Új privát üzeneted érkezett!

Picuranyu ez nem is olyan halvány csíkocska :):):):):)

én eddig csak ob-t használtam de amikor már nincs erőssen a harmadik naptól éjszak már csak betét :):):) remélem egy darabig mostantól majd nem kell ilyenekre gondolni:):)

nika70
Salgótarján
 
 


Encsike!

Ruhavásárlás...az én gyengém is. Ma is vettem egy farmert, és hozzá egy övet is. Meg bugyikat, meg egy zoknit, meg vettem egy fekete fülbevalót... :? De ha egyszer szeretek csavarogni!

Picuranyu! Szerintem is jó erős az a csík már most is! Hát, mi Encsikével nem mostanában fogunk szülni, az biztos. :D Azért beszélgetünk itt mindenféléről! Isten őrizz, hogy megállás nélkül csak egy téma menjen, mint sok más topicban!

Nika!
Én éjszakára egyébként is mindig betétet használok. Te tampont?
Érdekes, mert a tamponnal elvileg bármit lehet csinálni, de szerintem strandolni nem. Szóval, bemenni a vízbe. Nekem most 1 nappal előbb jött meg májusban, kíváncsi vagyok, a nyáron hogy lesz meg. Júliusban vagy augusztusban szeretnénk elmenni nyaralni, de ehhez ki kell számolnom, hogyan lesz meg, hogy ne pont akkro menjünk.
A párom egyébként hihtetlen... folyton azt mondja, hogy ő gyereket akar most. Nem oylan katasztrófa az, mondja ő. Hát, ,mondom neki, hogy nem is azért nem akatok most, mert hogy az katasztrófa, hanem más dolgok miatt! :D
Vendég
 


Én az első két napban éjszakára is tamponozok mert elég erős de a többin már csak betét :):)::)

Húú most hogy írod hogy vettél bugyit zoknit nekem is esezmbe jutott hogy el kéne már mennem ilyesmiket vásárolni mert mennek szét a dolgaim :):):) olyan régen nem vettem magamnak semmit vagyis vettem a multkor 2 pár zoknit magamnak :):):) de már téynleg idejét sem tudom mikor volt hogy vettem volna magamnak valami ruha félét. Mondjuk nem ártana mert a mult héten selejteztem a dolgaimat a szekrényből és olyan üres most az egyik szekrény :):):):) bezzeg a gyereknek 20 évre elég ruhája van :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Nika! Ez ismerős :oops: :oops: :oops: Gyerek tele ruhával és rám megv még mindig nem jönnek rám a terhesség előtti ruháim :oops: :oops: :oops: Nekem is be kéne szerezni már 1-2 dolgot.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Remélem, hogy betétet jó ideig csak reklámban fogok látni. :lol:
Vendég
 


Picuranyu, én meg remélem, hogy még egy ideig nemcsak reklámban fogok látni betétet! :D

Nika, Pruci!
Voltam a kínaiban, és 500 forintért láttam szép csinos fehér pamut alsóneműt, vettem is párat. Zoknira meg szükségem volt, ilyen vékony fekete pamutzoknira, amelyet elegánsabb cipővel is fel lehet venni, hiszen ahhoz mégsem vehetek rózsaszínt.
Egyébként az elmúlt pár hétben én is kiselejteztem a régi göncöket, amelyeket már 2-3-4 éve fel se vettem, nem sajnáltam megválni tőle, odaadtam tesóm barátnőjének, ami meg eleve gagyi volt, kidobtam. És most sokkal jobb, hogy csak azok a ruhák vannak a szekrényben, amelyeket szeretek és hordok. Így nem gyűrődnek össze az egymásra pakolt vacakok.
Vendég
 


hát a polok meg a pulcsik még nincsenek kiselejtezve de lassan azokra is hajlok majd :)

a zoknit én is a kinaiba vettem 150 ft-ért :)
bugyit is nézek majd :9

nika70
Salgótarján
 
 


De azért jobb, ha ki vannak azok a göncök szortírozva, amiket nem használsz, nem? Sokkal jobb úgy benyúlni a szekrénybe, hogy bármit is veszel fel, az jó rád, és jól érzed benne magadat. Akaratlanul is megvesz az ember néha olyan ruhákat, amelyeket utána nem hordja, mert nem érzi benne jól magát.
Vendég
 


jaja és mióta kicsit meghíztam nekem baromi sok olyan rucim volt amit már nem tudok felvenni és szerintem nem is fogom :):):):) aztán majd ha tesó project befejeződik akkor majd nekiállok fogyózni

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, nekem meg voltak olyan gönceim, amelyeket nem is tudom, hogyan vettem meg. Pl. olyan rövidnadrág, ami akár egy bugyi is lehetne...szóval, ezt hova hordjam? Max. strandra. Fogtam, kivágtam a fenébe. Aztán szintén voltak olyan felsőim, amelyekre jó alaposan rá volt nyomva valami szöveg, ezt megint mihez vegyem fel? Kosztümhöz nem lehet, amx. farmerhoz, de ahhoz is jobban szeretem a semleges felsőket. Tehát megváltam ezektől a cuccoktól is. A másik halálom a nejlon. Amikor felveszed, és szakad egyből rólad a víz. Na, egy-két ilyen göncöt is kidobtam. Még van egy-két felsőm, ezeken gondolkodom, hogy odaadjam-e anyunak és a tesóm barátnőjének, feltéve, hogy kell nekik. De valszeg megválok azoktól is.
Én meg fogytam 5 kilót az elmúlt pár hónapban, így pl. tegnap felpróbáltam a melltartót a menyaruha alá, hát.... :-) De nem baj, mert pánttal viszont tökéletes, és az a lényeg, hogy utána normálisan tudjam hordani.

Tabati!
Megnéztem a képet a narancssárga ingről. Valóban szép összeállítás. Nagyon jól megy a feketéhez.
Tegnap apukámmal elmentem öltönyt venni. Sikerült egy gyönyörű drapp színű öltönyt venni neki mellénnyel, hozzá almazöld inggel, és színben passzoló nyakkendővel, hozzá barna övvel, összesen 28 ezerért. Abszolút nem volt drága. Utána még sikerült szép barna bőrcipőt is venni, ami le volt értékelve,úgy hogy kb. 1 óra alatt elintéztük az egészet. Remek.

Én most mosok. Olyan jó friss illat lengedez a lakásban! :)
Vendég
 


Ruha válogatás: Én azt már megtettem pár hete, amikor kész lett a szoba... a szekrénybe visszapakoláskor kiválogattam őket... Nekem is meg páromnak is volt pár ruhája amit nem hordunk már... Még jó, hogy mindkettőnk ruháit én válogatom :lol: Úgyhogy a hétvégén kell venni egy két felsőt nekem, meg páromnak valami pólót/inget.... nadrágja van sok, viszont nekem az sem sok maradt... vagyis ilyen sportosabb.
Na meg mindjárt megyünk nyaralni és oda is kell pár ilyen "épphogy van rajtam valami" felső :D:D Még fürdőruhát is kell vennem valamilyet... Na meg kaját, napolajat stb.... Szóval még vásárolhatok :):)


Néztétek tegnap a Királynőt? Én soha nem értek egyet azzal akit megválasztanak. Szerintem most is volt szebb lány nála... ráadásul, úgy persze hogy különleges, hogy portugál az apja.. Na meg annyi sminkkel akár én is állhatnék ott :roll:

Kép
encsike87
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam babázni a barátnőmnél, hogy milyen gyorsan fejlődnek a babák, hihetetlen! :shock: Pár hétig nem látom, aztán már a diplomáját mutogatja itt nekem. :lol:
Feltankoltam csattokkal a hajamhoz, olyan kis fehér virágok vannak rajta, ma ki is próbáljuk, ugyanis várom a fodrászt és elkészül az első próbafrizurám. :D Majd lefotózom és azt is felrakom, lehet, hogy ide is hátulról, hogy megmaradjon az inkognitóm. :lol: Kaptam még két gyöngy nyakláncot, majd kiválasztom melyik illik jobban a fülbevalóhoz. És jövőhéten megyek mégegyszer a ruhakölcsönzőbe igazításra, és már nem felejtek el fényképezőgépet vinni! :wink:

Egyetértek Ósióval, én épp azért szeretem ezt a topicot, mert itt mindig fel tudunk hozni más témákat is, nem csak az ovulációt, meg, hogy ki mikor csinált tesztet. Én nagyon örülök, hogy vannak olyanok is közöttünk, akik még nem szeretnének babát, mert így alakult, így színes a topic. És így azok sem görcsölnek akik gyúrnak a babára. De azért nagyon örülünk ám a te tesztecskédnek Picuranyu! :wink: Úgyhogy te mesélhetnél, hogy mit érzel? Vannak már tünetek? És mikor mész dokihoz?

Ruhavásárlás!

Az már nekem is elkéne! Eddig nem nagyon volt rá időm, de jövőhéten megyek és felfrissítem kicsit a ruhatáramat. Melltartóra van a legnagyobb szükségem, megőrülök már, hogy lógnak rajtam szinte. :lol: Meg némelyikből kijön a halszálka, állandóan varrogatnom kell. Úgyhogy Encsike, én is megyek melltartóvadászatra. :lol:

Betét téma! :lol:

Én is tampont használtam egészen a kórházba kerülésemig, azóta csak táncra van tampon amúgy meg betét, majd a vége felé tisztasági betét. Én még nem igazán találtam olyan betétet, ami teljesen megfelelt volna. Mindegyik akkora, mint a ház. Pelenkában érzem magam. :evil: Nekem az lenne a megfelelő (mivel csak első nap van jelentős mennyiség), hogy a második naptól akkora betétet tudnék használni, mint a tisztasági, de legyen rajta szárny, meg egy kicsit jobb nedvszívó képességgel rendelkezzen. Szóval én csak azt utálom, hogy olyan hosszúak a betétek. Elöl felér a hasamig hátul meg a hátam közepéig. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!

Egyetértek a betéttémával! Én is érzem, hogy kb. a 3-4 nap már simán egy kisebb betét elég lenne, de mégis kicsit nagyobb, mint a tisztasági betét. Ezért én az utolsó napokban CareFree-t használok, rózsaszín dobozban van, ebből pedig a legnagyobbat (large), és az kb. elég is szokott lenni. Utána meg esetleg kisebb tisztasági betétet, ha már az is elég. De a mensi nélküli napokon nem szeretem a tisztasági betétet. van, aki egész hónapban hordja, én nem szeretem. A komfortérzetemhez nem tartozik hozzá, mert akárhogy is veszem, a tisztasági betétet is lehet érezni, ha viseled (bár persze nem úgy, mint a rendes betétet). Én el se tudom képzelni, hogy mi volt régen, amikor nem votl betét, csak vatta! Jesszus. Főleg nyáron...annyira sajnálom azokat a nőket, akiknek így kellett megoldaniuk az egész dolgot.

Na, a melltartó nálam is oylan téma, ami mindig előjön. Az utóbbi időben vettem pár melltartót, de ezeket mindig kézben mosom, szivaccsal, mert észrevettem, hogy ha egy szép hófehér melltartót gépben mosok, egy idő után szürkés lesz, legalábbis egy hófehér ing mellé rakva. Hiába mosom csak kizárólag fehér ruhákkal együtt, akkor is elszíneződik. És így sokáig olyanok a fehérneműk, mintha vadi újak lennének, és én azt szeretem. :D

Valóban, mi Encsikével nem is tudom, mikor fogunk szülni. Én lepődtem meg a legjobban, amikor rájöttem, hogy még nem akarok most babát, holott egész ősszel, télen alig vártam, hogy itt legyen a tavasz. Tavaly ősszel egyszer majdnem megtettük a barátommal a "végzetes" lépést, még a menyaruha kiválasztása előtt, de aztán mégse.

Én is szeretem ezt a topicot. Mikor ide bejövök, akkor olyan, mintha haza mennék. Itt már elég jól ismerjük egymást, és valóban jó kis témákról szoktunk beszélgetni. S valóban nem az a téma, hogy te mikor teszteltél?? Negatív lett?? Jajjj, de sajnálom!! S a többi szöveg....

Encsike, egy-két cuccot lehet, hogy én is veszek a nyaralásra, főleg egy szép bikinire lenne szükségem. De azt majd előtte. Azt beszéltük a párommal, hogy a pénzt, amit az esküvőre kapunk, elutazgatjuk a nyáron. Vagy attól függően, mennyi pénz jön össze, esetleg lecseréljük az autót, mert most azért még beszámítja viszonylag jó áron a meglévőt. Még nem tudjuk, mit csináljunk. Az esküvő után majd meglátjuk, de tengerre mindenképpen jó lenne idén elmenni.

Képzeljétek, olyan jó színem van már. Még jövő héten megyek egy 6 perces szolira, aztán befejeztem. De most meg olyan hiú vagyok!! :? Olyan szép ez a barna szín, hogy nem akarok többé fehér lenni!! :D
Vendég
 


De jó neked! (irigy, irigy) Én feladtam a barnító testápolót, mert bárhogy csinálom, mindig foltos leszek tőle. Úgyhogy én meg maradok fehér, párom azt mondta, így is megfelelek neki. :lol: Kedves mi? :lol:

Na, akkor lehet, én is kipróbálom a carefree-t, hátha az jobban beválik. Amúgy én sem szeretem a hétköznapokban a tisztasági betétet.

Kép
Kép
tabati
 
 


Ósió, én is szép barna vagyok már :):) én ma megyek szerintem megint... Párom mindig fekete szokott lenni nyáron, de most én vagyok a barnább :):)

Én eddig nem is foglalkoztam vele, hogy van e fürdőruhám vagy milyen van most akkor otthon :):):) Tavaly vettünk egy nagyon szépet, igaz, hogy nagyon drága volt (és szerintem annyit nem is ér... ), de az ilyen nyakban kötős. Van otthon egy másik is, az nem megkötős, hanem sima pántos, csak a bugyiját olyan hülyén szabták, hogy a fenekemen tökéletes, de elől... hát egy kicsit lejjebb van a kelleténél :)

Betét téma: Én mivel megbolondulok tőle, igy nem betétezek :)

Kép
encsike87
 
 


Encsike, az előbb elfelejtettem reagálni a szépségkirálynős dologra. Szerintem is voltak szebbek a királynőnél, és szerintem ez a lány egy világversenyen az első között fog kibukni. Könyörgöm, annyira gyönyörű nőket küldenek a világversenyre, MO. pedig ezzel a lánnyal akarja képviseltetni magát??
Na, arról a joghallgatóról meg megvan a véleményem, aki bemagolta az idióta szövegét, majd elfelejtette, hogy mi a fontos az életben, és nekiállt vihogni...Mi lett volna, ha a saját szavaival mondja el, hogy szerinte mi fontos az életben?? Ennek a szeépségkirálynő-választásnak már nem volt olyan színvonala szerintem, mint a régieknek.

Juj, a bikininél az a rossz, hogy sokszor vagy a felső nem jó, vagy az elsó. Különösen az nem szép, amikor a bugyi része akkora, hogy a vállamig fel tudom húzni. De az se szép, ha bevág. Ezért olyan helyen szeretek vásárolni, ahol én válogathatom össze külön a felsőt és külön az alsót. De ilyen hely meg nem sok van.
Vendég
 


Igen, az érdekes volt, hogy látszott hogy betanult szöveg, és erre elfelejtei és belevihog...
Ez a lány meg tényleg gyorsan ki fog esni a világversenyen... na meg az a művigyor... :shock: :shock:

Kép
encsike87
 
 


Igen, azok jó helyek ahol össze lehet válogatni hogy mekkora az alsó rész és mekkora a felső...

Tegnap próbáltam melltartót venni...na hát 80B volt a legnagyobb... kösz... kiesik a mellem ha lehajolok :? Úgyhogy ma folytatom a vadászatot... Olyanban volt aminek az egész hátsó része szilikon... de olyat nem szeretnék.

Kép
encsike87
 
 


Még ezzel kapcsolatban két dolgot szeretnék elmondani. Az egyik: szerintem hiba volt a 21 lányból egyből 5-öt kiválasztani. És végül ötből egyet. Jobb lett volna, ha először megfelezik a lányokat, aztán újra megfelezik, és csak úgy döntöttek volna. Mert így utólag, még ha a zsüri meg is bánt valami az öt lánnyal kapcsolatban, már nem mondhatta, hogy mégse ezek közül akarok választani.
A másik: kicsit az értelem színvonalával is gond volt. Hiszen: bejelentik, hogy a szépség belülről fakad. namost, megállás nélkül sminkelték ezeket a lányokat, csinálták nekik a frizurát, mentek a szolásiumba, tanulták a járást. Most akkor hogy van ez?? belülről fakad a szépség, vagy a sminkből? Mert itt az bizonyosodott be, hogy a sminkből. Ami persze nem baj, hiszen attól szépségverseny, ezért volt nagyon nevetséges pont egy szépségversenyen bejelenteni, hogy a szépség belülről fakad.

Istenem, mikor nyilatkozott az a divattervező férfi...kicsit vihetné le a hangját, hogy legalább csak egy kicsit hangozzon úgy, mintha férfi beszélne...
Vendég
 


Azért kiváncsi lennék rájuk úgy is amikor éppen felébrednek reggel... Akkor is szépek e? na mert ha igen, akkor annál valóban belülről fakad és nem a sminkes ecsetekből....

Kép
encsike87
 
 


osió: én már annyira "öreg" :D:D:D vagyok hogy anno mikor én kezdtem mensizni csak a vatta volt rohadtul rüheltem hogy nincs más:) aztán elég hamar bejöttek a betétek mondjuk én eleinte nem mertem tampont használni mert hogy szűz voltam stb pedig tudtam hogy ez nem feltétlen veszi el de akkor is :):):): én amúgy 20 éves voltam mikor elvesztettem de nem azért mert nem lett volna alkalom hanem mert én nekem ilyen kicsit kattant agyam van :):):):):)
Én egy időben használtam tisztasági betéte mert minidg volt egy minimális folyásom de mióta gabival együtt vaygok nincs szükségem rá :):):) úgy látszik a rendszeres szex :) :oops: :oops: megoldotta ezt is :):):) kicsit későn érő típus vagyok :):):):):) amúgy voltak kapcsijaim de nem feltétlen rendszeresen :):):):)

Na jól kibeszélem itt az ilyen dolgokat ha valakit nem érdekel pörgessen :):):):D:D:D:D

Melltartó: hát nekem minidg gondom volt vele :) hát nem egy kis mérettel rendelkezem így a piac kilőve :):):) ami meg jó az 6000 és a csillagos ég én úgy irigylem azokat akik 1-2-3 ezerért tudnak maguknak a piacon vásárolni :):):):)

Én nem néztem tegnap a királynőt de ami fent van videó azt megnéztem ma és hát egyetértek veletek :) amúgy a nagy világversenyen nem úgy van hogy először 10-et választanak ki majd 5-t eléggé gagyi volt viszont a berecki féle michael jackson szerintem nagyon jó volt amúgy én imádom a fickót meg amúgy a musicalaket.
Amíg pesten laktam addig havonta kétszer háromszor tuti voltam színházban :):):) az operaház fantomját az első sorból láthattam igaz nem kevés pénzért de megérte :):):):):):)

Én is imádom hogy nem gyúrunk annyira itt a babára persze mindenki szeretne de nem ez az állandó téma :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szépségkirálynő!

Én még mindig nem nagyon értem mi is a lényege ezeknek a versenyeknek? :shock:

Amúgy a nyertesnek tényleg művigyora volt, párom meg is jegyezte, hogy biztos valahogy odavarrták a száját. Amikor várakoztak ott hárman, akkor is ugyanaz a vigyor. Viszont a mellette levő érdekes arcú lány meg úgy izgult, hogy remegett, mint a kocsonya, nem láttátok? Azt hittem, mindjárt ott lesz rosszul. :? Én azért örültem, hogy nem az a szöszi lett, mert az meg annyira sablonos, hogy ezer ilyen lány mászkál az utcán. Ha már ebből az ötből kellett választani, akkor nekem az a Jázmin volt a legszimpibb, természetesebb is volt, mint az összes többi. Ha meg a háromból, akkor az az érdekes arcú, ő legalább nem az a sablonos szépség.
Viszont az megdöbbentett, hogy sok lánynak mennyire nem volt ritmusérzéke. :shock: Tényleg sokan úgy vonultak fel, mintha egyáltalán nem hallották volna a zenét. Erre is biztosan odafigyeltek a felkészülésnél, de nem nagyon sikerült megtanulniuk egyiknek másiknak. Mondjuk tapasztalatból tudom, hogy akinek nincs ritmusérzéke, annak nem elég egy hónap felkészítés, legalább fél év, (de talán több is) intenzív gyakorlás mire ráérez.

Kép
Kép
tabati
 
 


Nika, az Operaház Fantomját mi eddig 2szer láttuk, amig a párom rádiózott "szakmai jeggyel" mentünk :) Úgyhogy ingyen néztük meg.. nem első sorból, de nem is rossz helyről.

Szerintem is jó, hogy másról is beszélünk. Persze ha valakivel van valami fejlemény akkor persze örülünk meg megbeszéljük, de szerintem se Ósiónak se nekem nem lenne kedvünk az ovus napokról stb beszélni állandóan... Másról is kell beszélni szerintem.

Kép
encsike87
 
 


Encsike!

Volt amikor mutatták a lányokat a felkészítőtáborban, hogy még reggel van mindenki alszik. Vicces volt, mert ott aludtak sminkben, békés mosollyal az arcukon, mint az angyalok. :lol: Egyáltalán nem volt beállított kép!!! ÁÁÁÁ!! :lol: :lol: Elképzeltem, ahogy festik őket pizsamában, meg fekszenek vissza és jönnek az utasítások, hogy csináljatok úgy, mintha aludnátok. :lol: :lol:

Nika!

Berecki tényleg fantasztikus volt, de már a múltkor a Csináljuk a Fesztiválban is ezt adta elő, szintén nagyon tetszett, csak akkor nem tudott enyit mozogni, mert nem volt ennyi hely.

Kép
Kép
tabati
 
 


Akkor most jön az a téma, hogy ki mikor vesztette el! :lol: :lol: Én is túl voltam már a 18-on, de nálam csak annyi, hogy későn érő típus voltam, meg hosszú ideig volt egy kamaszkori szerelem, kézfogás, csók, semmi több. De aztán jött a főiskola! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


:):):) Én nem vagyok későn érő tipus... De valahogy ebben a témában nem voltam valami "romantikus" alkat... úgy voltam vele, hogy jobb lenne túl lenni rajta, de azért nem mindegy kivel meg hogyan... Hát persze hogy olyan rossz volt az első,hogy az hihetetlen! rögtön gondoltam is magamban, hogy "na, ettől vannak úgy oda????" :lol: :lol: :lol: Mondjuk nem is akartam igazán, meg nem is szerettem az embert sem... csak anya ragaszkodott hozzá, hogy ő lenne rá a tökéletes :roll: :roll: Hát arra valóban tökéletes volt, hogy a szextől is elvegye a kedvemet pár évre... :) Ja, csak azt hagytam ki, hogy 15 éves voltam...

Olyan fura dolog ez a későn-korán érő tipus.. pl a bátyám 23 éves és eddig összesen 1 barátnője volt, és igénye sincs rá hogy csajozzon stb.. párommal amikor összejöttünk ő is 23 volt, de addigra ő már "túl" volt vagy 20-25 csajon... És lányban is van ilyen, van aki még 20 évesen sem volt senkivel, és nem is vágyik rá, és van aki legalább vágyik rá, de nem úgy alakul....

Kép
encsike87
 
 


Én 15 voltam (pont a szülinapomon), amikor a kedvesemmel lefeküdtem. És ekkor vesztettem el a szüzességemet, természetesen.

Én még nem láttam az Operaház fantomját, de szeretnénk megnézni, csak iszonyú nehéz rá kapni jegyet. A kánkánt is megnézném, oda egyszer tudtunk is volna menni, pedig szintén nehéz jegyet kapni, csak a számítógéppel volt valami, így a nő nem tudta nekünk lefoglalni.

Érdekes, a barna hajúak mintha szebbek lette volna, mint a szőkék, a versenyen. Talán azért, mert aki szőke volt, az mind festette, ezért vagy fehér lett a hajuk vagy sárga. Mindkettő csúnya és szánalmas. A barna vagy fekete hajúak ezzel szemben, még ha festették is, természetesebbnek néztek ki.
Nekem az öt lány közül, amit kiválogattak, egyik se tetszett, szerintem nem érdemes arra, hogy szépségével MO-ot képviselje. csak a szépségversenyt is azok nyerik meg, akik bátrak, nem pedig azok, akik szépek. Lehet, hogy ők nem is jelentkeznek.

Na, valami leborult a konyhában a nagy huzattól. Megyek, megnézem micsoda...
Vendég
 


Szépségkirálynős: kicsit sem volt érdekes, hogy nem volt kócos a hajuk reggelre... pedig szerintem egy éjszaka alatt még a szépségkirálynők is kócosak lesznek :):)

Kép
encsike87
 
 


Nekem nem votl rossz az első alkalom, mert szeretem a páromat. Viszont fájt. Már ami az élvezeteket jelenti, inkább meglepődtem, hogy ez ennyire fáj? A második már jobb volt, azt élveztem is. De a véleményem az, hogy a szexet tanulni kell. Később sokkal jobb lett, mint fiatalabb koromban. Én nem hisezek annak, aki azt mondja, hogy a legelső alkalommal a mennyben érezte magát.
De azzal se értek egyet, aki azt mondja, hogy a sok gyekorlás érdekében mindenkivel le kell feküdni, hogy tapasztalatot szerezzünk. Eleve képtelen lennék olyan férfival, akit nem szeretek, aki iránt nem érzek mély vonzalmat. Erre hogy lehet valaki képes? Érdekes, mennyire másként működnek a nők is.
A férfiak állítólag elég sok nővel képesek lefeküdni, de szerintem náluk is számítanak az érzelmek. Jól is néznénk ki, ha csak az ösztönök mozgatnák őket! :D
Vendég
 


Encsike, szerintem igenis, a szépségkirálynők nem lesznek reggelre kócosak! És igenis, ők sminkben születtek!!!
Vendég
 


Meg barna bőrrel, estélyi ruhában! :lol: Nem tetszettek nekem annyira ezek az estélyik sem, azt gondoltam, valami visszafogottabb elegánsabb estélyik lesznek, ezzel szemben szinte mindegyiknek kilátszott belőle valamilye. Hol a hasa, hol a csípője. Nem mondom, hogy csúnya volt, de ezek nem azok a klasszikus estélyi ruhák voltak, amire számítottam.

Kép
Kép
tabati
 
 


Ósió, hát ha te mondod elhiszem :):):):)
Én jó leszek szerintem kócosan is :)

Annak én sem hiszek aki azt mondja hogy milyen szuper az első... És az is biztos, hogy tanulni kell a szexet. Nem mindegy az sem, hogy milyen kapcsolatban vagy azzal akivel lefekszel... nekem eddig egy kapcsolatomban sem volt olyan bizalom, őszinteség mint a mostani párommal. igy még az ezzel kapcsolatos dolgokat is megbeszéljük, és szerintem ez igy teljesen más...

Hát a gyakorlás számomra nem arról szól, hogy fűvel fával lefekszem... Hanem azzal akivel együtt vagyok... Nekem a párom előtt csak 2 fiú volt akivel lefeküdtem és hát had ne mondjam milyen volt... Szóval nem sok tapasztalattal rendelkeztem annak idején, de szerintem mára már teljesen egymásra hangolódtunk és tudjuk hogy ki mit akar stb...

A fiúk meg máshogy működnek, ez tény :) Nekik nem kell szerelmesnek lenni ahhoz hogy lefeküdjenek valakivel, de azért az teljesen más. Párom egyszer mondta nekem, hogy ő is most jött rá, hogy milyen a jó szex... mert eddig a saját élvezetéből csinálta és nem volt mögötte érzelem, és az teljesen más.... Hát én ilyenre nem lennék képes, de hát ők már csak pasik :wink:
Nem véletlen mondják, hogy a nő szerelemből szexel, a férfi meg szexből lesz szerelmes :)

Kép
encsike87
 
 


Igen, mert utólag lehetett észrevenni, hogy szivárványszínbe állították őket. Kezdetben az túnt fel, hogy mindegyik más színű, de hasonló fazonú és ugyanolyan anyagú ruhában jön be. Gondoltam, ez nem véletlen, és ki is jött a végén a szivárvány.
Annak idején, Molnár Csilla, aki a nyolcvanas években lett győztes, sajnos utána öngyilkos lett, na ő például tetszett. Ő egy nagyon szép lány volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Királynő: én nem tudom hogy lehetett pont ezt az 5 lányt kiválasztani. Már a 21 se volt valami nagy szám (párom szerint 3ra mondaná azt h szép, persze egyik sem volt az 5ben), de akiket beválasztottak... Majd utána pont ezt a lányt kiválasztani, szerintem a másik barna (Ágnes) sokkal szebb volt... Na mindegy... És akkor jönnek azzal h Mo-n rengeteg szép nő van. Szerintem minden lány tucatarc volt, az utcán sokkal szebbeket lehet látni. Lehet h ezt csak én gondolom így, de pár éve nem a szépeket válogatják össze.

Én vagyok a csúcstartó: 26 évesen vesztettem el a szüzességemet. Ugyanúgy éreztem m Encsike. Nem azt mondom h rossz volt, de nagyon csodálkoztam h miért vannak úgy oda ettől.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Encsike, ez így igaz.
De mondom, találkoztam már olyan nővel, és újságban is olvastam, aki azt mondja, hogy le kell feküdni minél több férfival. De mi az, hogy le kell feküdni? Ez nem parancsra megy. Vagy érzem és akarom, vagy nem megy. Egyszerűen el se tudnám képzelni, hogy belém hatoljon... még a hideg is kiráz a gondolatra.
Vendég
 


Igen, egyszer nyilatkozott az egyik zsűri, hogy nekik azt is nézniük kell, hogy a világversenyen kinek van nagyobb esélye. Azért is csodálkoztam, hogy nem a szőke lett végül, mert általában a magyaroktól szőkét várnak mindig. Jó, esetleg barnát. De ha lenne valamilyen egzotikusabb lány, azt szerintem nem is választanák be, mert majd jönnek olyanok az egzotikusabb országokból, ránk nem az a jellemző. Viszont az is érdekes, hogy roma lány sem volt köztük. Ilyenkor miért nem zugolódnak a romák? Pedig közöttük is van sok szépm lány.

Kép
Kép
tabati
 
 


Nem tudom, Tabati. Pedig jelentkezhetnének ők is. Valóban vannak közöttük szépek. Csak hát jön majd Indiából a szépségkirálynp, és az legyőzi a magyar lányt akkor. Valóban, a szőkék szépek tudnak lenni, de könyörgöm, ne fessék a hajukat!! Annyira ronda, hogy az nem igaz, amikor eleve látszik, hogy a festéktől van szőkesége. Attól kinek nincsen?
Összességében: nem votlak szépek a lányok. És szerintem az éretlenség is tükröződött rajtuk. 18-19 évesen még valaki nem tudja úgy viselni a nőiességét, mint kicsit később. Szerintem a szépségversenyt később kellene tartani, 30-35 év körül, amikor kitelejsedik egy nő szépsége. Mert ennyi erővel oda lehetne állítani 12 éveseket is, ők még fiatalabbak, mint ezek az "öreg" 18 évesek.
Vendég
 


Ki mennyi fiúval stb.

Erről is annyian annyiféle véleményt mondanak, hogy csak na. Ez is annyira emberfüggő. Én pl. örülök, hogy nem párom volt az első, mert így többféle dolgot megismertem, amit lehet, hogy párom nem, ígí lehet probálkozni, hátha neki is tetszik ez, vagy az. :oops: :oops: Páromnak meg az erről a véleménye, hogy jó ez így, mert ő is már kiélte magát eddig, nem vágyik már más nőre. Nem azt mondom, hogy ha én lettem volna neki az első akkor megcsalna, de akkor lehet, hogy megfordulna a fejében, hogy milyen lehet mással. Mint ahogy barátnőmnek is a párja volt az első, és volt egy olyan időszaka, amikor nagyon ficánkolt, meg másról sem tudott beszélni, csak, hogy milyen lenne ezzel meg azzal a pasival (közben ott volt a párja), hogy meg is ilyedtem, nehogy valami butaságot csináljon. Azóta már lenyugodott, de azért akkor benne volt a kisördög. De tudom, ha megteszi, nagyon megbánja.

Egyébként nagyon igaz az, hogy a férfiak szexből lesznek szerelmesek, a nők meg szerelemből szexelnek. Párommal is úgy voltunk az elején, hogy csak szex (legalábbis én már halál szerelmes voltam, de az ő szavaiból azt vettem ki, hogy nem akar komolyabb kapcsolatot) én meg úgy tettem, mintha nekem is csak ennyit jelentene a dolog. Nem erőszakoskodtam, nem lelkiztem, egyszerűen csak lazán fogtam fel a kapcsolatunkat, és szépen kialakult. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Igen... némelyik lányon az látszott hogy gyerek... na én sem vagyok sokkal idősebb náluk, de azért egy 18 éves lányt nem választanék be!
Ebben az 5ben nem a legszebb lányok voltak.. volt egy egyenes barna hajú lány, neki szép arca is volt, és köze nem volt az 5höz... amiben kapásból 3 lány félig magyar csak....

Pruci, akkor nem vagyok egyedül, a csodálkozással :):)

Aki azt nyilatkozza hogy "le kell feküdni" hát az feküdjön, csak szedjen is össze valami nyavalyát hogy észheztérjen, hogy ez nem iskolai gyakorlat ami kötelező, mert attól lesz jó ha sokat gyakorolod ezzel azzal...

Kép
encsike87
 
 


Királynő! (csak mert több téma fut párhuzamosan és hogy kiigazodjunk. Mindig fáziskéséssel reagálunk :lol: )

Szerintem azért ilyen fiatal lányokat válogatnak, mert ezek többsége így fut be a modellvilágba, oda meg a fiatalok kellenek, hogy minél tovább tudják csinálni. No meg ha idősebbek lennének a lányok, akkor bármennyire is szép meg karcsú, szerintem a narancsbőr akkor is kialakul nem? Én strandon is láttam szép vékony lányokat, de rajtuk is volt. (azóta nem aggaszt az enyém :lol: ) Viszont fiatalabb koromban még nekem sem volt. Vagy valahogy el tudják tűntetni ezt is sminkkkel? Mert azért huszonéves lányok is voltak ott, akiknél már csa-csak előjön.

Kép
Kép
tabati
 
 


Encsike!

Aki "iskolai gyakorlatból " fekszik csak le, hogy legyen későbbre tapasztalata, legalább annyi esze legyen, hogy óvszert használ. Bár ha ebben a kérdésben így gondolkozik, lehet, hogy más kérdésben sem százas... :roll:

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati, persze hogy el tudják tüntetni.... Biztos, hogy ezeken a lányokon is volt, csak nem látszott a sminktől... mert nekik nem csak az arcuk van kifestve, hanem az egész testüket sminkelik....
De lehet hogy azért is ilyen fiatalokat válogatnak, mert ők még naivan elhiszik, hogy van esélyük sikeres modellnek lenni és ezért bármire hajlandóak :)

Kép
encsike87
 
 


Ez a kiélés dolog számomra nem teljesen érthető... hiszen mikorra éli ki magát valaki? Mondjuk, 30 éves korára, mert addig lefeküdt, mondjuk, tegyük fel, 30 nővel. Namost, miből gondolja, hogy ekkora élte ki magát? Hiszen a 30 nő kevés mondjuk a 100-hoz képest. Nem sajnálja, hogy csak 30-al feküdt le? Mert mi van, ha a 31-el élt volna meg olyat, amit a többivel nem?

Egyébként én ebből a szempontból teljesen más vagyok,mint az átlag nők. Nekem eleve nem azok a tipikus szívtipró kinézetű férfiak tetszenek. Én soha, egyetlen színészbe se voltam szerelmes, és most sem tetszik közülük egy sem. Pl. itt van Tom Cruise. Döglenek érte a nők. Hát, én nem döglök meg érte. És a többiért sem. Nekem mindig azok tetszenek, akik átlagosak, de mégis valamiben mások. Igaz, én egy kezemen megszámolom, hogy eddig hány férfi tetszett nekem igazán. Nem finnyás vagyok, hanem nálam a tetszés az érzésekkel egyenlő. Voltak olyan férfiak, akikkel találkoztam, és éreztem, hogy igen, ők férfiak, de nem tudom elmondani, hogy miért éreztem vonzalmat irántuk. Egyszerűen éreztem, hogy mások. Pl. a viselkedés, a gesztusok, a hanghordozás, tipikusan azok a dolgok, amelyek önkéntelenül nyilvánulnak meg, nem pedig betanult. Aki pl. ízig-vérig úriember, azon érezni, hogy nem az etikakönyvből tanulta meg, hogy kinek kell előbb bemenni az ajtón., Stb.
Vendég
 


na ez az a szexet igenis meg kell tanulni rá kell hangolódni stb de ezt ma nagyon sok tini úgy gondolja hogy ha elősre nem jó akkor majd jön más és az majd jó lesz .... nem biztos hiszen sokan éretlen fejjel szeretnének szexelni. Kell hozzá egy biznyos értelmi érettség ami sok ami tiniben nincs meg tisztelet a kivételnek mert az hogy 15 évesen vagy 20 évesen veszti el valaki teljesen mindegy van aki 15 évesen már érett rá van aki csak 20 évesen én mondjuk elég érettlen voltam szerintem bár külsőleg már nagy cicikkel rendelkeztem stb de én engem nem érdekelt ez a része habár az előjátékik eljutottam már előtte :):):) mondjuk nekem az első nem a nagy szerelmem volt hanem egy haverja és nem volt egy nagy szám :)
na kisfiam felébredt majd folytatom :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ja! Hát az meg a másik fele, hogy ki kinek az ágyában landol a sikerért. :roll: :evil: Nincs ezeknek a lányoknak anyjuk, aki megvédi őket? Vagy talán az anya is így érvényesült az életben, és még biztatja is a lányát, hogy ennyit meg kell tenni a sikerért, aztán meg csodálkozik, ha később egy emberi roncs lesz a lányából a sok csalódás, meg az esetleges kábszer ital miatt.

Kép
Kép
tabati
 
 


Szépségkirálynő.
Nos, lehet, hogy furán gondolom, de egy 30-35 éves nőhöz lehet, hogy hozzátartozik, hogy igen, nem mindenben tökéletes. nem azt mondom, hogy egy donna tonnát küldjön valaki oda, de közöttük is vannak szépek, már mint a 30-35 évesek között. És ők másként viselkednek, mivel érettebbek. Mire jó, hogy odaállítanak egy 18 évest a kifutóra?? Aki már 25 éves vén satrafa a szakmában.
Mondjuk, sose éreztem vonzalmat ez iránt a pálya iránt, szóval, annyira nem érfekel. Csak látva ezt a sok lényt, megfordult a fejemben, hogy bizony lehetnének érettebbek is, szebbek is. Egyébként találkoztam más oylan 30 évessel, hogy nagyon csinos volt, fiatalabbnak nézett ki a koránál, meg olyan 18 évessel, hogy simán elment volna 30 évesnek.
Vendég
 


Ezt a kiélés dolgot én sem teljesen értem (ez olyan férfi dolog lehet :roll: ) Az én felfogásom szerint azt jelenti, hogy keresgél, míg meg nem találja azt a nőt, akiben megtalálja a társat, de addig sem bánkódik, hanem élvezi az életet nagykanállal. Míg ez a nőknél (legalábbis nálam, meg a barátnőimnél is észrevettem) úgy néz ki, hogy néha elkap a depi, hogy miért nem jön már az igazi.

No mentem, mert sminkelnek megint, a fodrész sajna ma mégsem ért rá, mert egész naposafrofrizurát csinál. :shock:

Kép
Kép
tabati
 
 


Na igen, egy idősebb nő, az már nőies, szép, formás stb... de nem egy hurkapálca 18 éves... mert én értem hogy ez a divat, hogy át lehessen látni a hasán... de ez minden csak nem nőies... Szóval akkor sem dőlne össze a világ, ha nem kockák lennének a hasán és nem koplalna folyton... Persze legyen normális alakja stb, nem kell hogy duci legyen meg semmi, de azért anorexiás se legyen már...


Kiélés: Én sosem éreztem hiányát, hogy nem voltam rengeteg pasival...Az hogy a párom hány lánnyal volt, már nem érdekel, mert most velem van, akkor én még sehol sem voltam....

Volt egy osztálytársam, aki már vagy 6 éve együtt van a barátjával... akkor olyan 3 éve lehettek együtt, mire végre lefeküdt vele... és beszélgettünk erről, erre egyszercsak közli velem, hogy ő ugyan semmi nem csinál meg a pasijának, úgy értem hogy semmi olyat, amihez esetleg nem elég széttenni a lábát :) :shock: :shock: Na nekem ez is magas! Ha valakit annyira szeretek, akkor nem igazán mondom azt, hogy én ezt meg azt nem csinálom meg, mert az gusztustalan... hát ők tudják :)

Kép
encsike87
 
 


Encsike, szerintem is a szexben minden szabad, ami mindkét félnek jó. Szerintem ez nem oylan kategória, hogy bejelentem, hogy erre-meg arra hajlandó vagyok, a többire nem. Mivelhogy ez érzés, vágy kérdése. Ha szeretem, fel se merül bennem, hogy ezt-vagy azt nem csinálom. ha csinálom, akkor sem azért, mert elhatároztam, hogy meg fogom csinálni, hanem azért mert erre van vágyam, azt szeretném. Szóval, ez gondolkodással nemigen befolyásolható.
Nagyon viccesnek tartom pl. az eper- és banán ízű óvszert... most vagy eredetiben csinálja valaki, vagy sehogy. legalábbis én. :oops:
De hát még belegondolni is szörnyű, hogy nem ismerek valakit annyira, hogy eredetiben csináljam neki, de azért csinálom, csak éppen "védekezve".
Vendég
 


Most ne nézzetek hülyének, de én a párommal eddig még nem szexeltem óvszerben.... (csak pár hónapja 1szer, amikor a kórházból hazamentem)... az első igy úgy alakult valahogy hogy sehol sem volt a közelben...
De ez tényleg vicces, hogy izesített... hiába van annak akármilyen ize, attól még rossz ize van :):) Úgyhogy én is maradok az eredeti verziónál :):)

Igen, ez vágy, meg érzelem kérdése, hogy mit csinál meg egy lány/fiú és mit nem...Olyat nem tudnék csinálni, hogy mondanám a páromnak, hogy csináljon szépen mindent nekem, de én csak a lábamat teszem szét aztán élvezze :)
Azt tudom hogy a párom az előttem lévő b.nőjével csak sötétben a takaró alatt csinálhatta és semmit sem csinált neki a csaj... Mondjuk olyan is, mert látszik rajta hogy neki azért van a szex, hogy majd gyerek legyen másra nem jó :roll: (szerencsémre :lol: :lol: :lol: )

Kép
encsike87
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: