Új privát üzeneted érkezett!

trixi-az életedről írsz könyvet?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


igen

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Az a baj, hogy kőbányán nem annyira jók az ingatlan árak.Sajnos(?) csepel az egyik legdrágább pesti kerület. Ennél talán már csak kispest, és a XV kerület drágább.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

XV???????? annal ujpest sokkal dragabb,ingatlan szempontbol!

Netti
Kép
maumau
 
 


A IV ,és a XV-ik között sztem nincs sok különbség. De egyébként sztem ez nem is lényeg, mert aki dél-pesti, az ehhez ragaszkodik, aki meg észak-pesti, az meg ahhoz.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Blogra felnyomtam pár képet az általam készített sminkekről. Fotózás, beállítás stb. nem a legtutibb... Na, majd leszedem, ha megnéztétek (meg ha le tudom szedni :shock: )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Az biztos, hogy a IV. kerület drága. Itt Kispesten én úgy vettem észre, hogy nyomottak az árak.

Mozza! Hogy van a lábad?

Sütőtök van egész télen, nem kell betárazni. Sőt én az első hidegekig nem is veszek, mert nagymamámtól tanultam, hogy akkor lesz finom édes ha megcsípi a dér. Addig várunk.

Kép
Kép
g_reny
 
 


hu Reni, nemtudom mi lesz ha ennel is edesebb lesz :shock: sztem ez mar amugyis tul edes.. biztos azert nyelte ugy Boro :D bar en utalom a sutotokot..

hu en ujpesten laktam,szoval nekem eg es fold a XV kerulet es IV :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Reni!
Sütőtök terén egyet értek! :wink:

Én nem tom mi a legdrágább itt Pesten,de a Budai oldal úgy ahogy van elég drága...pl amennyiért ezt a lakást vettük,a XI.kerületben nem kaptam volna csak egy másfél szobást...és sokkal rosszabb helyen....Bár ez még mindig piti összeg a 13millás telekhez képest! :lol: :lol: :lol:

Trixi!
Jaj,ennyire szar a helyzet? :? Remélem h túl lesztek ezen hamarosan...Én tuti nem tudnék könyvet írni...mármint ha átmentem volna azokon amin te....amúgy mennyit írtál már?hol jársz???

Anikó!
Jók a sminkek,bár én nem értek hozzá...eddig 1szer voltam kisminkelve.Amit max néha magamra dobok...na az borzalmas...bár talán több mint 1 éve volt rajtam utoljára vmi kence :lol:

annus11
 
 


Tinu,
az édes krumpliról még nem is hallottam. Sima zöldségesnél előfordul?
az avokádóról pont ma hallottam a tv-ben, hogy abból is lehet adni.

Anikó,
nagyon profi sminkeket csináltál. Ezzel foglalkoztál szülés elött?

Szofi,
elolvastam a viccedet a blogban, elötte a novellától bőgtem, most meg a vicctől :lol: :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus!

Ha jó az idegrendszered,és el akarod olvasni,amit eddig írtam,akkor szívesen elküldöm e-mailban!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


A kérdésedre válaszolva: Igen! Mindent el kell adnom ami mozdítható. Ülőgarnitúra, autó, babakocsi (ezt csak a közlekedés miatt) pelenkázó szekrény, stb.
Muszáj pénzt csinálni, mert meló nincs, a lakást meg ki tudja mikor lehet eladni!? Ez van!
Ma tankol a Párom a kocsiba, így el tudunk menni holnap. 01-én viszik el az autót,addigra el kell használni 20l gázolajat! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi,
én is kiváncsi vagyok rá , ha nem baj :oops:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nem baj, dobj e-mail címet

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nem tudja valaki, hogy ikea-s biztonsági rács lépcsőre mennyibe kerül? Nem találom a honlapjukon.
pumuklii
 
 


Trixi, nagyon sajnálom a szitut. Annak viszont örülök, hogy jönni tudtok. Szerintem a könyvet egyelőre tedd félre. Csak mélyebbre ránt lelkileg.

Anikó, pedig ezúttal igazán kijárt volna neked egy kis csitcset a topiktársakkal a háziasszonykodás után. Sebaj, majd legközelebb :-)
Nagyon szép sminkeket csináltál, a vörös hajú lányon tetszik a legjobban. Jaj, akar rajtam kívül még valaki vörös hajú, szeplős kislányt? Kutyafüle, nálatok nagy sansz van rá :D

Na, kaja kész holnapra, csak a tésztát kell frissen kifőznöm.

Habtapit akkor tud hozni valaki?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Pumuklii. nem tudom sajna. Nekünk is kell majd.

Tényleg holnap jön nagyobb gyerkőc? Csak hogy a párom elsuvassza-e élete (másik) nagy szerelmét, a csöves erősítőjét :twisted:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mi Petyával kettesben megyünk, Maci oviban lesz!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Anikó, szépek a munkáid!

Trixi, a XV. kerület az egyik legolcsóbb kerület. Értékbecslőként dolgoztam 4 évig és a mai napig figyelem hogy alakulnak az árak.
Mennyit haladtál már a könyvvel? Van elképzelésed hogy kb hány oldalasra tervezed?

Gyv dél óta alszik, Iringó meg egy nejlonzacskót csörögtet, ez a kedvence most. Veszélyesen él a babym....
Vendég
 


Trixi, ha meglesz a konyv akkor mit csinalsz vele?
meg hogy tervezed a befejezest? marmint erted.. meddig akarod megirni az eleted benne? nyilvan vhogy be kell fejezni egy konyvet, na ezt most jol megkerdeztem, remelem ertheto mire gondolok :roll:

Boro meg egy spongyás konyvel van el.. apaje.. fogja a gitart es megtalalta rajta a kis lenyomhatos cuccot.. borzaszto hangja van :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hozzateszem full alkesznek nez a szomszed most :lol: nincs semmi ucsi en meg ugy kivantam vmit.. hutoben volt egy pezsgo!!! Torley, alkoholmentes.. hat kinyitottam.. es uvegbol beleittam mert mar alig birtam, ezt az ajtoban :D szomszed bacsi meg gyomol.. "egezsegere" őőő kohom 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi,
Gyv is beteg? jól nyomja az alvást.

hu, annyi kaja lett :) dobok képet róla majd :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Netti :lol: Majd megy a pletyka, h szegény gyerek piás tejcsit szopizik. :D

Esztó, rendes munka mellett csináltam. Tavaly tavasszal promóciós sminkelést, meg rokonok-ismik szépítését. Szeretem csinálni, előre kellene lépni honlapkészítés stb. De ahhoz meg kellene pár modell/alany, jó fotók stb. Sok-sok kellene. :?

Gyöngyi, sztem is szépek a vörös hajúak, nem értem miért a csúfolódás az oviban, iskolában. Bár engem meg a fehér (anno) hajam miatt piszkáltak, szerencsére nem sokat.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


A befejezése talán már egy másik kötet lesz, ennek a végét "nyitva hagyom"
Sokan írtak már így, és bevált.
Böbi!
Nem tudom, hogy most hogy állnak az árak, nekem ott lakik barátnőm, és dobtam egy hátast amikor mondta az ottani lakásárakat!
A könyvben még csak Dettus betegségénél tartok, uh nem írtam annyira sokat még, meg leginkább nem terjed ki minden apró részletre. Szóval egy kicsit el van nagyolva, de ha esetleg találok majd valakit akit érdekel, és kiadná, akkor ők úgyis újraszerkesztik az egészet. Így tehát ez csak egy "csupasz tényleírás, érzelmekkel vegyítve" a jelenlegi formájában! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Anikó,
fotós ügyileg tudnék segíteni :wink:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Trixi,
és ki akarod adni?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, van fotós ismerős? Amúgy átfutott már az agyamon, h kedves topiktársak jó alanyok lennének... :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó,
igen, a sógorom :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


nah en imadom ha festegetnek, Erika is azert szeret pingalni mert szabad kezet kap mindig :D most is kielhette magat.. semmi elkepzelesem nem volt. aztan fustos szemet csinalt stb..

Netti
Kép
maumau
 
 


ha lesz rá érdeklődő,akkor igen

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


na ennyi mindent kotyvasztottam ma Álmosnak :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó, tuti kajaadag! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Eszto :lol: :lol: :lol: nekem is ra kene irnom,mert felek elfelejtem meg nem ismerem fel... 1db sutotokbol 4db bebi kajas uveget tudtam megtolteni :D de meg toltenem kell almat meg repat...
krumplival kevered vmelyiket??

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
igen, a répát, de úgynem olyan fini :) de nem sok krumplit raktam bele. a végére nekem is elfogyott a tárolo és az üveg, maradt a zacsi :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


na nekem a repa magaban se es krumplival se jon be igy :) Almos jobban eszi krumpli nelkul vagy eszre se veszi? :D
egyebkent az uveges toknek tok nem olyan ize van mint amit en sutottem.. :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Álmos sztem észre se veszi :) de a répa magában édesebb, igy meg olyan víz ízű. én meg se kostoltam az üveges tököt :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


miazhogynemkostoltadmeg??????? :lol: :lol:
en eloszor apa szajaba nyomtam.. de visszajott neki, gondoltam akkor megkostolom tenyleg olyan szornyu e.. mondjuk Boro azt is csak nyelte,de abbol csak kevesett evett eddig mindig meg.. ugy nez ki a hazi koszt jobban bejon neki :D

Netti
Kép
maumau
 
 


hát mert nem szeressem :) a sajátba csak bele nyaltam, kiváncsiságból, de még mindíg nem szeretem :) asszem a banánt meg se próbálom megkostolni majd :?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


en se szeretem am.. de ereztem a nagyfoku kulonbseget, de a sajatot se ennem meg.. jajj banan :D en ugy imadom.. jo kis banan turmix.. igazi kaloriabomba :oops: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Babák gyönyörűek, Anyukák szintén! - Mint mindig..
:D

Ma voltunk oltáson. Bogyó 6,40 kg és 60 cm (szerintük...) Itt morog mellettem a kisasszony a hordozóban, mert kiságyundora van.. :)

Még csak szopi van. Védőnéni helyeselt, hogy jól van ez így... Szerintem is, mert a cici mindig kéznél van, így legalább nem hagyom otthon a kajáját :oops: (Mindig itthonfelejtek v.mit. Anyum szerint a 4.gyereknél sem nőtt be a fejem lágya...)

Én bébiételes üvegekben fagyasztottam le turmixőszit. Sütőtök okt-nov.ben aktuális, a mostaniakat még túl korán felszedték -bár, az nem azt jelenti, hogy nem jó... Nálam mind3 nagy odavolt érte! )Én 25 éves koromig a szagát sem bírtam, mára megszerettem, de csak jól megsütve.)

Holnap én is viszem a kONAKION-t. Teli doboz van. -Elfelejtettem adni :oops: , a dokink szerint meg most már nem is kell...

Most visszaolvasom, mit felejtettem el...

Kép
szkitty
 
 


Gyöngyi,
én viszek habtapit!

Trixi,
Infacolra vevő lennék, mennyiért vesztegeted? :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


[b]Jaj, NETTI! [/b]NAAAGYON SZÉP VOLTÁL!! (Meg még mindig az vagy! :)) A Párod is!...
MÉG1X GRATULA!!!!!!!!!!!

Kép
szkitty
 
 


Zsüci!

Nem kérek érte pízt!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi! Milyen lötyit vigyek? Tegnap óta módosultak a dolgok, reggel a Haller utcában kezdünk, ügyetintézünk, utána tudunk menni. Szóval: bent leszünk Bp.en, a sűrűjében.. :)
Még1x kérdezem: KOCSIVAL JÖNNE MÉG V.KI GYÖNGYIÉKHEZ?

Kép
szkitty
 
 


Petya haláli! Olyan pihiszéke van, hogy ha megrúgja az elejét,akkor zenél, meg villog.
Lemerült az elem, és feltettül tölteni. Ő meg csak rugdosódik folyamatosan. Nem érti miért nem megy a dolog!? :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Böbi! "Fagyasztás": Kösz, jól bírta. A doki meg is jegyezte, hogy ilyen nincs gyakran, hogy macerálja agyereket, Ő meg nevet rajta.. :)

F.né Anita! MI van?!? Naagyon eltűntél!!!! Ugye minden ok?

Alvás.: Ma reggel ünnepeltünk. Most volt az 1.éjszaka, hogy Bogyó este fél9h-tól reggel 5.40h-ig aludt. Folyamatosan!! :) Én meg már 23h körül le tudta feküdni aludni. (Ált. éjfél előtt nem sikerül...) Szóval most full kipihent és nyugodt vagyok :D

Kép
szkitty
 
 


kitty :lol: en doglodnek a helyedben olyan keves alvastol :lol: en 7kor is magyaraztam meg a ferjemnek h haggyon mar meg egy kicsit, ne siessen ugy dolgozni :D de aztan letette mellem a gyereket.. es elhuzott :twisted: Boro meg sikongatni akart meg nem vissza aludni :roll:

óóó nemtudom mi lesz itt este.. kiscsaj meg alszik.. 7kor furcsi fel8kor vacsi es 8korul alvas szokott lenni.. de ma miota leirtam h mennyit szokott aludni na ra 5percre felkelt es nem ment az alvas.. nyuszi volt vegig. ja meg sztem kijott az egyik foga, este majd jol megnezem! hegyes es szur. a melleim is imadjak :shock: szoval bealudt 4korul.. en meg jo anyukahoz meltoan nem ebresztettem fel :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi! Csöves erősítő. :D Ismerős probléma. Én már kezdek megőrülni attól ,hogy a hálószobában is v.mi elektromos kütyü van, félkész állapotban... Most meg már az 1. és 2.sz. fiúgyermek is elkezdett szerelni! Tegnap épp csengőt csinált. (Olyan igazi, hagyományos típusút, mint amilyen az iskolákban volt...) Majd' kiugrottam az ablakon!) ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Kép
szkitty
 
 


Netti! Meg lehet szokni... :oops:

Kép
szkitty
 
 


Kitty: neked lenne pluszban autósülés Csongónak is a kocsiban? (Akkor Barbinak nem kéne átjönnie a pesti oldalra értem...)

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: