Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Csak gyors bekukk,mert Liza nyűgi itt mellettem :(

Reni
Írtam neked választ!!!!! :) Olvasd el!
Abban mindent leírtam :)
Milyen gyógyszert szedsz fogyira? Drága? Mellette diétázol?

Candida szürés:
Gyógyszertárban is van teszt és az olcsóbb azt mondják, mintha elmész szürésre.
Hát nem tudom. Ti mit mondtok?????Jó lehet a gyógyszertári is! ????

Nekünk csak 2 fogacskánk van :lol: :lol: :lol:
De nekünk későn jöttek ezek is ki, ennek ellenére nagyon szépen próbál rágni, csak nincs mivel :D

beagle, dawn
VÁRJUK A KÉPEKET!!!!!!! :) :) :)

000Kata
Nem csoda ha a babák is nehezen viselik ezt az időt,mert én se szeretem.
Az udvar is nagyon jó a babáknak. Ügyesedik,okosodik, mert ha nincs körülvéve annyi játékkal, kitalálja,mivel játszzon! :):):)
És néha sokkal jobban elvan a maga által kitalált játékokkal,mintha megvennéd neki a legdrágábbat :)

liza pl imád egy fél literes flakonnal játszani, míg a lego mondjuk nem érdekli, hiába szép színes,s lehetne pakolászni is egyik dobozból a másikba

Na megyek,mert már sír :roll: :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kép

Nagy-nagy gratula Norbikának 1 éves szülinapjára :):):)
És sok-sok boldogságot kívánok az egész családnak!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Kép



NORBIKÁNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!!!!!

000kata
 
 

 
 

Helló!

Jaaaj, nagyon aranyosak vagytok , köszönjük a köszöntést! :lol:
Szupin sikerült a buli, nagyon sok kép van és video! Mindjárt felteszem a gépre. :D
Csak a videot nem lehet ide tölteni, mert túl hosszú :roll:
Rentgeteg ajándékot kaptunk, kis melegítőt,sapit, badykat, rendőrautót, zenélő, beszélő kütyüket, kisdömpert építőkockával
és egy szuper puha macit(játékszigetes) :lol:
Örülök hogy csináltam egy kis csoki tortát is, mert Norbi nagy élvezettel marcangolta és ette :shock: :D
Annyira beizgult, hümmögött, sikongatott, remegett, totál extázisba került.
A végén már elvettem tőle, mondván túlpörgeti magát, féltettem hogy sok ennyi izgalom neki! :roll:
A csiga torta is tetszett neki, nagyon meglepődött, igazán érdekes a gyertya volt számára.
Szerintem fel se fogta mi zajlik körülötte. :D Pici még.

Kép
Anyukám+apukám
Kép
Anyósommal
Kép
Dédi mamival
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Egy egész szelet tortát benyomott :shock: :D
Kép
Mosakodás, átöltözés után egy kis játék :D
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Norbikának mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!Nagyon jók a képek.

Ancsa: nem ismerem a gyóygszertári teszteket candidára. Még én se jutottam el a szűrésre, de most jobban is vagyok.
Látom többen fogyókúráztok :D Én is.. egész életmeben csináltam, de most nagyon elszánt vgayok kb egy hete csinálom normálisan.

Reni: mit szedsz? Az almaecet kapszuláról jókat hallottam.Én nem szedek semmit.

Ancsa. flakonal játszás nálunk is van, de a pakolás is érdekli, imád a konyhaszekrényből kipakolni... de az építő kockát is szereti.
Vendég
 


elírtam: flakonnal
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa:Köszi szépen.Igérem válaszolok neked csak ma már eléggé lefárasztottam magam holnap meg apa nincs itthon akkor lehetetlen itt űlni a gépnél,mert Krisz nem hagy békén :cry: Szűztea kapszulát szedek és megpróbálok este 6 után nem enni.Próbáld ki azt,hogy 6 után nem eszel én azzal és mással persze 2 éve azzal fogytam le 30 kilót.98ról 70re mentem le.De sajnos most nem olyan nagy a kitartásom :oops: :cry: De muszály lenne,mert így nem érzem jól magam.És persze édesség nuku.Most diétás csokikra térek át,hátha.Nem drága a kapszula persze ez relatív.olyan 1700-2000ft között van az ára,de csak gyógyszertárban szabad venni sehol máshol,mert hamisítják és az többet árt mint használ.Kicsit meg hajtja az embert,de nem vészes pár nap és nem lessz olyan rossz.Mondjuk nekem annyi van most,hogy mindennap 1x megyek wc-re tőle.Persze mindenkinek másképp használ.És ne vegyél be annyit belőle,ha veszel esetleg amennyit írnak,mert akkor tuti egésznap wc.Először este 1-et vegyél be és,ha nem hat annyira akkor napi kettő,de többet NE!!!!
Remélem tudtam segíteni.És neked is beagle
:D Szerintem a gyógyszertári is jó azt legalább otthon kényelmesen megtudod csinálni.Grat a fogacskákhoz :D Ari lehet ahogy rágni próbál :lol: Hát igen Krisz is nagyon elvan a flakonokkal meg szatyrokkal meg dobozokkal mint a játékokkal amiket veszek neki :lol:

L.Kata:Nagyon Boldog első szülinapot kívánunk Norbikának!!!!!
Örülök,hogy jól sikerűlt a szülinap
:D Nem érzékenyűltél el?Én tuti sírni fogok :oops: :D Nagyon aranyosak a képek :D Nagyon jók a torták :D Van étvágya a gyereknek :lol: :D Ari lehetett ahogy örűlt mindennek :D Szép nagyfiú már.

beagle:Te,hogy fogyózol?Ancsához leírtam nehari mégegyszer nem tudom :oops: Hogy vagytok?Képet majd,ha tudsz tegyél fel :D

Na megyek.Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


L.Kata:nagyon édesek képek :lol: Látszik hogy élvezte Norbika :lol: És milyen szupi tortát csináltál,nagyon ügyes vagy :lol:
az a kép amin Te Norbika és a mackó van egy tündéri :lol: :lol:

000kata
 
 


Én nem szedek semmit. Reggelire valami rozsos pékárú, valami felvágottal vayg sajttal, de szigorúan 1 db, vagy rozsos szeletelt eknérből 2 db.
ebédre egy adag étel, nasi nincs. Nem kerülök semmit, csak tésztából durum tésztát eszünk. Uzsi nem mindig van de ha igen akkor mondjuk joghurt, kis gyümölcs.. 4körül kb.
utána már semmi, ha éhen akarok halni, mint pl tegnap este, akkor egy abonetett megkenek vajkrémmel és azt elrágom.

Nem csinálom régóta, kb 1 hete, és már van látszata de kilóban 1,5kg körül van a mínusz.
Vendég
 


eknér=kenyér
Vendég
 


ja és az ivás: minél többet kellene.... ásványvíz tea a legjobb.
persze nem cukorral. Ami a nass nekem az a reggeli ejes kávé pici mézzel, ennyit mindennap bűnözök.
Vendég
 


Hellótok!

Köszönjük a köszöntéseket! :lol:

De jó hogy megint ilyen sokan írtok ide. :lol:

Reni...hááát majdnem bőgve énekeltem el a Halász Judittól a Boldog születésnapot-ot! :oops: :D
De talán azért nem mert sokan voltunk és elvonták a figyelmem. :wink:

Ti hogy álltok a szilárd ételekkel????
Norbi egy éves de nem igazán akar rágni. :( Bébiételt meg amit én főzök bébis kajcsit megeszi, mindíg jó étkű volt.most kezdeném szoktatni a felnőtt ételekhez, de nem megy. :roll: Bezzeg a tortát benyomta :roll:

Beagle...olyan ügyi vagy hogy 4 után nem eszel :shock: :D Én nem tudok fogyózni, :oops: :( pedig le kéne adnom még
idén legalább 5-6 kilót.Addig nem vállalhatom a kistesót :cry:
Van rajtam +20kg :( de legalább 5 lemenne akkor már örülnék.
Lassan nálatok is szülinap! :lol:

Holnap megyünk az egy éves mérésre.
Norbika már szépen megy, mit megy-ROHAN! :lol:
hoztam egy videot is róla.

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... vIiiTe4eL2

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:nagyon ügyes Norbika édes nagyon a videó :lol:

000kata
 
 


L.Kata és mindenki aki fogyni szeretne, nekem segít sokat hogy van egy társam akivel párban csináljuk a fogyit, ezért ha valaki elegyngül akkor a másik bíztatja. Nekem ez sokat segít. Ha szeretnétek akkor fokjunk itt össze páran.

Nekem 13 kilót kell fogynom ahhoz hogy elégedett legyek, igazából már annak is örülnék ha végre 7essel kezdődne a kilóim száma. Nálam is azért anagy elhatározás, mert tavasszal tesót szeretnénk :D

4 után ha éhes vagyok akkor abonettet megkenek valami vajkrémmel, körözöttel, azt rágcsálom.

Igen nálunk is mindjárt szülinap, úgy várom. :D
Vendég
 


Lkata!
Ügyik vagytok! Hogy megy Norbika, leesett az állam :shock:

beagle
Én benne vagyok, de nekem már nagyon-nagyon sokat kell fogynom. :evil: Ki se írom,mert infarktust kapok menten :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Reni
Én még nagyon régen szedtem szűztea kapszulát, de akkor semmit sem hatott :? Nekem.
Ez persze nem jelenti azt, hogy neked sem.
Neked lehet hogy használ. Volt ismerőseim közt is olyan,akinek bevált.
Hát ez van,más a szervezet, más rá a reakció is. Remélem neked beválik! :D

mivip-re majd írj! Kivi vagyok!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


lkata
Nálunk meg mindent megeszik Liza, pedig csak 3 foga van, de ugy rág vagy csak imitálja én nem tudom,de akkor nagy szinészi tehetsége van :lol:
Szóval mindent eszik,amit kap és amit mi eszünk,abból is adok neki 1-2 falatot mindíg,mert kiköveteli magának. Persze normális keretek közt.De a minap is velem evett krumplis tésztát :lol:
Nagyon akaratos egyéniség :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


van egy nagyon jó kis oldal és sok mindent vettem már itt olcsón Lizának! Regizzetek és nézzetek körül.



http://www.zsibvasar.hu

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

beagle:Nagyon ügyi vagy,hogy megtudod állni,hogy ne egyél olyan dolgokat.Nálunk párom eléggé vékony neki inkább kicsit híznia kéne
:lol: Így nekem elég nehéz egyedűl.De tegnap barátnőmtől kaptam ingyenesen kilehet próbálni kondit vagy cardiot.Elmegyek megnézem magamnak.Ha túl sok akkor itthon fogok tornázni.Tegnaptól már este 6 után nem eszek remélem sikerűl betartani.A durum tészta nem hízlal??Én azt szoktam venni.Próbálom hugomat rávenni,hogy ő is fogyizzon velem,de ő csak jövőre akar. :cry: Ásványvizet én rengeteget iszok. :D Csap vizet nem szeretem.Nektek is mindjárt szülinap :D Mit kap Dóri?

L.Kata:Hát elis hiszem én is tuti bőgni fogok majd :oops: Hogy eltelt ez az egy év :shock: Én már régóta szilárd ételt adok Krisznek.Olyan 8hós kora óta.Már tápit se adok neki :oops: Nem szereti már.Krisz úgy rág mintha kötelező lenne :lol: :lol: Hát a torta az más anya :lol: :lol: Hát rajtam is olyan 20kiló+ van :oops: :cry: Nálunk mégse lessz kistesó jövőre majd talán olyan 2 év múlva :cry: :cry: Addigra csak lefogyok :lol: Hát Krisztián is már megállíthatatlan már mászni nem mászik csak megy-megy :lol: Nagyon ügyes Norbika :D Ő is milyen szépen átlép már a küszöbön Krisz is :D Nem csúszik el a szőnyegen néha?

ancsa:Ne keseredj el.Nem lehet,hogy te is az evésbe menekűlsz a gondok elől?Nálam ez van sajnos azzal nyugtatom magam,de rájöttem,hogy ez nem jó.Hát ez a szűztea nekem sem használ :cry: De van egy másik azt is kipróbálom nem adom fel.Hát nem intéztem semmit,mert Laci mondta,hogy várjunk még :cry: Mami ugynézki elfekvőbe kerűl a baktérium nem akar belőle kimenni vettek tőle ma vért attól fog függeni mi lessz vele :cry: Ha haza kerűl én elköltözöm az biztos.De majd holnap myvipre bővebben írok majd.Köszi az oldalt :D Hogy vagytok?Nemsokára szülinap nektek is :D Mit kap Liza?

dawn?gröni?merre vagytok????hogy vagytok????

Most mennem kell mert apa dolgozik és egyedűl vagyunk.

puszika mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Reni: próbálom tartani a diétát, de persze a hétvége mindig elintézi nekem hogy elbukjam az étrendet... mindig valaki hoz sütit vayg valami fincsi ebéd van, szóval nem egyszerű...
Ráadásul 2 napig ettem kicsit többet és most úgy érzem odalett a 2 heti munkám, vagy a mérlegünk szar :evil:

Én nagyon szeretnék februárra lefogyni mert akkor indulna a tesó projekt :D

A gondok elől én is az evésbe menekülök, mert olyan jól kikapcsolok közben, tudom nem jó.... de akkor mi legyen.. mehetek még vásárolgatni is, de az több pénz mint egy finom nasi.

Reni mi van a mamáddal, miért költözöl el ha hazajön??

Dóri járássegítőt kap, és játszóasztalt. Sajnos mindkettőt megkapta már, nem bírtunk magunkkal, úgyhogy csak a torta lesz a meglepi, meg talán vmi apróság még.
Vendég
 


beagle:Sajnálom,hogy oda a diéta.Hát nálam meg az van,hogy nappal Krisz miatt alig tudok enni így este amikor már lassul akkor eszek.Párom mamája csak én is maminak szólítom olyan mintha az én mamám is lenne.Vele lakunk együtt.Már lassan 7-8 hónapja kórházban van kisebb megszakításokkal.Most legutóbb elkapott egy baktériumot a kórházban ami ellen nincs védőoltás és nagyon veszélyes Krisztiánra.Mami majdnem belehalt.A doki haza akarta engedni,de megtudta,hogy itt vagyunk így mondta,hogy szó se lehet róla a gyerek miatt.Ránk nem veszélyes csak legyengűlt immunrendszerre.Úgy nézki,hogy amíg él nem megy ki belőle a baktérium.De,ha ki is megy és haza engedik 24 órás ellátásra szorúl majd.Anyósom kijelentette,hogy ő nem tudja ellátni,mert levették az egyik mellét rák miatt és nem emelhet így ő nem tudná fürdetni meg ilyenek.Így nekem kéne ellátnom amit kis gyerek mellett lássuk be nem megy.Krisztián egésznapomat lefoglalja meg a háztartás.Erőm nem lenne még őt is ellátni.Ezért írtam,hogy akkor elköltözök innen.Lássa el a lánya.Ráadásul nem emlékszik mami dolgokra amiket csinál.De anyós ma mondta,hogy adott pénzt a dokinak,hogy olyan papírt írjon ami alapján nem engedik haza.Tudom szemétűl hangzik,de nekünk most nincs hova mennünk így vagy ő vagy mi :cry: :cry: A torta is jó meglepi lessz ám neki abban biztos vagyok :D Még nem indult el?Nekem Krisz már szalad :D Szereti a járássegítőt meg az asztalt?Nekem Krisz nem nagyon játszik a játékaival így nem tudom mit vegyek neki majd szülinapra.

Most mennem kell,mert Krisz sír.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Az előbb kicsit durván fogalmaztam,mert Krisz sírt és sarkosítottam kicsit.Anyósom nem azért adott pénzt,hogy biztos ne engedjék haza hanem a Jahnba van és fel akarják helyezni a 6.ra.És a doki ír papírt,hogy miért helyezteti oda és így ráírja majd,hogy itt lakunk kis gyerekkel.Nehogy haza kűldjék fertőzően hozzánk.Mert ugye a Jahn arról híres,hogy hamar kiraknak ne foglald az ágyat.Őt már kirakták nyáron és 1 hét múlva vissza kerűlt :cry: Nem tudjuk mi lessz,de az tényleg tény,hogy most jelenleg nincs hova mennünk innen :cry: Megyek pihenek Krisz elaludt aminek nem örülök,mert ha fel kel későn fog vissza aludni :cry: De nem tudtam ébren tartani beájult a kis drágám látni kellett volna nagyon édes volt :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok!

Mi meg betegek lettünk. :( Még soha nem volt beteg Norbi, úgyhogy most megtapasztalom milyen rossz ez. :roll:
Náthás lett, meg hőemelkedése van, de szerencsére nagy láz nem volt.
2napja szívom a nóziát, használjuk a tengeri sós orrsprayt, cebion c vitamin....mást nem tudok tenni. :roll:
Persze az orrszívás rámálom, nem igen szívtam neki, mivel nem volt beteg, és most úgy visít. :cry: Annyira sajnálom! :(
Picit köhög néha, remélem nem lesz hurutos köhögés belőle. Akkor viszem orvoshoz. :(

Mult héten megvolt az 1 éves státuszvizsgálat. :D
Súlya:10720gramm
Hossza:80cm

Fej-mellkas kör. fog.: 46cm
9 fog
Minden rendben volt. Megkaptuk a bárányhímlő ellen védőoltást is. :( Először azt hittem attól lett náthás, de annak 2 hét mulva lenne tünete. :roll:

Reni...sajnálom a mamát! :( Nagyon rossz lehet hogy szegénykét nem tudják meggyógyítani és így ti nem ápolhatjátok a kicsi miatt.
Nagyon ügyes Krisz hogy megy. :D
De gondolom ezt mama megérti , nem? :roll:

Ancsa....te mindíg olyan vékony voltál, biztos idővel le tudsz fogyni! :D
Tök ügyi Liza hogy így eszik! :D Norbi csak a vajas kenyeret, pirítóst rágcsálja, ha a főzelék darados kiköpi! :shock: :(

Mennem kell, Norbi nyűgös!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:Jobbulást nektek,szépek a méretek .Hogy hogy kaptátok a bárányhimlö ellenit?A doktornő mondta hogy most kell?Nekünk azt mondta hogy csak akkor oltsam be ha közösségbe viszem (ovi,bölcsi)
Sajnos mi is betegek voltunk.Fülgyuszi mind 2 füle :cry: :cry: Tegnap járt le az antibiotikum,mellette köhögött is csúnyán meg orrszivás.Tegnap már ugytünt h minden rendben de ma megint köhög :cry: :cry: Remélem nem lesz ujra beteg mert apa is nagyon beteg :cry: :cry:

Reni:sikerült a csat?Sajnálom a mamát rossz lehet nagyon .És a mama mit szol h nem mehet haza meg kell értenie h a kicsi és igy nem lehet.Remélem sikerül megoldani a dolgot.

000kata
 
 


Hellótok!

Kata...akkor neketek is jobbulást. A fülgyulladás az még rosszabb!Szegényke! :(
Nagyon nyűgös???JOBBULÁST!
Norbi picit jobban van.De most én lettem tök náthás! :roll: :(

Bárányhímlő ellenit én akartam, úgy tudom 10hós kortól adható.
A rokonomnak a kisfia 1,5 évesen kapta el, nagyon beteg volt, szétvakarta magát. :( egy ilyen picinek nem tudod megmagyarázni, hogy -miért ne vakarja. :roll:
Mást nem adatok be, csak ezt tartottam fontosnak.
Amúgy se olcsó, 7000ft :evil: , és majd 18 hós korban kap egy emlékeztetőt.

Tegnap anyukám szülinapját ünnepeltük, csináltam dobost, azt szereti.
Mama szülinapján
Kép
Kép


Többiek????
:roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:Már jobban van Kevin,kicsit még köhög.
Nagyon édes Norbika :lol: Tök jó hogy ilyen jó tortákat tudsz csinálni,ügyes vagy :lol: Jobbulást nektek.Képzeld tegnap eltünt a kutyusom. :cry: Valaki ellophatta :cry: :cry:

000kata
 
 


Sziasztok

Jobbulást a betegeskedőknek!!

Én gondolkozom az influenza elleni oltásban is. Mármint a ,,sima " influenzára gondolok.
Itt vannak nálam a receptek, csak ki kell őket váltani .

Én meg tegnap leestem a székről .Tök jó, a 3-szor műtött térdem megint kiugrott, ugyhogy most menni se tudok nagyon :cry:

Csak nem lopták el a kis kutyusodat! Remélem előkerül hamar!

Mennem kell ,majd jövök még :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 



Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Jobbulást kívánok Norbikának és neked is!!!Nagyon szép lett a torta ügyi vagy :D Orrszívás ismerős sajnos :cry: Mi már 2szer voltunk betegek :cry: Most homeóssal védekezünk a betegség ellen remélem beválik.Köszi szépen aranyos vagy.Hát hogy mondjam megérti meg nem is :cry: Mert nap mint nap elmondja,hogy haza akar jönni :cry: És ez nekem nagyon rossz érzés,hogy miattunk nem lehet.De majd lessz valahogy.Jó drága az oltás.Én is majd beadatom neki,mert jövőre bölcsibe megyünk.

Meg képzeljétek el,hogy mami megint kezd kicsit meg bolondulni bocsi,de erre más szó nincs :cry: Törpéket lát :cry: Meg mondta is anyósnak,hogy a dokik hülyének nézik.Mondta is anyós,hogy nem hülye csak hülyeségeket beszél.Ma már felvitték a 6.ra.De ott se tetszik neki :cry: Persze én megértem,de nem tudok mit csinálni egyenlőre.

Kata:Csattot ott még nem néztem,mert apa szabadnapján is melózott és bkv-val nem szeretek utazni,mert bunkók az emberek
:cry: De amint szabad elmegyünk megnézni.Hugod hogy van?Nemsokára szűl :D Várja már?Hogy viseli?Hát mint írtam megérti is meg nem is

:cry: Csak nem lopták el Zsepit :cry:

ancsa:Szegény :cry: Jobbulást kívánunk!!!Annyira szégyenlem már magam,hogy még mindig nem írtam neked myvipre :oops: De mire ide írok addigra Krisz nyűgös lessz és nincs már türelmem visszalépni és írni :cry:

Képzeljétek 3.napja nem eszek este 6 után :D Remélem sikerűl betartani végre.

Neharagudjatok,de most mennem kell Krisz sír.

Vigyázzatok magatokra!!!Puszika

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni: ügyi vagy h kibirod h este 6 után ne eszel,Sajnálom mamidat :cry:

Ancsa:milyen infulenza ellen oltod be?a h1n1 ellen?én nem oltatom be kevint.

Ti beoltassátok?

000kata
 
 


Kata...milyen kutyusod van?Remélem megkerül! :roll:
Oltás:én úgy tudom, H1N1-et nem adják be 3 éves kor alatt :roll: Amúgy én azt nem adatnám be,
nekem se kell! :( Hamarabb legyártották mint ahogy kivizsgálták :evil: csak üzleti fogás!
A simát se adatom be, nekem évek óta nem volt influenzám, és Norbi se beteges. :D
Ancsa...neked viszont ott a 3 gyerek, egymást fertőzik, közösségbe járnak, a simát lehet beadatnám a helyedben :wink:
Sajnálom a térded! :( :( :(
Reni...húúú ez cikis helyzet, szegény mamád. :roll: :( De jobb neki ott, ha ennyire gááázos :oops: :(

Amúgy Norbi már jól van, köszi lányok! :D Én még náthás vagyok, a fejem is fáj...de túlélem! :wink:
Inkább nagyobb bajom, hogy rosszul eszik. Finnyás lett. :(

Húú, mennem kell, mert nem nyugszik. Még a végén kinyomja a számítógépet :shock: :?
Pusssz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: yorkshire terrier 3 éves.Még semmi hir róla .Valaki elvitte.Megkaptad a privim?Én se adatnám be az oltást.

000kata
 
 


oké látom :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Kata:Köszike :D Kitartó vagyok mostmár,mert nem bírtam már tükörbe nézni :oops: A csokiról is lemondtam.Ha megkívánok valami édeset inkább diétásat veszek.De 6 után már azt sem eszem.

L.Kata:Hát igen jobb neki ott.Az új hely mégis tetszik neki :) Örülök,hogy jól van Norbika és te is.Krisztián is elkezdett finnyáskodni már nem eszik meg mindent amit adok neki :cry: Párizsi reggelire már nem nagyon megy :cry: :lol: Inkább a sonka :lol: :lol:

Én Krisznek meg magunknak sem adatom be egyiket sem.

Ancsa:Hogy vagytok?Írtam végre myvipre.Lizának itt is Nagyon Boldog Első születésnapot kívánunk!!!

Kép

Mai képek :D

Kép

Kép

Kép

Kép Nagyon tetszett neki a sok falevél abban szaladgált :lol:

Kép Apa mögűl kukucskálunk :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Jaaaj, de cuki Krisztián abben a téli szerelésben :lol:

ANCSA: LIZÁNAK BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT!!!!!! :lol: :lol:

Velem nem sok jó történt, voltam nyaki uh-on mert van egy cisztám évek óta, ami nől mindíg egy kicsit, nem kóros csak figyelni kell.
Terhesség alatt nem voltam, mert mondták hogy ez a hormonoktól változhat, el is múlhat....
Most voltam megint, háát, megnőtt nagyon a cisztám, és a pajzsmirigyem is nagy lett.! :(
Ki kell vizsgálni, vérvétel meg minden.... :cry: félek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:Nagyon szépen köszönjük a dicsit :D Szegény :cry: Remélem minden rendben lessz.Nagyon Drukkolok!!!!Mikor mész vizsgálatra?Majd írd meg,hogy mi volt.

Ancsa:Merre vagy??Minden rendben?Remélem igen.

Beagle:Hogy vagytok?

dawn,gröni????Hova tüntetek :cry:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Lizának Boldog Születésnapot.

Reni:nagyon édes Krisz :lol:

L.Kata:szoritok h minden rendben legyen,nekem is van egy ciszta a nyakamba vagy a pajzsmirigyembe nemtom amit figyelni kéne,de én már vagy 2 éve nem nézettem meg.Csak nincs semmi

000kata
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, ma megyek le a háziorvoshoz, ő ír beutalót vérvételre. Már megnyugodtam. :D Remélem könnyen kezelhető a bajom.
Csak attól tartok nehogy hormont termeljen a pajzsmirigyem, akkor nem úszom meg gyógyszeres kezelés nélkül :(
Meg háát ott az a ciszta is, ami szintén nem kóros, nem rosszindulatú, de nőtt sokat :roll: :(
Csak tudnám akkor miért nőtt??? :(
Már majdnem 2 cm-es, és 2mm-el kezdtem 6 éve. :roll:

Kata...szerintem te is menj el nézesd meg magad!!!!!!!!
Drukkolok! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata...amúgy hogy eszik Kevin? Eszi már a főzeléket?
Nem látszik a vonid :( mikor is lesz a szülinap???
Készültök már?

Ancsa...hol vagy???Milyen volt a szülinapi ünnepetek???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Kata:Köszike :D Kevinről is kérünk ám képet :lol:

L.Kata:Örülök,hogy már meg nyugodtál.Nekem anno petefészek cisztám volt arra azt mondták,hogy semmi gáz majd elmúlik magától akkor 1mm-es volt.Egy év alatt 49mm-es lett és műteni kellett azonnal,mert több rekeszes lett :cry: De hál istennek azóta tünetmentes vagyok :D Bár 2hónapja vacakol megint ott valami remélem semmi gond majd megnézetem a dokimmal.Biztos minden rendben lessz.De tényleg érdekes,hogy 6 év alatt ennyit nőtt :shock: Szövettant vettek anno belőle?Gondolom igen.Lehet most is kéne nem?Na,de dokid jobban ért hozzá mint én.Szurkolok,hogy minden oké legyen!!!!!!!!!!Norbika,hogy van?Kevin nov.10-én született :D

Ancsa:Hova tűntél????Kezdek aggódni :cry: Hogy telt Liza szülinapja?

Többiek????????

Rólunk:Krisztián már mondja,hogy papa-apa :lol: Meg nagyon nyügi mostanában sajnos.Ezért is írok ennyire ritkán,mert semmit nem enged :cry: Ráadásul most szeretnénk beindítani vállalkozást remélem sikerűl.Így eléggé sok a tenni valónk.Én egyre hisztisebb vagyok :cry: Meg fáradt és kimerűlt éjszaka alig alszok valamit :cry:

Mennem kell.Vigyázzatok magatokra!!!!
Puszika

Kép
Kép
reni_24
 
 


L.Kata: nemtudom miért nem jó a vonalzom :cry: :cry: 10.én lesz egy éves Kevin :lol: Most már fogjuk rá hogy mindent megeszik Kevin de mindenből csak keveset.

Reni:milyen vállalkozást csináltok?le vagyok maradva :cry:

000kata
 
 


MEgjöttünk az orvostól,Kevinnek megint bevan gyulladva a füle tele van trutyival,váladékkal az egész torka,köhög tegnap már 37.6 volt igaz ez még nem számit láznak.Leszivta az orrát géppel szegénykém nagyon sirt most véres trutyi folyik az orrából.Szerdán vissza kell mennünk de mondta a doktorő holnap is vigyem le leszivni az orrát nehogy mégjobban a fülére menjen.Irt orrcseppet,fülcseppet ,valamit hogy ami csökenti a váladékot.Meg vettem ilyen mentolos balzsamot amivel be kell kenni a hátát mert nagyon rosszul alszik.
Szomorú vagyok most gyogyultunk meg :cry:

000kata
 
 


Sziasztok

Csak gyors bekukk,végre van netem .Eddig akadozott és nem tudtam jönni.
Dobok pár képet :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa? de szupi képek: nagyon szép a torta is és édesek a gyerekek.Mesélj milyen volt a szülinap?

Én is dobok képet,:

Kép

Kép

Kép

000kata
 
 


Jujj de aranyos Kevin is :):):)
Jobban vagytok már???? REMÉLEM!!

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Az a fránya cumi mindíg a szájában van éjjel-nappal :?
Nem lehet tőle elvenni :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: nagyon édesLiza és mennyi haja van,szupi :lol:
Már gyogyulgatunk.

000kata
 
 


Igen.Hátúl is tök sürű neki.
Már vagy 5-ször vágtunk a hajából,de most növesztjük.
Ezért van így felgumizva neki,mert különben lóg a szemébe szegénynek.
Csak kis ördög,mert kiszedi a pici gumit a hajából és lenyeli :?

Örülök neki, hogy gyógyulgattok! :)
Vegyél ha olyan helyen jársz cseresznyemagos kis párnát - nem drága.
De felmelegíted a mikróba és a picit ráfekteted, nagyon sokáig tartja a meleget a pici fülének.
Liza semmit se türt meg a fülén, de ezen elfekszik ha kell,mert kispárna :lol: ki van cselezve :lol:
De ha ragaszkodsz a sóhoz, az se gond,mert beleteheted a kispárnába is / én is tettem / és akkor ugy fekszik rajta :)

Mi meg ugy néz ki elköltözünk Tatabányáról!
95 % , de jövőhéten derül ki 100%-ra.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ja és a diéta ellenére se indul meg lefelé a súlyom :(:(:(
Pedig cukor one és csak teljes kiörlésű kenyeret eszem, fehér lisztből semmit.
ááááááááááááá, nem lehet igaz.
Máskor már tök szépen fogytam, ha diétáztam.
Egy nő szerint terhesség alatt megborulhatott az anyagcserém akár vagy a hormonok is......... :wink: hát ehhez nem értek,de azt tudom ez nem normális hogy semmit se fogyok, sőt hízok szülés óta is folyamatosan . :x :x :x

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Most totál kiadkadtam! :evil: :evil: :evil:

Ma kaptam email-t, hogy eltünt egy kislány és legyek szíves a fényképével tovább küldeni minél több embernek az email-t.
van gyerekem, így hát jószándékból meg is tettem .

Kíváncsi vagyok rá, ti is elküldtétek volna ismerősöknek??

Majd utána elmondom a poént is,amire pipa vagyok és akire kiakadtam de nagyon.
pláne azok után hogy neki is gyereke van. :evil: :evil: :evil:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: