Új privát üzeneted érkezett!

Hűha, Zsófi lehet hogy már babázik? De akkor biztos üzent volna már... Nem voltam erre 2 napja, és még mindig semmi babahír :roll: :wink:

Zsigának jobbulást!!

Akkor hajrá Eszti baba, és ha valaki tud már valamit, akkor hozzátok gyorsan a hírt :wink: :D

Sziszka, a tegnapi nap megint nagyon jó volt Nálatok a játszóban, jó hogy Peti elaludt ott, így Eni játszhatott még egy kicsit... Remélem jók lesznek a képek is, és tudok rendelni a rokonoknak karácsonyra. Kiváncsi vagyok :wink: (Ugyanis tegnap a játszóházban fényképezés volt profi fotóssal, és majd leghamarabb 1 hét múlva lesznek meg a nyers képek. Biztos lesznek jók, csak Eni hamar megunta, és a közös képen már nem akart szerepelni, de azért utána mégis sikerült összehozni egyet... Meg csoportkép is készült, csak én akkor már Petit szoptattam, érdekes akkor simán odaült Eni, szerintem ez a hiszti is csak nekem szólt, hogy ő azért se akar fényképezkedni :lol: )

yuyu79
 
 


Mecsi, Te kértél képet az autósülésről, ugye? Ha nem akkor bocsi... Szóval 1 olyat is raktam most az új albumba :wink:

yuyu79
 
 


Julcsi, ugye ennek a széknek nincs belső biztiöve?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

 
 

Nos, szerény véleményem szerint Zsófi épp SZÜL
:D

Nem válaszol az sms-re szóval gondolom el van foglalva vagy épp tele a két keze a legújabb fórumlakónkkal...

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Jaj én is csak azért rohantam fel, Zsófi meghozza a hó a kiscsajt? Hajrá ha szülsz.

Ritus

Kép
rituspoc
 
 


Na akkor tuti ottfogták már! Remélem azóta már túl van a nehezén, és csak azért nem kaptunk még babahírt, mert épp belefeledkezett a kicsi Eszterbe :D
És nagyon remélem, hogy minden a legnagyobb rendben náluk!

panna1
 
 


sziasztok lányok!

jajj, nem akarnék csalódást okozni, pedig fogok...

szóval. voltunk NSTn, ott elvileg minden okés volt, leszámítva, hogy a banya elég bunkó volt, mert nem akart mocorogni Eszti, így azzal cseszegetett, hogy csináljak már valamit vele... most épp semmit nem vittem magammal, de múltkor is, mikor csokit zabáltam előtte, akkor sem mocorgott! :S na mindegy. aztán át az SZTKba, bejelentkeztem egy dokihoz, aki épp rendelt, de mikor behívtak, kiderült, hogy az én dokim is lesz 2-től, szóval nem nagyon akartak foglalkozni velem, de nem is bántam. így 2re kaptam időpontot a saját dokimhoz, aki megvizsgált, és bár szűk 1 ujjnyira nyitva van a méhszáj (tuti a nyákdugóm ment el tegnap...), még nagyon éretlen, így nem sok jóval kecsegtetett... hétfőn megyek újra NSTre, aztán meg szerdán is, ha akkor még mindig egyben vagyunk!

sajnos biztos vagyok már benne, hogy el vagyunk számolva, szóval most még a nagy nyugalomnak kellene rajtam uralkodni, de persze ez nem így van...

amúgy ma fájdogálok, olyan mensi előtti érzés, de ilyen volt már régebben is, így nagy tulajdonságot egyelőre nem szentelek a dolognak!

köszi lányok, hogy izgultok értünk, ha bármi van, amíg anyut várjuk, dobok ide egy üzit, aztán majd a babaszületést sms-ben, reggel, vagy délelőtt, ha esetleg éjjel indulna be a buli!

sophie27
 
 


Zsóf: én is miattad ugrottam fel gyorsan, bundáskenyér sütés közben! :)

Sajnálom, hogy csalódott vagy. De igazából a baba majd jön, ha jönni akar! Tudom, hogy ez most nem vigasztal! :( Az is lehet, hogy most a turkászás következményeként beindul a szülés! De ha szerdáig nem szülsz meg, akkor miért nem indítja már meg?

A kóla egyébként jó szokott lenni nst előtt!

További sok erőt és kitartást kívánok!

Apro :hogy vagytok?

Szisz: megérkezett a csomag?

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Zsófi, én is miattad jövök!

Emesedóra, szerintem nem Zsófi csalódott, hanem mi, akik állandóan a hírt várjuk. Szegénynek non-stop a fórumon kéne lenni, mert ha egy pillanatra eltűnik, már mindenki azt hiszi, szül :)))

sushy
 
 


Zsófi akkor csak nyugika és majd gyere a hírekkel! :lol:

Sushy :lol:

Aproo jobban vagytok?

Julcsi de szívesen járnék oda Sziszhez én is :lol: ülés kafa, gyerekeid cípek
Vendég
 


köszi csajok! és igen, Anna jól mondja, persze én is mennék már nagyon, de, ha nem jön, hát mit lehet tenni!? és simán benne van az az 1 hét is, amit annó mondtak az első két uh-n, így meg még csak 39+3 lennék ma... szóval időm van bőven! :)

egyébként azt meg tudja mondani valaki, ha indítanak, akkor az hogy néz ki? azonnal kapok valami gyógyszert, kúpot stb., vagy a kórházban is csak figyelgetnek pár napig!? nem emlékszem, hogy kik hordták túl a babókat annó...

az előbb beültem egy jó kis "forró" fürdőt venni, ki tudja!? :)

egyébként igazából csak az a rossz, hogy már elvileg 2 naponta kell járkálni NSTre, dokihoz, stb., és már kezd marha uncsi lenni, vagyis megterhelő, mert Szigetszentmiklósról a XI. kerületbe kell bemenni, apa pedig még dolgozik is, ráadásul Beni is itt van, és ez a macera...

jaaa, és a dokibácsi nem kecsegtetett... azt mondta, hogy lesz akkora Eszti is, mint Beni, sőt. szóval a 4 kiló tuti, de tudom, hogy ez is csak becslés, aztán majd kiderül, ha végre előbújik! :)

jó éjt mindenkinek!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Én is nézelődöm folyton Zsófi miatt :) .

Én nem hordtam túl, de beindították a szülést. Itt vidéken úgy zajlott, hogy megrepesztették a burkot (egy jó nagy ollóval bennem matatott) - vicces volt, ahogy leengedett a hasam :) . Aztán amikor jöttek a fájások (úgy 1-1,5 órával később), akkor figyelgették, és elindult az oxitocin, hogy "rendesek" (rendszeresek) legyenek. Kézzel is tágítgatott, aztán szültünk.

Mennem kell, balhé van :cry: .

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


Judit, köszi az infót! :) még mindig semmi különös, azon kívül, hogy leesett az első hó...

illetve ma is találkoztam még mindig nyákdugó darabkámmal... gondolom, hogy alakulgat valami, csak elég lassacskán! remélem, hogy a szülés az nem fog így elhúzódni, szóval, ha egyszer tényleg beindul, akkor pikk-pakk túl leszünk rajta! :)

fiúk még alszanak, délután meg szülinapi cuccra vagyunk hivatalosak. remélem, hogy oda azért még eljutunk! :)

a hasam egyre brutálabb, az allee bev. központban mindenki megbámulta, persze lehet, hogy csak a bálnaságomat, de érdekes volt látni, ahogy a fiatal lányok, asszonyok, nénikék milyen fejet vágnak! :D

na. szép napot, és jó szánkózást! :)

sophie27
 
 


Szívesen, Zsófi. Én örültem neki, hogy megindították (bár a férjemnek azt mondta a doki, hogy számított rá, hogy előző éjszaka már megszülök).

Lányos anyukákhoz van egy kérdésem: mindenki fúratta a hercegnő fülét? Van, aki lövette? Melyik jobb, miért?

Itt már nincs meg a hó, csak reggelre volt mutatóban :cry: . De a hideg, az megérkezett.

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban jövök - jó rég nem voltam, bocsánat érte!

Zsófi drága, remélem már babázol?! Nagyon szorítunk nektek! Biztos ügyesek lesztek:) Megnéztem a picasa-n a pocidat, nem semmi labdát cipelsz;)

sniky
 
 


Csak azért is beleolvastam a novembei topikba. Oda reggel bejelentkezett Zsófi, hogy folyamatosan távozik a nyákdugó és fájdologál, délben 10 percesekröl írt, de elviselhetö kiadásban. Gondolom azóta felgyorsultak az események, mert azóta nem jelentkezett be... Várjuk a híreket! 8)
Vendég
 


sziasztok!

vagyok még! :S sajnos még semmi... lassan halad a dolog, ráadásul nem is gyorsultak fel még az események! 1 ujjnyira vagyok nyitva, a nyákdugesz folyamatosan távozik, a 10 perceseim még megvannak, de nem számottevő!

azt mondta a doki, aki megvizsgált, hogy azt nem garantálja, hogy 2 óra múlva nem fordulunk vissza, de egyelőre nem érzem, hogy fenyegetne ez a veszély...

holnap reggel, ha addig más nem történik, 1/2 9-re NSTre megyünk! de ennyi!

sajnos nem úgy tűnik, hogy ma lesz a nagy nap, pedig a 28-a sokunknak bejött már (anyunak, nagypapámnak, nekem pl.)

anyósom mától itt van, remélem, hogy hamar megszülünk már! ;)

drukkoljatok!

puszi!!!

sophie27
 
 


Zsófi,

Kitartást, reméljük, hamar beindul mostmár. Nekem is így kezdődött előtte nap - egész nap fájdogáltam, aztán este 10-kor távozott a magzatvíz, és 3/4 2-kor már meg is volt Oliver! :) Egyébként a november 29.-e nagyon jó nap! ;)

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Igen, Mazska! tudom! :) előre is boldog születésnapot! ;)

remélem, hogy így lesz nekem is... jó lenne!

sophie27
 
 


Drága Zsófink!

Menjéééé mááán szülni!!!! Szerintem még lehet ma bemész szülni! Állj terpeszállás és ringasd a csípőd jobra balra az is sokat segít a babának. Nagyon drukkolunk neked! Végül is akkor nem lett szülésznőd? A Mirás képeim között aki van a szülésnél nő az volt az én szülésznőm Juditka, ha ő lesz az ügyeletes mond neki hogy puszilom. Biztos sokat segítenek majd neked kitartás és gyors szülést!!!!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Szép estét mindenkinek!

Hát jól eltűntem én is mostanság, sajnos sok jó dolog nem történt. Múlthéten hét elején Áron fájlalta a fogát , lázas volt és hányt is azt hittük csak a felgyülemlett slejm az oka meg a láznak a fogzás, erre csütörtökre én meg a Mirus is 39fokos lázzal szenvedtünk 2napig. Péntek este ki is jött dokinéni megnézett minket streptococcus torokgyulladásunk volt. Dokinéni azt mondta ő még ilyen csúnya bordó torkot nem látott csecsemőnek :( Szombatra már lejjebb ment a lázunk , de nekem társult még egy jó kis vírus kéz-láb-száj vírus a neve. A tenyerem talpam tele kis hólyagokkal, a szám belül tele sebekkel , enni nem bírtam 3napig, így tejcsi is megcsappanóban. Kedden kezdtünk jobban lenni, mindenki antibiotikumot szedett még Mira is. :( Áron addig nem mehet bölcsibe amíg hurutosan köhög. De hát amóta bölcsis azóta így köhög esélytelen kigyógyítani. Most is már itthon van másfél hete, de még mindig szakadozósan köhög. Mi a fenét csináljak vele??
Boni nektek mi van a bronhitissel mit kaptok rá? Milyen állapotban Zsigusz? Ki tudod egyáltalán gyógyítani belőle? Te hogy vagy rég írsz magadról.

Amúgy megvagyunk Mira már 4020g, Áron 13.6kg és végre kezd normalizálódni a családi élet. Pénteken egyedül voltam a 2manóval egész jól viseltem. De azért elgondolkodtam hogy pihentek lányok ahol otthon van a manó és nem bölcsibe? Van rá valami esély néha??? :wink: :wink: :wink:

Zsófi látod milyen sokan aggódunk érted valahogy kezd mindenki előkerülni :lol: :lol: :lol: :lol:
Fülbevalóval mi lett végül megvettétek??? Szerintem mindenképp csináltassátok meg és otthon minden este fürdés után mindkét oldalt törölgesd át a luknál alkohollal. Úgy legalább szépen feljön a felázott seb is és fertőtleníted is. Nekünk nagyon szép lett és nem is bántja.
Jaaa és ha nem tudsz menni wc-re kérj a nővérpultnál levolac szirupot este lefekvés előtt meg másnap reggel is . Nekem bevált :D

Mazska neked előre is Nagyon Boldog Születésnapot holnapra!!!

Judit nekünk a fülit a kórházba csinálták , nem láttam hogy csinálták de tuti fúrták. Ha később csináltatnám lövetném , de akkor is a karikát rakatnám bele, mert nem nyomja a kis fejét meg fülét se.

Julcsi megnéztem az ülést nagyon jónak tűnik és Eni milyen nagy lány őrület! Gratula a fogacskákhoz! Peti hogy viseli a fogzást?

Kitti javult már otthon nálatok a helyzet??? Lehet nálatok is jót tenne Levinek ha egy ideig otthon maradna. Nekünk most a betegség miatt hogy itthon volt jót tett a tesó kapcsolatnak. Néha most már túlzásba viszi Áron a szeretgetést.
Szegény Lizike tornáztasd sokat a lábait.Car ez a pocakfájósdi, Áronnál én is átéltem.
Áronnak is két neve van Áron Dániel. Tb kártya 3és fél hét után jött meg , most meg az adókártyát várjuk mert még az se jött meg :( Nektek meg van már minden?

Panna kérdésedre válaszolván nem vetettünk le Mirának köldökvért, hanem amit most levettek 1csővel az csak az allergia vizsgálat miatt kellett és nem kellett fizetni érte! Az egész ingyenes. Szülésnél vért levették , párom heimpálba leadta és amikor hazamentünk a kórházból megcsinálták a vizsgálatot. Mira allergia értéke magas ezért nála figyelni kell az étkezésemre, Áronnak is megvolt a vérvétel 3csővel vettek le és alig sírt. Büszke is vagyok rá. Eredmény 1hónap múlva.Miránál a tej az tuti ha iszok, csoki-kakaó.Ha ilyeneket nem eszek szép tiszta a bőre.
Réku hiszijeivel mi újság ?

Aproo hogy vagytok??? Szegények nagyon megtalál titeket minden car..... Amúgy nem úgy értettem a cicizést hogy mindenképp fejben dől el. De vannak olyanok akik el is döntik hogy már pedig ők nem és kész. Én nem vagyok tápi ellenes és ha kell adom neki most is. Milupát iszunk HA optimát, de jóval hígabbra csinálom így nem fáj tőle a hasunk.

Sziszka nézvén a képeket nagyon jó kis helyen dolgozol, nagyon barátságos! Éljen az egyedül elalvás, tényleg jó sokáig húztátok.

Barbi tök jó ez a zenei kúrzus, legalább egy csomó hangszert kipróbálhatnak és megismerhetnek a gyerekek!

Na mennem kell Mira ébredezik dobok néhány képet még !
Jó éjt mindenkinek !
Zsófi hajrá hajrá holnap kérem a híreket!!!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Bocsánat hogy sok voltam, de próbáltam kicsit behozni a lemaradásom :)
Amúgy még SZISZKA azt akartam kérdezni MÁlnusnak azóta vannak még kiütései vagy már eltűntek????


na a képek
tesók
Kép
Szépikében 1hósan
Kép
Kép
újra a régi kádamban
Kép
A legédesebb mosoly nekem a betegség után

Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Jó reggelt!

Most csak gyorsban...

Zsófi, én is lesem ám minden nap a híreket!

Egyébként pocsék hangulatban, pénteken volt egy kisebb balesetünk Pakson, én voltam a hibás, mert az előttem lévő autó elé leléptek a zebráról, és annyira hirtelen állt meg, hogy én már nem tudtam, és belementem, a figyelmetlenségemhez, avagy a reakció időm lassulásához nagyban hozzájárul, hogy hulla fáradt vagyok folyamatosan, most ez van....mi jól vagyunk, bár Málnus nagyon megijedt, viszont az autóban nagyon nagy a kár, ma derül ki, hogy pontosan mennyi, de úgy 300 ezer környéke lehet....csak hogy még pocsékabbul érezzem magam, szombaton meg a mosógép ment tönkre, ma jön a szerelő :( Éljen a karácsony :(

Mecsi, édesek a képek!
Azóta millió helyen voltunk voltunk Már Málnus kiütéseivel, folyamatosan van neki, hol több-hol kevesebb, az utolsó 5 doki (bőrgyógyász, allergológus stb...) mind azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, majd kinövi, ez semmiség! Azóta nem is foglalkozok vele!

Mazska, Boldog szülinapot!

Most megyek, kicsit zűrös lesz a hetünk, mert autóval jártam dolgozni, és nem tudom Busszal hogyan tudom majd megoldani, lehet, hogy Málnust itthon kell hagynom a nagyszülőkkel, de hosszú távon nem szívesen tenném.....

Ne lépek is túl negatív vagyok!

Zsófi, gondolok rátok!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Még nincsen reggeli Zsófi. Azért egy kicsit gyanús! :)

Sziszka annyira sajnálom a kocsit, hozzunk alkatrészt vagy egész autót? Most hogy van buszunk, van egy kis helyünk is... :)

Mosógép mit nem csinál? Annak a szerelésében is lassan profik vagyunk, nálunk szerelö még nem járt ilyesmi miatt - sem.

Mazska nagyon boldog születésnapot kívánok én is! Legyen szép a napod!

Itt pl. havazik egyfolytában, de legalább a meleg barlangunkból kinézve szép látvány. Azt a házat, amit megkaphatnánk, inkább nem kérjük, nem tudunk összebarátkozni a goldolattal, hogy egy nem túl jó környékre költözzünk egy igazság szerint bontásra váró házra, de mivel nincs keret építésre, így azt kéne renoválni, de a belefektetett pénzt sose látnánk viszont, így tárgytalan. Viszont a mi környékünkön egy nagyon jó fekvésü helyen tegnap jött be az új hírdetés egy többcsaládos bérházról, amit bérlökkel együtt adnak el és 500 nm-es telek van hozzá, arra lecsapunk. A párom göz erövel nekiállt kitalálni, hogy honnan szerzünk pénzt, mert ez pont a szíve csücske negyed, ebbe megéri befektetni, egy jó polgári környék és az is fog maradni közép- ill. hosszútávon is. Kimértük a lakásunkat is, hogy meg tudjuk saccolni az ideális helyigényünket. Jelenleg adott 70 nm ferdén tetö alatt, a cél olyan 180 lenne. :)
Ez a ház 100 nm alapterületi lakásonként, tehát már egy lakást lakva is javulna a helyzetünk. Mondjuk sokat kell ott is renoválni és a falakat részben átrakni, hogy igazán lakható legyen, de valamit valamiért.

Aztán voltunk pénteken az adventi barkácsoláson, szombaton pedig megint kirándultunk. Karlsruhe Zentrum für Kundt und Medien volt a cél, azon belül a kortárs müvészek múzeuma, de az nem jött be nekünk ill. ami jobb volt, az a médiák múzeuma, ott jól kitombolták magukat a gyerekek. Volt Mozart-Kocka (Mozart müveinek egyes taktusait lehetett szabadon kiválasztani egy egér segítségével, abból a 20 taktusból valamit összekombinálni és a trükk az benne, hogy akárhogy kombinálja az ember, mindenképpen élvezhetö marad a melódia), voltak sok zenével kapcsolatos mókás lehetöségek, pl. minden forma más hangszer, amit az egér segítségével a monitoron elrendez az ember. Ha egymásra kerülnek részben, ebben a sorrendben lesznek lejátszva, ha hely van köztük, akkor szünettel, ha többet ugyanabból a formából egymásra rak az ember, több hangszer szólal meg ugyanabból, ha megnyújtja az ember, hosszabban szól, stb. Nagyon vicces volt. Sokféle elektro-installáció, videóprojekciók és egyebek. Pl. volt egy nagy mozivászon, amire egy bimerrel és egy számítógépes programmal szappanbuborékokat vetítettek. Az emberek nem jöttek rá, hogy mi a poén ebben, de nekem rögtön feltünt. A gyerekeket küldtem a szappanbuborékokat az árnyékukkal szétdurrantani és lám, müködött. Ha az árnyék kezük rácsapott, szétdurrant, ha a fejükkel értek hozzá, lepattant, szóval jól elvoltak. Voltak képek fraktálokról, digitális grafikák még a számítógép öskorából, atomárok, mindenfélék. A 3d-s programok kicsapták nálam a biztosítékot, rosszul lettem töle. Szegény agyam nincs a térbeli élményekhez szokva, fura volt nekem, hogy ez müködik egy szemmel is. Az is jópofa volt, hogy mit tanult az építészet a természettöl.

A múzeumozás után átugrottunk a franciákhoz a határmenti Carefour-ba szalámiért. Jaj de nagyon finom is az!

Tegnap pihi volt, mert az éjszakák már 4 napja pocsékok. Dönci megint erösen kruppos, miután már a 100-as rectodelt sem használt, kapott epinephrint inhalálva (adrenalin), az legalább hatott. Edöt is megferözte, szegénykémnek szintén küzdenie kell, inhalálni a bandát, stb. Eni hasfájásra panaszkodik, Imi is köhög szívszorítóan. Tegnap ráadásul Dönci kis magasságból fejre esett, utána olyan apatikus és falfehér volt, hogy mindkettönk ereiben meghült a vér. Már öltöztem, hogy megyek vele a kórházba, amikor egy kicsit feléledt, de aztán be is aludt és én is vele, utána úgy kelt, mintha mi sem történt volna.

Enit magához hívatta a matektanárja holnap suli utánra, mert gyakorolni akar vele. Aranyos volt, pénteken hívott, hogy közölje szándékát, mert bosszantja, hogy szerinte Eni a legjobb matekosa, de a jegyei nem ezt tükrözik, mert figyelmetlenségböl hibázik és így csak közepes. Engem megbeszélésre péntekre hívott. Tényleg nagyon kedves, hogy így törödik Enivel! Arra is próbál rávenni minket, hogy a párom tartson az ö óráján (mivel ö zenét is tanít) elöadást a hangszerekröl vagy a kottázásról. Majd egyezkedünk. Nagy szám lenne, ha rá tudnám venni a páromat, mert ö olyan szinten rüheli az iskolákat és a tanárokat, hogy az már rémes.

Hát ennyi történés volt most az elmúlt napokban.

Megyek, mert vár a vasalnivaló és társaik. Végre szeretnék a fiúkkal sütni is.

Barbi
Vendég
 


Zsófi hol vagy??? jajj szegényem remélem már szül!!!!

Sziszka annyira sajnálom az autót!!! Ez most így karácsony előtt nagyon nem hiányzott :( Barbi meg lehet interaktív megszereli nektek a mosógépet :)
CSak azért kérdeztem a kiütéseket , mert nekünk mostanában már nincsenek, ezért is várom nagyon az allergia eredményét. SZtem azért érdemes odafigyelni a tejbevitelre.

Barbi hajrá pénz szerzés és új szép környék házvásárlás! Nagyon kedves Eni tanárjától hogy önszántából úgymond korrepetálja, manapság inkább küldenek magánórákra minthogy kicsit is foglalkoznának pluszba a gyerekekkel.
Annyi jó programot szerveztek, de képeket is kérünk mert már régen láttunk benneteket!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


sziasztok!

áhh. még sehol, semmi... éjszaka jól telt, reggel óta újra fájok...

Beninél semmilyen jóslom nem volt, most ez valószínű még csak az, vagy nem tudom! nagyon ki vagyok már, mert szeretnék túl lenni rajta, persze lehet, hogy 1 héttel el vagyunk számolva, és akkor még csak holnap lenne a nagy nap, de nem tudom!

ma megint úgy hittem, hogy talán a mai nap lesz a miénk, de nem tudom! már annyira bizonytalan vagyok benne...

az NSTn csak 40-es vagy 60-as fájásaim vannak, és az állítólag még édes kevés. szóval ennyi.

a derekam leszakad, de várom, hogy jöjjenek azok az igazi fájások is, amiktől már ülni is alig bírok...

szerdán megyek legközelebb dokihoz is, meg NSTre is, illetve akkor kisírok már egy rohadt UHt is, mert izgulok azért!

jaaa, és a slussz poén, hogy ma magas volt a vérnyomim is, de a vizeletben nem volt fehérje! :roll: nagyon a végét járom már!

Barbi, király lenne megszerezni a kecót! drukkolok nagyon! Eninek tényleg jófej a tanára, hajrá matek! :) fiúknak jobbulást! nem semmi, hogy ez a rohadt krupp ilyen nagyon ledönti a fiúkat a lábukról! gyógyuljanak meg!!!

Mecsi, köszi az infókat! :) fülcsit tegnap megvettük... még pont időben! :P lila köves lesz! ;) nagyon kis édes! már úúúúgy várom! és mennyire durva, hogy Mirus meg már 1 hónapos múlt! :shock:

annyira jók a fotók!!! olyan szépek a gyerkőcök, és Te is nagyon jól nézel ki!

Sziszka, sajnálom a balesetet, de a lényeg, hogy nektek nem lett bajotok!!!! próbálj picit többet pihenni, ha teheted!

jó ez a meló, de azért nagyon fárasztó is egyben! vigyázz magatokra!!!

Virágnak utólag is boldog névnapot! szerintem ő kimaradt! :roll: :oops:

Mazska, azt hittem, hogy ma már nem leszek net közelben, de sajnos még mindig itt, így boldog születésnapot!!!

sophie27
 
 


Mazska, boldog szülinapot!!

Na , Zsófi, Te szegény, még mindig nem maradtam le semmiről? :lol: Épp akartam írni, hogy biztos már szülsz, vagy befektettek... az jó azért, hogy még otthon lehetsz Benivel, nem? Nem a kórházban kell várnod, hogy mikor lesz valami :wink: Idegesítő lehet azért ez az elszámolás :roll: Na mindegy, hajrá, hajrá, már nem lehet vissza olyan sok :D

Mecsi szépek vagytok így együtt :-) Sajnálom a betegeskedést, remélem mostmár alakultok akkor...Barbi, Nektek is jobbulást az összes palántának :wink:

Sziszka, sajnálom a kocsit, jó hogy Nektek semmi bajotok, de ez a buszozás biztos macerás lesz... majd írd meg hogy jött össze, gondolom akkor ma nem hoztad Málnus... Mondjuk holnap megyünk elvileg, akkor majd mesélsz :wink:

yuyu79
 
 


Így van, ez az ülés már nem belső öves.

Köszi a kérdést Mecsi, Peti elég jól viseli a fogzást, most épp nyugi van, de amíg a 4. foga kibújt, azért észre lehetett rajta venni, nyűgösebb volt..

Barbi, drukkolok a házhoz,szupi lenne :wink:

Bocsi, elég csapongó voltam, nem is tudom mi maradt ki, de mindjárt ébrednek a Drágáim :wink:

yuyu79
 
 


Andrisnak nagyon sok boldog névnapot!!!

velünk minden okés továbbra is... már, ami az elmúlt napokat illeti, sok változás nem történt! :S

holnap újra NST, doki, stb...

lelkileg már kicsit ki vagyok akadva, fizikailag szerencsére jól bírom! ma mérlegeltem is... 18 kilónál járok kb.! :S

sophie27
 
 


Kitartás Zsófi!! Nem olyan sok a 18... Beninél mennyi volt? Remélem lassan azért rászánja magát Esztike, hogy kibújjon :lol:

yuyu79
 
 


Boldog Andris-napot!

yuyu79
 
 


Julcsi, hát ekörül... 16ig tartottam számon! :)

sophie27
 
 


Talán uh, talán szülés? Ez jó :lol:

yuyu79
 
 


Sziszka, mi volt hazafelé? Most se aludt el Málnus a buszon?

Nem valami nagy a forgalom itt... gondolom mindenki csak beles Zsófiék miatt :wink:

yuyu79
 
 


Zsófi!

Én is minden nap nézem ám, hogy van-e már kistesó! Olyan jó lenne, holnap olvasni a nagy hírt!!!!

Mecsi!
Annyira, de annyira hasonlít a két gyerek+ Csodálatosak mindketten!

Szisz és Barbi!

Nagyon sajnálom a rossz híreket,- autó és házvásárlás - de most csak a jót kell látni mindenben!

Szisz: Talán próbáld meg úgy látni, hogy - Lehetett volna sokkal rosszabb is és akkor mit nem adnál azért, ha "csak" ennyvel megúszhattátok volna!!! - szerintem könnyebb lesz...

Barbi! Biztos azért nem jött össze, mert ez a másik környék van nektek megírva a nagykönyvben!!!!!
Ha van időtök, válaszoljatok néhány sorban a legutóbbi levelemre!!!

Nagyon boldogat!: MAZSKÁNAK, ANDRISKÁNKNAK, és természetesen VIRÁGNAK is, akit már régen láttunk!!!!!

Aproo!!!


Kívánom, hogy most már minél előbb élvezhesd végre Te is a két gyermekes anyuka lét csodálatos boldogságát, hiszen megérdemelnétek már ti is a nyugalmat, és a gondtalanságot!!!!! Drukkolok!

Úgy hiányoztok lányok! olyan ritkán tudok jönni, és bár személyesen talán csak ötőtöket ismerem, mindha mindenki a személyes jóbarátom lenne... de azért legalább bele-bele olvasok a hírekbe és nagyon izgulok mindenkiért!!!

KépKép
koadri
 
 


Nálunk semmi különös.HÁt eléggé leült a topik.
Mi Ma elmentünk este az Árkádba plázázni, volt egy 40%os kuponom az yves rocherba vettem egy arckrémet, közben áron után rohangásztunk felváltva.
Áron végre nem annyira köhög holnap megy a bölcsibe, 2-án fotózás lesz a bölcsibe, hétfőn meg jön a télapó és szülő nélküli ünnepség lesz, de megpróbálom rábeszélni a gondozó néniket hogy had legyek fotós.
HÉtfőn kedden apa szabit kapott végre eljutok fodrászhoz, augusztus óta nem voltam , szőrnyen érzem magam.

ANdrisnak és Virágnak Bódogot!!!!! :D

Dia ,Panna hogy vagytok???

Adri örülünk hogy jössz néha, mi újság Dókával? Hogy vagytok?

Szisz milyen volt a buszozás?

Zsófi biztos nagyon szép lesz a fülivaló, én nem bántam meg hogy bent megcsináltattam. Olyan jó lenne ha sikerülne neked is a Klárit kifogni és ő csinálná , annyira egy kedves nőőőő. Már most rendeld be a kórházba majd az otthoni kaját mert különben éhenhalsz. vacsorára 2szelet kenyér abból tuti az egyik kenyércsücsök lesz meg valami szar felvágott ami másnap reggel is az. :P

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Kinek mit hoz a Mikulás ? Na és a jesszuska?

MEg még karácsonyi menü ötleteket várok mert én most nagyon tanácstalan vagyok.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Jó reggelt!

Ezt az sms-t kaptam pár perccel ezelőtt... :lol:

Sziaszto! Bállo Eszter vagyok! 2010 12 01-én 5:37-kor viharos gyorsasággal megszülettem, 4450 grammal és 58 centivel. Jól vagyunk anyuval mindketten! Puszi


Isten hozott kicsilány!!!!!


Gyönyörű napot mindenkinek!!!! :lol:

Dorka
dorkak
 
 


Jó reggelt!

Na Zsófi úgy látszik keltett mindenkit a jó hírrel! Én is ezért jöttem hogy írjam .
Hát innen is Gratulálunk nekik és jjó egészséget sok tejcsit!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Zsóffi! Garatulálunk!!!!!!!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Zsófi! Gratulálunk jó egészéget kívánunk a "kicsilánynak"és neked is!
l.veronika
 
 


Gratulálok Zsófi Eszterhez, nagyon jó egészséget, sok tejcsit kívánok nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófikám: minden kívánságod így teljesüljön!! Szívből gratulálok ehhez a nagy csajszihoz! Aztán ha tudsz, gyerek, fotókkal! Nagyon kivi vagyok, hogy sötét nagy haja lett, vagy nem? :) Eszerint Izabell, vagy Lilla lett volna? De a lényeg, hogy szívből gratulálok Eszter babához! Még Mikulásra haza is értek! Szuper!

Mecsi: nagyon aranyosak a képeitek! Helyesek vagytok rajta! Lehet, hogy időnként csinálhatnátok olyan napokat, hogy csak fél napos Áron, vagy otthon pihizik veletek!

Adri: hogy vagytok?

Szisz: nagyon sajnálom az autót!!!

Tényleg, Dia merre van? Szegény biztos sokat dolgozik!

Mecsi:tőlünk, meg anyuéktól,tesóméktól kapnak egy-egy nagyobb ajándékot a gyerekek. Bence verdás laptopot. Verda és laptop mánia van! :) Dórika Barbie babát és furry frenzies állatkát. Emese mp5-t! :) Ő már más kategória! :) Anyóséktól is olyat kapnak, amit szeretnek, próbáltam őket efelé irányítani! :)
Ünnepi menü: mi szenteste anyuéknál szoktunk lenni, másnap anyóséknál, harmadnap tesóméknál. Mióta három gyerekem van, ebben elkapatnak! :) Sütni szoktam.

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Mazska: boldog szülinapot! Bár kívántam Neked iwiwen! :)

Mecsi: előre is boldog születésnapot!!!

Andrisnak boldog névnapot! Rájöttem, hogy Zsuzsi ismeri húgomat! :) Milyen kicsi a világ! Még azt nem tudom, hogy milyen úton-módon, de majd utána kérdezek! :)

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Boldogságot kicsi ESZTERKÉNKNEK! Nagyon örülök a jó hírnek, és hogy mindketten jól vannak, nagy gratu az anyucinak is!!!!!

KépKép
koadri
 
 


Zsófikám én is szívböl gratulálok a sikeres és gyors osztódáshoz! Nagyon szép formás nagylány lett, nem semmi!

Adrkám drága hát én írtam, azóta nem válaszoltál. Azt írtam, hogy lassan haladok, mert csak ha nyugi van tudok nekiülni a fordításnak, utána a párom átnézi, nehogy legyen benne helyesírási hiba és akkor küldöm. Kicsit változtattam a mondatszerkezeteken a könnyebb megértés kedvéért, mert míg a magyar sokmindent tud egymondatban érthetöen összemadzagolni, úgy a németben érthetetlen és dagályos lesz. Remélem nem neheztelsz érte!?

Közben a gépen is egyszer kidölt, mert a monitor háttérvilágítása elszállt, de megszereltem, tegnap meg elszállt, mert melege lett és minden oalett, amit csináltam. Öröm így dolgozni. :(

Továbbá a 3 kissrác kruppja után most Imi dölt ki, de olyan szinten, hogy nem gyözzük a mosást. Éjjel kétszer is telibe hányt mindent, még a tapétáról is az ételmaradékok folytak, több garnitúra ágynemü, takaró vár mosásra, mert az istenért se volt hajlandó vödörbe hányni, inkább az egész tájat és magát is lehányta. Kétszer kellett teljsen átöltöztetni és hajat mosni, letusolni az éjjel.
A párom éberesztöórát tett a füle mellé, hogy a mosógépet ki tudja rámolni, de nem mosta ki a hányást a gép. Most van bent a cucc harmadjára... Immár a mosókonyha is hányás szagú, gondolom örülnek neki a szomszédok, de nem tudok vele mit csinálni.

Annyi jó is történt azért, hogy Edö elkezdett forogni és nagyon élvezi a sikerét. :)

Lassan elkészülök a ruhák szortírozásával is. Nagy meló 5 kisember cuccait úgy karbantartani, hogy minden elérhetö legyen. Vettük az ikeában fedeles müanyag dobozokat a ruháknak, hogy jobban lássam mi van bennük és ne vegyék fel a pinceszagot. Utóbbival elkéstem, mert minden undorító dohos szagú, amit felhoztam, azt is moshatom újra, de ez a szag nem megy ki egy mosásra. Van meló böven.

Párom nagyon menne haza az ünnepekre, de nekem nem sok kedvem van egy szétzilált családban ünnepelni. Ha ott se nyitja ránk senki se az ajtót, halálra unják magukat a gyerekek, itt azért jobban tudunk programokat csinálni, múzeumozni, állatkertezni, stb.

Mennem kell, ébredezik a tejszóvó élösködöm.

Puszi: Barbi
Vendég
 


Barbi: jobbulást a gyerkőceidnek! Hú, nem semmi, hogy hányszor van nálatok ez a krupp! Edö: ügyeske! :)

Pedig hazajöhetnétek karira. Az olyan jó, családilag együtt lenni! Karácsonykor az emberek szíve is megpuhul, mint a mézeskalács! :)

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Sziasztok!

Zsófi: Gtatulálok Eszter baba világrajöttéhez! Remélem hamar beindul a tejcsi, és gyorsan összerázódtok! Sok puszi!

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Zsófi, én is szeretettel gratulálok Eszter születéséhez!! :D :D Ezek szerint nem várta meg a mai nst-t :lol: Jó egészséget Nektek!! Aztán majd gyere képekkel meg beszámolóval, ha tudsz... :wink: Jó nagy baba lett tényleg :shock:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Rég jelentkeztem, néha jöttem olvasni, de mostanában ránk járt a rúd betegségek tekintetében. Pl most is itthon vagyok betegen....de erről mindjárt.
Először is szeretnék én is gratulálni Zsófiéknak, nagyon nagyon sok boldogságot kívánok! Igen igen, várjuk a beszámolót/képeket :D

Virág szerencsére most jobban van, bár most is folyik az orra meg köhécsel, de semmi komoly. De néhány hete voltunk vele a Heim Pálba is, mert este jött rá egy "nagyon fáj a mellkasom" roham, persze ügyeletes gyerekorvos nem vette fel a telcsit, ezért akkor bevittük inkább. De szerencsére nem találtak semmi komolyat, "csak" mandulagyulladás. Ez volt két hete, akkor itthon voltam vele 1 hete és szerintem akkor lettem beteg mert azóta köhögök én is. Persze semmi gyógyszert nem lehet beszedni, ezért szenvedés az egész. Bár múlt héten voltam füll-orr gégészeten és ajánlottak antibiotikumos, helyi hatasú orr-torok fertőtlenítőt, azóta azt nyomom és talán jobb lett a köhögés, de még hallani hogy tiszta hurutos és ez nem akar múlni. Kicsit fáj a jobb tüdőm is ha köhögök. De háziorvosom nem mer elküldeni röntgenre, elvileg nem szabad ilyenkor. Na meg tiszta takony vagyok, szóval szép az élet....De holnap megyek UH-ra, és akkor megkérdezem a nődokit, hogy van-e olyan antibiotikum, amit szedhetek, mert lassan 3 hete szenvedek ettől. Szóval röviden ennyi van velünk.
Kistesóka jól van, már nagyon rugdos, tegnap este "provokáltuk" is és visszajelzett, látszódott is kívülről a hasamon. Annyira jó volt :)

Na majd jövök még, holnap meg holnapután is itthon leszek még úgy hogy lesz időm, bár igyekszem feküdni/pihenni....Na de most szaladnom kéne Virágért a bölcsibe
:wink:

Kép
Kép
dia123
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: