Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Még a tetra pelenkáról annyit mondanék, hogy bontsátok (bontassátok) ki a csomagolást és nézzétek meg, hogy hogy van beszegve a széle, mert jártam úgy, hogy sz@rul csinálták és rongyolódott... Anyunak kellett utólag végigvarrogatnia géppel...

A babakocsiról megpróbálok még ma képeket feltölteni, csak kell hozzá az Uram segítsége. :oops: most viszont itt van nálunk az unokaöccse és egész nap a nagy számítógépet telepítik stb. úgyhogy lehet, hogy holnapra csúszik a dolog...

Szisszka, de ügyi vagy!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon jó ez a Micimackós keresztszemes!!!!!!!!!!!!!!!!!!! és a kiscipő is édes lesz a tesó lábikóján!!!!!!!!!!

Eta, sajnálom, hogy nem tudtál táncikálni az esküvőn. Megsúgom, nekem se mennek már az ilyen dolgok... Sőt, észrevettem, hogy kb. egy bevásárlóközpont az, amennyit be tudok járni, utána kipurcanok... :shock:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Én iks vagyok, csak eddig olvaso üzemmódban...
Annyira sajnálom, hogy nem tudtam menni a talira, nagyon jó lehettt ezt látni a képeken. Nagyon szépek vagytok, szép pocikkal!!!! NAgyon jók a képek!

Pelus, nekem egy sem maradt, elajándékoztam mega rongyosabbaakta elhasználtam a háztartásban ? :-) én is kb 15-20 db-ra gondoltam, Ádinak is kellett annyi. Mondjuk azóta sűrűbben mosok. Na mindegy, nem azon mulik, bár tényleg mindig kell anyuékhoz, babakocsiba, kocsiba na meg itt-ott szóval 10 db csak ugy elveszik a lakásban :-D

Szeptember 14-re kaptam időpontot a 30 hetes uh-ra(ami már 31 hét lesz) :-)
Szerdán megyünmk nyaralni!!!!

Luczus! Csütörtök hánykor? Szerdán bobozni megyünk sopronba, pénteken Merchen-parkba( nem biztos hogy igy irják..., szóval mesepark :-) ) szombaton még délelőtt lógatjuka lábunkat aztán megyünk az ottani barinőmhőz(most tudta meg hogy terhes, úgy örülök neki!!!!) és vasárnap jövünk már haza :-( Szóval csütörtökön? :-) Remélem jobban vagy!!!

Eta: Mi is megyünk augusztus végén esküvőre, félek hogy fogom birni, 3 napos lesz és hegyet is kell mászni(ott a kápolna, kocsival nem lehet feljutni) ja és én leszek a tanu :-) Várom!! és "fogyozok" hogy ki ne hizzam a ruhám :-) most nem veszek erre az alkalomra ujat (nagy sporolásban vavgyunk) így megprobáltam olyanokat válogatni amibe még fér pocak, bár igy is elég nagy már :-) És ugye 3 nap 3 ruha minimum :-)
Táncolni a férjem ugysem nagyon szeret, így neki még jól is jön hogy nem birom :-) pedig én is imádok táncolni......

Sziszka: gyönyörű ez a keresztszemes. nekem nincs ilyenre türlemem.

Most mennem kell mert megyünk csavizni... ja még annyikt hogy én nagyon jól éerzem magam, de mégis sokkal sokkal kevesebbet birok, sűrűbben megkell állni leülni, pihenni. Már nem megy az egésznapos városjárás....

+1: nektek mennyit mozog a babótok? Mostanában az enyém megint alig akar mozogni.... azt vettem észre ha hüvösebb az idő alig mozog csak napi2-3X....azt sem olyan erősen... remélem azért ez nem baj...

rabbe78
 
 


Eta,
sajnálom a rossz közérzetet az esküvőn.

Rabbe,
vannak nyugodtabb időszakai a babáknak, ha délelőtt-délután megvan a rugi, esetleg lefekvés után, akkor teljesen OK szerintem.
Ha nagyon nyugtalanít, sírj ki egy gyors szívhang kukucsot a védőnőnél, köteles megcsinálni.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

 
 

Rabbe! Délelőtt legyen vagy délután? Nekem elvileg jó mindkettő. Ha délelőtt, akkor mondjuk 10 óra ok? Délután meg 3-4 körül?
És szívesen elviszlek, ha messzebbre kell mennünk, esetleg Aranyoskához:wink: .

Aranyoska! Hogy vagytok? Hogy bírod a fekvést? Holnap doki, ugye? Drukk, hogy minden rendben legyen, és a kórházat elkerüld!!!
Ha belefér neked a tali, akkor én szívesen alakalmazkodom hozzád! Írdd meg, neked csütürtök jó-e és ha igen, mikor! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok lányok!!!


Remélem nem baj,de dobok fel még pár képet a baba kecóról!

Kép baby-lak Kép Kép Kép Kép Kép

Lucuzs:szeretnék veletek mindenképp talizni,de nem akarok semmit sem elkiabálni.Tegyük ezt az édes hármas randit a holnapi naptól függővé,jó!!!???Bár reménykedem,h minden oksi...de inkább megvárom a tutit.

Puszi mindenkinek!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is Etának nagyon szépen köszi a szervezést!!!
A többieknek meg köszi a társaságot, nagyon jó volt személyesen látni titeket :D Tényleg nagyon jól éreztem magam!!!Remélem a következőn már akár babákkal együtt mindenki ott lesz :D

Henne, biztos én is jobban érzem majd magam, ha nem jövök dolgozni. Még aug. végén nyelvvizsga, kitartás!Gondolom, akkor most még tanulsz ezerrel!

Kinga, micsoda kaland....De amúgy tényleg már sok ember végső elkeseredésében nem tudja, hogy mihez fogjon...

Hajni, jobban vagy már?

Navared, nagyon gyönyörű a kiscsaj!!!
Megmértük a csajommal a pocakomat, 100 cm, pont körbeért a szalag, ha jól emlékszem, most egy picit elbizonytalanodtam.

Eclipse, nagyon jól áll a kezedben a barátnőd kislánya!!!Azóta már bizony, látszik a pocid! :D

Aranyoska, hogy vagy?

Rodi, Csillag mennek a drukkok, de ok lesz minden!!

Szisszka, bizony mennek a napok, mennyire vártuk a 12. hetet...
Milyen volt a Forma1?Te is voltál kint Marcival?
Nagyon mókás, szuper a kiscipő, meg a keresztszemes is, nagyon ügyes vagy!!!


Eta, elhiszem, h. elfáradtál az esküvőn, és tényleg szuperul megszerveztél mindent.A szajré nálam van, majd felhozom a kocsiból az irodába, és bármikor jöhetsz érte. Én 08.11-ig ittvagyok, de utána a csajok is oda tudják adni.
A jó idő veletek, én mindjárt szétfolyok, rohadt meleg van!!!

Rabbe, nekem teljesen változó, ma pl. hiperaktív :D

Lucuzs, nagyon édes Bogi, boldog névnapot neki egy picit megcsúszva.
Az a muffin, meg extra finom volt, szerintem még nem is ettem ilyen finom muffint.Leírnád a receptjét?Szomabat óta arra gondolok, és meg szeretném csinálni, hátha nekem is olyan fincsire sikeredik :D

Gyancsi, merre jársz?

Vikoo, hogy vagy?

Mi még szomabaton a tali után kerti partizni mentünk, jó volt , jól éreztem magam, de éjfélkor kidőltem, még haza kellett vezetnem.Aztán a vasárnapot szó szerint átaludtam. Ma meg itt vagyok melóban, iszonyat melegem van, lehet előbb lelépek, nincs főnök....

Jja, azt szerettem volna még kérdezni, h. hol lehet akciósan textil pelust venni.
Eclipse, nekem nem tölti be az oldalt, amit írtál. :(

Puszi mindenkinek!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Aranyoska, egyre szerelmesebb vagyok a babaszobátokba, illetve Beki baba birodalmába :D :D :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorci:édes vagy,nagyon köszönöm apa és Babó nevében is.Én is szerelmes vagyok a szobába,imádok ott lenni,olyan kis vidám!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Köszönöm Lányok a baba dicséretet! :D

Rodi, minden okés lesz!!! És akkor már lehet, h. nem is kell tovább feküdnöd? Remélem!!!!

Csillag, neked is megy a drukk!!!!

Dorka, hát akkor én nagyon picike vagyok, hasilag is :oops: De doki szerint jól fejlődik Zorka baba, úh. nem aggódom! :D

Szissz, kész van a szopipárna! Majd holnap dobok fel képet, mert anyu még a zippzárt varrja bele!
Nagyon sokáig húztuk, de maga az elékszítés gyors volt: pénteken megvettük az anyagot és tegnapra anyu már meg is varrta :D

Lányok, jó lehetett a tali! Nem néztek rátok furán... ennyi pocisra? :lol:

Aranyoska, nagyon szép szoba! Gyönyörűséges!

Rabbe, nincs összehasonlítási alapom babamozgás terén, de nekem sem rúgja ki a "ház oldalát", viszont sokat mocorog. Ha iedegesebb vagyok, akkor nagyon beindul, ill. ha olyan zenét, zajt hall, amit nem csíp!
Szerintem is nézesd meg, csak a lelkibékéd kedvéért!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Dorka,
http://www.pelenkadiszkont.hu/ most próbáltam, betölti, próbáld még egyszer.

Aranyoska,
gyönyörű a babaszoba!!!

Szisszka,
mindig is csodáltam akiknek van kézügyességük, én semmit nem tudok megcsinálni magamtól... :(

Én szombaton kicsit túlettem magam, most zöldségleves és kefir kúra... pontosan tudtam, hogy így lesz.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Haynii, bevált valami a torkodra?

Szissz, te nagyon ügyes vagy! Újfent szépet varázsoltál! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Lányok! Mi ez a pangás???? Ilyet még nem pipáltam... nálatok! :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Aki ismeri ezt a számot, tudja, hogy milyen kedvem van most:

De ha szombat este táncol,
Fejre áll az egész világ!
Minden mozdulata lángol,
Travoltának érzi magát!
Mikor szombat este táncol,
Szikrázik a szemüvege,
És a szikrák mögött távol,
Egy arra járó csillag
Táncol vele!

Igen-igen, képzeljétek hozzá ahogy riszálom a s@ggemet! :lol: :D 8)
Szóval, totál zárt a méhszájam, minden OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én annyira, de annyira boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocs, hogy önzőzök és most nem írok külön-külön Mindenkinek.... :oops:
Puszillak Benneteket!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Aranyoska gyönyörű a babalak! Nagyon tecccc!

Irigyigykedek a tali miatt! Jók a képek, olyan édi ennyi pocis kismamit látni egy fotón :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csak bekukkra jöttem. :D Jól vagyunk, így nagyon jól, hogy pihenés van. Ki lehet bírni, segít a család és tényleg így nagyon jól vagyunk, nem feszül, nem keményedik a pocó. Persze nem fekszem egész nap, de nagyon sokat pihenek. Persze itt ülni kimondottan kényelmetlen, így ritkásabban jövök, mert mire visszaolvasok már feszülök :D , úgyhogy bocsi, hogy nem reagáltam mindenre. Puszika :lol: :lol: :lol:
Jövő kedden megyünk 4D-re a Praxisba, már nagyon várom. :lol: :lol: :lol:

Rodi, Csillag mentek a drukkok Kép

Lányok, feldobok egy kérdést. :roll:
Kézi vagy gépi mellszívót vesztek? Egyáltalán vesztek-e előre??? ... mert a testvéreim le akarnak beszélni, hogy egyelőre ne ruházzak be rá, de én szeretek előrelátóbb lenni. Mik a vélemények???? Tapasztalatok? Jó, gondolom ahol tesóka jön, aott alapból megvan, ha van....

Maccs
vörösmacska
 
 


Csillag, örülök, hogy minden okés :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maccs
vörösmacska
 
 


Macs, nekem nincs mellszívóm. Kaptam kölcsön, de csak a szoptatás végefelé. Azért volt rá szükségem, mert Bence nagyon hirtelen állt le, a mellemnek viszont idő kellett amíg fokozatosan kevesebb tejet termelt. 13 hónapig szoptattam Bencét, 6 hónapig csak anyatejet kapott, de olyan jól beállt a kereslet-kínálat dolog, hogy nem volt szükség fejésre.
Egyébként én csak elektromosat vennék... többektől hallottam, hogy akinek túl sok a teje és fejni kell, annak egyszerűbb az elektromos. A kézi állítólag nagyon fárasztó.
Én egyébként Medela mini elektromosat kaptam kölcsön és teljesen jó volt.
A helyedben nem vennék előre, hanem kinézném, hogy melyik tetszik (felírnám a nevét, számát stb.) és ha tényleg szükség van rá de nem tudnék kimozdulni otthonról, akkor megvetetném a férjemmel.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Aranyoska! Csodaszép babaszoba!!! :D Raknál fel olyan képet, amiben a teljes szoba benne van? Bútorokkal, mindennel. Olyan jó nézni!
És kicsit irigykedem is, hogy ti már ilyen jól álltok! :oops: Én is szeretnék már berendezni!!! De még csak a hétvégén lesz betonozva a játszós szoba, aztán hetekig nem lehet még parkattázni. Talán közben a festés lezajlik, de az sem biztos, mert csak akkor megy, ha fateromék tudnak időt szakítani... Pedig már úgy rendezkedénk!!! :D

Csillag! Dejódejódejó! :lol: :lol: :lol:

Macs! Örülök, hogy nálad is segít a fekvés-pihenés!!! Csak így tovább!!! :D :D :D

Mellszívó:
Nekem Aventem van, kézi mellszívó. Már a terhesség elején tudtam, hogy ilyen kell nekem, igaz, nagy is a reklámja az Aventnek, de én nem is csalódtam benne! Kézit vettem, a gépit drágáltam, az egy 10-essel többe kerül asszem.
Az enyém két cumisüveggel volt szettben, a nővéremnek tavaly már inkább olyat vettem, amihez tejtároló edény van. Nekem az praktikusabbnak tűnt, mert cumisüvegezni nem akartam, és fagyasztani meg az elején sokat fagyasztottam.
Nekem nagyon bevállt!!! Megbízható, egyáltalán nem fájdalmas, nagyon hatékony, és mindemellett megnyugtató volt, hogy bármikor tudtam tejet probukálni vele!!!
És az igazsághoz hozzátartozik, hogy a kórházban megmutatták hogyan kell kézzel fejni, de hiába gyötörtem a melleimet, egy kiskanálnyit tudtam kifacsarni belőle, míg a csecsemősnővér már pár milit produkált belőlem.
Másnapra belövelt a tejem, és majd szétrobbant, hozzáérni is alig bírtam, nemhogy kézzel fejni. Bogit meg épp akkor vitték el 12 órára kék fény alá, így nem volt aki leszívja. Így hívtam apát, aki 10 perc múlva ott volt a mellszívóval. És az első próbálkozásra 70 ml-t le tudtam vele szívni két mellből, úgy hogy nem is ürítettem ki őket (teljesen fájdalommentesen). Ez amúgy nagyon soknak számít kezdéskor, mert ilyenkor még csak 10-20 ml-eket eszik a baba.

Később itthon is sokat segített, mert sok volt a feszültség körülöttem, és ez a tej rovására ment. Így minden szoptatás után leültem és ráfejtem, hogy még több legyen.
Aztán persze elhagytam a fejést, de nem tudom pontosan mikor. De ennek és az ún. "3 mellből szoptatás"-nak köszönhetően, bőven lett tejem, és 14 hónapig szoptattam Bogit.

Húú, de belemelegedtem, bocs... :oops: :D

Ja, még annyit, hogy tuti, hogy most majd a kórházba indulós táskában benne lesz a mellszívó!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sejtettem, hogy ez lesz! :lol: Mindenkinek más a tapasztalata és más vállt be, másra esküszik. :lol:
Macs! Most próbálj meg dönteni! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hello, na kezdtek előkerülgetni... :D

Mellszívó: én tegnap beszéltem pont erről egy rokon csajjal, akinek 2 kisgyereke van és ő is a kézi mellszívóra esküszik, amihez van cumisüveg. Azt mondta, a felesleges a gépi, pedig én is azt vettem volna magamtól tutira! :roll:
Ja és megkapom kölcsönbe, úh. ha esetleg nem válna be, még meg lehet venni az elektromosat.
2:1 a kézi javára :lol:

Macs, ne is ücsörögj sokat a gép előtt, élvezd ki a tehermentesítést és feküdj, amennyit bírsz!
Ezek szerint egy nagyon gyakorlott doki fogja megvizsgálni a 2 fiúcskát - szuper!

Csillag, örülök, h. minden okés! Nekem most nem csinált nőgyógyi vizsgálatot a dokim, de jó lett volna! Na mindegy, majd 19-én!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziszka!
Nagyon szép a micimackód!

Mi október 9-ére vagyunk meghívva esküvőre, nagyon szeretnénk menni, mert nagyon szeretem azt a párt, akik összeházasodnak! Jó lenne látni a boldogságukat!

Rabbe!
Nálam is változó, hogy mikor, mennyit mozog. Nekem is van 2-3 nap is, amikor alig mozog. Szoktam is mondani a páromnak, hogy Kitti baba nagyon szófogadó lesz, mert mikor nem mozog már egy ideje, akkor kérem, hogy rúgjon egyet, hogy tudjam jól van, és ő eddig kivétel nélkül mindig jelzett.

Eta!
Sajnálom, hogy nem tudtál táncolni, de legalább sokat tudtál beszélgetni.

Aranyoska!
Nagyon szurkolok holnap a dokinál! Nagyon gyönyörű a szobátok!

Dorka!
Eddig Eclipse által ajánlott helyen a legolcsóbb. 1700 valamennyi 8 db pelenka ott, már pontosan nem emlékszem.

Csillagvirág!
Nagyon örülök, hogy minden rendben. Csak így tovább!

Vörösmacs!
Én veszek kézi mellszívót. Igaz, én kifizettetem az egészségpénztárammal. Én azért ruházok be rá, mert ha nem is lesz sok tejem, de akkor is próbálkozni akarok. A szívóval ezt el tudom érni akkor is, ha Kittike nem akarna szopizni a felesleges erőlködés miatt. Így talán be tudom jobban indítani, ha nem lenne sok tejem. (Azt hiszem ezt egy kicsit bonyolultam írtam le!)
Egyébként én is az Aventes kézit néztem ki. Én is tejtárolóst szeretnék, mert vennék hozzá via poharakat és egyből abba tudnám leszívni és már egyből fagyaszthatom!

Én is megjöttem a dokitól! Úgy tűnik, ma a jó hírek napja van! Fel vagyok mentve a fekvés alól! Minden a legnagyobb rendben, semmi nem változott. Sőt, le is szidott kicsit, hogy túl parázom a dolgokat! De hát, nem is csoda, amin keresztülmentem, illetve az egyik barátnőm lánya koraszülött és hát nem cserélnék vele! Szóval pihennem kell, de sétálhatok és intézhetem a dolgaimat! Juhéééééé!

A terheléses cukrom pont határértéken van 7,8, így most nem írt fel semmit, de augusztus közepén mennem kell újra. Ha nem nő, akkor békén hagyjuk!

Aki a Jánosban szül, az tudja, hogy mikor kezdődik a szülésfelkészítő? Állítólag holnap! Tud valaki róla valamit?

rodina74
 
 


Rodi! Örülök a te jó hírednek is!!! :lol: Vártalak már nagyon!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

ne haragudjatok nagyon eltüntem egyszerűen nem jutottam a fórumozáshoz, csak annyira volt időm hogy elolvassalak benneteket

a fórumtali előtt sem volt időm irni, sajna közbejött a férjemnek egy maszek meló, tesóméknak is zsúfolt lett volna a hétvége, meg anyuméknak is kellett segiteni a telken. na szóval minden összejött sajna nem tudtam menni. de azért nem adtam fel hogy majd személyesen is megismerlek titeket :lol:

most nincs időm mindenre reagálni, majd holnap próbálok több időre jönni

mellszivó téma: tesómnak kézi volt, de az aventes neki egyáltalán nem jött be csak a hagyományos pumpás. nekünk elég nagy, puha (szakszóval mirigyes) mellünk van, akinek ilyen van az inkább ez utóbbit válassza. hát az elektromos biztos kényelmesebb akinek van rá pénze..

nálam megvolt a cukorterhelés, öt valamennyi az érték még csak telefonban mondta a doki asszisztense, szóval rendben van. viszont sajna most elég sok kiló kúszott föl, amiben én vagyok a ludas, lecsúsztak a fagyikák, csokikák. úgyhogy oda kell figyelnem. (másfél hónap alatt 4 kiló, védőnő szerint max 3-nak szabadott volna följönnie, szóval annyira azért nem vészes) kértem tőle diétás tanácsot, a cukis diétát ajánlotta, persze nem kell azért szigorúan

megkereste a baba szivhangját is, nagyon könnyen megtalálta, olyan édes volt, rugdosódott is neki

lányok már nagyon várom, hogy legyen pénzünk a babakocsira, kicsit kezdek rágörcsölni a témára. de azért már kezd körvonalazódni melyik lesz (graco cleo v peg perego p3, esetleg tfk v graco ultima). Graco Cleo nagyon tetszik drapp szinben, teljesen megfelelne az igényeinknek, csak újonnan kicsit drága. meglátjuk

jó éjt, holnap remélem tudok érdemben reagálni az irásotokra

Kép
vayacon
 
 


Rodina, ja de jóóóóóóó! Úgy vártam már, hogy gyere a hírekkel! ugye mondtam, hogy nem kell megijedni a 2000-es Cervix eredménytől?!?!?!? Persze megértettem az aggodalmadat is... Amikor nekem lett ilyen értékem Bencével, akkor sem kellett feküdnöm, csak annyit változtattam az életemen, hogy abbahagytam a munkát és elmentem táppénzre. Pont ekkor kezdődött nálunk házbővítés (ekkora kaptuk meg az engedélyt), úgyhogy esélyem sem volt az egész napos pihenésre... mégsem lett baj. Hidd el Nálad is minden rendben lesz és Kitti még jó pár hétig élvezi a bent létet! :)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


köszi csillagvirág!

rodina74
 
 


Mellszívó: anno nekem volt egy medela mini electric, azzal fejtem tejtesónak is. Aztán sokszor kölcsönadta, és kipurcant. Medela kézit kaptam, de azzal én nem tudtam. És lett az avent. Ami nagyon jó, h nem kell hozzá áram. PICen volt a gyerek, életmentő volt, és később is , mellgyulladás megelőzésnek.

Mondjuk rendszeresen már csak akkor fejnék, ha vkinek kell a felesleg, de az sem árt, ha van tartalék a hűtőben. .
Na és letmentő lehet, mikor belövell a tej. Mamár hamar hazaküldenek a kórházból, és lehet, h ez otthon történik, túl feszes, és a gyerek nem tud rákapni, ő ordít, Te izzadsz... ilyenkor jó megindítani, kicsit fellazítani.

Mi festünk. Nem csak egyszobában. Nem is olyan egyszerű, mint hittem. :) Pedig sokan segítenek. Konkrétan a kétéves is. :)

freestyler
 
 


HALIHÓÓÓÓ!

Elrepült a tegnap, Ti meg annyit írtatok, hogy 1 órája csak olvasok: )

Mellszívó: Nekem még sohasem volt, de az összes nő, akinél eddig dolgoztam (mint baby sitter) mind mind avent-et használt, kézit.....
Egyébként azt tudja valaki milyen procedúrát kell végigcsinálni ha sok a tej, és mondjuk segíteni akarsz másoknak? Csak mert állítólag nagyon bonyolult... Ha valaki tudja írjon róla: ) köszi

Eclipse:
A linkeket nekem sem nyitja meg......

Aranyoska:
A szoba nagyon "baba" ahogy mi mondnánk itthon! ami annyit tesz: SZUPERSZÓNIKUS,. értsd Várakozáson felüli: ))
Jó hangulata van nagyon! Van benne mit nézelődni!

SZISZKA!
ANYÁM Te aztán tudsz! NEKEM IS NEKEM IS!!!!
A szopipárna nekem is kész! A tesóm segített, és ezért lett tök jó!

CSILLAG!
Annyira találó a dal a hangulatodat teljesen el tudom képzelni!
Megörömkönnyeztem a soraidat annyira örülök hogy minden ok!

CSAJOK MENNEM KELL: (
REGGELIZTETEM A NÉMETEKET, AZTÁN IRÁNY SÜMEG, TAPOLCAI TAVASBARLANG, KESZTHELY.......

Azt tudnotok kell: ÚGY NÉZEK KI MINT A RÁK: ) TEGAP LEÉGTEM MINT A REISTAG!!!

NA BYE BYE: ) ETa

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt! :)

Mai tábli:2010.08.03.
Kép
Kép

szisszka
 
 


Sziasztok! :)

Köszönöm a dicséreteket :)
Jó sokáig tartott, 3 hónap munkája, de persze nem volt időm folyamtoan foglalkozni vele, ezért tartott eddig.

Tegnap délután meg mézes nutellás sütit sütöttünk Marcival :) Annyira finom lett :) :) :)

Eclipse
Gratula a 3. trimeszterhez!!!!! :)

Eta
Azért igy is biztos szupi volt az esküvő. Szerintem ez már nem a táncikálós időszak :)
Pont tegnap meséltem Emesének, h én szinte folyamatosan fáradt vagyok mostanában :?
Neked is?neked is? :) És milyet szeretnél ? :) Micimaci vagy valami más?
Úh sajnálom a leégést :( Vigyázz magatokra! Jó kirándulást!
Szopipárnát muti muti te is majd!

Rabbe
Nekem a melegben lustibb a babám :)
Merre csaviztatok?

Emese
Annyira szép a babaszobátok, de ezt ugye mondtam tegnap is! :)
Mára pedig mennek a drukkok 1000-rel, sokat gondolok Rátok, MINDEN RENDBEN LESZ! Utána tessék jönni beszámolni, h mi van!!!!!

Dorka
nem voltunk most Forma1-en, apa "csak" sajtótájékoztatóra ment.
2003-ban voltunk, azóta is vágyom vissza :) Remélem jövőre úgy alakul, hogy tudunk menni. Idén még Marcinak sok, meg hosszú lett volna... talán jövőre már elég nagy lesz hozzá!

Navi
Nagyon kiváncsi vagyok a szopi párnára :) Biztosan szép lett! :)

Csillag!
Jajj, de jó! Szupi, hogy minden rendben van!!! :)

Macs:
Örülök, h jobban vagy, h többet pihizel!

Mellszívó:
Hát nekem volt, és nagyon jó hasznát vettem. De nekem a legegyszerűbb legolcsóbb változat volt akkor (gyorsan és nagyon olcsón kellett valami)... megszenvedtem vele az biztos, nagyon fárasztó volt a fejés (szerencsére viszonylag hamar beállt a kereslet-kínálat) Akkor mondtam is apának, h ha lesz még babánk, akkor rendes mellszívót akarok!!! :lol:
Én most a Tommy Tippee kézi mellszívóját néztem ki. Az elektromossal nekem is az a bajom, h drága :D
Bár most láttam a Baby outlet oldalán akciósan Pesztonka elektromos mellszívót akciósan 9900 ft-ért, elgondolkodtató...
Valakinek van vele tapasztalata?
A lényeg, h a mellszívó nekem nagyon jó szolgálatot tett. Az elején azért mert akkorára durrantak be a cickóim, h Marci nagyon nehezen vette a szájába, igy egy icipicit lefejtem belőle, és utána könnyebben szopizott. Vagy amikor kevesebb volt a tejem, akkor fejtem, és beállt hamar/könnyebben a tejmennyiség.
Egyébként én amit lefejtem tejet, szinte sosem használtam fel, ezért most sem veszek ilyen tároló poharat meg ilyeneket. Én igény szerint szoptattam Marcit inkább. Ez be is vált, 5 hós koráig kizárólag anyatejet kapott (a gyümölcsöt azért kezdtük el, mert nagyon kíváncsi volt :D) és 2 év 3 hós koráig szopizott :)
Ja, és még annyi, h Marci nálunk viszont nem fogadta el a cumisüveget...

Rodi
Szupi, h minden rendben! Nagyon örülök!

Vaya
Végül megkaptad a mailt? Bemásoltam a szöveget mailbe...

szisszka
 
 


Sziasztok Csajok!

A mai napom nem kezdődött túl fényesen, mindkét lábamban görcs, Andrissal pici összekapás, amit elnagyoltam, fejfájás,ami nem akar múlni, de lehet azért fáj, mert éhes vagyok, pedig kajáig még van 1 óra....

Navared, nekem is kb az elmúlt 2 hétben nőtt nagyot a pocakom, mindinki mondogatta, h. milyen picike.Aztán most már szép nagy, de tényleg az számít, h. a baba rendben fejlődjön, meg amúgy is te szép vékony vagy.

Eclipse, köszönöm otthonról már be tudtam lépni, csak az a baj,h. vidékre drága a kiszállítás, meg sokat is kell rendelni :cry: Pedig messze ez a legolcsóbb.
Grtaula a 3. harmadhoz :D :D :D

Csillag :D :D :D

Vörösmacs, pihengess!
Húúú, 4D :D Majd tegyél fel képeket!
A mellszívós témán én is sokat gondolkozom.....

Rodi :D :D :D Remélem a cukorral sem lesz semmi, bár nem valószínű, de most elgondolkodtam, h. mi lesz ha nekem is kell mennem még egyszer, nem akarom! Én igazából nagyon félek az eredménytől....

Vayacon, sajnálom, h. nem tudtatok mégsem jönni a talira :( De annak nagyon örülök, h. minden ok :D A babakocsit mi azért vettük meg a lehető leghamarabb, mert én is folyamatosan azon paráztam.

Eta, nem semmi, h. mennyit kirándultok!Azért pihenj is!!!Jaj, szegénykém leégtél, az nagyon szar...Kitartás!!!

Szissz, akkor apa dolgozott...De azért így is jó lehetett.Mézes nutellás süti....azt is tudnék enni :D Ügyesek vagytok!

Na, dolgozom picit, puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Aranyoska, szorítok nagyon!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Örülök, akik jobban vannak :-)

Mellszivó: én elektromosra szavazok még akkor is ha sokkal drágább. Mikor Ádám született a második napon elvitték másik kórházba este de engem csak a következő reggel engedtek ki. Így éjjelre a nővérek unszolására -kaptam tőlük valamilyen kézi szerkentyűt- fejtem és fejtem, amit másnap bevihettem a babámnak. Az a szerkentyű nem volt rossz, de elég lassan ment vele a fejés.
Másnap mehettem Ádi után, ott szoptattam és az ottani nővérek unszolására szoptatás után fejnni is kellett. Nagyon féltem mert ott a kórházi medela volt, amitől féltem, mert azt hittem fájdalmat fog okozni.... .:-D félelmemben már zokogtam, de akedves nővérek nem adták fel velem, kb fél óra unszolás után oda mertem tenni...:-) elő másodpercekben a legalacsonyabb fokozatban ismerkedtem a számomra ilyesztő géppel, de hamarosan -talán egy perc sem telt el és már maximális fokozaton dolgozott. Még aznap elmentünk és vettünk otthoni használatra egy avent kézi fejőt( anyagi megfontoltság miatt) de első napon otthon zokogtam hogy ilyen béna vagyok, nem tudok fejni, nem jön csak az üveg oldalán folyik, fáj a mellem stb. Közben meg nappal a kórházban fejtem. Pár nap alatt rájöttem hogy nem bennem van a hiba hanem az aventos ilyen sz.r gép... szóval visszavittem a boltba, ahol mondta, hogy ennek jónek kellene lennie, ezért bevizsgáltatják. Addig meg ha gondoljuk odaadják a kölcsönözhető gépüket( ugyanaz a medela mint a kórházban). Azt már ismertem imádtam, csak ugye megkellett venni vagy 5000 ft-ért a hozzávaló szettet(ami viszont kézi fejésre is alkalmas volt). Pár nap mulva értesitettek, hogy mehetek, levásárolhatom, rossz volt az aventos kütyü. Én meg nem akartam ujra probálkozni inkább kibéreltema gépet ami már ugyis nálam volt.napi 250 ft volt. ezt akkor is sokaltam de nagyon rövid idő alatt nagyon sokat tudtam lefejni(napi kb1 l felesleg volt). Közben meg a védőnöm unszolt, hogy adjam le a felesleget miután már a mi és a szomszédok fagyazstója is tele volt annyatejjel :-D leadni csak azért nem akartam, mert friss tüdöszürő papir kellett volna hozzá én meg féltettem, hogy ha sugaraznak akkor a babám olyan tejet fog utána kapni. Így nem mentem. erre egy nap mulva a védőnönk talált egy Ádival egyidős babát akit anyukája nem tudott szoptatni(nem is akarta). Így ők elvitték mindennap a tejet tőlünk. nem akartam pénzt kérni (pedig elég jómodúak voltak) de nem tartottam etikusnak. Szóval csak annyit kértem hogy a napi 250 ft-os fejőgép diját fizesse ki. Szóval mindenkinek jó volt. És jó barátnők lettünk, csak aztán az évek folyamán elsodrodtunk.

Szóval ezek miatt már én is nézelődöm aventost semmiképpen és kézi sem jön nálam szóba, kérdés csak annyi nálam is hogy béreljek ujból vagy vegyem meg kb 20-25000 ft-ért (használtan)egy hasonlót, amit dicsérnek. A családnak emlitettem már a dilemámet azt mondták ha ezen mulik segitenek összedobni :-)
Itt a kép a kórháziról és ami nekem tetszik: Kép
Kép

rabbe78
 
 


és ami mostanában még engem izgat :-)
Amig éjjelente is felkell kelni szoptatni addig jobb(tapasztalatom) ha mellettem van a baba, hogy ne kelljen sétálni félálomba. Mivel a babágy másik szobába lesz a mi ágyunk mellé ugysem férne el, gondoltam, hogy addig a mózesban altatom éjjelent az ágyam mellett.De attól félek, hogy akkor ezt szokja meg és éjjel majd nem akara kiságyban aludni amikor eljön az ideje(ha már nem szopizik) illetve elég nagy neki egy mózes?
Aztán ahogy nézelődtem erre találtam: Kép
Kép Kép
szóval ezek gyönyörüek, de 24-50000ft körüli árat nem adunk ki érte. Viszont szerintem házilag pár ezer forintért klihozható. Illetve talán ennyi faanyagunk van is itthon akkor szinte ingyen...
igaz ezek nem annyira szépek de ugyanazt a célt szolgálják. Szóval ezkre a házi megoldásokra is van kép:
Kép
Kép

rabbe78
 
 


Csajok, akik eldobható pelenkát terveztek majd használni, milyen fajtát illetve márkát vesztek?
Mert én azon gondolkodom most éppen,h. lehet, hogy kisebb csomagokat veszek több fajtából..

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Szissz, akkor csatolok képet a szopipárnáról!

Dorka, látom te kicsit előrébb vagy, mint én, úh. várom a pocaknövekedést :lol: Bár a párom tesójáékkal hetente egyszer talizunk és akkor mindig mondják, h. mekkorát nőtt azalatt az 1 hét alatt is! Csak én nem veszem úgy észre :D

Amúgy most már lenyugtattam magam, de az én napom is baromi szarul indult... most nem részletezném, de csak magamat okolhatom, mert megint nem hallgattam a megérzéseimre és az adott szituban kellett volna füllentenem is, de egyszerűen nem megy! Tudom, h. végül mindig az egyenes út és a becsületesség a célrevezető, de néha nem árt kicsit ferdíteni... persze a legjobb ötletek utána jutnak eszembe - nem lennék jó színész, nem megy nekem a rögtönzés :? :roll: Na mind1, végül leültem, kifújtam magam, kieresztettem minden negatívumot és pityeregtem, aztán most már sokkal jobb! :wink:

Vaya, most már mi is nézegetjük a babakocsikat! Brendonban dolgozik egy barátunk és tőle kértünk tanácsot... ő nem fog minden szart ránk tukmálni, csak legalább ért hozzá!
Peg Perego Pliko P3 Modular! Na ez kellene nekem, de 115.000,- újonnan, viszont van hozzá mózes, babahordozó, stb...
Azért persze még nézelődünk, de ez nagyon megfelelne minden igényünknek :D

Rodi, jajj de szuper!!! Akkor most irány vásárolgatni! :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Rabbe, de édes az az ágyikó!!! Mondjuk kicsilány velünk lesz 1 szobában, szinte fél méterrel tőlünk, de amúgy nagyon szuper! :D

Szóval a híres-neves párna
simán:
Kép

pólyaként:
Kép

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


navared: ez nagyon szuper! De hogy lett pólya belőle :?: :?: :shock: valahogy a logikám nem friss, nem tudom elképzelni.... :-)

Sajnálom, akinek rosszul indult a napja... remélem már jobb :D

rabbe78
 
 


Sziasztok!

Nagyon klassz lehetett a találkozó,egy kicsit irigykedem.Nagyon aranyos kismamák vagytok.

Szisszka!
Nagyon szépen köszönöm,hogy kicserélted a nevet.Az az igazság,hogy apa olyan nevet akart ami magyar(Attila),a Gáborhoz én ragaszkodom,mert az öcsém is az és ő lesz a keresztapa.
Eleinte egy kicsit óckottam az Attila név miatt,de most már nagyon tetszik,sőt most már én ragaszkodom hozzá.

Aranyoska!
A szoba fala fantasztikus nagyon jól néz ki.Gratulálok hozzá.Mi is ki fogunk festeni és képek lesznek a falon,de még nem tudom milyenek lesznek,mert apa intézkedik.Meglepetés lesz.

Navared!
Nagyon aranyos a kép,olyan szép baba.Nagyon várom már én is,hogy menjünk 4 D ultrahangra,mert már kíváncsi vagyok a babámra nagyon.Még nincs meg a pontos idő,hogy mikor de legkésőbb szeptemberben mi is megyünk.Olyan jó lesz,mert ha majd nagy lesz megtudja nézni,hogy milyen volt.


Már alig várom 14-én indulunk nyaralni,Keszthelyre.Olyan jó lesz remélem.Apa intézte olyan aranyos imádom őt nagyon.
Azt szeretném megkérdezni,hogy a ti babáitok is néha lusták?
Mert úgy érzem,hogy egyik nap nagyon aktív a másik nap pedig lusti.
Szerintetek ez normális dolog?
Örülök neki,hogy nincs olyan hőség,mint pár hete.

:D
Most már nem is dagad a lábam,már olyan csúnya volt és ijesztő.
Szép napot kívánok.

ágica78
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap este még sikerült visszaolvasnom… annyira örülök, h mindenkinek szuper jól telt a 7végéje. A taliról a képek nagyon jók. Milyen szépek vagytok!!! És mekkora pocik vannak, huhh, komolyan meglepődtem, az enyémet nem látom ilyen nagynak… :-D

A mi hétvégénk is jól telt, Földváron volt a keresztelő. Csodálatos volt a keresztfiam. Olyan édes, okos baba. Az én kisfiam 1 hónappal lenne idősebb nála. Bár Gergő annyira kis dagi, h méretileg sztem pont ekkora lenne. Imádom nagyon!!!! Szóval jól telt, lent is aludtunk, csak tegnap jöttünk haza. Hulla voltam… Ha dolog van tudok pörögni, s bírom a tempót, de aztán másnapra kidöglöm és kell egy nap mire regenerálódom.

Most csak néhány utóbbi témához szólnék hozzá, aztán megpróbálom részletesebben.

Pelus: hiába tetszenek annyira a tartós pelusok, a múltkori bababörzén megfogdotam, megnézegettem és dobtam egy hátast az árán, DE még így is bevállalnám, ha nálunk a mosási logisztika nem lenne ennyire unkomfort. A mi kisházunk 3 szintes, a legalsó szinten van a mosószoba, és a legfelsőn lesz a baba szoba. Középen, a teraszon szárítok, így nyáron szuper mert kb fél nap alatt két adaggal végzek is és estére már szárazak, de télen nehezebb lenne. A le-föl rohangálást már most is nehezen bírom, de most még megtehetem, h szép megfontoltan mosom a holminkat…
Így nálunk is marad az eldobható fajta. A keresztfiam most tesztelte a pelusokat. Kipróbáltuk rajta az összeset. Az újszülötteknél a Libero a legjobb, ők a kórházban is azt kaptak, asszem abból még az egy számmal nagyobb szuper, utána már nem volt jó. Közben próbálkoztak a tescossal, sokan azt is dicsérik, nekik nem jött be. Asszem a 3-mastól már a pamperst használják, nem is volt még semmi baleset vagy plusz öltöztetés.
Dorka, sztem is ki kell próbálni a dolgokat, mert minden baba alakja más. Ami az egyikre totál passzol, abból lehet a másik babánál kifolyik a cucc. :-)
Fel a fejjel Drága, ma megint front van és hát még a hormonjaink is, szóval légy türelmesebb magadhoz, kb egy hete én is ezt próbálom, nehezen megy!! :-)

Navared: ügyes vagy, h sikerült kiengedned a gőzt. Én is azt vettem észre, h korábban pl nem voltam pityergős, de mostanság jól esik.
Jujj, de nagyon szép a szopipárnád!!! Nagyon ügyes vagy!!!!

Aranyoska, a szoba fantasztikusan szép, boldog, kiegyensúlyozott lakója lesz, az tuti…

Mellszívó: Bendinél még nem voltam biztos benne, h nekem kelleni fog, de látva a barátnőm rengeteg tejét és, h másnapra már sikerült is szopiznia Gergőnek, rájöttem kelleni fog. Neki Avent kézi van és láttam ahogy csinálja, neki pl ömlött bele a teje. De ez is olyan dolog, h mindannyian mások vagyunk. Van aki kézzel profi, van aki pumpál, van aki a gépi mellett dönt. Nekünk bizti nem lesz plusz 10 ezrünk gépire, így marad a kézi, de én nem izgulok, mert látva, h milyen könnyen megy másnak nincs bennem félelem, ami már önmagában is nyitottá tesz bármire.

Lányok pozitív gondolatokat küldök mindenkinek, nagyon szép hetet és jövök ha tudok!!! Millió pusziii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!

Délelőtt írtam már, de sajnos a végén félrenyomtam valamit, és elszállt. :evil: Akkor már nem volt kedvem újrakezdeni, inkább lenyugtattam magam egy kis háztartással. :D

Aranyoska! Mára millió drukk neked!!! Várjuk a híreket!!!

Rabbe! Ha a család összedobja neked a legjobb mellszívót az szuper!!! :lol:
Az "félágyikók" nagyon szépek, főleg, ha otthon is meg tudjátok csinálni meglévő anyagból!
Nálunk nem férne el még ez sem az ágyunk mellett, olyan kicsi a szobánk. De úgyis Bogival együtt fognak aludni, már nagyon várja, hogy legyen alvóstársa. :lol: Remélem össze is fog jönni, és hagyni fogják egymást pihenni. Mert nálunk mostanában Bogi is balházik éjszaka... :(

Dorka! A receptet le fogom írni, ígérem! :wink: És biztos, hogy sikerülni fog megcsinálni, nagyon egyszerű és nem is kell, hogy minden pontosan ugyanúgy legyen minden alkalommal, mégis mindig szuperfinom!

Eldobható pelus:
Szerintem jó ötlet, hogy több márkát kipróbáljál, nálunk is így lett meg Boginak a legmegfelelőbb (Libero), mert minden babának más a tuti.
Én most abban gondolkodom, hogy a DM Öko-pelusát (vagy mi is a neve) fogom előnyben részesíteni. Jó lenne, ha bevállna, mert ez lebomló pelus, mégsem szennyezi annyira a környezetet, mint a többi.

Vaya! Sajnáltuk, hogy végül nem tudtatok hozzánk csatlakozni szombaton. De remélem tényleg sikerül még valamikor személyesen is megismerkednünk!!! :D

Nálam semmi különös, max. annyi, hogy már alig bírok magammal, vásárlási lázam van, meg mosnám már a babaruhákat... :oops: . Csupa olyan dolog aminek még nincs itt az ideje. :D
És sajnos az idő is elromlott, így még a babakocsimosásnak sem tudtam nekiállni, pedig még a nyári kánikulában meg akarom csinálni, mert nagyon lassan szárad. :?
Így marad a nagy-nagy takarítás folytatása, vagy ha még kapok sárgabarackot valahol, akkor a lekvárbefőzés, de ezek nem elégítenek ki. :D :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, nálunk még mindig dög meleg van, pedig ha vki akkor én már nagyon várom, h kicsit hüvibb legyen, mert olyankor sokkal jobban tudunk pihenni.
Ismerem ezt a zsongást, és azt is, amikor nem tudsz elget tenni a tenni akarásodnak. De kitartás, csütörtöktől ismét szuper lesz az idő, és novemberig is van még időnk tenni-venni. Minden rendben lesz!! :-D

Kép

Kép
vikoo
 
 


Lucus: de rossz is az mikor a gyerkőc nem alszik éjjel... :cry: én csak 8 hónaposan ismertem meg, de tartott 4 éves koráig :twisted: :twisted: már a végén inkább becsuktam az ajtót ne is halljam, persze hallottam, csak tehetetlen voltam...

Pelusok: egyre jobban szemezek a moshatóval, de az ára elrémiszt, engem nem győztek meg hogy olcsobb... de szerintem beszerzek 3-4 darabot és kiprobáljuk...
nekünk már az első csomag pelus megvan : huggies.
Én a fiammal ezt nagyon szeretttem, de nem olcsó. Pampers egyeltalán nem jött be, végül az oriás csomit el is ajándékoztam, mert minden db-bol kifolyt.... legjobban a dm-s pelus jött be, méretben és árban is. De ha jol informálódtam mostmár nem is annyira olcsó :twisted: de majd kiprobálom..... a moshatón azért gondolkoztam mert én itthon mindennap mosok egyébként is, és könnyen is szárad.... szóval lehet hogy nem kellene annyi db belőle... de ez is csak akkor lesz ha a család besegit :lol: :lol: még szerencse hogy nagyon nagy a family :-D már összefogom irni miket szeretnék, mert ugyis fogják kérdezni mire lesz szükségünk :lol:

rabbe78
 
 


nekem is lassan telnek igy itthon a napok, de ha vissza nézek akkor meg gyorsan (na ezt jol megirtam, de biztos értitek ;-) szóval nemrég irigykedtünk az elsőkre akik betöltötték a 12 hetet....
Én ha hazajövünk a nyaralásból a varrásos dolgoknak fogok neki állni....

rabbe78
 
 


Én is itt.... újra...

Közben voltunk elintézni pár dolgot, bank, posta, vásárlás ilyenek.

Dorka
Egy-két bababoltban körülnézel sztem, és fogsz találni jó áron tetra pelust! ;) Vagy lehet újat is rendelni a vateráról, teszveszről.
De én is körülnézek még bababoltokban ;)

PELUS:
Szerintem én veszek 2-3 db mosható pelust, abból a megfontolásból, hogy velünk bizony előfordult, h kifogytunk az eldobhatóból, azt hittem, h van még 1 csomag, közben meg elfogyott :D
Eldobható pelus:
A kórházban Marci pamperst kapott.
Mi először Liberot vettünk (New born kiscsomag), meg volt még egy csomi libero-nk. Utána pamperst vettünk, de abból folyt minden. Igy vettünk Tesco szineset, azzal jól elvoltunk egy ideig. Aztán jött a Huggies, nálunk az nagyon nagyon bevált, és a dm-ben folyamatosan nagyon jó akcióban volt. Most kb. egy éve pamperst használunk, semmi baj vele, vagy Libero-t. Egyszer vettünk sárga csomis pamperst, sleep and play-t, na az nagyon nem jött be.
Szerintem időszakonként más-más pelus jön be.
Az tény, h a Libero-ban sosem csalódtam, az mindig tökéletes volt, csak a pamperből sokszor nagyon jó akciók vannak!
Lesz lehetőség ám kipróbálni több fajtát, pl. a DM bababónusz segítségével, mert ott a kuponfüzetekben nagyon szupi kis akciók szoktak lenni!


Ez a pelenka dolog szerintem pontosan ugyanolyan mint a babakocsi, és a mellszívó. :) Mindenkinek más a jó! :)
Van aki az aventes mellszívót agyon dicséri, valakinek meg egyáltalán nem jön be...

Rabbe
Szupi, ha a család összedobja a pénzt a mellszivóra neked :) Én csak azért nem akarok erre köteni, mert remélem h ismét hamar beáll a kereslet kínálat :)
Aranyos ez az ágyikó :) Nekünk a kiságy közvetlen az ágy mellett volt :)

Navi
Nagyon nagyon szupi lett a párna! Ügyesek vagytok! :)

Viko
Örülök, h jól telt a hétvége, meg a keresztelő :)

Lucuzs
Sikerült belépni a gmailre?
Jajj, nagyon ügyes vagy, h van erőd takarítani, meg befőzni meg ilyenek! Én sajnos mostanában folyamatosan fáradt vagyok :(
Egyébként én is be vagyok sózva, én is mosnám a babarucikat, babakocsit. Sőőőt olyan szivesen összeraknám a kiságyat is... de h meg addig költözünk esetleg, akkor tök felesleges :(


Ahogy átnéztem a rucikat, most már szinte minden megvan :)
Még ebben a hónapban bizniszelek egy overált, meg egy kabit. Ezenkivül még 1 vastag sapi+sál kell :)
Utána nekiállok én is varrni az ágyneműket, meg apróságokat beszerezni.

szisszka
 
 


Sziasztok csajok én is vagyok de csak olvasó üzemmódban eddig.

Szombaton dolgoztam utoljára tehát már otthon vagyunk.Fiam is e hónapban már nem megy oviba tehát velem van otthon.Vasárnap és hétfon is csavarogtunk.Elkapott engem is a bevásárló láz.De sajna visszafogom magam mert kevés a pénz a másik meg hogy még nem tudjuk a babuska nemét.

Ma voltam reggel tornázni.Minden kedden reggel 8 órakor járok és nagyon jól esik.Aztán vannak előadások minden féle témára.Ma úgy volt megnézzük a szülőszobát, de szülés volt, így nem lehetett.Majd legközelebb.

Örülök hogy jól sikerült a találkozás.Képek is szuperek.

Mellszívó nekem volt kézi de nem tudtam használni és megtanultam kézzel kifejni.Tehát amikor éreztem hogy robbanok akkor valamennyit kifejtem anyag pelenkába.

KépKép
ritya
 
 


sziasztok,

nagyon jók a talis képek, sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni! Nagyon szép kismamik vagytok! :)

sziszka: de ügyes vagy, hogy már nálatok minden meg van. :)
de édes a kis cipő! :)
nagyon jó a keresztszemes micimackó! :) én is akarok majd keresztszemezni, de addig nem veszek mintát, még vége nincs a nyelvvizsgámnak..mert akkor még nehezebb lesz a tanulás.. :)

eta: most szombaton mi is megyünk esküvőre. hát, már előre félek, majd hogy fogom viselni. Ráadásul Pécs mellé megyünk, így még az utazás sem lesz kevés. .

aranyoska: meseszép a babaszoba! :) nagyon jóóó! :)

dorka: igen, hát még nálam tanulás van.. hát hogy nagyon sokat tanulnék, azt nem mondom, napi max 4 órát. :S de többet nem tudok..

vörösmacs: örülök, hogy minden ok nálatok! :)

rodina: örülök, hogy nálatok is minden rendben. és hogy nincs szigorú fekvés. ;)

navared: nagyon jó a szopipárna! :)

ma megyek vásárolni, néznem kell valami ruhát magamnak a szombati esküvőre.
:oops: remélem találok árban is elfogadhatót. az az igazság, hogy csak egy alkalomért nem akarok érte sokat kiadni... :S

pénteken pedig megyek 4D uh-ra, már nagyon várom, hogy lássam az én kisfiamat. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szisszka! Köszi a jelszót! Bevallom még nem volt időm foglalkozni vele. :oops: De ígérem ma délután bepótolom!

Ritya! Dejó neked is, hogy már nem dolgozol!!! :lol:

Henne! Pénteken várjuk a sztárfotót!!!! :wink: :lol:

Aranyoska! Már nagyon várlak!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


ja! és kaptam sárgabarackot!!! indul a lekvárfőzés! :lol: :lol: :lol:

Ha lesz erőm még uborkát szeretnék eltenni, mert nincs annál finomabb, mint a házi csemegeuborka! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rita
Jajj, de szupi, h már nem dolgozol, most már elkezdődhet az igazi "kismami lét" :) Hát már én is nagyon kiváncsi vagyok, h fiad vagy lányod lesz e? :)
Akkor most már tudsz jönni sűrűbben?

szisszka
 
 


Rabbe, hát csak magából a szopipárnából nem lesz pólya, hanem van rajta egy plusz „zsák” alulról ráhúzva, ugyanabból az anyagból! Nem a logikáddal van baj, ne izgulj! :wink: :D

Ágica, régebben ha meghallottam, h. vkit Attilának hívnak csak néztem, h. miért nem mindjárt Józsi vagy Sanyi :shock: , nekem egy kalap alá tartoztak, de aztán megváltozott a véleményem és szerintem is szép, sőt a régi változata az Etele is tetszik, meg úgy h. Atilla.
Köszi a babadicsit, majd szeptemberben te is megcsodálhatod a te csodababádat!
Zorka baba sem egyfomán aktív, bár az utóbbi napokban mozog rendesen, sőt tegnap éjjel jó sokáig magyaráztam neki, h. muszáj lenne aludnom és nem most kellene ennyire ficánkolni! Persze imádom, ha csinálja! :lol:

Amúgy nálunk most 20 °C van és zuhog! Azt hiszem kénytelen leszek beruházni egy terhesnacira, állandó jelleggel cicanaciban nyomom, de ha hűvösebb lesz kifagy a valagam :roll: :D

Vikoo, én régebben sokkal bőgősebb voltam, ahhoz képest most nagyon kiegyensúlyozott vagyok, de azért néha (amióta babás vagyok ez a 2. alkalom) ki kell engedni a gőzt!
A párna anyum kezét és ügyességét dicséri, én csak az anyagot vettem!
Szégyellem magam, de én még csak most fogtam fel az felső vonalzódat, mert a hsz-ban utaltál rá :oops:
Szabad megkérdeznem, mi történt? De ha nem akarod, ne mesélj, nem akarlak piszkálni, ne haragudj! :oops: :?

Lucuzs, ha nem bírsz magaddal, jöhetsz hozzám takarítani :lol: (nagytakarítás: ablak-, függönymosás, könyvek leszedegetése és portörlés, ahol a papok nem táncolnak, szanálás – mert te legalább nem sajnálnál kidobni minden felesleges szemetet!)! Na…? :wink:

Szissz, Henne köszike! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok,

épp a keresztfiamnál vagyok én vigyázok rá mert tesómnak terhesgondozásra kellett mennie. el kellett altatnom, hát ne tudjátok meg, mit szenvedtem vele. folyton játszani akart meg hülyéskedett miközben látszott hogy hulla fáradt. de aztán csak sikerült

nekem sem indult valami jól a napom, férjem 45 ezres büntetést kapott gyorshajtásért, remek mikor igy is alig jövünk ki. mondjuk annyi pozitivum van benne hogy legalább visszafogja magát ilyen téren

Dorka jobb már a hasszurkálás? remélem elmúlt. nekem ma keményedett a hasam biztos a front miatt

Eclipse még én is simán tudok szaladgálni egész napos városnézés is belefér még. szerintem ez nagyon egyénfüggő ki hogy viseli. szóval akkor mész Svájcba? ;) vagy még nem eldöntött a dolog? babás képed nagyon édi :) nekem is van hasonló a keresztfiammal

Lucuzs te csinálod a cukis diétát? nekem azt ajánlotta a védőnő hogy ne szaladjanak el a kilók. annyira nem is vészes, csak az édesség fog hiányozni :( de mostanában sokat ettem belőle, úgyhogy a hátralévő időben már hanyagolni kéne. már csak azért is hogy kevesebbet kelljen majd leadni. én is sajnálom hogy nem tudtalak megismerni titeket na de ami késik nem múlik

Vikoo hát nem csodálom hogy nehezen birod testileg, lelkileg, de tényleg csak arra szabad gondolnod, hogy nem történhet semmi baj. te olyan pozitiv lány vagy, az meg természetes hogy néha kicsit nehezebben birod. de benned sok erő van és le tudod győzni ezeket a félelmeket

Henne kéz és lábtörést a vizsgához hipp hopp túl leszel rajta

Kinga nem semmi ez a fegyveres rablás. bár nagyon sokan azért szánják rá magukat mert nincs más kiút persze ez nem menti fel őket. engem jobban felháborit az amit tegnap láttam a tévében, ahogy a francia rendőrök bántak a bevándorlókkal, terhes kisgyerekes anyukákkal. nagyon felment a pumpám

Hayni jobban vagy már? jobbulást neked

Navi nagyon édi a lánykátok szerintem rád hasonlit :D

Szisszka köszi a mailt megkaptam, és még egyszer köszi nagyon ari vagy hogy segitettél. régebben én is himeztem sajna mostanában nem jutok hozzá. de most kedvet kaptam lehet megint előveszem vannak félkész munkáim is

Rabbe jó nyaralást nektek. nálam is változó mennyit mozog a baba, valamikor nagyon aktiv máskor alig érzem

Emese nagyon szépséges a baba kecó

Csillag örülök a jó hirnek :D

Macs de jó, nagyon klassz hogy jobban vagy tessék továbbra is sokat pihizni. várjuk ám nagyon a 4d-s képeket. szuper lesz, meglátod

Rodi hát tényleg szerencsés ez a topik nálatok is minden rendben. Emesétől is hasonló hireket várunk.. (és majd kapunk is!)

Navi az a Peg peregos szett nagyon szupi nekünk is tetszett mi is néztük a brendonban. meg is éri ennyiért annyi minden van benne. mondjuk a megfordithatós változata már 170 körül van. utóbbiból van egy fent a vaterán alig használtan, ha érdekel (90 ezer). hát mi most sajna nem fogunk tudni ennyit áldozni rá. bár a kocsiból lesz egy kis pénzünk ha eladjuk, de annyi mindenre kell. lehet a férjem és én is fogok suliba járni, hát az sem lesz két fillér, de másként sosem jutunk egyről a kettőre :(

amúgy ennél a szettnél nekem csak az nem tetszett hogy én szüknek találtam a mózest meg szerintem nehéz is. de a merev falú mózesek általában ilyenek mi ezért valószinü nem is ilyet veszünk majd

de van két graco kocsi, ami tetszik, és amit még ki is tudunk fizetni dobok majd fel képet róla

na szegénykém akkor neked sincs túl jó napod, nem is baj hogy tudtál sirni az kell néha legalább megkönnyebbültél

szopi párna nagyon klassz lett ügyes az anyukád

Rita mikor tudhatjátok meg a nemét? gondolom már nagyon kiváncsi vagy

Henne kérjük majd a 4d-s képeket :)

én már nagyon várom az esőt, fáj a fejem ettől a hülye fronttól remélem nemsoká felfrissül a levegő

Kép
vayacon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: