Új privát üzeneted érkezett!

hase - szerintem nem ciki a harisnya, SZerinted?
Kép Harisnyás Pippi!

Szerintem nagyon vagány harisnyákat lehet kapni fiúcskáknak!
Ja, és végre reggel 8 óta most alszik!!!!!


Szofi-én is tudok Konakiont adni, 4 ampulla! Egyet evett meg, mert ugye aztán már felesleges volt!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Adraci, de ki beszel tejrol? :D en peprol.. az nem anyatej :wink: pep helyett en tapszert adnek inkabb amugy, de mivel mi is nagyreszt tapszeresek vagyunk,igy egyertelmu volt h nem pepet adok neki, hanem gyumit :)

most volt a vedono, nagyon meg volt elegedve Boroval, produkalta neki magat.. :) meg sikitozott ilyesmi. Mondta h nem sok ilyen hosszu babat lat,tokre lehidalt h milyen hosszu, mondtam neki h nem nagy cucc .. sok hosszu baba van :D

Netti
Kép
maumau
 
 


ESZTÓ- Álmos GYÖNYÖRŰŰŰ!!! Kis vigyori Gyuri... :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

jaj es a lenyeg, Boro mostanaban ugy osszekuporodik mint egy suni... es nagyon ideges lesz a labujjaira! mert h nehez oket a szajaba venni.. meg nem akar fordulni de ahogy megfogja a labat eldol.. es az se tetszik neki :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus,
le van akciózva milupa tejpép, dejbedarapép 26%-kal :)

Lehet rosszul linkeltem, de drogéria- oldalt Milupára kattintva kidobja.
A 250-gros vaníliás tejbedarapép így 730Ft, nem tudom, mennyi máshol. Kaptam az automatikus mailt a Bookilne-ról, aztán abban volt :)
http://bookline.hu/search/pager.action

emese1979
 
 


Almi mindig gyonyoruuu 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Én úgy gondolom, hogy a tápszert és a pépet azért találták ki, hogy valami anyatejjel közel azonosat alkossanak. Nem?

Nagggyon menő a harisnyás Álmi!

Kép

Kép
adraci
 
 


:lol: köszönjük a dicséreteket :oops:

De édesen alszik Vili is :)

Netti,
most hogy írtad hogy több adagot csinálsz egyszerre, felbuzdultam, és nagyüzemben gyártom a kajákat :) de a hűtőben mennyi ideig áll el? vagy mélyhűtőbe rakjam inkább?
sül a sütőtök, fő a krumpli, a répa. olvad a barack, és mindjárt hámozom az almát :)
képeket raktál már a blogba?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


adraci, a tejpep nagyon nem olyan mint a tapszer..
ha anyatejhez hasonlot akarunk akkor az a tapszer.

Netti
Kép
maumau
 
 


Adri,
ő nem Álmi, hanem Vili :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Köszi Nóri, de akkor Novygirl-től kapok holnap! Adri, rűjöttem ám közben, hogy Te egy egészen másik városban élsz! Akkor gondolom Panndi nem bánja, ha nektek küldi a Konakiont! Na, ezt meg is oldottuk! :lol:

Azt én is akartam írni, hogy Álmi elképesztően gyönyörű - szokása szerint.

Annus, nekem mindegy. Ha gondolod, ilyen f10-10 között elgurulunk értetek. Csak legyetek nagyjából készen, mert ordítozik a gyerekem az álló kocsiban! Nem akarom, hogy cipelt abban a nehéz hordozóban Izát. Aztán majd rájövök, hogy hogyan jöjjünk tőletek. Szerintem Csepel felé...
Csak szólj, hogy Iza meggyógyult-e teljesen, az a legfontosabb.

Na megyek, megyünk lassan úszni a brekuszkámmal..

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Eszto, belehuztal :lol: :lol: :lol:
nem raktam meg, kozben rajottemh szegeny apa meg nem is latta :lol: megvarom eloszor nezze mar meg o is, mert tegnap este Borozott vegig,utana meg kidolt total.. azota meg dolgozik :D de majd felrakom vhova sztem es meg lehet nezni akkor mindet!

meg nekem is be kene fejeznem a repat!

en is kerdeztem h meddig lehet hutoben es mikor tegyem at a fagyiba, de meg semmi valasz senkitol :)
ha mindegyik fele kajabol amit megeszik egyelore csinalok 4-5 uveggel az is eleg legalabb 3 hetre vagy egy honapra is ha keverten is megcsinalom :lol:
csak nincs annyi uvegem.. kene venni uveges bebikajat :roll: en most abba tettem bele..
vagy mibe kene?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, még esetleg Aventes tároló?
A hőtő - fagyóhoz sajnos lövetem nincs...
KICSINÁLTAASMINKETTT? - én meg ezt kérdeztem! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na én ebbe totál belezavarodtam :lol:
Annyit felfogtam, hogy szofinak ne küldjek semmit, szóval akinek küldenem kell, az írjon nekem egy privit, és holnap postázom neki :)
Vendég
 


Én aventesbe rakom, ahogy Szofi is írta.
hát akkor inkább rakom a fagyóba biztos ami biztos. nekünk hamar elfogy úgyis, napi 2x ilyet eszik, ha nem lusta és túl éhes ahhoz hogy kibírja a kanalazást :)

Szofi,
én Csani szemeiben veszek el mindíg :) annyira gyönyörű.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát a kaját gyümivel kiváltani nem tudnám!Csak ha kap mellé mást is!Ezt ne döntöttem el h mi legyen az a más!De a pép az azért közel áll a tápszerhez!!Hiszen ez is az!!Speciális tápszer!!!!!Így van ráírva is a dobozra!!!!Azért kapta ezt,hogy gyakorolja a kanállal evést úgymond!Tehát ezt nem cumisüvegből kell inni!Röviden annyi a különbség h rizs illetve gabona van benne,ettől pép.

Szóval rossz szó h nem merem elkezdeni,csak arra nincs szó amiért nem kezdem el :lol: Vmi rendszer kéne bele,vagy nem tom....Mindegy,marad ez jövőhétig,aztán a doki majd mondja!Mert azt se akarom h a szopinak végleg annyi legyen!

Addig meg kapja a gyümit a pépben,így a kóstolgatás meg is van!

Szerintem lehet harisnyát adni fiúra is!!!Jön a tél is,milyen praktikus kis réteg ez!!!A férjem pl jéger alsót hord,adják is nekik!Hiszen van h a mínusz 10-15 fokban kinn kell lenniük!Írtó sexi benne 8) :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus,
rendesen tudnál még szoptatni? vagy már sokkal kevesebb a tej?
igazad van, várd meg a doki vagy a védőnő tanácsát, én is csak ezután láttam neki :)

jégeralsó tényleg szexi lehet :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gyöngyi,
nem eladom, hanem odaadom!!! Három van felesbe, abból kettőt Szofinak ígértem, így már csak egy marad, de azt nagyon szívesen odaadom.

Holnap mit hozzunk? Ücsi, rágcsa?

KépKép
novygirl
 
 


ÁÁ nekem ennyi aventesem nincs, van 10db asszem.. :D
meg nem veszi at a muanyag az izet kesobb? na mindegy, megeszek par bebietelt meg akkor :)

nekunk is van itthon pep amugy, en eszem, olyan mint a tejbegriz .. :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, sztem is a doki megmondja h legyen,aztan ugyis meglatod Izus hogy igenylni :wink: de nem lesz gond az tuti :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza! Írd le nekem légyszi azt a szuper hajpakolást, mert én most értem el azt, hogy csomókban hullik a hajam, már nem bírom. :( Tudom, hogy már legalább kétszer leírtad, de nem mentettem el. :roll: Jó lesz priviben is. KÖSZÖNÖM!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Emese!
Köszi!De mi HA pépet eszünk,patikában 830!Szóval receptre írja fel a doki!

Szerintetek amúgy meddig érdemes a HA-t adni?

annus11
 
 


Sütőtök: azt tudtátok, hogy kb. fele annyi idő alatt fő meg, mint amennyi idő alatt megsül? Tök furi, de így van. Ízre ugyanaz marad. Csak hátha nyertek vele egy kis időt :-)

Álmi csudiszép, Vili meg eszméletlen pofi abban a harinnyában. A formás popijáról meg nem ejtek szót :D
Jut eszembe, nekünk még nincs is fuszeklink, el kell kezdenem a beszerzést :-)

Talisok! Egy-két dolog, amit szeretnék kérni (úgy tűnik, mindenki kocsival jön, így lesz hely). Ha tudtok, hozzatok pacskert, mert kb. 3 embert tudok felpapucsolni és lent kő van mindenhol. Ez főleg arra vonatkozik aki bakancsban, tűsarkúban, klumpában, acélbetétesben stb. jönne. :-) Aki amúgy is csini papucsban, tutyiban stb. jön, annak persze nem kell váltócipő :-)
Illetve valaki tudna hozni habtapit (kb. 1-2 m2-r valót?)
A hőmérséklet bent 23 C fok (légkondi nincs), kint változó irányú szél fúj és hajóvonták találkozása tilos :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Erzsi,
most kelt Bogi, kb. 30 perc mulva menetre készek vagyunk, de majd csörizek, ha a szopival végzett a művésznő!

emese1979
 
 


Hát aggódni nem aggódom h nem fogja megenni!Már most is kinézi a számból a dolgokat...tegnap meleg szenyót csináltam apának!Hogy milyen áhitattal nézte végig!!!!

Hát van még tej,csak 2szer kap pépet!Többi tej!Fagyóból már elfogyott...szóval ha véletlen nem elég neki akkor max 3.kajánál is kap kiegészítésnek!

annus11
 
 


Gyongyi, en tudtam,de sztem mas :D (es anyosom azt mondta fozzem mert ugy sokkal jobb lesz.. na nem 8) )

Netti
Kép
maumau
 
 


Novygirl, csak inni hozzatok. A rágcsától csak nő a fenekünk :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyönygyi te nem vagy normális :lol: :lol: :lol:
"A hőmérséklet bent 23 C fok (légkondi nincs), kint változó irányú szél fúj és hajóvonták találkozása tilos " :lol: :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Halihó!Na átfutottam a mai termést.Rengeteget írtatok.Én meg mindjárt ugrok vissza a házimelóba, csak most altattam el manócit.
Olvasom mi mindent esznek már ezek a törpék!!! :shock: :shock: Hát mi nagyon el lehetünk maradva, mert Riki még csak kóstolgat. :oops: :oops: Alma levét,meg barack husiját, de csak a szopi után. Mi még négyszer szopizunk. Az első kettőnél elég neki, a harmadiknál eszik úgy 1/3-ad barackot vagy amennyit kíván a tejcsi után,a negyediknél meg a nap folyamán lefejtet kapja, vagy ha az kevés,akkor azt ami még a fagyóban van. Még úgy 1l lehet benn. De amíg az tart(vagy nem lesz 6 hónapos-bár ennek kicsi az esélye) addig én nem szeretnék kaját kiváltani.Ez gáz így szerintetek???Mert már nemsokára 5 hónapos.Gyarapszik végülis, nem túlzottan ugyan, de heti olyan 100g körül átlagban. Vagy már kéne ennie rendesen?? :roll: Van még valaki hasonló helyzetben???

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nozavi, Adri hát külön köszönöm, hogy vizuális és verbális meggyőzésben részesítettetek:D Szval NEM CIKI!!
És honnan lehet ilyen trendi csávós harikat szerválni?

Annus, sk mei tai? nem semmi! (Jaj, mindig mai tai-nak olvasom, bakker, téllleg kellene már egy ferde este)

Sajna hozzátápiról lövésem sincs. Jövő héten ez lesz a topik, ha jön a védőmanci.

Gergő az utóbbi félórában körbement 360 fokot a járókában, de még mindig háton nyomja :lol: Ha közben nem néztem volna rá, ahogy az etapokat megteszi, azt hinném úgymaradt, ahogy letettem :lol: :lol:

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla :D Tinu mondta egyszer Csongira, hogy ketrecharcos. Ez nekem úgy tetszik :D Ezek szerint Gergő is az :-)

Kutyafüle, nézem a vonalzódat, de Riki nem 4 hónapos emlékeim szerint. Van már lassan 5 is, nem? Vagy nem? :oops: Mi még szopizunk, naponta 6X. Megragadtunk a 2 hónapos szintnél :-) De nem bánom, én próbálom 6 hónapos koráig szoptatni, majd csak utána vetjük bele magunkat az élet sűrűjébe :D Emlékszel még mit mondtál az elején? Ha 3 hónapos koráig tudod szoptatni, akkor már elégedett vagy. Ehhez képest meg... :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Niki, dehogy gáz, jó úgy, ahogy csinálod :)

Ja, természetesen a konakiont én is ingyér gondoltam, nem vagyok én drogdíler 8)
Vendég
 


Esztó, a reakcióknál fel van sorolva az enyhe diszpepszia, ez gyakorlatilag egy kis hasmenés.Meg vki göböt tapint a DPT oltás helyén, pár oldallal ezelőtt olvastam, na szóval ez is norm.
http://www.elender.hu/~oltinfo/betdpt.htm

Netti, szépek a képek:)
Főzeléket sima tiszta műanyag pohárban fagyasztottam, lealufóliázva, zacskózva. Vagy a kiürült bébikajás üvegben,gyűjtögettem egy ideig.mEG ÍRTA RÉGEBBEN bÖBI A JÉGKOCKATARTÓS HUSIT.
Húspürét, májat, sonkát tettem a tartóba, ha megfagyott, zacskóba borítottam.

Kép
Kép
zili
 
 


Na mire beengedett a babanet,addigra beszart a dolog. Most hozták helyre.

Tinu!

Vannak ilyen lakások olcsóbban is csepelen, de arra még rengeteget kell költeni. Az enyém azért ennyi, mert nagy beépített konyhabútor, beépített tűzhellyel, és teljesen fel van újítva. Gyakorlatilag csak akkor kell hozzányúlni, ha valakinek más az ízlése, és más tapétát szeretne!


Harisnya fiúknak!? Kitűnő. Mi a mai napig használjuk Macinál is, annak ellenére, hogy már 4 éves múlt. Az oviba még télen is jó rövidgatyóval. Csinos, és praktikus viselet!

Valamit akartam még, csak szita az agyam, így elfelejtettem.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


ja igen!
Konakion van nekem is, meg Infacol is, ha vkinek kellene!!!
Holnap elviszem őket a talira, hátha valaki lecsap rá(juk)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Köszi lányok,akkor jó, nem parázom rajta. :oops: Csak pont amiatt kérdeztem,hogy ugye Riki már "elég öregecske", de akkor máshol is van még kajátlanság. Gyöngyi, igen így van(micsoda memóriád van!!!), épp ezért hálát is adok minden egyes napért, amikor még szopizhat. Imádom a tényt, hogy a testemből táplálhatom, jó érzés, ahogy elégedetten cuppog a cicin.Ez rettentően hiányzik majd. Azért is próbálom húzni,amíg csak birom. Most az vált be, hogy minden nap iszok 1,5l szopiteát, és minden kaja után egy órával lefejem azt a mellem,amiből először evett. Így ugyan nem fokozódik a termelés, de lagalább fenn tudom tartani.
Zili, jegyzem a tippeket!!!!!Köszönjük!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, Bálint is csak szopik még, 1* kóstolt barackot, nem kéri :) :)

Kép
Kép
zili
 
 


Halihó!

Gyöngyi, úúúgy sajnálom, h nem tudok holnap menni! :cry: (Bár mi is mini baba-talira megyünk egy ismerős lányhoz és pici lányához, aki április végén született.)
Szerettem volna kipróbálni az Ergot meg Mei tait, még mindig habozok. :oops:

Netti, szépek voltatok nagyon! :lol:

Esztó, Álmi annnnyira gyönyörű! :D

Tegnap du már rendesen kómás voltam a car iccaka miatt, szal úgy döntöttem: szunya! Kanapéra mellém Kisnyúl, nagy nehezen alszunk el. Erre csöngetnek- védőnő. MIÉRT nem lehet szólni előre????? Mindenesetre h1n1 oltást nem javasolja. (Mondjuk összeesküvés-elméletet szimatol. Hagyjuk!)
Elfelejtettem írni, h múlthéten elromlott a babakocsink, nem lehet összecsukni. :twisted: :twisted: :twisted: Áh, nem idegelem magam.


Szofi, szívesen kisminkelnélek én is! (Végeztem profi sminkes tanfit 8) )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Van két bontatlan popsikenőcsöm, ha valaki szeretné, elhozom holnap!

emese1979
 
 


Zili,
kösziköszi!!!

Ketrecharcos :lol: :lol: :lol:

Anikó,
nekem a védőnő multkor fél órával elöbb szólt, hogy jön, de legalább szólt. Közölte, hogy elötte is jött, de be volt zárva a kapu, ezért elment..hát gondoltam még szép, hogy nem tárva nyitva van...mééé nem csönget? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Zili, Rikinek ízlett az alma is meg a barack is.Illetve minden nap az első falatnál vág egy hatalmas fintort, de megeszi szépen.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


hase-én nagyrészét a makói piacon :lol: másik részét pedig bababoltban szereztem be, de még otthon! 8)

Mi is már egész jól állunk kajaügyileg! Vilikénél a délutáni uzsika van teljesen kiváltva, alma-banán püré a kedvence, sajnos én nem tudok adni neki sütőtököt, pedig nAgyon jó lenne, mert itt nincs! sehogy! Előre haladott Európai Uniós tagállam, de semmi nincs...

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!
Akkor ha megyünk viszünk azt is! :lol: :lol:

Micsoda biznisz folyik itt!Nekem félig emésztett alma van,kell vkinek? 8)

Jaj nagyon remélem h holnap tudunk menni!!!!Eddig szépen javul,remélem h éjszaka se lesz rosszabbul!.....Annyira de annyira szeretnék menni!!!!!!!

annus11
 
 


Nóri!
Karórépa???
Azt is nagyon szeretik párolva,de azt meg itthon nem lehet kapni. Íreknél pl az az első, amit kapnak. Én nyersen kóstoltam, olyasmi íze van, mint a karalábénak.

Én meg most akarom eladni a babakocsinkat!
(Illetve el kell adnom) :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


szofii, tenyleg,pedig ki is kerestem a honlapjat a fodraszomnak, mert o profi sminkes is meg minden :lol: na mindjart mondom is!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi-Karórépa?? Életemben nem hallottam még, de utána nézek, mert ha a svéd szótárban benne van, akkor tutira lehet kapni. Itt a mangó a nagy sláger az elsők között! Kiadkadtam rajta, de azért bepróbálkoztunk, és nagyon ízlett. Én minden ilyen új dologgal úgy vagyok, hogy kapja, ha ízlik, ha másnapra kicsattog akkor még várunk vele. Lehet, hogy hülye hozzáállás, de valamikor úgy is ki kell próbálni mindent. Na mondjuk itt még az elsők között van az eper is, NA AZT AZÉ' MÁN MÉG SÉ KÉNE!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


http://www.atvarazsol-lak.hu/
Kocsis Erika csinalt mindent mindent :)

Netti
Kép
maumau
 
 


ja, tényleg Zsuzsi, hogy is van ez a vonalzó???
Hanna 4 hónapos 25 hetes..... MIVAN??
:lol: :lol: :lol: :lol: Az egyikkel én is így jártam!!! :lol: :lol: :lol:


Na menek, majd még este talán bekukk, megyünk Apa elé, de lassan a husikám is szétsül, szóval még meló van ezerrel! Pusssszzzz

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na most egy kicsit abbahagytam a könyvem írását!
Nem tudom folytatni,mert folyton elbőgöm magam! :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Adri: ja, igen, amíg rá nem szűkülnek a babók az anyanyelvi fonémarendszerre, addig minden fonéma megy nekik. De én hiába énekelnék angolul, mert nem tudok anyanyelvi szinten, csak az akcentusomat tanulná meg. :lol: SZóval ennek is csak akkor van értelme, ha van funkciója (pl. az egyik szülő anyanyelvi szinten beszéli az adott külhoni nyelvet). Nálunk ilyen nincs.

Annus: szerintem teljesen jól csinálod! Általában amúgy a tízórait szokás kiváltani először gyümivel, de tulképp ti már kóstolgattok a péppel együtt. Az úgy is jó. Egyelőre elég ha egy étkezésnél adsz neki gyümit szerintem. Hadd szopizzon, amíg csak tud. Így is sokminden új már Izának, hiszen a péppel együtt bevezetted neki a gabonaféléket is. :wink:

Én még édeskrumplit adtam anno Tücinek első körben. Azt is lehet már nagyon korántól. Teljesen olyan az íze, meg a színe nekem, mint a sütőtöknek. Meg avokádót! Az is mehet korántól.

Trixi: a mi lakásunk is fel van újítva, oszt mégse tudom annyiért eladni, amennyiért szerettem volna. Pedig költöttünk rá rendesen (konyhabútor cseréje, műanyag nyílászárók, tapétázás, kő és laminált padló). :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: