Új privát üzeneted érkezett!

Csige!

Nagy gratuláció a bébihez! Sok boldogságot és egészséget mindannyiótoknak!!!!
merszi
 
 


Tücsi
köszönöm kérdésedet,jól vagyunk. Bár ez igazából túlzás... már annyira nagy a teher,hogy alig várom,hogy elinduljunk szülni. Grétus is szép nagy,múlt héten 3400 grammra becsülték. szóval már tényleg mehetnénk... :D
a baba szoba elkészült,kórházi cucc összepakolva,menet készek vagyunk.
holnap reggel megyünk megint nst-re,mert már 2 hete járunk. jóslófájásaim elég gyakran vannak, de igazából még nem történik semmi említésre méltó.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Húúúú dy, ezek aztán szép méretek! Mekkora lesz Gréta, ha kivárja még ezt a 3 hetet.
Nekünk a 27. héten becsülték Ilkát 1080 gra, azóta nem voltunk olyan uhn ahol tudják becsülni.
Akkor minden jót kívánok nektek a hátralévő 2 in 1-ben napokra és várjuk a híreket Gréta érkezéséről. Sőt ha lesz időd és energiád, akkor esetleg a szülésedről is írhatnál.

tücsökbogár
 
 

 
 

Csige!!!!!!!

Sok-sok szeretettel gratulálok a kisbabád születéséhez...nagyon bátor, ügyes voltál!!!!!! Sok-sok tejcit kívánok és jó egészséget!!!!!

Szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(sorstársak voltunk egykor, talán emlékszel)

Remélem én is hamarosan írhatok ide...magamról....

Sziasztok!!!!

Kép
dytt
 
 


Csige!

Alizia is nagyon sok boldogságot kíván nektek!

Eltűntek: hogy vagytok? hol vagytok?

Kép
wruska
 
 


Jelentem eltűntem de vagyok!!!!

Csige!
Hatalmas gratula!!!!!!Remélem már otthon vagytok!!!!!!Gyere és mesélj!!!!

Amúgy mi megvagyunk,csak nagyon sok felé megyünk,és a májusi topikunk meg nagyon pörög.Másra nem sok időm jut.

Iza néha szenved a foga miatt,de amúgy jól van!Kacarszik egész nap,mindenre és mindenkire!Forogni már forog egy ideje,de mászni,ülni még nem tud.Amúgy kis aktív,folyton mozog keze lába.És nagyon érdeklődik minden iránt!
7350 g volt a héten,talán kedden mértem.
Dobok képet is!!!
Kép

Mandaran!
Nagyon édes a lurkó!!!!!

Wruska!
Ti hogy vagytok?Olival mi újság???

Vki tudja esetleg h Alzizáéknál megvolt e a műtét?

Panny!
Kistesó úton van már?Ti hogy vagytok???

annus11
 
 


Annus: hogy rohan az idő! Már fél éves Iza baba! :shock: Persze, Olivér meg maholnap 1 éves :shock: :shock: :shock:

Mi remekül megvagyunk. Igazi kis szélhámos és hatalmas az étvágya, most, hogy a kritikus 6 foga megvan és jön megy a lakásban. Ma néztem, hogy újabb 2 foggal bővültünk, az alsó kettő mellé kibújtak a társak, így már 8 fogacskával büszkélkedhetünk. Igaz, gondolhattam volna, mert az étvágya estére visszaesett és az alvásunk is pocsék volt az elmúlt 2 napban.

A bútorok mellett hihetetlen gyorsasággal közlekedik, most próbálkozik a fal, ajtó mentén is járkálni, de azért mászik is, ha úgy tartja kedve. Letolat az ágyról is és le is ül állásból már vagy 3 hete. Szóval nagyon ügyes, de tipikusan biztonsági ember. Addig nem csinál semmit, amíg nem érzi magát biztonságban. Már állni is tudna, de még nem tuti biztos benne, ezért egyenlőre ezt még nem hasznosítja. De sokat fejlődött az egyensúly érzéke is.

Még mindig nem az a csavargós fajta, jobban szeret bent játszani - kint csak a homokozó és a hinta érdekli. Most, hogy nincs erre lehetőség csak a kötelező babakocsis séta van, aztán már nyöszörög, hogy irány haza a játékokhoz. Persze, itthon önálló lehet, nincs rám szorulva, ha menni akar és van játék is, le lehet ülni matatni.

Járunk "zene bölcsibe", hetente egyszer és baba-mama klubba (inkább játszóház), ahol sok hasonló korú gyerekkel lehet együtt és nagyon élvezi. Már nem olyan félős, hogy nem "magatehetetlen" és szívesen figyeli, hogy hogyan játszanak mások.

Egy friss kép:

Kép

Kép
wruska
 
 


Sziasztok,
Október 18-án megszületett Liliána 3450g-mal és 56 cm-rel. Sajnos voltak komplikációk így csak tegnap jöhettünk haza. Rakok fel nektek képeket, majd jövök és mesélek.
Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!


Nagyon gyönyörű ez a pici lány!!!!!Festeni se lehetne szebbet!!!!!Örülök h végre otthon vagytok4Majd gyere és mesélj hogy volt mint volt!
Addig is jó egészséget nektek!!!!

annus11
 
 


Köszönjük Annus. Én is elégedett vagyok nagyon az eredménnyel. Majd jövök, de most megyek etetni és fejni :D

KépKép
csige-bige
 
 


Csige :lol: :lol: :lol: Óh,azok a boldog első hetek!Amikor még a fejéssel keltem és azzal is feküdtem 8) Szopikázik amúgy szépen?Pocija nem fáj?Jaj mesélj!!!!Nagyon kíváncsi vagyok!!!

annus11
 
 


Csige :lol: :lol: :lol: Lili csodaszép kiscsaj!!!! Gratulálok még egyszer...

Zsigi ma kapta a két hós oltást, alszik és nyügike... De egy hős volt. És már 5900 gramm!!! :shock:
Egyébként tündéri baba, eszik-alszik jó sokat, nem sokat sír, azt is inkább estefelé, lefekvés előtt, akkor néha semmi sem jó...

Annus :lol: :lol: Izus is naggyon éddi!!!!!

Tesóprojektek nem indulnak még???????????

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Wruska :lol: :lol: Oli nem semmi kispasi!!!!!! mindig mosolyra fakadok, ha melátok Róla képet!!!!! Ez a foglánc is olyan jól áll neki!!!! Ugyanilyen bodynk van 62-esben. Most jó ránk.... Imádom!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Jaj Olit meg se dícsértem!Annyira oda voltam a kis Liliért :oops: :lol:

Hát nálunk indul a tesó projekt :oops: Pontosabban nem teszünk ellene semmit,aztán meglátjuk h jön v sem.Igazából jó lenne ha idén még nem "csúszna" be,de jövőre akár jöhet is! :lol:

annus11
 
 


Csige!

Gyönyörű a kicsi lányod!!!! És ez a haj!? Tud már valamit a divatról, mert pont úgy nőtt a haja, ahogy manapság a tinik nyiratják maguknak! :lol: :wink:

Annus!

A Te picurod is sokat fejlődött! Mixcsoda szép a pofija! Igazi huncut! Hajrá tesó!

Wruska! Olivér is édi! Ő születése óta tiszta kispasi! Sírni fognak után a a lányok! :wink:


Mi is jövünk megyünk a lakásban! Néha még meg is áll egyedül kapaszkodás nélkül..persze ha nem veszi észre! Többnyire nyújtja az egyik kezét, vagy fal ill. bútor mellett jön megy! Most tanítom én is az ágyról lemászást! Pucéran imád a legjobban, akkor szó szerint szalad!!! Alig érjük utol! Most jött rá igazán a mászásra, ha elfogy a fal, tovább mászik és már áll is fel újra! "Szerelmes" A tesójába, megy utánna mint a kiskutya és már együtt tolják a kisautókat.

Dy! Most érted izgulunk! Kitartás!
merszi
 
 


Nagyon szépek a gyerkőcök!

Annus hajrá! Újra friss kismamit szeretnék olvasni!!!

Andris is imádja a tesóját, le se veszi róla a szemét és ha a simogatása egy kicsit durvábbra sikerül is, Csabira akkor is csak vigyorog.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok,
Most tudtam jönni, mert a tegnapi nap egy küzdelem volt a szopizás miatt.
Szóval születés:
okt.17-én este 19 órakór bementem a kórházba hogy vérzek és azt mondták hogy tágulásos vérzésem van és elment a nyákdugóm. Mondtam, hogy én nem ezt érzem, hanem élénkpiros vér van és nem nyákdugónak nézett ki. CTG-re raktak egy órára és szép lett az eredmény, majd azt mondták mivel nuku fájásom nincs menjek haza és ha 5-10 perces fájások vannak akkor menjek vissza. Hiába kértem még uh-val sem néztek meg, azt mondták hogy a baba jól van. Hazajöttünk és kb. 40 percet voltunk itthon amikor nagyon erős menstruációs vérzésem lett. Felhívtam a kórházat és azt mondták menjek vissza. Visszamentünk, megnézett ismét az a doki aki este és akkor már ő is mondta, hogy ez nem normális. Szólt egy másik dokinak akivel megnéztem uh-val és nem találtak semmit, mert lepényleválástól tartottak. Azt mondták hogy talán a lepény legszéle vált meg és az vérzik ennyire. Ekkor már elmúlt 23 óra és már alvattvérdarabok is jöttek kifelé. Befektettek szülőszobára ahol a férjemmel eltöltöttem másfél órát. Folyamatosan vizsgálgattak, melynek köszönhetően kinyílt a méhszáj szűk két újnyira. Közben szóltak a dokinak aki az én dokimat helyettesítette. Az egyik szülésznő megvizsgált fél egy körül és azt mondta, hogy azonnal szóljanak az ügyelet vezető orvosnak, mert ez nem hüvelyi vérzés és itt gond van. Ekkor már beért az "én" dokim is. Ekkor felgyorsultak az események és gyorsan magzatvizet néztek, amikor is megállapították hogy az egész burok véres kívülről. Utána gyorsan burkot repesztettek hogy abból többet tudjanak. A burokrepesztésnél kiderült,hogy a magzatvíz véres, így azonnal császár lett. Gyorsan toltak a műtőbe és már szúrták is a gerincemet és műtöttek. Nagyon gyorsan kivették Lilikét, mert tudták hogy gond van, engem pedig jól megcibáltak. A kicsi lány egyből felsírt és jól volt, de az PIC-re vitték engem pedig az őrzőbe. Sajnos másnap reggel jött a gyerekorvos és elmondta, hogy a lepényemben pattant meg egy ér és onnan véreztem ami által a kicsi lány kivérzett és vért kell kapnia. A probléma az volt hogy az alvadásgátló vérlemezkékből is sokat vesztett és attól féltek hogy valami belső vérzése van. Ezért négy napot a PIC-en töltött infúzión és vért is kapott. Csak az ötödik napon kaptam meg a drágámat és onnantól velem volt. Minden vizsgálatot elvégeztek és mindent rendben találtak, amit talán annak köszönhetünk hogy szép erős baba. Igazából annyit fűztek utólag hozzá a szüléshez, hogy nagy szerencsénk volt, azt hiszem ezzel mindent elárultak. Ha akkor este időben megnéznek és nem hazaküldenek akkor lehet hogy nem kell átmennünk ezen a tortúrán. Engem nagyon megviselt lelkileg hogy a PIC-re került a baba és látszott rajta hogy őt is hogy nem lehetett egyből velem. Szóval nem ilyen szülést képzeltem el, de most már annak örülök hogy jól van és itthon vagyunk.
Most az a problémánk, hogy nem szopizik, holott eddig maga volt a csoda ahogy szopizott. Szerda este még mosolyogva szopizott és csütörtök reggel már nem fogadta el a cicit. Szó szerint mintha megundorodott volna tőle, képes lenne megfulladni rajta. Azt mondta a doki és a védőnő hogy sajnos elvétve de van ilyen, hát miért nem pont mi lennénk. Így most fejek és üvegből kapja a tejet, de azért minden etetés előtt próbálkozunk hátha.
Most megyek, mert lassan ébred a pici lány. Egyébként nagyon jó baba, eszik alszik, csak a cici nem kell neki, pedig van benne tejcsi.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige!
jaj ez nagyon durva!!!!!Nem is hallottam még ilyenről!!!!Tényleg nagy szerencse volt h végül minden jól alakult!!!És ki műtött meg a végén?És ki volt az aki először hazaküldött???Jöhet priviben is,csak kíváncsi vagyok :wink:
Remélem a szopi is helyre jön!ha nem,akkor legrosszabb esetben kaphatja a cumisüvegből is,főleg ha van tejed!!!Lehet hogy nem elég türelmes a szopihoz!Jó egészséget kívánok nektek,és remélem már nem lesz semmi gond!!!!!

annus11
 
 


Csige
Jesszus, hogy mi történt...én sem hallottam ilyet..még jó hogy végül is ennyire határozottak voltatok és végül nem hagytátok magatokat lerázni..húha..ez nagyon durva..ekkora szakemberi hibát, félelmetes..szegény Csige mennyi mindent kellett átélned..de nagyon ügyes voltál!!!!!Gyönyörű szép a baba, gratulálok még 1-szer!!!!

Kép
dytt
 
 


Csige!
Nem semmi ami történt veletek és őszintén szólva nem is túl megnyugtató nekem így szülés előtt. De a végeredmény a lényeg és az pedig egy gyönyörű kislány és egy boldog anyuka.
Minden jót kívánok NEktek!

tücsökbogár
 
 


Az eltűnt bárányka előkerült :oops: :oops: :roll: :roll:

Csige!

Nagy -nagy grtaula!
Tényleg gyönyörű a kislányotok!!!

Amin átmentél nem írígylem..biztos megviseltek az események..nagyon okos voltál h nem hagytad magad és visszamentél a kórházba!!A lényeg h minde jól alalkult a végén!!

Tücsök!

Nemsokára rajtad a sor :wink: ..de előtte Dy a soros:)

Wruska!

Éljen a zenebölcsi és a baba klub :wink:

Annus!

Hajrá tesóproject!

Merszi!

Jesszus már ennyi idő eltelt hogy jár a kicsi fiad?!

Verával mizu?

Dytt!

veletek mizu?

Alzizával mi van?Zalánnak megvolt a műtétja,nem tudjátok?

Nálunk a műtét utáni első hónap sajna sikertelen volt,most vok a 2.ciklus 25.cn-ján...hát majd meglátjuk..mi szorgoskodtunk apával az tuti :oops: :wink: :roll:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni, de jó hogy hallunk felőled is. Jó eltűntél. Hogy vannak a lurkók? Megy a suli?

Kép
wruska
 
 


Csige :lol: Hááát, ez tényleg horror!!! MIaszarér nem néztek meg uh-n??? Az nem is egy nagy macera!!! És hogy egy szülésznő vette észre, hogy nem hüvelyi a vérzés, ez nonszensz!!!!!!!!!!!!!
De tényleg a lényeg, hogy jól vagytok már!!!!

Annus :lol: tesóka!!! :lol: :lol: :wink: :wink:

Zsigit kicsit megviselték az oltások. Nem ismertem rá, olyan nyügike volt. De tegnap már minden helyreállt hála Istennek!

nem tudom, hogy vagytok vele, de én utálom, hogy ilyen idő lett, mindentől elmegy a kedvem.....Csak rövid időkre sétálunk, pedig szívem szerint egész nap kint lennék....Hol van még a tavasz.... :? :?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Wruska!

Eltűnésem oka főleg ez a rohadt gép :x sokat szarakszik...már megérett a kukára de egyenlőre nincs lóvé cserélni...így apa vagy valamelyik haver mindig újra életet ver bele :wink:
Na meg a srácok is itthon voltak őszi szünetetn és olyan kor nuku időm magamra :?

Márknak jól megy a suli...okos kis pasi csak mint általában a fiúk utál gyakorolni és házit írni...de azért megírja a szentem csak morog mellé :wink: Amúgy tényleg okos...főleg azon csodálozom h a matekot keni-vágja...se apja,se én nem vagyunk egy mateklángészok :lol: És sztem az írása is fiú létére szép..sokkal rosszabbra számítottam.

Ti mikor vágtok bele a tesóprojectbe?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia Panny!
De jó hallani rólad! Nagyon belassult a fórum. Remélem, hogy pár nap múlva meglesz munkálkodásotok gyümölcse és üdvözölhetjük benned a legfrissebb kismamit.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok lányok,
Most tudtam jönni, mert fejéssel teltek a napok, hogy ne apadjon a tejem. Tegnap reggel megtört a jég és ismét szopizunk, méghozzá elég szépen, de nem kiabálom el. Azóta pótolni sem kell neki, mert szépen kiszívja a ciciből.
Annus: aki hazaküldött az akkor ügyeletben lévő fiatal doki volt. Amikor visszamentem akkor már ő is megijedt és kezdtek komolyan venni. Aki végül is műtött az a doki akire rábízott a saját orvosom. Éjjel szóltak neki és pikk-pakk bent volt a kórházban és köszönhetően annak hogy gyors volt nem lett még nagyobb a baj. Maximálisan elégedett voltam vele. Mellette még az ügyeletvezető is ott volt a műtétemnél aki egy idős professzor volt és így ketten műtöttek, mert sietni kellett. A varratszedést is a helyettes doki csinálta és nem nekem kellett hozzá menni, hanem ő keresett meg engem. Szóval tényleg jó kezekben voltam nála, a gond az volt hogy nem tudtam a telefonszámát, hogy szóljak neki már az elején hogy gond van.
Sajnos mi nem babázhattunk a császár után, csak a férjem foghatta meg, de mire engem kitoltak a műtőből, addigra már tőle is elvették a babát, mert vitték az intenzívre. Pedig nagyon kíváncsi lettem volna a férjem arcára. Mindegy, már nem is foglalkozom vele, mert eléggé megviseltek a történtek.
Tücsökbogár: nem akartalak megijeszteni, szerintem elég ritka ami velünk történt. Nyugi, minden rendben lesz nálatok.
Sokat tanultam a történtekből. Soha nem szabad hogy lerázzanak, főleg akkor ha te magad is érzed, hogy valami nincs rendben. Most megyek mert apázik a kicsi lány és lassan fürcsizünk.

KépKép
csige-bige
 
 


Kép

Sziasztok csajok!

Emlékeztek még rám?????????? :oops:
Szoktalak titeket olvasni,de semmire sincs időm,kissé zsúfoltak anpjaink.
Áron egy kis ördög,de imádom,szigetelik a házat ,nagyon sok a meló,de sokszor benézek.

Mindenkinek gratula a babákhoz,olyan szépek!

Annus!!Hajrá tesó! Pussz nektek!

Csige! Hú ez tényleg nem hangzik túl jól,de örülök,hogy végül minden jól alakult!
Gyönyörú kisbabátok van!
Gratulálok hozzá!

Panny! Nagyon drukkolok,hogy sikerüljön a következő hónapban már! :)

Alziza??????????????

Pumpival mi lehet??? Nem tud róla senki semmit? Iwiwen szoktam nézni a képeit.

LEI?????????
Zsibima????????????
Vera?

Ők is nagyon eltüntek! (mondom ezt én)!

Megpróbálok majd többször bejelentkezni,de tudjátok mióta elköltöztünk a babáról zárt topicba már nem írogatok ide is.
De azért képben vagyok ám!!!!

További szép estét mindenkinek!

Azért egy képet dobok

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

És mellékesen ott a kistesó a pocakodban :wink: :wink: Vagy csak én nem tudtam? :oops: :oops:
Mindenesetre gartulálok!!Nem sokat vártatok..de így is kell!!!!

Én holnap tesztelek..remélem nem kell a kövi hónapra várni és jó hírekkel jövök reggel :wink:

Csige

Kisfalvival nem találkoztál a kórházban?Megismert?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny! Jupiiiiiiiiiiiiii!
Akkor hatalmas drukk holnapra,benézek majd.
Köszönöm,szándékosan nem írtam,a vonalzó mindent elárul! :)
2 év korkülönbséget terveztünk!:)

Jó éjt mindnekinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Panny :lol: :lol: teszt???

ibm :lol: Így ismeretlenül is gratula a pocilakóhoz!!! Mi sem fogunk sokat várni a tesóra.... Amikor jön, jön.....

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 



A teszt:Pozitív!! :wink:

De még annyira nem élem bele magam a történtek fényében....de azért nagyon boldog vok :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 



Panny gratula neked. Találkoztam vele, egyszer uh-ra vártunk és megkérdezte hogy hogy vagyok és hogy hanyadik hétben járunk és sok sikert kívánt a várandósághoz. Rendes volt.
Hoztam pár képet.
Kép
Kép
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Panny gratula neked. Találkoztam vele, egyszer uh-ra vártunk és megkérdezte hogy hogy vagyok és hogy hanyadik hétben járunk és sok sikert kívánt a várandósághoz. Rendes volt.
Hoztam pár képet.
Kép
Kép
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


Ibm!

Jaj de jó h beugrottál!!!És gartulálok a babához!!!!!Hogy viseled a terhességet?Bár már túl vagy az első nehéz heteken!Áron örül a tesónak?Vagy még fel sem fogja?

Panny!
Hatalmas gratula!!!Vigyázz a picire,minden oké lesz!!!!!

Csige!
De szépek vagytok!!!!!Gyöngyörű kislány!!!!Minden oké?Szopival nincs gond?

annus11
 
 


Ibm: imádnivaló a kispasid! És gratulálunk a pocakhoz! Majd jelentkezhetnél, hogy mi újság veletek.

Csige: meseszép a kisasszony. Beleszerettem :lol: Ja és séta - én tavaly szinte állandóan kint voltam Olivérrel a levegőn. Jól beöltöztem - ha szebb volt az idő, sétáltam vele (közben zenehallgatás), ha nem, akkor kerestem egy szélvédett helyet és olvastam a kedvenc könyveimet. Nagyon kellett mindkettőnknek, úgyhogy ha esett, ha fújt, mi lent voltunk. Kivétel a köd és a jégeső. Akkor maradtunk a seggünkön bent a lakásban :wink:

PANNI: DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

Kistesó legkorábban 2012ben érkezik. Olivér jövő ősszel megy bölcsibe én meg vissza gályázni. Így döntött a családi kupaktanács :( Bár addig még bármi lehet, de a tervek ezek.

Kép
wruska
 
 


Csige!

Csatlakozom Wruskához,a kislányod álomszép!!!!!Nagyon írígykedem rátok :wink: ..a neve is a kedvencem:wink:
Levegőztetéssel is totál egyet értek Wruskával.

Wruska!

Ne keseredj el..2012 sincs már olyan messze...
Muszáj vissza menned melózni?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratukat!

Panny! Jaj de jó,nagyon örülök és nagyon drukkolok,minden rendben lesz!
Mikor mész dr-hez?

Annus! Áron még nem fogja fel!
Még én sem. :lol:
Talán csillapodik a rosszullét,de nagyon sz@r napjaim voltak.
Áronnál a szülésig hányingerem volt,azért remélem ezt most megúszom!

Csige! Nagyon szépek vagytok!

További szép estét nektek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Panni: kell?! Hát azt hiszem mondhatjuk, hogy igen. Ha szeretnék ugyanoda visszamenni kistesó után dolgozni, akkor most vissza kell menjek, hogy ne felejtsenek el. No meg szar bevallani, de a pénz is jól jön.
Időben még belefér, szerintem - most vagyok 28 -, hogy Olivér mellé ne egy, hanem 2 babát is vállalni tudjunk.
Kicsit ésszel is tervezzük, nemcsak szívvel a nagycsaládot :wink: (Mondjuk inkább apa az ész, de azért be kell lássam, hogy sok mindenben igaza van. Persze, ha úgy érzem most és soha, akkor félretolom ám ezt a határ nagy racionalitást!!! :roll: :lol: :lol: :lol: )

Kép
wruska
 
 


Wruska!

Értem :wink: A korodba simán belefér még több gyerek is..nem csak kettő Olikán felül :) :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Nem tudom emlekszik-e meg rank itt valaki... :roll: Tudom iszonyuan regen nem irtam mar ide.

Vicsit visszaolvastam - Csige, nagy nagy gratula a pici lanyhoz, igazan gyonyoruseges baba. :lol: Nem semmi, amin keresztul mentetek :twisted: , de lenyeg, hogy mindketten jol vagytok. :D Tetszik a csigas takaro. :lol:

Dy, Tucsok - mar mindketten finishben, jaj de izgi! :D

Panny, ibm - gratula az uj babokhoz! De jo, hogy megint vannak kismamik. :D

Mi jol vagyunk csak soha nincs idom semmire. mar augusztus ota megint dolgozom, teljes munkaidoben. Itthonrol es Andrew majd csak januarban megy bolcsibe, addig itt van velem, de egyre nehezebb, mert ugy erzem egyik 'munkamat' sem csinalom igazan jol... :roll: Mindegy mar csak negy het, mert majdnem egesz decemberben itthon leszek szabin.

Dobok egy kepet is - igy pakol a nagyfiam (mult heti meresok mar kereken 10 kg volt :shock: ):
Kép

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Sziasztok!

Én is csatlakozni szeretnék, ha nem baj.Az élet a vetélés után topic- ba " járok" beszélgetni.
Most vagyok 10 hetes, 3 hete voltunk orvosnál, akkor látszott, hogy dobog a kisbabám szíve :lol: :lol: Kaptam gyógyszert is, remélem, hogy most már minden rendben lesz. Majd 2 hét múlva kell csak dokihoz mennem. Ennyit rólam.

Gratulálok mindenkinek, aki mostanában szült, vagy két csíkos lett, és szorítok azoknak, kik próbálkoznak. :D
talinn
 
 


Szia Tallin, gratulálok! Úúúú de jó, mennyi új kismami! Szuper! Végre csupa boldogságos hír!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
wruska
 
 


Hajni! Andriska nagyon édes! Azért nem lehet könnyű egy kis örökmozgó mellett még a munkában is helytállni. Kitartás! mindjárt december!

Kép
wruska
 
 


Hajni!!!

jaj de gyönyörű a fiacskád!!!!Persze h emlékszünk!!!Ha több időd lesz akkor gyere és mesélj még!!!!!

Talinn!!!
Gratulálok neked is a babához!!!!!Most minden rendben lesz,hogy viselted az első heteket?Rosszullét volt?

Ibm!
Remélem akkor h most nem tart majd sokáig!!! :wink:

annus11
 
 


Talinn!
Gratulálok és gyere, mesélj, olyan jó mindig a friss kismamiktól hallani ahogy telik az idő. Na meg nosztalgiázhatunk egy kicsit....

Máris jót tettek a topikkal a kismamik, talán egy kicsit megszűnik a punnyadás és nagyobb lesz a pörgés. Na jó, tudom hogy sokaknak van más elfoglaltásuk is. Na meg pont én írom, aki azt sem tudom hogy pár hét múlva hogy lesz energiám életben maradni, nem még netezni is. De majd igyekszem közétek.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés:2009.10.30-án császármetszéssel megszületett Ny. Gréta.
már itthon vagyunk,jól vagyunk,van bőven tejcsi,Gréta jó baba,csak eszik,meg alszik!
komplikációk nálunk is voltak, a szüléskor is meg most is. már többször meg kellett nyitni a sebet mert bevérzett. (az átkozott injekció mellékhatása). Remélhetőleg nem kell újra műteni,bár ez csak szerdán derül ki. most 2 naponta nyitogatnak,meg csapolnak...

szüléstörténettel később jövök!

Kép Kép Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bocsi,de ezt nem ide szántam... :oops: :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára *dy* 2009.11.10 16:05-kor.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Nagy -nagy Gratula!!

Sajnálom a műtét miatti utóhatásokat..remélem hamar rendbe jössz!Lényeg a végeredmény,a szépséges kislányotok!!

Üdv.Tallin!

Gratula!!

Én is friss kismami vok,frissebb mint te :wink:

Hajni!

Persz h emlékszünk.Nagyon kis huncut a kisfiad :)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: