Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs,
én ma megpróbálok venni, mert készíteni nem tudok :oops:
De ha nem kapok, akkor csak üccsit tudok vinni, meg a többieknek mást. :oops:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Ásványvizet mi is viszünk.
Apa tegnap megkérdezte, hogy azt a pár sört is bedobja-e, ami a hűtőben van? :lol: :lol: :lol: Mondtam neki, hogy gyakorlatilag csak terhesek lesznek, nem hiszem, hogy nagy ivászat lesz. :lol: :lol: :lol: Kicsit el is szomorodott, hogy nem lesz több faszi... :roll: , nem mintha nagy ivó lenne, de fél, hogy neki nem lesz társasága.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok,

Végre van egy kis időm írogatni, aminek nagyon örülök, mert látom páran megijedtek, h miért vagyok negatív, vagy miért van negatív hangvétele annak a pár sornak amit írtam.

Csajok nincsen semmi nagyobb baj, tény, h a testem nagyon fáradt már, azért több, mint másfél év terhesség kezdi érzékennyé tenni bennem a dolgokat. Talán a legnagyobb baj az, h olyan dolgoktól félek, amik előfordulása tök minimális, ezektől pedig napokig tudok rettegni. Biztosan Bendike miatt van, meg amiatt, h Vele is olyan dolog történt, aminek az előfordulási esélye minimális. Mindezen félelmek mellett pedig ott vannak még az általános nehézségek is, mint nálatok is… ezért imádok jönni hozzátok és látni, olvasni, h mindenki jól érzi magát, mindenki pörög, pozitív és boldog. Nagyon sok erőt merítek Tőletek, ha Ti nem lennétek még az általánosabb dolgok is nyomasztanának.

Dorka, fényképet mindenképp teszek majd fel. Tudom, h örültél volna, ha tovább tudsz dolgozni, de meglátod milyen szuper lesz otthon.

Navared, csak annyi, h sokkal nehezebben viselem a dolgokat, mint tavaly Bendikénél.
Gratula a szuper cukor eredményedhez.

Tatjana: nagyon aranyos vagy, már egy kicsit kezd jobb lenni, de Boldinak nagyon ízlenek a dolgok amiket eszem és nem engedi ki őket. :-)
Nagyon drukkolok, h ne legyen baj a keményedések miatt. Nekem csak annyira szokott keményebb lenni, ameddig Boldi kidugja a popsiját, vagy vándorlásba kezd és a kanyarban elakad. Aztán mikor visszamászik a helyére már sokkal jobb. Abból gondolom, h ezek nem keményedések, h nem sugárzik ki fájdalom a hátamba. De azért párszor én is megijedek, mert múltkor már C2000-es volt a méhszájam és puhább is. A doki azt mondta nem lesz baj, hát ebbe a mondatába kapaszkodom. :-)

Szisszka, küldöm a receptet (http://www.desszert.eu/tejpite_meggybefottel ), én graham lisztel csináltam, és még így is finom lett… Nyáron szeretem, mert a hűtőben kell tartani, kicsit olyan sztem mint a rizskók, vagy tejbegríz.
De ügyes vagy, h csak ennyit híztál, nekem most nagyon megszalad, pedig alig eszem. A vérnyomásom rendben van, sőt elég alacsony, de kg-kall így voltam Bendinél is, a 25. hét környékétől, heti 1 kg. :-(

Aranyoska, Drága nagyon drukkolok, h minden rendben legyen. Keddre pedig iszonyatosan drukkolok.

Vörösmaccs: ne tessék pityeregni, tudom, h nagyon-nagyon nehéz amikor szinte magunkat is alig tudjuk ellátni nemhogy még a háztartást. De ha ez kell, ahhoz, h a Pöttömök bent maradjanak, akkor ez a legfontosabb. Csak ne sírdogálj!!! Mosolyogj, mert azt érzik a babák is.

Kinga: nagyon szép a Dorka név.

Csillagvirág: jól esik a megértésed, nagyon szépen köszönöm.
Én is uúgy vélekedek a dolgokról, mint Te, pedig aztán Neked a kisfiad miatt még nehezebb lehet, „csak” feküdni, de engem is a cél vezérel és ha ez azzal jár, h kicsit többet hízok, és nem tudok elmosogatni, akkor puff neki ez lesz. Csak már ott tartanánk, h magamhoz ölelhetném.

Rabbe: úúúúggyyyy sajnálom!!! Ilyenkor miért nem tudok ott lenni, és miért nem segítenek az emberek egy kismaminak???? Én mindig rohanok és segítek, ha csak egy babakocsi le-fel vételéről van szó akkor is, nemhogy még akkor amikor látszik, h nincs jól vki… Édesem, remélem sikerül kipihizned magad! Ügyes voltál!!!

Dorka: sztem a hasszurka, többnyire a fáradságtól van, a kocsizást sem szokták szeretni a babók és még az elején nekem is volt, a pihitől és magnéziumtól elmúlik.

Lucuzs: olyan jó ezt így olvasni, novemberben kisfiam fog születni. És kisbabáink lesznek!!! Ma ebbe a pozitív gondolatba fogok kapaszkodni, nem mintha el tudnám felejteni, már nem látom a lábamat sem. :-)

Nagyon köszönöm, h itt vagytok, h itt lehetek! Holnapra nagyon szép időt és szuper jó csevegést kívánok Nektek! Millió puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 

 
 

Sziasztok!

Eta: Na, eljutottál jógára? :) Ja most olvasom, hogy nem :( Na majd legközelebb :)

Szisszka: én is el kezdtem szedni a magnéziumot és úgy tűnik, mára jobb lett a helyzet :) Vagy éppen ma nincs front :)
Védőnő nekem is azt mondta, hogy feküdjek egész nap, de munka (vagy akinek van kicsi gyereke) mellett nem nagyon lehet megoldani. De a jövőhéten szabi, akkor majd pihizek.

Vörösmacs: jó hogy ilyen segítőkész családod van... nekem is lenne, csak sajna nagyon messze költöztünk tőlük, de a szülés után 2-3 hétig lesz segítőm :) (ezt már beosztották).

Rabbe: minden elismerésem a kisfiadé! Én mindig ettől rettegek, hogy egyszer valahol nagyon rosszul leszek :( Sajnos az emberek tényleg ennyire közömbösek (főleg itt pesten, nekem ez volt az első észrevételem, amikor felköltöztünk). Felháborítónak tartom, hogy nem figyelnek egy rendelőben a kismamákra sem! Nekem a doktornő mondta, hogy ha lehet, akkor ne egyedül menjek, mert bármi történhet a sok cukor miatt, így a jövőhéten megyek, amikor Jani is szabin lesz és tud jönni velem, legalább nem kell bkv-znom.
Aranyos lehetett a Babókád az uh-on :)

Dorka: ilyen szúrkálós dolog nekem is van, a doktornő azt mondta, hogy nem kell megijedni, csak a méhem nő és a szalagok nyúlnak. De ha úgy érzed, azért menjél el dokihoz, hátha neked mástól van.
Ne aggódj a süti miatt :), szerintem leszünk egy páran, akik sütünk. Nekem ropi jó lesz :)
Én ma fogok éjszakáig sütni, mert sajna ma sem fogok túl hamar hazaérni.... bár gondolkodok rajta, hogy ma kivételesen lehet lelépek 4-kor (5-ig tartana a munkaidő, de elvileg 9-től, meg lenne fél óra ebédidő is, de én már itt vagyok 8 óta és előző napokon meg 8-17 óráig voltam, tehát "túlóráztam", csak ezt nem nézik nálunk. Bezzeg, ha egy kicsit hamarabb lelép az ember, azt rögtön észreveszik :(. De próbáljon valaki is beszólni ma.... :) ).

Vikoo: örülök, hogy ilyen pozitívan látod a dolgokat :) Sajnálom, hogy nem tudsz a talira jönni, de azon gondolkodtam, hogy ha esetleg jó lenne valamikor még augusztusban, vagy szeptember elején akik itt közel lakunk egymáshoz (Te, Szisszka, Macs... meg még nem tudom most így fejből), találkozhatnánk, mert most sajna egyikőtök sem tud jönni.

Puszi!!!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Mégegyszer köszönöm mindenkinek, végül már vikoo szavain elis pityeredtem-de mosolyogva!
Köszönöm, közsönöm, hogy vagytok!

Lucuzs: nagyon várom a csütörtököt, mi a szieszta hotelba leszünk-nem vagyok ismerős arra felé, de ha pontos cimet adsz akkor én is eltudok jutni :-) Messze laksz onnan?

Dorka: jó, hogy már nem sok van, de tudom nehéz is megválni. EZzel én is igy voltam, szerdán meg is látogattam őket, bár ez már nem olyan volt :cry:
Mondjuk engem szeptember-oktoberben (aztán majd januártól ujból)várnak még különórát tartani(heti 1-1 óra torna, görkori) de tapasztalatból tudom, az már nem olyan, nem tartozom annyira közéjük...

Kinga: nekem is nagyon tetszika Dorka név!

tatjana: tök jó, hogy eltud kisérni, de ne féljen senki, mert nem biztos hogy bárki más igy fog reagálni. már sokszor ittam ilyet sose volt baj, mondjuk pár korty vizet iszogattam anno....

Olyan furcsa: ma megakartam nézni reggel milyen bugyit is vettem fel és nem láttam a hasamtól... jót röhögtem :-)

rabbe78
 
 


Vikoo, örülök, h. semmi "komoly" baj nincs! Lehet, h. azok, akiknek már van gyerekük és tudják mi vár rájuk jobban félnek, mint pl. én, aki nagy várakozással tekintek az ismeretlenbe! Nyilván hamar jött nálatok a második baba, de ki fogja bírrni a tested, csak bízzál benne és köszönd meg neki minden nap, h. ilyen ügyesen helytáll és légy hálás neki! De látom, már pozitívabb a hozzáállásod! :wink:

Eclipse, na nehogy már szégelld magad, mert nem vagy szarul! :shock: :D Én is tök jól vagyok és emiatt nagyon boldog is! :D Bár mindig bennem bújkál a kisördög, h. biztos vmi nincs rendben, amiről még nem tudok - és így kárpótolnak (az égiek)... :oops: aztán leállítom magam! :twisted:
Nekem no hasszurka (néha minimális), no keményedés, no frontérzékenység, no komment... :lol:

Lányok, ti hogy méritek a pocitokat? Csak mert aszerint ahogy a védőnő méri: 87-es (ő a derekam legkeskenyebb részéhez teszi hátul és elől pedig a legnagyobbhoz... így nem vízszintes a mérőszalag), ha pedig a vízszintesen teszem a szalagot, akkor 93-as a haskörfogat :? Remélem, nekem nem túl kicsi!!! :oops:
Amúgy még csak kb. 4 kg-ot híztam és előtte sem voltam túl nagydarab...

Eta, Kirill.... érdekes, de nem rossz!!! Nomen est omen... ez jó! :wink: Én nagyon bírom a különleges neveket és az egyszerű vezetéknevünkhöz még illenek is!

Rabbe, nekem egy ismerősöm vette le a vért a cukkerhez és azt mondta, h. ne nagyon mászkáljak a 2 vv között, mert akkor máshogy bomlik le a cukor! Sajnálom, h. így jártál, de még jó h. ott volt a fiad!
Amúgy kérdezte is a csaj (vv-s), h. muszáj ezt? Mert h. akkora baromság ez a cukros löttyös ivászat... de hát ez van! :roll:

Már írtam, h. mi holnap megyünk 4D-sre! Nagyon várom is és izgulok is, h. minden rendben legyen! :oops: :D
Ma este meg osztálytali, szóval mozgalmas lesz!
Érezzéteki Ti is jól magatokat holnap a talin és fotó-fotó-fotó!!!! :wink:

Sorry, ha vkit kihagytam!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ja még annyit, h. én a terhességem legelejétől szedek MagneB6-ot (3x1-et) és Femibiont, aztán később Hipp Natal jött még hozzá, Maltofer (vas) és napi egy CaMg tabletta... annyi, h. a Femibiont már csak 2 naponta.... szóval lehet ezért sem keményedek (a magnézium és kalcium miatt :wink: )

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Vikoo, de örülök neked!!!
Az biztos, h. a tested nagy igénybevételen megy most keresztül, de a csúnya dolgokat hessegesd el!!!
Én is bízom abban, h. a hasszúrka a fáradságtól van, vagyis tudom ám én :D
A fényképeket meg nagyon várom!!!

Tatjana, a szalagokra nem is gondoltam, de az is lehetséges :)
Húú, te akkor ebelhúzol a sütésbe...
Nekünk kártyánk van, úgyhogy a plusz órákat le lehet csúsztatni úgy, h. elmész pl 2 órával előbb.De én mindig mínuszban vagyok... :oops:
Remélem azért lelépsz, már péntek van, és sokat dolgoztál már a héten!!!

Rabbe, az tényleg nem olyan...
Bugyis dolgon jót nevettem :D
Én múltkor borotválkozni szerettem volna intim területen, de nem ment, és én is annyit röhögtem magamon :D

Navared, dehogy kicsi a pocid!! Én is lemérem, bár én sem tudom, hogyan kell, de kíváncsi vagyok :D
Lehet, h. valóban a vitaminoktól nem keményedsz.

Akkor szerintem én sem hozom Andrist a talira, csak a vizet, a fényképezőt, meg a rágcsálni valót pl. a ropit-köszi Tatjana :D

Na, csajok nekem lassan, de nagyon lassan letelik mára.
Az előbb sorozatban elszartam 3 am könyvet, úgyh. valószínű ma már inkább nem nyúlok hozzá.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Lányok!

2 komplett szett ágyneműgarnitúra ugye elég lesz???

(lepedő, kispárna huzattal, kispaplan huzattal) + 1 fejvédő+1 baldachin.

Nagyon drágák!!!! :shock: :shock: :shock:
A babafelszereles.hu-n találtam elfogadható árban és küllemben, és magyar termék, tehát inkább ezt venném meg.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


A párom dolgozik, ezért ő nem tud jönni, utána meg edzeni megy.
Én alkoholmentes sört iszom, de még egy Radler is belefér simán (2%) :wink:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lucuzs,
GDM és szülés kapcsán, amit én tudok, hogy ha túl nagyra nő a magzat, akkor ugyebár beszorulhat a szülőcsatornába és császár kellhet (ez nálad ki van zárva), az anya vérnyomása emelkedhet (szintén nem hiszem hogy ilyen gondod lenne) illetve a baba születésekor hipózhat (egy gyors vércukor mérést csinálnak az összes GDM-es anyuka babójának). Ezt sem hiszem.

Én szerintem nálad már semmi gond nem lehet!!!!!!!!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


sziasztok,

dorka: tök jó, lassan vége a munkának. Aztán majd jön a boldog babavárás :) meglátod. :) a munkahelyemtől először nekem is nehéz volt elköszönni, de most, hogy már itthon vagyok, sokkal jobban érzem magam. :)

vikoo: örülök, hogy jobban érzed magad. És meglátod, a tested ki fogja bírni ezt a kis fáradságot! Pihenj sokat és kényeztesd! :)

szisszka: a két hónap alatt 2,5 kg semmi. Ügyes vagy. :)

vörösmacs: sajnálom a kényszer pihit, de a babóért mindent! és jó, hogy ennyire segít a családod. :) én az elején voltam 4 hét kényszerpihin, akkor az én férjem is mindent megtett és a családom is. :)

kinga, sajnálom a cukorterhelés eredményét. de meglátod, minden rendben lesz.

rabbe: nem semmi, hogy ennyire nem figyelnek egy kismamára ha rosszul van.. a kisfiadnak buksi simi, ügyes volt. Az én férjem közölte is, egyedül nem enged cukorterhelésre, majd valahogy eljön a kórházból, de mellettem akar lenni. (most a kettes klinikára megyek majd cukorterhelésre, nem hozzájuk)

gyancsi: sajnálom, hogy rossz időtök volt a Balcsin.

rodina:Neked is kitartás a fekvéshez!

lányok, én jövőhét pénteken mentem volna terheléses cukorra, de mivel a férjem nem fog tudni akkor elkísérni, így 9.én megyünk majd reggel, együtt. hát, már most félek tőle, én hogy fogom elviselni...

nálam semmi különös nincs, tanulgatok. kiírták a nyelvvizsgáim időpontját, aug.27 és aug 30. szóval szeptember 1-től nem érdekel semmi. :) már nagyon várom. :) és akkor kezdjük a nagyobb vásárlásokat is, végre. :)

a holnapi talihoz nagyon szép időt nektek, és jó szórakozást! remélem, lesz még egy, amire már majd én is el tudok menni. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Babaágynemű: lepedő kell, de párnácska felesleges, helyette inkább textilpelus, amit sokszor cserélsz a kobakja alatt. Takarót én termoplédből csináltam, ölelősebb, mint a paplan, huzatnak meg sokáig elég egy hagyományos nagypárna huzata. :) Ha hűvösebb az idő, akkor termóból mehet két réteg.

freestyler
 
 


Jelentem a sütik elkészültek!!! :wink: :lol:

Eclipse! Köszi az infókat! Azóta foglalkoztat a kérdés, mióta mondtad, hogy olyan jók lettek az eredményeid, hogy nem kell majd semmilyen megkülönböztetés. És erről beugrott, hogy a nődokim mondta, miután a Tűűvel is egyeztettem, hogy ok, akkor úgy fognak tekinteni/kezelni, mint egy terhességi cukorbeteget, bár náluk ez még nem az. És nem tudom, hogy ez mit is jelent pontosan.
Remélem semmi negatív következménye nem lesz!!!

Ja, és igen, a ágyneműgarnitúra:
- nekünk Boginál 3 volt, de csak nagyon extrém esetben volt mindhárom használva, általában kettő rotálódott.
- viszont a kispárna tényleg felesleges, nem is szokták javasolni a használatát, mi is csak nemrég adtuk oda Boginak
- addig viszont textilpelus a fej alá! amit tényleg napi szinten többször is cserélhetsz, ha sok a büfi
- nekünk baldachin egyáltalán nem volt...
- fejvédőt vettem, de alig használtam. Az elején, még meg sem mozdult, hogy elérje a feje a rácsot, később meg már inkább az volt a lényeg, hogy tudjon nézegetni a világba. Kb. másfél éves lehetett Bogi, mikor olyan ficánkolva aludt, hogy végül beraktam a rácsoságyba a fejvédőt, mert akkor minden reggel keresztben fekve ébredt. De a szoba felé eső oldalát itt sem kötöttem oda, hogy kilásson.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ágynemű:

A párna tényleg felesleges, Bence nemsokára 3 éves lesz, de még mindig nem kell neki.
Takaró kérdésben Freestyler-rel fogok kezet, mi is termoplédeket használtunk majdnem két éves koráig. Télen kettőt, nyáron egyet. Tavaly télen bányásztam elő a paplant és akkor kerültek elő az ágyneműk is.
Lepedőből kettőt nyúzunk születése óta.
Fejvédő mondjuk nálunk kellett, mert -bár hihetetlennek tűnik - de amikor hazahoztuk Bencus a kórházból, mindig addig kepesztett a kiságyban, amíg el nem érte az ágy szélét és hozzá nem nyomta a kis buksiját. Egyszerűen odatornázta magát. :D Amikor már nézegetni szeretett, akkor én is úgy tettem az ágyába, hogy a fal felőli és a fej felőli résznél legyen csak a fejvédő.
Baldachin nekünk sem volt... Tetőtérben van a szobája, így nem is fért volna el, meg inkább nagy színes plüss virágokat + méhecskét tettem fel a falra, hogy azt is lehessen nézegetni. :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nagyon szépen köszi a válaszokat! :D

Igen, jobban teszem ha fentiek szerint költséghatékonyan és praktikusan járok el, mert ígyis roppant szűkös a keretünk, én meg már tovább nyújtózkodnék mint a takaró ér. :oops: :oops:
Ugye lányos anyuka leszek, és úgy el tudok csöppenni az elképesztően édi és szép babaágyneműkön is, hogy csak na :oops:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Csajok! Próbáltam összesíteni kik jönnek a talira:
Eta, Dorka, Eclipse, Gyancsi, Tatjana, Vayacon+tesó és mi

Kit hagytam ki?
Ha jól nézem egyedüli fiús anyukaként érkezem. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lányok!

Jó talit nektek holnapra!!!! Érezzétek nagyon jól magatokat!
Aztán várjuk az élménybeszámolót meg a képeket! :)

szisszka
 
 


Én nagyon szurkolok, hogy holnap legyen nagyon szép időtök, és érezzétek jól magatokat! Nagyon várjuk a képeket és a beszámolókat!

rodina74
 
 


LUCUZS!!!!

No para papa is jön cipekedni: )) Sörözhetnek, én meg majd vezetek!
JA ÉS IGEN A KÁVÉZÓ A PONT!!!!
INNEN INDULUNK HA JÓ IDŐ LESZ PIKNIKEZNI!
TEHÁT NAPOT MINDENKI HOZZON A TÖBBIT MEGOLDJUK: ))

Bocsi, de most értünk haza!
Hulla vagyok, és még itt az öt unokaöcsi ismét...
Megvettük a rég kinézett polcot, és egy szuper leértékelt ágyneműhuzatot a babónak!

Bocs megyek mert kötelesség van, és még ezernyi feladat mára!
JÓ ÉJT! Puszi!
Holnap találkozunk: )) Eta

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt!

Tegnapi napunk eléggé hosszúra sikeredett.
Férjemnek dolga volt a XXII. kerületben,kérte,hogy kísérjük el.Pontosan a Kossuth utcában voltunk.Mi kint vártuk egy padon már másfél órája amikor megjelent egy csomó rendőr.Amíg mi a padon bohóckodtunk Flórival kirabolták a mellettünk lévő Erste bankot.Egy gyanús fickót láttam aki robogóval érkezett a bank elé.Felvették az adataimat tanú lettem,így bármikor behívhatnak kihallgatásra.
Utána mesélték,hogy fegyveres rablásról volt szó.Még jó,hogy nem rántotta elő a pisztolyát,mi a fenét csináltam volna terhesen egy 2 és fél éves gyerekkel?
Egyébként szerencsétlen volt csórikám,csak 2 millió hétszázezer Ft volt a bankban.
Annyiért nem is érdemes bankot rabolni. :shock:

Jó talit Nektek mára!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok Lányok!

Kis létszámmal sajnos, de nagyon-nagyon jó éreztük magunkat a talin! :D :D :D
Köszönjük Etának a szevezést, meg Gyancsinak a fuvart.
Nagyon kellemes, szép helyen a tatai Cseke-tó partján ettünk-ittunk-dumáltunk nagyon jót.
Lucuzs zseniális káposztás pogit és áfonyás-étcsokis muffint sütött, amire rá volt írva hogy "2010 novemberi babák" :D :D
Sajnos pont lemerült a fotógépem, de a többiek majd tesznek róla fel fotót.
Tatjana sajtos rúdja meg lekváros sütije is isteni finom volt, hajtogatott tésztás.

Remélem legközelebb még többen el tudunk jönni, a babákkal :D :D

Csupa kedves-aranyos kismamát-kispapát ismertem meg személyesen :D

Én nagyon jól éreztem magam, köszönöm a szép napot!

Puszi
Kriszti

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól sikerült a találkozó. Reménykedtem benne, hogy jó időtök lesz. Sajna itt Balcsin egész nap esett. Nem hiába, ilyenkor kell eljönni szabira. 8)

Sajnos nekem tegnap óta rendetlenkedik a szervezetem, mondjuk, én tehetek róla (nyitott ablaknál való alvás). Küldtem is Etának üzit, hogy nem tudok menni. Hihetetlen, hogy lemegy hat hónap, élek mint Marci Hevesen, majd eljövök nyaralni és azóta hasmas és göth. Erről jut eszembe, mivel eddig nem nagyon voltam beteg nem is készültem fel. Mit ajánlotok köhögés ellen?

Eta,
volt téma az asztalos dolog. Én már annyiszor megszívtam, hogy ismerős ismerősével csináltattam valamit, költségkímélés címen, majd amikor megkaptam a végterméket és valami hibázott, nem akartunk kritizálni, mert a barátunk, barátja stb. Inkább mindig megkeressük a legolcsóbb/legjobb szakembert. Akkor azt éjfélkor is zavarhatom ha besz.....t a riasztó, pl. hiszen fizettem érte.

Kitartás azoknak, akiknek ágyban maradás lett kiírva. Pihenjetek sokat!!!! Még 3 hónap és itt vannak a mikkamakkák!!!!!!

Nekem is gondom van az intim dolgok rembetételével, a párom viszont nagyon szívesen besegít. :lol:

Kép
Kép
haynii
 
 


Halihooo,
örülök, h. jól sikeredett a tali, mégha kevesen is voltatok, viszont most ennék abból a káposztás pogiból, muffinból és társaiból! :lol:

Megjártuk a 4D-s uh-ot, mindjárt dobok fel képet! Úgy néz ki marad a kislányka verzió, doki szerint 1000%-osan... :wink: azért én inkább maradnék a 99%-nál!
Nem nagyon tetszett neki az uh, elbújt rendesen, kicsi arcát szinte végig takarta és a szája lefelé görbült... kis édes! :D Sajnáltam is picit, h. csesztetjük, de nekem/nekünk nagyon jó volt látni! Doki szerint minden okés! :lol:

Haynii, sajnálom a göthödet... esetleg lándzsás útifű szirup? Más nem jut eszembe, illetve ha kibírod Aloe Vera First bele a torkodba... :roll:

Henne, nem olyan vészes a cukros lötty, mehet bele citromlé!
Tanuljál ám!!! :wink:

Dorka, megmérted a pocidat? :)

Kép

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


LÁnyok!
Nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Azt a sok fincsi dolgot úgy megkóstolnám!!!! :o
Nagyon várjuk a képeket!

Eclipse!
Ti melyik 4d genesisnél voltatok, és kihez mentetek? Kifejezetten őt kértétek? Mennyibe került? Mennyi a várakozási idő?

rodina74
 
 


Navi!

Zorka baba nagyon szép formás! gyönyörű

rodina74
 
 


Sziasztok! Mi is hazaértünk! :D

Mindenek előtt szeretnék nagy köszönetet mondani Etának a szervezésért!!! Puszi neked érte!!!
Szuper helyet választottatok a pároddal a talira! Nekünk nagyon tetszett! Mi amúgy is inkább a természet közelében érezzük jól magunkat. :D A játszi meg Boginak tökéletes volt!!! :lol:

Eclipse! A muffin amúgy meggyes-csokis volt, nem áfonyás :wink: :lol: , de a lényeg, hogy ízlett! :lol: :lol: :lol:

Én is remélem, hogy legközelebb többen csatlakozni tudnak a kis csapathoz! :D
Puszi Mindenkinek! Jó volt Titeket élőben is megismerni!

A gmail-es oldalunk még működik? Nem is emlékszem már, hogyan kell, és mit, mert oda fel tudnám tölteni az összes képet.

És akkor pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodina,
a 4D Genezis a Lotz Károly u. 24. alatt van, a Budagyöngyétől 2 perc.
mindennap 8-tól 8-ig vannak, hétvégén is, így 2-3 napon belülre kapsz időpontot, sőt, én amikor fényes délre kértem, másnapra kaptam.
Mindkét szonográfus, Márta és Csilla is tündér, és nagyon szakszerű és alapos.
Mi apával imádunk odamenni, erre nem sajnáltuk még eddig a pénzt... :oops: Nagyon-nagyon profi géppel nagyon profi felvételeket csinálnak, és 2D-ben is iszonyú részletesességgel nézik a babót, hogy egészséges-e.
Nekem legutóbb a saját veséimet, májamat, epémet is megnézték.
És tündér kedvesek. Azt hiszem, viszünk nekik virágot meg bonbont ha meglesz a pici, mert elég sokat nézegették már.
És az utazás előtt közvetlenül még csekkoltatom magam egyszer.
10500 pénzért nagyon magas ellátást kapsz.

Akik már voltak ott, megerősítették ezt, és nem csalódtak azt hiszem... :D :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Navared,
nagyon szép a fotó!!! :D :D :D Tényleg egy egész picit morcika.
De az enyém is ráncolta a szemöldökét uh-n :lol:

Lucuzs, Gyancsi,
végre a tartozásom:

A méh, méhszáj előkészítése szülésre a 35. hét végétől:
1. nap: 1x5 golyócska Pulsatilla C30
2-6. nap: 1x5 Caulophyllum C12
7. nap: szünet
8. nap: 1x5 Pulsatilla C30
9-13. nap: 1x5 Cimicifuga C12
14. nap: szünet

A ciklus még 1x ismételendő.

Szüléshez:
- Rendszeres fájástevékenység észlelése esetén: 1x5 Arnica C200
- Ha a magzatvíz elfolyt, de még nincs rendszeres fájástevékenység: 1x5 Pulsatilla C200

Ezeket egy doktornő írta fel nekem, aki tagja a Magyar Homeopata Orvosok egyesületének és maga is 3 gyermekes anyuka. Ez egy általános protokoll, a jászberényi kórház orvosai jegyezték fel.
Ha ennél többre, személyes állapotfelmérésre stb-re van szükség, priviben adok telefonszámot.
A konzultáció 30 perces, 5000 pénz.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Köszönjük a képket Lucuzs!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kép

Ezt a képet még fel szerettem volna rakni, csak mindig elfelejtettem.
A barinőm 10 napos pici leánykájával :D :D
Korábban még nem volt a kezemben ilyen pici baba... annyira édes volt, fel sem ébredt, és álmában mosolygott picit néha...
Tündérke.
Én asszem 22. hetes voltam ekkor, de ülve még nemigen látszott a pocim. Azóta már igen :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Köszi Navared!

Már meg is jártam a gyógyszertárt. Még 8 előtt odaértem, így nem kellett ügyeleti pótlékot fizetnem! :)

Kép
Kép
haynii
 
 


Eclipse
Köszönöm az infót!
Nagyon helyes vagy a babával!

Hát lányok, olyan jó nézni a képeket! Sajnálom, hogy nem lehettem ott! Látszik a képek, hogy nagyon jól éreztétek magatokat! Ja, és mekkora pocitok van! Nagyon szép!

rodina74
 
 


Vaya!
Elküldtem a mailt! Remélem rendben átmegy!

MAjd jövök még olvasni/írni később!

szisszka
 
 


Eclipse:stimmelt minden a motyóval?

A tali miatt pedig aranyoska nagyon irigy-irigy :oops: Olyan jó lehetett...szépek vagytok a képeken!

Lucuzs:köszönöm a fuvart!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Emese,
köszi szépen, popsitörlő, pelus, tea, tányér, kanál, cumi, minden megvolt. Írd meg priviben árat, kedd-szerda tudom utalni.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lányok!
Ti már vettetek tetra pelenkát? Hol vettétek, mennyiért? A cseh vagy a magyar terméket részesítettétek előnyben? Miért?

rodina74
 
 


Lányok!

Kérlek benneteket, hogy holnap szurkoljatok nekem nagyon, hogy minden rendben legyen! Köszönöm!

rodina74
 
 


Jaj Lányok, annyira aranyosak vagytok a talis képeken!!!!!!!!! Örülök, hogy minden jól ment és az időjárás sem babrált ki Veletek! Remélem legközelebb én (mi) is ott lehetünk!

Rodi, nagyon drukkolok Neked holnapra és én is ugyanezt kérem Mindenkitől. Délután én is megyek dokihoz.
Tetra pelenkából én csehet vettem, mert sokkal fehérebb és puhább volt, mint a magyar. Először 15 db-ot vettem, de aztán Bence sokszor bukott egy picit a kiságyban és nagyon sűrűn kellett cserélnem a buksija alatt, meg mindig volt egypár a pelenkázótáskában, meg a babakocsiban, egy a mérlegen, úgyhogy hamar beszereztem még 10 darabot... így már nem kellett naponta mosnom. Egyébként olyan jó minőségűek, hogy most alig fogok pár szemet venni, épp csak annyit, hogy legyen vadi új amivel elviszem orvoshoz meg védőnőhöz.

Csajok, van egy eladó 5 hónapot használt Bergon babakocsim. Szuper állapotban van, mert szinte csak a családi házunk teraszán altattam benne Bencét. Van hozzá vastag téli lábzsák, esővédő és szúnyogháló is. A színe khakizöl és szürkés, a szürkés részen khakizöld virágokkal, de egyáltalán nem lányos, szerintem unisex. Ha valakit érdekel vagy tudtok valakiről, aki ilyen kocsit szeretne, szóljatok légyszi. Árban megegyezünk. Teszek róla fotót, ha valaki szeretné látni.
Csak azért akarok megválni tőle, mert kaptunk egy másik kocsit, ami nekünk praktikusabb.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillagvirág!

Én bergon akarok venni! Milyen típusú, mert lehet, hogy engem érdekelne!

rodina74
 
 


Csillagvirág!

Nagyon szurkolok neked holnapra! Biztos minden rendben lesz!

rodina74
 
 


Rodi, Bergon Cross, sima kerekű (tehát nem bolygós és nem is felfújható, hanem tömör kerekei vannak). A Cross modell azt jelenti, hogy minden keréknél külön állítható rugózása van. A kocsit egyébként Bence születése előtt vettük, 2007 júniusában, a garancia emiatt már nem él. De megvan minden papírja (a használati útmutató). Tényleg nagyon szép, fáj is érte a szívem, de nekünk már nem kell. Ha gondolod, holnap lefényképezem és feltöltöm a képeket.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Rodi! Csillag! Holnapra nagyon szorítok neketek!!! De úgyis minden rendben lesz!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Eclipse! Nagyon köszi a sok fontos írást a homeos cuccokról!!!! :lol: Le is mentem, és el is kezdek utánajárni!

Aranyoska! A postázás természetes volt, meg sem kell köszönnöd! :D
Ha jól érzed magad, akkor csütörtökön tényleg talizhatnánk hármasban!!! :lol: Mit gondolsz?

Navared! Tündéri a babócád!!! :D :D :D

Haynii! Sajnálom az újabb betegséget. :cry:
Én is szarul vagyok, mióta hazajöttünk a nyaralásból. :evil: Sikerült megfáznom, azóta fáj a torkom és köhögök, valahogy most semmi sem segít. :?

Kinga! Nem semmi sztori a tiéd!!!! :shock: Még szerencse, hogy nem volt semmi bonyodalom!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt! :)

Hihetetlen, megint eltelt egy hónap, már augusztus van! Nagyon durva, hogy repül az idő! :shock:

Mai tábla: 2010.08.02.
Kép
Kép

szisszka
 
 


Lányok!
Jajj, nagyon jó lehetett a tali! Mindannyian nagyon csini kismamik vagytok a képeken!

Ágynemű:
Nekünk volt baldachin, kék mackós a dédi varrta, ő varrta fejvédőt is, ugyanolyan macis anyagba szivacsot varrt bele, ugyanilyen macis takarót is varrt Marcinak, az anyagba flízt varrt bele :)
Meg anyum is vett Marcinak egy kis takarót, az elefáni bababoltban van olyan, kb. 1000 ft.
Lepedő: én most az ikeában akarok venni fehéret, kb. 750 pénzért adják, bababoltban 1500 pénz körül láttam.
De volt, h mi is csak kis plédet használtunk, ha Marci hálózsákban aludt.

Kinga
Durva ez sztori! :shock:
Én azon szoktam kiakadni, amikor mondják, h valaki kirabolt mondjuk egy benzinkutat, vagy boltot és 30.000 ft-ot vitt el... :shock: :(

Lucuzs
Nagyon jól néz ki a muffin, amit sütöttél! Nyammm!
gmailünk:
felh.n: babanet2010
j:november
kiváncsi vagyok a képekre! :)

Hajni
Jobbulást Neked!

Navared
Édes a kiscsajotok! Örülök, h minden rendben! :)

Eclipse
Jajj, de jó a kép, amin a pici manóval vagy! :D

Rodi
Mi is cseh tetra pelust vettünk Marcinak, azóta is nagyon szupi állapotban vannak, most én is csak párat fogok venni, mi 15 db-al gazdálkodtunk, plusz volt 2 db,amit az orvoshoz használtunk.
Mennek a drukkok!!!!

Csillag
Nektek is mennek a drukkok!

szisszka
 
 


Sziasztok!

Hát hogy is mondjam tényleg repül az idő!
Mára mennek a drukkok RODI ÉS CSILLAG!!!!
Aztán tessék beszámolni mi volt!

Visszatérnék még a talihoz, bár már 2 napja....
Köszi a fincsi sütiket, és a jókedvet meg a napot!Voltatok utánna sétálni a tónál, meg a romoknál??
Sajnálom, hogy ilyen hamar el kellet mennem tudtam volna még maradni....De így is elkéstünk az esküvőről: ))
Ami egyébként szuper volt, csak olyan rozogának éreztem magam, mint egy 100 éves :cry:
Nem tudtam táncolni, mert fájt a hasam, nem ittam még egy pezsgőt sem nehogy baj legyen.... Ez volt az első ilyen lagzi...
De legalább egy csomó mindenkivel beszélgettem: )

Lehet,hogy ciki de nem tudom: mi az a tetra párna?

Csillag! A BABAKOCSIRÓL Tegyél képeket lécci, engem is érdekelne........

Na megyek mert felébredtek a németek, kezdődik a nap!
Itt vagyunk Balatonszemesen, és meghívtam pár német barátot...
Hozták a napot, ahogy megbeszéltük, és tegnap csobbantunk is egyet: ) ÉS MA IS JÓ IDŐ LESZ 8) UGYE?

Pusszantás: Köszi a képeket: Eta

Kép
Kép
eta
 
 


Rodi, Csillag, drukkok mennek!

Tetra pelenka: én innen rendelek majd:
www.pelenkadiszkont.hu, Baby bruin 8db-os cseh pelenkából 2 csomagot. Remélem a 16 elég lesz.
Mosható pelusból a www.tiptopbaba.hu-ról fogok rendelni 24 darabot, plusz a pelenkadiszkont.hu-ról mosható pelenkabetétet 2x15db-ot, feltuningolni a pelenkákat.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse
Köszike a linkeket! :) Szerintem a tiptopbabáról én is fogok rendelni mosható pelust, 2-3 db-ot,a shinies megtetszett :)

Eta
A tetra pelus az a klasszikus anyag pelus :)

Ja, meg lefotóztam a kiscipit amit nyertünk a tesónak (amit régebben meséltem):

Kép



Kép Kép

szisszka
 
 


Még megmutizom a keresztszemesem, amin munkálodtam eddig, Marcinak készült, tegnap lettem vele kész. Még ki kell mosnom, vasalni, és jöhet a keretezés :)

Kép

szisszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: