Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

mai reggeli csapolás letudva... ez volt az utolsó! jövő héten megyek majd az eredményért, meg akkor kezdem az NSTt is, uh, doki, stb. szóval izgalmas heteknek nézünk elébe, kész szervezés az élet... azért Benivel minden mennyire könnyebb volt, mármint a terhesség! :)

de ez is egy feladat, meg kell oldani, aztán slussz!

Mecsiéknek szerintem végül Mira lett az első neve, gondolnám, hogy ezen is szólítják, az Eszter a 2. keresztneve! :) ha jól emlékszem az sms-ére!

Julcsi, örülök, hogy minden okés Petivel! biztosan csak a fogacska bizergálja!

Boni, sajnálom, hogy Zsigi ilyen apás lett... :( biztosan rossz érzés lehet, még akkor is, ha amúgy eddig anyás volt nagyon! de a bölinek örülök nagyon!

Barbi, nem semmi, hogy a fiúk mind krupposak lettek! :( jobbulást nektek! remélem, hogy hamar meggyógyulnak! nagyon szörnyű ez a betegség, sajnos volt benne részünk, bár utólag úgy gondolom, hogy nálunk egy enyhébb lefolyású krupp jelent meg, de már csak azt is szörnyű volt végigasszisztálni! ráadásul nálatok 3x-san! :(

barátosnéd lehet, hogy kezd megkattanni a sok veszteség miatt! mondjuk nem csodálnám, de tényleg fura, hogy ennyire, ész nélkül cselekedik! :(

reméljük, hogy az a kicsi élet nem sérült meg a küret alatt! :roll: :oops: :cry:

fő az ebéd, vadas mártás lesz tésztával, sajnos a husi most kimarad, bár a 7végén eléggé durván bezabáltunk, mert anyósom is, és anyu is rátott húst csinált az ünnepi menünek, finom volt, de már kicsit sok, így talán jó lesz egy kis szénhidrát nap.

megyek is meglesem, hogy mi a helyzet tészta fronton!

szép napot mindenkinek!

sophie27
 
 


Hát, kicsit korán örültem, mentünk volna délelőtt Sziszkáékhoz a játszóházba német foglalkozásra, de Petinek még hőemelkedése volt, így inkább itthon maradtunk. De ezen kívül nem látok rajta semmit, csak kicsit nyűgösebb a szokásosnál, és többet alszik, amit nem bánok annyira :wink:

STM ülésekkel van valakinek tapasztalta? Egy ilyet néztem ki vaterán Eninek, ha sikerül jó áron hozzájutni, leütöm szerintem ma este:



Kép

Ez már a 15-36 kilós kategória :oops:

Mondjuk előfordulhat, hogy valami miatt nem passzol a kocsiba, vagy ilyesmi, de máshol akciósan 40 ezer, ez meg 1 ft-ról indult, és most 8 ezer körül tart...

yuyu79
 
 


Julcsi a mi második ülésünk is STM volt, ami 9-36 kg ig volt. annak az volt a baja csupán, hogy az 5 pontos övnél kicsi a hely az ülep és a háttámla közt és Zsiga visított ahányszor

egyébként szerintem semmi baj vele :wink: :lol: Petinek jobbulást!
Vendég
 

 
 

sziasztok!

Hatalmas gratula Mecsiéknek! Jó egészséget, sok tejcit és sok boldogságot kívánunk Nekik!

Holnapra szeretnék drukkokat kérni,h ne "szenvedjünk" sokat. Ahogy tudok jelentkezek.
makadu
 
 


Mecsi, gratulálunk a kiscsajhoz!
Kitti, neked meg mennek a drukkok+++++

sushy
 
 


Sziasztok!

Mecsinek nagy-nagy gratuláció!

Petinek jobbulást! Málnus ma berekedt, egyenlőre semmi baja ezen kívül, de így ő sem jön holnap velem...

Kitti, neked drukkolunk holnapra, gyors szülést, és gyere a hírekkel!

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


MECSI! NAGY NAGY GRATU MIRÁHOZ! Várjuk a fotókat!

Kitti! Mennek a drukkok holnapra!

Petinek jobbulást. Kinézetre jó az ülés amit ENinek néztetek, de én azért előtte belepróbálnám egy ilyenbe...

Boni! Jó, hogy Zsigi beszokott. De azért valószínű, hogy lesz még néha visszaesés. Én néha kifejezetten örülnék ha Réka egy-egy napra apás lenne. Nem lehet, hogy amiatt is van, mert te viszed mindig bölcsibe?

Na mentem mesét olvasni...

panna1
 
 


Kitti, holnapra egy nagy kalappal!!!! ++++

jó éjt mindenkinek!

sophie27
 
 


Kitti ++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


jó reggelt!

visszaírt Mecsi az sms-emre. (Míra lett a bébike) jól vannak, bár a tejci még nem igazán indult be nála, így kicsi Míra hisztizik! :) első éjjel pihennie kellett, így külön voltak, azóta együtt. csecsemősök annyira nem kedvesek, segítőkészek (ezt valahogy már tapasztaltam 2008-ban is...), de lehet, hogy holnap már jöhetnek is haza! :)

Kittiért továbbra is mennek a drukkok! vajon hogy haladnak!? Csutak Judit is eltűnt, sajnos nem tudom a számát... :( náluk már biztosan megvan a tesó! legalábbis a legutolsó bejelentkezés alapján gondolom!

nálunk itt a lakóőparkban 3an vagyunk kb. egy időre kiírva, a nov. 11-i csajszi, okt. 22-én megszült! :shock: a másik csajszi, aki dec. közepére lenne, neki nyitva a méhszája, így kórházban, simán ő is beelőzhet, én meg itthon... egy kósza jóslom sincs, bár Benivel sem volt anno, szóval mi még várunk, lehet, hogy tovább is marad bent a kiscsajszi, ahogyan elnézem a mostani trendet! :)

ma megyünk anyuékhoz, csak gyorsan összedobok egy krumpli levest Beninek, mert mostanában megint katasztrófális az evészete... szinte semmit nem eszik, ami nem tetszik neki, vagy nem ismerős neki... kiakaszt! :S

na. megyek is, még fel kell tennem a levest, itt dekkolunk még pizsiben, mert nem olyan régen keltünk! elég vacak éjszakánk volt, illetve csak nekem. a pisijáratok sűrűsödnek! :(

sophie27
 
 


ZSófi ráértek még

:lol:

Zsiga megint beteg :cry:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Ha minden terv szerint megy, akkor szombaton már otthon leszünk. Tali? Ötlet helyzínre, gondolnám inkább beltéri, hacsak nem történik valami csoda idöjárás tekintetében? Nálunk is lehet, de akkor mindenkinek ki kell jönnie hozzánk Pestimrére...

Barátnömtöl lehidalok. Azzal az ötlettel állt elö, hogy teleljünk együtt egy hetet január elején egy olyan helyen, ahol nyáron is csak 11 fok volt, amikor máshol jóval melegebb volt. Amolyan helyi Szibéria... Hát nem valami vonzó ötlet, fagyoskodni mindenhol vacak, pláne pénzért.

Mentem dolgomra.

Kitti sok sikert!

Puszi: Barbi
Vendég
 


Barbi, állítólag az esőzés a hét elején le lesz tudva, szóval akár még szép idő is lehet a 7végére!

én nem tudom, hogy mi lesz 7végén, de figyelem az eseményeket, ekkora bálna testtel nem egyszerű már a helyzetváltoztatás... ;) de örülök, hogy jöttök haza kicsit, és biztosan lesz tali is valahol!

egyébként meddig maradtok?

Boni, Zsiginek jobbulást! mi a baj? nátha? vagy valami komolyabb? :S

tényleg lányok, valakinek van tapasztalata béres cseppel kapcsolatban!? adja valaki a gyerkőcnek?

sophie27
 
 


meglepetéééés, itthon vagyunk.... :roll: :lol: :roll: :shock: :roll: hazazavart a főorvos mondván nem állunk szülésre készen, DE holnap este 7-re vissza kell mennünk és kapok ballont és reggel oxitocin és nincs tovább (ezt már mondták, de most a főorvos mondta).
jól megvizsgált, azt hittem a szemeimet akarja kinyomni belülről.... alig bírok menni....
köszönöm a drukkokat, de kéretik átteni csütörtökre. :lol: :lol:

Zsófi még a végén Te is beelőzöl engem :lol:

megyek alszom egyet , míg lehet :)
makadu
 
 


Kitti, én meg azt hittem, ma már babahírt hallunk Tőletek :roll: Akkor továbbra is drukkolunk :wink:

Zsófi, azért Te még ne siess :)

Én adom 1-2 hónapja Eninek a béres cseppet,napi 5 cseppet és 50 mg c vitamint mellé. Nem is volt beteg azóta, de most tegnap óta folyik az orra. Amúgy 10 kiló fölött adható. A Béres c vitamint szedi mellé már, amit én is. Most vettem neki gyerekeknek való rágótablettát, azt meg nem eszi meg :roll:

Barbi, kocsigondok megoldódtak, hogy tudtok jönni? Akkor jó utat Nektek! Szívesen taliznánk, de messze vagyunk Budapesttől sajnos...

Mecsiéknek drukkolok, hogy minél előbb hazamehessenek, azt remélem jön majd mesélni

:wink:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat. Tegnap jöttünk haza. Képeket még én sem láttam :oops: , de egy gyors "történelem" most belefér. (Bár leragad a szemem, mert csütörtök óta napi 4 óra alvás jut, az is több részletben :( ).

Szóval csütörtök reggel mentünk szülni. Megkaptuk az egyetlen papás szülőszobát, így 11-től már ott lehetett velem végig a férjem. Panna kérdezted (inkább aggódásból nem írtam le anno), a köldökzsinór a nyakán volt, az volt a bibi. Tehát az alaphelyzet,: bő 2 ujjnyi méhszáj, KZS a nyakán, és elég durva visszérhálózatot gyűjtöttem be + szívritmus-zavarom is van. Elég nagy volt már a baba a szüléshez, ezért beindították. Egy órakor repesztettek burkot, 1/2 3kor kezdtem kapni az oxitocint, közben kézzel is tágítgatott a dokim :( . 1/2 4 tájban jöttek a nagyok, kértem a N2O-ot (EDA-t felénk nem adnak). Ez olyan négykor ért oda hozzám, pedig VIP vendég voltam :D . (Előttem-utánam 4-4 roma nő szült.) A kéjgáztól nagyon (túl) hamar jöttek a tolófájások, de aztán 16 ó 52 perckor megszületett Flóra lányunk :lol: . 3700 g és 53 cm-rel. Hát, örülök, hogy mostantól idekint nő. Egyébként semmi komplikáció nem volt, és a gátvarrás és varratszedés sokkal "kellemesebb" volt, mint Daninál. Este hozták Flórát (pedig még pihentem volna kicsit...), szopizás egyből ment, azóta sincs gond vele. Tegnap jöttünk haza - nem hozták be Danit hozzám, már nagyon hiányzott (látogatás pont délutáni alvásidőben van, de nem ezért, inkább érzelmi megfontolásból maradt itthon). Most meg megyek eldőlök.

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


Kitti, hát tényleg jó kis meglepi vagy! akkor csütörtökre mennek a drukkok, aztán küldj ám füstjeleket, ha megvagytok!!!!

nem tervezlek beelőzni! :) apa is rám parancsolt, hogy neki úgy lenne jó, ahogy kiírás szerint várható a bébi, mert akkor nem kellene olyan sokat visszamennie a melóba a karácsonyi szabija előtt! :) jó, mi!?

Judit, de jó, hogy jöttél! szép nagyra nőtt a lányocskátok is akkor! gratula a kis jövevényhez! örülök, hogy a szopi is megy rendesen! Dani mit szól a tesóhoz? képeket feltétlen hozzál, ha már lesz neked is!

nálatok is picit meglepi volt a baba neme, ugyi?

egyébként, ha a nyakán van a köldökzsinór, és nem császár, hanem rendes szülés, akkor miért kellett megindítani? vagy inkább a Te problémáid voltak súlyosabbak? bocsi a hülye kérdésekért! :oops:

Beni hozzám is csak akkor fog bejönni, ha már hozzuk haza a tesókát! elsődleges szempont nálam is az érzelmi oldala a dolognak... elég nehezen viselem amúgy is a kórházi létet. ráadásul a Szt. Imrében nem is jöhetnek be a látogatók, szóval akkor menjek ki a folyósóra, a baba meg bent, aztán rohanhatok vissza, pedig Beni még anyázna, szóval nem, szerintem jobb lesz külön, ha mázlim van, hamar szabadulok! :)

Julcsi, köszi a Béres Csepp infót, lehet, hogy mi is kipróbáljuk... C vitaminból hogyhogy nem a Cebiont adod Eninek? a 10 kilós súlyhatárt már jócskán túlszárnyaltuk! :) talán az étvágyán is dobna valamit, bár, ma egészen jól evett a krumplilevesből... :roll:

jaaa, egyébként nem sietek én még szülni... össze sincs csomagolva a cuccom, ráadásul a baba ágybában is csomó kacat hever! :) szóval, úgy gondolom, hogy én még ráérek! azért a 40. hét előtt szeretnék külön válni, főleg, hogy nagy babát jósolnak ismét... :oops:

megyek ebédelni! nekem chilis bab van ma rizzsel :)

sophie27
 
 


Judit, mi is gratulálunk! A Flóra nagyon szép név, nálunk is szóba került, és nem túl gyakori.

Boni, Zsiginek jobbulást.

Barbi, mi nem vagyunk itt egész hétvégén, de remélem azért lesz valamilyen tali.

Kitti, drukkokat áttettem csütörtökre :)

sushy
 
 


Kitti! ajkkor a drukkok halasztva :)

Judit! Gratulálunk mi is Flórához! tényleg szép neve lett! Szép nagy babóca lett belőle. Örülök, hogy másodjára a gátvarrás neked nem fájt annyira. Hátha nekem se fog :D Nekem az volt RÉkánál a legrosszabb része....

Barbi! Jó utat nektekm vigyázzatok az úton! Mi azt hiszem Nyíregyen leszünk a hosszú 7végén... Bár semi sem biztos...

panna1
 
 


Sziasztok!

Judit: gratulálok szívből Flóra babához! Én Emesém is Flóra is! :)

Kitti: mennek a drukkok ezerrel! ++++++++++++++++

Barbi:
feladtam ma! Puszi érte! Hajszál pont jó a kisfiamra!

http://teszvesz.hu/show_user_auctions.php?uid=19354491

Ha valakit érdekel valami, szóljon! Ezek most vannak készleten! Karácsony előtt jön még egy nagyobb adag!

hsszilvia@freemail.hu

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Zsófi, csak elfogyott múltkor a cebion, aztán a másikból adtam neki, azzal se volt semmi gond, szépen lenyelte, így nem vettem már cebiont, ennyi...

Judit, sok-sok gratuláció Nektek!!! Várjuk a képeket! :D Jó hogy nem lett semmi gond végül. Jó összeszokást kívánok! :wink:

yuyu79
 
 


Zsófi, hány kiló Beni? Eni 15, de már vagy fél éve ennyi...Jól meg is nyúlott mostanában :)

yuyu79
 
 


Julcsi, 14,2 volt a 2 éves státuszon... szerintem ennyi körül lehet! ő is inkább nyúlik mostanában, de nem tudom, hogy pontosan hány centi...

sophie27
 
 


Gyerekek 10 napról van szó, nem egy hétvégéröl! Öszi szünet.

Judit neked is szívböl gratulálok!
Vendég
 


Sziasztok!

Juditnak nagy nagy gratuláció Flóra babához! Örülök, hogy végül minden rendben van! Ha lesz kép hozzál, nagyon várom!

Kitti, kitartás...várjuk a híreket!

Zsófi, azért ne siess annyira szerintem sem, még van időd bőven. Amióta bejött ez a trutyi idő, mi is szedjük a bérest, de sokkal nagyobb c vitamint szedünk mellé, 200mg-os szopogatóst, Málnusnak nagyon bejött, imádja...Nem beteges, most is csak rekedt, semmi baja azon kívül...még csak nem is köhög....

Julcsi, Peti? Nincs azóta hőemelkedés? Remélem Eninél sincs semmi komoly!

Barbikám meló mellett nem lesz annyira egyszerű összehozni, de ha van kedvetek lejönni, akkor majd kitalálunk valamit! Mi most anyagi okokból biztos nem tudunk Pestre menni!

Nagyon fáradt vagyok, szóval megyek aludni!


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok!

Ha valaki tudja, megírná nekem priviben Mazska mobilszámát?

Köszii!!

Szilvia

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Kittikém, drukkjaim holnapra szórom felétek!!!!

beszéltem ma Mecsivel, otthon vannak, igyekszik majd errefelé is jönni! ;)

Szilvi, megkaptad már Mazska számát!? de én úgy tudom, hogy most Tallinban vannak! nem gond?

Sziszka, köszi a vitamin infót! :) de Málnus régebben sem volt beteges... nem? szóval nem biztos, hogy a vitamintól nem az most, ugye? szorulása nincs tőle?

szülni még nem szeretnék, báááár, reggel, mintha egy kisebb adag nyákdugóm távozott volna, igaz, nem volt rózsaszínes, véres, de állagra olyan volt. remélem, hogy nem más a bajom! :S kórházi pakkom még nincs összerakva, csak a vajúdós! :P

jó éjt lányok! én ma lefáradtam rendesen, későre is jár, szóval elteszem magam holnapra!

sophie27
 
 


Zsófi: az nem lett volna gond, hogy Tallinban van. De hál istennek,megoldódott emailben. Azért köszi.

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


sziasztok!

szép reggelt! rögtön egy babás hírrel! ;)

ma hajnalban, 1:30-kor 4260 grammal és 63 cm-re megszületett Liza, Kittiék kislánya! mindketten jól vannak!

Kitti, nagyon sok boldogságot, és jó egészséget az egész családnak! gyönyörű méretekkel rendelkezik a kisasszony! képeket feltétlen hozzál! sok tejcsit, és mihamarabbi felépülést!

Szilvi, okés! ;)

sophie27
 
 


Jó reggelt!

Azta, mekkorára növesztett vki egy bébit! Nem hiába volt akkora az a pocak!
Sok puszi a kiscsajnak meg a mamájának is és szép életet!

Mecsi, gyere pár szóra...mesélj. Mira és persze Áron? Te?

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


A változatosság kedvéért szétvet az ideg, kiadhatom itt nálatok magamból?

Mondjuk, hogy igen. Smile

A történet a következö. Adott egy 4 éves gyerek, mely 3 évesen bekerül egy oviba, ott nem érzi jól magát sok okból és átkerül egy másik oviba, a katolikusból az evangélikusba, ahol rögtön jól érzi magát. Egy évre rá a testvére is már oda járhat, további egy évre rá ö már iskolás, míg a testvére változatlanul ott ovis, míg az ovit fel nem számolják és összerakják egy annál sokkal messzebb új építésü oviba, s így lesz az egykori egy csoportosból 3 csoportos nagy hodály. Ebben az új létesítményben az öcsike is kap helyet és kicsivel késöbb a két éves kisöcsi is, noha másik csoportban. Minden szép és jó is lenne, eltekintve a napi több órás mászkálástól, ha a gyerekek ott is jól éreznék magukat. Ezt azomban 7 hónap elteltével se teszik olyannyira nem, hogy semmi kedvük odajárni, minden nap egy kín öket elcibálni az oviba. Hát kiveszi öket az anyjuk apjuk gyözködésére. Aztán megszületik a legkisebb öcsike, a ház megtelik, a nagyobbacskáknak jót tenne a közösség. Az anyjuk újra túrára indul és megtalálja az ideálisnak tünö megoldást egy evangélikus egy csoportos oviban, ami az elözönél ugyan csak egy saroknyival van közelebb, de ahol kedves és barátságos lelkek lakoznak. Szeretné a gyerekeket itt elhelyezni, de a másik oviból való kilépés miatt megsértödött evangélikus pásztor úgy dönt, hogy belölünk többet nem kér és visszautasítja a keresetünket, az ovit kötelezi a mi nem felvételünkre. Most már csak azt kell kinyomoznom, hogy a törvényi jogomból hogy csinálhatok gyakorlatilag is ovis helyet abban az intézményben, amelyiket szimpatikusnak ítélek. Tapasztalataim szerint az emberek olyanok természetüknél fogva, hogy inkább kussolnak és nyelnek, még akkor is, ha nem tetszik nekik az egész, minthogy kilépjenek az ördögi körböl és újra orientálódjanak. A mi visszalépésünk általános értetlenséget váltott ki. Ha tudtam volna erröl a kicsi oviról, nem is törekedtem volna a másikba talán, noha nem is nagyon gondoltam, hogy ekkora gondunk lesz belöle, mert hiszen minket összevontak, nem volt választási lehetöség.
Hát most a gyerekek hátán lett kihordva a történet. Ha nem tetszik, fel is út, le is út, de neked itt már nem terem babér. Sajnos a közelben egy olyan ovi sincsen, amihez ne lett volna már szerencsénk, vagy olyan, mely alkalmas alternatíva lenne.
Mivel a remélt költözés is elmarad, így akkor a gyerekeim arra lettek ítélve, hogy egyáltalán ne mehessenek oviba, csak mert egyszer felmondtunk egy olyan helyen, ahová a gyerekek utáltak járni? Jobbat tettem volna velük, ha évekig kényszerítem öket akaratuk ellenére? A fene se érti ezt a logikát. S hol marad a báránykák szeretete vagy a felebaráti szeretet? Na mindegy, nem tudom öket kényszeríteni, térdre imára meg azért sem hagyom magam lenyomni.
Mindenesetre nagyon, de nagyon dühös vagyok és felháborít az emberi értetlenség. Azzal, hogy ott felmondtunk, felszabadult két hely, de nekünk most csak egy kéne, de az nagyon. A fiam elég jó hangulatbarométer. Az eredeti oviba a szoknyám szélén ült, nem volt hajlandó beleolvadni a közösségbe. Más helyeken is, ahol megfordulunk és nem érzi jól magát, nem csinál semmit, csak elbújik a hátam mögé. Ebben az oviban teljesen más volt a helyzet. Itt rögtön elszaladt a többi gyerekkel játszani, mert biztonságban és jól érezte magát. Hát pont ide a jelek szerint nem mehet.
Nem megy a fejembe. S nem csupán ebbe az oviba nem, hanem a többi evangélikusba sem, amiböl felénk 5 darab van. A városiba nem adom be, mert anno Enivel oda is jártunk, s rosszak voltak a tapasztalataink: agresszió, ún. nyitott ház, mint koncept, halmozott balesetek (kórház agyrázkódás miatt, majd csípösérülés...), ill. az alkamazottak sztrájkja hónapokon keresztül. A katolikus oviban egy évig bírtuk, oda is utált Eni járni. A nevelönö utálta Enit, bár nem szolgált rá, s utált minket is, mint felnötteket. Sokat vitáztunk minden apróságon, mert erösen kötötték az ebet a karóhoz. Pl. segítsél az ovi bevételét javítandó bazár lebonyolításában, de ne vidd magaddal a gyerekeidet, mert zavarnak, stb.
Amikor megszüntették a kedvenc ovinkat, egy egyesületi szabad oviba kaptunk helyet rögtön a hátunk mögötti utcában. Örültünk is, de 4 napig bírtuk ki ott, mivel ott úgy gondolták, hogy te, mint szülö a következö x héten ott fogsz ülni a gardrobban, míg a gyerekedet beszoktatják naponta változó idötartamban és célszeméllyel. Az én gyerekem nem volt kezdö, már a második napon mondta, hogy anya mehetsz, minden rendben. A nevelök másképp goldolták és felhívták a figyelmemet a szerzödésben foglaltakra. Nem mehetek sehová, ha ök nem engednek el... Nomármost a nagylányom akkor volt elsös, öt el kellett ugyanabban az idöpontban vinnem az iskolába, a fiam akkor kezdte a beszokást az elöoviba, ami tölünk 2 km-nyire van és csupán fél órám lett volna a távra az iskolától. Nem hagytak menni, így nem szoktathattam be a gyerekem a másik helyen, csak miután kiléptünk az oviból. Pedig ott a gyerekem jól érezte magát, s nekünk is baromi nagy könnyebbséget jelentett volna. S mindemellett volt még egy újszülöttem, akit szintén figyelembe kell venni...

Regö köhög, mennem kell inhalálni.

Barbi
Vendég
 


Hú, jó nagy baba :shock: :D Gratulálok
Kittiéknek Liza babához!!
Akkor ezek szerint mégis csak elindult magától?

Mecsi, jól vagytok? Remélem minden rendben...

Peti nem volt azóta lázas, viszont most elkapta Enitől a náthát, éjjel alig kapott levegőt. Úgyhogy most mind a ketten taknyolnak... Nem tudom mikor tudunk újra menni hozzátok, Sziszka :roll: A foga viszont még mindig nem bújt ki Petinek...

yuyu79
 
 


Aproo, veletek mizújs? Levi, Zéti, na és Te????

Barbi, azt hiszem, hogy az tisztán látszik, hogy Németországban nincsenek berendezkedve a nagycsaládosokra, sőt, mondhatni, még ki is rekesztik őket... vagy legalábbis ezt érzem az írásaidból, hogy milyen nehéz boldogulni több kicsivel egyszerre! eléggé lehangoló! :(

sophie27
 
 


Köszi Zsófi, volt másfél hét, amikor talán jobb volt de aztán újra szonda és semmi kaja. Úgyhogy inkább nem is nagyon jövök, mert kész csőd minden most körülöttem, gyakorlatilag utálok minden egyes napot, ahogy kelek, várom, hogy végre este legyen. Ez meg nem normális, de marhára nem erre vágytam, hogy csöveket dugdossak le a gyerekembe és semmi időm se legyen a nagyfiamra.... :cry: :cry: :cry:

Szóval nem lennék jó tanácsadó, ha vki épp gyerekvállalásra készül, ez meg egy babás fórum, ezért inkább dugámba dőlök....

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat jókívánságokat! Tegnap jöttünk haza a kórházból , elég nehéz volt az éjszaka, a nappal nem vészes főleg hogy áron bölcsibe van. Persze dolgom ezer meg egy , nem beszélve arról hogy annyira bedurrantak a cicijeim még kedd estére hogy fejnem kellett már a kórházban is, itthon meg már csomós vagyok szóval 3óránként fejnem kell különben pirosodok és gyulladni fog. Szóval van meló.
Pár kép erejéig jöttem aztán jövök mesélni és ovasni is csak belerázódok kicsit a mindennapokba.
reggel 8kor elfolyt a vizem , most tágultam erre fájásom nem volt, 2kor már volt az is de rövidek ezért kaptam oxikoktélt és szültünk :)
Végül Mira lett a neve mert én nekem olyan Mirusos a feje :D
Áron kicsit nehezen vette az akadályt elsőre de ma már megszeretgette a hugit.

Kitti nem semmi a kiscsaj :shock: mérete gratulálok nektek nagyon!
Judit nektek is minden jót kívánok!

Egy kis hasonlóság :D
áron:
Kép
Mira
Kép
lábi csillag
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
fülbevaló! ZSófi nagyon szépen megcsinálták, nekünk a Klári csináltra csecsemős ezret adtam neki.
Kép
Kép
Áron is fürdet
Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Aproo, rettenetesen sajnálom, azt meg végképp, hogy senki nem tud semmit sem mondani! valami oka kell, hogy legyen ennek az egész kálváriának! :(

segítséged gondolom, hogy továbbra sincs nagyon! :( csak sok ++++++++ energiát tudok küldeni, hogy kibírd ez a nagyon kemény és kegyetlen időszakot!

ölelés!!!

sophie27
 
 


Mecsi, csak most frissült a hsz-ed! iszonyatosan édes a kicsi Mirus! :) fülinek örülök, meg, hogy van rengeteg tejcsi, annak is! :)

Áron is bizti megszokja majd, hát azért ezt nehéz nekik még felfogni! :) jó, hogy bölcsit nyomjátok ezerrel, így több idő jut a kiscsajszira! :)

füli tényleg nagyon szép lett! majd megpróbálom én is megcsináltatni, ha úgy alakul, bár mi még nem vettük meg, majd szülés után!

megyek, mert még pizsiben vagyunk, és Beni csuklik, szerintem full pisis a pelus, és fázik!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, nemsoká indulunk barátnőmmel, gyerekekkel sétálni!

Mecsi: tündérke nagyon Mirus baba! Ismét gratulálok, szívből! Apa boldog, hogy a szülinapján született a kicsi lánya?? Hatalmas szerelem lesz, az biztos!

Barbi: végig olvastam! Hát... :( :(.

Kittinek hatalmas gratula a még hatalmasabb babához! Ezt a hosszt, öregem! :)

Aproo: nagyon sajnálom a dolgot. Nincs valami specialista? És végül is mit mondanak, mi a konkrét baja? Ezek ultrahangon nem derültek ki anno?

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
emesedora
 
 


Küzdök és küzdök, Don Quichote hozzám képest kismiska volt. Ez az igai szélmalomharc, amikor az ember a Jóisten földi alattvalóvival rúgja össze a patkót! Úgy néz ki, hogy ha még évekig is lakunk itt, akkor se járhatnak a gyerekeim egy oviba sem a környéken, vagy autózok isten tudja hová, vagy maradunk ahol vagyunk. Nagyon fel vagyok dúlva és nagyon csalódott és elkeseredett vagyok. Az életem folyamán már annyiszor csalódtam az egyházban, de ez minden eddigin túltesz. Cinikus az egész és semmi köze a hithet, a felebaráti szeretethez és az engedjétek a gyerekeket az Úrhoz...

Mecsi csodaszép a kicsi láyotok!

Közben megszerveztem a lányok szülinapi partyját az uszodában. :)

Mentem vasalni.

Puszi: én
Vendég
 


Mecsi, nagyon szép a kis hölgy, gratulálunk!

yuyu79
 
 


Az első képen először azt hittem Mira van, gondoltam, is, hogy hasonlítanak :lol:

Barbi, mikor is van a lányok szülinapja? Minden jót nekik, és jó bulizást!!

Pet

yuyu79
 
 


Az első képen először azt hittem Mira van, gondoltam, is, hogy hasonlítanak :lol:

Barbi, mikor is van a lányok szülinapja? Minden jót nekik, és jó bulizást!!

Petinek ma kibújt a foga egy picikét, épp hogy látszik. Ez a 3. Pedig most egész jól aludt, csak az orra folyik, meg egyszer kellett dentinoxoznom neki délelőtt. Egész jól elvan amúgy. Ja és a héten elkezdett mászni is, már a kezét is teszi előre, nem csak a lábát :lol: És támaszkodva ül is már, olyan féloldalasan, de nagyon cuki :wink:

Eninek meg olyan szövegei vannak, meg olyan édesen játszik Petivel, megzabálom őket :) Ebédnél mondom neki, hogy Guten Appetit, erre azt mondja: Neeem! GutenAEnit :lol: :lol:

Aproo sajnálom, remélem azért újra javulni fog a helyzet. Ne tűnj el légy szíves :wink:

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat! Mi is gratulálunk Mecsiéknek és Kittiéknek :) !

Én kezdek zombisodni. Addig nem alszunk este, amíg 2-3 adag kaki ki nem jön, de ez hajnali 2 előtt nem szokott sikerülni, addig sírás van :cry: . (Elkezdtem fejni én is, különben durrannék.)

Képek majd jönnek, valahogy közel sincs annyi, mint Daninál volt, nem tudok válogatni belőlük...

Judit

Kép
Kép
csutak33
 
 


bmaass írta:Küzdök és küzdök, Don Quichote hozzám képest kismiska volt. Ez az igai szélmalomharc, amikor az ember a Jóisten földi alattvalóival rúgja össze a patkót! Úgy néz ki, hogy ha még évekig is lakunk itt, akkor se járhatnak a gyerekeim egy oviba sem a környéken, vagy autózok isten tudja hová, vagy maradunk ahol vagyunk. Nagyon fel vagyok dúlva és nagyon csalódott és elkeseredett vagyok. Az életem folyamán már annyiszor csalódtam az egyházban, de ez minden eddigin túltesz. Cinikus az egész és semmi köze a hithet, a felebaráti szeretethez és az engedjétek a gyerekeket az Úrhoz...

Közben megszerveztem a lányok szülinapi partyját az uszodában. :)

Mentem vasalni.

Puszi: én


sajnos ez tényleg így van..sajnálom..jöttök azért? mi szívesen találkozunk veletek!!!!
lányoknka lesz a szülinapja?


MEcsi nagyon szépek vagytok! van hasonlóság, de azért ?Mira más

JUdit gratulálok Nektek is,

Kitti NEktek is :)

de jó lehet megint babázni! :lol:

csajszik fiúsanyuk nem venne valaki karira játékdarut?ZSigike azt kap. távirányítós jó minőségű, JCB darút , bolti ára 6-8e ft..így 3200ért hozzá lehet jutni ptk együtt .,csomagolássérült, de hibátlan! ha közösen vesszük meg. ez garantált jó minőség, tesóm kisfia is 2 évesen kapta, még most is játszik vele, 50-110cmoig állítható a magassága,
ű
a tescoban is van de az nem etz a minőség, most 2990ért.

itt a kép:

http://cgi.ebay.co.uk/BNIB-JCB-Remote-C ... linkin_id={linkin_id}&mt_id=777&kw=ciao

vagy esetleg Barbi tudsz lelőhelyét?
Vendég
 


Jó reggelt!

Miután eloszlott a köd, itthon találtuk magunkat. :) Szóval sikeresen hazatapogatóztunk.
Boni bármikor ráérünk és szinte bármire kaphatóak vagyunk! Hoztam neked 3 almazöld megabloks alaplapot a lomtalanításból. Senki mást nem ismerek megabloks-szal, gondoltam örülni fogsz. 8)

A megérkezésünket a penészes hütö kitakarításával ünnepelhettem...

Adriékhoz is tervezek lemenni. Remélhetöleg Sziszkáékhoz is, vinném a ruhákat. :wink:

Játszóházötletekre is vevö vagyok!

Puszi: Barbi
Vendég
 


BArbi de jó, majd agyalok mit lehetne :lol:
Vendég
 


Barbi játszóháznak az állatkerti az nagyon tutkó..az már biztos :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi keddtől újra kórházazunk, szóval a tali kilőve, de két dolog miatt írok:

Boni, engem érdekelne a daru, mert nagy mánia itthon, de nem kicsik még ehhez? Pont Te írtad, hogy a játékmackó nem sokáig húzná nálatok, ez ezerszer sérülékenyebb darab, nem?

A másik, meg hogy nem tudja vki megmondani SushyAnna telszámát?
Mert a privikre pár napja nem válaszol és keddig jó lenne kapcsolatba lépnem vele dokiügyben....köccc!

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 


Aproo nővérem fia is ennyi idősen kapta... azért próbálkozok vele, és ez jó áron van .. természetesen eleinte biztos csak velünk fogja játszani.. kell a felügyelet:)


a macit dobálja, mert a kabalákat dobálja
és azért gondoltam, hogy sérül benne a cucc..

jobbulást Nektek

Sushyék elutaztak hosszúhétvégére.. azért nem válaszol számát küldöm priviben-
Vendég
 


Mikorra kéne a darus válasz? Hogy nevezünk-e? Számot köccc előre is.

Zsó

KépKép
KépKép
aprooka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: