Új privát üzeneted érkezett!

Szia Boni

A Dagály fürdőtől nem messze lakunk most, 5 percre a Forgách utcai metrótól :D

A Mária bababoltba mi is jártunk tavaly a sóbarlangba, mikor Fruzsi kedzte a bölcsit, idén szerencsére még csak 3-szor volt kisebben beteg, éjjeli köhögése pedig a párásítás után nagyjából megszűnt.

Beus

Kép
félhold
 
 


BEus na akkor tessék nem eltűnni és akár akkor tényleg összefuthatnánk valamikor :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is rég jelentkeztem, mióta dolgozom semmire nincs időm.
Gergő szeptemberi bölcsikezdése óta most vagyunk ötödször itthon betegség miatt. Immár másfél hete.
2x voltunk már röntgenen, harmadszor hétfőn megyünk. :cry: Annyira zörejes a jobb fele, hogy 2 antibiotikum után a harmadik adagot már szuriban kaptuk. Ma voltunk a harmadikon, de több már nem lesz. Állítólag javul, de még mindig nem tiszta. Voltunk vérvételen is, annak az eredménye holnapra lesz meg. Orr fül gégésznél is jártunk, arcüreggyulladása is van. Szerencsére az orrváladék tenyésztése negatív lett.
Iszonyatosan köhögött, krupp szerű rohamai voltak, nagyon rémisztő. Ha szedtük a sinecod-ot elmúlt, de amint abbahagytuk megint elkezdte.

A szobatisztasággal mi is egész jól állunk, már 1 hónapja nincs pelus napközben.

Csak ámulok a képeken, minden gyerkőc mekkorát nőtt. :D

Zsófi, gratulálok a kishölgyhöz, nagyon édes, néztem a képeket iwiw-en :D

Elnézést, hogy nem reagálok semmire, kisúr itt alszik még mindig mellettem, most legalább nyugodtan, már hetek óta nem volt ilyen.

Barbi
Kép
manci79
 
 

 
 

Mi is ilyen nagyok vagyunk már :D

Kép

Barbi
Kép
manci79
 
 


sziasztok lányok!

Beus, üdv újra itt! nagyon édes Fruzsid! gyere gyakrabban, vagy legalább amennyire időd engedi! ;)

Manci, neked is nagyon örülök! jobbulást Gergőnek, nem semmi, hogy nektek is micsoda betegeskedést hozott a bölcsi! :( sajnos Beni is elég könnyen lesz hörgőgyulladásos, stb., úgy látszik ez a fiúknál gyakoribb!? a karácsonyi üdvözlőlap nagyon klassz! iszonyat édes rajta Geri!

Julcsi, nagyidat nagyon sajnálom! :( gyerekek jól bírják akkor alvás nélkül! ;)

köszi lányok a szopis nyugtatásokat. igazából tényleg úgy érzem, hogy jobb ez így, mint görcsölni a folyamatos szopikon, meg, hogy mennyit eszik... amúgy is azt gondolom, hogy kevésszer eszik, bár a születési súlya már majdnem meg van, de nem eszik 8x pl. egy nap, és ha 60-at pólolok, plusz a cici, akkor sincs meg a nagykönyv szerinti előirányzott kajcsi mennyiség, de, ha amúgy jól elvan, akkor csak nem csinálok nagy baromságot!? igaz? :roll: :oops:

védőnő is kijött délelőtt, jól rám ijesztett! azt mondta, hogy vagy antibio kell, vagy kórház lesz a köldök dologból... erre jött a dokinéni, megnézte neki a köldökét, jól kipuceválta. írt fel antibakteriális zselét, amit napi 2x rá kell kenni, plusz napi 2x betadine-nal kell jól betocsogtatni, a többi pelusozásnál pedig alkohol és hintőpor bőséggel! azt mondta, hogy antibiot még nem írna, mert szerinte annyira nem para a helyzet, de tény, hogy nem szép, és gondosan ápolni kell, nehogy nagyobb baj legyen! és persze, ha kell, akkor kiugrik máskor is, tényleg 5 perc kocsival. azért megnyugodtam, de tény, hogy jól ki kell piszkálni azt a sok trutyit a csonk alól, mellől, ami miatt büdi is neki...

most alszik, kíváncsi leszek az esténkre! azok mindig neccesebbek, olyan nehezen alszik vissza! :S Beni is hisztizik tegnap este óta az elalvásnál... pedig eddig minden sima volt! :)

jók legytek! holnap is jövök biztosan! jó éjt!

sophie27
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretnem ujra ajanlani webaruhazamban talalhato baba-termekeimet, a hideg tel bekoszontevel elsosorban az egyedi kulseju es kivitelezesu babakocsi-zsakot.

Kép

A leghidegebb idoben is melegen tartja a gyermeket a babakocsiban, vedi a szeltol. Extra hosszu, akar 4 eves korig hasznalhato, koszos cipo eseteben az alja nyitva hagyhato.

Most pihe-puha baranygyapju-utanzat belsovel is keszul, az extra hideg idokre.

Kép

ez a zsak a kovetkezo anyag-kombinacioval is kerheto:

Kép Kép

Ezen kivul megprobalunk egyedi kereseket is kielegiteni, ha mas mintat, vagy nevet szeretnel a zsakra varratni, batran irj privit!

Mas jellegu termekeket is talalsz boltomban:
www.babymarket.webs.com

Nagyon Boldog Karacsonyt kivanok mindenkinek!
Niki

littlebabymarket
Budapest
 
 


ma különleges élményben volt része ZSiginke. LEmentünk a MIkulásgyárba vittünk könyveket...

Kép Kép Kép

voltak kintn a tv2 Atv sek is, fényképezték is ZSigut,mert odafutott egyből a z igazi télapóhoz talán még sztár is lett :wink:

BArbi GErgő nagyon édes!
Vendég
 


Boni, megmondanád a daru márkáját???? Mert én csak gyenguszokat találok...

Jók a képek! :wink:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


JCB de küldöm a linket
Vendég
 


ok, várom...

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!
Végre van rendes netünk, így tudok itt is jelentkezni, a blogom is készül, most csak gyorsan pár friss kép Liliről.
puszi

Kép Kép Kép

KépKép
columbine
 
 


Hú csajok, de jó, hogy régen "elveszettek" is jelentkeztek!

Zsóf! Semmi para szopi ügyben! A lényeg hogy kap anyatejet is Eszti! Arról meg igazán nem tehetsz, hogy ennyi van.

Beus! Én se ismerném már meg Fruzsit! Aranyos kishölgy lett belőle is. Kistesót még ti nem terveztek?

Barbi! Gergő remélem most már meggyógyul! munkahelyeden hogy viselik a sok távollétet?

Ági! Hú de vad ilyen képet látni, hogy ennyi kis fekete gyerek között csücsül a szőke Lili! Hogy érzitek magatokat? Kezditek megszokni a helyi körülményeket? Lili mit szól? A lényeg, hogy írj nekünk, ha van egy kis időd!

Boni! Zsigi remélem akkor nem merül nagyon bele a betegeskedésbe. Sószoba tényleg jó, Rékáéknak van a bölcsiben, minden nap bent vannak kb 20 percet. Zsigi tök ügyes, hogy így barátkozik a Télapóval!

Mi rendben, bölcsi okés, csak reggel van még egy kis pityergés, de nagyon jól érzi magát napközben. Pocaktesó szétrúgja néha a ház oldalát, és még hol van a vége! Anyósomék itt voltak, ma mentek el, úgyhogy ez is letudva. Végre egy olyan hétvégénk lesz, amikor nem jön senki hozzánk, és mi se megyünk sehova. Évente 5-nél több ilyen hétvégénk nincs, úgyhogy kihasználjuk. Persze csatangolunk, Ikeázunk, ilyesmi, de végre hármasban (négyesben
:D ) vagyunk....

Na megyek mert vár az éhes családom :lol:

panna1
 
 


Ági, imádom a képeiteket! Hol van a Blogod?


<
sziszka78
Tolna
 
 


Ági, nagyon jó képeket dobtál Liliről! tényleg vad a sok fekete gyerkőc, és közöttük az aranyhajú kiscsajod, de nagyon jó, hogy Lili ennyire természetesnek veszi a szitut, legalábbis fotó alapján! :)

tegnap mi megjártuk a Tűzoltó utcai gyerekklinikát :( szegénykém köldöke nem valami szép! :( dokinéni jobbnak látta, ha ránéznek, leoltották neki (vettek belőle mintát, kitenyésztik, hogy milyen baci van benne), kellett pisit is venni, hát, az sem volt egyszerű, meg jól kipucolták a köldökét! szegényem úgy sírt, vele együtt én is! :( jól kifáradtunk, mire hazaértünk, volt vagy 8 óra! Beni addig anyuval volt, végülis jól viselte a szitut.

a vizeletben találtak fehérvérsejtet, doki majdnem bent tartott minket, de mondtam nekik, hogy még mindig ürül váladék a nunijából, így végül hazajöhettünk, főleg, hogy rengeteg laphámsejt is volt a vizeletben, szóval a doki is igazat adott nekem. kaptunk antibiot, augmentint kell szednie, de kedden van eredménye a tenyésztésnek, akkor kiderül, hogy kell-e tovább szedni az antibiot, vagy sem!

szóval zajlik az élet, nagyon bánt, hogy idáig fajult a dolog, persze mindenki nyugtatgat, hogy nem az én hibám, hát persze, akkor ki a francé!? :S

szóval ezek vannak velünk. kiscsajom alszik, amúgy édes egy gyerek. egész jól alszik napközben, persze este elég nehéz az elalvás, de imádnivaló!

Benihez képest nagyon nyugis, illetve jó baba. csak eszik-alszik, na jó, meg néha sírdogál! :)

sophie27
 
 


http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=19354491

Ha valakinek szüksége van valamire, írjon...

hsszilvia@freemail.hu

Zsófi: nagyon sajnálom a kálváriátokat! Nem semmi, hogy idáig fajulhat ez a köldök téma! :( Ne vedd magadra!!!

Ági: szuperek a képek! Na tessék, faji megkülönböztetés nélküli barátságok! :) Nagyon jó!!!

Velünk majdnem minden ok. Emesének a keze végülis eltört kedden, a csuklója. Gipsze van. Életében először. Pont a bal keze, amikor ő balkezes! :( Úgyhogy most elég nehéz, sokat kell segíteni neki. Szinte újra kisbaba! :(

Szerdán meg uram nagymamája halt meg. Várható volt, idős is volt, de azért csak rossz! :(

Na megyek

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Kihalt a topik! :shock:

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Jó reggelt

Emesedori
sajnálom nagyikát:(

Ági ez akép csúcs! Lili gyönyörűségesen tündököl a képen! Remélem jól vagytok! blogodat hol olvashatjuk?


Mazska köszi a gyurmatippet..vettünk Zs ginek Aushanben nem play dooht hanem másfajtát..és tényleg leköti nem kemény mint a másik..

most a Tescoban van egy Tesco márka 40 % os leértékelés gyurmaszett böröndben..1990F déditől azt fogja kapni...

ja és egy szintén Tesco márkás játékkonyha ami világit, hangot ad 3 éves kortól ha valaki ezt tervezi hugiék most vettek Zoénak az is 5990F és szerintem édes. tesco honlapon megtalálhatóak

Zsófik daruügyben sikerült intézkednetek?
Vendég
 


ZSóüfi köldököt sajnálom! :( ölellek!
Vendég
 


Ne haragudjatok, hogy eltüntem, de/csak zajlik az élet. Már a névnapom óta nem voltam... Utólag is köszönöm a sok kedves figyelmességet részetekröl, nagyon jól esett, föleg mert itt nem számít ünnepnapnak...
Annyi minden történt. Például az, hogy a ház elkelt, de nélkülünk, pedig mi néztük meg elsönek, mi mondtuk elsöként, hogy akkor lecsapunk rá, csak nem mi kaptuk meg elsöként a banki hitelt. Ennyi. Teljesen le vagyok lombozva. A legjobb része pedig az volt, hogy voltunk anyósoméknál, csak a páromra számítottak, mi voltunk a meglepi.

Anyósoméknál annyi volt, hogy abban a hitben nyitottak ajtót, hogy a párom egyedül jött. Apósom sportosan vette a nem kívánt meglepetést tudomásul, míg anyósom teljesen kivetközött magából, hogy nem erröl volt szó, hiszen most fontos pénzügyim megbeszélésre készültek. Ja, mintha 10 év házasság után se tartoznék abba a családba, melynek pénzügyeit megtárgyalni szándékoztak...
De azért csak beengedtek, velünk voltak a fiúk is, a lányok az osztálytársuknál voltak játszani. Edö végig aludt, ra nem volt gondunk, Dönci és Regö pedig nagyon megilletödve és visszafogottan viselkedtek. Csak lassan oldódtak fel, elöször Dönci vetette be az összes sármját, aztán Regö is csatlakozott hozzá, mint erösítés. Még egy pár szem aprósütit is kaptak, amit szépen elmajszoltak ill. nekünk is adtak belöle a gyerekek. Apósom most éppen valamennyit akart adni, de mi kértük, hogy ezt csak akkor, ha a párom testvérének is ennyit ad szintén. Utóbbi egyébként elzárkózott az összcsaládi találkozótól, mert velem változatlanul nem hajlandó leülni egy asztalhoz, mert vétkeim ezt nem teszik lehetövé (Tíz éve, amikor egyszer náluk voltunk még nagy a legelején, a bejárat melletti félszobában a sarokba tettük le hely hiányában a kabátjainkat. Ide mentem ki, amikor zsebkendöre volt szükségem és kifelé menet a földbe gyökerezett a lábam a sok mickey egértöl, ezért talán egy kicsit hosszabb ideig elméláztam a kelleténél és kifelé menet az ö igen csúnya pillantásába botlottam ill. ö ott a helyszínen jól össze is szidott, mintha valami borzalmas dolgot tettem volna. Csak néztem a cuccait, még csak a közelébe se mentem, mert a gondolattól is kivert a hideg, hogy egy felnött gyerektelen nö mi a fenének gyüjt, mint oltári szentség mickey egereket!?). Hát ezt a büntényt nem lehet nekem megbocsátani, ezért nem is kíváncsi az anyagi dolgokról folytatott beszélgetésünkre.
Volt egy pillanat, amikor majdnem én is beolvastam anyósomnak, de aztán türtöztettem magam, mert nem használt volna amúgy se sokat egy kiadós veszekedés. A párommal ugyanis közölte, hogy az élete végéig nem fogja tudni jóvá tenni a vele szembeni kritikáját, miszerint ö csak tetteti a betegeskedést, valójában makk egészséges. Hát ballagjon már el a jó francba...
Na szó, ami szó, hamar lerendeztük a dolgot, de Dönci éhes volt - mint mindig - és elindult portyázni. Apósom jobb ötlet hiányában puffasztott reggelire való gabonapelyhet adott neki. Dönci rendelkezett, hogy ha már a sámlira tették az asztal helyett, akkor mindenki üljön le a földre, mert mi ugyebár asztalnál eszünk. Regö és apósom követték az utasításait és hagyták magukat etetni is, míg anyósom sopánkodni kezdett, hogy nem neki való ez a ház, mert már artritise van és alig tud felmenni a lépcsön, a szagok és a kívülröl beszürödö hangok is egyre jobban zavarják, szóval ez nekünk se lenne jó, mint kuckó. Ök már (!) fél éve keresnek alkalmas új helyet, de minden olyan drága. Mit nem mondanak!? S az is kérdés, ha a városrész szagilag és hangilag zavaró, akkor mi a fenének keresnek makacsul csakis helyben... Már éppen menni készültünk, amikor csörög a telefon, az ingatlanközvetítö, hogy akkor a ház elkelt és az irodájában szó szerint kitört a verekedés, mert többen is már kész szerzödéssel jöttek... Meglepödtek anyósék, hogy ez ilyen gyorsan megy, csak a fejünket kapkodtuk mindannyian.
Kifelé menet Regö közölte velük, hogy neki olyan szimpatikusak voltak, hogy ö akkor máskor is jönne. Zavart arcok.
Ennyit erröl.

Voltam az álmaink ovijában is, nagyon szimpatikus az összes nevelö, jó fej és nagyon megértett engem. A gyerekek és anyukák színe-javát ismerem, így beszokás/beszoktatás se gond. Egy gyerek se egyke, zömmel nagyobb családok vannak, van a 25-böl két család, ahol már 5 gyerek van, két másiknál jön 5/6 és a 6. :)
Ez való nekünk. Nem mi vagyunk a kivétel, megértés és törödés.

Készülödünk az ünnepekre. Megrendeltem a naptárokhoz a fotókat, s kitaláltam, hogy idén egyszerü üveg fagömböket magunk diszítünk és azt adunk ajándékba. Lassan, de biztosan haladunk. Minden csillog már a lakásban a sok csillámportól... :)

Megint sikeresen kukáztunk: lett egy polcos/akasztós fenyö gardrob, de mi nyitott szekrénynek fogjuk használni, egy fém/fa kombináció fogas, egy vasalódeszka és egy siemens egy éves porszívó, utóbbit a párom már megjavította. :) Mind az összes cucc megy haza, otthon jó hasznát fogjuk látni. :)

Regövel elkezdtük a logopédiát, mert nem jó a kiejtése (s/r) ill. a nyelvtanja és nem nagyon érti senki se a mondandóját, pedig olyan szívesen mesél.

Csütörtökönként Imivel és Regövel zeneiskolába járunk, mindketten nagyon élvezik.

Ági nagyon szépek a képek, remélem jól belaktátok már magatokat! Mesélhetnél milyen ott az élet, a tapasztalataidról, mindenröl! Minden érdekel, ami veletek történik! :)

Boni drága mit tehetek érted?
Nagyon édes Zsigi a télapóval.

Emesének gyors gyógyulást kívánok. Csórikám! Milyen nehezen fogja az ajándékokat kibontani...
:wink:

ManciBarbi ti is már milyen nagyok vagytok, olyan szép kislegény a tiéd is!

Zsófikám kitartartás, ne hibáztasd magad! Nekem is voltak idönként pillanataim, amikor a köldökcsonkból áradó büz aggasztani kezdett, de megúsztuk baj nélkül. Fel a fejjel!

Félhold persze, hogy emlékszünk rád, örülünk a képeknek! Gyere mindig, ha tudsz!

Hát ez van. Mennem kell, millió dolgom van, alig érem utol magam.

Puszi: Barbi

Kép
Vendég
 


Boni, Zsófiékkal értekeztem, de nekik mégsem kell a daru.

Én rendeltem, de ez nem is jcb, vagy igen? Mert chad valleyként árulja, vagy ez ugyanaz? Nem értek hozzá...
Zsigi hogy van?

Fruzsit tényleg meg sem lehet ismerni!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Barbi semmit nem tudsz de édes vagy :)

házat sajnálom.. apósod legalább jó fej

mickey egér gyűjteményre én is rácsodálkoztam volna:)


Aproo a márkája az, de ha a képet megnézed kinagyítva amit küldtem, a darukezelő ahol ül rá van írva hogy JCB :) nem fogjátok megbánni:)
Vendég
 


Boni, bizti, hogy nem bánjuk meg, remélem nem fog hamar lehasználódni.
Levi eszméletlen daru és markolómániás, meg ugye csak a kisautóival játszik. De főként munkajármű mániás, volt, hogy csak azt hallottuk, hogy dadu,dadu, dadu a konyhából, kimentem és Zéti egyik összehajtogatott bodyjának kar részét emelgette perceken keresztül és az volt a daru. Szóval elképesztő fnatáziájuk van és pluszban itt az MO építkezés ezer teherautóval, markolóval, talajterítővel, daruval, szóval halmozottan odavan most ezekért.
Na,meg a szomszédunk fuvaros,van itt traki kis és nagyteherautó, darus teherautó....tutti nem bánjuk meg, csak Levi olyan hogy amit nem tud azonnal használni arra írtó pukkancs. Vettem neki egy tök egyszerű távirányítós autót,csak előre, hátra gomb és zsinege van, de ugye nem kanyarodik és persze sokszor nekiment a falnak. Fú, nagyon dühös volt Levi, el kellett venni tőle és aztán napok múlva újra megtalálta és nagypapival már hajlandó volt türelmesen végigülni a magyarázatot. De addig....ezért féltem kicsit a darut, de majd az elején felügyelet alatt nyúzza... :roll:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem én is. Zsófiéknak nagy gratula (azt hiszem, még nem tettem :oops: )!

Teljesen el vagyok havazva, néhány hete Flóra ölbe-baba lett :cry: . Egyszerűen olyan mértékben nyomja a hasfájósságot, hogy nem lehet negyed óránál többre letenni. És persze közben itt van Dani is, a ház meg szalad. Nem akartam, de a múlt héten béreltem egy babamérleget (Danit három hónapig szigorúan mértük a koraszületés miatt), hátha kevés a tejcsi. De az elmúlt napok azt mutatják, jól lakik (no meg szépen gyarapodik is). Hamarosan két hónaposak leszünk, és kb. egy hónap lehet még hátra ebből a sírdogálós időszakból... Remélem :roll: . Így délután szokott sikerülni letenni (de bármikor ugranom kellhet hozzá), meg az éjszakák kb. este 10től reggel 7ig okésak. Túl kell élni, de teher alatt nő a pálma :D .

Azt hiszem, ennyi voltam.... Ha tudok, jövök, de olvasni mindig szakítok időt, ha máskor nem, este - csak hát olyankor írni már nincs erőm. Ráadásul jön a karácsonyi hajrá is!

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


Aproo unokaöcsi 2 éves szülinapjára kapta.ugyanez azért is erre álltunk rá.. neki kinntről hozták akkor.

azóta nyúzza ezerrel.. ráadásul az elején lehet 50cm magasra állítani..szóval remélem.. kitartás:) és ami még lényeg hogy unokaöcsém most lesz 7 éves januárban.) és kinnt is bennt is nyúzta ezerrel

másik unokaöcsi kettőt használt el, ami egy tescos volt, a másik nem tom.. de ez időtállónak bizonyult.. csak sajna nagyon drága..

igy most ketten nyúzzák:)

csutak kitartás, ZSiga is volt ölbe baba kinövi meglásd.. nekünk a MEi tai kendő vált be nagyon.. azt szerette meg az infacol étkezés előtt adva...
Vendég
 


Judit, remélem hamar elmúlik a hasfájósság :roll:

Zsófi, sajnálom a köldököt, remélem az is hamar rendbe jön...

Barbi, de kár, hogy nem tiétek lett a ház :( Anyósodhoz meg már nem tudok mit szólni. :roll:

Biztos jó lesz a daru Zsófi :wink: Autószállítót nem vett valaki a tescóban? Féláron volt, vagy van is még, valami hatalmas, és sok kisebb autó van hozzá. Asszem 4ezerért volt. Sógornőm vett a fiának, ő is autómániás nagyon :lol:

Emesének jobbulást, szegénykének most lesz a szülinapja is, úgy látom... úgyhogy előre is boldogat neki :) :wink:

yuyu79
 
 


Julcsi, én megtapiztam, de nekem túl könnyű műanyagnak tűnt, sztem nem sokáig tartana, meg van két nagy homokozós dömpere, az egyik itt benn a lakásban és nem nagyon érdekli, inkább a hotwheel-es jellegű kocsik...

Az előbb közölte vele a fiam amikor vmit megtiltottam, hogy "Deigen anyí, ez nem vitatéma...." :shock: :lol:

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Julcsi nővérem azt vette Zsiginek karira :roll: kiváncsi leszek élettartamára:)
Vendég
 


Én is ;-) Anyós még a Petinek is akart venni későbbre, de lebeszéltük...

Nálunk az van mostanában, hogy "naaa, hagyjál békén" meg "ne vitatkozz velem anya" :( :lol:

Tegnap meg extra hisztis volt, délután nem aludt, elmentünk játszóházba, Szilviék csinálták a helyi könyvtárban... Na ott meg csak szaladgált körbe-körbe, én meg Petivel utána. Utána 3/4 7-kor majdnem elaludt, sírva fürdettem, közbe Peti is sírt a járókában :( Apa 8-kor jött haza, lamináltpadlózott :wink: Aztán Eni este fél 8-tól reggel fél 8-ig aludt. Ezzel ki is békülnék, csak ne lenne hisztis egész délután meg este, ha nem alszik. Ha alszik, akkor meg este 11-ig fent van :roll:

yuyu79
 
 


Most meg rászóltam, mert felébresztette a Petit, erre azt mondja, "nem igazság, anya" és úgy mutogat hozzá, hogy behaltok :lol:

yuyu79
 
 


Nem lehet szerkeszteni a hozzászólást?? Most látom, azt akartam írni hogy behalok, de nem úgy sikerült :wink:

yuyu79
 
 


Barbi - sajnálom, hogy Gergő ennyit beteg, átérzem a helyzeteteket. Tavaly, mikor Fruzsi kezdte a bölcsit, nagyon sokat volt beteg, aztán folyamatosan nőtt a két betegség közti idő, a rekord 5 hét volt. :D Tavaly télen elkezdtük az Echináceát, de akkor mindig akkor volt beteg, mikor a szünetet kellett tartani a szedésében. Idén már nyáron elkezdtem neki adni a Béres cseppet. Talán kevesebbszer beteg, és enyhébb, ill. gyorsabb lefolyású az egész. Arra figyelj, hogy ha munka mellett GYES-en is vagy, akkor ha Gergő beteg, akkor is magadat irasd ki a saját háziorvosoddal (ha hajlandó rá), mert egyébként a GYES után kapod a táppénzt, ha magadat, akkor a saját fizud után. Én tavaly nagyon megszívtam, senki nem mondta, akkor döbbentem rá a külöbségre, mikor tovább voltam beteg (általában én betegebb voltam, mind kicsilány), és saját jogon is voltam táppénzen.

Zsófi - remélem Eszti már jobban van!

Ági - nagyon nagy élmény lehet egy másik kultúrával így testközelből megismerkedni. Majd írd meg a blogod címét. :)

Emesedora - sajnálom a nagymamát

Csutak - próbáltad Flórát hordozókendőbe kötni? Mi fokozatosan fedeztük fel, de nagyon bevált, tavaly télen Fruzsit csak abban vittem a hátamon a bölcsibe, metrón másként nem ment volna. Külön vettem hozzá hordozós kabát. Most is van, hogy annyira nyűgös otthon, hogy megkérdzem, hogy szerte-e kendőben utazni, akkor felrakom a hátamra , kb. negyed óra összebújás után megnyugodva ő kéri, hogy most már rakjam le. :D Kitartás, nálunk 10 hetes kora után jobb lett a hasfájósság.

Barbi - sajnálom, hogy lecsúsztatok a házról, de lehet, hogy egy még jobb vár rátok nemsokára! :)

Olvastam, hogy mindenki más már szobatiszta, nálunk Fruzsi tavasz óta ismerkedik a dologgal, de nyáron nagyon nem akarta, időnként szólt idegen helyen (pl. Tescoban), akkor pisilt is, de általában ellenkezett a vécé ellen, mi nem erőltettük. Bölcsiben minden pelenkacserénél ráültették, ott ugye egy helyen van a pelenkázóval a kisvécé.

Aztán múlt csütörtökön szólt, hgy nem kér pelust, adjak rá bugyit. Mondtam, hogy jó, itthon kap bugyit. Ősszel volt egy ugyanilyen körünk, de mikor mondtam, hogy már rég voltunk vécén, menjünk, nem volt hajlandó jönni, és minden a bugyiba ment. Szólni meg nem szólt. Bevallom, hogy mivel a bölcsi sem támogatta, nem erőltettem tovább a témát, azt mondtam neki, hogy csak akkor veszem le a pelenkát, ha amikor mondom, jön velem, és ráül a vécére. Azt mondta, hogy inkább pelus. De most jött szépen, mikor figyelmeztettem, szólt is időnként. Úgyhogy hétfőn a bölcsiben is szóltam, hogy otthon már nincs rajta pelenka. Mivel lábzsibbadás miatt nincs a saját gondozónője meghatározhatatlan ideig, nem volt egy egyszerű kérdés, a másik gondozónője finoman szólva nem áll a helyzet magaslatán. Nem írom le a részleteket, mert csak felmegy bennem a pumpa, a lényeg az volt, hogy kioktatott, hogy miért vettem le otthon a gyerekről a pelenkát (azt hittem, hogy a gyerek anyjaként ezt a döntést azért meghozhatom egyedül), csak összezavarja a gyereket, hogy a bölcsiben rajta marad, ő csak akkor veszi le, ha már teljesen szobatiszta a gyerek. Aztán délután kiderült, hogy mégis levette, de innen meg már én mondtam, hogy ha egyszer levette, már nem adhatjuk vissza. Még azt is megtudtam tőle, hogy felesleges mindent megbeszélni egy kétéves gyerekkel, úgysem érti. (ezt inkább nem kommentálom :twisted: )

Viszont hazafelé útközben sem volt baleset hétfőn-kedden, sőt, tegnap a könyvtárban sem (csak beugrottunk, de akkor is). Éjjelre még ráadom a pelus (ez ellen nem is tiltakozik), de legtöbbször száraz pelussal ébred. :D Kicsit fura érzés, hogy már otthon hirtelen nem kell a pelenka, de ez az élet rendje.

Beus

Kép
félhold
 
 


Beus! Akkor szépen alakulnak nálatok is a dolgok! Most már ne tűnj el, ha nem muszáj :wink:

Judit! Kitartás Flóra nyűgijéhez! Remélem tényleg csak a 3 hónapos pocakfájás az! (Nálunk sajna nem az vol RÉkánál, még most is elég sokat fáj a pocakja)

Zsóf! Remélem azóta már rendben Eszti köldöke! Hogy boldogultok a mindennapokkal? Van még segítséged?

Barbi! Sajnálom a kinézett házikót!Remélem megtaláljátok álmaitok házát, álmaitok árán :wink: .

Emesedora! Nagyid miatt részvétem! Emese meg szegény gyógyulgasson! Remélem gyorsan renbe jön a keze!

Mi vagyunk, csak dolgozok ezerrel, hogy le tudjam adni a melót. Kistesó rengeteget rugdosódik, és Rékához hasonlóan sokat csuklik...
Réka bölcsiben tök jól elvan, leszámítva a reggeleket, mert akkor még minidg nagy sírva-ríva búcsúzunk. Aztán hallom hogy fél perc után már csend van. Hazajönni meg újaban alig akar, inkább engem is berángat, hogy maradjak még, és játsszunk tovább....
Kiskarácsonyozik ezerrel, hihetetlen milyen gyorsan tanul meg egy-egy dalt. Édes kis dumagép!
Én is imádom a beszólásait, na meg amikor nekiáll mondani a magáét, és olyan vehemenciával tudja előadni... Olyankor csak hallgatom, csak ahllgatom, néha kérdezek, belőle meg csak ömlik a mondanivaló. Most legtöbbször azon somolygok magamban, amikor az apjának mondja (de olyan hangsúllyal!): Apa, apa, ne már!
Naponta 20x játsszuk el a különböző babákkal, plüssökkel, hogy viszi a bölcsibe őket, ilyenkor "Anya te leszel a bölcsis néni, Évi néni, jó?" . Na meg elindult az úgynevezett "miért? korszak.... De ő nem is csak miértezik, hanem pl: És akkor Mama belépett az ajtón... -De milyen ajtón? -Hát a bejárati ajtón! -De mivel nyitotta ki? -Hát a lakáskullcssal!- De milyen az a lakáskulcs?.... És így tovább. Persze egy csomószor azt érzem, hogy tudja előre a választ, csak azért kérdez közbe, hogy hallassa a hangját :lol:

Bocs, befejezem a monológot.... Dolgozok, amíg alszik a Törpi...

panna1
 
 


Ja, még annyit, hogy gratu Beus Fruzsinak a peluslevételhez! Amúgy még semmivel nem vagytok/voltatok elkésve. Szerintem még sok ilyen korú lurkó pelusos.. Azért kitartás ehhez a kezdeti időszakhoz (a balesetekhez), de gyorsan túl lesztek rajta, türelem! És ha már ő kérte a bugyit és a pelusmentességet, ne viszakozz, még a nehézségek ellenére se (bölcsi)! Mondjuk nem a legegyszerűbb évszakot választotta, de szerintem nem ő lesz az első gyerek aki télen teszi le a pelust. Éjjelre meg majd látod későbbb. Nálunk Rékáról kb. 1 hét után akkor vettük le, amikor minden éjjel ébresztett minket, hogy kell pisilnie, és hiába mondtuk, hogy ott a pelus, pisiljen bele, nem akart, csak bilibe. Sokkal egyszerűbb volt utána pelus nélkül mint éjnek éjvadján ki meg becsomagolgatni a bilizés előtt-után :lol:

panna1
 
 


Én meg hadd kérjek drukkokat Anyuméknak, mert van komoly érdeklődő a házukra, meg a mellette lakó unokatesómékéra is egyben. Ha sikerül eladni, akkor anyumék költöznek a környékre :D , (kisebb házba vagy lakásba), a különbözet meg mehet az oltári nagy adósságba :( . És legalább nem kell a baromi nagy ház rezsijét is kipengetniük a továbbiakban... Most ez jár az agyamban éjjel-nappal, persze tök fölöslegesen, mert a vevőt úgyse tudom ezzel befolyásolni....

panna1
 
 


Hahó lányok!

Nagyon zsugorodóban a mi kis virtuális kuckónk. :(

Panna realisták vagyunk, nem naívak. Nincs ideális ház ideális áron. Szar ház eltúlzott áron, ez a valóság, ebböl a kell a lehetöségekhez képest a legjobbat kihozni.

Más: tegnap arra ébredtünk, hogy baromi hideg van. Elmentem hajat mosni és közben azon gondolkoztam, hogy ugyan miért csak langyos a víz, ha max. kiengedem a meleg vízes csapot? Ekkor még nem esett le a tantusz, noha az is furcsa volt, hogy az egész üvegfront tejüveg szerü, nem lehet kilátni rajtuk, annyira lecsapódott a pára. Miután a lányok elmentek iskolába, csak megnéztem a fütötesteket és azok jégcsapok voltak. Le a szomszédokhoz közvéleményt kutatni és elég hamar ki is derült, ami a többieknek még nem tünt fel, leállt a fütés és a melegvíz a két házban...

Lementem a házmester szomszéddal a fütést megnézni. Még jó, hogy lementem, mert ugyan hivatalosan ö a müszaki zseni, mégis nekem vannak mindig jobb ötleteim. Így megtaláltam a reset gombot is, be is indult a fütés, de pár perc után végképp kiszállt, többet már resetelni se lehetett. Egy darabig tanakodtunk, aztán csak sikerült meggyöznöm, hogy hívja fel a szerelöt, mert valami nagyon nem kóser a dologgal. Ki is jött és délutánra, mire hazaértem, ment a fütés. De jó ez így.

Regö már másodszor volt logopédián. Most már ott is maradt egyedül, a jelek szerint élvezi a törödést, én addig gyorsan bevásároltam. Hazafelé egy magyar rendszámos autóra lettem figyelmes, s arra, hogy a postásunk próbálja eredménytelenül bikáztatni a csutkára lemerült akksit. Mivel a postásnak dolga volt, továbbállt és ott maradtak a fiatalok dideregve. Begyüjtöttem öket, elmentünk az én kocsimért, vissza az övékhez, újabb sikertelen kör bikázás. Megint begyüjtöttem öket, elvittem öket a barátunk mühelyébe, de ök - is - teltházasok voltak, nem volt kölcsön akksijuk se, behúzni meg nem lehet dízel autót, ha már jég hideg a motor (azoknak, akiknek erre szükségük lehet: ha dízel nem indul be, de még meled, tedd kettesbe, köss elé egy vontatót és lassan engedd fel a kuplungot gyújtás mellett. Anno én is Bécs mellett így jártam és egyedül be tudtam gurítani az autót, a benzinkutas magyarázata alapján. ). Megint begyüjtöttem öket, elvittem öket akksit venni és visszavittem öket a kocsijukhoz. Mentek volna csórikák haza... Mivel az autó motorhibás, még az se biztos, hogy az akksival sikerük lesz, de nekem mennem kellett haza, mert jöttek haza a gyerekek az iskolából. Megadtam nekik a számom, hogy ha baj van, ne legyenek magukra utalva. Még nem hívtak, talán szerencséjük volt. Azt is mondtam nekik, hogy sürgösen lépjenek be az autó klubba. Még nem is hallottak róla! :shock:
A mai jócselekedetem meg is lenne.

Most gyakorolnom kell Enivel, mert holnap matek felmérö, ill. Imivel, neki meg a magyar karácsonyi szokásokról kell elöadást tartania. Még jó, hogy szaloncukrot tudtam szerezni...
Ha nem jut más eszébe, legalább enni lehet valamit. :)

Mentem, mert a dedem fogzik és kissé nyügös ma.

Puszi: Barbi
Vendég
 


Barbi, örülhettek a fiatalok, hogy pont Veled akadtak össze :D

Edő, mennyi idős is most, hogy már fogzik? Szerintem Petinek is jön lassan az 5-.-6. foga, duzzadt neki, többet nyűgös és sokszor kel éjjel :roll:

Jó hogy nem maradtatok sokáig fűtés nélkül ebben az időben, gondolom ott is mínuszok vannak...

Eni alszik, Peti épp kakil, mindjárt mehetek pelenkázni. Ő már kialudta magát, most kel 1-kor... Enivel meg mázlim volt, elaludt egyedül, amíg Petit megebédeltettem :wink:

Tegnap berakták az új ajtókat a lakásban, nagyon szépek lettek. Csak sajnos egy helyen feljött az előtte lerakott laminált padló, nem tudom azzal mit tudunk kezdeni :roll: Költözni csak jövőre fogunk, már csak kapkodás lenne, ha kész is lennénk mindennel. De áramunk is van már... lehet hogy ezeket már írtam is, akkor bocsi :oops:

Panna, drukkolok a házeladáshoz!!

Beus, ügyes Fruzsi, hogy már nem akar pelust
:)

Eninek éjjelre még mindig kell, pedig nappal már majdnem fél éve pelus nélkül van...Délutáni alváshoz is csak az elmúlt 1 hónapban hagytuk el, de volt még pár baleset... De mindig úgy veszem neki a pelenkát, hogy na, talán ez lesz az utolsó csomag :lol:

yuyu79
 
 


Réka is nagyon édes :) Eni is sokat kérdez, akkor is ha tudja rá a választ ... ha visszakérdezünk, meg is mondja: "szerintem........." :lol:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, csak nagyon elhavazódva....mosógép végképp elromlott, az autóhoz nem lett jó az alkatrész, ma jött vissza az ára (szerencsére visszavette, akitől vettük) így viszont csúszik a javítás, busszal és gyerekkel közlekedni pedig elég macerás, már eleve mire elérek a megállóig... :shock: Az elvesztegetett időről nem is beszélve, szóval nagyon várom, hogy készem legyen, azt hiszem nekem ezt hozza a Jézuska...
Julcsi, bocsánat hogy nem hívtalak vissza, zsúfolt napunk volt...Sajnálom, hogy csúszik a költözés, de azt hiszem ez az egy két hét már nem számít! Legalább nem lesz tele az új ház fenyőtüskével :lol:

Adri, nem felejtettelek el, de még fogalmam sincs, mikor és hogyan tudunk eljutni hozzátok! Autó nélkül már a nagy bevásárlás is problémás....csak akkor érzi igazán az ember, hogy mennyire megszokta, amikor nincs.

Viszont ami jó hír, hogy idén végre elmegyünk szilveszterezni, Málnus anyósnál alszik, életében másodszor (az első délután volt) de nagyon bizakodó vagyok, szerintem nem lesz gond!

Gergőt akartam már napok óta megdicsérni, hihetetlen zsivány, annyira látszik rajta!!!!! Nagyon szép! Hozhatnál gyakrabban képet!

Fruzsit pedig tuti nem ismertem volna fel, nagyon nagy lány lett, örülök, hogy te is hoztál képet, nagyon büszke lehetsz rá!

Panna, mennek a drukkok, mikor lesznek új hírek?

Ha már háznál tartunk a miénk is eladó :) Ha valaki vidékre szeretne jönni :lol:

Barbi, hogy veletek mindig történik valami :) Hogy megy a lányoknak a suli? Melyik deded fogzik? Én is meg lepődtem, elég korai lenne Edőtől.

Most ennyi jut eszembe, kellemes hetet mindenkinek!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok

BArbi tényleg szerencséje van a fiataloknaka veled való találkozásban.. remélem a fűtés most már jó lesz

Imi karácsonyi beszámolója biztos jó lesz

Eni pedig ügyi lesz++


Szisz remélem MÁlnus jót fog aludni

nálunk 2 napja éjszakai katasztrófahelyzet van.. 1-3.30ig ébren van Zsiga és egyszerűen nem akar visszafeküdni..játszani akar


csajok kérnék gyurmasegítséget! Auchanben vettünk rik rok márkájú gyurmát
:cry: az a bajom vele,hogy most már olyan az állaga mint amikor a kelttésztába nem teszünk elég lisztet.. nem lehet vele gyurmázni..

ti is tapasztaltatok ilynet

most a Simbától vettem készletet..karira, szerintem a gyurmákat eladom majd belőle..

Play doh gyurmája van valakinek? az tényleg jó?
Vendég
 


Boni, a play doh jó, nekünk több mint egy éve van, sokat használjuk, nemrég kellett először vizeznem. A Csanában gagyi gyurmák vannak, és nagyon keveset bírnak! Kivétel nélkül :(
Vizezés után újra tökéletes!

Szisz


<
sziszka78
Tolna
 
 


Boni! Próbáljátok esetleg a délutáni alvást elhagyni vagy lecsökkenteni.... Hátha akkor alszik éjjel Zsigi. De az is lehet, hogy front van egyszerűen és elmúlik magától :roll:

Rik-rok-ot nem ismerem, de a Play-doh nagyon jó! Én ezután csak ilyet veszek majd. Nekem is sikerült melléfognpm egy adaggal: Inno kids: Kreativ dough... Ezzel is lehetetlen gyurmázni. Az elején mindenhez hozzáragad-kezedhez, asztalhoz mindenhez, vékon yrétegben, ha meg szárítom direkt egy kicsit, hogy kezelhető legyen, akkor meg olyan kemény, hogy nnna.... Szóval Play doh! Drágább valamivel, viszont sokszor használható és jó minőségű.

Barbi! Nálatok minidg van valami :) A lényeg, hogy a fűtér megy ebben a hidegben. Anélkül azért nagy gáz lenne. Azért reménykedek, hogy találtok egy jó ár-érték arányú házat mihamarabb!

Julcsi! Ez a "szerintem..."nálunk is nagyon menő, meg a "tudod..." és édeen megmagyarázza a dolgokat! Amin meg jókat vigyorgok, hogy újabban, ha fáj RÉka pocija, és kéri, hogy masszírozzam meg, lefekszik, majd amikor elkezdem masszírozni, olyan élvezetes ábrázattal benyögi: " aaah, ez az anya!"
zabálom meg!

Nálunk Dora mese is favorit lett mostanság, úgyhogy hétköznap 10-11-ig van egy óra szabadidőm :D

Szisz! Elhiszem hogy nem lehet egyszerű kocsi nélkül! Én nem is tudom mit csinálnék itt... Kitartás! Csak elkészül már az az autó!
anyumékhoz ma du. 4-5 között jönnek a vevőjelöltek... Jaj, nagyon kellenek a drukkok, ha elkelne, elindulna a lavina, amit az adóssághegy okoz, de ebből másképp már nem lehet kiszállniuk sajna. Csak pont karácsony tájékán ez nem a legmegfelelőbb az ünnepi hangulatra. De ha most van itt az ideje, hát akkor most!

panna1
 
 


Boni csatolok egy gyurma recit, állagra és minőségre olyan mint a play-doh. ilyet csinálnak bent a böliben, ezzel játszanak bent. ételfestékkel színezheted.
Kép
makadu
 
 


Szia lányok köszi.. Kitti neked is a receptet! kipróbálom! már múltkor olvastam de így hogy valaki már élesben is nyomatta.. :lol:
Vendég
 


Panna, továbbra is drukkolok, majd írd meg, összejött-e az eladás :wink:

Tegnap meg azt mondta Eni: "Anya, ne izgulj..." illetve ha kezet kell mosni, mindig megkérdezi: "Mit fogtam meg??" :lol:

Nekünk is bevált eddig a play doh, vettem egy adag teszkósat is, na az biztos nem lesz valami jó...

Boni, sajnálom az éjszakákat! Nálunk se valami jók, Peti megint sokat fent volt. Szerintem megint a foga lesz :roll:

Sziszka, csak azért hívtalak, hogy ne várjatok tornára, mert nem tudtunk elindulni. Eni nagyon belemerült a játékba, nem akart öltözni, meg jó hideg volt kint, így könnyen belementem, hogy akkor maradjuk itthon :oops: Erre mikor már elkéstünk, akkor meg mondta ám, hogy öltözzünk és menjünk a Málnushoz :lol: Sajnálom, nem lehet könnyű kocsi nélkül :roll: És a mosógép hogy-hogy végleg gallyra ment? Javíthatatlan?

Ünnepek alatt úgyse sokat szoktunk itthon lenni, úgyhogy nem annyira gáz a későbbi költözés...

Ja és a bejelenteni valóm: Peti 3 napja áll, és olyan ügyesen :D Már néha csak 1 kézzel kapaszkodik... Ja és a kiskádban már régebben is áll, de most már a kiságyban, járókában is... Picasán vannak új képek erről is :wink:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Boni, sztem a hideg meg a korai sötétedés megzavarja a lurkókat. Levi tüneményem regel már fél6 felé kel, ugye óraátállítás előtt 8-9 között tette, majd du aludt 2-3 órát, most ez néha csak 50 perc. Ha kimegy a levegőre, utána olyan hisztis, hogy elképesztő, ahogy bejön hiába van du 5 óra, de már sötét közli hogy vacsi, fürdi és szuszó....totál ko egész nap, éjjel min 2x felsír....szóval rá sem lehet ismerni, és persze Zéti is pont jókor szokott le az alvásról, hozzá hajnali2 2től óránként kel kellni és Levivel ellentétben nála ugye nincs cici, ezért képtelenség megnyugtatni. :cry: :?

De amúgy rengeteg helyről hallom, hogy megkergültek a lurkók, szóval nem vagytok egyedül....

Julcsi, gratula az álláshoz, jó korán! :D

Szisz, mosógépet sajnálom nagyon. Kocsit meg még inkább, kitartás, de továbbra is gondolj arra, hogy Neked van a világon a legszuperebb munkahelyed!!! Remélem nemsokára már fűtött kocsival jársz újra...

Zsófi, hova tűntél? Már nincs segítséged?

Nálunk ma Levi bejött az udvarról és annyira sírt, hogy fáj a hasa, tök ijesztő volt...a kedvencét főztem de nem evett egy falatot sem, most alszik. Kíváncsi leszek mi lesz ha felkel....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo, remélem nem lesz gond Levi pocakjával... ilyen nálunk is többször volt mostanában, hogy Eni csak alvás után ebédelt, főleg ha nem tetszett neki az aznapi menü :wink: De neki nem fájt a hasa, csak kicsit akaratos meg hisztis mostanában. Nála az éjjeli alvással nem nagyon van gond mostanában, annál inkább a délutánival, most is 2 után aludt csak el. Este meg sokáig fent van, de ha nem alszik délután, akkor meg nem lehet vele bírni :roll: Nem lehet egyszerű Nektek, ha mindkettő rosszul alszik... Zétinél egyáltalán nincs cici, jól értem? Cumija sincs? Petit ha 5x kel, kénytelen vagyok 5x cicire tenni, hogy a többiek aludhassanak, mivel egy légtérben alszunk... Na majd az új lakásban próbálkozom kicsit visszavenni az éjjeli szopiból, ott nem fogják egymást annyira zavarni, Peti velünk fog aludni még.

Tényleg Zsófi, minden oké? Köldök alakul? Remélem nincs semmi baj :wink:

yuyu79
 
 


Ne már, hogy péntek óta nem járt erre senki? :shock:

yuyu79
 
 


Julcsi, de! :) én is mindig belestem, hogy van-e valami újdonság, de sehol, senki, így nekem sem volt kedvem/időm írni! :S

most is már jönnek fel a fiúk, szóval rohanok is vetkőztetni, ebédeltetni, aztán jön az alvásos nyüglődés...

képeket hozok nektek hamarosan! meg pár szót is írok, bár semmi különös nincs velünk, szerencsére! :)

sophie27
 
 


Ezek szerint pici lányod köldöke is rendbe jött? Azért írjál néha, hogy hogy vagytok...

yuyu79
 
 


sziasztok!

köszi az érdeklődést, jól vagyunk, Eszter köldöke szépen rendbe jött! még egy picit piroskás, de az már szerintem a sok macerálástól van... :S rengeteget kellett alkoholozni, belül is ki kellett piszkálni a sok trutyit, ezt még a mai napig csinálom, persze trutyi már nincs benne, de azért rendületlenül tisztítom neki. jövő héten jön még a védőnéni 1x az ünnepek előtt, akkor ránk néznek, aztán jan. 5-én az első tanácsadás a dokinéninél!

Beni eléggé kifordult magából. szerencsére Eszterrel aranyos nagyon, meg velünk sem agresszív, csak eléggé hisztis, és az alvásokkal szenvedünk... nem akar menni, este is nagyon sokára tudjuk csak elaltatni, meg mindig kitalál mindenféléket, hogy akkor most miért nem akar épp menni!

ma voltunk lent babakocsizni Eszterrel, igaz, nem sokat, de kimoccantunk, mert kezdek becsavarodni a négy fal között...

dobok pár képet a lurkókról, aztán megyek is, mert mire leülök, a kisasszony mindig elkezd ébredezni, szóval ez már csak a murphy... :)

Kép

Kép

Kép

sophie27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?