 fokos lázat megúsztam. Én egyszer sem jutottam el orvoshoz, nem tudtam volna hová rakni a piciket...szóval, szoptatás, állandóan, gyakran, fejés, masszírozni nem szabad, mert pont belemasszírozod a tejet a szövetekbe, és akkor csókolom...forró vizes zuhanyozás segít (a cicit, és tényleg 3 nap a klasszikus lefutási idő. Utána nem mindig szereti azt a cicit szopizni, de próbálgasd adni neki, ne hanyagolja! Azt mondják, ha láz van, akkor doki (ha megoldható...) Sok sikert!

Kép
babyteve2
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy ritkán jövök. Életjelt jöttem adni magunkról.
Jól vagyunk. Bogi már 55OO g 61 cm. nagyon sokat gagyog, mosolyog, hangosan nevet, szeret ülni az ölemben, utál feküdni, ügyeskedik a kezével, éjjel alszik. Nagyon jó kisbaba. Na jó néha azért van hiszti, amikor nem az van amit ő akar. végülis nőből van. :lol:
És ime képek:
Kép Kép

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Nono: Boldog hófordulót! :D Sajnálom, hogy így romlanak Szonja fogai, nem semmi, mennyibe kerül a kezelése. :shock:

Boldog szülinapot magunknak! :D

Mary: Szépek vagytok, nagyon hasonlít rád a lányod.

Zorróné: Sajnálom a mellgyulladást, én eddig még megúsztam. Talán azért is, mert éjjel is szopik még Bogi. És én lehet, hogy kegyetlen vagyok, de addig adom neki a cicit, míg teljesen ki nem szopja, és amikor már rongyosra szopta és még éhes, akkor jöhet csak a másik. Nektek még jön a másik mellből, mikor szoptattok (tehát a nem szopottból)? Én már nagyon unom ezt a csorgást... :?

Hajhullás nálam is van, plussz még Bogi is bele-beleakad a hajamba, amikor nagyon rámkapaszkodik. Nagyon unom már. Vajon meddig tart ez még?

Jezsek: Nagyon aranyos Marci!

Zsuzsófi: Nagyon édes ujjszopós baba Liza! Profi! Bogi is kezd rátalálni hol a hüvelykujjára, hol a mutatóujjára, de mi még kezdők vagyunk hozzá képest.

Emi: Nagyon komoly ez a cumisüveges kép! :)

Szőlő: Üdv újra itt! Várjuk a képeket. :)

Ercsi: Nem semmi, milyen ügyesen mászik már Lilla! Szépek a képek!

Szép babákat láttam a többi képen is! Nem is győzném mindet felsorolni!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


sziasztok, ma sűrűbb volt így csak a hajhullásról: nekem a vas tabletta szedése segített -Lau születése után még fél évvel is csomókban hullott, akkor nem szedtem, most szedek és egyáltalán nem hullik (dokival beszéltem a hajhullásról ő javasolta a vastablit és úgy látszik igaza lett)

Kép Kép
celesztina
 
 


Sziasztok,

Mary
szépek vagytok! Ha tudsz, gyere sűrűbben

Zorróné,
Jobbulást neked!!

Szőlő,
üdv újra itt :)

Hajhullás: én ma elballagtam a fodrászhoz és megváltam a hosszú hajamtól. Háromszor rákérdezett, hogy tutira ezt akarom? Én meg mondtam, hogy igen.... Már nem bírtam nézni, hogy mennyire hullik. Egyébként én A Beta Care kapszulát szedek.. hátha.

Kép
emi29
 
 


Bolygó, ne is mond a csöpögést... tele a hócipőm, h 3 hónapja éjjel-nappal melltartóban vagyok... :?

ercsi_3
 
 



Sziasztok!

Hoztam pár képet:

Vagy a forgást gyakorolná vagy nem tudom, mindenesetre ezt úgy hívjuk hogy félhold :D
Kép

Napszemcsis
Kép

Hintaágyon lazít
Kép

Durcajulcsa
Kép

Kép Kép
szõlõ
 
 


Hello csajok,

Emi, iiiigggeeeeennn, kerunk kepeket a hajadrol!

Nono, Boldog hofordulot!

Lituka, Szoszi, Felrakanatok a tablazatot? Nekem nincs lementve es szeretnem latni....

Csajok,
Tok kiakadtam. Van mellettunk egy bio-wellness-stb. nagyker. Sudocrem, amit 3000-ert vettem, itt kb. 2200. More milk (azt en nem vettem) 4500 ft. Mast meg sem mertem nezni. (Vitaminok, ezust kolloid, stb is sokkal olcsobb, azt vettem anyameknak.) Igaz, ehhez kell nagyker kartya, mert anelkul nem annyira jok ay arak.

Celesztina,
mi a neve a vas tablettanak?

Kép
1bambi
 
 


Sziasztok!

Lányok, az első két képben nem a hasonlóság volt a lényeg, hanem hogy Liza azt a ruhát hordja 3 hósan, amit Kata 7-8 hónaposan hordott :)

Nono, köszi, egyenlőre csak ide viszem le a dokihoz a körzetibe, meglátjuk mit mond rá. Katának is barnul néhány helyen, apró pöttyökben. Ez az?

Bakker, pedig 2x mosnak legalább fogat (én mosom nekik) + fogmosás után csak víz van éjjelre... (mondjuk nem tudom mit nem értek, mikor nekem már csak 4 rágófogam van + 2 lukas. A többi már mint tropára ment. Most akarok utánanézni a fogklinikán a fogpótlásnak...)

Körkérdés. Autó nélkül mennyire gáz kiköltözni Pestről?

Pécelen néztem vagesz kis házikót, ahonnan szeptembertől bkv busz megy az örsre 10-15 percenként, a busz útvonalán van a Tesco is. Ismerős valaki arrafelé? Lakik vki kint valahol autó nélkül?

Nekem nagyon tetszik, főleg a 3 szobás panel helyett az 5 szobás kertes ház lehetősége...de a férjem nagyon idegenkedik a bejárástól :)

Jah és ha vkit érdekel, Újhegy legkeresetteb utcájában, a Mélytó utcában eladó egy 1. emeleti 68 nm-es kitűnő állapotú lakás, ami azonnal költözhető :) Még festeni sem kell, most volt :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Ne már lányok! Én vagyok ma az első???

Zsu,
kérdés, hogy milyen messze van pl az orvosi rendelő, meg az ovi.
Nekünk kell az autó, mert tőlünk ezek nagyon messze vannak. Persze itt is van olyan, akinek nincs autója. Ők biciklivel közlekednek, vagy kölcsönkérnek...
Nem semmi, hogy mennyire eltérően fejlődik a két lány.

Bambi, Ercsi,
Sima bubi frizurát vágattam. Majd hozok képet, ha apát rá tudom venni a fényképezésre... Egyébként, amikor a szomszéd csaj meglátott egyből lefi..zott. Szerinte nagggyon gáz lett. Mondjuk ő állandóan fikáz, akárhányszor új séróval jelenek meg. Azt mondta, hogy ő nem vágatná le a haját, mert a (4 éves) fia nem ismerné meg... Lili is furán nézett rám az első pillanatban, de amikor meghallotta a hangomat, meg hozzá bújtam egyből vigyorogni kezdett.

Reggel, amikor fésülködtem összesen két hajszálam hullott ki. Azóta meg egy szál sem, pedig sűrűn beletúrok. Nem tudom, hogy ez a vágásnak, vagy a vitaminnak köszönhető-e.

Na húzok, mert hamarosan megérkezik a barátnőm. 8 hónapos terhes :) :) Szeptember közepére várja a babáját, úgyhogy már ő is a finisben van :)

Kép
emi29
 
 


sziasztok, jó reggelt!
Vasból tardyferont szedek, nőgy. írta fel
Kérdés többgyerekeseknek: nálunk a kicsi a kinyitott kanapén fekszik napközben ált (he nam kézben van) és a nagy itt sokszor túlzottan is megölelgeti, néha át is fordítja hasról hátra és fordítva. No meg a nagy ugrál is az ágyon olykor-olykor :roll: Félek, h egyszer nem figyelek és leesik valamelyik kicsi, pláne ha a kisebb elkezd jobban mozogni -Nálatok ez hogy van? Elvileg le lehetne szedni a matracot a rácsról (kanapé) de ahhoz az egész szobát át kellene rendezni és még így sem biztos, hogy a rács elfér bababiztos helyen, szóval ha van vmi ötletetek azt nagyon szívesen fogadom! :)
Még nem is írtam, milyen jóka fotók! Milyen aranyos és ügyes fórum-babákat láttam :D

Kép Kép
celesztina
 
 


Emi, azóta utánaolvastam a városnak (Pécel) és csak gázos dolgokat írnak róla. KAtasztrófa a közbiztonság a lakóparkokban mindennaposak a betörések, majdnem 500 ft a víz köbmétere, ugyanennyi a csatornadíj, állandóak a csőtörések, a barna, homokos víz, sőt a domb tetején levő házakba fel sem jut, olyan kicsi a nyomás, meg ilyenek. Szóval szerintem leteszünk róla.

Szigetszentmiklóst is néztük, de Pécel azért lett volna jobb, mert oda megy bkv, meg éjszakai járat is. Ugye Tamásnak ezek kellenek, mert ő éjjel végez. Szigetszentmiklósra meg ki nem jut éjjel :(

A két csaj közti különbség engem is megdöbbent, de Kata volt nagyon pici. Egy évesen 69 cm volt. De mostmár csak kicsivel van lemaradva az átlagtól, most 90-91 cm

De Liza szerintem olyan magas és vékony lesz, mint Bence (ő 116 cm és alig 20 kg)

Jah, és képzeljétek, megjött az étvágya a kisasszonynak!!!! 210-240-et eszik!!! Igaz csak 4-5x naponta. + megy a gyümi is, meg a zöldség is (répa, krumpli) bár az azért kevésbé :)

Ennek köszönhetően ma elfogy az utolsó zacsi anyatej is :(
Ha vki tud vhol, kérlek szóljatok, jó?

Mennem kell, jön a szerelő a T-online-tól.

(ja, egy hónapos a t-home tv előfizetésünk, és tegnap tönkrement a set top box. Mi lesz később???)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Emi: az klassz, milyen mázlija van, hogy tudsz neki tanácsokat adni, vagy csak mesélhetsz Veled (Veletek) mi van-volt! tuti a közös téma :lol:
Zsu: csak kíváncsi vagyok és a tipp-miatt: hogyan oldjátok meg a bevásárlást? Mármint kocsi nélkül. Nálunk ami bolt közel van az lepukkadt a piac alig van nyitva, két gyerekkel nem vállalom be, tehát kell a kocsi vagy lehet cekkerekkel bkv-zni. Én nem tudom elképzelni kocsi nélkül már ezt, pedig nem szeretek vezetni. (na jó, az is hozzátartozik, h ha veszünk egy 6-os vizet azt felhozni az 5.re is éppen elég, nemhogy még mellé pár zacsit :roll: ha nem ilyen magasan laknánk más lenne az tény, vagy ha lenne lift) És ez a settopbox az az újfajta?
És még nem írtam asszem, h a 7 kilós kicsik azért extrának számítanak sztem, van olyan 6 hósnak való ruha ami jó lánykámra (kisebbre). :shock: Meg már tényleg ugyanazok a rucik jó rájuk majdnem (nyáron könnyű mert egy naci ha rövid akkor is jó ha térdig ér az egyiknek a másiknak meg combközépig)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára celesztina 2008.08.06 08:37-kor.
celesztina
 
 


Celesztina!

Ha nálunk Liza az ágyunkon fekszik, akkor nincs ugrálás, sőt, nem is mehetnek az ágyra, max a végére ülhetnek le, nézni a mesét. Ha be van ágyazva, akkor Liza a hintában, v. hordozóban van. A kanapén már nem merem otthagyni, mert leesne.
Egyébként meg az ágyában alszik :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?