Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és Zsófinak nagyon nagyon Boldog születésnapot kívánok!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Adri drága nekem is hullanak a könnyeim. :cry: Édes kis tündérkédnek óriási nagy puszit küldünk .Neked meg egy nagy ölelést és kitartást a továbbiakban is!

Szisz jáj szegény kezed.. jó szilveszterezést.nem tom, megkérdem majd anyum..
Winona én szedtem ebben mindent megtalálsz
1293567172.0587.doc

Aproojó kis eseménydús napok..evést sajnálom..remélem visszatér étvágya

Julcsi
hű mindjárt költözhettek!

Zsigikém gyurmának, és "Legonak" is örült, a legjobban a karácsonyfának és persze a Bogyó és Babóca könyveknek..utóbbi már könyökömön jön ki :D Kép Kép Kép
Vendég
 


Zsófi és Panna Nagyon Boldog Születésnapot nektek!
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Áron megint nagyon köhög már több mint egy hete, Mira is taknyos nem akar gyógyulni szegény pedig nem is megyünk sétálni már nem is tudom mióta. Nekem is fáj a torkom ,egyedül a párom nem beteg.
Az ünnepek jól teltek , kicsit stresszesen, Áronnak kijött a 18dik rágó foga is pont most így ultra érzékeny és nagyon hisztis-nyavalygós.
Nálunk a garázs és az orvoskészlet a favorit az ajándékok közül.Hoztam én is pár képet rég nem jártam erre, olvasni se jöttem mostanság. Zsófi és Emesedora köszönöm a névnapi köszöntést!

Barbi hogy van Edő?????

Kép Kép Kép Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Aproo, Panna, sok boldog szülinapot, még épp időben! :P

Mecsi, szuper édesek a gyerkőcök, és, hogy Mirus milyen szép ruciban nyomult! :) persze Áron is, de tőle már megszoktuk! :)

Adri, iszonyatosan sajnálom azt, amin keresztül kellett/kell mennetek! remélem, hogy ezután már csak a jó dolgok jönnek! a munkahelynek örülök nagyon, annak, hogy anyudnak mennie kell, kevésbé! :( sok sikert, és egy sokkal boldogabb új évet nektek különösképpen!!!

Barbikám, Edővel mi a helyzet!? remélem, hogy jól vagytok! ha lesz időd, jelentkezz!!!

Boni, nagyon édes Zsigid! mennyi szép ajándék nálatok is! Aproo, már csak a felsorolásba beleszédültem, hogy mi mindent kapott Levi eddig! :shock: :D

Sziszka, jobbulást a kezednek! remélem, hogy hamar meggyógyul a kezed! szilveszterezésnek elhiszem, hogy örülsz, nekünk további 3 évig tuti nem lesz ilyesmiben részünk, de ez van! mi szerettünk volna kis korkülönbséget!

Dia, jó, hogy jöttél Te is! jobbulást neked!!!

magunkról majd holnap, mert már hulla vagyok, és a kiscsajom ezidáig még nem aludt el... :S amúgy a köldöke már meggyógyult, Julcsi, Te kérdezted, csak nem reagáltam rá... bocsi! :oops:

jó éjt mindenkinek!

sophie27
 
 


Húúú lányok mi ma kint voltunk a ligetben a nagy dombnál szánkózni, nagyon jó a pálya és normális társaság volt kint mindenki türelemmel várta ki a sorát. Áron a végén lévő kis dombról egyedül csúszott le :)! Én meg gyerek korom óta először újra a nagy dombról.
Kép Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziszka, jobbulást a kezednek!!

Áronnak is jobbulást!!

Mi is köhögünk, Peti kivételével...

Barbi, Edő?

Boni, kiderült mi volt a gond a kislánynál? Jól van már?

Adri, köszönöm hogy leírtad, mi van Veletek, nem lehet könnyű, szerintem sokan ki se bírnák, amit Nektek kell :( De örülök hogy találtatok munkát, még ha kevés is a pénz... Anyukád milyen időtávra megy ki, vagy azt még nem tudni? Remélem, legalább a szemnyomásban lesz már valami javulás :roll:

Mi idén se szilveszterezünk, Peti még mindig szopizik éjszaka, vagyis főleg akkor szopizik :wink: Ákos unokatesó is nálunk lesz, ha minden igaz, legalább sógornőmék tudnak bulizni, ha már mi nem...

yuyu79
 
 


Adri, a melóhelyed hozzáállásán megdöbbentem... hogy lehetnek ilyen érzéketlenek? Ott most gyesen vagy akkor, és gyes mellett dolgozol a másik helyen?

yuyu79
 
 


Aproo, Panna, utólag sok boldogságot! :D

yuyu79
 
 


Boni, gyorsan még egy kérdés, tőled kaptam a szilveszteri malac receptet, te az egyszerűbb, vagy az első tésztából sütötted meg? Csak, hogy melyik van kipróbálva, biztosra akarok menni :)

Köszönöm!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a köszöntéseket! :wink:

Panna Isten éltessen!

Adrim, írtam!

Boni, Mecsi, nagyon jó képek!

Kicsit rohanós volt az elmúlt két nap, mozizással végre, meg keresztapáméknál, alig értünk ma este haza, párom totál szarul lett, ki sem jött kb a füriből, de csak Ő (egyenlőre) Szóval intéztem a két gyereket, most feküdtek le negyed órája, de nem tudtam lebeszélni szegény Pétert és elhúzott ügyelni, mert ilyenkor már nem tud helyettest találni. Jó kis éjszakája lesz én meg itt izgulhatok, hogy már megint mi a pék van. Remélem hamar helyrejön, mert Ő a vasgyomrú a családban, szóval ha vírus, akkor szívhatunk újfent.....na de csak pozitívan. :roll:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Na, azt hiszem ennyit a pozitív gondolkodásról.....
Estére annyira szarul lett Péter, hogy a benti nővér rábeszélte egy infúzióra, de megszédült, leesett a vizsgálóasztalról és szétnyílt a feje, mehettek az ügyeletről a kórházba összevarrni.
Azt sem tudom hogy jut ma haza, mert kocsival ment be dolgozni... :cry: :?
Zéti meg kemény 20 ml-t evett reggelire.
Még vmi az óévre?.... :evil:
Azt hiszem nem a 2010es év lesz vágyaim netovábbja....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Szisz azt gondolom az elsőből.nem vagyok otthon, receptek meg otthon. remélem sikerül ..viszont ha olvasod, átküldenéd nekem a receptet priviben megköszönném :)
Vendég
 


Szisz a receptesben benne van a generációs tejfölöspogi receptem, abból csináld meg az tutira isteni finom!!!!!én is abból fogom :wink: :lol:
Vendég
 


Boni, mailben ment, remélem ott is meg tudod nézni, priviben hosszú lenne!

Puszi

Nekem sütőben az első adag, nagyon jól néz ki!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!

Először is,
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK mindenkinek!

Aproo, ha találsz a hó alatt útilaput, küldheted :) (de már csak három hét / 21 nap / 504 óra, és elmúlik :lol: ).

MásikZsófi, már épp kezdtelek hiányolni, amikor bejelentkeztél :wink: .

Tegnap voltunk tanácsadáson, 61 cm és 5930 g (kéthónapos), kapott két szurit, meg a rotát. Doktornéni szerint túl sokat eszik :roll: , de mit csináljak sok óra ordítás után :? ? Ja, és úgy tűnik, kezdi végigaludni az éjszakákat, elmúlt napokban fél hétkor kelt, előtte is inkább 5-6 között! Vettünk fülbevalót neki, jövő héten berakják.
Egyébként jól vagyunk, karácsonykor itt voltak az uncsitesók (Daniéi), nagyon élvezte a nagyfiú. A nagynénik meg rázták Flóra fenekét :lol: . Ma persze itthon leszünk, de már megszerveztem a jövő évi szilveszterünket :lol: .

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


Sziasztok!

BUÉK Nektek!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo juj nem hiszem el,remélem most már a tavalyi év mögött hagytátok a rosszat...


BUÉK Csajok
Vendég
 


Boldogságos Új Évet Kívánunk Mindenkinek jó égészséget és csak mindent ami +++++++++!!!!!
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Íme a 30.-a éjjel végeredménye:
Ciki nem ciki, de Peti nem bírja a tűket, doki létére, sőt intenzíves....csak ha Ő szúrhat, vicces mi?
Szóval hányós-fosósa volt, akartak adni neki infúziót ha már ott van helyben az ügyeleten, de elájult, leesett arccal. Fél éjjel ct, röntgen, idegsebész....minden, mert a feje, a szája az orra mindene szétment. 5 öltés van a fején, 3 a száján, az orrát nem varrták mert nem lehet. Agyrém az egész, komolyan és mellé tök gyenge még most is. És persze hétfőn kezd az új melóhelyén így. Sztetek??
Most már tényleg ki kell mondanom, hogy a faxom tele a 2010es évvel, szóval minden jókívánságot beröptetek és bezárok a házba, mert nagyon áhítozunk utána... :roll: :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Barbikám, mi van veletek, annyira eltűntél! Edő? Jól vagytok?

Apró, nyisd az ablakot, küldök én is néhány jókívánságot, csak aztán jól zárd be, nehogy kimenjen! Nagyon rád fér!

Judit, nem semmi méretek! Hozhatnál fotót is!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


BÚÉK!!

Szilvi, milyen volt a buli? Málnus jól viselte a máshol alvást?

Barbi, mizu? Remélem semmi gond :roll:

Aproo, Péternek jobbulást!

Eni két hete köhög, más baja nincs, ma elvittem dokihoz, piros a torka... csak calciumot kapott. Én is köhögök, de még nem szántam rá magam, hogy elmenjek orvoshoz... de talán csak idő kérdése, és rendbe jövök lassan :wink:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánok én is! És mindenkinek jobbat, sokkal jobbat mint a tavalyi!

Adri! Borzalmas, hogy miken kellett keresztülmennetek, főként szegény kicsi lánykátokat sajnálom! És egyúttal elképesztő, és csodálatraméltó, ahogy bírjátok az akadályokat, más a fele teher alatt is összeroppanna. Nektek minden téren (munka, egészség) javulást kívánok, és remélem, hogy a 2011-es év csak jókat tartogat!

Apró! Azért rátok is rátokfér hogy kilábaljatok ebből a balszerencse-sorozatból! Megy a ++++ , hogy javuljon a helyzet. És utólag neked is Boldog szülinapot kívánok, bár gondolom nem ez volt életed legjobb szülinapja...

Nagyon édesek voltak a fotók amiket Karácsonyi üdvözletnek készítettetek! Én örülök, hogy a nagyszülőknek a naptár válogatást elintéztem időben, tényleg totál idegbeteg voltam már az Ünnepek előtt.

Köszönöm a szülinapi köszöntéseket is így utólag!

Szisz! Kezed remélem már jobban! Tényleg nem kellett volna kinyitni két ünnep között!

Most már jobb, pihentem, lenyugodtam (igaz a maradék melómat még nem kezdtem el), a közérzetem is sokkal jobb, és apa idegein se táncolok annyira.
Réka imádta a családi nyüzsiket, a sok gyerekkel és pesze a sok ajándékkal. Én meg azt, hogy már olyan nagy, és amikor gyerektársaságban vagyunk, szinte nem is látni, mozog együtt a többi gyerekkel, csak az édes kis csacsogását hallani.
Szilveszterkor egy barátunknál voltunk, ahol egy 4 éves kislány és egy 1 éves kisfiú van. Egész este mondták a magukét a csajok, játszottak, babáztak ezerrel, nagy egyetértésben. Majdnem sikerült az éjfélt is megvárniuk, de RÉka f12-kor totál kidőlt, dugtuk ágyba gyorsan, mielőtt a hiszti kibontakozik... Persze másnap reggel ismét belelendültek, igazán tegnap pihente ki a nagy mulatozás fáradalmait :lol: Icipicit náthás, picit piros a torka, de toljuk a homeos cuccokat, meg a vitamint, remélem ennél jobban nem merül bele a betegségbe.
Most hogy van időm is rá, elmaradtak a hisztik is, amik Karácsony előtt megint sokszor előjöttek. Holnap bölcsizik a drágám, remélem a múltkori jó hangulatban folytatja majd...

Velem/Velünk minden okés, habár a kisasszony durván próbálja szétrugni a pcakomat belülről, és előszeretettel ugrál minde belső szervemen, szóval kissé izgága a leányzó. Pocakom brutál nagy (persze csak ahhoz tudom viszonyítani, milyen volt RÉkával), néha úgy érzem, kicsattan, kireped mint egy érett dinnye. És hol van még a vége.... :shock: Ja, és pozitívummal zártam a tavalyi évet, vagyis a vérkép, cukorterhelés, kontroll Wassermann minden rendben, negatív megfelelő, stb, hova mit kell írni....
Legközelebb 20-án megyek vizsgálatokra, remélem akkor is minden okés lesz. Már csak egy jó nevet kellene találni a pocakmanónak :roll:

Persze még van egy csomó intéznivaló: RÉkának ágyat, szekrényt kellene venni, meg ovit elkezdeni keresgélni... Na meg nekünk is új ágy kellene, durván ki van feküdve a franciaágyunk, a fenekem gyakorlatilga a farost lemezen van. Ezt is tervezzük már vagy 2 éve... Na majd látjuk mire lesz egyáltalán anyagi keret, de előrébb lennénk ha már tudnánk, milyet akarunk...

Na megyek ágynak dőlök, reggel kelés van a bölcsi miatt...

panna1
 
 


Utólag is nagyon boldog új évet mindenkinek!

Aproo! Kívánom, hogy a 2011-es év csupa olyat hozzon, amit szeretnétek!

Barbi! Edő remélem, már jobban van!

Nekünk nagyon zsúfolt volt az utóbbi két hét - vásárlás, utazás. Meg az sem segített, hogy karácsony előtti éjjel hajnali 5-kor feküdtünk le (anyósomék és a nagyszülők helyett is mi vettük-csomagoltuk a mi és Fruzsi ajándékait, Danim szólt is a szüleinek, hogy jövőre legyenek kedvesek legalább az unoka ajándékait intézni, nonszensz, hogy ha végre van kettesben egy csöpp időnk, azt boltokban vásárlással kell töltenünk, majd csomagolással). Szerencsére Fruzsi csak 7-kor kelt (előző nap 5-kor), így legalább minimálisat tudtunk aludni. Aztán a délutáni alvása alatt feldíszítettük a fát. Viszont utána folyamatosan úton voltunk Érd, Szolnok, Budapest, Veszprém útvonalon. A nagyszülők is jöttek egy napra, mert koncertjegyet kaptak karácsonyra, akkor egész nap főztem. Még egy temetésre is mentem 30-án, majd 31-én újból Szolnokra, mert Anyósomék lefoglalták maguknak az unokát. 1-jén haza, 2-án szüleim jöttek. Úgy kezdtem 3-án dolgozni, hogy fáradtabb voltam, mint két héttel korábban, mikor elmentem szabira. Kb. annyi pihenés volt, hogy 2 este filmet néztünk Danival itthon. Ráadásul fájt torkom-fülem, szerencsére ma már kicsit jobb a helyzet. Szörnyű, hogy ennyitől ennyire kipúrcanok egy gyerek mellett, minden elismerésem a többgyerekeseknek!

Jó hír viszont, hogy Fruzsi nappalra teljesen letette a pelust, csak amikor hosszabb autó útra megyünk, adom rá, mert a mínuszokban nem szívesen szállnék ki vele pisilni. De csak egy út volt, ahol mi mondtuk neki, hogy nyugodtan pisiljen a pelusba, a többi esetben megvárta, amíg megérkeztünk. :)

Beus

Kép
félhold
 
 


Sziasztok!

Húúúú milyen nagy itt csend ! Kihalóban a jó kis topikunk :cry: :cry: :cry:
Bár mi is mostanában előkerülünk aztán eltűnünk, de nekem személy szerint őszintén nem volt kedvem se energiám mostanában jönni olvasni, írni.

Mira nagyon fel van borulva délután 5től hajnal 1ig összevissza az életünk. Valahogy nem tudok most következetes lenni és jól csinálni a dolgokat , vagy legalább is kitalálni valamit a változásra. Alig akar aludni este, néha nagy nehezen sikerül 11kor elaltatnom. Elég furcsa a napirendünk is , ébredés- evés- 1-1,1/2 óra fentlét aztán 1óra alvás. van hogy 3 van hogy 4óránként eszünk. Nekem ez teljesen új mert áron nem így volt. Áron evéskor cicin bealudt és jó sokat aludt. Persze nappal húzza a lóbőrt a kisasszony mert hát be kell pótolni az éjszakát.( VAlaki valami ötlet ??)
ÉN meg hulla vagyok, mert minden reggel kelek Áron ordibálására hogy ő nem akar felkelni, mert nálunk apa kelti Áront és viszi bölcsibe és vissza aludni sokszor nehéz. De emellett szépen fejlődünk és minden rendben, Mira néha még kicsit szörcsög nem is tudom így megkapja e holnap a 2hós oltást ami már tolódik egy hete így is :? :? A baj még hogy nekem elég reflux gyanús Mirus mert kaja után jó fél óráig nem tudom letenni mert akkor bukunk rendesen, így addig ölbe baba. Pedig már kispárnán alszik , de még így is van hogy vissza jön neki.
Na ezért se jöttem mert csak panaszkodnék. :(
De viszont már gőgicsélünk legfőbb szavunk a hőőő :):) meg a gggőőő és hason kicsit kúszunk támasztással meg emeljük a fejünket.
Szilveszter nyugis volt , gyerekek keresztapuja nálunk volt és 3asban pókereztünk meg társasoztunk, Áron 9kor beauldt fel sem ébredt a durrogásokra pedig volt nagy csit-csat a telepen. Miru f11től kitartott velünk f1ig amikor is bealudtam vele :) Jövőre mamáéknál szilveszterezünk mert ott ilyenkor zajlik az utcán az élet :)
Jaa és a jó hír a bölcsibe nagyon ráálltak ÁRon wc-re szoktatására mert érdekli a dolog és már mikor itthon is kérdezzük hogy megyünk e pisilni akkor megyünk! és 1xmár kaksi is sikerült fürdés előtt a wc-be. Persze kicsit megilyedt a drágám a dologtól de nagyon megdícsértük. Szóval szépen lassan haladunk, persze a bili az nálunk felejtős.

Zsófi sikerült wc szűkítőt beszerezni??? Eszti baba hogy van, és te???

Adri szívszorító ami történt Dórikával, erre nincsenek szavak. Nagyon sajnálom és ahogy Sziszka írta minden tisztelet a tiéd!!! Puszi a kis csöppségnek! Melóhelyed mondjon le , ilyen taplók legyenek!!!

SZiszka hogy van a kezed???Szilveszter hogy sikerült?

Barbi Edőkéje jobban van, szerintem most itthon vannak ha jól értelmeztem a levelét :)

Boni nagyon csini volt Zsigi karácsonykor! Hogy van a kislány?

Aproo hogy van a párod fiúk nem kapták el a nyavalyát remélem ???
Zéti cicizik még vagy már abszolút nem?

Judit fülbevaló bekerült már?? Hogy csináljátok ezeket a jó éjszakákat , mennyit van fent Flóra napközben??

Panna van már nevetek a picúrnak?? Úgy látszik mindenki nagyobb pocakkal bír a második manónál :)

Julcsi mikor költöztök hogy álltok a lakással?

Dia te is beteg voltál hogy vagy???

Bölcsivel hogy álltok mindenki megszokta már a helyzetet? Lassan jön az ovi választás hurrááá!!!

Azthiszem elújságolhatom a nagy hírt Andiméknál összejött újra a babóca már 10hetes és nagyon drukkolok nekik ! Júliusra várjuk a picit!!!!

Na most ennyire volt időm ! Mennem kell teregetni , ma én is lustiztam f11ig :shock: :shock: :shock:

puszi mindenkinek!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Mecsi, sajnálom a rossz éjszakákat, de ötletem nincs sajnos :( Gondolom ha napközben próbálnád többet ébren tartani, akkor meg csak nyűglődne, nem? A kaja elég neki, nem éhes gondolom?

Peti mostanában azt csinálja, mint tegnap is, hogy 7-kor már nagyon álmos volt, de csak fél órát aludt, aztán 11 utánig fent volt. De hát ő már 9 hónapos múlt, és ezt csak mostanában kezdte... Eni is megint majdnem éjfélig fent volt, reggel meg nem lehet kirobbantani az ágyból. De ma fél 8-kor már fent volt, így délután is hamarabb elaludt, remélem este is jobb lesz a helyzet. Megpróbálunk átállni arra, hogy 7-kor keltem, mert ez nem állapot :roll:

Sziszka, minden rendben? Bocsi, hogy nem mentünk, de Eni is köhög, én is, meg valahogy most ilyen itthon ülős hangulatom van... Napközibe egyelőre nem megy Eni, Zsolti most busszal jár dolgozni, és a költözés után macerás lenne reggel gyalog vinnie Enit... Azt meg nem akarom, hogy ebben a hónapban járjon, utána meg ne, mert nehéz lenne megmagyarázni neki :wink:

Költözés remélhetőleg még ebben a hónapban lesz... de már semmit nem akarok elkiabálni. Hó végén megyünk síelni, még előtte kellene lebonyolítani. Aki már volt hosszabb úton gyerekkel, hogy bírták? Panna? Mire számítsak egy 2 és fél évessel meg egy 10 hónapossal? Ausztria, Nassfeld az úticél :) :roll:

yuyu79
 
 


szuszunál és sushynál láttam milyen szépen rajzolnak már a gyerekek hogy fenébe tudjátok őket rávenni a rajzolásra? Nálunk mindig csak az autózás megy már nagyon unom. Múltkor sikerült vele gyurmáznom, de nem sokáig élvezte :( Ha meg rajzolunk inkább mindig azt firkálja össze amit én rajzolok és megy a harc. :cry: :cry: :cry: ???

Hát Julcsi hajrá költözés, szerintem a hosszú utat úgy fogják kibírni hogy többször megálltok vagy alvás időben induljatok , na meg egy csomó nasi :oops: :wink:

Mira: hát próbálgatjuk fent tartani napközben meg magától is fent van, de akkor is ilyen az este. Kaja is elég neki mert ha nem akkor kap tápszert. Bár egy jó ideje nem mérem mennyit eszik ciciből, de gondolom csak elég neki ha elalszik a cicin és mikor büfi után adom neki nem kér már. MEg szépen is hízik.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Mecsi!
Mikor fürdik Mirus?
Nekünk RÉkával anno az jött be, hogy az eredetileg 7 körülre tervezett fürdést későbbre toltuk, mert fürdés után könnyebben elaludt, és mindig nagyot aludt. Így volt, hogy csak f10, 10-kor fürdött a kisasszony, viszont utána nem volt gond az alvással, elég gyorsan kialakult, hogy éjjel 5-6 órát aludt egyben. Ha szépen hízik amúgy is, nem gáz, hogy éjjel kimarad egy szopi, és legalább te is tudsz pihenni.
Napközben gondolom nem sötétített szobában alszik Mira... Amúgy meg nem tudom, hogy lehet ébren tartani napközben egy ekkora gyereket, ha ő aludni akar. Bár én sose próbáltam, mert örültem, hogy szopik között legalább 1 órára elalszik. Próbáld esetleg a pihenőszéket, abból jobban kilát, hátha érdekli, hogy mit csinálsz :wink:
Áron ügyes a pisiléssel!

Beus! Jó, hogy jöttél! Nem csodálom hogy fáradt vagy, hidd el, ezek a betegségek olyan kis alamusziak, hogy 2-3 napig szinte azt se tudja az ember, hogy hol van, utána meg még a lábadozás is!
Gratu Fruzsinak a pelusmentességhez!!! Csak így tovább!

Julcsi! Mikor indultok a síelésre? Két gyerekkel még nem utaztam, majd jövőre én is megtudom :lol: De hosszú utas tapasztalat RÉkával azért már van. Érdemes úgy indulni, hogy Petit meg tudd előtte szoptatni, utána gondolom bealszik a kocsiban, 1-2 órára. Következő megállót akkor érdemes, ha már nyüglődik, kicsit éhes.
Tavaly Réka már 1-et aludt csak napközben, de a hosszú uton egy rövid és egy hosszabb alvás is összejött neki. ha reggel időben indulunk és kelteni kell, akkor még ő szokott olyan kóma lenni, hogy beszunnyad egy órára.
Eninek érdemes olyan játékokat bekészíteni, amivel viszonylag jól le tudod kötni, esetleg ő maga is eljátszik. Nasit is vinni kell (kölesgolyó, ropi), nálunk azzal az időt lehet húzni, ha már nyűglődik Réka. Egy nagyobb 1-1,5 órás megállás ebéd környékén jó lehet, akkor Eni is kirohangálhatja magát, ebédeltek, és Peti is tud szopizni. Utána Eni iselalszik valószínűleg ...
Mi azt hiszem tavaly Obertauernba az utat(kb 6 óra autókázás) 2 megállóval úsztuk meg, de azért a vége felé már elege lett Rékának is.
Ha reggel időben indultok, akkor nem lesz az, hogy rohanni kell, hogy még sötétedés előtt odaérjetek.
Ha az elveitekkel nem nagyon ütközik az is jó lehet, hogy Eni is és Peti is kapjon valami új játékot (nyilván amivel autóban is tudnak játszani), az elég sokáig leköti a figyelmüket. Persze nem kell nagy dolgora gondolni, valami apróság is elég....

panna1
 
 


sikerült átolvasnom, az amúgy nem nagy termést, jövök is lassan, csak fürdetés, aztán szopi...

BUÉK mindenkinek utólag is! :)

sophie27
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy aggódtok, jól esik :) A kezem már majdnem teljesen meggyógyult, szóval minden oké, már majdnem az autónk is, csak a szélvédőt kell még kicserélni, és nem kapunk hozzá ragasztót...de már látom az alagút végét....

A szilveszteri buli nagyon jól sikerült, mi is szuperül éreztük magunkat, és Málnus is nagyon jól elvolt a nagymamánál, szóval minden tökéletes volt :) Nagyon ránk fért már a kikapcsolódás, ami kicsit bosszantó volt, azaz, hogy lehetett dohányozni a helységben,és kb. 11-re már vágni lehetett a füstöt...mi meg némiképpen el vagyunk ettől már szokva, de ezt leszámítva nagyon jó volt.

Mecsi, nagyon sajnálom, hogy így felborult az életetek, remélem hamar rendeződnek a dolgok...annyira fáradt vagyok, hogy semmi jó ötlet nem jut eszembe, szerencse, hogy másoktól sokat kaptál, majd azért gyere mesélni! Áron nagyon ügyes! Hajrá!

Julcsi, nagyon sajnálom hogy így döntöttetek, de persze megértem, ezt nektek kell tudni. Málnus nagyon hiányolta Enikőt, de mondtam neki, hogy betegek vagytok! Gyógyulgassatok! Ákos hogy bírta nálatok? Azaz te a 3 gyerekkel?

Panna, örülök, hogy a pocaklakóval minden rendben :)

Beus, jó hallani rólatok is egy kicsit! Éljenek a pelus mentes nappalok!

Mecsi, akkor Barbiék végül hazajöttek? Fura , mert mindig szokott hívni, de most nem jelentkezett! Ja, és Áronnal kapcsolatban, ha a rajz nem érdekli próbáld a nyírást, Málnus azt is nagyon szereti, és egy kisfiú is aki hozzánk jár...először a babakörömvágó ollóval kezdtük (másra úgy sem lehet használni) Festésnél pedig amit együtt öntöttünk ki gipsz figura, aztán ő festette ki, az volt a nyerő. Mert ebben benne volt az "ÉN CSINÁLTAM".

Gyurmánál pedig a sodrófa, kiszúró formák ilyesmi a nyerő...nem csak a sima csigabiga, hóember készítés. Egy ismerős mondta, és lehet, hogy kipróbálom én is, hogy gyurma helyett kelt tésztával játszanak, azt formáz belőle amit akar a gyerek, és utána megsütik, és az lesz az ebéd utáni nasi :D

Na megyek jó éjt puszit adni!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!

Jó kis csapat vagyunk (vagytok), sose halunk ki :wink: . (Észrevette valaki, hogy hétről-hétre többet írok :lol: ? Legalábbis, ha időm engedi, és van miről, akkor írok!)

Szilvi, azért nem egyszerű képet felraknom, mert mindig a férjem tölti le az ő gépére, ő archiválja, stb. Viszont mióta két gyerek van, nem tudok délutánonként gép elé ülni, és este mire ideérek 10 körül, ő már javában WOW-ozik, nem zavarom. Kb. kéthavonta látom a képeinket :? . De majd alakul, meg majd azért igyekszem (ha van rá igény :D ).

Mecsi, fogalmam sincs, mit tehetnél, és én sem tudom, nálunk hogy alakult így. Húgom 10 hónapos fia még kétszer kel egy éjszaka... Tegnap kisasszony is felébredt tízkor (kilenc után alszik el, de ha 5 perc alatt vissza tudom altatni, akkor nem szoptatom meg). Napközben nincs kialakult rend, a hasfájás miatt néha úgy érzem, semmit nem alszik, de azért a hasunkon, vagy kaki-nap után hason akár egy-két órát is. Szóval eléggé kimerítheti a napközbeni üvöltés szegénykét... Adott valaki ilyen pici korban Laevolac-ot? A fülbevalót meg pont ma tették be. Nem volt vészes, egy védőnéni szúrta ki, a miénk meg odajött, segíteni lefogni, mert azt hitte, nem bírom majd a sírást... Két hónap után az a három perc már meg se kottyant.

Úgy két hete kezdődött, hogy vannak nyugodt, mosolygós ébrenléti pillanatok Flóránál, és igényelné a vele való foglalkozást, de most még elég nehezen megy Dani mellett :( . Ráadásul a kiscsaj is lustának tűnik, nem tartja elég jól a fejét (pedig sokat van hason) - a dokinéni elvárásainak megfelelően -, a háromhónapos tanácsadás után valószínűleg vihetem őt (is) gyógytornászhoz. Még szerencse, hogy már van a városban is, Danit még Miskolcra hurcolásztuk (bár őt nyáron, majdnem egyévesen). (Én egyébként nem bánnám, ha valaki szakszerűen foglalkozna vele, és megmutatja, hogy segíthetek neki.)

No, mentem, mert már magamnak is sok vagyok :) .

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


Sziszka, Eni is emlegette Málnust...ha ezen a héten már nem is, jövő héten azért igyekszünk menni. Csak hát majd még az új lakást is kell takarítanom valamikor, szóval majd meglátjuk...

Ákos jól elvolt, éjjel párszor felébredt, és Enit kereste :lol: de hamar visszaaludt...Csak hát éjfél volt, mire mind3an kidőltek :roll:

Judit, azért hozzál majd képeket!! Szörnyű lehet ez a hasfájás, nálunk csak pár alkalommal volt, de úgy sajnáltam őket :( Remélem lassan kinövi Flóra...

Panna, köszi a tippeket... reggel 7 felé fogunk indulni szerintem... kiváncsi vagyok hogy fognak aludni... itthon Peti eddig 8 felé kelt, és már csak 11 felé alszik vissza... Sokszor 3x is alszik egy nap, de csak rövideket... remélem a kocsiban majd fél óránál több is sikerül. Bár ma például fél 12-kor aludt fél órát, aztán fél 1-től 2-ig megint aludt, meg 5 körül még egy rövidet babakocsiban. Érdekes, Enivel meg 10 hónaposan már átálltunk az 1 alvásra. Ma Eni is fél 10-kor kidőlt, úgy, hogy 2 óta ébren volt, Peti meg 3/4 9-kor, de azóta már ébren volt 10-kor fél órát. Na ez jó zavaros lett. Kiváncsi vagyok hányszor kelünk, megyek is aludni... Így most az új lakásban se tesszük még egy szobába őket, majd ha már átalussza az éjszakát.

Na jó éjt mindenkinek, és csináljatok már egy kicsit nagyobb forgalmat :wink:

yuyu79
 
 


Zsófi elaludt a gyerekekkel :lol:

yuyu79
 
 


kicsit hülye napjaim vannak majd jövök... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi a körülményekhez képest jól vagyunk köszönjük. Péter kiszedte a varratait, már egész emberien néz ki. Még alig jártunk, amikor a kedvemért körszakállat növesztett mert imádom, akkor a családja addig cikizte, amíg el nem tüntette, de most a sebhely miatt min. egy évig újra lesz, hogy takarja. ennyi a nyereség.

Nos, tényleg nem szándékom senkit sem megbántani, főleg Mecsi Téged nem, meg úgy tűnik még a hormonok is tombolnak, vagy ennek a Zéti gyereknek az elmúlt 5 havi idegtépése az oka, nem tudom, de érzékenyen érintett a tegnapi kérdés....
Szóval Mecsi, 4x voltam kórházban Zétivel bennfekvésen és még min. 2x ennyit ambulánsan, az első három hónapja arról szólt, hogy kb több időt töltöttünk különböző szaros egészségügyi intézményekben, mint itthon, alig láttam Levit, rettenetes volt megélni, hogy CSÖVEKET KELL LEDUGDOSNOM A PÁR HÓNAPOSOM GYOMRÁBA.....gondolod, ha szopizna(bármennyit), kellett volna ez a hercehurca.?!
Azon agyaltam este az ágyban (mostanában tök szarul alszom azt a pár órát is ami jut...és újra zsibbadnak a kezeim, ááá, azt hiszem rámférne a vitaminkúra) hogy vagy én írok totál érthetetlenül, vagy egyszerűen csak nem megy át, nem tudom....na mindegy. Szóval furi volt és tudom, hogy NEM rossz szándékú, csakis jó, de szíven ütött a kérdés.

Örülök, hogy többé kevésbé mindenki jól van. Remélem ha majd kitavaszodik, össze lehet hozni egy talit. Én pl közel másfél éve nem jártam a Kopaszin, bizti még mindig nagyon szép!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo, ne vedd a szívedre, én se voltam benne biztos, hogy egyáltalán nem szopizik, vagy csak nagyon keveset... Szerintem én is kérdeztem már egyszer úgyhogy bocsi, de tényleg nem volt benne semmi rossz szándék... De megértem, hogy így reagálsz, azután, amin keresztül mentetek. Csak ne gondold, hogy itt bárki bántani vagy idegesíteni akar :wink:

Örülök, hogy jobban van Pétered :)

Boni, remélem azért minden rendben, majd gyere :wink:

yuyu79
 
 


Yuyu, tudom, ezért is írtam, hogy biztos az én műszeremben van a hiba, de szoftvergyanús vagyok szülés óta.... :roll: :oops:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


az előbb írtam egy rakással, és eltűnt! nem tudom pótolni, bocsi, jövök, reményeim szerint este, otthonról, képekkel! :)

Aproo :cry: jó, hogy kiírtad magadból! Péternek örülök azért!

sophie27
 
 


Hoztam képeket:

Kép
Kép így emelkedünk, meg a fenekünket is felnyomjuk már, de csak külön külön. Ha egyszerre sikerülne, már stabil négykézláb lenne, de még nem jött rá Zéti
Kép
Kép az a piros egy ugráló csacsi füle, amit tövig megpróbált lerágni, írtó huncut volt
KépudvarosLEvi
Képlegújabb tudományunk
Képés az abszolót kedvenc képem, alvás után, tök spontán. Azért ritka, mert Levi nem nagyon bújós főleg nem kisöcsihez, nem ér rá az állandó rohanásban, de most kivételt tett

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Nagyon édesek a srácok :D A lábujjszopis kép nagyon tuti, de mondatnám bármelyiket :lol:

yuyu79
 
 


Na akkor én is!! Az első közös kép az 5 unokatesóról (én részemről)
A nagyok bátyám kislányai, a kis gömbölyű kislány meg az öcséméké. Szóval Petink eddig az egyetlen fiú unoka a családban :wink:

Kép

yuyu79
 
 


jajj, nagyon jók a képek ismét! :) tök cukik a fiúk Aproo, na meg Peti és a csajok fotó is nagyon tuti!

sophie27
 
 


Sziasztok drágáim!

Boldogabb új évet nektek, mint nekem. Már most tele is lenne a bakancsom mindennel, lehet évet ugrani? Bármit, csak ebböl ne legyen évismétlés... :)

Mi voltunk otthon, hiába mondtam a páromnak, hogy ne menjünk. A fütés pár óra kivételével egy teljes hétig nem müködött, így feladtuk tegnapelött este a küzdelmet és hazajöttünk. Az odaút is macerás volt, mert kedden engedtek ki Edövel a kórházból (a legjobb az elbocsájtó szép üzenettel egybekötött vizit volt, mert jött az asszinsztens orvos, az osztályos és a föorvos. Együttes jelenlétüket úgy lehetne összefoglalni, hogy az éjszakai pír meghozta a gonosz ördögöt, mert a három doki neve a következö lefordítva: dr. éjszakai pír, dr. gonosz és dr. ördög, nem rossz nevek gyerekorvosoknak), de menjünk, mondá a párom. Kényszeredetten, de bepakoltam. Nagyon hideg volt, átlagosan -15 fok, a leheletünk fütés ellenére ráfagyott a kocsi üvegeire csinos jégvirágok formájában, még a szélvédöre is, a fütés az utastérbe egy helyen jön be, de nem lehet állítani, így akár akarja az ember, akár nem, olyan 75 fokkal jön a höség és nem tudod hova tenni a lábad, ehhez többszáz km tejszerü köd és sehol senki az utakon. Hazaérünk átfagyva, mire kiderül, hogy a fütés nem nagyon füt. Legföbbképpen nem éjszaka és melegvíz sincsen. 3 nap után rákapcsolták anyámék a boilert a rendszerre, lett melegvíz, de a fütés nem akarta az igazat. Egész napunk abból állt, hogy melegítsük egymást. Egyszer voltam korizni a gyerekekkel, egyszer bevásárolni, egyébként csak fáztunk föállásban. A sütöt is bevetettm fütés gyanánt, de nem lehetett mellette mást bekapcsolni, mert kivágta rögtön a biztosítékot.

A párom is veszekedett velem egy kört: én agyonbabusgatom a gyerekeket, vele nem is törödök és neki elege van és neki sok és a többi. Szerinte válságban van a házasságunk, föleg ha nem változtatok a nézeteimet. Kicsit szét vagyok csúszva lelkileg, mert a helyzet kilátástalan. A családom és baráti köröm egyáltalán nem teherbíró, nem lehet rájuk bízni a gyerekeket se részleteikben, sem összességükben. Kérdeztem töle ugyan, hogy mit akar, mit vár tölem, de nem igazán kaptam érdemben választ. Mi lenne akkor, ha én is elhagynám magam, beülnék egy sarokba gubbasztani és sajnálni magam. Nem jobb az én hozzáállásom, hogy feltüröm az ingujjat és a szarból is megpróbálok aranyt csinálni? El vagyok keseredve, hogy ennyit ér az én munkám és szeretetem...

Hát ezért nem jelentkeztem. Ahogy mást is, úgy engem is húz az ág... Sad

Édesek viszont a dedek!

Edö a következö oltását kórházi megfigyelés mellett fogja kapni. Remélem nem lesz akkor is helyzet.

Puszi: én
Vendég
 


Sziszka ne haragudj, hogy nem csápoltam és nem is reklámoztam agyon a dolgot, de úgy voltam vele, hogy mindenkinek van - rajtam kívül - müködö családja vagy pár szabad napja, amit a családjával békében szeretne eltölteni, ezért nem zargattam senkit, pedig mi böven ráértünk. Lelkileg amúgy is romokban, nagyon belegázolt a párom újfent a lelkemben és ö már el is felejtette a mondottakat. Nem akarja a keresztelöt sem a házasságunk válságára fogva, pedig abból nem engedek, még ha válás is lesz a vége. Csömöröm van töle, hogy mindig az ö dolgaira ügyeljek, engem meg kioszt a végén, mint egy taknyos kölyköt. Hát ez van.
Vendég
 


Sziasztok!

Nah, mindenkire jól rájár a rúd :? Barbi, semmi baj, de tényleg szívesen láttunk volna! akkor most végül Edőnek mi volt baja? Mikor kapja a következőt? A férjedre nem nagyon tudok mit írni, remélem meg tudjátok oldani!

Judit, feltűnt. csak sokszor nálam is a fáradtság győz, és épp csak néhány sort írok, vagy annyit sem, de örülök, hogy gyakrabban jössz!

Julcsi, nagyon hiányoztok, komolyan! Ez a hét annyira jó volt, szinte mindenki ott volt aki számít,és olyan jó kis csapat van....remélem jövő héten már tudtok csatlakozni...de a takarításnál a gyerekek úgy is csak zavarnának, kérem őket! :lol: :lol: :lol: Édes a kép!

Apró, gyönyörű fiaid vannak! Örülök, hogy Peti is jobban van!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziszka, aranyos vagy, de még nem tudom a jövő heti programot... egyelőre holnap megyek fürdőszobát takarítani, gyerekek meg szüleimnél lesznek. Enit szívesen beadnám ilyenkor pár órára, de általában, ha tudok valamit csinálni a lakásban, akkor az egész napos program, Petinek amúgy is hosszú lenne, nagyszülőkkel meg azért jobban elvan. Na és Eni most meg náthás is lett, megint szívni kell az orrát, nem tudja rendesen kifújni azt a sűrű trutyit... De ha jobb lesz, valamelyik délelőtt megnézünk Titeket jövő héten.

Barbi, sajnálom a sok gondot, remélem rendeződtök azért majd lassan :( :wink:

yuyu79
 
 


tegnap megírtam újra a regénykémet, és újra kidobott ez a szar babanet, így minden elveszett újra! :(

sajnos képeket nem tudok a progival kicsinyíteni, legalább azt dobtam volna már fel, de legközelebb több eszem lesz, és előre megírom egy notepad-ban, vagy valahol, és onnan másolom be!

agyamra megy!!!! :evil:

sophie27
 
 


Napsugarasat

Kicsit eltűntem én is tényleg bocsánatot kérek :lol:
Minden ünnepeltnek utólag is boldogságosat!
kicsit magunkról:

hát sajnos a 2010es év sem hozta meg a kistesót Zsigámnak.. asszem a csoda minket csak egyszer ért el..bár szerintem az a sok energia amit kiesz belőlem az én nagyfiam...

ráadásul szeretnénk egy nagyobb lakást mert annak ellenére hogy megjutalmaztam magam év végén a 90 napos diétával kihíztuk a jelenlegit:)itt nagyon el sem férne még egy gyerkőc..csak az első pár hónapban :)

a ruhaméretem viszont 2vel csökkent.. jól is érzem magam..amikor hazamentünk 3 hónap után most úton útfélen csak a dicséreteket kaptam.. már a végén én magam untam :) nem mérlegeltem, csak otthon húgom unszolására és 12kg ment le.. most még 3 hónapig délelőtt gyümi.. elvileg még 3 kg nak le kell mennie..

na ennyit rólam ,most ZSigáról
Kis gyönyörűségem 89 cm és kb 14 kg rengeteget beszél, mondókázik..irtó okos és nagyon tud manipulálni.

sajnos megvan az első ronda szavunk a b..meg.. amit az én 2 és fél évesem a megfelelő szituációban használ :twisted: gondolhatjátok mennyire örülök neki...

az éjszakákat átalussza már..délután 1,5 óra alvást engedek neki és így reggel fél 8ig durmol este 8 tól..

Jelenleg a Bogyó és Babóca a kedvence..és Bartos Erika verseskönyve a bárányfelhők. kívülről mondja a verseket belőle elképesztő pasas.

Új bölcsisnéni van a CSANÁBAN aki rengeteget mondókázik, énekel velük igazi tünemény.. és Zsigikém végre egyszer sem pisil be ott sem,szól minden egyes alkalommal és ráadásul lelkesen megy
:lol:

Imád velem sütni főzni, rántottát magának már simán megcsinálná egyedül illetve tudja már a mézeskalács összetevőit is :)

bronchitisre hajlamunk sajna még megvan viszont decemberben bár hosszabb küzdelem volt de antibiotikum nélkül legyőztük a megfázást folyamatos orvosi kontroll mellett.

most megint megfázott de alvásnál megy a szobájában a Salin sókészülék ami óriási dolog csak ajánlani tudom én is!( köszi Szilcsi mégegyszer)

:lol:

és képek


Kép Kép Kép Kép és akkor az ilyen lettem sógoromnal hülyéskedtünk hihi
Kép
Vendég
 


hú Boni! gratulálok a fogyihoz! nagyon ügyes vagy, és iszonyatosan csinos!!! gratula! (nálad amúgy az inzulin rezisztenciát vizsgálták már? :roll: :oops:)

apa elment a dolgozóba, anyósom ma jön, mert már régen volt, meg szerintem aggódik, hogy hogyan is boldogulnék a két gyerekkel egyedül! :D mondjuk ezen én is, de csak megoldanám...

Eszter tegnap nem aludt szinte semmi délután, vagyis csak annyit, amit a cicin, vagy rajtunk szunnyadt, de az édes kevés. aztán este 11 körül beájult, és most 7:20kor már én vettem ki az ágyból egy gyors szopira! nem tudom, hogy mi lehet a gond, de jó lenne, ha aludna még napközben is rendesen, mert ehhez még szerintem túl kicsi! :S

többször írtam már reagálást, de mindig kidobott a rendszer. ismét megpróbálkozom a lehetetlennel, de először még magunkról, önző módon!

Beni jól van, nagyfiú, nagyon okos, bár mi nem mondókázunk annyit, pedig én szoktam énekelni, mondani neki, de őt valahogy nem vonzza. ő csak a dobolásr koncentrál! iszonyat ügyi, de, hogy honnan vette... bár van egy tippem! folyton a youtube-on klippeket kell nézni, persze csak olyat, ahol dobos bácsik vannak! ;)

92 centi van már minimum, és 15 kiló környékén mozgunk, bár enni nem nagyon eszik!

Eszter 1 hónaposan 5440 gramm (4450nel született és 4160nal jöttünk haza) és 59,5 cm (58cal született). kakilással vannak gondjaink, heti 1x, max. 2x tud csak, azt is a vége felé már kínok között. persze nem kemény a produktum, csak olyan nehezen indul meg... szélcsőre semmi nem jön, pedig, ha nagyon szenved, akkor bevetem, de felesleges. tápszert is váltott a dokinénink, most szorulásra és hasfájásra hajlamos babáknak valót eszünk! eddig semmi javulás! :( mostanában kezd mosolyogni, gőgicsélni, édes nagyon! egyébként jó kislány, csak ezekkel a nem alvásokkal készít ki időnként, mert közben meg látom rajta, hogy hulla fáradt...

én jól, csak fáradtan, és olyan étvággyal, mint terhesen! szerintem nagy gondok lesznek... :S apa mától újra dolgozik, hiányozni fog!

ezt elküldöm, aztán jön a többi! :)

sophie27
 
 


Aproo, Barbi, Adri, nektek különösen jobb új évet!!! szörnyű, hogy tényleg mindig történik valami! :S

Panna, gratu a jó eredményekhez! pocakfotót dobhatnál!

Dia, örülök, hogy Te is jól vagy a körülményekhez képest, ha tudsz, akkor majd gyere gyakrabban! tényleg, Virág marad bölcsis? vagy ilyenkor kirakják a gyerkőket, ha anya otthon marad?

CsutakJudit, nagyon ügyes vagy! remélem, hogy Flóra hasfájása alábbhagyott már, vagy hamarosan alább hagy! nálunk szerencsére Eszter meg sem közelíti a hasfájósság fogalmát! egyébként Te csajszid is jó kis súlyban van! :) képeket, ha majd tudsz...

Aproo, Péternek jobbulást! gyerekek iszonyat cukkancsok! remélem, hogy nálatok is rendeződik lassan minden! kívánom!!!

Mecsi, Te is szuper fotókat hoztál! amúgy picasat letiltottad? vagy miért nem látom! :( pl. a karácsonyi képeket... hogy vagytok amúgy? Áron bölcsizik? Mirus? napirend? vagy hagyjalak a hülye kérdéseimmel? ti milyen tápit pótoltok?

Julcsi, szuper, hogy lassan költöztök, bár nagyon sok melótok benne van! a síelés is nagyon jó lesz, és biztosan tök ügyesen megoldod majd a helyzetet! nem féltelek én! ;) közös gyerkőcös fotó nagyon jóóó! tényleg, Eninek mikor kezdett bebarnulni a szeme (hány hónaposan)?

Sziszka, örülök, hogy jobban van a kezed! ti is szépek vagytok!

nem is tudom, hogy mit írtam még múltkor... ezt most csak fejből írtam, mert az előző oldalt már régebben olvastam!

ja, igen! pelusmentességhez Fruzsinak és Áronnak gratula! szerintetek lassan már erőltetnem kellene Beninél? :S van még valaki, aki pelust hord mindig? (anyósom már így is kiszekál, de olyan jó lenne, ha magától dobná le...)

azon gondolkoztam régebben, hogy akik régen sokat jöttek, most meg egyáltalán nem, azokat valamivel megbántottuk, vagy csak ennyire elfoglaltak? pl. Sniky, Vera, CsengeAndi és még sorolhatnám, de sokan már melóznak pl. Lei vagy Szuszu, ők gondolom, hogy még inkább időhiányban szenvednek... csak olyan jó lenne, ha legalább néha jönnének és hoznának hírt magukról! szívesen olvasnám az ő történeteiket is!

na. már ennyit. Beni felkelt!
képeket szerettem volna hozni, de nem tudok kicsinyíteni... pusz!

sophie27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: