Új privát üzeneted érkezett!

Akinek nem tudunk telefonon szólni:

Holnap, vagyis hétfőn júni 16-án 10.30-kor megyünk az Állatkertbe, a bejárat előtt találkozunk. Gyertek!!!!

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:55-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, de tegnap csak szülinaposat kívánni volt időm, rohantunk ünnepelni :D

Fronell, Zetus, Manóci, Ildi, köszönjük szépen a köszöntést! Aranyosak vagytok :D

Bea, gratu Rozinak az ácsorgáshoz! :D

Szoni, neked meg a vizsgák végéhez :wink: Marcinak pedig jobbulást! Remélhetőleg azóta már nyoma sincs a torokgyuszinak... Marci is mekkora már! :shock: És egyre jobban hasonlítanak egymásra a nővérével :) Vagy rossz a szemem? :oops:
Szonji nagyon édes a néptáncos ruciban :D

Manóci, édesek a lányaid :) Nem baj az, hogy Hanna picurka, egészséges az a lényeg!

Fronell, jó ötlet a képsorozat, majd rakok én is. Jaaaajdefajin a magzatmázas fotó Almáról! Nekünk sajna nincs ilyen :( Cukorfalatból Cukorfalat lett :wink: 11,3 kg? :shock: Azigen! :lol: Akkor van mivel súlyzóznod :D
A tortaevésből én sem csináltam ügyet, volt egy cukrászdai madártej-torta, meg sütöttem egy "formatortát", csokikrémmel, mindkettőből kapott kóstolót :) Meg mostanában már szinte mindent megkóstoltatunk vele, amit mi is eszünk. Persze azért ipari mennyiséget még nem eszik ezekből :wink:
Huncinak is 19-es szandit vettünk (Bea! Ide írom neked a választ :D Nem Linea, hanem SuperFit), remélem kihúzzuk vele a nyarat...

Timi is nagyot nőtt az elmúlt majdnem egy évben :D Ő is igazi nagylány már :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

fronell:
Nagyon orulok, hogy jottok!!! :D :D :D

Skatnak is szoltam telefonon, nem tudta megmondani hirtelen, hogy lesz e kocsija bejonni. :roll:

balwin:
Hu a madartej-torta nagyon nagyon jol hangzik. Nyami!!!!! En is szivesen ennek belole! Majd kerunk szulinapi kepeket!!! A kostoltatast en is csinalom. Minden napra akad valami uj iz neki igy. Ma pl spagettit evett ugy, hogy a kezebe adtam. Nagyon vicces volt. :lol:

manoci:
Neked sajnos nem tudom a szamodat, igy nem tudtalak felhivni, de remelem eljut hozzad idoben a holnapi program es el tudtok jonni, ha raertek. Egesz jo kis tali lesz a vegen. :) Remelem eso nem lesz holnap! :P
Hanna sulya miatt szerintem meg ne izguljal! Ugyis evvesztesek lesznek a gyerekeink, majd megno, mire suliba kerul!
A barati korunkben is van egy kislany, aki most mar 6 eves. Allandoan avval nyaggattak szegeny anyukajat, hogy igy pici a gyerek, meg igy nem hizik. Kozben egy teljesen jokedvu, eletvidam kislany. Abszolut semmi baja, csak o egyszeruen ekkora, nem eszik sokat, meg valogat is, de ezenkivul okos, vagany leanyzo.

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Holnap mi sajnos nem tudunk menni, mert apának kell az autó! (Bocs Ildi, nem tudtam rögtön megmondani, mert barátaink voltak nálunk, aztán a fiúk épp nagy szövegelésben voltak, nem akartam közbeszólni)
Nagyon sokat dolgozik apánk mostanában, ezért sem tudok jönni, mert minden az én dolgom itthon. De persze azért gondolok ám rátok.
Lesz majd itthon tanulmányi szabadságon pár hetet, remélem majd akkor tudok jönni, és adok hírt magunkról....

Sok puszi

Kép


Kép
skat
 
 


Akkor itt vannak a régi, új képek :)

Még a pockában, a 29. héten :)
Kép

2007. június 14.
Kép

2008. június 14.
Kép

A torták
Kép

Finom... :)
Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Először is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!

ROZI!!!! BERCEL!!!!! ANNALUCA!!!!!!

még ha igy késve is.

Akartam felrakni képeket de egy ideg vagyok mert nem találom őket pedig multkor nézegettem mármint a szülinaposakat,ráadásul két napja töröltem a gépről is mivel ugyis fennt van a számitógépen.

Mi van ha nincs!!!!!! :cry: :cry: nem lesz még egyszer egy éves!!!! :x

Amugy jól vagyunk de még mindig csak 7350 grammot nyom a drágám de már a kiságyban lépeget és ahol tud feláll.

mennem kell mert ordit majd még jövök..

Kép
bóbita3
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:55-kor.
Vendég
 


Fronell: persze hogy ertettem hogy AZ Almaval jol ereztetek magatokat... :):):)
Nekunk is nagyon tetszett a "buli", jol elfaradtunk "A" Bercellel ( :wink: )! :) Igaz meg odebb van, de ne felejtsetek hogy szeptemberben ujra megyunk! :) Addig meg megyunk ugyis strandolni. Csak Fronellt kene valahogy ravenni hogy o is velunk... meg gondolkozom hogy nyers eroszakot alkalmazzak ezugyben, vagy mas taktikahoz folyamodjak... hmm hmm fogas kerdes! :roll: :lol: :lol:

A Gardas kepeket meg mindig varom, kitarto vagyok, ne felj... :)

Bobita: remelem nem vesztek el azok a kepek... probalj meg rajuk keresni...
De ugyes Rozi hogy mar felall es lepeget!

Judit: Annalucanak milyen szep tortai voltak! :) Bercele nem volt ilyen kis helyes, de majd azert teszek fel kepet rola ha odajutok... de most MUSZAJ az allatkerteseket felraknom...:)

zetus8
 
 


Hat akkor ime, a teljesseg igenye nelkul, ennyit volt idom lekicsinyiteni... nem irom oda ki kicsoda, aki 1 ev utan nem tudja, az meg is erdemli! :lol: :shock: :shock:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

zetus8
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

zetus8
 
 


Sziasztok,

Fú, de aranyosak a képek :) Milyen furi, hogy már 1 évesek a manókák :D
Biztos jó lehetett.Mi nem is tudtunk volna menni, de a meghívást is csak most láttam 8)
Bercel nagyon vagesz a napszemüvegben :wink: És ahogy elájult mindegyik :P tök cukik!Szonjinak látom be is jön Bercel :wink:
Tényleg klassz lett az Állatkert?Azt hallottam, hogy végre teljesen befejezték, és sehol semmi lezárás, felújítás, és minden nyitva, mindenki kint?!
Esztinek mi is beígértük már tavasz óta :oops: :wink:

Tök jó ötlet a növekedési sorrendes fotók.Judit nagyon édes AnnaLucus.És a tortái......csodaszépek voltak!! :)

Majd előkeresem én is a régi fotókat!

Bóbi, csak meglesznek már a képek :roll: Keresd,keresd :wink:
manóci
 
 


Jaj lányok, annyira aranyosak a gyerkőcök és ti is nagyon szépek vagytok :lol: ! Sajnálom , hogy nem lehetettem ott, jó lett volna megint találkozni!
Látom a végére kidőltek a srácok a sok látnivalótól!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:56-kor.
Vendég
 


Skat, pici fiadnak Nagyon Boldog 1. Szülinapot kívánunk! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


És már csak bő negyedóra választ el a másnaptól, úgyhogy:

Alma babának is a Legboldogabbakat kívánjuk Első szülinapja alkalmából :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit teeeeeeeeeeee! En akartam lenni az elso, erre megeloztel... :twisted: :lol: :lol: :lol: (csak viccelek... :))

Draga Alma! Elso szuletesnapod alkalmabol nagyon sok jot kivanunk neked!! :)

Palko, Naaaaaaagyon boldog szulinapot kivanunk neked is!! :)

Fronell: milyen kis ugyes ez az Alma! Nem semmi! 8) :lol:

Manoci: hat en nemtom hogy befejeztek-e az allatkertet... :oops: De eleg sok allatot lattunk, szoval szerintem igen! :):):) Egy-ket hely mondjuk "felujitas" alatt all, pl. az elefantok helye (vagy a zsirafoke???), de attol meg lattuk oket... :)
Te is keresd csak elo szepen a "regi" kepeket Hannarol, izgatottan varom! :wink: Emlekszem arra a kepre, amikor Hanna egy hajasbaba mellett fekszik, es hirtelen nem is lehet tudni melyik az igazi, az volt az egyik kedvencem!

Bercel mar szinte csak megy, es ma mar tobbszor felallt ugy is, hogy nem kapaszkodott semmibe (ez nala teljesen uj), de eleg sokat esik, nem jaras kozben, hanem ugy egyebkent, tiszta kek-zold folt... :( Na jo, nem annyira mint Alma szeme alatt, de megis... :) Ma meg pl. eszrevettem, hogy az also ajkan belul egy jo nagy veralafutasos seb van... hogy hogy szerezte? otletem sincs... bar mindig azzal a hulye fakanallal a kezeben maszkal, lehet hogy elesett, es kozben az felsertette? Nem tudom... :( Viszont biztos faj neki... :(

zetus8
 
 


Alma baba Isten éltessen nagyon sokáig a születésnapodon!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:56-kor.
Vendég
 


És még az első lépésekhez nem is gratuláltam! Jól időzített pont a szülinapjára!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Palkóbabának nagyon boldog első szülinapot kívánunk!

Almi drága!
Gratulálunk az első lépésekhez és pont a szülinapon! Hurráhurrá!
Neked is minden szépet és jót!
Várjuk majd a szülinpos képeket!

Fronell!
Tudud már, hogy pontosan hova mentek? Úgy néz ki, hogy mi is Bracolunk, de mi csak kb. bő egy hónap múlva. Anyósék ma mondték, hogy keressek szállást, fizetik.

Etus!
Köszi a képeket, jók lettek. Szonji-Bercel kép isteni.

Majd’ elfelejtettem: mi is nagyon jól éreztük magunkat.
Képzeljétek, Szonji a kocsiig elaludt a kendőben (mondta, hogy énekeljek neki vmi altatódalt, amikor már harmadszorra uazt énekeltem és nem szólt, kezdett gyanús lenni a dolog), de olyan mélyen, hogy simán kibogóztam belőle, átraktam az autóba és ő csak aludtaludt.

Na megyek szállást nézni, meg írok a netüzéremnek, aki átb…ott.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:57-kor.
Vendég
 


Alma nagyon nagyon boldog szülinapot!!!

Palkó, Neked is nagyon boldog szülinapot! Skat, ha majd jössz képeket már nagyon régen nem lattunk rolatok!

fronell:
De irigykedem a jarasert!!! Nalunk nem tudom mikor tartunk itt, de meg nem latom benne a lelkesedet akkor sem ha fogom a kezecskeit es ugy jar. :roll: Szoval mi meg egy kicsit negykezlab teperunk szerintem.

Zetus:
Egyszeruen zsenialisak a kepek! :) Meg ha lesz idod, tehetnel fel tobbet is :wink:
Szulinapost is varok am!!!

szonibaba:
Hu, de jo lesz nektek a nyaralas! En is ugy elmennek. A hetvegen megint lemegyunk a Balcsira, mar ha Timi jobban lesz. Hat en azt is ugy varom, mint a messiast!

junius:
Sajnaltam is, hogy nem voltatok, de mondjuk meg nekunk a varos masik vegebol is igazi nagy kirandulas volt, Miskolcrol azert nem annyira konnyu ilyen felnapos programokra kiruccanni. :(

balwin:
Tenyleg jo gyors voltal! Mondjuk en meg jo lassu... :roll: Magatokrol is irjal!

Hat nalunk nem annyira rozsas a helyzet. :cry: Hetfon az Allatkerti buli elott Timinek jo magas laza volt, aztan estig semmi. Este megint 38,6. :( Aztan kedden mentunk dokihoz. Csak a torka tunt gyanusnak neki, nekem meg az sem tunt fel, hogy barmi baj lenne vele. Kedden csak delutan lazasodott be, de mar akkor le kellett venni tole valami toroktenyesztest... Ma meg voltunk reggel vervetelen, meg vizeletet is kellett leadni. Ezutobbi egy 2 oras hadmuvelet volt, mert a zacsi, amit en feltettem, persze nem fogott fel semmit, minden kifolyt belole. Aztan mire ujra ravettem szegeny kis bogaramat, hogy igyon es pisiljen, a nagy szuri utan... hat szoval nem volt konnyu. reggel mar rekedt is volt, de a verveteles bomboles kozben vegleg ugy berekedt szegeny, hogy alig van hangja, ezert ma mar a gegeszeten is voltunk. Szoval jol kifogtuk. :( Holnap okosabb leszek, hogy mi a turo mar megint ez, de szinte biztos, hogy tolem kapta el, bar rajtam egy sima kis kohogessel atment az egesz, ot meg jol kiuti.
Azt kell mondjam jo, ha nem beteg a gyerek. :( Az elmult napokban allando 24 oras non stop keszultseg van, mint a hasmenesenel, pedig a kedve szuper, nem is latni rajta sehogy hogy beteg lenne. Meg az orra sem folyik... Semmi jel, csak epp hangja nincsen :(

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Az én kis angyalbögyörőm már reggel 5 óta fent van, így itt vagyoooook :)

Ildi!
Szegény Timus :(
Tudsz már vmit? Nálam is hasonló van különben: semmi bajom, csak épp a hangom olyan, mintha mutálnék. Még csak nem is fáj a torkom, inkább csak gyengének érzem v. mi?! Néha köhintek egyet, főleg éjjel.

Fronell!
Nálunk most az az új haditerv, hogy v. Brac (Bol) v. Losinj. Ez fentebb van, viszont azt olvastam róla, hogy delfinrezervátum működik és nemzetközileg elismert delfinkutató kp. Jó lenne delfint látni. Szóval, ahol sikerül vmi jó szállást találni, oda megyünk. Csak sajna, mai tecc, az már mind le van foglalva. Ami meg szabad, az olyan szocreál, hogy Petinek tuti kijön az allergiája (a régi poros bútorok miatt).

Na most rántott le az az áldottjó gyerek egy ibolyát, kaspó csatt, darabokratört, megyek...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Timikének mielőbbi gyógyulást kívánok! Mennek a gyógypuszik!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Alma + Palkó Nagyon Boldog szülinapot!!

Ildi, :( :( Mennek a kis drágának a gyógypuszik, és jobbulást!Kitartáááás :?

Zetus,
ok.ok.keresem, és rakoma képeket majd.De ma már nem, olyan késő van! :wink: de aranyos vagy ahogy írod melyik a kedvenced Hannusról.De vicces mert azon a képen akinek sok haja van az nem a baba, hanem Hannus :lol: :lol: :lol: De tuti fölrakom azt is majd a te kedvedért :wink: 8)
manóci
 
 


Sziasztok!

Sajnos rossz hirekkel jovok... :(:(:(

Ildi irt sms-t, hogy Timi tegnap ota tudogyulladassal a Janos Korhazban van... :(:(:(:( Mindenkitol gyogyito puszit, gyogyito gondolatokat pozitiv energiat, amit csak lehet "fejben" kuldeni ker...

Jaj szegeny Timi, nagyon nagyon sok puszit kuldunk neked Bercellel, gyogyulj meg minel hamarabb, kivanjuk hogy a doktor bacsik/nenik nagyon aranyosak legyenek veled a korhazban!!!

zetus8
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:57-kor.
Vendég
 


Drága Timike, gyógyulj meg mihamarabb, reméljük pár nap múlva már haza is engednek!
Millió gyógypuszi, Ildi neked is!!!
manóci
 
 


Sziasztok!

Hát Timike mielőbbi gyógyulást,nagyon sajnálom hogy kórházba jutottatok...Ildi vigyázz rá nagyon!!!!

Almának és Palkónak nagyon boldog születésnapot kivánunk!!!!

Tök szupik a képek ugy irigyellek benneteket hogy igy öszze tudtok járni :(

Lizával minden rendben ,zajlik az élet :? Néha jó nagyot nyel az ember aztán majd kiderül meddig.

Egy ismerősöm elővarázsolta a képeket :D Kép Első fürcsi Kép Kép Kép Éppen tortát majszolok

Kép
bóbita3
 
 


Kicsi Timike, remélem hamar felépülsz! :( +++

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Bobita!!!
Mekkora nagylany mar Liza, hihetetlen! Nagyon aranyos, a tortat-majszolo kep a kedvencem!! :):):)
Az elso kepen a hatterben az Fanni-nagylanyod?

Az elobb beszeltem Ildivel telefonon, Timi ma mar nem lazas, igy ha minden okes, holnap hazamehetnek! Ugy legyen!! :):):):)

Manoci: tenyleg, most mar igy emlekszem hogy irod... a hajasbaba Hanna... :):):):)

Emese: Marci igy birja a viragokat? Tok jo pasi lesz! :)

zetus8
 
 


Ja, Fronell! Tetszik az uj vonalzo!! Ja, es meg vmi... csak ennyit irok: Garda... :wink: :lol:

zetus8
 
 


Ilyen volt, ilyen lett :)

Kép Bercel 1 naposan Kép Bercel 1 hónapos Kép ugyanabban a sapiban 10 honaposan :) Kép 6 honaposan-brutal ez a kep:) Kép Bercel 1 evesen

zetus8
 
 


Sziasztok!

Ildi irt sms-t: A dokino az atados vizitnel azt mondta, hogy Timi tok jol van, laztalan, mosolygos. Holnap mennek haza!!!!!!!! :) Koszonik a gyogypuszikat, ugy latszik odaertek! :)

zetus8
 
 


Koszi lanyok, minden pozitiv suggallat ideert... Itthon vagyunk vegre! Mar reggel elengedtek, de kellett egy nagyot aludnunk mielott johetek ide irni a jo hirt. :D

Hat a Janos Korhazban szupik a dokinenik, vannak szupi noverkek, de vannak kevesbe jok is :roll: Viszont maga a korhaz nem egy alom hely. :( Mindegy, itthon vagyunk, jol vagyunk. :)
Allitolag elofordulhat, hogy egy nap alatt alakul ki egy ilyen tudogyuszi :( Nala is lehet, hogy hetfon meg csak a torka volt, kedden mar a gege, es csutortokre mar a tudeje. :( Mar a rekedtsege is szinte teljesen jo. Azon vagyok a legjobban meglepve, hogy annak ellenere, hogy tudogyulladasa van, szinte nem is kohog, max 1-2x naponta. Almomban nem gondolnam, hogy ez van, ha a rontgen nem mutatja. Na megyek, aztan majd jovok is.

Szupik a kepecskek! :) :D

baratodildi
 
 


Ildi csak most olvasom min mentetek keresztül! A lényeg, hogy jobban van Timike és milliószor puszillak benneteket!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Csak most jutottam ide:
Nagyon megijedtem amikor Etus első hsz-át olvastam, de így a végére tök jó, hogy otthon vagytok már. Ha tudtam volna, rohantam volna be hozzátok, tudod itt lakunk a szomszédban. Miért nem szóltál?
Örülök, hogy Timicica már jól van.

Etus!
Az az ördögfiókás kép nagggyon szuper, nagyon tecc :)
És a kalapos...állati, hogy belenőtt.

Mi vasárnap kint voltunk a Hajógyárin a T-com gyerekrendezvényen és úgy leégett a vállam, hogy alig bírok létezni. Nagyonnagyon fáj, éjjel aludni sem bírtam, borogattam. Ötletek, hogy mit kezdjek vele???

Nyaralásból úgy néz ki, hogy nem lesz semmi, majd jövök mesélek, de most mennem kell.

Ja!
Etus: csütörtökön egy Római strandolás (márha a vállam addig kibírja a napot pólóban)
Ill. bocsánat, persze mindenkinek szól a kérdésem, csak gondolom, hogy aki nem bp.-i, úgysem utazik fel egy strand miatt,
Fronell mint tudjuk víziszonyos :)
Timcsiék gondolom most még strand közelbe se :(

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba:
Hat nem egy leanyalom korhazba menni latogatni, ezert nem szoltam. Meg azt hittem mar hamarabb szabadulunk. :roll:
A leregesre a turo, vagy a tejfol szokott jo lenni allitolag. Mar nem emlekszem mikor egtem le utoljara, mert mostanaban allanadoan kenem magam mindenfele ezres faktoru kremekkel az anyajegyeim miatt. Viszont azt tuti, hogy par nap es jobb lesz. :wink: Arra emlekszem. :lol: Ami meg esetleg jo a vizes polo, vagyis ha hutve tartod. De ez is talan mar keso. :(
Hat meg szerdaig szedi az antibiotikumot, akkor megyunk vissza kontrollra...Aztan arra fokuszalunk, hogy a szulinapi bulira meggyogyuljon teljesen es megerosodjon az iommunrendszere, ugyhogy addig meg nincs strandra lehetoseg. De aztan mi megyunk!!! Ha meg utana is mentek.
Ha nem mentek Horvatorszagba, akkor jottok Timi szulinapjara?

Zetus:
Meg akartam a kepekrol irni, hogy en is varok am kepekre :wink: Latom az egy eves kepen ott van Timi :lol:
Bercelnek meg a sapkas kepei is nagyon klasszak. latszik mekkorat nott! Ahogy megneztem a szuletesi kepeit arra kellett radobbennem, hogy piszok gyorsan eltelt ez az ev, mert nagyon regen voltak a mi kis pottomkeink ilyen pindurik.
Muffin es torta receptet is kerek szepen!!!

bobita:
Az ilyen volt, ilyen lesz sorozatot is megcsinalhatnad :lol:
Nekem a kedvencem a tortaevos kep :) Nagyon elvezi, latszik a szemen. :D

junius:
Nem baj, hogy csak most lattad. Meg most is jol jon a szurkolas. Ma picit hasmenese lett a gyogyszertol, meg allandoan kuszkodok avval, hogy keveset iszik. Enni persze eszik mindent es joizuen. Meg az izotonias folyadekot is uzsonnara ette kiskanallal. Szoval utalja a cumisuvegbol es a csoros poharbol folyo dolgokat, viszont a kiskanal nyero... megha ugyanaz is jon belole.
Ti hanyszor szopiztok meg naponta?

baratodildi
 
 


Ildi: orulok hogy otthon vagytok, drukkolok hogy Timike rendbejojjon a nagy napra!! Kepeket majd kuldok... :oops: :oops: :lol:

Szoni: nekunk jo a csutortok!!!!!!! Mondjuk tanacsadasra kell mennunk negyed 4-re, de nem gaz, visszamegyunk utana is! :) Te kb. hanytol hanyig tervezted a srandolast? Mi szerintem ugy mennenk, hogy mar reggel ki, elemozsia a taskaban, es keso delutan haza

zetus8
 
 


Szisaztok!

Emese: ugy nez ki, hogy ezen a heten sajnos nem fog osszejonni a strandolas, pedig mar uuuuuuuuuuuuuuugy vartam... :(
Nemreg ertunk haza a Janos Korhazbol, teljesen kivagyok... Bercel este fogocskazott az apjaval, es olyan szerencsetlenul esett a jarolapon, hogy szerintem kitekeredett a bokaja-nagylabujja, meg a terdet is jol megcsapta, es azota nem tud raallni, osszecsuklik, nem megy... Ugy sajnaltam szegenykemet, annyira de annyira sirt, en is bogtem vele persze... Bevittuk az ugyeletre, megrontgeneztek, szerencsere "csak" zuzodas, pihentessuk, borogassuk, ha 3 nap mulva se all ra, akkor vigyuk vissza... Hat ez van, remelem azert javulgat majd...

zetus8
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Ha megyünk nyaralni, akkor is csak július 20-a körül, úgyhogy naná, hogy megyünk a buliba, mindenképpen.

Etus!
Szegény Bercusnak a lábikójára mennek a cuppcuppok. Fáslizzátok? Mondtak vmi kenőcsöt a zúzódásra?
Egyébként ha mégis hiperszuper jól lennétek holnapig, akkor mi már kb. 9-től kint leszünk és gondolom estig, du.-ig, amíg bírjuk.

Na megyek Szonjiért az oviba.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


zetus:
Oh, szegeny Bercel! Hat a Janos Korhazban ma mi is voltunk megint. Ma mentunk kontrollra, szerecsere meggyogyult Timi teljesen, holnaptol mar antibogyo sem kell. Mikor voltatok? Este?
Remelem hamar rendbe jon a labacskaja. Biztos ovatos es amig faj nem fog raallni. Negykezlab tud haladni, vagy az is faj neki? Olyan ugyesen tud pedig menni. Nagyon remelem, hogy hamar meggyogyul neki.

Szonibaba:
Akkor ok, szamitok ratok! Mi van a nyaralassal a vegen? Mentek? Mitol fugg? A strand miatt tok irigy vagyok, mi meg a Balcsira sem megyunk le. :( Hetvegen viszont majdnem egy hetig anyosozunk.

baratodildi
 
 


Szoni: meg vacilalok, de lehet hogy kimegyunk, mert annyira sajnalom szegenykemet, a pancsi lehet hogy feldobna... :roll: Ma szinte egesz nap az olemben ult, sokat sirdogalt is, meg mindig nem tud raallni a labara... :( Raadasul szerintem a terde is faj (azt is jol odacsapta a jarolapra), mert maszni sem bir... probalkozik vele, de csak siras lesz a vege... :( Olyan rossz, mert o annyira jokedvu kisfiu egyebkent.. :(

Ildi: igen, este voltunk, fel 9 korul ertunk oda, es kb. egy orat voltunk ott. De jo hogy Timi meggyogyult! Eros kislany! :):):):)

zetus8
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a strandból, kölkök kidőltek, alszanak a kocsiban, anyós felügyeli őket.
Mit ne mondjak: számomra rémálom volt a nap, de Szonji nagyon élvezte. Marci szokás szerint rajtam csüngött, hol a melltartómat akarta letépni rólam, hogy a bugyimba gyalogolt bele, hogy mindenem kint volt. Szonji fürdeni akart, közen Marcit altatni kellett volna…még szerencse, hogy a húgom és a barátnője szórakoztatták Szonjit. Tanulság: egyedül a két gyerekkel tuti nem fogok kimenni.

Ildi!
De jó, hogy Timi rendbejött.
Buli egyébként mikor is lesz pontosan, mert arról még nem beszéltünk? Vagy majd úgyis szólsz időben?
Nyaralással az a helyzet, hogy elvileg megyünk július 20-a körül kb. 10 napra, de én most bevágtam a durcát, mert szerettem volna Szonjinak eg y cicát a kertbe, de nem engedték meg és vissza kellett vigyem. Most abban a sátdiumban vagyok, hogy nincs kedvem jópofizni. De kicsit bonyolultabb a téma, majd szóban megbeszéljük.

Etus!
Még mindig szegény Bercus. Hogy tudott ekkorát esni?!

Szonjinak pedig az összes lábjjáról lehorzslódott a bőr, gondolom, ahogy a medence alján sikatolta a lábát. Úgy fájt neki, hogy hazafelé a kocsihoz már nekem kellett cipelnem. Képzelhetitek, hogy néztem ki: a málhás idiótaszerencsételnhülye anya.

Na pussz

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Mar mondtam, hogy mikor lesz :) juli 5-en, szombaton 14 ora:wink:
Szegeny Te! Nem lehetett egyszeru a mai nap, ha ennyire aktiv volt az anyahoz ragaszkodasban Marci :D
A medencek alja meg nem tudom mibol lehet, ha ennyire faj utana szegeny Szoni laba! Nem gyerekmedenceben volt???
Honnan volt a cica? Gondolom Szonji is elegge elkeseredett, amikor vissza kellett adni. Nehez a kozoskodes a szulokkel, mi is sokszor konfrontalodunk miatta ferjecskemmel, miota itt lakunk. Persze vannak jo oldalak, de ad konfliktusra okot az tuti.

Zetus:
Szegeny Bercel!!! Jajj, nagyon rosszul hangzik! Nurofent adsz neki? Vagy mas fajdalomcsillapitot kap?
MI ma lealltunk a nurofennel, meg holnaptol mar antibogyotikum sem lesz es kopteto sem. Amit meg adok neki az mar csak a hianyokat hivatott potolni. Ma voltunk a gyerekorvosunknal, o irogatott fel mindenfelet vaspotlasra meg erositesre, meg hasmenes javitasra. Remelem mar holnaptol az is megszunik, ha nem lesz antibiotikum. Ma egesz nap egy kis szoknya volt rajta, meg bodyt sem adtam ra, mert 27 fokban meg igy is izzadt. Jo lett volna a strandon. :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Gyrekmediben és fokozatosan mélyülősben is voltunk, semmi extra az aljujk, mint bmelyik más strandon. Csak sztem túlságosan csuszmákolt a lábával az alján.
Cica a Timibarátnőmék szomszédjában született, de áthordta hozzájuk a mami a kicsket.
Adj Timinek Normaflore-t, Marcinak is azt írt a doki, amikor legutóbb antibigyót kellett szednie, napi két ampullát kapott, mióta jól van, azóta is adok neki minden nap egyet.

Ez a kölök már megint itt tépi a karomat, mennem kell...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Mi is szedjuk a normaflort. Igaz csak 1 ampullat, de issza mellette a HIPP 2000-et is, ami ugy tunik segit. Meg a doki felirt egy calciumos port, ami szinten ugy tunik bevalik, mert csak tegnap ota szedi, de ma mar nem volt hasmars.
Kepzeld, a hasmenes eltuneset es az antibiotikum mar nem szedeset ugy unnepeltuk, hogy ma ujbol meglatogattuk a dokinenit kenocsert, mert sikerult az antibigyotol egy kis gombat is osszeszednie a lanyomnak. Szoval canesten megy meg meg valami ecsetelo matol. :roll: Amugy tok jol van, annyit eszik, hogy ha igy folytatja hamarosan nem fogom tudni emelgetni.
:wink:
Az ivaszat is ugy tunik jobban megy mostanaban, mert mar sikerul napi 5-6 dl tiszta folyadekot is megitatni vele a ket szopin kivul. :lol:

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:57-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Most is nagyon gyors leszek…

Fronell!
Nagyon jó utat és majd kéjük a beszámolót!!! Ja és persze képeket.
Köszönjük az előrehozott köszöntést is.
Fogakkal kapcs.: Marcinak is elég rég óta csak 4 foga van, majd megnézem, hogy Szonjinak milyen időközönként bújtak ki.

Ildi!
Gomba :(
Remélem hamar rendbe fog jönni. De a szájában van v. hol?
Miket eszik Timike? Mert sztem Marci is elég jól szokott enni, de mégsem gurul :oops: Vagy a pasik nem hízára hajlamosak :)

Etus!
Veletek mizu?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: