Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)

Vagyunk mi is :) Megpróbálok majd részletesebben írni magunkról, meg reagálni is, de most kicsit magamra kell találnom, ugyanis a ma esti fürcsi majdnem tragédiába fulladt (szó szerint)... De Hunci jól van! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit: jaj de jo hogy nem tortent semmi komolyabb baj... de annak orulok, hogy jelentkeztel! :)

Ildi: en is sajnalom, hogy nem jott ossze a dolog... a fogrontgennel ahol voltam ki kellett volna kapcsolni a rendeloben a telefonomat, de en nem kapcsoltam ki, csak rezgore raktam, nemtom miert, es amikor hivtal mindenki engem nezett, szoval jol a taska melyere nyomta, azert nem tudtam felvenni...:)

Milyen kis ugyes mar Timi! Nalunk meg mindig az allas a meno, imad alldogallni, es ami meg nagy szam, hogy a heten elkezdett rendesen mszni! Neha meg kuszik, foleg, ha csuszos a terep, de egyre tobbet maszik, ennek orulok nagyon, nem lett volna jo, ha kimarad ez a szakasz...
Bercel legujabb "mutatvanya", hogy amikor megkerdezzuk tole, hogy: Ki szereti az anyat (apat/nagymamat stb.), akkor felteszi mind a ket kezet jo magasra, hogy o. Annyira edes!!! Persze fogalma sincs hogy mit csinal, mert ha azt kerdezed tole, hogy "ki szereti az orrszivo-porszivot", akkor is felteszi a ket kis kezet, de annyira cuki, hogy hihetetlen! Es ugy orul neki, amikor megdicserjuk!
Annyira fontos szerintem hogy sokat dicserjuk oket, persze gondolom ezt mindenki tudja, csak nekem most ez annyira megerosodott, hogy latom, mhogy ragyog a kis arca amikor dicsergetem 8) Ja, es tud "kukucsolni", hogy magara huz vmilyen ruhadarabot, es amikor elkezdem mondani, hogy HOl a Bercel, akkor "elobujik".

Tegnap nem csinaltam neki fozeleket, es nem is volt itthon semmilyen uveges kaja, csak egy olyan bebietel, mint amilyet te is irtal, hogy darabos, nem nagyo akartam eki odaadni, mert so is volt benne, de aztan godoltam elobb-utobb ugyis eszik majd sot, meg nem is volt otthon mas, szoval kiprobaltam, es imadta! :shock: Szerintem azert mert so volt benne... :roll: Siman benyomta az egeszet, es meg evett volna...

Kikopkodi a kolesgolyot? a kis draga :) Szerintem jatszik vele, nem lehet? eha Bercel is kikopi, de aztan ujra megeszi... gusztusos... :)

TOK UGYES VAGY HOGY DIETAZOL, DRUKKOLOK NEKED HOGY JOL MENJEN,es azert tejed is maradjon meg! :)

Szoni: jobbulast es kitartast nektek!

Bobita: edes lehet Liza amikor nevet, en imadom amikor Bercus kacag, olyankor meg tudnam zabalni! Persze en azt is iadom amikor bombol, mert akkor meg olyan aranyosan legorbiti a szajat... :wink:

zetus8
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha érdekel Benneteket is:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
judittka
 
 

 
 

balwin:
Anna Luca meg a furdeto vodorben furdik? Mi tortent? Orulok, hogy jelentkeztel. :lol:

szonibaba:
Meggyogyultatok mar? Ezeket a betegsegeket az ovibol szeditek ossze?

Skat:
Regen irtal mar. Hogy vagytok? Ejszakak meg mindig ugy telnek, hogy a ket gyerek veletek alszik, vagy mar jobbak? Tehetnel fel kepeket, mar regen raktal.

Zetus:
Mi van Bercel labacskajaval? Jobb mar, hogy all, vagy meg mindig beszoritja a kis ujjait? Orulok, hogy o is mar a mászók taborat gyarapitja es a katonai kuszast kezdi hanyagolni. Igy mar tuti gyorsabb lesz Timinel. Mondjuk Timi negykezlab mar olyan, mint a villam. Mire kettot nezek mar mindig valami tiltott helyen koszal. Pesze tudja, hogy nem szabad es ha raszolok csak meg gyorsabban igyekszik oda.

fronell:
Alma sulya mennyi most? Timi az utobbi hetekben nem nagyon hizik, de talan nem akkora baj 9,5 kilonal, hogy picit all a suly.

baratodildi
 
 


Ildi, Almát kb. 10 nappal ezelőtt mértem, akkor a mérleg 10,21 kg mutatott :shock: :lol: Úgy veszem észre, hogy most ő is egy kicsit "megállt" a hízással, bár eddig sem zavart, hogy a topik dagija volt :lol: :lol: Egy kicsit mintha kevesebbet is enne, nem kíván annyit és hát ami fontos, hogy ugye elkezdett ő is mozogni, mint egy motolla :lol:
Ezt most elküldöm, de még reagálok, csak közben a kezemben van ez az ördögfióka és így nem megy az írás :twisted: :lol:
Vendég
 


fronell :lol:
Az tenyleg szep suly. Mar azert is, mert itt a Balcsin elegge sokat cipelem most a 9,5 kilot es majd leszakad mar a hatam tole... :oops: Timinek erdekes modon nem csokkent az etvagya, sot, mintha meg tobbet is szopizna es mar 4x eszik naponta szopi mellett, de megis valamiert nem hizik most. Szerintem inkabb nyulik, mert mar a 80-as rucik kezdenek jok lenni ra es a 74-es meg itt-ott mar feszul vagy rovid, vagy epp meg jo. 15-en lesz a kovetkezo meres a dokineninel, akkor majd kiderul igazam van -e.
Hozzatok kimegy meg a vedono, vagy legalabb felhiv? Engem kicsit bosszant, hogy decemberben egy telefonhivasnal azt mondta januarban jon, aztan azota fel sem hivott. Szoval elegge hanyagolva vagyunk.

baratodildi
 
 


Fronell: de jo hogy irtal, mar epp hianyolni akartalak... :wink:

Ildi: Bercel labfeje mar sokkal lazabb, amiota all, sokat "javult", szerintem csak egy rossz szokas volt nala, hogy ugy tartotta a labat..
Vedono: 4 honapja volt nalunk utoljara... azota en 2szer levittem hozza a Bercelt, hogy ugyanmar merje meg (tanacsadas elott gyorsan 2 perc alatt, mert a tanacsadasra idopontot kell kerni, es kb. masfel honapra elore nincs idopont), es ennyi. Lassan megint 2 honapja, hogy mereckedni voltunk, ugyhogy lehet hogy hetfon leviszem megint... (ja, es mindig szabadkozik, hogy o volt nalunk, csak nem voltunk otthon... en nem kerdezem tole soha, o kezdi el magatol mondani... hozza kell tennem, hogy delutan 3-ig mi szinte MINDIG otthon vagyunk... na mindegy.)

Skat: tenyleg regen irtal!! Tessek szepen beszamolni a gyerkocorol! :)

Judit: te is gyereeeeeeeeeeeeeeeee! naaaaaaa! :wink:

Szoni: jobban vagytok mar? Nem hivott a sogornod az Orsival kapcsolatban. Megtudtal valamit? lehet mar fogadott orvos? Es van maganrendelese?

zetus8
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:50-kor.
Vendég
 


Sziasztok :)

Bóbita, dejó, hogy Liza egyre jobban van :D Majd írd meg, hogy tetszenek neki a fejlesztős gyakorlatok.

Fronell, ehehehe...újabb ÉnHét? Ez most teljes lesz? :lol: Jó pihenést! :)

Védőnő: Zetus :shock: Áááááá, hát én nem értem, ménem bír előtte felhívni, hogy ekkor meg akkor mennék, otthonvagytok?! Főleg ha van egy csomó kismamája...potyára odabaktatni?! Napersze. Ha meg kamuzik...ugyan minek?!
Fronel, a tiéd se pályázhat az Év Védőnője címre :mrgreen: :?

Súly: én havonta méregetem a leányzót, legutóbb 8,20 kiló volt :roll: Pedig nem gebe a drágám :lol: Vagy a mérlegem romlott el... Hja, és nagyon megnyúlt mostanában, nem győzöm venni a harisnyákat...

Ildi, drukkolok én is a diétádhoz, és minden elismerésem! Én még nem bírtam magam rávenni :oops: , pedig rajtam jóval több van 15 kilónál :?

Zetus, zabálnivaló lehet Bercel a kézfeltevéssel :lol: Kukucska játék nálunk is nyerő, csak Hunci azt élvezi, hogy elbújunk előle :)

Ildi, Timinél is jó lehet a zoknilehúzás :D Annaluca a kiscipőjét tanulta meg levenni, néha útközben (a kocsiban, szüleimhez menet-jövet) azzal szórakoztatja magát - aztán meg minket, mert idétlen helyekre tudja eldugni :roll:

Hát nem vagyok rá büszke, de leírom a részleteket... Szóval csütörtökön este megállt a szívem egy iszonyat hosszú pillanatra. Annaluca pár másodpercre víz alá került fürcsi közben a kiskádjában :cry: (elcsúszott – a csúszásgátlós aljzaton -, hátradőlt és hanyattfekve “elmerült”) Kimentem a lefekvős tejcsijét megcsinálni – ahogy mindig is szoktam; végig szemmel tudom tartani a gyereket. Akkor este nem sikerült maradéktalanul. Ahogy meghallottam az ütemes lábkapálózást, már éreztem, hogy ez nem a szokásos “jót pancsizunk” szitu; két lépéssel ott termettem a kádnál, és a látvány...a tekintetét soha nem fogom elfelejteni. Kikaptam a kádból, azonnal hasrafordítottam a kezemen, de ahogy kiemeltem, már sírt is, meg köhögött. Akkor már ott volt az apja is, ő masszírozgatta a hátát, meg oldalra fordította, hogy kijöjjön a víz – nem jött, valszeg még működik a búvárreflexe, így max. nyelt egy kis vizet, nem letüdőzte. Jól van a kis drágám, hálistennek, de ezt az esetet soha nem fogom magamnak megbocsátani.

Amúgy a mászás-kúszás még mindig nem akaródzik neki, de már magától is fel tud ülni :) Eddig ugye mi ültettük, gonosz szülők :wink: De nem erőltetve, mertugye simán megtartotta magát; csak a felülés nem ment még - namostmár az is. Egyébként ahogy leköltöztettük a padlóra (eddig az ágyon rakosgattuk ide-oda...), rohamosan belejött mindenbe :) Mostanában felfelé törne, de egyelőre megállunk a kenus póznál :lol:

Ésakkor így a végére, 2 pénteki fotó...talált magának bunkert :wink:

Kép Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Anna Luca nagyon édi ..Liza is be szokott bujni csak mi még komppal .

Tegnap voltunk magán tornán nagyon ügyi volt,arra kell figyelni hogy többet használja a jobb felét mert balosan csinál mindent.
Van egy oldal torna napi 3*. amugy elég húzós egy óra mert 3000 ft-ot fizettem. na de ez legyen a legkisebb problémám.

Rakok képeket....

Kép
bóbita3
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Lepakolom acipős polcot.... Kép Itt még ducibban a kórház előtt.... Kép Nagylányom uj kutyája ..hát pont rosszkor vettük akkor voltunk betegek és itthon se voltunk.. de megoldottuk ..

Kép
bóbita3
 
 


Kedves Lányok!

Hát sajnos nem nagyon tudok jönni írni, de azért olvaslak titeket, az gyerkőccel az ölemben is megy.
Azért nem jutok ide, mert Palika már csak velem akar aludni délután is, tehát nekem is le kell velük feküdnöm, mert különben nem alszik, és azt meg nem szeretném. Ezért kiesnek a délutáni szabad óráim. Esti alváskor meg a házimunka, meg ha van időm apjukra is..:-) Egyébként ilyenkor is a mi ágyunkban alszik, de sokkal mélyebben, nem ébred fel csak úgy éjfél körül. De persze ilyenkor is rálesek, nehogy leguruljon.

Jól vagyunk, majd teszek fel képet a rosszcsontokról! Mert azok ám, napközben is folyton rájuk kell nézni, mert megy a piszkálódás.
Főzni is alig bírok...

Puszi nektek, azért ha van tali szóljatok, majd ha tudok jövök gyakrabban!

Kata

Kép


Kép
skat
 
 


Most hirtelen ezt a kettőt találtam a két kópéról, akik folyton együtt vannak Kép Kép

Kép


Kép
skat
 
 


skat:
Jajj annyira jok a kepek!
Palika kis huncut, hogy mar nem akar egyedul aludni. Erdekes, hogy Timi is raallt arra, hogy este nem szopi kozben alszik el, hanem szopi utan idabujik hozzam es odabujva alszik el. Persze le lehet utana tenni, nem zavarja, de elaludni mar csak anyan akar. :) En elvezem, bar nem tudnam masra bizni most ezt a feladatot.
Amugy is kicsit atalakult az alvasa, delelott mar csak max 1 orat alszik, mig delutan hosszabban szokott. Este meg 9 korul szabalyosan kidol a faradtsagtol. :) Reggel meg neha mar 7 elott felkel. Szoval nem alszik mar annyit, mint regebben.
Hat kene tali, de mikor lenne jo nektek?

bobita:
Lizarol is jok a kepek. Nagyon szep kis fulbevaloja van. Nekunk is olyan kirakonk van a foldre, csak eppen nem tudjuk jelenleg meg hova letenni. :roll:

balwin:
Hat nagyon edi a kis bunkerben Anna Luca is. :) Nagyon szelesen mosolyog, mintha tudna, hogy huncut. :lol:
Kadas sztori nagyon szornyen hangzik, remelem azert szeret azota is furdeni....

zetus:
Orulok, hogy mar nem kell izgulni a kis labacska miatt. :) Vedonok meg ugy tunik elegge egyformak. Mondjuk az enyem sem egy langesz, de azert elso gyereknel kicsit tobb tamogatasra szamitottam. Egy baratnomnek konkretan segit a vedono, hogy mikor etesse a gyereket, mit adhat neki stb... nalunk semmi tanacs. Meg jo, hogy soikat olvastam utana, kulonben mar ki tudja mit adnek szegenynek :lol: :P

fronell:
Irigykedem a szabad heteidre...

Timi tegnapelott elengedte a racsot es par masodpercig megallt. ezt tobbszor is csinalta. :) Mar nagyon ugyes a jarokaban, leguggol, lehajol gond nelkul... A legjobb fejlodese viszont, hogy jelzi nekem evesnel, ha mar nem ehes meg azt is ha inni ker, meg azt is ha nem izlik a kaja es egy falat mast akar enni. A banant mar apro darabokra szedem es maga eszi es miota irtam mar mennek a 8 hos etelek is, amik darabossak. Szoval nagyon kis ugyes...
Kép Kép

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Lizáról olyan régen láttunk már képet, olyan kis mosolygós drága és egyáltalán nem látszik soványnak! :lol:

Kata, ideje , hogy jelentkeztél nagyon szépek a gyerkőcök! :lol:

Timike gyönyörű, mint mindig és gratula az álldogáláshoz!

Judit, megértem, hogy megijedtél, nekem is volt ilyen érzésem amikor Rozi félrenyelt és úgy vertem ki belőle a babapiskótát. Szörnyű érzés. Azóta sem kapott darabosat :wink: A lényeg, hogy minden rendben van és nagyon ügyesen megoldottad a vészhelyzetet :lol:

Megjöttünk Alsópáhokból a Kolpingból Isteni volt!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


junius:
Kepeket tehetnel fel a kirandulasrol! Meseljel meg rola!
Timi is zsokott neha felrenyelni, de kis kuc-kuc es nemi oklendezes utan visszajon neki a tul nagy falat. Persze probalom korlatozni az ilyen eseteket, de minel inkabb gyakorol, annal jobban megy neki a darabos kaja is.

baratodildi
 
 


Sziasztok :)

Semmi gond azóta sem a fürdéssel :)

Június, ha már képek, kérünk Kolpingosat (is)! :lol: Régen tettél Roziról...

Bercelnek és Rozinak - utólag... :oops: oops: :oops: - Boldog Tizedik Hófordulót! :D

Most ennyi, nemsokára megyünk szüleimhez :) A mai tanácsadásról már úgyis lemaradtunk :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


balwin:
Mi epp ma voltunk a tanacsadason. Timi mar 9750g es 73 cm. Szerencsere a fejkorfogata sem nott es teljesen normalis a merete. Szoval nem kell a kutacsa miatt sem egyelore aggodni.
Meg majd a dokinovel fogok ezugyben beszelni, mert egy orvos ismerosunk pont ma delutan mondta nekem, hogy a TSH-val vagyis a pajzsmirigy alulmukodesevel lehet osszefuggesben a kutacs lassu benovese. :roll:

Zetus:
Te is elutaztal? :wink: Regen irtal :( ?

Minden babanak boldog 10. hofordulot!!! Hihetetlenul megy az ido!!! Mar tobbet toltottek a babaink lassan kint, mint bent :lol:

baratodildi
 
 


junius:
Most nezem csak az avatarodon milyen cuki kep van Rozirol!!! :)
Nagyon aranyos a kis rozsaszin kalapban!!!

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Remélem olvastok mert kéne egy kis infó!!!
Péntek reggel indulnánk Pestre a bethesdába 12 kor van időpontunk. viszont pont alkkor lesz bkv sztrájk,szerintetek 4 óra aélatt elvergődök odáig kocsival?.....vagy mit csináljak nézzek szállást egy éjszakára a közelben?.... ez fontos nekünk már egy hónapja várunk erre a dokinőre.
Mi a tapasztalat pestiek????????

Kép
bóbita3
 
 


Hol van mindenki??????

Kép
bóbita3
 
 


Szia Bóbi!

Nem tudom, hogy a Bethesda hol van, de amit én tapasztaltam a múltkori félnapos sztrájk alatt:
A Petőfi hídon volt a szokásosnál nagyobb forgalom, de egyébként, még talán kevesebb autó is volt az utakon (és busz egysem). Viszont a híradásokból ennek tök ellenkezőjét mondták, úgyhogy nem tudom, hogy mi az igaz?!
Esetleg hívd fel a kórházat, hogy ha késnétek a bkv-sok miatt, akkor mi lesz? Szállást azért ne keress, sztem túlzás lenne.

Na próbálok egy kicsit visszaolvasni...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hát nagyjából átszaladtam, de sajna nekem sincs túl sok időm Marci mellett.
Az a legújabb, hogy viszonylag elvan, tesz-vesz, de ahogy meglát, kitör a botrány és akkor már kénytelen vagyok felvenni. Szóval ha egyedül játszik, akkor nekem laposkúszásban kell közlekedni.


Ildi!
Marci nagyjából pont 1kilóval könnyebb Timcsinél, viszont 74cm. Mondjuk volt pár hét, hogy nem hízott a takonykór miatt.
Gratu az ácsingózáshoz.

Már nagyjából 3 hete folyik az orra egyfolytában, de más egyéb nincs. Levittem a család fülészéhez, megnézte és azt mondta, hogy semmi baja, ez a második gyerekek sorsa.

Marci a kiflit imádja nyammogni, de leginkább csak jól széttrancsírozza, aztán kiköpködi. Viszont minden kéne neki, amit mi eszünk. Ma pl. a héjában főtt krumplimat és a sült csirkecombikámat vámolta meg.
A grízes tejpépet (Hipp) és a Rizses tejpépet (Nestlé) változatlanul imádja.

Azt nem is írtam még, hogy kibújt két foga: elsőnek a bal felső 1-es, utána pedig a jobb alsó 1-es. Érdekesen fog kinézni, amikor jobban kint lesznek a fogai, ilyet még nem is hallottam, hogy fönt jön ki először?!

Szonjival voltunk szemölcsöt leszedetni, kis hős volt, de azóta sajnos megint jöttek újabbat, így jövő péneken megint menni kell :(

Fronell!
Védőlány nálunk is katasztrófa, mondjuk én egyszer iszonyatosan lecsesztem még Szonji idejében és sztem most Marcira emiatt nem kíváncsi, de nem is bánom, mert nekünk sem tudott semmi hasznosat mondani, ha esetleg vmit kérdeztem tőle. Én komolyan nem tudom, hogy ezek mit tanulnak a főiskolán, de remélem, hogy nem állami támogatásos rendszerben teszik.

Etus!
Azért nem keresett a sóginőm, mert időközben már visszajött a saját dokija a szabiról és így tárgytalan lett a dolog. Írom priviben, hogy mit sikerült megtudnom...

Június!
Kolping: király :wink:

Kata!
Alvás :?
De így legalább te is pihensz kicsit.

a fiam ennyit engedélyezett nekem, mennem kell,
Sziasztok

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Bobita: jaj de sajnalom hogy csak most olvasom... :( :( Hat remelem Emesenek lesz igaza, es nem lesz nagy a forgalom... talan azert nem, mert csomoan igy be se mennek dolgozni... akinek nincs kocsija... Sajnos nekunk a multkori felnapos sztrajkrol rossz tapasztalataink vannak, veletlenul pont Olivernel volt a ceges kocsi, igy o azzal ment, es el kellett mennie a Keletihez az egyik munkatarsaert. O egyebkent a MOM-irodahazban dolgozik. Reggel 7-kor elindult itthonrol, es 11 (!)-re ertek be a munkahelyre... azt mondta, hogy a Nyugati pu-tol lepesben haladtak a koruton,kozben a munkatarsa kigurott kajat venni, meg setalt, es szinte semmit nem haladtak... ha tudod, keruld ki a korutat! ha jol neztem, a Bethesda a Hungaria korutrol nyilik...
Bakker remelem odaertek idoben... aludhattatok volna nalunk is... de tenyleg... innen megiscsak hamarabb oda tudtatok volna menni... na most mar mindegy... :roll:

Jaj mennem kell, Bercus felebredt, majd meg jovok...

zetus8
 
 


Judit: hat elhiszem, hogy jol megijedtel a furdos eset kapcsan, de ne "ostorozd" magad, barkivel elofordul... az en "ego" esetem a kozelmultban: Bercel alldogalt, en meg fenykepeztem. Egyszer csak vmert megbotlott a sajat lababan, es elkezdett elore esni. En ott alltam, reflexszeruen megfoghattam volna. Erre mit csinaltam? Tovabb fenykepeztem. En hulye... :oops: :oops: Szerencsere nem lett semmi baja, nagyon meg sem utotte magat, de hat akkor is...

Bobita: milyen nagy mar Liza! Lehet hogy a kep csaloka, de nekem nem tunik nagyon vekonynak... csinos kislany! kis nevetos! :) Kutyus is szep nagyon!

Kata: de jo hogy jelentkeztel! Az meg meg jobb, hogy fenykepeket is raktal fel... orulok hogy jol vagytok!

Hetfon elvittem dokihoz a kohoges miatt Bercelt, bunko volt mint mindig, nekiallt velem veszekedni, hogy minek adtam a gyerekre egy rovid ujju meg egy hosszu ujju body-t is (10 fok volt egyebkent odakint)... MI KOZE HOZZA? na mindegy... doki utan "besurrantam" a vedonohoz a tanacsadasra, mert meg nem ert oda a doki, es gyorsan lemerettem "sutyiban"... :) (beteg gyereket ugye nem szabad a tanacsadasra vinni).
8340 gramm es 71,5 cm.

Ildi: a jarokabol integetos kep is nagyon aranyos, de a pancsolos... mintha csak en csinaltam volna... :wink: abszolut ez a kedvencem most Timirol... :) Ugyes, hogy mar eszi a darabos kajat! Bercel hol eszi rendesen, hol meg oklendezik tole, sot, volt hogy mar hanyt is... igaz, ez most volt, amikor kohogott...es akkor volt tobbszor is, hogy szegeny annyira kohogott, hogy hanyt... :(
Igen, Oliver mult heten Parizsban volt, ugyhogy mi elmentunk anyukamhoz Ausztriaba meg apukamekhoz Szombathelyre... de mar itthon vagyunk!! :) A Margit-szigetes setat majd vmikor be kene potolni...

Emese: Szegeny Szonji... ez az a vandorszemocs, amit a babauszin kapott el? Basszus... na tobbek kozott ezert vacilalok most nagyon, hogy vigyem, vagy ne vigyem... a Gezenguzba vinnem, egy HEV-megallora van tolunk... annyira de annyira imad pancsolni, szerintem ugy elvezne! De nem akarom, hogy vmi baja legyen... megfazzon, vagy ilyen vandorszemolcsot kapjon... :roll: Szerinted? Vigyem? Ne vigyem?

zetus8
 
 


Reggel hallottam, hogy sokkal kisebb volt a forgalom BP-en , mint más napokon. Remélhetőleg Bóbita odaértetek időben. Kérlek írd meg, hogy mit mondott a doki. Biztos csak jót, szorítok :lol:

Emese, elég rendhagyó módon nőnek Marci fogacskái :lol: Elképzelem ezzel a felállással, biztos vicces lesz. Kaja ügyben tényleg nagyon hasonlítanak a gyerekeink. Rozi is szivesebben eszi a mi főztünket és a pépet is eszegeti. Nem bánnám ha lenne még két foga, hogy rágni is tuna.

Timike kutacsával remélem minden rendben, voltatok már vizsgálaton?

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Manóci! kösz az infót...szerencsénk volt mert egyáltalán nem volt forgalom és jóval előtte odaértünk még 1 órát várnunk kellett.
Amugy az Ilka utcai rendelőbe kell járnunk,nagyon szimpi volt a dokinő ..bocs prof. asszony.

Zetus! Neked is köszönöm.......

Jó hireim vannak az egyik gyógyszert nem is kell szednie már kis adagtól megszünrtek a rohamok és ez nagyon jó mert 50% esély van csak erre ugyhogy megnyugtattak minket,még az is előfordulhat hogy később elhagyjuk ezt a gyógyszert is :D
A másik betegséggel is csak akkor foglalkozik ha daganat keletkezik de erre is kicsi az esély igy hát reménykedünk.

Jelenleg 7 kg de még nincs 70 cm talán ezért nem tűnik vékonynak.
Egy jókedvű örökmozgó lett nem bir fél percet egy helyben maradni. Mai napig 3-4 óránként eszik éjjel is de csak kis adagokat..hát ez van de én nem bánom...Ja és még mindig nincs fo
ga egy sem pedig már 11 hósak leszünk

üdv: mindenkinek Rita

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Bóbi!
Jaj, de jó, hogy ilyen jó hírekkel jöttél. Nagyon örülök. Látod a pozitív hozzáállás tuti sokat segít!!!
És ugyeugye, mondtam én, hogy jól lehet majd haladni.
Fogacskák miatt ne izgulj, majd kibújnak.

Bea!
Igen, én is nagyon csodálkoztam Marci fogzási szokásain, mert nem hallottam még ilyet. Ma reggelre egyébként kibújt a 3. fogacska is, de ez szimplán alul. Így már talán nem fog olyan viccesen kinézni, ha nagyobbak lesznek.
Egyébként a mai ebéd is inkább az én kajámnak a megdézsmálásából állt, mint a saját papi bekebelezéséből.

Etus!
Neked végül ne írtam mailt, ugye?
De hülye vagyok...
Ezen a dokitokon mindig jól kiakadok, hogy mekkora egy vadbarom.
Mi szépet kaptál Olivértől Párizsból?
Uszival kapcs.: maga a bőrgyogyi mondta, aki leszedte szonji szemölcseit, amikor rákérdeztem, hogy járjunk nyugodtan, mert nem lehet a gyereket kalitkában tartani. Mindneesetre nem nyugtatott meg, mert ez a tortúra, amit elszenvedünk nem éppen kellemes sem nekünk, sem a gyereknek. Egyébként én is filózok, hogy menjek-e Marcival, de én már ilyen babauszira tuti nem megyek. Kinéztem pár helyet, fel akarom majd hívni és úgy gondoltam, hogy csak etten megyek Marcival. A feladatokat tudom, hogy miekt, hogy kell csinálni és így talán olcsóbban megússzuk. Ha van kedvetek, csatlakozzatok be hozzánk és akkor minden hétre megbeszélünk egy napot, amikor talizunk és megyünk együtt. És imátkozunk, hogy nem legyenek szemölcsösek a manók.
Ja és a megfázás miatt ne aggódj! Amíg mi rendszeresen jártunk SZonjival, soha nem volt beteg. Ahogy kihagytunk egy pár hónapot, rögtön betaknyosodott. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de sztem az uszitól, meg a hűvös víztől vhogy erősebb volt az immunja nekije.

Na megyek ültetgetni, Marci ha minden igaz kint alszik a babakocsiban a mamával a kertben.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!
Az utóbbi napokban csak olvasgatni volt időm. Már elkezdődött a keresztelő miatti stresszelésem, pedig csak egy hónap múlva lesz. :oops:

szonibaba:
Mi szívesen mennénk veletek úszni. Hova mennétek? Melyik nap jó nektek általában?
Mi eddig csak a csütörtöki fix ringatóba járunk, bár ma pont elmaradt. :( Na meg mostanában hétvégén elutazgatunk, ha tehetjük, hogy ne kelljen a városban lenni tavasszal és nyáron. Múlt hétvégén Balcsin voltunk, sikerült is valami szemgyulladással hazajönni. Szerencsére 2 nap után elmúlt. Most jön egy barátnőm hozzánk 4 napra, utána megint megyünk egy hétre anyósékhoz. Aztán Balatobn 2x és a keresztelő, amikor hozzánk jönnek több napra rokonok. Szóval elkezdődött a betáblázódás a jó kis nyugis tél után :)
Timi is imadja a kifli veget :)

bobita:
Annyira klasszak ezek a hirek!!! Remelem most már csak jó hírek jönnek!!!
Fogak már biztosan jól jönnének a darabos kaja miatt, de szerintem ami késik nem múlik. Nem kell izgulni, tuti nem maradnak bent. Majd egyszerre több is jön. Nálunk is már hónapok óta csak 2 fogacska van alul. Most meg egyszerre 4 akar fent kijönni.

junius:
Hat a kutacsos gond meg nem rendezodott. Allando megfigyeles alatt tart a dokino, de szerinte nem kell aggodni, mert a fejenek a korfogata teljesen atlagos, nem is nott az elmult 1 honapban. A gyerek jol fejlodik. Szoval nagy gaz nem lehet.
Egy unokatesom, aki orvos megerdeklodte a Pecsen a Klinikan, hogy mi lehet a kutacs tema hatereben es azt mondtak lehet pajzsmirigy alultermeles. Ugyhogy ha legkozelebb megyek a dokinenihez majd felvetem, hogy vegyunk le vert Timitol. Csak ugy sajnalom szegenyt bokodni, amikor latszolag semmi baja.
A kirazza hideg rangatozasa viszont meg megvan, ugyhogy meg semmi valtozas.

zetus:
Hogy van Bercel kohogese? Mit kapott ra?
En a helyedben komolyan fontolgatnam az orvosvaltast. Nem erdemes kuszkodni egy ilyen rosszindulatu es rosszkedvu dokival.
A 2 bodyt en meg nem probaltam, ha hideg volt, de Te tenyleg nagyon talalekony vagy, hogyan oltoztessed fel a gyerkocot :wink: Hiaba ha fazos geneket orokolt :lol:
Timi most mar egeszen jol birja a hideget. Mondjuk szoktattam is a Balcsin, ahol 10 fokos volt a lakas, amikor megerkeztunk. Aztan ejjelre mar a szobat felfutottuk 23 fokra. Meg sem fazott :) Osszel anyoseknal meg a 20 fokot sem birta. Most nalunk is annyi van tavfutes nelkul es vigan elvan egy pulcsiban es egy harisnyaban. Szoval szerencsere o is kevesbe erzekeny mar a megfazasra.
A setara barmikor kaphato vagyok. Jovo heten szerdaig vagyunk Pesten, de lehet a het elejhen is elmenni. Max elviszem a baratnomet is setalni :D Vagy a hosszu hetvege utani heten. :roll:

Nalunk uj tudomanyok, hogy megismeri mar a mi fulunket is, nem csak a sajatjat. :) Nagyon cuki volt, amikor apan felfedezte, hogy szinten van ful :)
Eszik sajtot a doktorno tanacsara a kutacs tema miatt. :roll:
Mar nem nagyon szeret a babakocsiban elaludni. inkabb rajtam alszik el, aztan leteszem a kocsiba es ugy alszik tovabb. Este is ez a menetrend. Akkor is anyan aludni jo cimu musor megy. Most jo a 20 fokos lakasban, de nem tudom mi lesz a 29 fokosban majd :lol:
Mivel bujosabb lett ezert a mesekonyv nezegetes is mar jobban megy es nagyobb elvezetet nyujt neki. :)
Ha letesszuk a foldre allandoan felall valahol, nem nagyon van nyugta. Szeret kipakolni mindent.
Imadja a minel aprobb dolgokat a mutato ujjaval fogdosni. Morzsak, hajszalak, gombok, zsinorok most a kedvencek.
Darabos bebieteleket is tud mar enni, kiveve a Hipp eteleket. Az valahogy kemenyebb vagy nem tudom miert, de attol megy az oklendezes. :roll:

baratodildi
 
 


Ildi!

Jóó, menjünk uszizni. Még nem telefonálgattam körbe a lehetőségeket, de akkor majd ráálok a témára. mOnjuk nekem el kéne kezdenem tanulni,m ert májusan 3 vizsgám lesz :x
Amúgy a Momparkra ill. a Hóvirág úton egy szépségszalonra gondoltam, hogy megkérdezem, hogy mik a feltételek, lehet-e menni csak egymagunkban.
A hőfokokról, amit írtál...itt borzongok. Én itthon még a 25foknál is fel szoktam tekerni a fűtést. Utálok fázni, na.

Marci is kezdi a darabos kajákat szeretni, sőt lassan jobban, mint a papit. Ma pl. ebédre sütőtököt evett, de úgy, hogy én tépkedtem neki a falatkákat, ezelőtt mindig botmixeltem neki.

Timi és a fülek :D
Nálunk Marci örökké tépi a sajátját, de véresre kaparja.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
MOM jol hangzana, oda Etusek is lehet el tudnanak jonni :roll: :wink:

baratodildi
 
 


Igeeeeeeeeeeeen a MOM-ba mi is mennenk!!! :) Bar jo draga gondolom, de ennyit megerdemel a gyerkoc! :wink: De az tenyleg tok jo lenne, mi mindig beiktathatnank egy apa-latogatast... :)
Mar akartam irni, csak mindig kiment a fejembol... szoval mi is szivesen mennenk usziba veletek, ha nem a MOM-ba, akkor mashova... (felteve, ha jol megkozelitheto BKV-val, es 1 oranal nem sokkal hosszabb nekunk az ut, annyit egesz jol tur Bercel, modhatnam hogy szereti :))

Elkezdtem sutit sutni, befejezem, aztan majd meg jovok!

zetus8
 
 


Hali!

Marci rajtam szunyál, így most csak annyira telik tőlem, hogy:
o.k., kinyomozom a helyszíneket és jelentkezem.
Ill.
Etus!
Milyen lett a sütyi?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok, csak egy jó hír, ha valaki még nem hallotta volna:

http://hvg.hu/itthon/20080425_pneumococ ... yenes.aspx

üdv minden babának :)
manóci
 
 


Szoni: Fincsi lett! Pedig feltem, hogy milyen lesz, mert zabpelyhes sutit csinaltam teljes kiorlesu liszttel es aszalt gyumikkel. De fini lett na. A legkozelebbi babatalira (miko' lesz mar?) viszek! :wink:

Manoci: koszi a jo hirt! Mi ujsag veletek? Kerlek irj a lanyaidrol par szot!

zetus8
 
 


Fronell: veletek mi van? regen jelentkeztel! Irgum-burgum!! :)

Judit: Annalucarol is szeretnek am hallani!

zetus8
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:50-kor.
Vendég
 


Fronell:
Nagyon cuki ez a kepecske. Tenyleg igazi kis huncutka :)

Szonibaba:
Akkor varom a nagy kereses eredmenyet! :)

Zetus:
Nyami, jol hangzik a sutike!!!

Mi jovo heten kedden jovunk haza, utana mindenben benne vagyok! :) Tali lehet barhol! Hetfon voltam egy baratnommel setalni a Margit szigeten :) Klassz, mehetunk oda is!! Van egy jatszoter a Margit-híd fele, ott semmi baba cucc sincsen. Van mashol is jatszoter???

Na mennem is kell, majd meg videkrol jelentkezem...

Manoci:
Tenyleg regen irtal es koszi a hireket! :lol:

baratodildi
 
 


Fronell: nagyon kis ugyes vagy, hogy az energiabomba-Alma-baba mellett jelentkeztel... :) Garda to, az szeeeeeep, meg kamaszkent voltam ott, sulival mentunk, nagyon tetszett!
Bercel visitani nem visit, viszont kiabal... :roll:
Huu de koran keltek, le a kalappal! Ha Bercel 7- fel8 kozott kel, en meg vagyok halva... igaz, ejjel 1-nel elobb nem nagyon kerulok agyba... :shock:
Nagyon aranyos kepet raktal fel, majd kerek Garda-tosat is! :)
Kepzeljetek, kaptam apukamektol mosogatogepet! Nem is gondoltam, hogy ekkora segitseg lehet... :oops: De nagyon bevalt, imadom! :)

Ildi: Gondoltam ratok, voltunk par napot s Balcsin, Keszthelyen.
En ugy tudom, a Margit szigeten csak az az egy jatszoter van, ami ugyan szuper, de nagyobbaknak valo... Bercel maniaja meg mindig a hinta, lokkodom egy csomo ideig, megis ugy sir amikor kiveszem belole a jatszoteren, mint akit megvertek... a tobbi anyuka meg nez ram szemrehanyoan, hogy miert nem hagyom tovabb hintazni... De hat ha rajta mulva, egesz nap a hintaban csucsulne! Pedig itthon is van hintaja...

Na megyek alukalni...

zetus8
 
 


Annyira ritkan irunk mostanaban. :( Ugy varom pedig mindenkirol a hireket!!!

Zetus:
Megint megyunk Balcsira, most a hosszu hetvegere az unnep miatt. Majd en is gondolok ratok ! :wink: Jovo heten viszont mar tenyleg fussunk ossze!!!!
Neztem az albumotokat! annyi mindenkivel osszetalalkozik Bercel, rengeteg helyen jartok, csak amultam!!! Ennyi kedves rokon es ismeros rajongja korul, biztosan azert ilyen kis jokedvu fiu!
Hogy vagytok fogakkal?

szonibaba:
Infok az uszirol vannak mar?

Nalunk kijott a felso bal 1 fog 2 napja. Most a mellette levo kivankozik ki, mar feher, de meg nem tort at. Elegge szenvedtunk az elozovel, most 2 napja nyugi van, nem tudom meddig.

Ejszakaink nagyon vegyesek, mar nem az az idilli. Hajnalban altalaban felebred es mellettem alszik aztan tovabb. Volt mostanaban tobbszor, hogy 2x is felkelt ejjel. En a fogara fogom, meg arra, hogy amiatt nem is nagyon volt etvagya este enni es tuti ehes is volt.

Most valami szamomra hihetetlen szellemi fejlodesi stadiumban van Timi. Egyre tobb mindent megismer. Ha rakerdezek mi hol van sokszor tudja (testreszek, labda, maci, szemuveg, zokni, cumi stb...)... Csomot nem is tanitottam, csak ugy felszedte. Tapsikol, zenere tancikal, hangkepzessel kommunikal velunk. Nagyon edes!
Nem bir a borebe neha, izzadasig hajszolja magat a sok felallassal, leulessel, felkapaszkodassal, fenekre huppanassal, negykezlab teperessel. Foleg estere farasztja le magat. Most megint van nemi napirend felenk, amit kezdek megszokni, hat nem tudom meddig tudjuk tartani. Alvas valtozatlanul anyan megy, mindenhol kenyelmes, mert ugye keznel vagyok neki! Hat nem igy terveztem, de most igy alakult... :roll:

Ma volt a Ringatoban anyak napja. Lanyok, olyan jok ezek a zenes foglalkozasok. Imadjak a gyerekek. Most sokan voltunk nagyon, mert tobb Ringatobol is jottek oda, de a gyerekek egyszeruen elveztek az egeszet, az enekek kozott zajongtak, de a zenere mindig elhallgattak es elveztek. Timi most is 40 perc utan kidolt a sok ingertol, de a par honapos babaktol kezdve, a nagyobbacska futkarozo par eves gyerkekig mindegyik nagyszeruen elvolt a nagy tomeg ember kozott. Szoval jo dolog!

Mar nagyon keszulunk a keresztelore. Nem is merek ragondolni, mert ejjel a nagy tervezgetes miatt mar rosszul alszom. :oops:

A dietam jol halad, mar -12 kg-nal tartok. Lassan elerem a szules utani sulyomat :wink:

baratodildi
 
 


Ildi: -12 kg? Az igen! De ugyes vagy!! :) Szegeny Timi, Bercelnek is a mult heten jott ki a 3. foga, a felso bal-kozep, mint Timinek. Es utban van a mellette levo, bar az meg neki se tort at...
Jovo heten kedden hazamegyunk Szombathelyre, mert a legjobb baratnomnek lesz hetvegen az eskuvoje, en leszek a tanu! :) De utana heten MINDENKEPP taliznunk kell! :)

SAjnos tenyleg kezd kihalni ez a topic, pedig en ugy szeretem... :oops: minden nap nezem, nem irt-e valaki... :oops:

Majd meg jovok, irok, csak most rohannom kell, mert ma RANDIZNI megyunk Oliverrel! :) Es keszulodnom kell... Csak azert kezdtem el irni, mert ugy megorultem hogy Ildi irt... :)

zetus8
 
 


Zetus:
Randi.... :D :D :D :D
Nekunk a heten volt epp a 2. hazassagi evfordulonk, de meg meg sem tudtuk unnepelni rendesen, mert aznap pont alig ehettem a dieta szerint. Talan majd hetvegen lesz ido egy kis romantikara. :roll:
Imadom az eskuvoket. Mi is voltunk egy eskuvon 2 hete, de sajna csak a templomban voltam, meg utana egy kis fogadas volt, ahova meg elmentem, aztan haza Timihez... meg akkor meg a baratnom is itt volt vendegsegben, tiszta betegen az agyban fekudt... Szoval remelem a baratnodnek is klassz eskuvoje lesz, na meg Te is elvezni fogod :wink:
En is nezem irt e valaki... van, hogy naponta tobbszor is bekukkantok... :lol: 8)

Ma nagyon cuki volt este. Anyukamek most koszontottek fel a nevnapjara. Kapott egy takarot, ami egy szatyorban volt. Anyukam mondta neki:
"Timi itt a szatyor fule."
Erre Timi megfogta mind a ket sajat fulecskejet :D :D :D Nagyon jo kislany akart lenni. :lol:

Akkor mondjuk legyen majus 18 vagy 19, mert aztan nalunk ezerrel keszulodes van a 25-i keresztelore... Mit szolsz hozza? Lehet nalunk, de ha neked az nem jo, el is mehetunk hozzatok, ha jo ido van kimehetunk a Szigetre is. Ki jon? Ki er ra?

baratodildi
 
 


junius:
Rozi fogacskai? Ejszakak?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 18:51-kor.
Vendég
 


Nekem is jo a majus 19!

Fronell: orulok hogy jelentkeztel, de nehogy azt hidd, hogy meguszod ennyivel... KEPET KEPET milyen volt a Garda-tonal!! :) Jah, es persze elmenybeszamolot... :wink: Milyen volt az ut? Hogy birta Alma? O is ment veletek, nem? Bercel mostanaban nem birja az autot, igaz, nem is ul benne sokat, nekunk ugye nincs kocsink... de Keszthelyre apukam vitt minket, meg Ausztriaba is. Mondjuk o meg mindig a hordozojaban utazik, es abbol nem lat ki jol, lehet hogy az a baja... :roll:

Jelentek attort a 4. foga Bercelnek, legalabbis nekem ugy tunik! :D

A kis kuka ma azt csinalta, hogy az egyik jatekat hasznalta "jarokeretkent, es azzal maszkalt a lakasban, annyira edes volt! :)
Kép

zetus8
 
 


Judit: HOL VAAAAAAAAAGY? GYEREEEEEEEEEEEEEE! :lol:

Bobita: Mi ujsag Lizaval? Hogy van? Minden okes?

zetus8
 
 


Sziasztok!

Ildi, Etus!
Szánom, bánom, de uszi ügyben még nem jutottam előrébb.

Én kihagyom a soronkövetkező randit, mert a következő 2 hétben 3 vizsgám lesz (13, 16, 24), tanulok-szokás szerint.
Amúgy a Margit sziget sztem csak egy rövidprogramnak jó, mert ott tényleg nincs semmi kultúrált lehetőség pl. wc. Pelenkázást mondjuk meg tudjuk oldani, főleg ha jó idő van, de nekünk ugye nincs pelusunk.

Ildi!
Még jó, hogy Timi estére fárasztja le magát.
Aranyos lehetett a füles szitu :)
Gratu a 12 kilóhoz, tényleg szuper ügyi vagy.

Etus!
"Járókeret" ez jó :lol: . Biztos eljön annak is az ideje, de ebben a korban még finoman csak járássegítőnek hívják.
Fogaddal rendeződtél?

Fronell!
Garda tó milyen volt? Én még soha nem voltam ott, csak hallottam róla.

Marci jelentés: már 4 foga van, 9220gramm, 75cm és 19-es szandit vettem neki szombaton. Éjszakák úgy telnek, hogy kb. 8 körül lefektetem (na jó ez így nagyképűen hangzik, szóval együtt lefekszünk a nagyágyba) és miután elaludt becsempészem a helyére. Éjjel ált. 1-szer ébred cicizni, utána már nem tudom visszatenni a saját helyére, így együtt alszunk tovább kb. 6-1/4 7-ig. Elég fárasztó ez a korai kelés, mindig is utáltam, de vhogy így állt be Marci ébresztőórája.
Eleinte minden éjjel felúztam magam és próbáltam visszanyomni az ágyába, hogy ott aludjon, de annak mindig az volt a vége, hogy kb. 40perc kínlódás után mellettem kötött ki. Most ezt a 40 percet is alvással töltjük és azóta csak 1-szer ébred és nem 3-szor.

Szonjinál kedden lesz anyáknapja, amire megszakad a szívem, de nem tudok elmenni, mert pont akkor van vizsgám :x
Apa fotóz és kameráz.

Most megyek, mert ez egy kisebb regény lett.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk és gratulálok mindenkinek a kilókhoz....... mi nagyon nehezen hizunk mivel többet nem eszik viszont többet mozog.

Hát fejlődésben le vagyunk maradva egy kicsit még nem ül fel magától és ha ültetem van ugy hogy elborul... egyáltalán nem kapaszkodik?????

egyszerre jön 3 foga a 4. még nem tört át..

Zetus! Nagyon ügyes Bercel hogy már iilyen stabilan áll.

Ildi! Timi is gyorsan fejlődik,ahogy irtad irtó sok mindent csinál már...a Lizát nem tudom megtanitani hogy intsen páát...csak sütit süt.

Szóval egy kicsit irigykedem hogy lassan 1 éves lesz a gyerkőcöm és itt tartunk..na de mindegy a lényeg hogy jól van és figyelmes minden érdekli egy sajtkukac alig lehet kézben tartani és jókedvű gyerek a szomszédok azt mondják ez a gyerek nem is tud sirni mert mostanában nem hallják..és tényleg nem sirós.

Járunk uszni terápiára heti*2 tetszik neki nagyon csak túl korán van 8 kor kezdődik..le kéne adnom vagy 10 kilót mert alig mertem levetkőzni fürdőrucira..pfuj..szörnyűűűűű!

Vettünk uj bringát gyererküléssel imád bicózni!!!

Már három hete köhögök és most elkekzett fájni a mellem alatt ilyen szuró érzésem van..azt mondják a sok köhögéstől bordaközi ideggyulladásom lett hát el kéne mennem dokihoz mert még mindig köhögök és ez rohadtul fáj...

Ildi! milyen diétát csinálsz??????

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Nálunk is rendben van minden. Rozi elkapott valamilyen gombás fertőzést (kolping?) amiből nehezen lábaltunk ki, de túl vagyunk rajta.
Még csak 2 foga van, de a külön neki főzött kaját egyáltalán nem eszi meg, viszont a mi főztünket szereti. Így alakult, hogy már szinte mindent adok neki abból amit főzünk.

A járássegítővel ügyesen sétálgat, de inkább négykézlábazik. Nem erőltetem a járást (majd ő magától)így vezetgetni sem szoktam csak nagyon ritkán.

Puszi

Bea

Kép[/url]
június
 
 


junius:
Hogy nez ki az a jarassegito? Hol lehet ilyet kapni?

szonibaba:
Drukkolok a vizsgaidhoz! Hajra, hajra!!! Osztol lehet en is ujra raszanom magam a tanulasra, bar ugy elvezem a babazast, hogy nem sok kedvem lesz megint hozza. :roll:

zetus:
Jo ez a kep!!! Mar azert is, mert en jol emlekszem, mikor meg alulrol jatszott avval a jatekkal Bercel. :wink:

Fronell:
Hat a 90 napos dietat csinalom. Mar a felenel tartok kb. Vagyis minden reggel gyumolcs, aztan 1. nap feherje, 2. nap kemenyito, 3. nap szenhidrat es 4. nap gyumolcs. Meg van egy-ket megkotes benne a mennyisegekre vonatkozolag, de nagyjabol ez. Szerintem az eleje nehez, de igazabol vendegsegben nehez csak, itthon jokat eszem. :lol:

bobita:
Javulast a kohoges miatt. :( Ilyen jo idoben nem lehet nagy elmeny. :cry:

baratodildi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: