Új privát üzeneted érkezett!

Annamari,
igen, sajnos nagyon gáz....de most a 7végén felvérteztem magam, feltöltődtem a családomból, így talán kibírom a hetet. A múlthét ultra nehéz volt, Ilangocska betegsége miatt aggódtam nagyon, a benti csesztetés nagyon nem hiányzott :( :( . Mindegy, minden reggel beveszem a "lesz@rom" tablettát, úgy könnyebb :wink: . 12. heti UH de jó, biztos minden rendben lesz!!!!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


köszönjük a nőnapi köszöntést Leventééknek! :D

Sucer, köszi az infot a vonalzóval kapcs.csinálok majd másikat.

Annamari, jóslóim szoktak lenni éjjelente, de már nem veszem komolyan őket. :D egyik éjjel tök erősek voltak, de aztán csak elmúlt.
most nem tudok többet írni, Boldi nem hagyja, pedig még mindenkinek akartam reagálni. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a nőnapi köszöntéseket, Ezért mi is megragadnánk a pillanatot és zsombor és apukája is nagyon boldog nőnapot kíván mindannyiotoknak.

Sucer, sajnálom a munkahelyi rossz környezetet. meddig fogsz még dolgozni? Nem mész el táppénzre?

Moti, már nincs sok vissza nagyon szorítok.

Biribon, jelentkezz mi van veletek?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 

 
 

Sziasztok!


köszönöm a köszöntéseket!


Évi voltál dokinál?

ZSófi üdv itt! remélem hogy igazad lesz :wink:

Franci de ügyi vagy!+++++++++++++

képzeljétek január óta minden csütörtökön(akkor van magánrendelése) elfelejtem bejelentkezni a nőgyógyászhoz a szokásos kontrollra pedig ezer helyre van felírva de mindig csak este veszem észre.. pedig jó lenne megbeszélni vele a továbbiakat majd!

:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv Zsófi!

Sucer!
Miért csesztetnek a munkahelyen? A terhesség miatt vagy csak úgy alapba?

Boni!
Csak csütörtökön lehet felhívni a doki? Szóljunk mi is? Valakinek csak eszébe jut!
Gondolom nem nekem, mert én néha egy kicsit szita agyú vagyok. :oops:
De megpróbálhatom…
franci
 
 


Boni,

én is mindent elfelejtek, azt is, amit felírok!
múltkor elmentem a boltba gyufáért, mit nem hoztam?gyufát...

jó kis éjjelünk volt.Boldi este belázasodott és még dupla lázcsillapítóval is csak 38.5-re tudtuk levinni, végül maradt a hűtőfürdő.aztán persze reggelre megint 38-al kelt.2re megyünk a dokihoz.úgy sajnáltam szegényt, ahogy vergődött mellettem, nem tudott aludni, persze mi sem aludtunk semmit, mert őt figyeltük.sokkal jobban viselte, mint mi felnőttek, komolyan.ráadásul nekem ma reggel mennem kellett volna 6ra ctgre, de nem tudtam itthagyni, mert sírt utánam, és a párom meg egyedül nem tudta volna gyógyszerezni sem.Sebike mindenesetre nagyon rendes volt, hogy nem ma éjjel akart a világra jönni. :D

hihetetlen, hogy Biribon már lehet, hogy szül???még emlékszem, mikor az altatásról regélt. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti, sajnálom hogy beteg lett Boldi. Sebi nagyon jó teso :lol: :lol: :lol:

Évi, mi van veled?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


sziasztok!

Moti!
Micsoda éjszakátok lehetett. :( :( Jobban van már Boldi? És te el tudtál menni ctg-re? Sebi tényleg rendes kisrác.

Boni!
Láttam ám a képeket, amit a picassa-ra töltöttél. Nagyon helyesek vagytok. Sikerült eladnod a kendőt???
Hívd a dokidat, és kérj időpontot!!!!!!! Most!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy csak csütörtökön lehet hívni?

Kri, Beze!
Szopi ügyben, hogy álltok? Csak estit hagytátok el, vagy a reggelit is??

Nálunk Levente kezdett el köhögni, meg folyik az orra. Eddig szerencse nincs láza. kopp-kopp

Évi!
Hol vagy??? sikerült eljutnod dokihoz???

Panni!
Már te is régen jelentkeztél. Jól vagytok? Olika meggyógyult?? :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


köszi lányok az üdvözlést!

próbálok visszarázódni a dolgokba, de most még nagyon új és friss minden infó, ezért nézzétek el, ha hülyeségeket beszélek néha... :S

Moti, Boldinak jobbulást!

mi megkaptuk a 18 hós kötelező oltást a takonykórtól függetlenül! remélem, hogy nem lázasodunk be!!! ;)

sophie27
 
 


megjöttünk a dokitól, vírust szedett össze BOldi, úgyhogy egyelőre c vitamin és lázcsillapítás.ha csütörtökig nem javul, akkor vérvétel.szerencsére sem a füle nem fáj, sem a torka, ami azért elég jó, mert a fülfájásnál kevés borzasztóbb dolog van egy kisgyerek számára.
ctgre nem tudom, mikor megyek, mindjárt fölhívom a szülésznőmet, csak eddig nem akartam fölkelteni, mert éjszakás volt.hadd aludjon, amíg lehet. :D
a dokinőmhöz péntek este kell mennünk, egy utolsó uhra.tulajdonképpen akkor már maradhatnánk is szülni. :D

Boni, igen, tessék bejelentkezni!!
Panndi, hogy vagy?tünetek azóta sincsenek?
Évi?eljutottál már dokihoz?van fejlemény?szorítok!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Boldinak gyors gyógyulást kívánok!

Annamari, már egyáltalán nem szoptatok, most borogatok, hogy eltűnjenek a csomóim. :roll: Igazából ezt a hónapot is leírtam előre emiatt... :?
Hogy érzed magad?

Évi, mi újság, tűkön ülök!!!

Kri, Zsombi simán leszokott? Lexi igen, meg is lepődtem, tegnap a tápi után rögtön elaludt.

Sophie, sajnálom a vetélést, és drukk a tesóhoz!

Szilvi, hogy vagy?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


SZiasztok,

ma már írtam 1x, de elszállt :evil:

Beze,
szegénykém, a csomósodás nagyon nem jó :( . Borogasd, nehogy begyulladjon. Sok amúgy a tejed? Én vmi homeopátiás golyóval apasztottam el a tejem, 1,5 hét alatt elapadt. Sajnos régen volt, nem emlékszem a szer nevére...

Moti,
Boldikádnak jobbulást! Miért vesznek vért, ha nincs javulás? Hogy van-e gyulladás a kis szervezetében? Én most kicsit fújok a gyerekdokira, mert ha mi nem vittük volna a gyereket fül-orr-gégészhez még most is lázasan fetrengene gyulladt fülekkel. Sebi nagyon megértő baba :wink:

Annamari,
Levenetének jobbulást! Ilyenkor nem szokták egymást megfertőzni a Rékával?

Szilvi,
hogy vagy? Jól emlékszem, hogy most szombaton mész orvoshoz?

Panndi,
mi hír van veled? Hogy vagy??

Évi,
na eljutottál dokihoz??? Ki mocorog odabent?

Franci,
a főnököm nem rám haragszik, hanem a világra, nagyon összejött neki, csak mivel én vagyok ott, rajtam tölti ki :( ... okot nem adtam rá, nem a terhesség miatt ilyen. Szép is lenne
:evil:

Boni,
csak csütörtökön vannak a rendelőben? Szólj a párodnak is, hogy figyelmeztessen, meg a mobilodba is írj egy időzített figyelmeztetést most csütörtökre :wink: :wink:

Tegnap megvolt az első isis szülői, olyan furi, hogy siluba megy Ilangom... megismerkedtünk a tanítónénikkel és van szimpi is, és szerencsénkre a gyereknek és nekünk is ugyanaz a nyerő :) :) . Sztem jó lesz! :)

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer,
tényleg olyan hihetetlen lehet, hogy Ilang már sulis lesz!szerintem tök sokat fog Neked segíteni a pici körüli teendőkben! :D

én imádom a gyerekdokinkat szerencsére, nagyon profi, dolgozott 8 évet a Bethesdában is az intenzíven, szóval mi megbízunk benne.vért szokott venni, ha 3 nap alatt nem múlik el a vírusos láz.egyszer volt már rá példa nálunk, szerencsére azért nem vagyunk betegesek. :D lassan el kellene vinnünk BOldit fitymavizsgálatra is, hogy van-e szűkület, vagy nincs, a doki ajánlott is egy jó sebészt, csak mostmár megvárom, míg megszületik Zsebimanó, mert nem merek bejelentkezni a finishben. :D amúgy van valakinek ilyesmiben már tapasztalata?bár elég sok lányos anyuka van köztünk. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Itt vok..általában csak olvasni marad erőm...

Sucer!

Majd meglátod milyen nagy "lépés" a suli az ovi után.....és nagyon jól tetted hogy csak 7 éves kora után megy suliba a lányod!!!Én is most látom h milyen jól tettem és hogy milyen sok még az az egy év!!

Akkor a konkrét tanító néni még nincs meg?

Annamari!

Olika azóta is köhög és hörög..ez sajna a bronchitis...ősztől tavaszig ez megy...már várom a jobb időt,talán akkor jobb lesz.Pénteken viszem őt Törökbálintra újabb kivizsgálásra.

Márk csütörtökön indul a városi szavalóversenyen..aztán két hét múlva a területin...én jobban izgulok mint őt :wink: ..annyit gyakoroltunk itthon hogy már Krizsi is megtanulta :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Moti!
Boldinak jobbulást! Lázas még szegénykém?
Szépek az új vonalzók!

Beze!
Nagyon ügyes a lányod!

Annamari!
Leventének jobbulást!

Sucer!
Nem lehet jó most a főnököddel együtt dolgozni. Engem terhesen az egyik volt kolléganőm spécizett ki. Együtt dolgoztunk én tanítottam be. 40 éves férjetlen gyerektelen nő.
A suli viszont szuper lehet. Még én is izgulok. Nekünk szeptember be az ovi kezdődik. De még nem tudom hova mehet majd.

Panni!
Ügyesek a fiaid! Drukk a szavalóversenyre.
franci
 
 


Sziasztok!

Este tudok jönni részletesebben, most csak annyit, hogy sajna nem vagyok terhes... Ráadásul Tücsköm belüttyösödött, extra nyűgös.
Este

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Évi!
Sajnálom! :(
franci
 
 


Évi,

de kár!!!!remélem, azért gond nincs! :D

Franci, köszi, Boldi még mindig lázas, sajnos attól tartok, ha nem múlik el 3 nap alatt, akkor megint 5 napig fog tartani.de mindig úgy meghatódom azon, hogy még 38.5-tel is olyan bűbájos és ölelget minket, játszik.

Panny, drukk a szavalóversenyhez!!elhiszem, hogy jobban izgulsz, mint ő!addig jó! :D én még a kutyánkért is úgy izgultam, mikor vizsgázott vaddisznóhajtásból, lövéstesztből, meg nyomkövetésből, hogy saját magamon röhögtem, hogy mi lesz majd a gyerekekkel? :D :D

éjszaka úgy fájt a hasam, olyan érdekes, Boldival nem voltak jóslófájásaim, csak keményedések, Sebivel meg csak jóslók vannak. :D holnap reggel 6-ra megyek ctgre végül.mostmár muszáj elmennem, ha lázas BOldi, akkor is. :o meg kéne már nézni a méhszájat is, meg aztán a Babó mérete is érdekelne, mert elég nagy lehet már, ami azt illeti. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Panndi, vettetek már biciklit Zsófinak?olyan jókat láttam az egyik kedvenc honlapomon, hátha tetszik valamelyik:
http://www.mamazon.hu/index.php?option= ... mitstart=6

Boni, nagyon jók a képek a weboldalon!!!és végre megláttam DAnyuci kislányát is!tündéri, és csodaszép, annyira látszik rajta, hogy lány!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok,

Moti,
sajnálom, hogy még mindig lázas Boldi :( . Remélem gyorsan rendbejön! Nagyon jók lettek a vonalzóid!!! :) Igen, Ilangocska biztos fog segíteni, már várja, hogy tegyen-vegyen a kistesó körül :) :) .

Évi,
sajnálom, hogy nincs babó :( . De azért jól vagy ugye??? Lilládnak gyors gyógyulást!!

Franci,
akkor neked se lehetett könnyű a munkahelyeden a várandósságod alatt. A nők meg aztán kivételesen genyák bírnak lennei :evil: :evil: Tapasztaltam korábban :evil: . Nálatok mikor van az ovis beíratás? Furcsa, hogy rohan az idő, mi? :wink:

Panny,
hú hát nem csodálom, hogy izgulsz a szavalóverseny miatt! Én is ilyen izgulós vagyok, de Márk biztos ügyes lesz!!! A sulikezdés időpontja nem volt kérdés, lévén augusztus 20-án töltötte a 6-ot. Eszem ágában sem volt suliba küldeni a sok 7-8 éves közé, alig 6 évesen. Kellett is neki még ez az 1 év, még most se nagyon vágyik a suliba az ovi után. Arra leszek kiváncsi, hogy fogok boldogulni egy újszülőttel és egy kis elsőssel egyszerre. Na mindegy, majd megoldjuk, nem mi leszünk az elsők és az utolsók sem :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam itt, de visszaolvastam :)
Hosszúhétvégéztunk Hajduszoboszlon, gyerekbarát szállodát választottunk: Erre Gyurika egy nappal elotte megbetegedett: mandulagyulladás :( Ennek ellenére elmentunk, mert apa teljesen ki volt -nagy hajtás volt a munkahelyén. 2 nap múlva Gyurika teljesen kipattogott, így ott is elmentunk dokihoz-o azt mondta allergiás a kapott antibiotikumra :( 4 éjszakán keresztul 2-2 orákat aludtunk. Mostanra kicsit javultak a patik, kaptunk rá mindenféle kenocsot és a mandulagyuszi is lassan a végétjárja-8ttértunk homeopátiára. :)

Moti!

Tok izgi , hogy már csak egy kicsi van hátra, nagyon drukkolok! Sok-sok gyogypuszit kuldunk Boldinak!
Nem a Kisrigo étterembe jártok? Nekunk az az egyik kedvencem!

Linus!

Atérzem-Kitartás!!!!

:)

Beze,Kri!

Kép
Kép
maryka
 
 


Meghulyult a gép, de folytatom:

Beze, Kri!!!!!!!!!!!
GRATULA :)

Panndy!
Hu, de szép terveitek vannak! :) Rengeteg energiád lehet! :D Szeretném ha néha nekem is tobb lenne!

Franci!
Gratula! Szívbol kívánom, hogy osszejojjon Nektek gyorsan agy picike :D

Danyu!
Ugy látom nevelési kérdésekben nyugodtan fordulhatok hozzád :) Nagyon jol csinálod!!!

Evi!

Hírek??????????

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Ismét kissé elhavazva, de vagyok.

Moti! Juj de izgi! Gondolom már tűkön ülsz, h mikor akar Sebi kibújni...

Évi! Nagyon sajnálom! De remélem nincsen semmi baj!

Panni! Biztos nagyon ügyi lesz Márk a szavalón!

Maryka! Akkor jól kipihentétek magatokat!

Nálunk semmi különös, Petra múlt héten tiszta talony volt, utána jöttem én, most egy kissé fel is fáztam... Pedig abban bíztam h azért fáj a hasam, m most sikerült, de csak nem akart elmúlni a fájás. A suliban igazgatóválasztás... Már a tököm is tele van az egész mindennel. Ma voltunk nyílt napon oviban. Ha másra nem de arra jó volt, h ide nem viszem a gyereket.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Évim!

Kár!!! :(
danyuci
 
 


Sziasztok!

Utólag köszönöm mindenkinek a nőnapi köszöntést, nagyon aranyosak vagytok! :oops:

Sucer, köszönöm, nem fáj, borogatom szorgalmasan. A homeopátiás szer nem urtica urens 30ch volt?
Én áprilisi vagyok, de mégis 7 évesen mentem suliba, jó volt így. Ilangocskának is biztosan tetszeni fog. :wink:
A lesz@rom tabletta tényleg hatásos! :D

Boldinak, Lillának,Gyurikának mennek a gyógypuszik!!!

Évi, sajnálom, pedig úgy reménykedtem... :(

Maryka, köszi, meglepően simán leszokott a tündérkém a ciciről, meg is lepődtem.

Panny, ügyes lesz Márk, büszke leszel rá! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi,arik vagytok hogy bíztattok a szavalással kapcsolatban :wink:

Beze!

Krizsi is áprilisi és ő is csak 7 éves kora után megy majd csak suliba...bőven ráér,így is tanulhat még eleget
:wink:

Sucer!

Meglátod menni fog a sulikezdés még egy újszülött kiséretében is :wink: ..főleg lányokkal valamivel könnyebb....legalábbis ezt látom a lányoknál az osztályban...ők valahogy már most jobban képesek ráhagolódni a kötelességekre :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Maryka,

stimmt, a Kisrigóba járunk!!imádom!!!! :D

mandulagyuszit sajnálom, lényeg, hogy már jobban vagytok.

KépKépKépKép
moti
 
 


Panny, teljesen egyetértek. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Havazik. :evil: Pedig reméltem, hogy megússzuk. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nálunk egyenlőre híre-hamva nincs hónak...de gondolom éjjel ideér :evil:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Évi sajnálom :cry:

Nmarya, már egyáltalán nem szopizunk. Elég fura, főleg hogy ilyen simán ment. Rosszabbra számítottam.

Betegeknek mennek a gyógypuszik.

Zsombi ma szerzet egy újabb foltot. Beütötte buksiját. Olyan fura hogy már ilyen nagy gyerek. Meglátok egy picit és sóvárgok utána, hogy mikor lehet már újra egy ilyen picurka a kezemben.
Ma voltunk járáskontrollon, szerencsére minden rendben volt, majd egy év múlva kell újra mennünk.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Köszönöm/jük a jókívánságokat! Drágám tiszta nátha, szerencsére láza nincs, csak extra nyűgös-hisztis.
Én rendben vagyok, testileg is, lelkileg is.

kri: örülök, hogy simán ment a leszoktatás! Nálunk is könnyen ment, pontosabban Lilla magától vált le, én még akartam volna, volt is tejcim de ő 11 hónaposan köszönte szépen, és nem kérte.
Szegény kis buksi... Miért kellett járásvizsgálatra mennetek?

pruci: jobbulást! Ha belehúzunk, még beleférünk az idei évbe! :D

maryka: remélem Gyurika hamar meggyógyul!
Mi is készülünk hosszú hétvégére, de még csak készülünk...

sucer: biztosan menni fog a két gyerkőc koordinálása. Eleinte biztosan nehéz lesz...
Majd kérünk danyucitól tanácsot... :D

moti: már nagyon a végén vagy, hú de izgi! Nagyon szorítok hogy minden simán menjen. Boldinak küldöm a gyógypuszikat!!!

panny: holnapra szorítok Márknak! Büszke lehetsz a "kis csapatra".

beze: vége a cicnek, jöhet a tesó?! Hajrá...

sophie: jó hogy itt vagy! Beni nem lázasodott be, ugye?

boni: remélem bejelentkeztél!!!

Annamari: hogy vagy? hányinger már lemondott? :D

Remélem nem hagytam ki senkit és semmit amit szerettem volna írni.
Én jeleztem a munkahelyemen, hogy októbertől visszamennék dolgozni. Ha addig nem jön össze a tesó... hát akkor már nem biztos, hogy lesz. De ez még a jövő titka...

Megyek aludni, tegnap este/éjjel 1 óráig vigasztaltam taknyos Kincsemet hogy végre aludni tudjon, közben meg fél hétkor keltem, így most kissé fáradt vagyok.

Jó éjszakát mindenkinek!

Évi

Én még várom a havat... :D :D :D

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Ja igen, legyen szíves valaki leírni, hogy hogyan tudom megnézni a fényképeket a picasán! Tudom, már leírtátok egyszer, de nem találom...
köci.
Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Megvan!!!
Dönörű...
Én is töltök majd fel!!!

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Boni!
Csütörtök van!!!

Dokit felhívni!
franci
 
 


Minden gyerkőcnek jobbulást!
Millió gyógypuszival.
franci
 
 


Boni!
Doki!!!![/b]

Kép
Kép
maryka
 
 


KOSZONJUK A GYOGYPUSZIKAT :D Már sokkal jobban vagyunk :) 8)

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!


Boniko, orvost felhívni!!!

Évi, köszi, hát, majd meglátjuk. :) Lillának és a többi beteg picinek is mennek a gyógypuszik!!!

Kijött a 11. fogunk, a 12, 13. és 14. pedig nagyon dudorodik. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Boni!

Dokit hívd fel!!!!!!!! Most!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Panni!
Nagyon ügyes fiaid vannak, én is drukkolok a szavalóversenyhez!!! Talán, ki tudja, lehet párév múlva a tv-ben látjuk viszont. :lol: :lol: :lol: március 15-én szavalja a Talpra magyart. :lol: :lol: :lol:

Évi!
Sajnálom, hogy mégse lett babó. De mit mondott a doki? Rendben volt minden? Hidd el, aki eldönti, hogy visszamegy dolgozni, annál mindig kopogtat a gólya. :lol: :lol: :lol:
Jó lett az új képetek.
Hányinger még megvan, s róka is kedves, mindennapi látogató.

Beze!
Gratulálok a fogakhoz. Gyakoroltok kistesóra???:lol: :lol: :lol: sok sikert!!!! Alexának nem hiányzik a cici???
Nálunk is jól behavazott. Remélem hétvégén azért elolvad.

Franci!
Megkaptad a tüszőrepesztő szurikat? Mikor lesz neki eredménye, hogy sikere volt a hónap????

Kri!
Puszo Zsombi bibis fejére? Hova ütötte be? Nagyon ügyes, hogy ilyen könnyen leszokott.
Hamarosan mentek wellnes-ezni, de jó nektek. Jó pihenést!!!

Moti!
Már 10 napon belül vagy, jaj de izgi. Boldinak van még láza?

Szilvia!
Hogy vagy? Barnázásnak vége? Vannak még segítőid???

Teri!
Milyen édes Petracica!!!
Nálunk áprilisban szokott lenni a nyílt nap az oviban. Tavalyvoltam Rékával, s akkor be is írattam. De az óvónők mondták, hogy most is bevihetem.
Hajrá következő hónap!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Boni!
Felhívtad a dokit????
Időpont???

Beze!
Azt 11. fog!? Az szép! És még 3 türemkedik, egyszerre…. Az nem semmi. Nem fáj Lexinek?

Annamari!
József napján megyek vissza a dokihoz. Már most rágom a körmömet. Aznap majd én viszem Gergőt a bölcsibe, utána vérvétel, aztán várni több mint 1 órát a dokira.
Nagyon kivagyok, több mint egy hét. Pedig mi mindent megtettünk. De remélem harmadszor is szerencsém lesz. Eddig mind a két peteérésemnél terhes maradtam. Elvetélni most azért nem akarok.
Gergővel mikor 7 hetes vártam a dokimat, olyan ideges voltam, hogy majdnem elájultam, (előtte nem volt még szívhang és egy kicsit barnáztam is).
franci
 
 


Egy kis mosoly: :lol: :lol: :lol:

Bizonyítás a napi teendőkről

A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben, a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét.
A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy, mint a kert bejárata, a kutyának nyoma sincs.
Amikor belép, a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár leszakadva törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve.
A nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött...

Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon, ruhadarabokon és egyéb akadályokon) aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.
A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz minden, a WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...
Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.
És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel a kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tőle:
- Szia drágám, hogy telt a napod?
A férj dühösen nézi:
- De mi a fene történt ma itt?
A feleség ártatlanul:
- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni, hogy mi a francot.. csinálok egész nap?
Férj még dühösebben:
- Persze,... ÉS!
Ekkor a feleség édesen rámosolyog:
- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!
franci
 
 


sziasztok, egy gyors bekukk.

Kri, a sok laptető szerintem hamarosan meghozza az áhított kisbabót!!!!!! :D

Panny, írj majd, hogy mi volt a szavalóversenyen!!
Szilvia, jól vagy?barnázás elmúlt már?
Beze, gratula a fogakhoz!

Évi, tippelek, melyik hónapban fog összejönni a kistesó.október? :D

voltam hajnalban ctg-n, meg is vizsgált a szülésznőm.először azt mondta, 2cm a méhszáj, de aztán helyesbített, hogy tulajdonképpen már szűk 2 ujjnyi.az nagyon jó!!!!!!BOldival 12 órányi vajúdás után volt 4 centi.fájdogáltam hajnalban is, kíváncsi vagyok, mit hoz ez a hó.nálunk már jó nagy a hó, szegény Boldi ki szeretne menni a kertbe, de ma van az első lázmentes napja, ebbe a csatakba meg hidegbe nem akarom kivinni.ha legalább melegebb lenne valamivel.én már a szánkót is elraktam, de úgy látom, holnap előszedjük. :D

Panndi, merre vagytok?

KépKépKépKép
moti
 
 


Köszi Lányok :lol: délután 15tól lehet hívni! remélem addig már nem felejtem el :wink:

Évi drága sajnálom,hogy nem lakik senki pocakban! de remélem hamarosan!jobbulást!

Lidlben óriási játékvásár van!

http://www.lidl.hu/cps/rde/xchg/SID-358 ... rdate=9175

vettem is mágneses rajztáblát meg egy Noé bárkája kirakót, és egy képkeresőt Húsvétra nagyiktól.. :lol:

Franci ++++++++++++

Zsebi Sebi jól bírja! Zsiga is Zsebi ZSigi volt pocaklakóként :lol: örülök,hogy Boldi jopbban!

Panni Hajrá szavalóverseny! imádtam én is!

Remélem nem én leszek a 2008.augusztusi fórumon az utolsó tesóbabásodó :twisted: másnem októbertől én is megyek dolgozni :roll: most nem is vagyok rágörcsölve.. most is túl a Pénés apával előtte voltunk csak együtt.. attól meg sokat nem várunk :lol: de jó nem rágörcsölni :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük mi is a gyógypuszikat! Szerencsére láza nincs... csak tiszta zizi... :shock: Plusz ilyenkor nem viszem ki, elég nehezen viseli (én is) a szoba/házfogságot. Szerencsére ez a nátha-dolog nem szokott 3-4 napnál tovább tartani. Hétvégén megyünk anyósékhoz, kis kikapcsolódás nekem is.

moti: ha marad a hó, mi is elővesszük a szánkót! Lehet, hogy Sebi erre a hóesésre várt???
És igen, biztosan október...

franci: nagyon szuper ez a kis "esszé".
Ha nem vagyok itthon pár órát, hihetetlen milyen rumlira jövök haza. Ő egyedül a gyerek mellett képtelen rendet tartani...Viszont az én férjecském értékeli az itthoni munkálatokat.
Remélem jó hírek lesznek József napon!!!

Annamari: köszi! Játszóházas kép, együtt csúsztunk Tücsökkel, nagyon élvezte. Most vittem először ilyen helyre, kell neki, minden héten fogom vinni.
Fránya róka-koma, hogy még mindig nem felejtette el a címeteket...

beze: Lexi nem nyűgös a fogacskáktól?

Megyek, találtam a neten egy részmunkaidős álláshírdetést, jelentkezni szeretnék rá - sosem lehet tudni, lehet hogy nem fognak tudni visszavenni a m.helyemre.

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Lányok, ez ma reggeli kép... Kezdek tüneteket érezni, így csináltam egy tesztet. Erősödött a csíkom :wink:

Kép
Vendég
 


boni: tényleg nem jó rágörcsölni, én is mindig ezt mondom, aztán mégsincs olyan együttlétünk, hogy ne gondolnék rá hogy remélem, remélem, remélem...

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Már csak azt nem értem, miért ilyen lassan. Vagy mi van. Ma vagyok az 50. (!!!) napon. Na de nem baj, amíg nem jön meg, van remény. Szerdán doki!
Vendég
 


panny: hú, szuper!

Ennyit az állásjelentkezésről. Kicsikém máris felébredt és itt dumál nekem a bébiőrbe... Megyek és megeszem!!! :D

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


PAnndi :roll: lehet hogy ez egy későbbi együttlét csíkja? mert már a korábbihoz nem kellene erősebbnek lenni? :roll: +++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?