Új privát üzeneted érkezett!

[quote="marjan78"]k írta:marjan78iscica
mi jövünk:)

Zuglóból, ha megyek a Határ útról hol kanyarodjak balra?
Könnyen lehet nálatok parkolni?

Marjan


Hú, ha Határ útról, akkor a 3-as vili végállomásánál,vagy inkább előtte egy kicsivel, lesz egy lámpás kereszteződés (villamos sín is lekanyarodik arra), ott kellene balra lefordúlni, ott már panelok lesznek, és ott a kövi lámpánál jobbra (itt meg át a síneken). Ott már látni fogod a házunkat, nagy új építésű. Ha lefordultál, akkor első keresztutca, macisajtos, az már az Ady E. utca. Parkolni lehet, de a ház előtti réész necces, és egyirányú.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Én már megsütöttem a sütit a talira, gyermek alszik 8 óta. Nem is értem, na elkiabáltam. Még jövök ha tudok

Kép
téjé
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.02.24 21:40-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 

 
 

Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:01-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


3 és fél órája alszik Dádi, szerintem edz a délutánra.

Akkor hányan leszünk?

Kép
marjan78
 
 


Timék, Zorrónéék, Magikáék, Mangoék, mi

sajnálom, hogy Nono sem jön, de abszolút értem. Kialvatlanságban nem szabad vezetni. Nici neked jó pihenést! Remélem tudtok aludni napközben.És remélem mi nem adjuk fel.

Kép
téjé
 
 


Abetto, én azt szedem,és szoptatok, nekem németül van a tájékoztató, szakzsargonban meg nagyon nem vagyok jó, mit írt? milyen mellékhatása van? Pénteken lesz 2 hete hogy szedem, de szombaton megint "megjött" vagy mi... :? Gondolom közti vérzés lehet, bár annak sok... :( Végre hatna, erre meg... ááá... :( mind1...

ercsi_3
 
 



Sziasztok,

a mai talit én is passzolom, mert

1. vinnem kell a gyerekeket oltani (és ehhez is statisztákat hívtam, mert egyedül nem tunnék eljutni a rendelőig)

2. 40 fokban a ház melletti játszótérrre eljutni is maga a katasztrófaturizmus, Csenge csak kézben szállítható, mert irígyli öcsitől a babakocsit, egy autózást hármasban meg se kockáztatok

3. az éjszakánk nekünk se volt tól fényes és ismét fáj a torkom

4. visszajöttek a munkások szétverni a fürdőszobát, mert ott is cserélik a strangot, még jó, h. 2 hónapja már egyszer szétverték, de fölsó lakó miatt nem tudták befejezni


azt hiszem ma is csak a túlélésre játszunk, nem lesznek a gyerekek tudatát tágító és a kreativitásukat segítő szuperszeniügyesokosagyerekem programok :D

Kép
Kép
mango.
 
 


Anettoo, én is fogom szedni a Cerazettet, állítólag jó.. persze ezt csak férfi nőgyógyászoktól hallottam :) :) De én nem szeretnék mostanában még egy gyereket (min. 3 évig, pontosabban addig, amig ez a 2 nem eszik, alszik, kakil-pisil, öltözik-vetkőzik önállóan)

Kép
Kép
mango.
 
 


Sziasztok, naponta pici részletekben válaszolok és mire megírnám már annyi kinden történt.

Először is KIScica nagyon kedves tőled, hogy felajánlottad a tali helyszínéül az otthonodat. Én még azért nem váalszoltam(csak az ikeás verzióra), mert nagyon messze vagy, Marjan írta, hogy elvisz, de vártam mi a helyzet meleg terén és én nem szeretnék iylen melegben elindulni MArcival. Így nem is ígértem meg, de kattogtam magamban nagyon.
Annyira brutál ez a meleg, hogy én egy nap őpanellét után visszajöttem anyámhoz.
Nem volt semmi a volánbusszal, hordozóval, iszonyú utunk volt, de megérte. Holnapig haza sem megyek.


Szössz, nem lehetett könnyű a strand, ezt fogjuk mi csinálni Zolival 2 hét múlva Balcsin:) azért jó lenne, ha tennél fel képet, kíváncsi vagyok a tóra:) ja és ezt épp fürdőruhában, ocsmánylógóhassal gépelem:)

Téjé: egyetértek Nonoval, a szélcső igenis hozza a kakit. Marcinak mindig habos is, tele van levegővel.

Ercsi, jó lesz kicsit a családdal. Irigyellek a 24 fokért.

Nono, sajnálom az éjszakát. azt hiszem én öszetehetem a két kezem Marcival. Ja és nem tudom írtam-e, de mi is egy ágyban alszunk. Régen:) mindig a bölcsőjébe tettem le és az első szopi után jött hozzánk, de most már egyből velünk alszik, mert imádjuk:)

Zsuzsófi, szépek a gyerkőcök. Miért pont Zapp? hány kg és mennyi helyet foglal összecsukva. én is szekeret keresek, de minél könnyebbet és lehetőleg esernyőset. de úgy szeretnék iszonyú olcsót.

Mango, neked sem lesz könnyű napod. Mindiug magamban az egekbe emelem a két vagy több gyerekeseket és az ikreseket. pedig én is 3 at szeretnék.

Magika, irigyellek a síelésért. olyan rég voltam és akárhányszor megyek a kórházban kötök ki a térdemmel:) szóval nekem tilos menni, ezért is irigyellek.
medencétek gyönyörű, de megdolgoztatok érte. nekem is ásnom kéne zabálás helyett:)

tényleg lányok, akik szoptatnak! nem vagytok iszonyú éhesek mindig? nekem ezerszer több a kajaigényem, mint a terhességkor.




keresztelő: nálunklesz szeptemberben, nekünk fontos, pedig nem járunk hetente templomba, de inkább az értékek fontosak.
Nem ragaszkodunk pl. a katolikushoz (Zoli az) és Zoli barátja evangélikus lelkész, így ő fogja megkeresztelni és velem együtt, mert én sem vagyok.


és elfelejtettem mit akartam még....

lolka_zs
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.02 21:46-kor.
Vendég
 


Szióka!

Sajnos mi is szenvedünk a meleg miattapjuk bírja a
legkevésbé vas. agresszív lett kissé :oops: annyira fájt a feje,most kb. 30 fok van benn. Tegnap éjszaka már aludni sem akart Fruzsi most meg pihengetett de. tudtam csinálni pár dolgot pl. mosni-teregetni,de tegnap wc-re se nagyon tudtam.

viszont kéne pihennem ,mert minden nap 1,5 óra séta a ,elegben és iszonyúan visszeresedik a lábam. vagy ez normális?Meg lehet v.hogy előzni?

Mi minden du-án anyukámnál vagyunk a kertben.
Mindenkinek drukk a meleg napok elviseléséhez.
Sajnos hiába lenne tejem nem kell senkinek,ha nem fejem le este magától kifolyik egy jó adag az ágyra :oops: , már fagyasztgatni se látom értelmét ,mert nem is fér meg nem biztos , hogy elfogadja majd.
Anyukám ma már a macskáknak fogja adni a régit tudom,hgoy morbid,de van egy csomó kismacskánk. :roll:

lolka_zs
Én most csak 5 kilóval vagyok kevesbb a szülésinél,mer szedtem fel azóta 2-3 kg-t. :roll:

Kép
kritta
 
 


ja és én is olyan oroszlánt Zorróné:)

meg lehet tudni honnan van? hogy melyik boltból? elárulják?

lolka_zs
 
 


Sziasztok!

Próbáltam egy kicsit visszaolvasni,több-kevesebb sikerel!

Volt itt szó a szélcsőről!Hát én is a "rajongója" vagyok!
Mindkétt gyerkőcnél kellett használni,és a kaksi garantált!

Azt hiszem Nono Te kérdezted,hogy a többgyerekesek hogy bírják?!

NAGYON NEHEZZEN!!!!!!!!!!!!!

Nem is értem,hogy régebben mit nyavalyogtam annyit egy gyerek mellett?!

Nálunk nagyon nehzzen lehet a két gyerkőt összehangolni,tuti,hogy egyszerre éhessek,sírnak stb.+állandóan réssen kell lennem,nehogy Lázár kárt tegyen Barnabiba!Ma fejbedoba egy csörgővel!Bemászik hozzá a kiságyba,rángatja amikor a pihenőszében van,lelocsolja,tehát jóformán egy pillanatra sem merek nekik hátatfordítani!

A melegtől mi is kész vagyunk,az apróságok pelusban és meztelenül,én meg fürdőruciban pompázok(ami úgye így szülés után nagyon előnyös)

Ja forgás, Barnabi is megfordul,balra és onann hasra!TAPSI-TAPSI!

Megjegyzem Lázár hét hónapos koráig csak feküdt mint egy darab fa!

Kevéssbé meleg szép napokat mindenkinek!

KISFRUZSI:Odavagyok az ALMA névért!!!!!

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Nono, Nici: sajnálom, hogy rossz volt az éjszakátok -nálunk csak Lau aludt rosszul, sokszor felriadt (félálomban) és sírt de nagyon keservesen és párom nem tudta megnyugtatni, szerencsére nekem ment, hozzámbújt és elaludt. Még a kicsit sem ébresztettük fel, mázli, de ez a meleg sok babót megvisel, pedig Lau már "nagy" hát még a kicsik :roll: :(

Nono: még annyit, hogy ha addig nem is lesz jobb, de mire itt az ősz jobb lesz az idő és a kicsi is nagyobb lesz, tehát előbb-utóbb biztosan könnyebb lesz Neked is!!! Addig meg kitartás mást úgysem lehet tenni, de elvileg ez a meleg is elmegy hamarosan, nem???? És pár napja írtad, hogy jobb volt a helyzet és nem volt annyira ölbenjani, szóval amúgy beállt volna már egy nyugisabbra a helyzetetek, ha nem tesz be ez a sok-sok-sok fok, nem?

Jó talit ma mindenkinek aki megy :)
sajnálom, hogy nem lehetek ott, de remélem, jól sikerül és hoztok fotókat :wink:


Annettoo: hát, azért "bíztató" olvasni, hogy más is tart egyedül csinálni dolgokat a kicsivel (bár persze mások is írták, hogy jobban félnek vezetni) ez idővel biztos jobb lesz amint nő a gyerek (remélem).
Nekem nincs túl jó véleményem a fogi tablikról, legalábbis nekem régebben nem jött be amit szedtem (még első szülés előtt) így most nem is gondolkodtam ilyesmiben. Sajnálom, hogy nem olvastál jókat a cerezzette-ről. (mi mirénában gondolkodunk egyelőre, az ugyan drága de 5-6 évig jó olyan mint egy spirál és mi egyhamar nem tervezünk újabbat, ha egyáltalán lesz még)


Mango: jobbulást, remélem, nem komoly és hamar elmúlik a torokfájásod -no me ghogy jól megy az oltás és nem fog fájni nagyon a kicsiknek (mindkettőt oltják? hú, az nem semmi, pláne ha mindkettő nyűgi lesz utána)

Meleg: ez jó durva tényleg. Nagyszüleimhez mennénk ha hűvösebb lenne, Kaposvárra, hogy láthassák a kicsit, de így nyár végéig esélyünk sincs :( úgy sajnálom :( persze pozitívuma hogy minél később megyünk Julinka annál nagyobb lesz és úgy biztosan jobban bírja majd az utat.

Nicci: nálunk ugyan lánykák vannak de ismerős amiket írsz -lájtosabb verzióban. Mert Lau is nyúzza hugit de az meg úgy tűri hogy csak na.
Múltkor is Lau ráfeküdt óvatosan és még csak fel se ébredt. :arrow: Kép
ami azt illeti ha Lau fiú lett volna tuti többet várunk a tesóval, két fiúval szerintem sokkal nehezebb (legalábbis ismerősöknél ahol fiú van ezt látom)

Kép Kép
celesztina
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:03-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.05.18 09:03-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Celesztina:Édesek lányok!

Nálunk se akarja igazából bántani a kicsit,csak úgye még nemtudja felmérni az erejét,és ez miatt néha egy-egy szeretgetésből
könnyen nyomorgatás lesz,ekkor jövők én ,na és olyankor bedurvul amiért nemhagyom,hogy agyonnyomja a szeretetével!


Persze azért előfordulnak célzott támadások is,de szerencsére nem ez a jellemző!
Barnabi egyenlőre hősiessen tűri a megpróbáltatásokat,és szerintem nem olyan soká fordul majd a kocka,amikor majd megtudja magát védeni,sőt vissza is adja a kéretlen pofonokat!

Addig is nem tehetek mást mint védelmezzem,hogy épp bőrrel átvészelje ezt a nehézz időszakot!

KépKép
KépKép
nicci
 
 


ááááááááááááááááááhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...:) :)

kicsi Cukorfajzatom egy ördög :) csak sírsírsír még mindig állandoan...:( el lett rontva de nagyon..egy percre nem lehet egyedül hagyni :( már a védőnőnek is bebizonyította ma hogy semmi baja csak nem bírja elvisleni ha egyedül van és nem foglalkozik vele vki..
igy nem tudok jönni túl gyakran...próbáljuk szoktatni hogy egyedül is ellegyen de én ugy megsajnálom mindig...5 percnél tovább nem bírom sírni hagyni :(

DE jó talizást nektek lányok.... és vigyázzatok magatokra és a picikre ebben a dög melegben...
Vendég
 


Anetto: köszi a linket, elolvastam, szerintem ez majdnem minden fogigátlón rajta van... Szerintem (!!!) ezek nagy része azért van rajta, hogy ha VÉLETLENÜL elfordulna, akkor mondhatják, hogy "én megmondtam! mosom kezeimet!" (attól nem esnék kétségbe, ha kimaradna a vérzésem... Már eszméletlen módon unom!!!!! :evil: )

Olyan édesek a tesós képek! Én nem vagyok elég bátor, hogy ennyire kicsi korkülönbséggel bevállaljam a kistesót... Le a kalappal előttetek, többkicsis Anyuk! :wink:

Kritta, hogyhogy nem kell senkinek a tejed? nem lehet leadni? vagy a kórházba bevinni?

Némi kép:
Mint két tojás, nem? :lol: :lol: :lol:
Kép Kép :lol:

Olyan vihar volt nálunk... :shock: :shock: nagyon durva... persze a hőmérséklet alig hűlt... :(

ercsi_3
 
 


lituka! nálunk is ez volt dettó...de nekem javulás mutatkozik mióta betöltötte a 7.hetet! én nem szoktatom és sírni sem hagyom...a cica nyávog a baba sír...ez a dolguk....magától javul a helyzet és alkalmazkodom, megvan a ritmusa és nem kényszerítek rá semmit, Szo majdnem 3 éves és 3 hete nem kel fel éjjelente tejet inni. Márk így is többet sír mert soxor Szo val kell foglalkoznom és nem tom azonnal felveeni...evvan no. Kitartás! még nagyon picik vagytok! még a 6 hét sem telt le! jobb lesz!

fogamzásgátló: nekem nődokim van és ő mondta h nem ajánlja ezeket ha mégis szedni akarom legkésőbb 2 év múlva hagyjam mindenképp abba min 1 évre.Szerinte a pasi dokik ezt nem nagyon szokták említeni mert ugye pasik és magukból kiindulva jobb a tabletta mint a gumi. tisztelet a kivételnek. a szopi alatt szedhetők meg azért is veszélyesebbek mert itt sokkal nagyobb a veszélye annak h ha késöbb veszed be akár csak 5 órával mint szoktad már terhes is lehetsz. Szo-nál nekem is felírt szopi alatt szedhetőt de hozzátette h itt extra fontos a mindig u.akkor történő bevétel. Míg a szopi alatt nem szedhetőknél kicsit lazább a dolog ha nem is sokkal. A mellékhatások meg? u.az mindegyiknél. többfélét szedtem még Szo előtt.

celesztina! mi az a mirena?
Vendég
 


Anetto: aranyos vagy, hogy ezt írod :) ahogy írtad az előző hszedben Ti is csak kb 2 évet várnátok, jól emlékszem? (kicsi mindjárt ébred, nincs sajna időm visszakeresni) Szóval akkor nemsokára Nálatok is ez lesz :wink: amióta Lau született rohan az idő! Meglátod, hamar "nagy baba" lesz Máté is!
Nicci: köszönjük. (bár akkor frászt kaptam, hogy baj lehet de kicsi tényleg még a zsemét se nyitotta ki ezért is fotóztam inkább) Persze gondoltam, hogy nálatok se direkt "bántás" van, nem azért írtam, Lau is sokszor véletlenül fejbe"rúgja" kicsit a kicsit mert azt hiszi elfér még mellette, stb stb. és amikor rászólok persze megszeppen mert ő sem számított rá h nem fog elférni... Ma meg amíg aludt Jluinka jutott Lau eszébe hogy milyen poén lenne megcsikizni a talpát... :lol:
Ercsi: köszönjük :wink: tény, hogy kis korkülönbséggel a szülőknek nehezebb. Nagyon jó a kép :) ill képek
Kritta: tényleg, próbálkoztál a www.anyatejmisszio.hu oldalon? Ingyen is meghirdetheted a tejed és elvinned sem kell sehova házhoz mennek érte. Én gondolkoztam rajta még szülés előtt hogy ha sok lesz itt jelentkezem, de hát nincs több mint kéne
Nono: igazad van, sok mindent nem mondanak (gondolnak át?) a pasi nődokik a tablikról. :roll: tisztelet a kivételnek. a mirénáról: http://drinfo.eszcsm.hu/drinfo/pid/0/medicine persze én is utánaolvastam a neten és rémes, miket írnak, ugyanakkor mások meg dícsérik. :roll: szóval még mi sem döntöttünk. (volt egy jobb oldal is erről a neten de nem találom)

Kép Kép
celesztina
 
 


Aki tudja Kiscica telefonszámát az írja meg nekem gyorsan, mert Marjan megy a talira, útban van és nem tudja a számot!!!!

köszi

lolka_zs
 
 


lolka pü ment
Vendég
 


celesztina! olvastad a tájékoztatót h ez a valami azon kívűl hogy hormonális még a méhet is átszúrhatja és elmozdulhat amit nem bizti h észre veszel?.....akkor a tabletta jobbnak tűnik.....ha beveszem nem lesz gyerek ha nem veszem be lesz de legalább tudom h bevettem e v nem!
én nagyon nem akarok több babót úhogy nekem ennél tutibb kéne....

Köszi a gyors infót! :)
Vendég
 


köszi nono a gyors választ, iőben oda is ért a szám

lolka_zs
 
 


bocs...Nono, nagy N-el

lolka_zs
 
 


Sziasztok!

Ma mi egész nap a strandon voltunk, reggel 9-kor mentünk ki, és 7-re értünk haza, pedig csak 5 perc az újhegyi uszi :)

Nagyon jó volt, A nagyokat ki sem lehetett robbantani a vízből, Lizus, meg evett és aludt :) Odaértünk, evett, aztán végig aludt 2-ig, akkor evett, aludt fél 5-ig, evett, utána pancsizott egy nagyot :) Alighogy kivettem a vízből, megtöröltem, letettem a babakocsiba, már aludt is :) És hét órakkor, mikor hazaértünk felébredt, és VIGYORGOTT mind a tejbetök :) Ilyen még sosem volt, eddig csak és kizárólag kaja után jóllakva volt hajlandó mosolyogni. Szóval megacélosodott bennem a döntés, megyünk babaúszni :) Nagyon jó volt :)

Fotókat majd kicsinyítek, de bocsi, most meccs van :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


[quote="nono26"] írta:nono26méhet is átszúrhatja

hú, ezt a részt kihagytam. :?
celesztina
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik én vagyok az első, aki visszatért a taliról! :D

Kisscica: köszönjük szépen, hogy ott lehettünk nálatok, mi nagyon jól éreztük magunkat, remélem a többiek is! :D
Magika, Tim, Téjé, Marjan, örülök, hogy megismerhettelek benneteket!
Tüneményesek a babák élőben, de a képek is nagyon jól sikerültek!

Hoztam is párat:
Kép
Beni és Maszat
Kép
A Csapat (balról): Marjan Dáviddal, Magika Katicával, Tim Bálinttal, Téjé Rinivel, Brigi Masztattal, Zorroné Benivel
Kép
Összekeverve
Kép
A 4B: Brigi, Beni, Barnabás, Bogi

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné: jók a képek :D jó lehetett a tali! Milyen édesek a babák (meg a Mamák is jól néznek ki :wink: )

Kép Kép
celesztina
 
 


Lányok!

Szupi és szívmelengető volt a tali:))))


Nagyon jól éreztük magunkat!!!


Kiscica köszönjük a lehetőséget.

Kép
marjan78
 
 


Itt a ráadás:
Kép
Bálint, Maszat, Rini, Beni

Kép
Beni le sem veszi a szemét Katicáról... :-)

Kép
Maszat, Rini

Kép
Maszat, Beni, Dávid

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Lolka, Gumimaci: az oroszlán a Régió Játék üzletből való!
www.regiojatek.hu (Zenélő bébi oroszlán)

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Zorróné
Nagyon jók a képek, köszi, h feltetted!!!! :D

Zorróné/Bogi, Téjé/Judit, Marjan/Mariann, Magika/Ági, Tim

Köszönöm, h eljöttetek!
Nagyon jól éreztem magamat! :D

A babák pedig egytől egyig annyira édesek voltak!!!! :D

És most az én képeim..

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kép
Beni, Maszat

Kép
Zorróné Benivel

Kép

Kép
Tim Bálintal

Kép
Beni

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kép
Össznépi :D

Kép
Beni,Bálint,Rini,Maszat

Kép
Bálint,Rini,MAszat

Kép
Magika Katicával

Kép
Marjan Dáviddal

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Kép
Jobbra Téjé

Kép
Dávid a tükrös forgóka alatt

Kép
Bogi Beni

Kép
És ahogy már Zoróóné is írta
Marjan Dáviddal, Magika Katicával, Tim Bálintal, Kiscica Maszattal, Téjé Rinivel, Zorróné Benivel

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok!

Szuperek a képek, irigy vagyok.
Zorróné, köszi az oroszlánt. annyira csodás. Meg is veszem Marcinak.
A babák gyönyörűek. Zorróné, te meg iszonyú vékony vagy. Erre is irigy vagyok:)
Hatalmas kép, amikor Beni szuper séróval Katicát nézi:)

lolka_zs
 
 


Szuperek a képek :)
Jó így együtt látni titeket! Remélem lesz a közeljövőben még találkozó .. :) Jól bírták a babák?
Egytől egyig nagyon szépek!!!

Alíznak ma egész jó napja volt .. holnap megint strandolunk .. remélem szintén jól viseli majd :)

Vettünk nekem 1-2 új cuccot .. és nagyon jót tett a kis lelkemnek ..
Hiába, nem állapot, hogy 2 rövidnadrágot hordok össz-vissz, mert nem jön rám a többi (a 2-ből így is 1 új ..) ..
Talán egy kicsit jobban érzem majd magam a bőrömben az új göncökben.
Bogira és Timire én is irígy vagyok a szuper alakért!!! :)

Kép
szösszenet
 
 


igen Timnek is baromi jó alakja van. hogy csináltátok ezt?

hoztam képeket, bár nem talis...

nekünk is van Ámorunk, csak Fradista:) Kép

Kép

Kép


folyt köv

lolka_zs
 
 


fürcsiztünk a medencében Magika ötlete alapján, nagyival összevont szemöldökkel
Kép

lolka_zs
 
 


Loooooooooooolka - Ez a Fradi bébi-póló honnan van? Nekünk is KELL :D :D :D AZONNAL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jajj de cukker benne a kis srác :D Vettetek ti is ilyen vizi-izét? Mennyiért vesztegették és hol? Nekem is kell - ez is :D

Zsuzsó - Kivitted a napra a strandon a picit és be a medencébe? Szerette? Én napra még nem mertem vinni .. még 4 után sem. Vízbe sem merném. Max. mint Magika, a saját az más ..
Mivel kented? Vettem ma egy 50 faktoros baba napozókrémet Alíznak .. holnap strand :D

Kép
szösszenet
 
 


Lolka - He-He .. nekünk ilyen csörgős labdánk van :D Alíz még nem játszik vele túl sokat, de mi imádjuk .. ma is dobáltuk egymást Szabival meg rohangásztunk a lakásban egymást kergetve kidobósozva :D

Kép
szösszenet
 
 


Kép nagykutya vigyáz rám

Kép ebben a függőágyban vagyok csak hajlandó nagyinál aludni


Kép gyakran Morcimarci:)

Miután a férjembe a humoráért szerettem bele nem tudom a gyerek honnan örökölte ezt az arcot:)

lolka_zs
 
 


Szössz, hozzánk a Minimanó van közel és ott vettem, 1100 Ft volt. akkor ez volt az utsó db a 3 fajtából csak ez volt, de lez pont jó lesz.

Fradipólót zoli barátja hozta. van láb nélküli rugi is, de az nagyon nagy még. Sztema fradiboltból van az üllőiről. ha sosem jártok arra vetetek neked. A fiúk gyakran mennek. Marcié 56-os

lasztit most kaptuk a hétvégén. én is imádom. odateszem a lábához és ha rugkapál csörög:)

lolka_zs
 
 


Na megyek befekszem Marci mellé. hiányzik apa. ő otthon maradt. elment meccset nézni.
ja és persze, most, hogy hallgattam rá és a németeket választottam az olaszok helyett, akik nem sok pontot hoztak nekem, most először elfelejtettem fogandi.:(

lolka_zs
 
 


Alíz, neeeeem, napra nem vinném, semmi pénzért, és nem kenném semmi pénzért :) Vigyor is volt uszi közben, de leginkább tágra nyílt szemmel csodálkozott, nézelődött, és veszettül kaparta a vizet :) Igen, szerintem nagyon élvezte :) Dobok róla képet :)

Full árnyékban volt a prünty, leginkább hűvös árnyékban, néha csak a mózes árnyékolta, mikor mellettünk állt a medencénél, de ez utóbbit is csak percekre kockáztattam meg... Úszni pedig bent az uszoda részen úszott. Ez hűvös (nem hideg, csak a 40 fokhoz képest) árnyékos, és tiszta :) Kevesen voltak bent, és igen, így be mertem vinni a vízbe a bébit. A kinti medencébe nem, hisz a pancsoló koszos, mert belehordanak mindent a gyerekek, másrészt teli van nem figyelő, vadóc, fröcskölő kölkökkel, a Nagy pedig hideg, és szintén sokan voltak...

De megdöbbentem, mennyi felelőtlen ember van, a gyerekek 90%-a nem volt rendszeresen kenve, fedetlen fejjel, fedetlen felsőtesttel játszottak a medencében a legveszélyesebb időszakban (is). Katáék 10-12-ig voltak kint, de lehet csak fél 12-ig, és a lentebbi képen látszik hogy hogyan. Könyökig-térdig érő úszódresszben (uv szűrős), ill nyakat fedő, arcot árnyékoló sapkában. A többi veszélyes időt árnyékban, ill. bent az uszodában töltöttük el :)

Jah és még 1 kép, arról, hogy így emeli már a fejét a béb :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok,

örülök, hogy jól sikerült a tali. Nagyon jó érzés volt nézni a képeket. Annyira szépek a babák és persze a kismamik is!!!

Zsuzsó,
Látszik, hogy Liza mennyire élvezi a vizet. Katica lányod meg egyszerűen gyönyörű!!!

Forgás: Tegnap Lili is megfordult a hasáról a hátára :)

Szöszke, örülök, hogy jól éreztétek magatokat a strandon. Annyira bálna azért nem lehetsz!!!

Kép
emi29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?