Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Kata

Tök cikis ez a házcsere! :wink:
Mi eladnánk, ő megvenné, ideális mert ugyanazt akarjuk!

Csak ezek a bunkó bankok! Volt ma nálam egy statikus, aki értékbecslő is volt, és elszomorított.
Őszerinte annyira lenn vannak az ingatlan árak, hogy a bank nem fogja engedni a cserét :twisted:
Belém is ültette a bogarat.Jól fogok kinézni, ha kifizetem a drága értékbecslőt , aztán meg közlik velünk, hogy stornó a dolog. :wink: :wink: :wink:
Szerintem 1,5 - 2 hét alatt kiderül ez a dolog, addig szorítsatok légyszíves!

Norbikának sokkal szebb az arca, de nem ilyen szokott lenni a tej től!!! Biztosan attól van?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


L.Kata: képzeld öcséimet (3an) pénteken elvitte a mentő mert 41 fokos lázuk volt.Valószinű a h1n1.Még nem jött meg az eredmény.Mi beoltatjuk magunkat hétfön kapom meg mert nem adta be hogy csúny a a torkom.A gyerekorvosom azt mondta hogy szerinte kevint ne oltasam elég ha a család beoltassa magát és ne vigyem áruházakba kevint.
Nagyonédes Norbika kis huncutt :lol:

Anycsa: örülök hogy sikerült a ház csere.És milyen a ház amire cserélitek?mekkora?láttátok már?mesélj.

000kata
 
 


A házcsere sikerült, de a bank nem engedi a cserét,mert állítólag szigorodtak a hitelek és már csak az ingatlan értékének az 50%-át adják meg hitelnek :cry: :cry: :cry:

30%-unk lenne, de már 50 nem , így nem tudom hogy oldjuk meg.Szerintem sehogy :cry: :cry: :cry:

Reni????Hogy alakul nálatok a ház vásárlás????

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

 
 

Sziasztok!

Ancsa:Légyszi írd meg nekem priviben vagy myvipre.Hogy mi a helyzet a lakással.Mert lehet tudunk segíteni.Csak jó lenne tudni,hogy hogy smint áll a helyzet.

Hát még sehogy nem állunk a lakás vásárlással,mert felléptek bizonyos problémák amit előtte meg kell oldani.De,ha minden jól megy akkor májusban úgy néz ki tudunk venni lakást.Legrosszabb esetben jövő év végén.

L.Kata:Nagyon ari Norbika.Végül is kiderűlt mitől volt olyan az arca?

Kata:Hogy vannak tesóid?Kevin?

Rólunk:Hát nálunk rosszalkodik a net.Szinte alig van.Mi apával betegek voltunk.Eléggé meg voltunk fázva. :cry: Ma már jobban vagyunk.

Sajnos most mennem kell.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni

Az a baj, hogy a bankok csak a ház értékének 50%-át adják meg nekem hitelbe!
és nekem ugye a szocpol az csak a kb 30%-ot fedezi. kellene nekem önrész, de nincs spórolt pénzem, így ez a gond a lakással.

Amikor felvettem a lakásra a hitelt akkor még 70-80%-át is megadták a bankok a ház értékének.
De most a válság óta szigorítottak.

Nektek mit mondtak? Melyik banknál vennétek fel? És ott mennyi hitelt adnak? A lakás értékének hány százalékát???

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:A hiteles házra akarsz hitelt felvenni?Nem értem bocsi :oops: Nekünk sincs önrész csak amit az önkormányzat ad.Mi a Fundamentánál intézzük majd.A férjem ott dolgozik meg az ismerőse.Azért is kérdeztem,hogy hogy is van,mert lehet,hogy tudnánk nektek segíteni.Majd beszélek férjemmel és lehet hívni fog.Jó?

Most mennem kell.
Szió

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni

Nem.
Az enyémet eladom lehet és vissza fizetem a hitelt belőle a banknak , így tiszta vagyok anyagilag.

DE, utána vennék fel hitelt én is,mert ugye szeretnénk hol lakni mi is, s ahhoz kellene nekem pénz,mert van 1,9 millió fél szocpolom, de az önrésznek kevés,mert a bankba azt mondják hogy a megvásárolni kívánt ház értékének az 50 %-át adják csak meg.

50% pedig nekem kell előszednem, csak nincs rá pénzem,érted??

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kár hogy 20-asod van mert csak 70-est tudok hívni olcsóbban :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Kata...hogy van a tesód???H1N1 a baja? :( Nagyon drukkolok hogy mielöbb rendbejöjjön.

Ancsa...hát, nem irigyellek. Mióta hitelünk van(3 éve lassan) még van hátra 17 év :evil: -azóta sikerült megutálnom az összes bankot. Hányinger kerülget a reklámoktól is. :( :evil:
mind csak kihasznál, kifacsar mint egy citromot! :twisted:
Reni!..bocsi :oops: :( nem a férjed és a fundamenta ellen szól.
Ancsa, remélem sikrül valami jobb megoldást találnod.
Te jól nem jársz az tuti csak esetleg kevésbé jársz rosszul...sajnos ez a mai Világ!

Rólunk: Nem, nem derült ki mitől pattog ki Norbika bőre, az is lehet hogy csak a nyáltól, nagyszáraz bőre van, és világos.
Most vettem neki Baby Niveát, azzal kenem.
Mivel nagyon rosszul evett az elmúlt pár napban, így a tejdiétát abbahagytuk. Azt adtam neki amit éppen megevett :oops: :wink: Örültem ha eszik.
Nagyon hisztis lett, és akaratos :( Mintha kicserélték volna, úgyhogy ideje lesz felvennem a gatyát. :wink:

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Húúú, RENI LASSAN ÜNNEPELTEK!!!! :lol: :lol: :lol:
Készültök már?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: megjött az eredmény öcséimnek és nem az volt.Ugyhogy ahogy meggyogyulnak anya oltja öket.Kevin is nagyon akaroatos a nem szót meg se hallja.Végül beoltod Norbikát én Kevint nem.Párom már megkapta az oltást én még mindig nem.DE a héten megkapom.

000kata
 
 


Én is utálom az összes bankot.Pláne az OTP-ét :twisted:
Nem 10-20-30%-al emelték emg a hitelemet, hanem 100%!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Pofátlanok.
Felvettek egy csomó támogatást az államtól meg mellette ilyet csinálnak .

Hát ezért olyan nyereségesek a válság ellenére is. :x :x :x

Most őszintén,bevezették a 45-50%-ot, hogy csak annyi hitelt adnak,a többit neked kel állnod önrészként.
Ha én rendelkezem 50 %-al,a kor gyűjtögetek még hozzá és nem fizetek a banknak vissza 6 millióra 18 milliót, nem?? :wink:
Ezért is áll az ingatlan piac is, mert sok hozzám hasonló csoró nem tudja felvenni a hitelt,mert nincs 50 % önrésze :twisted:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!!!

Ancsa.... :( sajnálom :twisted: :twisted: :twisted: szerintem is az OTP az egyik legszemetebb!
Mi az MKB-nál vagyunk, akkor az volt a legjobb hitel nekünk, de már ebben is csalódtunk. :(
Ha jó a forint akkor is sokat fizetünk mert a köcsögök megemelték a kezelési költséget! :twisted:
A 7,5 millió után a 20. év végére 15 milliót fogunk visszafizetni ha így halad. :shock: :twisted: :twisted:
De ez minden banknál hasonló ám! :roll: :!:

RENI...KRISZNEK BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Nagyon szépen köszönjük :D

Ancsa:Férjem hívni fog ez ügyben megadtam neki a számodat.Remélem nem baj.

Sajnos most mennem kell.Holnap jövök bővebben.

Jó éjt mindenkinek!!

Kép
Kép
reni_24
 
 



Boldog születésnapot Krisztiánnak :):):)



Várjuk a képeket!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki????

Reni....milyen volt a szülinap???Képek???
Krisztián mit kapott?Evett tortát? :lol:

Kata...hová tüntél???Jól vagytok? Remélem öcséd már jobban lett, és ti sem lettetek betegek? :roll:
Norbi nem lett beoltva :roll: nem mertem, de mi bevagyunk, a héten kapja meg apósom, anyósom is már 1 hete megkapta.

Ancsa...ti jól vagytok?

Mi jól vagyunk, Norbinak visszatért a jó étvágya! :D
Legújabb szav: -Papp (ez a Paff a bűvös sárkány akar lenni)
és a -tita(ez meg a cica) :lol:
Nektek mond már valamit a gyerkőc????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: nagyon édes Norbika.
Öcséim már meggyogyultak ma kapták meg az oltást.
Párom már 2 hete,én meg vasárnap kaptam meg.Kevint mi se oltattuk de már nagyon bizonytalan vagyok.Meghalt a kismama tegnap,szegény :cry: Azt mondja az orvos az egyéveseknél nagyon kevés a teszt :? :cry:
Kevin nem nagyon akar beszélni csak a maga nyelvén ,egész nap magyaráz.amit mond: nincs,de , ccccc, többet nem nagyon.De nagyon okos sok mindent megért.Ha csörög a telom keresi és hozza nekem,ha mondom neki hol a távirányitó megkeresi és hozza,hol az okos fejed,pocid mutatja :lol: :lol: Nagyon ügyes.
Irok privit is.Puszika

000kata
 
 


Kép

000kata
 
 


LKata
Gügyög egyfolytában Liza,de nem értelmes szavakat.
Pl: tete - az a tetszik neki
szesze: szeretlek

mama, papa, apa - azokat érthetően mondja,de mást nem.

Menni se megy még Liza, nagyon félős, inkább mászik még mindíg :(

Norbika stramm kisfiú, :):):)
Hiába, ugyanakkor van a szülinapunk is :) Én is Okt.17-én ünnepelek.

000Kata
Én ma kaptam meg az oltást, apa jövő héten Hétfőn megy ha minden igaz beadatni :wink:
Lizának félek kérni az oltást.
Ti mit csináltok? Kicsiket is beadatjátok??

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: én Kevinnek nem adattam be,azt mondja az orvos kevés a teszt az egy évesekre.Nemtudom mit csináljak.Egyenlőre nem adatom be.Nem viszem áruházakba meg ilyen helyekre.

Többiek??

000kata
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Mi a helyzet a lakással?Találtatok valami megoldást?Szerintem ne adasd be Lizának semmiképp,mert kevés volt a teszt az 1 évesekre.

L.Kata:Jó is volt meg nem is a szülinap.Mert aznap lettünk betegek az egész család :cry: Mára már jobban vagyunk.Krisz köhög még sajnos.De már láza nincs hál istennek.Én még megvagyok fázva.Meg a mellkasom szokott fájni meg a hátam.Képeket majd rakok fel.Norbika nagyon aranyos milyen nagyfiú már ő is :shock: :D Persze,hogy evett tortát :D 2 szeletet is bevágott :lol:

Kata:Nagyon édes Kevin :D Krisz olyanokat mond,hogy hoppá,tesz az azt jelenti,hogy tessék :lol: Meg azt mondja,hogy ez,ap azaz apa :lol: Meg halandzsázik azt nagyon tudja :lol: Voltunk mérésen:9460gramm és 77 cm :D

Megyek sziasztok!

Kép
Kép
reni_24
 
 


000Kata
Liza nem kapta meg.Én múlt héten Szerdán megkaptam, azóta fél halott vagyok :( Voltam ügyeleten is a hétvégén, kaptam az influenzámra gyógyit, kemény 10 szem gyógyi majd 6000 Ft volt :shock: Doki szerint influenza, de csak vérvétel után tudná megmondani hogy a szezonális vagy a sertésinfluenzát kaptam el :(

Reni!
Kérjük a képeket! :):)
Lakás nem oldódott meg, mert szigorodtak a banki feltételek :(És nekem meg nincs 2-3 millióm amit befizessek egy ingatlanba :(
Nagyon el vagyok szomorodva ez miatt :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kép


Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa:nagyon édes Liza.Sajnálom hogy beteg lettél én is megkaptam nekem semmi bajom nem lett.Én kevint is beoltatom ma viszem .Remélem jol döntök,már egyre rosszabb amit hall az ember ez nem az az influenza amit 2 nap alatt kifekszel sajnos. :cry:

Reni:szépek a méretek :lol: Sajnálom a betegséget,jobbulást nektek.

L.Kata: merre vagy ?ide már nem jösz? :cry:

Többiek???

000kata
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Nagyon édes Liza :D Kis szépség tiszta te vagy :D Nem semmi mennyi pénzt eltudnak kérni gyógyszerre :shock: És csinálnak vérvételt?Hogy vagy?Gyerekek,hogy vannak?Jobbulást kívánok!!!!
Írtam privit.

Kata:Mégis beadattad?Köszönjük már jól vagyunk :D Ti,hogy vagytok?Kevin?

Tényleg többiek merre vagytok?????????

Mennem kell,mert Krisz nyűgösködik.

Jó éjt!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: igen beadattam tegnap megkapta.Én nem kockáztatom az egészségét.Most már nem arról szol ez a virus hogy 3 nap alatt kifekszed.
Mi jol vagyunk :lol: Kevin kis rosszcsont.

Karira mit vesztek?

000kata
 
 


Csajok merre vagytok????????

000kata
 
 


sziasztok!

Én is vagyok, néha olvaslak titeket.

Kata...hogy vagytok????Nem volt gond az oltással? :D
Nagyon aranyos tőled hogy hiányoltál. :oops: :D Nagyon szép kisfiú Kevin, kis huncut ez a kép. :lol:

Norbika 9 napja kapta már a védőoltást, nem volt gond. Meg se érezte.Hamarosan védett lesz. :D Megnyugodhatok.
Most kicsit náthás, de csak átlátszó, nem vírusos, nincs hőemelkedése se.
A nyála ömlik nagyon :shock: :? Remélem most már tányleg kibújik az a rágófogacska.

Ancsa...ti hogy vagytok????Ugye nem H1N1 volt?
Nagyon édes a kis Liza. Megy már ugye??? :lol: Csini kis rucija van.

Reni...Nem hoztad a képeket :roll: várom! :D
Sajnálom hogy pont lebetegedtetek. :( így nem lehetett túl jó ünnepelni.

Karácsonyra vettem Norbinak egy mozdonyt amiben színes gömbök pörögnek mikor megy, zakatok, zenél,
és villog :lol: Kap még pizsit, harisnyát....
A mamától dupló nagyságú színes kockákat, egy kis talicskában a mit tologatni is tud.
Már majdnem megvagyok a vásárlással, csak pont a férjemnek nem vettem még semmit. :( Ő most kapott névnapján olyan dolgokat amire vágyott, így kifogytam az ötletekből
és a pénzből is. :?
ti hogy vagytok ezzel???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


video
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lovaszkata 2009.12.21 10:36-kor.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Na, ez a link nem sikerült, bocsi :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: nem lett semmi baja kevinnek se egy kis hőenelkedése volt ,rövid ideig.23.ára leszünk védettek,remélem igy mefúszuk.
Kevin szánkót kap karira meg egy verdás tároló dobozt a játékainak.Rengeteg játéka van de nem játszik semmivel :? játékot nem kap mert felesleges.Apával megveszéltük h ne vegyünk egymásnak hanem vegyünk itthonra ami kell.Meg is vettük :lol: gyönyörű fürdőszoba szekrényt mosdóval meg a fürdőbe még pár dolgot.Többi családtagnak megvannak az ajcsik csak még 2 kell.
Kevin ma elég nyügi lehet neki is a foga

000kata
 
 


Kata...szia! :D örülök hogy jól vagytok!
Fogzáshoz kitartás :roll: lesz még pár....Norbi nagyon nyálzik, ezen kívül más baja nincs.Gyanítom hogy a nátha is a fogtól van, mert nem sárga színű.Úgyhogy nem beteg.
Mi is ilyen hasznos dolgokat (is) vettünk. Anyóséktól pénzt kaptunk, úgyhogy vettünk egy szép mikrot :D ,
mert nekem még nem volt, és bizony néha nagyon hiányzott.
Szánkó? Nem féltek hogy nem lesz hó? :roll: Bár most esett itt nálunk egy kevés, de az úton nem maradt meg. :?
Pedig olyan szép lenne a fehér Karácsony :D

Norbinak letelt a 10 nap oltás óta :lol: , így már szinte 100%ig védett....azért még vigyázunk rá nagyon.
Ma tervezem hogy csinálok mézeskalács szíveket figurákat(dísznek). Ha Norbika elalszik begyúrom.
De már olyan régen csináltam hogy receptet sem tudom, kell egyet keresnem. :wink:
szép napot!

Többiek???????????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata: Kevin nem nyálzik de tömi az ujjait azért gondolom hogy a foga,de nem látni semmit az innyén.Norbikának hány foga van?Kevinnek 8 :lol:
Nállunk ma is esett a hó de sajnos el is tünik nem marad meg.De szerdától nagy havazást mond jó lenne ha fehér karácsonyuk lenne,kiváncsi vagyok teteszeni fog e a hó Kevinnek :lol:
De jó hogy nketek meg van már a védettség,de én ugy tudtam hogy 14 nap a védettség nem?nekünk 23.ára jár le a 14 nap,holnap lesz egy hete hogy megkapta.Sokan csúnyán néznek rám hogy beoltottam kevint de én örülök és remélem jol döntöttem én nem kockáztatom az egészségét.Te hogy most már védett Norbika kifogod vinni áruházakba meg ilyen helyekre?
Na tök jó hogy vettetek mikrot :lol: hasznos tud lenni :lol:
Tudnál nekem küldeni mézeskalácsreceptet?nehéz csinálni?még nem csináltam de szeretnék.

000kata
 
 


Sziasztok

Még élek.
Dokim szerint 100% hogy influenzás voltam, kérdés hogy melyik, mert nem volt hajlandó adni vérvételre beutalót :(
Gyógyszert beszedtem, de még mielött meggyógyultam volna, hörgőgyulladásom lett valszeg szövődmény :cry:
Most eszem az antibiotikumot, kicsit már jobb, de tegnap pl alig kaptam levegőt ugy szúr levegővételnél :(

Nagy lányom, aki már rég be lett oltva, is elkapta, belázasodott 40 fokos láza volt 3 napig :( Szerdán mehet suliba ha minden igaz, de nem biztos.
Barnabás is elkapta, pedig ő is be lett oltva!
Csak nála enyhébb lefolyású volt,mert csak hőemelkedése volt.

Liza nálunk még nincs beoltva, félek tőle, gyerekorvosunk se javasolja a Pulmonológus meg igen :shock:
Nem tudok rajtuk kiigazodni!

Lizuska 5-6 lépést megtesz, többet is tudna, csak nem mer :shock: annyira kis félős hogy csak csuda :wink:
Ugy sétálgat hogy fogjuk a kezét de egyedül nem igen.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: jobbulást nektek.Biztos hogy a h1n1 volt? lehet csak a sima influenza,a h1n1et csak torokváladékból mutatnak ki a vizsgálat elég drága nem mindenkinek nézik.Öcséimnek is 41-42 volt a lázuk napogik kórházba is voltak vettek váladékmintát de nem a h1n1 volt.
Szerintem jol tetted h beoltattad öket és Lizát is beoltatnám a helyedbe mert a többiek hazahozhatják a suliból.
Ügyes Liza hogy már lépeget majd belejön meglátod nem gyözöl majd utánna futni :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Ancsa...húúú, te sokat vagy beteg :( eszel elég vitamint???? :roll:
Sajnálom hogy ilyen szövődmény lett. még jó hogy Liza nem lett influenzás!
Járás miatt, no para, emlékezz honnan keztétek, milyen beteg volt :cry: nagyon sokat fejlődött, tök jól halad :lol:
16 hónapos korig ráér menni. :wink:

Kata...igen 14 nap a védettség(már ez is megvan) :lol: de a 10. naptól termeli az antitestet a szervezet...asszem :roll: .
Norbinak is 8 foga van! :lol:

Norbi sokat táncol, reklám zenére, énekre...tök édi. :lol: Ha megengeditek, hoztam egy videot.
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... 3NANkSyrEa

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Igen,sokat vagyok beteg :( Szerintem nem eszek elég vitamint és gyanakszom erre a CANDIDÁRA is :wink:
Nagyon rám illenek a tünetek.
Norbika érdesen táncizik.
Liza is imád táncizni,de ő kislány és csak a fenekét rázza
:lol: :lol: :lol:

00Kata
Nem tudom milyen influenza volt,mert nem vettek senkitől sem mintát a családban.
2 közül valamelyik,az biztos.Bár érdekes mert nálunk a 2 nagy gyerek mindkettő ellen be lett oltva,mégis lebetegedtek :cry:

Ti mi jót süttök Karácsonyra? Van valami jó receptetek?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


L.Kata: nagyon édes a videó kis táncoslábú :lol: :lol:

000kata
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép



Nekem nincs sajna semmi jó receptem.Én mézeskalácsot szeretnék sütni,meg még nemtudom mit.

000kata
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy így eltűntem,de elég nehéz Krisz mellett netezni.

L.Kata:Rakok fel holnap képeket :D Ma nem,mert apa már kezd pipa lenni rám,mert elég régóta gép előtt ülök persze nem szórakoztam csak munkát keresek ezerrel,mert elszeretnék költözni innen minnél hamarabb.Hát nálunk nem nagyon lessz Karácsony,mert nuku pénz :cry: :cry: Fa az lessz az biztos kaja is valamennyi sütni nem hiszem,hogy fogok,mert anyós készűl én meg hagyom nem érdekel.Krisznek én már megvettem az ajándékot ruhát kapott :D Biztos örűlni fog Norbika az ajándékoknak :D

Kata:Örülök,hogy minden oké Kevinnel.Hát karira ruhát kapott Krisz.Én meg elmentem fodrászhoz.Ennyi sajnos,mert pénz nuku :cry: Nagyon arik a képek :D

Ancsa:Sajnálom,hogy ilyen betegek vagytok :cry: Jobbulást nektek!!!!Tényleg említetted,hogy kiadó a lakásod vagy valami ilyesmi.Már nem aktuális?

Rólunk:Képzeljétek Kriszem megeszi a kenyér héjját egyedűl :D És egyedűl iszik a cumis üvegből :D Ez azért nagy szám,mert eddig nekem kellett fogni,mert ő nem volt hajlandó és már egyedűl próbálkozik enni kanállal :D Kriszem is táncol a zenékre meg ő is szereti a reklámokat :D És szereti dúdolni is őket :lol: Kis cukor falatok :D

Most már tényleg megyek,mert apa kicsit mérgelődik már.Holnap jövök a képekkel :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Kata.....Jaaaj de édesek ezek a szánkós képek! :lol:

Ancsa...hogy vagytok????Candida??? :shock: :? Akkor komoly diétát is érdemes csinálni.
Bár ilyenkor Karácsony táján ez nehézkes :roll: :oops:
Én fogyni szerettem volna, de minden nap halogatom! :oops: :(
Olyan nehéz :?
Ancsa te hogy vagy?Nem vizsgáltak ki hogy mitől híztál?Pajzsmirigyed jól működik?

Reni...Hol vannak a képek? Apa csak ne legyen mérges, elég melo neked anyának lenni. :wink:
De megértem és sajnálom az anyagi gondokat. :( :( :(
Mi se bővelkedünk. 5en vagyon egy fizura :roll:
Mi ugye anyuéknál lakunk, a padlásteret építettük be.Hitelünk is van :evil: ami megugrott.
Anyukám elvesztette egy éve a munkahelyét, apukám beteg, daganatos, tőle a nyugdíjat vették el, egy
évig pereskedtünk, megnyertük. :D De a pénzt még mindíg nem küldték meg.Szemét, mocskos TB!!!! :evil: :evil: :evil: :(
Én minimál után kapom a Gyedet :? a férjem gépészmérnök, még jó hogy ő keres. :roll:
De lehet ezt már meséltem, bocsi ha hosszú voltam :oops: :(

Na de vidámabb téma:Én már elkezdtem sütni egy hete, mert eladásra is csináltam. Linzereket, islert, nérót, sajtost.
Csináltam mézeskalácsot, majd még diószserbót csinálok. :lol:
Anyu csinál valami krémes süteményt :wink: Majd osztozunk.
Kaját is együtt készítjük. Lesz hal, csirke, burgonyasaláta, többit még nem tudom.
Nálatok???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Hát igen sajnos nem könnyű senkinek a mai helyzetben :cry: Végülis mégis csak sütök sütit :D Beiglit meg bögrés sütit ezek könnyűek és gyorsak :D :oops: Meg birka pörkölt lessz,mert apa vett birka húst kilója 1300ft volt :) 2kg vett :) Itthon is vacsizunk 24.én meg anyuéknál is,mert hugomék eljegyzése lessz és meg vagyunk hívva :D Így mégse lessz hál istennek olyan rossz a kari.Meg a szeretet a fontos :D Ajándékot csak a gyerekek kapnak majd.Hát igen elég nagy meló anyának lenni az biztos,de imádom :D Nagyon aranyos vagy.Hamarosan kicsit jobb lessz a helyzetünk,mert januártól megyek dolgozni így talán könnyebb lessz,mert most csak 37ezret kapok ami nem pénz.Hát hiteleink nekünk is vannak így tudom milyen :cry: Akkor nektek se könnyű sajnos :cry: Nálunk is a férjem keres kb.100.000ft-ot,de édes kevés.

Nálunk anyu párja fog majd sütni sütiket ő is cukrász :D Nálunk anyós is osztozni akart,de én nem,mert abból csak baj van így mi külön főzünk.Mi is szeretnénk ide tetőteret magunknak felhúzni,de még várat magára előbb megpróbálunk helyre jönni valahogy.

A képeket megpróbálom feltenni csak újra lett telepítve a gépünk és nincs rajta képszerkesztő amit tudok is használni :oops: Tudtok ajánlani valami egyszerűen kezelhetőt és ami magyar is.Előre is köszönöm.

Többiek merre vagytok?Ti,hogy készűltök a karira?Én már várom.Kíváncsi vagyok Krisz mit fog szólni a fához :D Ti szoktatok menni éjféli misére?Mi megyünk,mert tavaly nem voltam.Általában mi minden éven megyünk,mert az adja meg nekünk a karácsony hangulatát.

Most mennem kell.Puszika nektek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: sikerült végül melot találnod?mit fogsz dolgozni?Kriszt bölcsibe adod?

Mi is várjuk a karácsonyt :lol:


L.Kata:de jó hogy ennyi fini sütit tudsz csinálni :lol:

000kata
 
 


Jégvirág költözzön mindegyik ablakba, gőzölgő kalácsból jusson az asztalra,
Legyen sok ajándék szívünkből kívánjuk, s gondtalan örömben teljen a Karácsony!
Áldott, Békés Ünnepeket!
:D

Kata és Norbika!

Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kép

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánunk!!!!
Reni és Családja

Kép
Kép
reni_24
 
 


Kép Kis vigyori :D

Kép Kis család

Kép Nézd mit kaptam :D

Kép

Kép Nagyon fincsi volt :D

Íme a képek :D

Kép
Kép
reni_24
 
 



KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG UJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK :)



Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Reni...nagyon édesek a képek!Olyan jóképű kis pasi lesz belőle! :lol:

Milyen volt a karácsony????Nekünk szép volt de fárasztó! :roll:
sok helyen voltunk, és ugye az alvás miatt nehéz volt összeszervezni!
a fa tetszett neki a legjobban mindenhol!
Annyi játékot kapott hogy megtelne vele egy bolt is. :shock: :D
Lehet a felét el is teszem, mert sokkkk ez neki. Nem tudja értékeni.
Ma dolgozik Fecó :( így ma takarítok kicsit, na de gyors dobok pár képet! :lol:
Aztán ti is hozzátok a képeket ám!
Itthon: Kép
Kép
Szüleimnél: Kép
Anyóséknál:
Kép
Hangszereket is kaptunk:
Kép
Dédi mamánál:
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Reni: nagyon édes Krisztián :lol: szép nagyon a atortája ügyi vagy :lol:

L.Kata:Nagyon jok a képek.Szépek vagytok együtt :lol: Norbika is nagyon édes :lol: Kevin is sok játékot kapott :lol: Nekünk is jól leltek az ünnepek,Kevin nagyon élvezte

Többiek?

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: