Új privát üzeneted érkezett!

Boni, szerintem mi nem neveznénk, de köszi azért!

Barbi, örülök, hogy sikeresen hazaértetek!

Aproo, ezt nem hiszem el! :( megint kiszáradás? jó lenne, ha valaki végre mondana már valami tutit!!!! küldöm a +++++ energiákat, hogy Mazsola végre rendeződjön!

sophie27
 
 


Aproo, sajnálom, de remélem végre kiderül valami :roll: :wink:

Jó ez a daru, de Peti még kicsi hozzá :lol: Unokaöcsi is szerintem, lehet hogy tönkretenné...

Eni elment Apával játszóra, aztán megyünk a dédihez ebédre, de Peti másfél órája alszik. Persze csönd van, aztán most kihasználja :wink:

Nem felejtettétek el az óraállítást?

Szép vasárnapot mindenkinek!!

Barbi, jó hogy megjöttetek :D Ha jöttök Tolnára, megpróbálunk mi is elmenni :wink:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Barbi örülök, hogy újra itthon vagytok, szeretettel várunk mindenkit, aki szívesen jönne hozzánk, annyi, hogy most inkább a hétvége lenne jó, hétköznap fél 5-kor érek csak haza....Hétköznap esetleg a játszóházban talizhatnánk, ahol dolgozom ;) Ott is tudok egy kis sütit, ezt-azt prezentálni :)

Adriékhoz én is szívesen jönnék, vagy megpróbálom elcsalni őket is hozzánk....pénteken voltak Pesten, remélem minden rendben velük!

Apró, sok erőt és kitartást nektek, remélem most már hamar túl lesztek ezen! Levi hogy viseli?

Kitti nektek pedig szívből gratulálok!Nagyon várom a képeket!

Mecsi, gyönyörűek a képeitek, csodaszép kislány, szerintem is más azért mint Áron, persze még nagyon sokat fog változni!

Velünk minden oké, nagyon jól sikerült a Halloween party, a gyerekek imádták, töltök fel a picasara képeket is. A tök sütimet is imádták, szóval teljes volt a siker!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 

 
 

Sziasztok Lányok és babócák!

Köszönjük a sok dícsérő szót!
A hasonmás kép inkább csak az alvási pozitúra miatt is fogott meg a legjobban, és ez a két kép kerül most nagyításra majd a szobánk falára :)

Jól vagyunk, nem győzöm utolérni maga, ma nem is tudtam pihenni semmit, mindig van valami tenni való, tényleg nem tudom hogy lehet ezt még több manóval csinálni. Mély tisztelet a sokgyermekes anyukáknak!
Pedig az uram is erején felül teljesít és nagyon büszke vagyok rá , hogy ennyit segít.
Tejci most kicsit megcsappant, talán beállt egyenlőre a kereslet kínálat mód és most kicsit átáltunk 2napja a 3órás evésekre 50-60ml-vel.
Áronom drágám kezd kicsit oldódni, de nem egyszerű azért vele, ráadásul 2napja 39fokos láza van, hányt 2x azóta nem csak nagyon köhög. HÁt még ez is hurrá! Próbáljuk külön tartani őket, de sokszor szeretné megnézni a hugit és van hogy szeretgetni is szeretné. :)

Az én szüléstörténetem pedig nagyon rövidke, és nem igazán eseménydús:
Reggel 8kor mikor Áron felkelt leszívtuk a nóziját , elindultam pisilni és zsuty egy adag melegség a lábam között :lol: :lol: Hirtelen azt sem tudtam most ez az vagy bepisiltem ,de tényleg. Áronnal nem volt ilyen.Voltak 20perces fájásaim, de 9kor eltűntek. Aztán konzultáltam szülésznőmmel , 10re bementünk a kórházba. Felvettek, 10.40kor megvizsgáltak , elfolyatták a maradék vizem onnantól óránként vizsgáltak és vártuk a fájásokat.Le se ülhettem mert a kisbéka nem akart behelyezkedni, ezért sétálnom és ringatóznom kellett. Túl magason volt még a feje. Viszont most legalább tágultam! 12kor végre jöttek a fájások is rendszertelenül és kicsik. 2körül már 5percesek lettek a fájások de nagyon rövidek , ezért felfektettek és megkaptam az oxikoktélom, de nem akartak erősödni a fájások ezért kaptam nyugtatót is. Onnantól beindult a jöhet menet, én úgy éreztem magam mint egy drogos, 2percet aludtam jött a fájás nyomtam. Hát a képeken azért is van olyan kómás fejem. Ja és a poén megint , mint áronnál is, mikor nyomnom kellett nem engedték hogy nyomjak, mert hogy várjam meg a fájást. Na biztos vártam, én nyomtam és pik pak kint is volt a manóka.
Gátmetszés nem volt, de varrtak mert kicsit megplasztikáztak, mert a kiscsaj az állánál tartotta a kezét úgy bújt ki :shock: :shock:
Pocakra rakták és hát meg is kaptam a szokásos lepisilésemet :wink:

Hát így szültünk apájával, Áronra meg vigyázott keresztapuci közben.

Zsófi mellesleg csecsemősök: elég sokan panaszkodtak ott a környezetemben rájuk , de nekem senkivel nem volt gondom. Nekem mindenki nagyon segítőkész volt, Magdi néni az öreglány egy tündér volt, sok tanáccsal látott el Áronnal kapcsolatban. Klári vörös rövidhajú fiatalos csaj szúrta Mirus fülét, ő meg is ismert 2évvel ezelőttről :) Erika és Csilla kicsit molettebb hölgyik pedig nagyon segítőkészek voltak.
Szóval no para, ha kérdés van fel kell tenni!
Mi van a nyákdugesszal???Az volt?

Ki hogy oldja meg a fürdetéseket? van valami bevált sorrend már valakinél?

Dia nagyon édi a kis pocaklakó képed! Hogy sikerül Virágért menned mostanába?

Panna nálatok még nincs kép? Altatással hogy álltok?

Sziszka Málnus csak úgy ragyog a képeken!!

Kitti ne haragudj hogy nem válaszoltam az sms-re , nagyon gratulálok és szívből kívánok nektek is minden jót! Kicsit el vagyok havazva. Ma láttam hogy van akinek még meg se írtam hogy 2ben vagyunk :oops: :oops: :oops:

Aproo kitartás!!!! Nem tudok mit írni , le vagyok súlytva hogy nem tudnak segíteni rajtatok. De a remény hal meg utoljára.

Ritus hogy van a kis manód???

Bocsánat de most ennyire futotta, mindenkire nagyon gondolok , főleg Zsófi rád most rajtad a sor!!!! :)

Jó éjt mindenkinek, amint tudok jövök.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Hello csajok!

Gratulálok nektek, nagyon ügyik vagytok!

Mecsi gyönyörű a csajszi!

Kitti ezek a méretek, biztos hosszúcombu kislányka lesz belőle.

Visszaolvasni nem tudok, csak bekukkantottam, mik a hírek és hoztam képet végre sikerült letöltenem a gépről, netem még nincs, de ezt felrakom nézzétek meg a nagylegényemet és a csajszimat :)

Mi jól vagyunk túl a kétoldali középfülgyuszin és már forradóban a Zalus sebe is........ most már minden ok lesz.

Zsófi neked drukkolok........

Kép
Kép
Kép
Kép
Még becsempésztem egy szülinaposat is.

Ritus

Kép
rituspoc
 
 


sziasztok!

Ritus, jajj, nagyon szépek a gyerkőcök! köszi, hogy hoztál fotót!!! Zalus valami tünemény, és őt még nem is láttam, mióta ilyen nagyfiú! :) Zorka pedig csini csajszi, imádnivaló mind a kettő! :)

örülök, hogy javul Zalus popsija! ügyesek voltatok!!!

Mecsi, köszi az infókat, majd feljegyzem, hogy melyik csecsemőst hogy hívják! :) nekem sem voltak velük jó tapasztalataim, de ez változhat, remélem, hogy most már én is ügyibb leszek, így ritkán kell mennem hozzájuk!

amúgy egy kérdés. amikor zuhiztál, vagy wc-re mentél, akkor bevitted hozzájuk, vagy a szobatársadra bíztad? engem ezért pl. egyszer lebaltáztak, hogy nincs nekem szobatársam, mert hajnal 6 előtt odavittem a gyerekek, mert el kellett mennem wc-re... na mindegy. most remélem, hogy nem lesz ilyen!

Áronnak jobbulást!!!

köszi lányok a drukkokat, velem még minden okés. nem is érzem, hogy vége lenne egyhamar! az a valami nem tudom, hogy mi volt, de azóta nem találkoztam több olyan állagúval, szóval passzolom. majd megemlítem a dokimnak, csütörtökön megyek, hátha megvizsgál, és mondd valamit a méhszájról! kezdek görcsölgetni nagyritkán, de semmi extra. olyan mensi előtti fájdogálás, hamar el is múlik, meg nincs is rendszeresség benne!

tényleg én vagyok a következő, aki lassan babázhat, de szerintem ez még legalább 2-3 hét!

Kitti, ha lesz időd, hozzál már képet a csajszidról! hogy vagytok? milyenek az első napok otthon? Levi mit szól a hugihoz?

Dia, nagyon cuki a bébi, hétvégén akár ki is derülhet, hogy ki lakik a pocidban! ;) nevek vannak már amúgy?

Panna, ti hogy vagytok?

Aproo, ti hogy!? meddig kell a kórházban maradni? melyikben vagytok/voltatok amúgy?

azt hiszem, hogy összerakom véglegesre a kórházi motyómat... persze semmi különösebb okom nincs rá, mint, hogy holnap leszek 37 hetes! :)

sophie27
 
 


Nagyon jók a képek, szépek a gyerekeid, Ritus!! Mira is gyönyörű, de ezt talán már írtam :D

Szilvi, Málnus nem lett beteg, hogy úgy be volt rekedve múltkor? Enyémek még náthásak, de nem olyan vészes. A német foglalkozás elmarad most a héten? Nem kaptam körlevelet asszem :oops:

Az nekünk nem is lenne rossz, ha itt lenne a játszóházban a tali, de ha Tolnán lesz, oda is megpróbálunk elmenni...

Várjuk a további babafotókat!!

Mecsi, Áronnak jobbulást! Fürdés nálunk általában úgy van, hogy egyszerre, Apa fürdeti Enit, én meg Petit.

yuyu79
 
 


Yuyu jelen állás szerint csütörtök délután kb. fél 5 Tolnán.
Vendég
 


Zsófi, holnap megyünk, minimum egy hét, de lehet hogy több, nem lehetek mellette végig,úgy értem nincs elszeparált szoba és az elején nem is engedik, hogy én etessem, megfigyelik, milyen a viselkedése úgy, mintha ezt mondta volna a nő a múltkor. De a mostani helyzet már annyira elfajult, hogy talán jobb is így. De hogy ez pontosan miből áll, azt nem tudom.
Szerdán mindenképp egyedül lesz benn, mert a Klinikákon éjjelre ugye benn lehetett maradni a külön szoba miatt, itt meg csak egy emelettel feljebb van anyaszálló, de Peti ügyel, tehát nekem haza kell jönnöm, és bárki menne be, nem lehetne úgysem mellette.

Kíváncsi leszek nagyon, mert eddig páran nagyon odáig voltak, amikor mondtam nekik hogy etethetetlen a gyerek, na, mostanra már kizárólag csak én tudom cumisüvegből, de azt is 4 óránként alig alig pár ml, erőszakkal, kitekerve, lefogva, hisztizve és min.1 óra az etetés. Ez meg nem működik Levi mellett és kész. Ha csak Zéti lenne, akkor is felőrölné a családot, de így sokszorosan...

Szóval most pakolok, meg még éjjel elrendezem a házat, mostanra a nemevés mellé bejött 3 napja az óránként kelés úgyis. Örülni fognak benn neki marhára!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Holnap du. aki akar csatlakozhat hozzánk az állatkertben. Mi 14 órakor leszünk a föbejáratnál.

Puszi. én
Vendég
 


Barbi, Emma ált. 2-4-ig alszik, utána meg zárva a kert. Megpróbálom korábban letenni, és akkor talán össze tudnánk futni. Ha korábban tudnátok jönni, az szuper lenne (nem lesz sok időtök, szerintem 4-kor zárnak).
Küldj egy mobilszámot priviben léci, hogy tudjalak hívni, ha kijutunk!

sushy
 
 


Barbi, most néztem, 3-ig lehet csak bemenni, és nekünk az esélytelen. Ha korábban tudtok jönni, szóljatok, mert délelőtt kinn leszünk kb. 1/2 2-ig. A számom küldöm priviben.

sushy
 
 


Sziasztok!

Mecsi,
Nagyon nagyon édi Mira baba! Tényleg mennyire hasonlít Áronra babakorában! :wink: Az szupi, hogy apa is sokat segít, biztosan elkell! :)

Ritus,
A te kis legénykéd is szuper édes, zabálnivaló! :wink: Na de Zorka is nagyon drága még mindig! Gondolom ő már teljesen megszokta Zalust? Örülök, hogy gyógyul a sebecske is!

Aproo,
Őszintén sajnálom, amin keresztül kell menjél! Mennek a ++++-ok, kitartást!

Szisz,
Milyen az a tök süti?? Örülök, hogy jó volt a buli!

Mi jól vagyunk, bár Virág már egy hónapja taknyos szegény, de már talán kezd tisztulni. Egyre önállóbb, ez gondolom a bölcsinek is köszönhető. Szépen leveszi magáról a ruháit (néha akkor is amikor nem kéne), megmossa egyedül a kezeit stb. Elvileg a bölcsibe délelőtt a wc-be pisil-kakil, de idehaza nem szól. Remélem nem csak rajtunk van még pelus....:roll:
Mostanába nagyon sok dugó van a M0-son, múlt héten egyszer se én mentem Virágért, vagy nagyik vagy apa mert nem értem volna oda még 5re sem. Elég rossz érzés, de nem tudok mit csinálni, most nagyon kifogtam a dugókat pedig 4kor már úton vagyok! :shock: De így sem panaszkodhatok nagyon, mert buszal 6 előtt nem lennék itthon.

Igen, most szombaton, ha nem szégyenlős a pocilakó, akkor kiderülhet a neme! Már tűkön ülök, alig várom!! :wink: Nevek konkrétan még nincsenek. Még csak érlelődnek bennünk a lehetőségek, de megegyeztük, hogy megvárjuk a szombatot, és ha már tudjuk a nemét, akkor kezdünk el agyalni igazán :)

Kép
Kép
dia123
 
 


Sushy, Barbi ó ha tudtam volna.. de mára elígérkeztünk bölcsibe . :cry: de ha mégis megyünk szólok Sushy ..

az állatkert valóban csak 16 ig van nyitva..szóval Barbi remélem időben kijuttok :)
Vendég
 


Délelött Snikiéknél vagyunk a játszótéren Csepelen, ha valaki esetleg ott csapódna hozzánk. Ezért nem is érünk kettö elött oda az állatkertbe. Esetleg holnapra valami közös? S ha az állatkert után randizunk a Ligetben? Vagy a sötétség miatt az már gáz, ugye?
Vendég
 


sziasztok!

Barbi, nálunk esélytelen az állatkert... de nektek jó szórakozást, és jó minitalit, ha összefutnátok másokkal is, bár biztosan így lesz! ;)

Aproo, el sem hiszem, hogy miken kell keresztülmennie ennek a kis Manónak, na eg Neked/Nektek! :( kitartást ehhez az egész herce-hurcához, és mihamarabbi jobbulást, mert ez már nem állapot!!! +++++

Dia, jujj, de izgis lesz akkor a szombati nap! ;) majd gyere ám a hírekkel! hát, M0-sal kapcsolatban nem akarlak idegesíteni, de ugye most fogják szélesíteni, meg ilyesmi, szóval reménytelen lesz rajta közlekedni, főleg a csúcsokban! meddig is tervezed a munkába járást?

mi is pelusozunk még, nyugi! tegnap pl. 2x sem akart pelust venni, de persze mind a kétszer full bepisilt, észre sem vette... szóval ez inkább csak azért lehetett nála, legalábbis szerintem, mert nem akart a pelusozással időt pazarolni a drága életéből! :)

Béres cseppre visszatérve... elkezdtem Beninek adni, de most picit elbizonytalanodtam... ha Cebiont adok neki, akkor abból a 2x5 béres mellé, 2x10 cseppet kell adnom belőle? Julcsi, nem emlékszel véletlenül?

és végül, ha esetleg lenne kedvetek és időtök szavazni Beni fotójára, akkor itt a link, regizni kell hozzá, és aztán naponta lehet 1 szavazatot nyomni korcsoportonként! ;) egészen vasárnap 10 óráig.

íme a link:

http://mosolyolimpia.hu/site.cgi?a=gyer ... &poz=7----

köszönjük előre is a fáradozásaitokat! :)

egyébként pedig készülünk a karácsonyi ajándékozásra, és vasárnap a tesóm legjobb barátja készített Beniről képeket. szerintem nagyon jók lettek. dobok is párat nektek mutatóba! :)

Kép

Kép

a sapi nagyon komoly! :D a domboldalból legurulás eredménye csupán...

Kép

ma még csak kedd, nagyon várom már a csütörtököt... megyek a turiba is, bár nem kell sok minden, de Beninek pl. téli overállt szeretnék, amit láttam a Cora-ban is 3500-ért, de, ha kapnék olcsóbban játszósat, az is jó lenne. picinek kell pár cucc, szintén téliek, aztán egy időre befejeztem a költekezést! :) :P

sophie27
 
 


Barbi ha mindenképp mentek állatkertbe,akkor találkozunk ott. Zsigáért 12re megyek, szerintem babakocsiban alszik kicsit és utána állatkert akkor. úgyis szénhidrátnapom van, kell a kürtöskalács :) számom Snickynek megvan, kérd el tőle! de időben szóljatok ha nem jöttök.. mert miattatok bumlizunk ám oda :)

Sushy telefonon elérsz ha mégsem mennétek szólj, mert akkor nem kapkodok.jó? :wink: :lol: de akkor fél 2ig kinnt lesztek?
Vendég
 


ZSófi nagyon helyes BENi, róla mindig jó képek készülnke.. lassan enkünk is kell majd valami...

nem látott valaki Unico Plus kockákat valahol? 250es kiszerelésben?

Dia ügyes nagyon Virág! szerintem nem vagytok elkésve és az,hogy a bölcsiben már ráül a kisWcre hatalmas szó

nálnk fordítva van.. itthon csak az éjszakai alvásnál van pelus, egyébként semmi baleset.. eddig ment aharc hoyg ottbent ne agyjanak rá pelenkát(nem pisilt be, csak amikor kimentek ők jobbnak látták, mivel nem szól) erre kérdeztem hoyg a saját gyerekedre is ráteszed ha lementek az udvarra? :oops:
igy belátták igazam és nem adnak rá

ma elvittem ZSigit Bölcsibe.. és képzeljétek elhangzott az alábbi bűvös mondat: szia anya menjél már!
Vendég
 


Boni, na, hatalmas gratula, úgy látszik, Zsigi is megért rá! :) örülök nagyon!

köszi a kép dícséreteket! :oops:

sophie27
 
 


Na sziasztok! Jövök én is, ha már mosogatni úgysem tudok, a törpök meg alszanak :wink: Nincs nálunk víz, nem tudom miért, de ma már másodszor próbáltam nekiállni a mosogatásnak sikertelenül. A 2 között visszajött egyszer, de alig volt nyomás :evil: Pedig gondoltam alvás után sétálunk egyet, de jönnek majd a sógornőmék is meg apósom, és csatatér van a konyhában...

Múlt csütörtökön lőttem vaterán Eninek egy szupi ülést, 45-ért szállítással, Römer kidfix, 57.000 az új ára. Ja és ez is új, csak megvették, és nem használták, mert ajándékba is kaptak egyet. Még gari is van rá jövő szeptemberig. Ja bocsi, mégse vaterán vettem, hanem teszveszen...

Kép

Jó, nem? :D :D Remélem megjön pár nap múlva és minden rendben lesz vele. :roll:

Boni, nagyon ügyi Zsigid, hogy már így elküld :lol:

yuyu79
 
 


Mondjuk nem lányos szín, de ez másodlagos...

Beni fotók nagyon jók :D

Jó állatkertezést meg játszózást, aki megy... Képeket remélem csináltok :wink:

Remélem el tudunk menni csütörtökön Tolnára, még férjurammal egyeztetnem kell...

Én is próbálkozom Eninél, hogy pelus nélkül aludjon délután, hol bejön hol nem. Múlt héten 2-szer nem pisilt be alvás közben, egyszer meg igen, mert sokat ivott ebédhez. Ha rakok alá gumilepedőt, akkor egyébként általában nincs baleset, de ha nem, akkor tuti
:roll: Ha valamelyik mamánál alszik, akkor még inkább ráadom a pelust, ne legyen már minden pisis. Éjszakára még biztos kelleni fog a pelus pár hónapig, bár az az érzésem, hogy nem is éjjel pisil bele, hanem elalvás előtt meg ébredés után, ha nem sikerül egyből bilire ültetni...

Friss kismamáktól várjuk a híreket, a friss babásoktól meg a képeket, élménybeszámolókat :wink: Ja és a talis képeket is, akinek lesz :)

yuyu79
 
 


Sziszka, holnap megyünk szerintem sünizenére, de csak Enivel, mert Petit délután tanácsadásra viszem, így Anyuéknál leszünk, és Petit ott hagyom akkor addig....

yuyu79
 
 


Julcsi szerintem nagyon jó az ülés :lol:

hát én nem indultam neki, mert nem tudom hogy Barbiék odaérnek e vagy sem.. habokra meg nem szeretek menni..Sushy próbálta elérni Snickyt ezügyben de amikor beszéltünk nem járt sikerrel ---- így Zsigát lefektettem itthon :lol: olyan kár,hogy egy telefont sem tudok.. :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Zsófi: Ki csinálta Beniről a képeket nagyon jók lettek. Én is akarok csináltatni Áronról, meg majd karácsonyra elmenni családit csináltatni ????
Beni nagyon sokat változott arcra szerintem , de még mindig nagyon helyes!

Ritus gyönyörűek a manóid, Zorka már nem is hasonlít Áronra. Mi már elfiúsodtunk :) Örülök hogy jól alakulnak nálatok a dolgok.

Aproo ++++++++++++++++

Barbi üdv itthon, mi szokásunkhoz híven nem megyünk talira :P :oops: Érezzétek jól magatokat ahova csak utatok visz.

Dia Várjuk majd a beszámolót UH.

Yuyu szupi az ülés én is kinéztem már ezt, de nem akarlak elkeseríteni én már láttam olcsóbban is ilyet aukcióson. Eni már ülhet ebben az ülésben amúgy? Mert nekem azt mondták egy bababoltban mikor Áronnak akartunk nézni ülést hogy még 1évig ráérünk vele, a súly és a hossza miatt is.
Julcsi ha egyedül vagy akkor hogy oldod meg a pancsit? Nálunk az a baj hogy kicsi a fürdő és el se férnénk egyszerre fürdeni.

Boni egyre szebbek a vonalzóid, ez a pillangós nagyon megfogott :)
Zsigabiga pedig nagyon ügyes! Örülök hogy végre ilyen jól érzi magát a bölcsibe és sikerül kicsit könnyebben az elválás.

Ma volt nálunk dokinéni , azt mondta valami vírus ment át Áronon plusz a depi a láz oka. Holnaptól mi is megint bölcsizünk, de már mondja is hogy menjünk.

Pelussal kapcs. én nem is próbálkozok, eddig nem sikerült leszokni, és még most sem érdeklődik, meg aztán nem is zavarja hogy bepisil és nem is szól. Nálunk nagyon nincs itt ennek az ideje, de most nekem sincs energiám ezzel foglalkozni. Ha tavaszig nem változik a helyzet , akkor majd ráállunk a dologra, addig meg tönkre megyek anyagilag :(

Na most mennem kell ébredünk ! képzeljétek 60-70mlket eszik meg a kiscsajom kész vagyok tőle kis zabagép.

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Kitti ,Judit hozzatok képeket hírekkel !

Zsófi és neked ki lesz a hírhozód?????

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Mecsi, a tesóm legjobb barátja csinálta, civil az illető!:) ha érdekel, akkor tudok adni majd kontaktot hozzá, szerintem házhoz is megy, de ezt csak én gondolom! ;)

hírhozó!? hááát, esetleg neked elküldhetem!? :)

Julcsi, ez már olyan ülés, amihez a kinti övet kell használni? amúgy nagyon vagány!

szerintem tök fölösleges is pl. hupilila ülést venni, ha épp lány az első, mert, ha lesz tesó, és épp ellenkező nemű, akkor esélye sincs örökölni... szerintem! ;)

sophie27
 
 


Boni mi ott voltunk, ahogy írtam. Kettökor a föbejáratnál, aztán egészen zárásig a kertben. :(

Holnap de. ligetezés Sushy Annával? Jönnél?
Vendég
 


Mecsi, ennél olcsóbbat is láttál? De isofixeset?? Nem baj, ha minden okés lesz vele, és épségben ideér, azért én elégedett leszek magammal :wink: Eni már tavasz óta 15 kiló, most talán 15 és fél, ezek meg 15 kilótól vannak. Azt nem tudom, milyen magasságtól, de ült már az unokatesók ilyen ülésében és jó volt neki. Igen, ennek már nincs saját öve, viszont jó magasra állítható a fejtámlája meg a vállánál is jó magas, szóval remélem sokáig jó lesz neki. Sok más üléssel az volt a gondom, hogy 25 kiló fölött már csak ülésmagasítónak használható, sőt, van amelyik már 18-tól. Mondjuk Ennél az ülésnél az öröklés már nem nagyon játszik, ha nem nagy a korkülönbség, mert ezek már elvileg 12 éves korig jók. Bár Eninek csak kb 10 éves koráig szerintem, amilyen gyorsan nő ;-)

Mecsi, szerencsére ritkán vagyok egyedül fürdetésnél, de ha igen, akkor vagy előbb Petit fürdetem és etetem, ő megy a kiságyba, aztán Enit, vagy ha Peti jól elvan, akkor fordítva. Volt olyan is, hogy egyszerre próbálkoztam, Eni játszott a kádban amíg Petit felöltöztettem, de azért nem voltam nyugodt. De mióta egyszer Peti is sírt, meg Eni is hisztizett fürdés közben, és egyfolytában szaladgáltam a szoba meg a fürdő között, ezzel inkább nem próbálkozom. De pl. ha Apa 7-re focizni megy, mint ma, akkor általában előtte megfürdetjük őket együtt. Most csak Enit sikerült,mert Peti elaludt előtte.. Nem tudom mi lesz éjszaka, mert már jó 1 órája alszik :roll:

Amúgy Petivel holnap megyek 7 hós tanácsadásra. Itthoni mérés szerint majdnem 8 kiló most. Kiváncsi vagyok hosszra mennyit nőhetett, de lassan kinövi a 74-es cuccokat is.

yuyu79
 
 


Hát holnap ZSiga ismét böliben 12ig , de ha tényleg ott lesztek egy telefonszámot dobj már priviben.. vagy majd hivom Annát Csütörtökön terveztük állatkertezést reggeltől ...meddig maradtok itthon? ?
Vendég
 


Yuyu ha ez isofixes akkor szót nem szóltam!!! Annyiért jó ár érte. Biztos épségben meg fog érkezni.

Azért ezek az esti rituálék két gyerekkel jó kis program . :D


Zsófi dobd csak nekem az sms-t ha mentek már akkor is! Nagyon szívesen tudósítok , addigra már én is összeszedettebb leszek. :)
Ha még olvasol este , holnap megyek Áronért bölcsibe előtte meg bankba eltudnék menni a kártyákért! De lehet a héten még megyek én még. Fotózás érdekelne megkérdezhetnéd mennyiért vállal.

Nyugodt éjszakát mindenkinek!
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Aki bújt, aki nem: Ligetezés a nagy körbekerített játszótéren 11 és fél kettö között. Mi szokásunkhoz híven biztos késünk, de ez a páromnak köszönhetö. 5 gyerekkel könnyebb tervezni és kivitelezni, mint vele.
Vendég
 


Sziasztok!

Teszek fel egy-egy képet a két kismanóról. A fürcsi nálunk úgy megy, hogy (híradó után) hétkor kezdjük Flórával (közös projekt), aztán következik Dani - általában már csak apával, mert én szoptatok. A végére azért még be szoktam futni. De Dani fürdésénél már eddig is csak asszisztáltam picit - pelus le-felvétel + tejcsi- előkészítés volt a feladatom. KépFlóra
Kép Dani

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


sziasztok!

Judit, nagyon szépek a gyerkőceid! Daniról tettél valaha fotót!? Flóra milyen kis husika! Ez mennyivel születése után készült? Rögtön?

Mecsi, reggel összepakolom, és akkor apa beviszi a melóba a cuccost, ha mész, akkor légyszi egy fél órával előtte szólj már neki, mert eléggé sűrűek a napjai (így szülés előtt főleg), de le tud ugrani, kivétel 1-2 között, de, ha nem holnap mész, akkor is már ott lesz nála a cuccos, csak csörizz rá! :)

az sms-t akkor neked küldöm majd, ha action lesz!

Julcsi, a Cebionos kérdésemre tudnál majd válaszolni? 10 csepp, 3 csepp béresenként!?

Barbi, mi sajnos igazoltan maradunk távol a taliktól! :S nem nagyon megy már ez a kóválygás, főleg a gyerekkel...

ma is bementem a városba, voltam turizni, leletekért, meg apánál, de most kb. leszakad a derekam, jaaa, mert, hogy már nem kocsival közlekedem, hanem tömegesen, és, hát ez cirka 1,5 óra itthonról!

szerencsére az utolsó vérvételem és a streppto szűrés is jó lett, holnap mutatom a dokinak, de nem hiszem, hogy lenne bármilyen teendőm ezzel!

mi holnap reggel apával bemegyünk anyósomhoz, szóval csak este leszek, akkor majd hozom a híreket, bár szerintem nem lesz sokminden, ami újdonság lesz! még nem szülünk! :)

sophie27
 
 


Sziszka, nagyon sok boldog születésnapot!!!!

sophie27
 
 


Zsófi, szerintem 5 cspp Béreshez 10 csepp Cebion, bocsi, múltkor kimaradt :oops:

yuyu79
 
 


sziasztok

csak egy gyors bekukk,mert mindjárt ébred a csajszi.
köszönjük a gratulációkat, hát megnőtt a csajszi rendesen,gondolhatjátok bekészültem 56-os rucikkal,h normál méretű a gyerek,alig tudtuk belepaszirozni szegényt.... :lol:

végül úgy volt,h szerda este 7-re kellett mennem a szülőszobára,h tesznek fel mészájtágító ballont és másnapra az kiesik, oxikoktél és valamikor csüt délutánra lesz gyerek.
na ebből az lett,h 8-kor feltették a ballont 1 óra múlva kiesett ,ekkor már 5 centire nyitva voltam 11 körül kaptam edát, fél 12-kor burkot repesztettek(nagyon magasan volt a gyerek,mint kiderült nagyyon-nagyon sok vizem volt és ezért nem is tudott lejönni szegény beilleszkedni) és fél 2-kor meglett a csajszi. nem mondom,h nem akartam szétszakadni, de megúsztam egy 1 centis külső horzsolással, tehát nem vágtak nem szakadtam,repedtem, semmi. baromi szerencsém volt.
Doki is meglepődött,h mennyi vizem volt(még mindig folyik nézd Évi még mindiig :roll: :lol: ) aztán meg a gyerek méretén is. :lol:
mellélőtt most nagyon, de legalább nincs semmi baja.... :roll: :shock: :roll: :lol:

mennem kell, mert ébredezik, de jöv héten tudok jönni, héten Levi isitthon van -szokni a tesót...

Nagyon szépek a babák!!
makadu
 
 


Sziasztok!

Valaki átküldené Sms-ben nekem Maaß Barbi számát? nem akar megérkezni és nagyon szívesen rácsörögnék!!!!

Köszi:tel: 06-30/ 742 6744

KépKép
koadri
 
 


Adri, nekem nincs meg, de Sziszkának biztos, ha őt fel tudod hívni... Még mindig nem értek oda??

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Zsófi, igen, tettem már képet Daniról (csak magamról nem még :) ), de nagyobbacskán, mert kicsit "később" csatlakoztam hivatalosan a csapathoz :lol: . Flóráról ez rögötn születés-fürdetés után készült, nem hiába volt 3700 g. Ma voltunk kéthetes mérésen (vonalzót majd egyszer, ha kicsit rendeződtünk) és 10 nap alatt 430 g-ot hízott, most már túl vagyunk a 4 kilón :roll: . Mondjuk elég sokat szopizik.

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


Zsófi!

Minden rendben volt az orvosnál? Megkaptad a privimet? Szavazgatok szorgalmasan...

Szép estét!

Dorka
dorkak
 
 


Sziasztok!

Dorka, sajnos nem kaptam privit! :( köszi a szavazatokat! :)

és igen, köszönöm a kérdést, minden okés, csak már olyan hulla voltam, hogy nem tudtam mindenhova jönni... :oops:

reggel korán indultunk, én meg csak délután 1re mentem a CTGre, szóval addig anyósnál punnyadtunk, de azért az mégsem olyan, mint itthon, vagy anyuéknál.

szóval CTGn minden okés, bár a babám mindig elkúszott, szóval vadászni kellett, és szorítani a tappancsot, így a kezem már szétment a végére :evil:

aztán uh-n voltam, ott is minden tuti. baba keringését nézik, ami jó, szerencsére, a lepényem viszont már III. fokú érettségben, remélem, hogy hamarosan szülünk, és nem lesz ebből gáz!

tuti kiccsajszi! ;) éééés, már most 3719 grammra saccolja a gép, ami tudom, hogy csak becsült súly, de akkor is! :shock: tegnap voltam amúgy 37+2, ha akkor szülök, mint Benivel, akkor is van még bő 2 hetem!

dokibácsi nem vizsgált, megleste a leleteim, mindent rendben talált, jövő héten vár a kövi CTG eredménnyel. mondtam neki, hogy görcsölgetek már, mondta, hogy lehet jósló, de ezek még hetekig eltarthatnak, meg mondtam azt a nyálkás valamit is, arra meg azt mondta, hogy lehetett a nyákdugóm egy darabja, mert a hüvelykeneten semmit nem tenyésztettek ki, szóval nem fertőzés, de ez sem jelent semmit.

annyit mondott, hogy akkor menjünk be a kórházba, ha elmegy a víz, vagy, ha egy órában legalább 6-8 fájásom van, szóval 8-10 percesek, de legalább 1 órán keresztül folyamatosak. ebben maradtunk! ;)

nem érzek még semmit, hogy mikor is mennénk... szerintem még van időm. elég jól mozgok még, mármint a sétán, szóval gyerek még nincs lent a lábam között! :)

Kitti, nálatok az uh-kon nem látták a több vizet? nálam mondták már többször is, hogy valamivel több víz, de végül most átlagosat kaptam...

nem semmi szülés sztori! én azt hittem, hogy csak csütörtökön kell befeküdnöd, nem is értettem, hogy éjjel hogyhogy megindítják! :roll: :oops: :P

Judit, gratulálok Flóra gyarapodásához, hát nem semmi a kiscsajszi, meg szuper, hogy van tejcsi is bőven! :)

Julcsi, köszi, én is így adagolom! :) gondolkozom én is valamilyen rágótabin, de szerintem Beni nem enné még meg! így marad a Cebion! :) így mondjuk nem megy kárba, mert nem jár le idő előtt!

tegnap vettünk a cora újságban hírdetett overállból, 3500 Ft volt és a 104/110-es méret, ami picit még talán nagy, de legalább jól alá tudom öltöztetni, meg esetleg jövőre is jó lesz még rá, szerintem marhára megérte az árát! csak eléggé elkapkodják, így elég nehéz beszerezni! :twisted:

szép napot lányok! én már mosok, mert a turis kiscsajszi ruhámat ki akarom mosni, hogy betegyem a hazahozós cuccba! :) majd fotózom!

sophie27
 
 


Sziszka Nagyon Boldog Születésnapot !
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Sziasztok!

Talán még nem is gratuláltam az új jövevényeknek, éljen Mira és Liza! Kitti, jókora méretek, nem semmi :)

Megint fejlesztettem a Kirándulababát, új túrák vannak, hozzászólási lehetőségek, térképen keresés stb. Nézzétek meg, és használjátok ki a jó időt túrázásra!

http://www.kirandulababa.hu

Tessék kirándulni, és like-oljátok, ha tetszik :)

sushy
 
 


Sziasztok! Tegnap megint nagyon jól éreztük magunkat Sziszkáéknál, mégegyszer köszönjük!! :) Remélem Te több képet csináltál, mert nekünk csak pár darab van, meg egy videó, ahogy olvasnak a lányaink. Majd valamikor küldöm. Peti hazafelé úgy bealudt, hogy aludt is reggelig, vagyis nem, 2x felkelt azért enni :wink: Eni meg 11-ig fent volt, még fürdött is...

Barbi, szerencsésen visszaérkeztetek? Örülök, hogy találkoztunk :D

yuyu79
 
 


Sziasztok!

http://picasaweb.google.com/Hsszilvia/3Kor#

Ismét vannak új holmik Skóciából. Láttok benne árakat, méretet! Akit érdekel valamit, írjon az emailomra légyszíves!

hsszilvia@freemail.hu

Ezek jelenleg is vannak készleten és én postázom őket utalás után!

Sziasztok

Szilvia

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Tegnap írtam egy jó hosszút és elszállt... :evil: Nem volt türelmem újraírni, majd most: remélem nem felejtem ki a felét, mert mostanság nagyon rövid lett az eszem..

Kitti!
Gratu neked a leánykádhoz! Szép nagy baba lett! Jó, hogy ilyen "sima" szülésed volt! ügyik vagytok!

Judit! Szépek a gyerkőceid. Én se emlékszek nagyon Dani fotóra persze az is lehet, hogy sokat változott mióta képet tettél... Hihetetlenül nőnek ezek a kis törpik!

Mecsi! Én is látok hasonlóságot Áron meg Mira között, de azért nem olyan egyformák, mint két tojás... De hát nem is ikrek, na!

Zsóf! Szép nagy kislány várható akkor nálatok is! Remélem minden simán megy majd! Kitartást még erre a pár hétre! Beni fotói nagyon jók! Ő is sokat változott. ALig ismertem meg a fotókon. Komoly nagyfiú már.

Barbi! Remélem azóta már szerencsésen hazaértetek! Sajnálom, hogy nem tudtunk talizni, de nekünk sok minden összejött.

Hétvégén vendégeink voltak. Apósomék , aztán párom unaktesójáék 3 éves kislányukkal. Nagy készülődés, éjszakázás mindkét estén. ALig bírtam magamhoz térni utána kedden. Én kedden is szerdán is éhgyomri vérvétellre rohantam, mert múltkor lekéstem az AFP-t, meg volt egy vizsgálat amit ismételni kellett.
Réka takonykóros lett szombatra, most mászik kifelé belőle. két napja még megállás nélkül köhögött... Épp ezért a héten bölcsibe se ment, én meg csúszok a munkámmal, próbálom esténként behozni a lemaradást, de addigra már hulla vagyok. Valahogy a 2. trimeszteri energiakitörés nálam elmarad. Mondjuk RÉkánál sem éreztem...
Én jól vagyok, már élrzem a pocakmanó rugdosását egy ideje, de két napja lett intenzív, vagyis az, hogy amikro ébren van, egész biztos érzem. Az integrált teszt szerencsére negatív lett, úgyhogy remélem minden okés tényleg. Múltkori UH-n a köldökzsinórral rendesen betakarózott a kismanó, úgyhogy még nem tudjuk, ki lakik odabent. Nekem viszont annyira ugyanolyan ez a terhesség, mint RÉkával, hogy szerintem lányka lesz megint. PÁrom is véletlenül azt mondta egy ismerősének, hogy a második lányunkat várjuk.... Remélem hétfőn kiderül. Akkor megyünk 4D UH-ra ugyanis. ..

Dia! Remélem jól sikerül netek a holnapi UH! Viszitek Virágot is? Ő már tudja a kistesót?Munkához kitartás! Jó hogy Virág ilyen ügyesen beszokott a bölcsibe (még ha te nem is érsz oda, lényeg, hogy valaki elhozza időben). Nálunk RÉka legutóbb eléggé kivolt. FÁjt a pocakja meg elég nyűgös volt eglsz nap. Remélem jövő héten jobb lesz...

Na megyek, mert apa mindjá duzzogni fog, hogy csak itt ülök. Remélem jövő héten többször be tudok nézni...

panna1
 
 


Dia! mi volt ma!?!?!?!?! :oops: :P

Panna, örülök, hogy jól vagytok, a terhesagyat leszámítva! :)

örülök, hogy jó lett az integrált teszted! melyik vizsgálatot kellett ismételni?

Rékunak jobbulást!

én jól. bár egyre többször pörgetem le magamban, hogy mi is lesz, és hogyan, vagyis inkább csak a Benis emlékekből táplálkozom! a novemberi topic-ban már születtek jócskán babát, én az utolsó előtti helyen állok, kiírás szerint...

szóval elvileg még sok van, de ma úgy vettem észre, hogy elkezdett betorzulni a fejem... anyukám szerint már hetek óta ilyen, szóval szerinte tuti nem várom meg a kiírást, háááát, majd a kisasszony eldönti! :)

kicsit tartok a kórházi napoktól, és Beni hiányától, meg persze a szüléstől is, de remélem, hogy minden olyan sima lesz, mint Beninél volt! és már miért is ne lenne! igaz!?

na. nem tépem tovább a szám, jók legyetek!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsban, még nem olvastam vissza, de hoztam a híreket! :) Virágnak kisöcsikéje lesz!!
Le sem tagadhatja, hogy fiú!! Mindent csinált a kis drágám, szopizta az ujját, forgolódott, és még a kukacával is játszott! :D :wink: :wink:
Íme a képek:
Kép pofika

Kép ujjszopi (+ látszik a fiú mivoltja)

Kép felfedezte....

Kép popo

Kép
Kép
dia123
 
 


Dia, jajj de jó! izgis lesz most egy kisfiút pelusozni, meg nevelni, ahogyan nekünk is egy kislányt! :) gratula hozzá!!!

nagyon jók a képek!

sophie27
 
 


Dia, de jó, hogy most lesz egy fiúcskátok Nektek is :D Nagyon jók lettek a képek :)

Sziszka, ott hagytuk Nálatok a ciprusos vászon szatyrunkat, azt majd elhoznád nekem hétfőn, nyaralási emlék :oops: Remélem oda is érünk a német foglalkozásra :wink:

Zsófi, azért tarts ki még egy kicsit, de most már nem lehet nagyon korai mondjuk... legfeljebb nem lesz olyan nagy baba, ha nem húzod ki végig :wink: Végül is most már bármikor jöhet... végül melyik név lett Nálatok a befutó? Vagy nincs meg a döntés? :)

yuyu79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: